KFC

Opinie o KFC

Aneta

KFC odpowiada na swojej stronie na wszystkie pytania i wątpliwości klientów https://kfc.pl/o-nas/ Aktualnie firma poszukuje pracowników restauracji do wielu punktów: http://praca.kfc.pl/formularz#mazowieckim KFC oferuje stabilne zatrudnienie, umowę o pracę lub zlecenie, produkty KFC w super cenach, nagrody i premie dla najlepszych, programu kafeterii, solidne szkolenia i możliwość awansu, bo 85% awansów odbywa się wewnętrznie. Jak na pracę w sieciowej restauracji jest naprawdę dużo benefitów.

Aneta

Pracujesz w KFC? Chętnie usłyszymy więcej na temat Twoich doświadczeń . Jakim pracodawcą jest KFC?

tomek

Zastępca Kierownika Restauracji KFC we Wrocławiu teraz jest potrzebny no i zastnawiam się jak to wygląda w praktyce wszystko.. dajcie znac może czy rzeczywiście tutaj się dobrze zarobi.

xyz

Praca ogólnie ok, ale musiałam zrezygnować, bo miałam problemy z utrzymaniem się (6,50 zł/h). Bardzo fajna atmosfera, spoko ludzie, pieniądze na czas, nigdy nie było problemu z wolnym, każdy dzień jaki wpisałam w grafik miałam wolny. Fajna opcja z posiłkami pracowniczymi, w restauracji, w której pracowałam mogliśmy brać do domu to, co zostało po zamknięciu. Minusem była zetka (ostatnia zmiana), bo zdarzało się, że wychodziłam o 2 w nocy. Duży plus do zniżka do wszystkich restauracji AmRest. Generalnie da się też awansować (większość osób, z którymi zaczynałam pracować jest teraz na wyższych stanowiskach). Polecam jako sposób na dorobienie albo dla wytrwałych ;)

Słowa kojarzące się z KFC (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ..dobrą. . Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... . Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w KFC: Najbardziej nie podobało mi się w KFC:

Zostaw opinię o KFC - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie KFC