Jak efektywnie szukać pracy? Zobacz praktyczne porady

Jeszcze nie tak dawno jedynym sposobem na znalezienie pracy była rejestracja w urzędzie lub pytanie znajomych, czy nie wiedzą o jakimś wolnym etacie. Obecnie powstaje coraz więcej możliwości znalezienia wymarzonego etatu – głównie dzięki rozwojowi działań HR w poszczególnych firmach. Jednak to właśnie kandydat powinien także dobrze zastanowić się na tym, jaki sposób na zdobycie […]

Wiadomości

Interesują Cię najświeższe informacje ze świata biznesu? Chciałbyś się dowiedzieć, co dzieje się na światowych giełdach? Jeśli tak, to nie mogłeś lepiej trafić. Wiadomości publikowane w naszym serwisie przybliżą Ci sytuację na lokalnych rynkach zatrudnienia, opowiedzą o bieżącej sytuacji gospodarczej i pospieszą z wyjaśnieniem najnowszych doniesień ze świata finansów. Dowiesz się także o istotnych zmianach w prawie, prognozach dotyczących inflacji, a także o tym, o jakie świadczenia możesz się starać.

Porady biznesowe

Treści tworzone w zakładce porad biznesowych, kierujemy zarówno do przedsiębiorców, którzy chcą zintensyfikować i usprawnić swoje działania na rynku, jak i do osób, które ceniąc sobie własną niezależność marzą o założeniu własnej działalności gospodarczej. Podpowiadamy w jakich branżach warto otworzyć biznes i jak to zrobić krok po kroku. Omawiamy w szczegółach zasady inwestowania na giełdzie, prawo podatkowe i pokrewne, a także wszelkie inne zagadnienia, istotne dla ludzi biznesu.

Employer Branding

Employer Branding to stosunkowo nowa dziedzina, kompleksowo traktująca o polityce zatrudnienia w firmie, ukierunkowanej na stworzenie jak najlepszego wizerunku pracodawcy w oczach obecnych i przyszłych pracowników przedsiębiorstwa, oraz wywarcie realnego, pozytywnego wpływu na komfort pracy osób zatrudnionych. Przedsiębiorcy i pracownicy HR znajdą tu szereg porad, podpowiedzi i zbiór najnowszych trendów, a pozostali czytelnicy dowiedzą się, czego mogą oczekiwać od pracodawcy.