GoWork.pl

2.3 Dodaj merytoryczną opinię
 
O firmie

GoWork.pl jest uznawany za jedną z najprężniej rozwijających się firm rekrutacyjnych i szkoleniowych w Polsce. Posiada oddziały w największych miastach takich jak: Warszawa, Wrocław, Poznań, Kraków, Lublin i Katowice. Od czasu powstania w 1990 roku portal nieustannie się doskonali i zmienia się na korzyść Klientów i Użytkowników. Każda z usług tworzona jest i oferowana zgodnie z tym przesłaniem – ma być przede wszystkim wsparciem dla pracodawców – służyć skutecznej rekrutacji i budowaniu pozytywnego wizerunku. Dzięki takiemu podejściu portal GoWork.pl jest jednym z najpopularniejszych i najbardziej rozpoznawalnych serwisów w Polsce.

Jak wygląda nasza działalność?

Oferujemy usługi z zakresu rekrutacji pracowników

 

Prowadzimy Portal Pracy (średnio odwiedza nas 6 mln użytkowników miesięcznie)

 

Organizujemy i prowadzimy szkolenia dla kadry managerskiej, specjalistycznej i oświaty

 

Wspieramy klientów w działaniach Employer Brandingowych

 

Prowadzimy szkołę policealną

 

Co miesiąc opinie zawarte w wątkach śledzi ponad 6 mln unikalnych użytkowników zainteresowanych tym, jak wygląda praca w konkretnej firmie. Wiemy zatem jak wygląda praca zarówno w niewielkich, lokalnych firmach, jak i w wiodących przedsiębiorstwach swoich branż, działających również na zagranicznych rynkach i generujących wielomilionowe dochody.

Główna siedziba naszej firmy mieści się w Warszawie, gdzie zlokalizowane są 2 placówki: na ulicy Żurawiej 47 oraz Wirazowej 124A. Pozostałe 14 oddziałów mieści się w największych miastach Polski, takich jak chociażby Kraków, Wrocław, Poznań i Gdańsk. Dysponujemy również 8-ma placówkami szkoły.

 

 

Swoją działalność dedykujemy nie tylko pracownikom i kandydatom, ale również przedsiębiorstwom, którzy między innymi dzięki wywiadom z kadrą zarządzającą przedstawiają specyfikę swojej firmy zarówno pod kątem pracy, jak i ogólnej działalności.

 

Nasza historia

 
START
PORTAL PRACY
SEGMENT SZKOLEŃ
REKRUTACJA PRACOWNIKÓW TYMCZASOWYCH
ROZWÓJ OBSZARU SZKOLEŃ
REKRUTACJA DO NIEMIEC
(opiekunki, pielęgniarki)
SZKOŁA POLICELANA
(Oddział w Warszawie)
 
POWSTANIE NOWEJ FILII
GOWORK.PL
INSTYTUT SZKOLENIOWY GOWORK.PL
(Oświata)
 
SZKOŁY POLICEALNE W NAJWIĘKSZYCH MIASTACH W POLSCE
(14 oddziałów)
15 ODDZIAŁ BIAŁYSTOK
 

Przedsiębiorcy coraz częściej zdają sobie sprawę, jak ważne w czasach powszechnego dostępu do Internetu stają się działania podejmowane w Sieci i decydują się na współpracę z GoWork.pl w zakresie wsparcia Employer Brandingu. Umożliwia to kształtowanie, bądź poprawę wizerunku firmy, co z kolei przekłada się na przyciągnięcie uwagi nie tylko potencjalnych pracowników, ale również klientów i kontrahentów.