GoWork.pl

2 Dodaj opinię

Aktualności

Pracodawca

 Aktualność

Nic tak nie dodaje dreszczyku emocji jak rollercoaster, albo wcielenie się w bohatera horroru. A gdyby jeszcze dodać fakt, że można to osiągnąć wypoczywając w wygodnym fotelu? Brzmi nierealnie?

To wszystko jest możliwe dzięki wykorzystaniu wirtualnej rzeczywistości. Na "własnej skórze" przetestowaliśmy kolejny pomysł na integrację i polecamy go każdej firmowej ekipie! Centrum Rozrywki daje też inne możliwości. Odkryliśmy, że automaty do gry również sprawiają nam niezłą frajdę. Bez względu na to, czy podróżujemy samotnie w wirtualnym świecie, czy rywalizujemy ze sobą na punkty, zgrany zespół gwarantuje dobrą zabawę i nieocenione wsparcie!

Pomocna?
Tak6Nie1

Pracodawca

 Aktualność

W tym roku nie odbywała się żadna piłkarska impreza rangi mistrzowskiej na poziomie światowym. Właśnie dlatego nasza GoWork Liga zaspokoiła głód sportowych emocji w dopasowanej do naszej biurowej rzeczywistości formie. Przez cały lipiec rywalizowaliśmy w naszych codziennych aktywnościach oraz w ramach obowiązków zawodowych, w myśl zasad turnieju.  
Konkurencja była wymagająca, a rozgrywka niezwykle zacięta, jednak, oczywiście zachowaliśmy wszystkie zasady fairplay! 
Po fazie grupowej nastąpiła faza pucharowa, która była prawdziwą bombą. Ogromne zaangażowanie, ostre kibicowanie, zaciekłe współzawodnictwo. 
Turniej bezdyskusyjnie wygrała Kasia, łamiąc stereotypy świadczące o tym, że zasady piłki nożnej są wyzwaniem dla kobiet. Za swoje starania i wyniki, najlepsi zawodnicy otrzymali atrakcyjne nagrody.

Pomocna?
Tak6Nie1

Pracodawca

 AktualnośćGoWork.pl to ludzie o różnorodnych osobowościach i zróżnicowanych kompetencjach, które razem tworzą niepowtarzalną atmosferę. To wszystko sprawia, że budowane przez nas zespoły są nie tylko efektywne w pracy, ale również chętnie spotykają się poza nią. Do tej pory wielokrotnie organizowaliśmy imprezy integracyjne dla naszych pracowników. Najbardziej jednak cieszą nas te, które są proponowane bezpośrednio przez nich.

Dziś wracamy wspomnieniami do majowego udziału Team GoWork.pl w Runmageddonie. Udało nam się porozmawiać z organizatorem akcji- Marcinem Chęsiakiem. Marcin nie tylko przywołał wspomnienia z trasy, ale także opowiedział o planach na kolejny wyścig. Zapraszamy do lektury. :)

GW: Marcinie, może zaczniemy od początku. Kiedy dokładnie powstała myśl wzięcia udziału w Runmageddonie? Była to spontaniczna decyzja czy wcześniej dobrze przemyślany plan?
MC: Runmageddon to świetna forma integracji połączona ze sporą ilością adrenaliny, rok wcześniej sam stawałem na starcie 7 krotnie, dlatego stwierdziłem, że tak charyzmatyczny skład różnorodnych charakterów, jaki znajduje się w GoWork.pl, nie może przejść obok błota… obojętnie.


GW: Ile czasu potrzebowałeś na zebranie chętnych do udziału w wydarzeniu? Musiałeś mocno motywować ludzi, czy od razu zaskoczyło?
MC: Jeden mail wystarczył - jednogłośna decyzja na TAK! Bardzo szybko uformował się kilkunastoosobowy skład, a każdy z uczestników miał swoje, indywidualne powody, żeby wystartować, przełamać słabości, coś sobie udowodnić, a przy okazji po prostu dobrze się bawić.

GW: Jak oceniasz współpracę z organizatorem? Czy normą jest udział ekip firmowych w tego typu eventach?
MC: Przy tak dużej skali wydarzenia i ogromnej liczbie zainteresowanych osób, kontakt z organizatorem oceniam jako bardzo dobry. Biorąc pod uwagę potężny angaż mediów, liczbę zdjęć, wideo relacji i artykułów w internecie, reprezentacje firm integrując się działają również marketingowo.
Mam na myśli fakt, że jedno wydarzenie dostarcza nam wielu materiałów do promocji firmy w Internecie.
Pokazując zaangażowanie również po pracy, firma wzmacnia swój wizerunek “Dobrego Pracodawcy”, a to procentuje w pozyskiwaniu wartościowych kandydatów. 


GW: Przygotowywaliście się wspólnie do startu? Jakieś plany treningowe i wspólna siłownia, czy każdy działał na własną rękę?
MC: Myślami każdy z Nas zawsze był na siłowni, robił formę i stosował się do diety, Finalnie jednak stawialiśmy na działania homeopatyczne, wiara czyni cuda i faktycznie udało się każdemu z Nas dotrzeć do mety,  w grupie siła. Niektórzy jednak żałowali, że nie trenowali, więc tym razem przygotujemy się lepiej. Kolejny bieg chcielibyśmy ukończyć z lepszym wynikiem, więc wykorzystując sportowe benefity tym razem przygotujemy się lepiej!


GW: Czy udział Team GoWork.pl na RM będzie zjawiskiem cyklicznym, planujecie kolejne starty? Kiedy znowu ruszacie na trasę?
MC: 14 września, tym razem pod osłoną nocy. Dopinamy temat… koszulki już mamy, bojowe nastawienie także! W kuluarach słyszę, że kilka osób weźmie udział nawet w serii Elite. A czy stanie się to naszą tradycją? Czas pokaże - jestem dobrej myśli.


GW: Czy możemy spodziewać się w Team GoWork.pl większej liczby uczestników? Udało Ci się zarazić jeszcze kogoś pomysłem startu w kolejnym RM?
MC: Teraz liczę na to, że emocjonujące relacje ludzi po poprzednim biegu spowodują, że nie ja będę inicjował start nowych uczestników, ale to oni sami będą się zgłaszać! Na tę chwilę mamy 11 zadeklarowanych osób, czyli dokładnie tyle samo, co poprzednim razem, a lista dopiero została otworzona.


GW: Czy podczas biegu podawaliście sobie pomocną dłoń, regulamin pozwalał na takie rzeczy?
MC: Jako, że nieładnie jest mówić dobrze o sobie, powołam się na „fejsbukowego posta” od Nieznajomych Pań na trasie, które podziękowały całej drużynie GoWork.pl za niesioną pomoc. Jak się okazało regulamin biegu mówi, że nie wolno wspomagać na trasie napojami energetycznymi. Niestety  dowiedzieliśmy się o tym dopiero po fakcie, gdy nakazano jednemu z Nas opuścić trasę, ale tak jak mówiłem w grupie siła, zwłaszcza Handlowców, którzy dobrze negocjują.


GW: Czy doping kibiców jest dla Was ważny? Możecie liczyć na wsparcie kolegów z pracy na trasie RM?
MC: Wsparcie w trakcie biegu jest tak samo ważne jak to w codziennej pracy! Liczymy bardzo mocno, że we wrześniu nie zabraknie głośno wykrzyczanych kibicowskich przyśpiewek oraz kolegów na trasie z kocami termicznymi i napojami!


GW: Co sądzisz o starcie w formule RM Charity?
MC: To nowa formuła, łączymy bieganie ze sprzedażą specjalnych startów dedykowanych fundacjom, a 20% z wpłaconej kwoty trafiać będzie na rzecz danej organizacji pożytku publicznego. Aktywizacja Pracowników, przy dobrej zabawie łączy ze sobą to co zdrowe z tym co szlachetne.  Dlatego, to ogromna motywacja i wspaniała możliwość, więc uważam, że powinniśmy wziąć w niej udział.


GW: Marcinie, dziękujemy Ci bardzo za tę inicjatywę, udział w wywiadzie i wiele ciekawych informacji o udziale Team GoWork.pl w RM Maj 2019 oraz o planach na najbliższy czas. Do zobaczenia przy trasie już w wrześniu 2019!
MC: Ja również dziękuję za miłą rozmowę i do zobaczenia!

Pomocna?
Tak20Nie1

Pracodawca

 Aktualność

Jedna z najbardziej roześmianych twarzy GoWork.pl. Zawsze na posterunku, by zarażać pozytywną energią! Nie tylko kompetentny przedstawiciel handlowy, ale również niezwykle utalentowany architekt.W tym miesiącu naszą Super Bohaterką została Julia!Julka, dziękujemy Ci za Twoje pozytywne podejście do życia i codzienną życzliwość.

Pomocna?
Tak10Nie5

Pracodawca

 Aktualność

W GoWork.pl wiemy, że „zdrowa rywalizacja” doskonale wpływa na rozwój osobisty, dlatego jest jedną z podstawowych wartości jaką cenimy i wyznajemy w naszej firmie. Najlepsze wyniki, nasze zespoły świętują w wybrany przez siebie sposób. Zespół Huberta postawił na „zastrzyk pozytywnych” emocji na torze gokartowym. Męska część zespołu odkryła w sobie pierwiastek kierowcy rajdowego, natomiast Magda wybrała rolę fotoreporterki.

Zobaczcie sami:


 A jak Wy? Jak nagradzacie się za ciężką pracę?

Pomocna?
Tak11Nie2

Pracodawca

 Aktualność

My zapewnimy Ci:
* możliwość rozwoju kompetencji zawodowych i zdobywania doświadczenia,
* atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe,
* efektywny system premiowy rozliczany indywidualnie w skali miesiąca,
* stabilne zatrudnienie w dopasowanej do Ciebie formie,
* pakiet benefitów,
* nowoczesne biuro w doskonałej lokalizacji przy Metrze (Rondo Daszyńskiego),
* stałe godziny pracy 8:30-16:30 od poniedziałku do piątku,
* work-life balance, abyś miał czas na swoje pasje,
* szkolenia, imprezy integracyjne oraz konkursy z nagrodami,
* zgraną paczkę znajomych i przyjazne środowisko pracy,
* bilard, piłkarzyki, pyszną kawę i świetną atmosferę!

Pomocna?
Tak12Nie4

Pracodawca

 Aktualność

W poniedziałek wracamy wspomnieniami do minionego piątku.
Postanowiliśmy wykorzystać okres wakacyjny do wspólnej zabawy. Właśnie w ten dzień przestrzeń naszego biura zmieniła się w studio wokalne- dzięki czemu wyłoniło się wiele ukrytych talentów, nie tylko muzycznych, ale także tanecznych. Nie obyło się również bez zaciekłych rozgrywek sportowych. Zobaczcie sami!


P.S. Specjalne podziękowania dla Ady i Grześka za świetną organizację imprezy!

Pomocna?
Tak11Nie3

Pracodawca

 Aktualność

Nasi pracownicy nie boją się mierzyć wysoko, dlatego też rozpoczęliśmy sezon letni imprezą integracyjną w Parku Linowym :)
Do pokonania mieliśmy dwie trasy, z którymi - pomimo wielu przeszkód - poradziliśmy sobie zawodowo ;)
Po wysiłku udaliśmy się na zasłużony relaks, gdzie biesiadowaliśmy wspólnie przy ognisku i muzyce.

Pomocna?
Tak7Nie1

Pracodawca

 Aktualność

Człowiek o nietuzinkowym poczuciu humoru, bawiącym do łez nawet najbardziej wyszukane gusta. 
Mężczyzna o magnetycznym głosie, który wykorzystywał już w dzieciństwie prowadząc autorską audycję radiową "Czekoladowa Lista Przebojów". 
Dusza towarzystwa, charyzmatyczny Team Leader i przede wszystkim wspaniały kolega z pracy! 
Taki właśnie jest Piotr- nasz bohater Maja. 
Piotrze, dziękujemy Ci za Twój profesjonalizm, codzienną radość i niewyczerpane pokłady pozytywnej energii, którymi się z nami dzielisz!

Pomocna?
Tak7Nie4

Pracodawca

 Aktualność

Tymczasem w GoWork dobiegła końca kolejna akcja propagująca sport, tym razem wirtualny. :)
Fifa 2019, Playstation, napoje energetyczne, strategia, plany i My. 12 facetów dwie grupy, faza pucharowa i finał, a w nim Adrian motywujący Szczęsnego na bramce Juventusu i Maciek z dryblującym Salahem w ataku. Po 2 miesięcznej batalii puchar powędrował do Macieja! :)
Niby męska rozrywka, a kobiety bawiły się doskonale! Ekipa GoWork.pl życzy Wszystkim miłego weekendu! :)

Pomocna?
Tak10Nie2
×
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie
Potrzebujesz wsparcia?
Skontaktuj się z Panią Joanną Koczaj-Dyrda zgloszenie@gowork.pl

Joanna Koczaj-Dyrda
Joanna Koczaj-Dyrda Ofiara mobbingu - Radca prawny
GoWork.pl