PKP Intercity S.A.

2 Dodaj merytoryczną opinię
PKP Intercity S.A.
counter
2 58 565 5 1

Czym się zajmujemy?

Profil „PKP Intercity” S.A. na portalu GoWork.pl to miejsce, w którym dowiesz się jakiego rodzaju stanowiska funkcjonują w firmie, jak wygląda proces rekrutacji oraz nasza kultura organizacyjna i wartości, którymi kierujemy się na co dzień. Tutaj znajdziesz aktualne oferty pracy, aktualności z życia firmy oraz forum, na którym odbywa się wymiana doświadczeń na temat pracy w PKP Intercity. Jesteśmy otwarci na merytoryczne i konstruktywne wypowiedzi na forum, jednocześnie zwracamy uwagę na konieczność zachowania kultury wypowiedzi oraz wzajemnego szacunku.

  Bb
  Kandydat
   Pytanie

  Kiedy odbędzie się dalszy etap rekrutacji na świadectwo maszynisty. Czy do kogoś się odezwali co pisali już testy proszę dajcie znać!!!!!!!!!

  Nnn
  Kandydat
   Pytanie

  Czy wiadomo kiedy jest następny etap rekrutacji na świadectwo maszynisty. Jesteśmy po testach i chcielibyśmy dostać informację czy przeszliśmy dalej czy niestety nie. Proszę o informację zwrotną, bo i tak już czekamy bardzo długo, a tak chociaż będziemy wiedzieć co mamy robić dalej a nie siedzieć bezczynnie.

  Magda
  Kandydat
   Pytanie

  Odezwali się już do kogoś z rekrutacji na konduktora, która trwała do 06.09?

  Zobacz wszystkie opinie (565)

  Konduktor 2020-09-01 17:56 przez Cygan712@wp.pl

  Przebieg rekrutacji

  Jeden miesiąc

  Pytania

  Wiem rze jest to praca zmianowa i odpowiedzialna ale pozytywna.

  • Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Nie dostałem pracy

  Pracodawca

   Aktualność

  Szanowni Państwo, 
  Rozpoczęcie rekrutacji na świadectwo maszynisty planowane jest na drugą połowę sierpnia. Zaczniemy od lokalizacji Warszawa.
  Jednocześnie zwracamy uwagę, że nadal, zgodnie z ustawą dot. Covid-19, zawieszone są badania na licencję i świadectwo maszynisty, stąd podanie terminu rozpoczęcia kursu nie jest obecnie możliwe.
  Zespół rekrutacyjny 
  PKP Intercity S.A.

  PKP Intercity S.A.