PKP Intercity S.A.

2 Dodaj opinię
PKP Intercity S.A.
counter
2 48 337 5 1

Czym się zajmujemy?

Profil „PKP Intercity” S.A. na portalu GoWork.pl to miejsce, w którym dowiesz się jakiego rodzaju stanowiska funkcjonują w firmie, jak wygląda proces rekrutacji oraz nasza kultura organizacyjna i wartości, którymi kierujemy się na co dzień. Tutaj znajdziesz aktualne oferty pracy, aktualności z życia firmy oraz forum, na którym odbywa się wymiana doświadczeń na temat pracy w PKP Intercity. Jesteśmy otwarci na merytoryczne i konstruktywne wypowiedzi na forum, jednocześnie zwracamy uwagę na konieczność zachowania kultury wypowiedzi oraz wzajemnego szacunku.

  Hona

  Jestem bardzo zadowolona z Pkp, w maju jechałam z Lublina do Sopotu, pociagi na czas co do minuty, czyste przedziały, ilosc osób dozwolona chodzi o pandemie. Naprawdę bylam zachwycona podróżą, szybciutko, na czas. Super.

  joannan 37
  Nazwa działu: Marketing

  Maski w pociągach są obowiązkowe .Konduktorzy nie zwaracają uwagi .kto jak chodzi tak chodzi ,nie przestrzegają zasad nie przestrzegaja zadnej odległosi od ludzi .Wiec gdzie jest zachowana kontrola dla ludzi .Epidemia jest .Patrza tylko zeby kary wlepiac ludzią a sami nie przestrzegaja niczego.

  joannan 37
  Nazwa działu: Finanse

  Sprawa została zgłoszona ,kamery w pociagu działaj ,wiec wszytko mozna obejrzec na kamerach co P.konduktor robi z ludzi które chca kupic bilet w pocigu podczas epidemi a P.od razu pisze wezwanie i na wezwaniu jest powód ze nie ma dowodu tozszamosci wiec wezwanie i dane z dowodu skad ma ...sama sobie zaprzecza ta P.konduktor ....relacja Iłwa -Olsztyn.

  Zobacz wszystkie opinie (337)
  PKP Intercity S.A.