counter
3 288 431 5 1
Mary
Kandydat

Zamierzam iść z koleżanką do pracy w KFC, ona chce dopiero za miesiąc, a ja najchętniej już, więc urodziła mi się taka sprawa w głowie - czy są jakieś nagrody za polecanie pracowników? Bo tak to bym się zatrudniła wcześniej, a potem poleciła ją do pracy i przytuliłybyśmy dodatkowy grosz, jeśli coś takiego u was funkcjonuje

Pela
@Mary

muszę Ci przyznać, że myślisz bardzo przedsiębiorczo :D sama bym sobie kogoś poszukała do polecenia, jesli faktycznie by tak było jak mówisz

byłybyby
@Mary

Dobrze kminisz ale to KFC więc nie brakuje chętnych więc po co akcja polecania by im była.

Pela Nowy wpis
@byłybyby

czyli nie ma czegoś takiego? nie ma takiej akcji?

Hulaj Nowy wpis
@Mary

jak ja pracowałam, to chyba 2017 rok był, to miałam możliwość przyprowadzenia pracownika i wpadały za to jakieś pieniądze, może teraz już nie mają potrzeby, albo funkcjonuje to tylko w restauracjach, które mają deficyt ludzi, ciężko powiedzieć.

Pela Nowy wpis
@Hulaj

no w zasadzie brzmi to całkiem logicznie jeśli funkcjonuje to tylko w miejscach gdzie jest to konieczne

ash Nowy wpis
@Hulaj

U mnie też była taka możliwość, "poleć przyjaciela" się nazywało

PortoRicko

Czy jak pracowałem w Burger Kingu to mogę sobie wpisać w cefałke Amrest lub B. King?

Jarek
@PortoRicko

Możesz sobie wpisać ogólnie firma jako Amrest a w danych szczegółowych, czy gdzieś tam przy opisie stanowiska pod spodem dopisać że chodzi o pracę w Burger Kingu ;pp ale jak wpiszesz sam Burger King to też będzie, jak tam już wolisz :D

cara
@PortoRicko

ja wpisywałam po prostu AmRest i tyle, ale raczej dowolność, już od twoich preferencji zależy

@cara

to pewnie też zależy, czy chce się człowiek chwalić konkretną restauracją, czy woli po prostu firmę jako ogół podać

kikimora
@Anna

lepiej wyglada amrest ale tak czy siak wpiszesz stanowisko nie wiem kucharz czy ktos w amrest i nic wiecej nie posciemniasz

kikimora
@PortoRicko

a swoja droga zarcik z be king calkiem niezly ;)

@kikimora

no pewnie masz rację, autor pytania sobie wpisze tak jak będzie uważał

Kiwi
@Anna

Czy tylko mi się wydaję, że PortoRicko to bardziej dla żartu to pytanie zadał?

@Kiwi

jak dla mnie pytanie było całkiem zasadne, nie odebrałam tego jako żart, ale ludzie teraz różne mają poczucie humoru

A.SZ

bardzo fajna firma ja w ciągu niecałego roku przeszedłem z levela 2 na 3 i polecam każdemu ambitnemu , oczywiście są w tej firmie osoby gamonie co w kilka lat nie osiągają tego co ja ale to ich osobista wina że nie chcą awansować i nie maja wsparcia bo najważniejsze jest zbudowanie kontaktów lub wejście do firmy z kontaktem - jak sam bez znajommosci t o cięzko sie przebic . Bardzo mało obawiazków a cały dzień pijesz kawke rozmawiasz i nudzisz sie a za ciebie pracują niskie levele - polecam

Tak16Nie4
Hmmmm..
@A.SZ

„Niskie levele pracują za ciebie”- rozwiń co miałaś na myśli ? Jeśli to co myśle, że słoma z butów wystaje to niezły z ciebie (celowo mała litera) pseudo menago.. jak firma takie osoby zatrudnia, z tak niesympatycznym podejściem, to GRATULUJE HR-om!

Tak12Nie1
@Hmmmm..

polecam czytanie ze zrozumieniem - po pierwsze błąd w płciowości , po drugie pracują bo im wyżej tym masz mniej obowiązków bo to nagroda za rozwój , nie zrozumiesz bo za wysokie progi intelektualne , psy szczekają karawana jedzie dalej

Tak3Nie11
Hmmmm..
@A.SZ

Zazwyczaj jest tak, że to co polecamy innym, potrzebujemy sami ;), ale to zapewne wiesz okupując te, jakże wysokie progi ;D. W kwestii rozwoju i wspomnianych awansów, nadal GRATULUJE HRom wyboru .... uderz w stół a nożyce się odezwą ;P

Tak10Nie
Z
@A.SZ

Apropo awansu to dodam tylko że w każdej normalnej firmie jest tak że przełożony Cię docenia, dostajesz awans, podpisujesz aneks do umowy i tyle. W Amrest wyglada ze żeby awansowac to trzeba stanąć przed komisja, ktora ocenia czy sie nadajesz lub nie. Twoje kompetencje merytoryczne nie maja żadnego znaczenia, liczą sie tylko kompetencje miekkie. Przygotowania do komisji to min. 3-6 miesiecy czasem i dłużej (zależy od osoby) w czasie ktorych trzeba zrealizować zadania z indywidualnego planu rozwoju. Zatem jesli w niecały rok awansowales to albo znajomości (czyli np. bylo ogłoszenie na level 2 ale chcieli Ci dac level 3 to zatrudnili Cie na 2 bo nie mogli inaczej i wewnetrznie awansowali na 3) albo musisz być naprawdę niezłym lizusem i korposzczurem. Poza tym jak mozesz polecać firme z perspektywy "jak jesteś ambitny to szybko awansujesz"? Nie pracuje tam od ponad roku ale kontakt z ludźmi mam i wiem ze wszystkie komisje i awanse z powodu koronawirusa sa zawieszone.

Tak8Nie
@Z

sprawdź w hr kto miał rewjubordinga w ostatni dzień pracy w biuurze i pierwszym dniem pracy zdalnej , pracuj dalej i bądź naiwna i czekaj na awans jak reszta cieniasków . Masz patrona to szybko awansujesz pojmij w amie niekt za nic nie odpowiada nikt niczego nie kontroluje bierzesz co chcesz nie czekasz . Znam ludzików co maja staż pracy ponad 10 i sa na 3 lewelu to są matołki na ogół kobiety bo dzieci ciąża i one zachukane i zakomleksione a jak taka dostanie menege to beka z takiej bo merytorycznie tepak ale wozi się , jak mozna nie kumac że am to efemeryda w której nie matura lecz chęć szczera czyni z ciebie menegera

Tak4Nie1
liana del rey

ta sytuacja jest prawdziwa i szok że ludzie nie buntują się bo jak ktos pracuje 10 lat i ma 3 lv i młody studenciak tez ma po roku 3 lv to jak ma motywować innych takie nierówne traktowanie , bo w jakiejs sekcji mozna miec awans szybki a w innej lata kilka lat , bez sensu

Plajda
@liana del rey

Oczywiscie ze jest to demotywujace. Ale co da bunt? Takie rzeczy powinny isc z gory. No sory, jesli ktoś pracuje na lv2 już 6lat to chyba warto sobie to przemyśleć czy jest sens dalej w tym tkwic. Nie doceniaja Cie tu to docenia Cie w innej firmie. Ogłoszeń nie brakuje. Trzeba mieć tylko odwage do zmiany, a czesto nie jest to latwe bo jednak czlowiek przywiazuje sie do miejsca i ludzi. Zdecydowałam się na zmianę i nie żałuję. Uczciwa praca poplaca, a tym co sie pna bocznymi drzwiami w gore to predzej czy później odbije sie to czkawka.

tinky winky
@Plajda

ale to powoduje że pozostaja same nieudaczniki i lesery bo kazdy kumaty w ciagu roku zakuma i odejdzie jak obczai ze menegerska kadrta to sa pizdryki i nieudaczniki z racji ze nie odeszli i pracuja lata awansowali bo jak ktos pracuje 9 lat i ma 3 to delikatnie mowiac kloc a tam menege wiedza ze popracuje taka pindeczka i odejdzie i nastepna przyjdzie i jak ktos zostaje na dluzej to albo len albo bez wiedczy i wyksztalecenia

Tak2Nie1
Ciekawa
Kandydat

Cześć Pomożecie cos ? Rozważam aplikowac na managera zmiany. Polecacie BK czy może KFC? Jaki Jesrvprzedział zarobkowania ? Dzięki za odpowiedz

Kamilia
@Ciekawa

Szczerze, podejrzewam, że w obu sytuacja wygląda bardzo podobnie pod wieloma kątami. Na Twoim miejscu wybrałabym tam gdzie masz bliżej w sumie, bo pod względem obowiązków i zarobków pewnie jedno i to samo

on
@Kamilia

no jak jedna firma to raczej i zarobki są zbliżone, chociaż może to być też zależne od punktu tzn gdzie jest usytuowany i jaki tam jest ruch i sprzedaż

Kamilia
@on

Niewątpliwie, ale podejrzewam, że standard jednak jest zbliżony.

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Dżesika

z opowięści koleżanki kolegi co pracuje w Amreście w ksiegowości to to najlepsza firma w Polsce i ja też pójdę na kurs księgowosci i będe aplikowac bo znam angielski

Tak5Nie3
ty

a może to imię daje +10 do umiejętności języka angielskiego?? co się czepiasz

Zappa

A może nie krytykuj innych, co? Skąd w ogóle wiesz, że to jej prawdziwe imię. To forum o pracy, kurde, a nie jakieś forum towarzyskie, żeby sobie uszczypliwości sprzedawać wzajemnie, weźcie piszcie konkrety na temat pracy, a nie wszystkiego na około, skupmy się na celu tego forum

Tak3Nie1
angielski?
@Dżesika

Angielski w księgowości w tej firmie jest niepotrzebny. Nawet na rozmowach znajomość angielskiego nie jest sprawdzana.

Ama
@angielski?

No ale często tak jest że zazwyczaj na takie stanowiska wymagają znajomości angielskiego, nawet gdy niekoniecznie się go używa. Myślę, że to już swego rodzaju podstawa ;)

a
@angielski?

nie jest sprawdzana bo menegerki nie znaju nie panimaju englisza to jak mają sprawdzać ale w wymaganiach jest , na 6 menegerek tylko 3 mówią reszta niezbyt no i moja ulubienica menegerka zna wszytkie jezyki i francuz w jej wykonaniu to poezja wiem potwierdzam jej sp ruch na moim sprzęcie to gwarancja funu

angielski?
@Ama

Nie do końca się z Tobą zgadzam. W ksiegowosci angielski w codziennej pracy nie jest wcale używany, a wymaganie go w ogłoszeniach rekrutacyjnych ostrasza np. pracowników niemieckojezycznych. No ale amerykańska firma to muszą napisać. Z resztą powyżej ktoś słusznie zauważył że managerki troszkę slabo panimaju po angielsku wiec nawet nie ma jak zweryfikowac znajomość jezyka obcego potencjalnego pracownika.

niemozliwe
@angielski?

nie wierze że w amrescie meneger nie zna angielskiego przecież na juniora wymagają znajomości b, c to co junior ma umiec a meneger nie? ktoś musi nie lubieć menegerów lub czaic sie na ich miejsce bo ponoć maja zwalniać bo ustawa koronawirusowa na to pozwala i sa plaby by w nowym biurowcu odświeżyc kadre menegerów co oznacza oszczednosci dla firmy przed przenosinami oudsorcingiem uslug poza ue

lol
@niemozliwe

Też tego nie rozumiem. Manager nie zna angielskiego a aktualnie na pracuj wiszą dwie rekrutacje na junior accountant fixed asset i accountant fixed asset gdzie faktycznie jest wymagany angielski na poziomie B2/C1. Chyba faktycznie jest tak jak pisał wczesniej @A.SZ że dół (usunięte przez administratora) i robi robotę a u managerow luzik i sielanka.

Ama
@angielski?

Piszesz, że nie do końca się ze mną zgadzasz, ale w sumie napisałaś/eś, to samo co ja - angielski jest wpisany w wymogi, ale niekoniecznie się go używa, ale tak jak mówię, teraz już rzadko znajdziesz oferty pracy, szczególnie jakiejś biurowej, gdzie tego angielskiego nie ma w wymaganiach, tak się już po prostu przyjęło i nie ma się nad czym rozwodzić.

Ania

chciałabym aplikować do środków bo jest rekrutacja , czy polecacie ten dział i czy szefostwo jest ok bo dziwne że zatrudniają bo ktoś musiał odejść i mieć powód jakiś

Lion
@Ania

Chyba nie ma się co zastanawiać nad tym kto odszedł i dlaczego, bo trzeba było by tak rozkmniać przy każdej zmianie pracy, a no czynników może być dużo, lepiej sobie oszczędzić nadmiernego zatroskania. Jest rekrutacja, to startuj, nie ma się co zastanawiać

Tak2Nie2
baton
@Ania

Jeśli chcesz mieć nad soba kogoś ciężkiego startuj , tam dużo ucieka bo więcej sie tam pracuje niz w innych działach i słabo z awansem

Tak7Nie
hmm
@Ania

Z tego co widzę to do środków trwałych jest ciągle rekrutacja, z tego działu non stop ludzie odchodzą i ciągle kogoś szukają. Także przypuszczam że kolorowo tam nie jest, bo to normalne nie jest. Jest rekrutacja, 1-2 miesiące ciszy i znowu pojawia się rekrutacja. Ktoś coś wie?

Tak1Nie1
Clir
@hmm

To jest zespół gdzie w ciagu roku potrafi sie 80% ludzi wymienić. Dlatego ciągle rekrutacje wiszą. Także spoko, jak Ci zależy i sie nie dostaniesz w tej rekrutacji to nic straconego, w tym roku bedzie jeszcze pewnie 5 innych.

OOk

Pewnie by schrupał paluszki ;)

Zaua

Po to masz prysznic w pracy, jeśli nie chcesz wracać do domu i pachnieć panierką

hm
@Zaua

W każdej restauracji jest ten prysznic dla pracowników?

Zaua
@hm

W mojej był, jako, że filarem amresta są jednakowe standardy, to na pewno w pozostałych również są.

nick

Praca w spółce jest ciekawa i przynosi korzyści pod jednym warunkiem że (usunięte przez administratora) masz ekipę(usunięte przez administratora) - brak nadzoru powoduje sytuacje że są osoby które(usunięte przez administratora)robią , a zarabiają ładny grosz (usunięte przez administratora) wedle zasady wszystko jest możliwe są i awanse megaszybkie (usunięte przez administratora) za kilka lat jak przeniosą administracje poza wro będzie masakra i płacz a to kwestia czasu bo sprzedaż siedziby plus wynajęcie nowego biurowca ma być preludium , fajna praca jeśli masz wejście(usunięte przez administratora)

Tak6Nie2
ela
@nick

ale właśnie jedyny polak w zarządzie smażył kurczaki i dziś jest członkiem zarządu - to jedyna firma w której możesz zacząć jako nikt a skończyć jako prezes

Tak4Nie3
Bojack
@ela

Nie nazwałabym osób smażących kurczaki nikim, ale to co mówisz jest on point. Tu naprawdę można przejść konkretną ścieżkę awansu i wielu z moich znajomych z pracy pokazało, że nie są to tylko mrzonki, frazesy i czcze gadanie, a realna rzecz. Kwestia samozaparcia, chęci rozwoju i ciężkiej pracy. No i na pewno charyzmy i mocnego charakteru z siłą przebicia też.

Tak1Nie1
Pyt
@Bojack

jak długo trwa taka ścieżka awansu? Czy jeżeli ktoś się faktycznie przykłada, to te awanse nadchodzą szybciej czy i tak jest to rozciągnięte w latach?

pin
@Bojack

tak tak pokazało że samozaparcie mieli zapierały sie laski na wyjazdach integracyjnych o ściane - ile osób odeszło i to lepszych od tych co zostali a odeszli bo menegerowie są w większości cięńcy i słabi bo tylko w Amie mogą pracować a na wolnym rynku pracy są nikomu nie potrzebni , po 20 latach czy 10 są wysoko w hierarchi ale merytorycznie są słabsi od tych co teraz są zatrudniania , popatrz na wykształcenie ludzi pracujących ponad 8 lat i porównaj z obecnymi wymaganiami , słabe w Amie jest to że walka jest o awanse totalnie niejasna według reguł które są łamane , są ludzie którzy pracuja rok i maja awans sa i pracujący 9 i nie majacy i to powoduje że tzw. fun w pracy to ściema bo ludzie się nienawidzą - tworzą sie kliki i nieformalne grupy jak w każdej pracy ale w Amie sa one tym bardziej głupie że nie inteligencja i wiedza i umiejetnosci a znajomosci sa najwazniejsze , siła przebicia mocny charakter a weź korpoku....wki i tyle

Przemek
@Pyt

Im wyżej tym gorzej. Brak wykrztalcenia wychodzi co widać na lokalach. Ci co w miarę sie zorientują to uciekają. (usunięte przez administratora)

maj ka
@Pyt

awans zależy od twojego menege , jak trafisz na osobe która jest asertywna to masz szanse na awans jesli trafisz na miernote bojaca sie swojego cienia a sa takie menege to nawet jak bedziesz naj naj naj awans oddala sie . jak wszedzie trzeba walczyc zabiegac i budowac wsparcie sa przypadki ze osoby o podobnym wykształcenieu i wieku maja awanse w 12 miesiecy lub w kilka lat wiec nei ejst rozowo . jest tylko jeden minus na dzin obecny awanse sa wstrzymane i jak uwolnia je to system amrestowy jest taki ze jak mass zrozpoczetu proces awansu neimasz podwyzek i premii i tu jest caly myk bo jak mas zawans w 2 lata ok tracisz na podwyzkacz ale jak dluzej to sie okazuje ze tracisz ogolnie niema za duzo mzliwosci awansu bo zablokowane sa stanwoiska menege a wiecej ich nei potzreba a malo odchodzi menege praktycznie nikt bo poza amrestem ich kwalifikacje sa slabe

Masala
@Przemek

Brak "wykrztałcenia"? No nieźle, to ty musisz być w takim razie bardzo wysoko, skoro takim kodem idziesz :)

Tak2Nie1
Anka
@Przemek

Przecież tutaj zwykle pracują młodzi ludzie, studenci którzy to wykSZtałcenie dopiero zdobywają, więc o czym mu tu tak właściwie mówimy?

pipka
@Anka

tutaj ktos opisal hr ksiegowych i innych co siedza w biurach czyli tzw kotpoludków

Tak9Nie
dario fo

a kto ma to robić skoro jest praca zdalna i tylko pracuje dział sprzedaży -reszta ma zdalną czyli wakacje wiec czekajcie ..... biuro wróci do pracy we wrześniu do nowego biurowca koło skytowera i ma w 4 literach pracowników prostych restauracyjnych i ich problemy

Karolina

Ja również czekam kolejny miesiąc, a wniosek nawet nie wysłany do ZUS. Ciekawe czy za pół roku chociaż dostanę pieniądze. Żeby czekać tyle czasu to żart, ciekawe co ludzie maja zrobić gdy w kwietniu nie mieli z czego żyć a wniosek o pomoc nie wysłany.

Karolina

Prawda, ja rozumiem ze maja dużo wniosków do wysłania ale bez przesady ileż można czekać. Napisałam nawet maila do działu kadr i zero odpowiedzi. A do kierownika nie mogę mieć pretensji bo on to wysyła do góry i Góra jest odpowiedzialna za wysłanie to do zusu.

Zappa

Jak już tu jestem to dodam od siebie, że mnie się tu pracuje w porządku i warunki są ok(usunięte przez administratora) Jak się dobrze pracuje, to zostanie to docenione, przynajmniej ja mam takie doświadczenia związane z firmą.

Tak1Nie2
marta

bardzo fajna atmosfera w pracy jestem już po 40 nie mam stałego faceta o mężu nie wspominając ale ...... faceci amrestowi to są top topów - tu nie ma miejsca dla nieśmiałych dziewczynek - konkretne są zadania do wykonania / nie zamieniłabym tych 20 lat na nic

Tak10Nie3
NIE

Żałosna w tym momencie to jest Twoja wypowiedź, nie Tobie oceniać kto jaką drogę wybiera i dlaczego to robi, a powodów może być wiele o których nie masz nawet pojęcia, więc idź stąd razem z tym swoim paskudnym jadem i nie zatruwaj nim życia innym osobom

Tak3Nie3
artur
@NIE

popieram , jakim czeba być człowiekiem by zatruwać jadem czyjeś życie , robi co chce i jak nie chce rodziny ma prawo

Tak4Nie2
olena

fajna praca dla ukrainki bo kontakt i ludzie super hlopaki som pomocne i mile zapraszajom doma i rano mile sniadanie robiem i polecam

Regu

Co tu taki wysyp wpisów ostatnio... w każdym razie, ja osobiście w sumie polecam

Finnick
@Regu

a w czym Ci to przeszkadza, że jest wysyp? jak chcą sobie ludzie pisać to niech sobie piszą, w końcu po coś ten portal został stworzony

@Finnick

A czy ja mówię, że mi przeszkadza XD luźna obserwacja, zdziwiło mnie to po prostu

Finnick
@Regu

no wprost nie mówisz, ale tak to zabrzmiało właśnie jakby coś złego w tym było. no nie ważne

@Finnick

Nie, nie, nic z tych rzeczy :) W sumie to nawet dobrze

Sandra

pracowałam w księgowości 2 lata temu . Zmarnowany czas jeśli chodzi o rozwój(usunięte przez administratora)

Tak10Nie
malina

Gdybym sugerowała się takimi wpisami jak tutaj, to chyba żadnej pracy bym nie wzięła, bo wszędzie jest źle, niedobrze, bijo, obrażajo itd. Na szczęście swój rozum mam i dzięki temu nie straciłam szansy na całkiem fajną pracę z zarąbistymi ludźmi. Nie wiem czemu praca w fastfoodzie jest tak demonizowana, oczywiście, że nie jest to łatwa i zawsze przyjemna praca, ale nikt nikogo tu nie trzyma na siłę i zawsze można się z tym miejscem pożegnać! Kurcze no, naprawdę są tu ludzie, którym się tu naprawdę podoba i ja do nich należę. Wiadomo, że czasem przeklinam na robotę po ciężkich dniach na zetce, ale to nie zmienia faktu, że całokształt pracy naprawdę wypada dobrze.

Tak7Nie
Atena
@malina

Wszędzie tak jest ;p nigdzie nie może być idealnie i zawsze znajdą się głosy za i przeciw. Każdy o sobie sam decyduje i wybiera co chce robić, pracy był taki wybór w pewnym momencie, że spokojnie można było przebierać w ofertach i nikt nigdzie nikogo na siłe nie zatrzymywał.. nie rozumiem też tej mentalności narzekania, ale nie robienia nic żeby coś zmienić, maskra

Janusz

Hej mam pytanie czy obcięli wynagrodzenia na czas koronawirusa

Hmmm
@Janusz

Nie wiem jak to wygląda w innych restauracjach ale w tej co pracuje to szef wolał zmniejszyć etat pracownikom niż zwolnić.

ewelina
@Janusz

20 proc administracja hr ale wala nadgodziny az milo i odbierom po skonczeniu koronawirusowa

Tak3Nie

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w Amrest Holdings Se? Chętnie zatrudniają?

Aspi
@Pytanie

Wręcz wydaje mi się, że Amrest to studentami stoi. Wiadomo, że nie 100% pracowników to studenci, ale myślę, że zdecydowana większość

student
@Aspi

No w sumie co się dziwić, grafik im dobrze dostosować, godzin mogą robić albo mniej albo więcej w zależności ile tam mają czasu i ile chcą, no to pracują ;)

Domiks

przepracowałem w Amreście ponad rok i było ok (nawet nie czuje jak rymuje hehe) pracowałem na serwisie, akurat miałem praktycznie cały damski team, wiec nie narzekałem xd ogolnie praca nie byla jakaś wyczerpująca, dosyć szybko leciały te zmiany, wiadomo pod koniec dnia człowiek był zmęczony w opór, ale do przeżycia, nie było tak, żebym był całkiem wypompowany z sił, myśle, że poleciłbym tym którzy rozważają prace, naprawdę nie jak tek źle, jak czasami niektórzy to portretują, poza tym jak to mówią, nie zaznał życia ten, kto nie pracowął nigdy w gastro :D

Xeo
@Domiks

No z tym ostatnim zgadzam się całkowicie, chociaż z resztą ogólnie też się zgadzam. Aczkolwiek to gastro urzekło mnie najbardziej, sam od lat już pracuje w tym zawodzie i po samym sobie widzę jak zmienia się stosunek do ludzi w tym pracujących. Po samym kliencie można łatwo poznać czy miał cokolwiek do czynienia z tą branżą ;> a co do samego Amresta - też miałem swoją przygodę w jednej z restauracji jak chyba większość tutaj w trakcie nauki, ogólnie było w porządku choć faktycznie dużo roboty, tym bardziej że byłem na dość popularnym punkcie. Ogólnie to jak każdy można mieć jakieś swoje zastrzeżenia, nigdzie idealnie nie jest, ale jakiś większych zażaleń raczej nie mam. Już sam fakt, że czasem tutaj wracam i przeglądam co ludzie piszą przemawia chyba najbardziej ;)

@Xeo

to ze stosunkiem do ludzi pracujacych to 200% prawda, zmienia się ten punkt widzenia i człowiek dużo bardziej docenia

Xeo
@Domiks

No otóż właśnie o to mi chodziło, trudna branża nie ma co ukrywać i trzeba też mieć do tego chęci i jakiś dryg ;)

Jukata
@Domiks

Znowu zrymowałeś :) A jak kierownictwo i menadżerowie i ich podejście do "szeregowego" pracownika np. tego serwisu? myślę nad zatrudnieniem bo w kfc pod moim blokiem szukają pracowników, a przyznam, że doświadczenia z przełożonymi niestety miałam różne, bardziej w stronę negatywnych jednak i to jest chyba moją największą obawą, bo z pracą pod presją czasu i w pośpiechu doświadczenie mam, więc to akurat nie byłby problem

Magda
@Jukata

No ale też każdy punkt ma swojego kierownika ciężko przewidzieć jaki akurat jest pod Twoim blokiem i jaki ma stosunek. Jeśli praca Ci odpowiada i na dodatek masz blisko co jak dla mnie jest na duży plus to chyba nie musisz się nad tym zbytnio zastanawiać ;p

@Jukata

ja trafiłem na super osoby pod tym względem

Magda
@Domiks

No właśnie, a to nie ma zależności, co prawda ja też miałam zespół w porządku, ale to nie czyni żadnej reguły, więc nie będziemy tutaj przewidywać czy w tym konkretnym punkcie też będzie tak fajnie czy trochę mniej ;p pójdzie to się przekona

Agnieszka

Pracowałam w AmRest aż... miesiąc. ;) wcześniej na studiach przez 3 lata w McD i niestety między nimi jest ogromna przepaść. Wiadomo trzeba zasuwać. :) nie miałam z tym problemu. Zostałam zatrudniona w jednej z poznańskich restauracji jako miejsce tymczasowej pracy na tzw. Szkoleniu. Moja restauracja miała się dopiero co otwierać. Kłopot zaczął się wtedy gdy zostałam przyjęta do pracy, a po niecałym miesiącu wybuchła ta cała epidemia i Szkolenie zostało zawieszone. Wtedy dostałyśmy telefon(usunięte przez administratora) czy rozumiemy dlaczego szkolenie musi być zawieszone, czy nie jest to problem, ze tak musi być... to było ok. 17 marca, a podczas rozmowy padła konkretna data - 26.03 zadzwoni żeby poinformować co dalej. Owszem pani (usunięte przez administratora) zadzwonila - aż raz! Mój błąd, ze nie odebrałam. Próbowałam oddzwonić. Nic z tego. I tak minął miesiąc, dwa.. i leci kolejny. Umowa (oczywiście zlecenie...) się skończyła 26.05. Odzewu zero aż po dziś dzień. Wniosek? Firma ma po prostu gdzieś swoich pracowników. Jako, ze restauracja dopiero co będzie się otwierać to zachowanie jest conajmniej słabe. Dla osoby, która chce nabrać jakiegoś doświadczenia może i praca jest w porządku. Ja swoje studia właśnie kończę i... stwierdzam, ze to już nie miejsce dla mnie. Wielokrotnie w restauracji w której się szkolilam był problem z obsadzaniem stanowisk. A pewnego razu na wydawaniu byłam sama, ma się rozumieć również na kasie, lobby i miałam Zetę ;) taaa.. miesiąc to chyba trochę za mało na obycie się ze wszystkim. (usunięte przez administratora)Grafik? Układany na 2 tygodnie, co chwile mi znikał, bo wprowadzali zmiany... Jeśli chodzi o materiały do pracy to również jak się nie upomniales to zapomnij, a wymagane było żebyś wiedział. Szkolenia słabe.. nie polecam. Chyba, ze jesteś osoba, która ma zlew na wszystko i nic absolutnie Cię nie rusza a te 17 zł na zleceniu, jeśli jesteś studenciakiem Ciebie satysfakcjonuje.

Nuno

Pracowałam na serwisie w kfc kilka miesięcy. Praca monotonna, biegajaco-stojąca, ale nieskomplikowana. Dla uczniów/studentów lub na odczekanie, aż znajdzie się coś lepszego jest ok. Na etacie męczy fizycznie i psychicznie. Grafik jest dostosowany do naszych potrzeb, ale na zleceniu można na cały dyspozycyjny tydzień dostać jedną zmianę. Płaca to głównie najniższa krajowa, wypłacana przed 10 każdego miesiąca. Największy wpływ na jakość pracy mają managerowie. Jeżeli źle wykonują swoje obowiązki to brakuje produktów, na zmianach jest za mało pracowników, sprzęt nie działa itp. Bywają zgrzyty pomiędzy pracownikami, na które managerowie nie reagują, a czasami można nawet odczuć, że traktują to jak rozrywkę w nudnej pracy. Niektórzy managerowie nie są również chętni do pomocy, bo kiedyś to był ruch teraz nie ma ruchu/ja sam bym dał radę ogarnąć wszystkie stanowiska. 20 minutowa przerwa przysługuje na zmianach ponad 6 godzinnych, zazwyczaj trzeba się o nią upomnieć. Czasami zdarza się, że nie można na nią pójść przez duży ruch i za mało liczę osób na zmianie (menagerowie żałują każdej godziny, na której mogłoby być za dużo pracowników). Posiłki pracownicze są płatne, tak jak każdy do niego dodatek (shake, skrzydełka, bitsy, ser, bekon). Osoby pracujące kilka lat muszą wchodzić w (usunięte przez administratora) kierownictwu i brać udział w wyścigu szczurów by ubiegać się o posadę menagera.

Tak2Nie

Zostaw merytoryczną opinię o Amrest Holdings Se - Wrocław

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Amrest Holdings Se
3/5 Na podstawie 288 ocen.