Opinie o Polski Prąd S.A w Warszawa

Polski Prąd to ogólnopolska firma energetyczna, której zakres działalności obejmuje sprzedaż energii elektrycznej, a także audyty i projekty techniczne. Naszą ofertę kierujemy do przedsiębiorstw, które chcą obniżyć koszty energii. Polski Prąd tworzą ludzie z pasją i ogromnym doświadczeniem zdobytym na polskim rynku energii. Naszą wiedzą chcemy dzielić się z klientami. WYKORZYSTAJ SWOJĄ SZANSĘ I DOŁĄCZ DO NAS!

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polski Prąd S.A w Warszawa

Przyszły

ktoś mi napisze ocb z tą pracą ? jak nie za biurkiem ? nie kumam co to akwizycja?

lex

widzę, że trwa rekrutacja w całej Polsce na managerów. To jak to jest z tą ścieżką kariery i rozwoju? Nikogo z własnych handlowców nie awansują na kierownika? Czy to ściema z tym managerem i podobnie jak inne firmy niby rekrutacja na managera, ale najpierw musisz potyrać w terenie jako handlowiec a poźniej zobaczymy???? Ktoś ktoś coś wie w tym temacie?

jamarcin
@lex

Zespoły są w kilku regionach w Polsce ale nie we wszystkich - rekrutacją menedżerów zapełniają luki w terenie. poza tym budują teraz nowy zespół do sprzedaży fotowoltaikiOgólnie dużo nowych ludzi teraz dochodzi do sprzedaży, rozwija się firma mocno - niektórzy naprawdę fajni, a część to leszcze i się pewnie nie utrzymają - jak w życiu Ogólnie praca ciężka ale da się zarobić no i najważniejsze jestem tu już ponad rok i zawsze płacą na czas, w poprzednich pracach moich różnie z tym było

Tomasz30
@jamarcin

mam pytanie czy bez samochodu w okresie próbnym jest możliwe pracować/dostać się do tej firmy ??jak to wygląda bo z tego co piszą samochód dają po okresie próbnym ? zdaje sobie sprawę że w takiej pracy zarobki są głównie z prowizji ale jaka jest podstawa?

run

postanowiłem się zaprzyjaźnić z pp i spróbować swoich sił, niedługo rozmowa. nie ma co zwlekać, czas ucieka a jak się w starej pracy nie zmieniło to się już nie zmieni. w pp wygląda na to,że dużo lepsze perspektywy mnie czekają.

@run

to trzymam kciuki.będziesz zadowolony. też miałem dylemat z poprzednią pracą zanim zacząłem tu pracować, bo to nigdy nie jest miłe zostawiać to co się już osiągnęło. ale czasem tak jest lepiej dla obu stron ;) a w też się szybko można zadomowić, zwłaszcza że nie ma czasu na myślenie i analizowanie. im szybciej się zacznie pracować, umawiać z klientami tym lepiej :)

melon

jeśli ktoś chce mieć ciekawą pracę, poznawać nowych ludzi, być w terenie a nie siedzieć za biurkiem, to ta praca jest dla niego. organizacyjnie trzeba mieć zaparcie, żeby sobie ułożyć plan dnia, spotkania itd,ale jak już się wyrobi odpowiednie nawyki to jest ok :)ja się świetnie odnalazłem w pp :)

Przedstawiciel Handlowy

Spotkanie w kawiarni w Łodzi z prezesem PP

Pytania banalne dotyczace doswiadczenia. pytania dotyczace spraw osobistych kredyt i rodzina.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
donald

Czy przyjmują ludzi bez doświadczenia we Wrocławiu ? Kiedyś było ogłoszenie ale przez jakiegoś partnera praca dla polskiego prądu.

grot

im dłużej siedzę w pp tym bardziej się cieszę,że podjąłem taką decyzję. pracy jest sporo, początki organizacyjnie były trochę trudne, ale podpytałem osoby z większym stażem i podpowiedzieli mi parę rozwiązań. wypłata zawsze na czas, i fajnie że podstawa jest pewna i niezmienna ;) a reszta już zależy ode mnie.

kamaro

w pp pracują spoko ludzie, a po ostatnich przebojach to jest mega ważne dla mnie. da się na luzie współpracować, nie ma jakiejś chorej konkurencji i kopania dołków, donoszenia do szefa i innych tego typu rzeczy. dlatego się cieszę,że się zdecydowałem na tą robotę. teraz z uśmiechem wstaję każdego dnia i idę do pracy.

run

widzę sporo pochlebnych opinni o pp. szukam właśnie firmy z potencjałem bo u mnie skończyły się możliwości. niestety nie rozumieją,że człowiek chce się rozwijać i coś osiągnąć. w pp wygląda na to,że ten aspekt odgrywa dużą rolę.

@run

jak chcesz mieć coś więcej niż tylko kasę to pp to świetny wybór. czynnik ludzki odgrywa tu dużą rolę, nie jest się jak w niektórych ogromnych firmach tylko trybikiem w maszynie,ale czuje się że ma się wpływ na to co się dzieje i z firmą i w niej. pieniądze to czasem sprawa wtórna, choć istotna ;)

migdał
@run

fajnie,że coraz więcej osób interesuje się pracą w pp. masz rację,że tu można się wykazać i mieć coś więcej z pracy niż tylko kasę,mi np daje ona ogromną satysfakcję. oferta pp jest mocno konkurencyjna także klienci często do nas wracają a i nowych jest czym zainteresować. warto spróbować tak na moje oko ;)

olka

to prawda ze firma ma rozne dzialy, jak jest ktos zainteresowany, to warto sie zorientowac kogo aktualnie poszukuja

melon
@olka

pp się szybko rozwija ale z taką ofertą się nie ma co dziwić, są mocno konkurencyjni. zresztą to nie był jedyny argument za pracą w pp. możliwości rozwoju to jest to, więc tak jak piszesz- trzeba się poorientować co i jak.

@olka

to jest najlepsza opcja, skontaktować się, dowiedzieć co i jak, z jakim doświadczeniem przyjmują. nie bać się rozmawiać, w pp można śmiało pytać o wszystko! warto wiedzieć to co się chce, przed rozpoczęciem pracy :)

Majkel

dla mnie nie do końca wynagrodzenie było satysfakcjonujące, ale po rozmowie z przełożonym zostały mi oczy otworzone i jestem bardzo za to wdzięczny. wszystko sie poukładało i co z siebie dam, to dostaje z powrotem.

@Majkel

jak się robi prowizje to z kasą można się nieźle ustawić. zwłaszcza jak się wpadnie w rytm i ma się samodyscyplinę. pp daje narzędzia w postaci wiedzy i wyszkolenia, świetną ofertę, więc można klientowi się dobrze zaprezentować.

Robert

polecam PP z czystym sumieniem! każdy coś na swoja miarę znajdzie.

grot
@Robert

też się na takich opiniach oparłem, dlatego tu pracuję.w sumie niedługo ale wdrażam się i nie żałuję przejścia do pp z innej firmy.

ola

ta praca to dla mnie spore wyzwanie, calkiem inna specyfika, mam nadzieje ze sie sprawdze

migdał
@ola

to powodzenia ;) jak coś to warto pytać osoby, które pracują dłużej. mi się to sprawdziło. atmosfera jest spoko, nie ma chorej rywalizacji. plus sporo można się nauczyć już w terenie.

Jurek

Jest całkiem spoko, choć szkolenia nie do końca dały mi odpowiednią wiedzę, jednak w praktyce się raz dwa nauczyłem i zawsze miałem kogo w razie wątpliwości dopytać. Jest fajnie!

@Jurek

a to u mnie właśnie szkolenia zwróciły uwagę na parę niuansów o których nie wiedziałem. wszystko zależy od tego z czym się startuje ;) na razie ciągle się uczę, ale to jest całkiem przyjemny proces, więc praca w pp dla mnie na plus.

Miałam obawy, czy jako "kobieta" się w PP odnajdę, ale szybko (bardzo szybko) rozwiano mi moje obawy. pracuje w świetnym zespole i zawsze jak mam pytanie moge śmiało pytać.

@Ania

babka czy facet, liczy się jakość pracy i wiedza :) ciekawa praca, na szczęście nie za biurkiem, dobre wynagrodzenie, spoko przełożeni. mi nic więcej nie potrzeba.

pola
@Ania

my babki musimy się trzymać razem ;) ale faktycznie nie czuć tu dyskryminacji, liczy się to czy jest się dobrym i chce się pracować :) poza tym wolę pracować z facetami, są bardziej konkretni i takiego też podejścia się od nich uczę. w pp atmosfera jest koleżeńska, ludzie sobie pomagają, w końcu każdemu chodzi o to samo- żeby firma się rozwijała bo to też przynosi nam korzyści.

Peter

nudziłem się i postanowiłem coś zmienić. jestem w PP prawie rok i strasznie sobie cenię zmianę.

migdal

wyzwania w pp są, to prawda. może się człowiek sprawdzić. a że oferta jest świetna to można startować do klientów bez problemu. staram się ciągle rozwijać a w tej branży i w tej firmie są świetne ku temu warunki.

agawa

mnie przekonalo to, ze mimo prowizji ma sie podsawe, to wazne, bo nie kazdy miesiac jest taki sam a kasa zawsze potrzebna

@agawa

każdy ma jakieś zobowiązania, więc lepiej mieć te pieniądze co miesiąc niż ich nie mieć. a jak się dodatkowo wysili to prowizja też jest całkiem niezła. i akurat na dodatkowe wydatki jest jak znalazł.

Katarzyna

uwielbiam wyzwania i nie żałuje swojej decyzji o zmianie. Każdy w PP coś dla siebie znajdzie, ale co najważniejsze: wypłata się zgadza i jest adekwatna do pracy. ile z siebie dasz, tyle dostaniesz

znudziłem się pracą w korporacji. odważyłem się na ten krok i do dziś nie żałuje (już 3ci rok). każdy dzień jest inny a branża się wciąż zmienia tak że i ja się mogę rozwijać i piąć w górę.

radi

ostatnio sporo w pracy sie dzieje, ale to dobrze, bo dzieki temu moge sie wiecej nauczyc i sprawdzic co juz wiem do tej pory

Zostaw merytoryczną opinię o Polski Prąd S.A - Warszawa

• Jak się pracuje w Polski Prąd S.A?

Zobacz opinie na temat firmy Polski Prąd S.A tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polski Prąd S.A?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Polski Prąd S.A?

Kandydaci do pracy w Polski Prąd S.A napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Polski Prąd S.A