PKP Intercity S.A.

2 Dodaj opinię
PKP Intercity S.A.
2 36 214 5 1

Czym się zajmujemy?

Profil „PKP Intercity” S.A. na portalu GoWork.pl to miejsce, w którym dowiesz się jakiego rodzaju stanowiska funkcjonują w firmie, jak wygląda proces rekrutacji oraz nasza kultura organizacyjna i wartości, którymi kierujemy się na co dzień. Tutaj znajdziesz aktualne oferty pracy, aktualności z życia firmy oraz forum, na którym odbywa się wymiana doświadczeń na temat pracy w PKP Intercity. Jesteśmy otwarci na merytoryczne i konstruktywne wypowiedzi na forum, jednocześnie zwracamy uwagę na konieczność zachowania kultury wypowiedzi oraz wzajemnego szacunku.

  Gododi
   Pytanie

  Dobry wieczór czy są nadal przyjęcia na konduktora?? Bardzo proszę o Odpowiedź pozdrawiam serdecznie

  Trainman

  Nie szukajcie pracy w PKP Intercity na Polski rynek wchodzi powoli Czeski przewoźnik tam składajcie aplikacje . Inna mentalność , inne podejście do człowieka. A PKP Intercity trzeba mieć plecy no i będzie tracił na tym łaski tym nikomu nie robią , czesi lepiej rządzą swoją koleją i odnoszą w tym sukcesy . U nas jest gorzej na PKP niż za PRL, wiem co piszę bo pracowałem w tej branży.

  Ona
   Pytanie

  Witam, Aplikowalam na stanowisko kasjera w Krakowie. Chciałam zapytać do kiedy mogę czekać na ewentualny telefon? Pozdrawiam i miłego dnia

  Zobacz wszystkie opinie (214)
  Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
  Ofiara mobbingu -Radca prawny
  Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

  Byłeś świadkiem?
  Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie

  Potrzebujesz wsparcia?
  Skontaktuj się z Panią Joanną Koczaj-Dyrda: zgloszenie@gowork.pl

  PKP Intercity S.A.