GoWork.pl

2.3 Dodaj merytoryczną opinię

Aktualności

Pracodawca

 Aktualność

Czym byłoby wdrożenie bez zawierania nowych znajomości i poznawania swoich kolegów i koleżanek po fachu? :)
Właśnie tak wyglądają u nas ludzie głodni wiedzy! Smaczny obiad stanowi idealne uzupełnienie do porządnej dawki wiedzy, nabywanej podczas naszego onboardingu. 
W Gowork.pl bardzo mocno stawiamy na rozwój i integrację, bo takie połączenie gwarantuje osiąganie sukcesów w przyjaznej i wspierającej atmosferze!

#GoNotOnlyWork

Pracodawca

 Aktualność

Jakiś czas temu organizowaliśmy konkurs dla absolwentów szkół ponadgimnazjalnych w 2022 roku pt. "Praca dziś i za 50 lat". Zadaniem uczestników było przesłanie do 30 czerwca swojej wizji, jak wygląda dowolnie wybrany przez nich zawód obecnie i jak może wyglądać za pół wieku.

Mamy już wyniki konkursu! Wyłoniliśmy 3 zwycięzców!

I miejsce - Marta z Warszawy za pracę o dietetyku - wygrywa tablet, voucher 350 zł do Empiku oraz upominki GoWork.pl. Zachęcamy do zapoznania się z pracą Marty.

II miejsce - Monika z Rumi za pracę prezentującą kuriera - wygrywa voucher do Empiku na kwotę 250 zł oraz upominki GoWork.pl


III miejsce - Damian z miejscowości Ruszajny za pracę o nauczycielu - wygrywa voucher Empik 150 zł oraz upominki GoWork.pl

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom, a wszystkim uczestnikom dziękujemy za liczny udział w naszym konkursie!

Zasady konkursu dostępne pod linkiem:https://www.gowork.pl/lp/konkurs


Pracodawca

 Aktualność

Z ogromną radością i równie wielką ekscytacją pragniemy poinformować, że wraz z początkiem czerwca do grona naszych podopiecznych dołączyły mikruski myszate! 

Ten szczególny gatunek lemurków zawdzięcza swoją niezwykłą popularność Mortowi - podwładnemu i największemu fanowi króla Juliana z bajki "Pingwiny z Madagaskaru".

Myszata i Jogi, bo tak mają na imię najmniejsi i najbardziej uroczy członkowie zespołu GoWork.pl, mieszkają w Gdańskim Ogrodzie Zoologicznym. Można je znaleźć w lwiarni, nieopodal króla zwierząt.
Zachęcamy do odwiedzin i do zapoznania się z ich ciekawą historią!

https://lnkd.in/eEi8zJhhPracodawca

 Aktualność

Jako czołowy serwis z ogłoszeniami o pracę postanowiliśmy na szerszą skalę i w dłuższej perspektywie pomóc pozostającym w wyjątkowo trudnej sytuacji obywatelom Ukrainy, dlatego przygotowaliśmy dla wszystkich Pracodawców chcących zatrudnić pracownika z tego kraju możliwość opublikowania, dedykowanych ogłoszeń!
Każda z firm, która zarejestruje się za pośrednictwem naszej strony otrzyma na ten cel aż 5 OFERT PRACY - BEZPŁATNIE!

LINK DO REJESTRACJI:https://lnkd.in/emjb2r7j

Ogłoszenia znajdą się w naszym serwisie w specjalnej sekcji, która pozwoli na dotarcie do nich w łatwy i szybki sposób każdemu potrzebującemu.


Zapraszamy Wszystkich, którzy chcą pomóc!

A za udzieloną pomoc - dziękujemy!


Zorganizowaliśmy, również fantastyczną akcję, w ramach której nasi pracownicy skontaktowali się z Centrum pomocy dla uchodźców z Ukrainy, aby poznać ich bieżące potrzeby oraz zorganizować zbiórkę. Wszystkie cegiełki dołożone przez pracowników, oraz produkty zakupione przez @GoWork.pl  zawieźliśmy do @Ptak Warsaw Expo.


Warto i trzeba pomagać!


#ukraina #praca #business #hr #recruiting #job #wsparcie

Pracodawca

 Aktualność

24 lutego (czwartek), o godzinie 11:00, organizowany jest webinarna temat negatywnych opinii o pracodawcach publikowanych w internecie, głównie na portalu Gowork. Webinar poprowadzi Maciej Michalewski, który niespełna 10 lat spędził w branży rekrutacyjnej, prowadząc samodzielnie procesy rekrutacyjne, budując i zarządzając agencją rekrutacyjną i doradzając pracodawcom m.in. w zakresie reagowania na negatywne opinie dostępne w internecie.


Maciej Michalewski, w ramach przygotowania do webinaru, skontaktował się z naszym portalem by zasięgnąć informacji o rekomendowanych przez nasz dobrych praktykach i ciekawych przypadkach z historii portalu Gowork. Choć nasz portal nie jest organizatorem ani sponsorem webinaru, to mimo wszystko zachęcamy Państwa do udziału by poznać opinię i wskazówki doświadczonego praktyka.

Udział w webinarze jest bezpłatny.


Kliknij i zarejestruj się: webinar.elementapp.ai


#GoWork #hr #humanresources #employerbranding #opinie #buissne


Pracodawca

 Aktualność

Pracodawca

 Aktualność

Okres Świąt to wyjątkowy czas w roku: czas gorączkowych przygotowań, zakupów i wyjazdów. Warto zatrzymać się w tym pędzie i spędzić czas z najbliższymi. My w GoWork.pl potrafimy pielęgnować relacje między współpracownikami. Team Adrianny znalazł czas wśród świątecznych obowiązków i zamykania roku na spotkanie Mikołajkowe: było wesoło, ciepło i rodzinnie ;-)

#GoNotOnlyWork #GoWork #GoWorkTeam #Integracja #TeamBuilding #TeamSpirit #Święta2021 

Pracodawca

 Aktualność

W Teamie Adrianny listopad był zwycięski!  Z okazji wygranej w Teamowej rywalizacji Leaderzy zespołu spotkali się na wspólną kolacje i inspirujące rozmowy :-)
W imieniu całej ekipy GoWork.pl serdecznie gratulujemy rekordowego wyniku sprzedażowego i trzymamy kciuki za dalsze osiągnięcia!

#GoWork #goworkteam #gowinners #rekord #gonotonlywork

Pracodawca

 Aktualność

Jesteście ciekawi jak dbamy o wspólny rozwój i inspirację w GoWork.pl?

Uruchomiliśmy pracowniczą biblioteczkę z inspirującymi pozycjami, dzięki której każdy z naszych pracowników ma dostęp do wiedzy z zakresu sprzedaży, marketingu, employer brandingu czy rozwoju osobistego.


Nasz kącik edukacyjny to również przestrzeń do bookcrossingu. Śmiało można wymieniać swoje przeczytane już książki na inne atrakcyjne pozycje. W ten sposób książki dostaną drugie życie, a my dodatkowe źródło wiedzy. 


Biblioteczne półki będziemy regularnie uzupełniać o następne, polecane przez naszych pracowników, pozycje.


GoWork #GoWorkTeam #GoNotOnlyWork #Go&ReadAboutWork #Bookcrossing #Książki #Biblioteka #Recenzja #CzytajKsiążki

Pracodawca

 Aktualność

W Teamie Adrianny mieliśmy ponownie wiele powodów do świętowania :-)
@Bartłomiej Romanek gratulujemy awansu na stanowisko Team Leadera i życzymy wielu sukcesów w nowej roli!

Chcąc uczcić sukces Teamowej wygranej za miesiąc październik wybraliśmy się na kręgle. Była to świetna okazja do integracji zespołu - dołączyli do nas także nasi pracownicy zdalni, którzy na co dzień pracują w różnych częściach Polski. Wspólnie spędzony czas i dużo rozmów - wszystko to z pewnością dostarczy nam dużo pozytywnej energii i rozchmurzy ponurą jesienną aurę :-) 

#GoNotOnlyWork #GoWork #GoWorkTeam #Integracja #Świętowanie #Kręgle #TeamBuilding #TeamSpirit #Awans

GoWork.pl