Opinie o KFC (Amrest Holdings Se) w Warszawa Dereniowa 12

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy KFC. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w KFC na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KFC w Warszawa Dereniowa 12

Klient !!!!!

Dlaczego robicie sobie pod górkę !??? Chcę zamówić pod adres i problem jest 300 - 500 metrów dojechać w Szczecinie co za głupota i brak rozumu tych menagerów najmądrzejszych i ich stref dojazdu ! Ciężko zmienić trasę i strefę o 0,5 km z ulicy Strzałowskiej do Światowida !!!!!! Ludzie by zamówili ale nie będą latać pół kilometra do auta dostawcy ja latam od roku , inni dowożą bez problemu i pizzę i kebaby itd itd .... a KFC nie !!!!

Kumpela
@Klient !!!!!

Cześć, pracowałam w kfc i dwie ważne sprawy apropos twoich pretensji: po pierwsze, KFC w Szczecinie nie ma swoich dostawców, tylko zajmuje się tym zewnętrzna firma (która, nawiasem mówiąc, również i pracowników/menagerow nieraz doprowadza do szału - ciągle coś odwalają, a jak widać to kfc płaci swoim wizerunkiem za ich błędy). Druga sprawa, menager nie ma opcji zmiany trasy, powiększenia obszaru dostaw, w ogóle nic w tym temacie nie może zrobić, to jest z góry ustalone, jedyne co to moglismy zwiększyć czas dostawy przy większym ruchu. Pzdr

Były pracownik Jan Pijaj

Nie polecam. Wciskają (usunięte przez administratora), że praca na sprzątaniu jest przyjemna. Jest się na niej samemu. A jak jest większy ruch, to wtedy nieraz zamiast dać drugiego pracownika, to zwiększają i tak już duże wymagania. Ostatnia moja zmiana zakończyła się awanturą po której klientka mnie niesłusznie oskarżyła, a mimo to nie mogłem się bronić, przez co nie przedłużą mi umowy. Zmieńcie standardy na lobby. Dwóch pracowników to minimum

Były pracownik Jan Nowy wpis
@Były pracownik Jan Pijaj

Pracowałem w Krakowie. Unikajcie tamtych ofert na sprzątanie. Chore standardy nie mogą być regułą. A wy, pracodawcy wiedzcie, że nawet temu stanowisku należy się prestiż i szacunek.

niepelnosprawna pracowniczka Nowy wpis
@Były pracownik Jan Pijaj

taka prawda,powinno byc na sali 2 osoby a nie jedna a potem co.Ja to samo mam w Mc Donald na Senatorskiej. ta praca mnie juz psychicznie jak i fizycznie wykancza

Wrocław Nowy wpis

Pytanie, pracowałem w KFC Wrocław przed zakończeniem umowy uległem wypadkowi. Chciałem złożyć dokumenty o odszkodowanie, zaznaczam że już nie pracuję, ale pracodawca nie chce podać mi nr polisy. Z tego co się dowiedziałem mam 2 lata na złożenie dokumentów

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie KFC? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Klient !!!!!

Kumpela
@Klient !!!!!

Czy po rozmowie w KFC rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
Klient

KFC Jabłonna, zawsze nie gotowi zawsze czegoś brakuje,. Klient ewidentnie przeszkadza załodze

pracownik były

dlaczego kfc dyskryminuje pracowników na lepszych i gorszych? menager zmiany podjada cały czas składniki, shake’a zagryza frytkami, tortillę robi z własnych składników- dodaje to co chce a nie to co jest w standardzie. jeden jedyny raz dodałam sobie 2 listki rukoli (podkreślam DWA LISTKI RUKOLI) i kazali mi dopłacić za dodatkowy składnik, został podniesiony na mnie głos pani kierownik i zostałam pouczona, że tak nie wolno, że to jest kradzież itd. oczywiście brakujących granie które zjadała menagerka nie było widać, było zrzucane to na to, że to my dajemy za dużo składników. zwolniłam się po tygodniu pracy po 12h. nie toleruje faworyzowania jednego pracownika od drugiego i nie będę pracować z kimś kto jest głaskany po głowie jak wyje 1/4 towaru a ja za 2 listki rukoli posądzana o kradzież- musiałam zwrócić 4zł. ciekawe jak kierownik wyceniła te 2 listki rukoli jako 4zł? tym sposobem menagerka która cały czas podjada składniki wisi już z milion złotych.

Jakie są warunki zatrudnienia w KFC?

Rozmowa o pracę jako dostawca

(Gdańsk) W Ogłoszeniu firma informuje, że szuka osoby na stanowisko dostawcy jedzenia. Po wysłaniu aplikacji i umówieniu się na rozmowę kwalifikacyjną okazuje się, że firma jednak nie szuka dostawców jedzenia tylko pracowników do restauracji.. mimo, że w ogłoszeniu napisane jest co innego. Jeżeli wprowadzając ludzi w błąd chcecie zdobywać pracowników to trochę słabo..

Tragedia

Nie polecam. Dużo pracy za małe pieniądze.

Kamil
@Tragedia

Ha, ha czyli jak wszędzie. Powiedz coś więcej o tych małych pieniądzach. Ile to dla ciebie mało?

Beti

Dziś zamówiłam kubełek z 2 twisterami zamiast mięsa same skwarki frytki zimne jedyne twistery zjadliwe 70 zl poszło się (usunięte przez administratora)nigdy więcej kfc sprawdzajcie przed zaplaceniem co dostajecie do jedzenia ja tego nie zrobiłam i żałuję na pewno zgłoszę to dalej jak chcą kogoś w h...a robić niech robią ale nie mnie ????????????

Jerzy
@Beti

To czemu tego nie zgłosiłaś na miejscu?

Kamila

No a czy w KFC w sumie jest jakiś punkt, gdzie można zgłosić swoje uwagi? Np anonimowo?

NOWY

Kiedy bendzie promocja 19.99

@NOWY

A na co ona jest? To w kuponach info nie będzie?

11.11.21 godz 23:20-23:30 Jabłonna. Dwa samochody przed moim. Oba odjechały gdyż nikt nie przyjął zamowienia. Na szybie od strony drive kartka z informacją: restauracja czynna od ..... do 24:00. Zapukałem w szybkę. Dziewczyna łapie za uchwyt do otwierania okienka. Nie może otworzyć. Mówi coś lecz ja nie uczyłem się czytania z ust. Również odjechałem.

Tex
@Gość

Bo w KFC Jabłonna jest problem z obsługą i z kompletem wydawanych zestawów w których zawsze czegoś brakuje.

@Tex

Wiadomo skąd się to bierze? Czemu tak jest?

AMigoS

Zamówienie via tel. Operator zapewnił o zamówieniu. Z lokalizacji KFC Skierniewice przyszło inne zamówienie. Reklamacja via tel. skończyła się stwierdzeniem via "Żryj to co dostałeś".

Ciapa
@AMigoS

Na zm A zmieniają numery telefonów. Ponieważ wysyłają swoje niespełnione marzenia heheh

Dorota
@Ciapa

Serioo, no nie! Jeszcze się z czymś takim nie spotkałam. Może by to gdzieś zgłosić do jakiejś centrali?

Robson

Kfc Aleje Jerozolimski.Osoby nakładające kfc to zwykli oszusci.Prosisz kubełek mieszany.A dziewczyna wali same pikantne.A na wyświetlaczu mieszany kubełek na żółto wyświetlony.(usunięte przez administratora)!!!!!!!!.

Avocado
@Robson

I co? Piekło 2x?

@Avocado

A może tyle przypraw było, że się zmieszało i przeszło ostrością? I w sumie te łagodniejsze to są jakieś lepsze, że on się oburza? I ciekawa w sumie jestem czy kulturalnie to zgłosił czy wolał przyjść tu sobie pokrzyczeć. ;p

Arnold

Bardzo średnio ze strony osób rekrutujących turaj do pracy, mówią jedno a robią drugie. Myśle ze tak sie nie traktuje drugiej osoby:)

Miły
@Arnold

Kolega chyba tak myśli tak to by po nazwisko burak nie napisał !!!

Xxx

Byłam jakiś czas temu na rozmowie o pracę w KFC w Warszawie. Okazało się, że na umowie zlecenie ludzie więcej zarabiają niż na umowie o pracę. Podkreślałam na samym początku, że zetki (czyli zmiany do końca) nie wchodzą w grę i mogę pracować max do godziny 21. Oczywiście kierownik się zgodził i powiedział że nie ma problemu, a po jakimś czasie rozmowy nagle stwierdził że zetki muszą być, żebym wiedziała jak to wygląda. Więc stwierdziłam, że jedną w miesiącu jestem w stanie sobie zagospodarować, na co stwierdził, że nie jedna w miesiącu a jedna zetka w tygodniu. Nie polecam.

MiłyPan

Pracuje w KFc prawie rok, i szczerze polecam tym którzy pracę szanują. Bo jeśli nie to w każdym fastfood bedzie im źle. Jeśli chodzi o kwestie rozwoju to jeśli menadżerowie widzą ze się starasz znasz standardy i chcesz sie rozwijać to lecisz z rozwojem :) co do współpracowników to sa różni ludzie jedni lepsi drudzy gorsi ale to kwestia charakterów. :) co do niezadowolonych Gości to mam wrażenie ze uważają się za królów... Co jest żenujące... Jeśli jest duży ruch zdarzają się pomyłki. Haloo jesteśmy tylko ludźmi...

krzysztof
@MiłyPan

Pomyłki bo tak pracujecie tam wszyscy od kierownika w dół mają wylewkę na klientów (usunięte przez administratora) brud standardy zatrudniają ludzi z orzeczeniem o inwalidztwie i każą podpisywać pracownikowi że pozwala na traktowanie jak osoba zdrowa .

Pawk

Rekrutacja w moim przypadku wypadła strasznie, przyjechałem specjalnie do Warszawy na umówioną wcześniej godzine, a rekruter przepadł, po 30 min. czekania i dzwonienia odpuściłem i tyle z mojej rozmowy kwalifikacyjnej....

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w KFC?

Masakra

Pracowałem na stole pikantne łagodne.Zwolniłem się po miesiącu.Nie będę pisał gdzie. Ale klimat masakra praca z takimi ludźmi to porażka.Te kfc to porażka.

Zostaw merytoryczną opinię o KFC - Warszawa

• Jak się pracuje w KFC?

Zobacz opinie na temat firmy KFC tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KFC?

KFC