Opinie o Amrest Holdings Se w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Amrest Holdings Se. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Amrest Holdings Se o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników i kandydatów do pracy o Amrest Holdings Se w Wrocław

Znajdź szybko pracę!
Załóż Profil Zawodowy w 3 krokach!

Załóż profil Zawodowy

Швидко знайдіть роботу!
Створіть професійний профіль за 3 кроки!

Створіть профіль професіонала
Zaraz im dam wypowiedzenie

Mało ludzi na zmianach, bo robią cięcia. Brak płatnych przerw dla studentów oraz osób na umowie zlecenie. Dużo Polaków. (usunięte przez administratora). (Na kasach) Pracownicy są traktowani jak maszyny. Dużo hałasu i stresu. Konieczność wylogowania się na papierosa. Dramat. Pies a nie firma... Już szukam drugiej pracy...

ByłyPracownikKFC

Pracowałam kiedyś w KFC jako kasjerka oraz obsługiwałam serwis. Praca była na 3/4 etatu na umowę zlecenie, a po kilku miesiącach dostałam już umowę o pracę, bo widocznie się sprawdziłam. Grafik był elastyczny i nie było mowy o ciągłych zmianach 12 godzinnych tak jak w innych knajpach. Mało tego masz prawo do przerwy i na tę przerwę Cię wypuszczają jeśli tylko chcesz w danej chwili coś zjeść i odsapnąć. Mówisz i po prostu idziesz. Nie ma mowy żeby pracownik w KFC pozostał bez przerwy, głodny i sfrustrowany. Widzę dużo nieprzychylnych komentarzy w związku z czym postanowiłam dodać kilka słów od siebie. Po pierwsze aplikując do jakiegokolwiek baru szybkiej obsługi musimy się liczyć z tym, że jest bardzo dużo klientów i bardzo dużo pracy. Jeśli ktoś myśli, że przyjdzie do pracy i dostanie pieniądze za nicnierobienie to chyba żyje w jakiejś bajce. Praca w KFC sprawiała mi dużo radości, bo ogólnie praca z ludźmi jest dla mnie przyjemna. Stojąc na kasie trzeba być uprzejmym, wyrozumiałym, empatycznym, skupić się na dobrej obsłudze kasy, zaangażować się w proponowanie dodatków, polecać menu. Praca kasjerki nie polega tylko na sprzedawaniu, ale również na utrzymaniu porządku na swoim miejscu pracy, pomaganiu innym jeśli zajdzie taka potrzeba. To jest praca zespołowa. Wszyscy muszą być zgraną paczką, muszę się wspierać aby atmosfera w pracy była jak najlepsza. Czytając niektóre komentarze mam wrażenie, że ludzie przychodzą do pracy na wakacje. Jeśli chce się otrzymać wynagrodzenie to należy coś od siebie dać. Zostawiam jak najbardziej pozytywny komentarz, bo złego słowa powiedzieć nie mogę. Trafił mi się świetny szef, zastępca i menadżerowie może dlatego tak miło wspominam te czasy. Życzę powodzenia i wytrwałości wszystkim tym, którzy idą do pracy żeby coś robić, a nie narzekać jak bardzo jest źle. Idźcie do pierwszej lepszej restauracji, gdzie serwuje się codzienne inne dania, jest ręczne krojenie wszystkiego, przygotowywanie ręcznie soków, surówek i mnóstwo garów do umycia na 12 godzinnej zmianie to od razu Wam się przypomni jak w KFC było dobrze. Pozdrawiam.

Vetox

Czy jest ktoś chętny zdradzić jaki jest poziom zarobków zastępcy kierownika i samego kierownika restauracji w KFC?

Marlenka Nowy wpis
Kandydat

Byłam po drugim etapie rekrutacji, która moim zdaniem przebiegała pomyślnie. Niestety nie dostałam żadnej informacji zwrotnej, nawet gdy napisałam maila, to pozostał bez odpowiedzi. Jestem zawiedziona, bo praca w biurze we Wrocławiu wydawała się atrakcyjna, ale takie traktowanie kandydatów nie świadczy dobrze o firmie.

gshshhs

Dlaczego amrest zmusza pracowników do korzystania z bezpłatnych przerw?

A.
@gshshhs

Uważam, że to brak szacunku do pracowników. Zmiana płatnych przerw na bezpłatne, żeby zaoszczędzić...

Były amrestowicz Nowy wpis
@gshshhs

Prawo pracy jest takie ciężkie ? Umowy zlecenie nie mają przerw a to że amrest wcześniej dawał im przerwy płatne to tylko ich dobra wola, ale faktycznie mogli szukać oszczędności gdzie indziej. Przez wiele lat pracy widziałem jak marketing wyrzuca pieniądze na byle co.

dk

Napiszę dwa zdania o pracy jako dostawca KFC w Lublinie. PORAŻKA Spóźniające się wypłaty (dostanie wcześniej niż ostatniego dnia terminu to cud, a i tak co miesiąc ktoś nie dostaje i się prosi po 2 tygodnie o wypłatę, ale przecież "przelew został wysłany i czekaj"), ciągłe problemy z tankowaniem flotą i samochodami, za które wyżywa się na pracownikach kierownik. Jeden wielki bajzel. Pieniądze średnie, płaca od dostarczonego zamówienia, ale jak jest mało zamówień to przesiedzisz cały dzień w gotowości a zarobisz 50zł za 10h roboty. Jedyny plus to całkiem fajna ekipka współpracowników, bo dzięki nim, nawet siedzenie te 10 czy 11h za marne pieniądze jakoś milej mijało.

Kierowca
@dk

Czekaj, ale przecież w Lublinie kierowców dla KFC nie zatrudnia AmRest tylko Sołtys (jak ja kiedyś jeździłem to tak było)

Były amrestowicz Nowy wpis
@dk

Amrest nie zatrudnia kierowców tylko firmę obsługująca dostawy więc pretensje do tej firmy, na każdej restauracji z delivery zawsze to samo

Paweł Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 5 dni.
Kandydat

Kierownik restauracji Burger king Miasto wojewódzkie- na jakie zarobki można liczyć? Czy kierownik ma tez setki? Czy zazwyczaj 9-17?

logo firmy Office Assistant
25wat Agencja Kreatywna
(19 opinii)
logo firmy Przedstawiciel Handlowy
Autovan Sp. z o.o.
(2 opinie)
logo firmy inżynier budowy
Wrocław
Pro-Tra Building Sp. z o.o.
(5 opinii)
logo firmy Konsultant Wsparcia Technicznego
Vulcan Sp. z o.o.
(130 opinii)
Aplikuj na wiele ofert
witam

Odradzam pracę w KFC, pomimo pomocy kiedy nikogo nie można było ogarnąć na zmianę i poświęceniu się tej pracy 24/7 bo ją lubiłem i miałem ambicję by iść wyżej nie dostałem przez 3 lata nic za co mógłbym być wdzięczny, 3 lata doczyszczania, pracy na serwisie i wprowadzaniu dobrej atmosfery i poprawie humoru wielu ziomkom na zmianię, a w zamian otrzymujesz jedynie uśmiech kierownika restauracji, premie to żart a płaca nie jest najgorsza choć trzeba sporo nastukać godzin by jakkolwiek odłożyć. Po 3 latach rozstałem się z posadą z własnej woli ponieważ obiecali gruszki na wierzbie, instruktora i przeszkolenie na inne stanowiska, potem zasłanianie się tym, że mało ludzi do pracy, a co tydzień rotacja nowych pracowników. Nie pozdrawiam

Kandydat

Szanowni, Kto chce aplikować do biura to nie polecam. Ja aplikowałem raczej do działu IT. To co usłyszałem, to sie rozśmieszyłem, Inne firmy na start dają umowę o pracę. To jest standard. Tutaj dają Ci umowe zlecenie :D Zobaczcie sobie jaka rotacja tutaj jest, jak co chwilę dają nowe ogłoszenia. Rozmowa rekrutacyjna łatwa. Biuro mają przepiękne. Ale wolę popracować w gorszym biurze i zarabiać 2x ( TAK DWA RAZY WIĘCEJ) niż tutaj i na umowie zlecenie. Oczywiście odzwonili, ale podziękowałem.

LLL

Z całego serca nie polecam pracy w kfc. Wystarczy poczytać opinie bylych pracowników. Firma traktuje pracowników jak maszynki do zarabiania pieniedzy. Nawet w sezonie nie ma co liczyć na wyższą stawkę. Premie to max 100zl i w sumie nawet nie wiadomo za co. Intruktor po 3 latach pracy zarabiający tyle samo co nowy pracownik. Do tego na dłuższą mete praca wykańcza fizycznie i psychicznie. Jedyny plus to, że spoko ludzi tam poznałem.

Nie polecam księgowości w Amrest Wrocław. Wyzysk ludzi, płacą grosze nie warto. Nadgodziny zrobione są do obioru jeszcze trzeba się wykłócać żeby je w ogóle moc odebrać , bo menager stwierdził że przecież on nie widziała żeby były robione Nadgodziny. Szczególnie dział Fa środków trwałych, ogromną rotacja pracowników, menagerka miała chyba jakieś problemy ze sobą, złośliwie przydzielała pracownikowi zadania. Podobno niektórych pracownik doprowadziła do łez. Nie w tym pozytywnym znaczeniu ????

Użytkownicy czekają na odpowiedź 45 dni.

Czy rozmowa rekrutacyjna w Amrest Holdings Se odbywa się również w języku angielskim?

Hej

Jakie sa zarobki zwykłego pracownika?

Cześć

19,70 brutto

Zaraz im dam wypowiedzenie

Patryk
@Zaraz im dam wypowiedzenie

Potwierdzam, firma szuka oszczędności kosztem tych najciężej pracujących. Może czas poucinać pensje kierownikom restauracji, którzy tylko plotkują na telefonie i wychodzą z pracy wcześniej?

Monika
@Zaraz im dam wypowiedzenie

Mówisz o infolinii z zamawianiem jedzenia od KFC itp? Podasz mejla żebym mogła zapytać o szczegóły? :)

Gal anonim
@Zaraz im dam wypowiedzenie

Cała prawda , pracow ich stosują (usunięte przez administratora)nie mówiąc o niszczeniu sobie zdrowia fizycznego i psychicznego

Vetox

Halina
@Vetox

Świetnie, że mierzysz tak wysoko i chciałbyś podjąć pracę na stanowisku Zastępcy Kierownika bądź też samego Kierownika. Niestety, nie potrafię udzielić Ci precyzyjnej odpowiedzi, jeśli chodzi o zarobki w Amrest Holdings, ale na pewno ktoś inny zrobi to w niedługim czasie. A czy posiadasz jakieś doświadczenie, jeśli chodzi o tego typu posady?

Harry
@Vetox

W zależności od miasta, w około 200 tysięcznym mieście zarobki kierownika to 5000 brutto plus premie w zależności od spełnienia celów 500 -1000 Zastępca kierownika to 3500 do 4000 brutto plus premie proporcjonalnie mniejsze

Halina
@Harry

Fajnie, że przekazałeś nam te informacje. Przy okazji muszę przyznać, że Amrest Holdings oferuje już bez wątpienia godne wynagrodzenie. Wspomniałeś o dodatkowych premiach za spełnienie wyznaczonych celów, co wydaje się oczywiście sprawiedliwym rozwiązaniem. A jak rzecz ma się, jeśli chodzi o dodatkowe doceniane tych pracowników, którzy w firmie pracują już od wielu lat? Czy tacy mogą liczyć na jeszcze jakieś inne dodatki do wypłaty? Jestem ciekawa.

xyz

zastępca 4200 brutto kierownik 6200 brutto

Pracownik kfc
@Halina

Cześć. Od 8 lat pracuję w amrest. Od około 6,5 roku jako kierownik zmiany. W firmie nic się nie zmienia pod względem traktowania pracowników. Fakt, można mieć super zespół pod kątem atmosfery w pracy ale ludzie pracują za minimalną krajową. Menager z takim stażem, dobrymi wynikami zarabia 3350 zł z czego zostaje około 2650-2800 zł na rękę, zależy od miesiąca. Premie ciężko dostać. Pozdrawiam i odradzam pracę :)

What
@Halina

Nie.. Nie ważne jak długo pracujesz.. Lepiej nie masz.

Drdndla
@Pracownik kfc

Pytanie brzmi dlaczego od tak długiego czasu jesteś kierownikiem zmiany? Świadczy to bynajmniej o t jakim jesteś kierownikiem. Rok zajęło mi by zostać SM, kolejny rok ASM. Co robisz tyle lat na jednym stanowisku? To ciekawe

Anonimowy

Pracowałem w Pizza Hut, rozmowa kwalifikacyjna, na którą zostałem zaproszony przebiegła pomyślnie. Kierowniczka zmiany bardzo miła i uprzejma, wytłumaczyła mi na czym polega praca, dogadaliśmy szczegóły i już od przyszłego tygodnia mogłem zaczynać. Po drodze musiałem zaliczyć badania i szkolenie, ale z wszystkim uporać się można w jeden dzień. Pierwszy dzień bardzo dużo stresu, tak jak zawsze w nowej pracy. KIerowniczka przydzieliła mi osobę, która miała nauczyć mnie obsługi systemu, oraz tego jak działa restauracja. Osoba ta bardzo miła, uprzejma. Ogólnie atmosfera w pracy bardzo przyjemna, można było porozmawiać na wiele tematów odbiegających od pracy. Dostałem instrukcję co mam robić i już po dosłownie kilku godzinach pracy mogłem działać w większości samodzielnie. Na początku przez bardzo duży natłok ludzi jedynie obserwowałem poczynania osoby szkolącej, dopiero gdy sytuacja się uspokoiła mogłem zacząć sam działać. Na umowie zlecenie duża ilość godzin i dobry zarobek, polecam dla uczniów czy studentów chcących sobie dorobić. Jedna z rzeczy, która może odpychać od współpracy z tym pracodawcą to czas poświęcony na szkolenie - praca nie należy do najtrudniejszych, da się szybko zrozumieć co trzeba robić i można samodzielnie działać. Mimo wszystko osoba, która dopiero zaczyna przygodę w gastronomii nie powinna być rzucana na głęboką wodę po zaledwie jedynym dniu. Pierwszy dzień pracy zacząłem w poniedziałek, już na środę do pracy byłem zapisany tylko i wyłącznie ja i druga osoba, która pracowała tylko dwa dni dłużej ode mnie. Pracy też jest bardzo dużo, praktycznie nie ma czasu na to aby usiąść do jedzenia. Mimo wszystko polecam serdecznie dla osób, które chcą sobie dorobić i przede wszystkim są pracowite. Czas przez natłok pracy ucieka bardzo szybko.

Gabriela
@Anonimowy

I szybko udało Ci się wszystko załapać? Jak wyglądały te kolejne dni, gdy byłeś tylko z jedną osobą? Wspomniałeś, że można sobie dorobić.. Czyli w Amrescie grafik jest elastyczny i można pracować dorywczo, na część etatu?

kwestiagustu
@Gabriela

Piszę jako były pracownik crew, instruktor a teraz menager. Zaczynałem od pracy na serwisie czyli robienia kanapek, sypanie frytek itp. Szkolenia stanowiskowe są takie, ze przez pierwszy tydzien masz szkolenie z instruktorem, ktory po kolei pokazuje tłumaczy co i jak, jest twoim opiekunem. W miedzyczasie ogladasz filmiki instruktażowe. Za dni szkoleniowe od początku masz płacone. Logujesz sie do pracy swoją osobistą kartą. Po czasie szkoleniowym, juz mniej więcej znasz składy kanapek gramatury itp,ale jezeli cos zapomnisz to kazdy ma obowiązek ci pomóc cowięcej na kazdym stanoisku są tzw.speecharty, w ktorych są opisane wszystkie potrzrbne rzecz,składy, gramatury itp.Nigdy nie pracujesz sama dopoki sama nie stwierdzisz ze jestes gotowa. Grafik jest układany z 2 tygodniowym wyprzedzeniem, wpisujesz sugestie jakie ci pasują. Spokojnie mozesz pracować na 1/4 etatu. Nie jest tak zle jak tu wszyscy piszą, fakt manager zarabia mniej niz osoba na zleceniu do 26rż. Ja odkąd pracuje poznałam wielu ludzi, którzy są moimi dobrymi kolegami.Atmosfera w pracy jest super, pracownicy sa zgrani, po ZETKACH chodzą na piwko, jest też sporo par, które powstały w KFC wiec mozna znaleźć miłość swojego życia:) Z kierownictwem idzie się dogadać, nie jestesmy tacy zli.

Były pracownik KFC

Absolutnie nie polecam pracy w KFC. W tej amerykańskiej korporacji pracownicy są traktowani jak maszyny. Praktycznie na każdej zmianie zapierdziel, przez co istnieje ryzyko popełnienia błędu, a jak popełnisz to opierdziel od managera zmiany murowany. Praca w smrodzie (mam tu na myśli olej we frytkownicy), dużo hałasu, stresu, nawet depresji można dostać. Brak przerw dla osób na zleceniówce. Brak premii dla wszystkich, pamiętam jak robiłem przed świętami i był taki zasuw, byłem wykończony fizycznie i psychicznie, każdy ciężko pracował, a i tak nie dostał zasłużonej premii, tylko wybrani przez szefa, który nawet nie uzasadnił dlaczego te osoby dostały, a reszta nie. Na początku wydaje Ci się, że jest ok, ale z czasem już psychika siada. Średnio pracownicy odchodzą po 3-6 miesiącach. A jak będą chcieli wrócić lub pójść do innej firmy, będącej w Amrescie to już tak łatwo nie będzie. Tutaj na przeszkodzie stoi kierownik, od niego zależy co powie o Tobie, czy by Cię polecił. Nawet może o Tobie nawciskać farmazonów, żeby cię nie przyjęli. Oni są do wszystkiego zdolni, w końcu mają władzę nad wszystkimi, myślą, że wszystko mogą robić. Każdy kto ma władzę jest s*wysynem.

Tsa
@Były pracownik KFC

"Brak premii dla wszystkich, pamiętam jak robiłem przed świętami i był taki zasuw, byłem wykończony fizycznie i psychicznie, każdy ciężko pracował, a i tak nie dostał zasłużonej premii, tylko wybrani przez szefa, który nawet nie uzasadnił dlaczego te osoby dostały, a reszta nie." Zgadzam się z tym co napisałeś. Pamiętam jak ja ciągle robiłam same ZETKI, o ranku zapomnij. Jak miał być audyt to wtedy jedynie dostawałam ranek a tak to zapomnij o tym. A Premia? Pfff... Premia 50zł, a za co? Za zdanie audytu. Pracowałam w każdy weekend, w każde święta... A gdy poprosiłam o jeden weekend wolny to powiedziano mi że nie da rady bo każdy chce ten weekend wolny. Ale nie brali pod uwagę tego że byłam na każde ich "piardnięcie", waliłam te zetki cały czas, itd. To nie było ważne, wolne dostawały osoby co ciągle wolne mieli gdy poprosili lub osoby starsze bo jak to było tłumaczone "mają rodzine" a ty młody masz (usunięte przez administratora) bo przecież jej nie masz... :D Śmiech na sali. Na początku pracy było ok ale po 2 latach zaczeło to wszystko się walić bo kierownictwo sie zmieniło.

ByłyPracownikKFC

Były Pracownik Burger King
@ByłyPracownikKFC

Co jak co, ale wymagania mają z kosmosu w porównaniu do stawki jaką proponują. Jeśli moja praca polega na składaniu hamburgerów, smażeniu frytek i prepie to niech nie oczekują szczęścia na twarzy i zaangażowania osobistego w wykonywaną pracę. Przychodzę, robię swoje przez x godzin i koniec, wychodzę, bez zbędnej sztucznej otoczki.

Anna Majewska Ostrowiec Św.
@ByłyPracownikKFC

Warto pracować w KFC????

Pojawiła się oferta pracy na Kucharz w firmie Amrest Holdings Se. Warto aplikować?

Kamkam

Orientuje się ktoś kiedy KFC wypłaca wynagrodzenia czy jest to 10-tego czy też inny dzień miesiąca pytanie do osób na umowę zlecenie ? Na mojej umowie nie ma daty wypłaty tylko w ciągu 14 dni po wykonaniu zlecenia ????jakiś dziwny zapis z góry dziękuję za informację

Jazda
@Kamkam

:D poważnie i tak prowadzą firmę hahah zostanie to zweryfikowane z innym pracodawca. Czy ktoś tak się odnosił do pracownika !!!

Anonim
@Kamkam

Wypłaty przeważnie są do 8 każdego miesiąca u nas w restauracji nie wiem jak jest w innych chyba do 10

Jak wygląda praca na stanowisku Kasjerka? Czy ktoś mógłby opowiedzieć o pracy w firmie Amrest Holdings Se?

Gość
Kandydat

Jak wygląda praca w AmRest KFC/Pizza Hut ? I jaka jest stawka godzinowa na umowę o pracę?

Czy w Amrest Holdings Se zaszły jakieś zmiany od momentu pojawienia się ostatnich opinii?

Zostaw merytoryczną opinię o Amrest Holdings Se - Wrocław

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Amrest Holdings Se?

Zobacz opinie na temat firmy Amrest Holdings Se tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 47.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Amrest Holdings Se?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 32, z czego 3 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie Amrest Holdings Se?

Liczba opinii klientów firmy Amrest Holdings Se, to 2, z czego 0 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a, 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Amrest Holdings Se?

Kandydaci do pracy w Amrest Holdings Se napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Amrest Holdings Se
3/5 Na podstawie 344 ocen.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Amrest Holdings Se