PKP Intercity S.A.

2.2 Dodaj merytoryczną opinię

Pytania do firmy PKP Intercity S.A.

V0lol0
Były pracownik
 Pytanie

Wspominam, jak kiedyś sam nie mogłem doczekać się na podpisanie umowy u prestiżowego przewoźnika. Dane mi było zobaczyć kulej zza nastawnika, i to najbardziej podły czas w moim życiu. Dlatego się dziwię "zniecierpliwionym". Szanujcie się, ludzie. Jak najdalej od tego betonu... Niby maszynistów brakuje, zarobki są dużo ponad przeciętną i co? Zderzenie z betonem bywa bolesne, zwłaszcza jak z własnej kieszeni zabulicie za licencję. Omijać z daleka ten łukowsko-siedlecki grajdołek. Nie podążajcie tą "ścieżką kariery", hahaha :):)

3
Zeus
Kandydat
@V0lol0

Panowie a ja tam cieszę się z pracy u narodowego przewoźnika. Jeżdżę sobie Pendolino i spełniam się w tej firmie. Wypłata może do najlepszych nie należy ale za to czuje się dumny gdy zakładam służbowa koszule i idę na służbę. Pozdrawiam wszystkich narzekających a jak tak bardzo się wam tu nie podoba to zmieńcie prace lub zawód, na ciężarówki tez dużo ludzi brakuje.

aiy0y0yo
Pracownik
@V0lol0

Zarobki ponadprzeciętną ale i obowiązki ponad przeciętną... a teraz pracodawca zaczyna z nami jechać tak jak firmy spedycyjne jadą z polskimi kierowcami czyli po bandzie i na granicy przepisów

zyga
Pracownik
@Zeus

Teraz każdy ma dostać 3 tys nagrody a potem podwyżki po 500 zł i od stycznia 200 znowu podwyżka jest super tak trzymać

1
Pracownik Nowy wpis
Pracownik
 Pytanie
@zyga

Kr.tynie od stycznia minimalna podstawa 3360 wyniesie gwarantowana ustawą i tyle ludzie bez szkoły i bez takiej odpowiedzialności będą mieć to z tych twoich 500 robi się 140 umiesz liczyć ?jednorazowe zapomogi za brak podwyżek- popatrz jak galopują ceny(tak dbają o nas zwiazki dla siebie fuchy w radzie nadzorczej,to jest kpina z płatników składek) jak masz w podstawie to masz pochodne i Nikt Ci nie zabierze a i nadgodziny są droższe.gratuluję samozadowolenia.

Sławcio Nowy wpis
Pracownik
@Pracownik

Tu się z Tobą mój Kolego z planu pyr pyr zgodzę

Helena Nowy wpis
@zyga

Każdy? Bez względu na stanowisko? Czy tylko maszyniści? Taka nagroda wygląda fajnie

Walczymy o lepsze jutro Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 13 godzin.
Były pracownik
 Pytanie

Super służby są od 10 grudnia. Ile to bedzie coś ok 1200 szybkich? Czy to chęć zadośćuczynienia ZZ, za opóźnienie podwyżek? Domyślam się że irena znów na olszynce będzie zbanowana. Czy wy macie tu ludzi za kretynów?

1
Pablo
Użytkownicy czekają na odpowiedź 8 dni.
Kandydat
 Pytanie

Wie ktoś czy w najbliższym czasie będzie nabór na konduktora w Lublinie (zakład centralny)?

2
.....
Pracownik
 Pytanie

Da się dostać do PKP IC bez pleców ? Czy tylko przyjmują znajomych, rodzinki ?

1
Sławcio
Pracownik
 Pytanie
@.....

No to zależy co tam chcesz jeździć ?

Pendolino
Pracownik
@.....

Jak chcesz robić PYR PYR na Olszynce to są miejsca

Sławcio
Pracownik
 Pytanie
@Pendolino

Zapraszam do 900 planu. Tam jestem teraz przewodniczacym. Naczylnik znjadziemy jakies miejsce na 900 plan?

2
Kandydat
Pracownik
 Problem
@.....

Twardy kręgosłup.to trzeba.miec żeby tam.isc pracować

Antti
Kandydat
 Pytanie

Na jakie zarobki może liczyć osoba na szkoleniu jako maszynista a na jakie maszynista w IC?

1
Kandydat
Kandydat
@Antti

Witam. 2600 brutto plus dodatki. To maks na rękę około 2300.2400 na szkoleniu.

Aloaza
Pracownik
@Antti

Coś 2100 -2200 na rękę przez dwa lata

Antti
Kandydat
 Pytanie
@Aloaza

Dzięki Aloaza i Kandydat za odpowiedź a wiecie jak później sytuacja wygląda w trakcie jazdy jako maszynista?

1
w DWS to tylko na ryby
Pracownik
 Pytanie

No i jak tam? Dalej wierzycie w podwyżki? Czujecie się docenieni są ciężką pracę, wstawanie nad ranem, prace po nocy, w święta i odpowiedzialność? No to dalej... róbcie jeszcze więcej nadgodzin, śmiało! Bierzcie ile tylko się tak jak zawsze, objedzcie im wszystko byleby dostać 100zł więcej. Sami się tak daliście traktować, choć oczywiście są tu i tacy, którzy potrafią się szanować. Jesli chodzi o ZZ to też sami nauczyli też Zarząd, że o podwyżki to się występuje nieśmiało a potem podpisuje się co dali żeby tylko ludzie myśleli, że oni coś robią. Teraz duża organizacja związkowa ze środowiska maszynistów nawołuje do pracy zgodnie z harmonogramem - a to teraz po szczycie przewozowym jaki mieliśmy dwa miesiące temu to władza ma się tym niby przestraszyć? A gdzie są związkowcy jak firma dąży do tego żeby maszynista jeździł pełne 12h bez zapewnionej przerwy? Gdzie są ci sami związkowcy kiedy maszyniści i pomocnicy stoją pod wiatą peronową bo mają przejście w stacji gdzie nie mamy pomieszczeń? Gdzie są kiedy drużyna konduktorska między stacjami ma taxi a maszynista niech sobie idzie na autobus albo tramwaj? Ciekawe ile związkowcy porobili nadgodzin już w tym roku... Tu nawet masowe odejścia nie robią na Prestiżewskiej wrażenia bo oni sobie naszkolą kolejnych licencjatów po tirach albo z bezrobocia...

2
Agrobiznes
Były pracownik
@w DWS to tylko na ryby

Ja nie mogę strajkować bo mam kredyt na ciągnik i bronę talerzową

Cyber
Pracownik
 Problem
@w DWS to tylko na ryby

Nie wychodzić poza tym co w grafiku to trzeba było na początku tego roku... Ta akcja związków to się rozbije o ludzi dla których służba w nadgodzinkach jest ważniejsza niż dom, rodzina i własne zdrowie. Tu łowców nadgodzin jest tyle co zbieraczy maskotek w popularnym dyskoncie. Przez takich ludzi między innymi ta firma ma takie mniemanie o swoich pracownikach. Gdybyście się potrafili szanować to mielibyście inną pozycje negocjacyjną i inne argumenty. Pomyślcie sobie ile byście na tych swoich nadgodzinach zarobili jakbyście mieli prawdziwe podstawy pensji, a nie ochłap i ponad połowę wypłaty dostajecie w dodatkach. Gdzie w tym SAPie można was ograć jak Polaków na boisku bo i tak się swego nie doliczycie. Róbcie sobie i po 30 dodatkowych to zobaczymy ile w kolejnym roku będzie przejechań semaforów, ph i tarcz manewrowych. Z resztą co to za firma która przy byle okazji odsuwa pracownika na co najmniej pół roku przy trwałym kryzysie kadrowym. Najważniejsze, że na monitorach w wagonach oraz w Pulsie Intercity jest wszystko super, kupują tabor, będą otwierać nowe połączenia itd. Na te rzeczy w tej firmie to zawsze jest kasa, a jak wyglądał poprzedni sezon jeśli chodzi o bałagan i opóźnienia to wszyscy widzieli.

michal
Pracownik
 Pytanie
@w DWS to tylko na ryby

Jak nie brać nadgodzin skoro mam zobowiązania? Tutaj za jeden dzień zarobię dniówki o wiele więcej niz gdziekolwiek dorabiając.

Pracownik
Pracownik
@michal

Chłopie jesteś czy udajesz naprawdę de..la.przez takich jak ty pustaków mamy takie podstawy jak nasi wschodni sąsiedzi bez języka, kierunkowego wyszkolenia i odpowiedzialności którzy pracują w naszej firmie.dodatki dzisiaj są a jutro nasze związki dla swoich indywidualnych karier i korzyści(gwiazdor,kogucik i społecznik)zgodzą się na obniżenie o połowę jak w przypadku dofinansowania do wczasów albo całkiem nas ich pozbawią. Firma naprodukuje ludzi to nadgodziny znikną i co wtedy zrobisz pajacu.

1
Kandydat
Kandydat
 Pytanie

Witam. Czy w najbliższym czasie będzie organizowany kurs na świadectwo w sekcji w Warszawie?

KiełbaToll
Były pracownik
@Kandydat

Witam. Trwają rozmowy z Urzędem Pracy w Łukowie oraz firmami transportowymi w powiatach łukowskich i siedleckich w sprawie pozyskania nowych kandydatów.

Ktoś
Pracownik
@Kandydat

Nie

I LOVE PYR PYR PYR
Klient
 Pytanie

Chcę tylko jeździć SM 42 po Grochowie, czy jest taka opcja czy muszę jeździć plastikowymi Gryfinami?

Express Pyr Pyr Premium
Klient

Zdecydowanie polecam pyr pyr pyr na wianku oraz zzzz na Grunwaldzie. Odkąd zrozumiałem że nigdy nie będę miał normalnego grafiku przez brak rodziny w centrali to jedyne miejsca na Olszynce gdzie można znaleźć stan równowagi

Wagonówka 5km/h
Pracownik
@Express Pyr Pyr Premium

No biorąc pod uwagę jakie pomysły ma ekipa z bzwst na służby to zaraz naprawdę lepiej będzie pyrkotać całą noc po Odejściu niż walić dwa kółka gdzieś w Łodzi. Jak tak dalej pójdzie to będziemy robić pociągi z Lublina do Bydgoszczy na całej relacji.

KacpX4Er
Były pracownik
@I LOVE PYR PYR PYR

Musisz w sekcji powiedziec ze nie znosisz jezdzic SM42 - wtedy będziesz królem wianka i wagonówki. Jak powiesz ze jestes przemeczony jak Orionista i chcesz odpocząć na Grochowie to drużyna od IVU zrobi ci taki harmonogram że od razu zdobędziesz wszystkie odznaki PTTK

ZzZzZ
Były pracownik
@Express Pyr Pyr Premium

Oj tak byczq +1 Nie ma co robic szlakow skoro naczylnik i tak od nas tego nie wymagają. Niech sobie jeżdżą po Starachowicach i Skarżysku jacyś pasjonaci jeszcze z jakimś podjazdem taxi. Jak bym chciał jeździć taxi to bym poszedł do prywaciarza. Za te same piniendze można leżeć na materacu jak w Monarze w noclegowni na Olszynce. Jak szlaki to tylko to co przeszło nam z pomocnika i nic więcej! Gdynie i tak się nam należą w ramach ścieżki kariery tak samo jak Katowice i Kraków. Lubliny, Chełmy i Bydgoszcze to są dla miłośników kolei a nie dla poważnych graczy którzy przyszli tu po dobre piniondze

Rekrutacja
Kandydat
 Pytanie

Czy znajdę gdzieś numer do osób, które przeprowadzają rekrutację w pkp ic ?

rekruter
Pracownik
 Pytanie
@Rekrutacja

Oczywiście, że nie. Wszystko jest omawiane na rekrutacji, po co numer?

Marek Radio Olszynka
Użytkownicy czekają na odpowiedź 33 dni.
Pracownik
 Pytanie

Tak,straciłem autoryzację na ED-161,jak i na ED-160,a czemu niby to miałem utrzymywać,skoro główny fachowiec od układania grafików Rybie Oko nie potrafił dać mi przez okres roku służb na w/w taborze? Co ukażecie teraz mnie za to??? Nie sądzę bo Ja wiem wszystko,kto z kim i gdzie!!! Moje pytanie: -Dlaczego Pan Rybie Oko pracuje w niedzielę w nadgodzinach??? Co nie wyrabia się w tygodniu z grafikami? Nic dziwnego skoro do 20-ego każdego miesiąca nic się nie robi i od rana głowa zaprzątnięta jakie żarcie zamówić na obiad z zaprzyjaznionej restauracji ,a po 13-ej odpoczynek i o 14.40 do domu!!! (usunięte przez administratora)

5
Tadek na ciepłej emeryturce
Użytkownicy czekają na odpowiedź 34 dni.
Były pracownik
 Pytanie

Dziś Zaduszki dzień wspomnień i zadumy nad tymi którzy odeszli. Z nostalgią i łezką w oku wspominam wspaniałych kolegów z którymi przyszło mi współpracować przez całą moją karierę w Sekcji BZWST i których już nie ma wśród nas .Niestety więcej ich już nie spotkam i nie porozmawiam z nimi ,nie powspominam dawnych czasów, nie pójdę na piwo po pracy!!! Łezka sama kręci się w oku i tęsknota za tamtymi latami. Teraz gdy słyszę opowieści moich kolegów na temat atmosfery i tego co się dzieje w Sekcji BZWST to jest po prostu żenada!!! W sekcji tej rządzi pewien układ i wszyscy o tym doskonale wiedzą, ale nikt nic z tym nie robi!!! Zacznijmy od MI w Centrali ,którą jest osoba nie spełniająca kryteriów aby zostać MI w Sekcji BZWST{ widocznie MI w Centrali nie musi mieć takich kompetencji jak Mi w Sekcji, albo ma je za małe,a może to układ nie dopuścił tego Pana na stanowisko w sekcji???} Prezentacje obecnego MI tzw. Nadinstruktora były oglądane na grilu przy 7-mej fazie na Grochowie,lub w piwnicy przy Chłopickiego!!! Pan Naczylnik nic nie robi,tak samo jak jego zastępca{żyje w innym wirtualnym Swiecie},o kierowniku trakcji nie wspomnę,to po prostu osoby bez swojego zdania i umoczone w pewne nieprawidłowości!!! MI natomiat nie są zadowoleni z nowego ich przełożonego i mówią otwarcie że to karierowicz i czepia się!!!Może warto aby Pan jako MI Centrali przyznał się wybrykom jednego Pana,który utrzymuje szlak z autobusu i puszcza wykazy,oraz drugiego pana Robcia wykolejnicy{wykazy wypisuje sam i puszcza po prostej linią nr.3,zamiast przez Wrześnię gdzie są wolne kilometry} Dość,wszyscy to widzą i chcą konsekwencji wobec tych Panów!!!

1
Do Pana Prezesa PKP ICC!!!
Pracownik
 Pytanie

Przepraszam z góry za ten nagłówek Pana, ale ilość znaków jest ograniczona w nagłówku. Nie wiem na ile Pan jest w temacie i ile Pan wie ,ale może warto aby Pan wsłuchał się w głos pracowników ,a nie kadry zarządzającej ,która i tak pozostawia wiele do życzenia .Panie Prezesie dostać się do Pana na rozmowę to jest rzecz niemożliwa!!!!Bynajmniej tak mówią w sekcji BZWST w Warszawie przełożeni .Czas najwyższy aby ktoś przyjrzał się układom jakie tutaj panują!!! Na chwilę obecną jest jedna sprawa przeciwko ICC,ale jeśli tak dalej będzie to będzie ich wiele więcej, dość układów i zależności,a najbardziej to były konduktor który został MI kieruje się uprzedzeniami!!!Pan ten nie powinien być na tym stanowisku,jest arogancki i chamski ludzi traktuje jak (usunięte przez administratora) ,a jego słynne powiedzonko,,Jesteś dla mnie nikim!!!w sekcji robi furorę!!!Wszyscy wiedzą,ale nikt nic z tym nie robi!!! Może czas najwyższy zrobić z tym porządek,może jakaś ankieta? Ludzie już mają dość !!! Nie chcemy MI Konduktora!!!(usunięte przez administratora)!

2
Mroźny Baran
Były pracownik
@Do Pana Prezesa PKP ICC!!!

Jedyna ankieta która powinna się odbyć to taka z pytaniami czy baranina powinna się opiekać wokół silnika spalinowego na SM42 czy raczej dostać wypowiedzenie i czy Księżna Wykazów powinna zostać oddelegowana na szkolenie na maszyniste aby mogła w końcu zobaczyć jak ta praca naprawdę wygląda zamiast się mądrzyć

2
UMBS
Były pracownik
@Mroźny Baran

Przydało by się jej. Może przestałaby wpływać negatywnie na i tak już popsutą ogólną atmosferę...

Pytanie
Kandydat
 Pytanie

Czy dostaliście telefon, że zostaliście przyjęci na szkolenie licencja i świadectwo w pkp ic ? Bo rozmowy były w tamtym tygodniu. Pozdrawiam

Licencja
Kandydat
 Pytanie
@Pytanie

Masz juz odpowiedź czy nadal czekasz?

stażysta
Pracownik
@Pytanie

Módl się żeby nie zadzwonili. szukaj pracy u innego przewoźnika. Ta firma to jeden wielki bałagan !

Ferdek z Urzędu Pracy
Były pracownik
@Pytanie

no ja żem nie dostał telefona bo Panie ja już miałem pracę a oni tera preferują takich młodziutkich bez doświadczenia co przyjdo robić za psi... zadowoleni że na czarno nie muszą robić Panie

Udało się
Kandydat
 Pytanie

Dostałem telefon, że przeszedłem etam rozmowy kwalifikacyjnej. Ile czasu będę czekał na skierowanie ma badania ?

Mistrzunio
Pracownik
 Pytanie
@Udało się

Co ci się udało jak teraz IC bez egzaminów przyjmuje ?? Kiedyś to były egzaminy, testy, ustne , i rozmowa a teraz ? Kpina. I tak 50% z was odpadnie na badaniach .

Kamil
Kandydat
 Pytanie
@Mistrzunio

To jak teraz ic przyjmuja bez tych testow wiedzy i rozmowy online ???

Tupolew 101
Pracownik
 Pytanie

Rybie Oko komunikował mi,że skończę na SM 42!!! Pytam się kim jest ten Pan!!!To taki sam robol jak i Ja,z tym tylko że gdy kogoś nie lubi to mu spier...li harmonogram!!! Pan ten jest arogancki,chamski i uważa się za wyższość!!!Nie nadawał się za dyspozytora w sekcji BZWST,ani do pracy w Centrali PKP Intercity,o Kolejach Mazowieckich nie wspomnę,to władza BZWST zrobiła go planistą,choć jest na niego dużo skarg do przełożonych,ale nikt z tym nic nie robi,ale Tata mu załatwił tu posadę!!!! Jeszcze jedno pytanie,dlaczego planiści w sekcji BZWST nie odbierają telefonów gdy są w pracy!!!Ludzie wykonują po 20-30 połączeń i nikt nie raczy odebrać!!!Czy są tak zapracowani?Nie sądzę,od godz.10-ej zbierają zamówienia na obiad z zaprzyjażnionej restauracji,a potem oczekiwanie do 12-13-ej i wreszcie jest micha!!!Po obiedzie odpoczynek i do domu,a o resztę niech się martwi dyspozytor,On da sobie radę!!!Ludzie od planistów nie odbierają tylko dlatego,że Oni robią to samo,chyba że ma się odpowiednie nazwisko to co innego!!!! Ja mam teraz mini koparkę i mam wywalone,nie samym ICC człowiek żyje,choć nie będę ukryuwał podcieli mi skrzydła,a najbardziej KONDUKTOR który stał się MI.Pan ten nie powinien pracować na tym stanowisku gdyż kieruje się uprzedzeniami!!!!

2
Call Center Olszynka
Były pracownik
@Tupolew 101

ludzie nie odbierają bo jak sami potrzebują to się nie mogą dodzwonić. Druga sprawa że po co odbierać i się wkurzać jak ci ktoś chce wciskać kolejne służby na 2gą w nocy bo najlepsze już rozdal pendoliniarzom albo setkowym działaczom Kontry

Marek Radio Olszynka FM
Pracownik
 Pytanie
@Call Center Olszynka

Nie znam tych pendoliniarzy, którzy to? Plan sto? To o kim mówisz? Obiecuje nikomu nie powiem

Manewrowy
Kandydat
 Pytanie

Witam. Jakie zarobki na manewrowego w sekcji bydgoszcz?

pracownik
Pracownik
@Manewrowy

około 2900 podstawy bez nadgodzin(usunięte przez administratora)

Mmmm
Pracownik
 Pytanie

Czy do kogoś już dzwonili po rozmowie na licencje i świadectwo ? Krakow

Marek
Kandydat
@Mmmm

Do mnie wysłali maila wczoraj z odpowiedzią odmowną. Kraków

Qq
Kandydat
 Pytanie

Długo czekaliście na badania medyczne ? Jestem po rozmowie w Bydgoszczy, na początku września dostałem telefon z pozytywnym wynikiem rekrutacji, ale o terminie badań zero informacji do dnia dzisiejszego

Manewrowy grzesiek
Pracownik
@Qq

Ponad 2 tygodnie. Zadzwonią że jest termin badan a później każą przyjść po skierowanie

Bydgoszcz
Pracownik
@Qq

W Bydgoszczy w biurach Sekcji IC dużo ludzi z wykształceniem zawodowym pracuje, więc może mają problem z obsługą telefonu komórkowego. Na szybki telefon z Sekcji w Bydgoszczy raczej nie licz. ????????

Jarek1281
Pracownik
@Bydgoszcz

Najważniejsze że naczelnik nad tym nie panuje i rządzi jedyny słuszny związek na S ????????

2
do Jarka 1281
Pracownik
@Jarek1281

Skoro kurdupelek nie potrafi rządzić to powinien zrezygnować ze stołka.

Autobusowy Kacpi
Użytkownicy czekają na odpowiedź 51 dni.
Pracownik
 Pytanie

Dzień dobry moi mili. Czytam Wasze wypowiedzi i muszę Wam z przykrością, ale przyznać rację. Przez lata żyłem w przekonaniu, że jak nauczę się instrukcji na pamięć to pokażę jaki jestem dobry. Dodatkowo jak wspiąłem się na szczyt swojej kariery i dostałem super pociągi, gdzie mogę sobie zrobić zdjęcie przy uporku w Rzepinie myślałem, że pozjadałem już wszystkie rozumy. Muszę Was za to serdecznie przeprosić. Bardzo tęskno mi za czasami, gdzie mogłem dumnie Wam służyć odwożąc Was do swoich miejscowości jakże ukochaną przeze mnie Aurorą, a później Uznamem w kierunku Poznania. Podjąłem bardzo konkretne przemyślenie swoich błędów i zaniedbań w relacjach z innymi w naszej Sekcji. Bardzo bym chciał porozmawiać z Wami, najlepszymi maszynistami pod szopą o gospodarce na wsi czy innych bardzo ważnych tematach. Nie pogardzę tematami o dobrym mięsie czy kto ile ma na pasku. Na plotki już teraz zawsze będę mieć czas bo przecież jesteśmy ludźmi i poplotkować o innych trzeba. Przepraszam Was bardzo za swoje raporty. Obiecuję poprawę i będę dzielnie się od tego powstrzymywać. Wiecie... ja to kronikarz. Raport dobry nie jest zły. a i maile umiem pisać! Dawno nie pisałem, ale jak mówię-podejmuję pracę nad swoją osobą! Macie również zdecydowaną rację co do pociągów. W najbliższych dniach poproszę o zapoznanie szlaku do Skarżyska oraz więcej służb przetokowych, zwłaszcza 197. To nie może być tak, że jeżdżę tylko dobre pociągi. Ja w ramach przeprosin będę Wam wyjeżdżać cieplutkim vectronikiem, abyście i Wy się w nim zakochali. :) Od dziś również nie będę jeździć w krawacie, którego nie zmieniałem od 2014 roku, kiedy to Matka Kolej przyjęła mnie na swój dwór. Jak prawilny maszynista z Olszynki-koszula i polarek. Po co się wychylać? Nawet jadąc z hen hen dalekiej Jeleniej Góry nie widziałem, że nad oknem jest napis "nie wychylać się". Nie posłuchałem. Mam za swoje. Marzę o czasach, kiedy Uznam wróci do obsługi przez Warszawę. Biorę wszystkie w miesiącu-zaklepane! Moi drodzy. Jeszcze raz Was za wszystko przepraszam. Od dziś bardzo chętnie wymienię swoje ekspresy na jakieś nocne wynalazki czy gorzej płatne pociągi. Mój numer macie-dzwońcie. Na pewno odbiorę.

Lester
Kandydat
 Pytanie

A ja mam pytanie czy ktoś wie czy IC kiedykolwiek przeprowadza rekrutację na maszynistę? I czy przyjmują osoby bez doświadczenia? Bo ja bym chętnie zrobił zarówno licencję, jak i świadectwo. Problem polega tylko na tym, że jakikolwiek przewoźnik się ogłasza, to przyjmuje już osoby, które mają już licencję i świadectwo. No i jestem w kropce, bo nie wiem jak w naszym kraju zostać maszynistą, mimo że bardzo bym chciał.

Lester
Kandydat

Z Katowic

Jewgienij Toptunow
Pracownik
@Lester

Dzwoń do Sławcia, pewnie ma jeszcze troche znajomosci. Zrobi tak ze bedziesz mial licencje i swiadectwo a na badaniach bedziesz jak ryba zdrowy. Powiedz ze jestes Od Żeni Toptunowa to do egzaminu Cie przygotuje

F-GZCP
Kandydat
@Lester

Ostatnio się ogłaszali ,że przyjmą i na licencję i na świadectwo a to rzadkość. Ogłoszenie było z tydzień czy 2 tyg. temu.

Zostaw merytoryczną opinię o PKP Intercity S.A. - Warszawa

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

PKP Intercity S.A.
Przejdź do nowych opinii