Aktualności

GoWork.pl
pracodawca

Na naszej tablicy Superbohaterów GoWork.pl robi się coraz tłoczniej.


Po sukcesie pierwszej nominacji (więcej informacji tutaj: http://www.gowork.pl/blog/goworkowe-eb-jak-my-to-robimy-cz-ii ) do zaszczytnego grona wyróżnionych dołączyli w  listopadzie – Marcin, a w grudniu – Konrad.

GoWorkowicze docenili swoich kolegów za:

„Nominuję Konrada, jako nieoceniona skarbnicę wiedzy sprzedażowej, produktowej, jako mentora wprowadzającego mnie i pewnie inne nowe osoby w tajniki gowork.pl”

„Nominuję Konrada - za jego postawę, pozytywną energię, żarty i wszystko co robi dla GoWorka :)”

„…jest twarzą naszego działu IT i pomaga niezliczonej rzeszy ludzi, którzy przychodzą do nas coś załatwić. Czegokolwiek ważnego by w danym momencie nie robił, zawsze wszystko rzuci, by komuś pomóc w potrzebie. Takiego Superbohatera właśnie potrzebujemy!”

„Na Marcina zawsze można liczyć. Nawet gdy jest mega zajęty znajdzie chwilę czasu, aby pomóc najlepiej jak tylko potrafi. A potrafi dużo, jak przystało na SuperBohatera”

„Zasługuje na tytuł superbohatera, ponieważ bez niego firma by nie istniała. Marcin jest taką podporą wręcz fundamentem Goworka, osobą bardzo pomocną i wszechwiedzącą. O co się nie zapytasz to on zna odpowiedź, ale lepiej nie zadawać mu głupich pytań bo potrafi ugryźć, a tak na poważnie jest mega sympatyczną osobą.”

Jeżeli tak jak my wyznajesz zasady oparte na przyjaźni i szacunku do kolegów i koleżanek z pracy, to znak że jesteś idealnym kandydatem do pracy u nas ;) Dołącz do naszego zespołu, a być może już w kolejnym miesiącu zostaniesz Superbohaterem GoWork.pl 

#gonotonlywork #superhero #gowork

GoWork.pl
pracodawca

Święta w GoWork.pl


Zobaczcie sami jak spędzaliśmy ten wyjątkowy czas!


GoWork.pl
pracodawca

W GoWork.pl ważna jest dla nas nie tylko praca, przed świętami Bożego Narodzenia pojechaliśmy z wizytą do schroniska pod Warszawą.

Zobaczcie relację z naszego wyjazdu do Korabiewic, gdzie w ramach wolontariatu pracowniczego ekipa z GoWork.pl pracowała dzielnie w dobrej sprawie Pracownicy ufundowali także budę, która mamy nadzieje, będzie świetnie służyć psiakom!
Pamiętajcie, warto pomagać!

dobra zabawa + ciężka praca = zadowolone pieski - Sjesta i Rudy (nowi, szczęśliwi mieszkańcy suchych boksów)

GoWork.pl
pracodawca

GoWork.pl
pracodawca

Święta w GoWork.pl
Świeżo po naszym Wigilijnym spotkaniu śpieszymy do Was z relacją! Mikołajki będą długo wspominanym dniem w naszym biurze, bo obfitował on w wiele atrakcji…Prezenty, konkursy, firmowa Wigilia, ozdabianie biura - a wszystko to w dwa magiczne dni!

Zapraszamy do przeczytania pełnej relacji na blogu:

GoWork.pl
pracodawca

Wielka Amerykańska domówka za nami!

GoWorkowicze nie przestają nas zaskakiwać! Impreza w Amerykańskim stylu to efekt wygranej konkurencji w Igrzyskach GoWork.pl - na pomysł Amerykańskiej domówki wpadły dziewczyny z Działu Kadr, które po ogłoszeniu wyników, ochoczo zabrały się za organizację tej fantastycznej imprezy. Efekty przerosły oczekiwania wszystkich! O poranku czekało na nas pięknie przystrojone biuro: pełne flag, balonów i proporczyków. Obowiązywał nas także dresscode w barwach Amerykańskiej flagii. Imprezę rozpoczęliśmy wielkim quizem wiedzy o naszym biurze i jego pracownikach. Drużyny zgarnęły dodatkowe punkty w naszej grywalizacji, a potem było jeszcze lepiej! Czerwone kubeczki, poncz, pizza, karaoke, a nawet….beerpong :) Tego wieczoru spełniły się marzenia wielu z nas o uczestnictwie w takiej imprezie, której z pewnością, długo nie zapomnimy!

GoWork.pl
pracodawca

Z cyklu - jak my to robimy!
Czyli kolejna porcja inspiracji z naszego własnego podwórka ;)

GoWork.pl
pracodawca

W GoWork.pl promujemy wartości rodzinne. Bardzo doceniamy wzajemną chęć pomocy i życzliwość dlatego uruchomiliśmy program o nazwie Superbohaterowie GoWorka.  Co miesiąc – pracownicy wybierają osobę, która zrobiła dla nich coś szczególnego – wykraczającego poza obowiązki służbowe lub po prostu coś wyjątkowo miłego.
Superbohaterem października 2018 został nasz niezastąpiony grafik – Sebastian.
A ponieważ jest pierwszym Superbohaterem - upamiętniliśmy jego wybór fotostandem.
Od dzisiaj każdy może zrobić sobie zdjęcie z Sebą ;-)

GoWork.pl
pracodawca

GoWorkowicze uwielbiają słodkości i chętnie się nimi dzielą. Dlatego każdy pracownik, który przyniósł dzisiaj dyniowy wypiek wychodzi wcześniej do domu. W biurze jest smacznie i pomarańczowo! A Wy lubicie dynię?

GoWork.pl
pracodawca

W ramach GoWorkowej grywalizacji nasze zespoły miały za zadanie zaprezentować swoje herby na dowolnej stacji warszawskiego metra.
Wszyscy wykonali zadanie wzorowo!
A chłopaki z IT wyruszyli nawet w przyszłość :-)