2 Dodaj opinię
2 1119 380 5 1

Opinie o GoWork.pl

Aktualność
Grono naszych ekspertów powiększyło się o kolejnego Lidera Działu Sprzedaży. W drodze wewnętrznego konkursu, do zespołu Liderów dołączył Łukasz. Swoim doświadczeniem i wiedzą zasili Team Adrianny.

W ostatnim czasie powitaliśmy na pokładzie naszej firmy grupę wspaniałych osób. Rośniemy w siłę i obiecujemy, że to nie jest nasze ostatnie słowo!

Tak4Nie4

@incepcja

Bardzo się cieszymy, że chcesz dołączyć do zespołu GoWork.pl Nasze aktualne ogłoszenia rekrutacyjne znajdziesz tu: https://www.gowork.pl/praca/gowork.pl;pr Z pewnością wybierzesz dla siebie ciekawą ofertę. CV można też przesłać bezpośrednio do naszych rekruterów na adres: hr@gowork.pl Zapraszamy do aplikowania! Zachęcamy też do zapoznania się z historią i misją firmy tu https://www.gowork.pl/gowork.pl,1/o_firmie (obiecujemy to nie jest nudne ;) ) Pozdrawiamy, Zespół GoWork.pl

Tak29Nie9
Robert W.

Właśnie zakońzyłem swoją współpracę z GoWork.pl Zmieniam pracę z powodu przeprowadzki, inaczej z przyjemnością bym tam ostał na dłużej :) Fantastyczny, zgrany zespół sprawia, że do pracy chce się przychodzić. Prowizje są dość wysokie, więc finansowo też byłem zadowolony. Pozdrawiam kolegów i koleżanki z biura i dziękuję za wspólną przygodę zawodową!

Tak17Nie10
Janeczka90

Witam, ja byłam z Goworkiem na zleceniu w Niemczech jako opiekunka osoby starszej i w samych superlatywach wspominam zlecenie. Zostałam na święta - było to dla mnie ciekawe doświadczenie, bo może dla mnie nie było to taki piękny czas jak w Polsce w domu, ale przynajmniej podopieczna zaznała pierwszy raz atmosfery bożego narodzenia, za co bardzo dziękowała, Starałam się wszystko tak zorganizować, jak to jest u Nas, zaprosiliśmy na boże narodzenie rodzinę i widać było że byli bardzo pozytywnie zaskoczeni, bo u nich relacje są dość oziębłe. Ale wszystko się udało i mam nadzieję, że jeszcze uda mi się pojechać do takiej fajnej rodziny. Polecam organizacja super :)

Tak40Nie7
Ania

Właśnie wróciłam z Niemiec. Pracowałam jako opiekunka osób starszych. Jestem zadowolona ze współpracy Polecam wszystkim.

Tak53Nie10
Hejt to nie opinia Nowy wpis

Witam, Chcę wyrazić swoją opinię na temat ostatniej akcji GoWork pt "Hejt to nie opinia". O ile z samym hasłem i ideą się zgadzam o tyle sam przekaz kampanii uważam za tendencyjny i stronniczy. Filmik z Bogusławem Lindą jest moim zdaniem żenujący. Przypomnę tylko, że panu Lindzie również zdarzały się kontrowersyjne a nawet obraźliwe publiczne wypowiedzi. W filmie stwierdzono, że na skutek obraźliwej wobec pracodawcy opinii cierpi nie tylko on sam ale również jego bliscy, żona, dzieci. A czy macie Państwo świadomość, że na skutek złego traktowania, zastraszania, poniżania, mobbingu ze strony pracodawcy cierpi nie tylko pracownik, czesto popada w depresję, ale rownież cierpi jego rodzina, dzieci, żona, dochodzi do konfliktów w rodzinie? Akcja wydaje się atakować niepokornych pracowników za zbyt silną krytykę pracodawcy. Nie popieram hejtu natomiast rozumiem frustrację części pracowników, często wynika ona nie ze złośliwości ale z poczucia krzywdy i jest jedyną drogą okazania swojego niezadowolenia. Niestety ale grzeczne uwagi pracownika pracodawcy najczęściej mają w nosie, nikt w firmie na nie nie reaguje. Dopiero gdy czara goryczy się przeleje i upokożony pracownik wyleje swoją frustrację w internecie, wtedy jest zadyma. Pamiętajcie Państwo, że na skutek istniejącej zależności od pracodawcy pracownik zawsze stoi na słabszej pozycji. A Państwa obecna akcja zdaje się po prostu atakować pracownika i wchodzić w rolę adwokata pracodawcy. Proponuję raczej akcję promującą WZAJEMNY szacunek w relacji pracownik-pracodawca.

TakNie1
Nowy wpis

@Hejt to nie opinia

Dzień dobry, wszystkie podejmowane przez nas działania, w tym również kampania: https://www.gowork.pl/hejttonieopinia podyktowane są celem nadrzędnym naszego serwisu. Udostępniamy płaszczyznę do merytorycznej komunikacji pomiędzy pracownikami, a pracodawcami, a tym samym staramy się ukazywać obiektywną sytuację na rynku pracy. Właśnie dlatego zależy nam na tym, by użytkownicy mieli możliwość swobodnej wypowiedzi na temat pracodawcy. Wierzymy, że konstruktywna krytyka od obecnego lub byłego pracownika i wskazanie w niej elementów do poprawy jest dla pracodawcy bodźcem do nieustannego rozwoju przedsiębiorstwa i wyeliminowania błędów w zarządzaniu. Tymsamym wspieramy świadomość rynku pracy w obszarze problemów i patologii w firmach. Z drugiej strony czujemy się zobowiązani do dbania o jakość publikowanych przez użytkowników opinii oraz edukujemy w zakresie tego, czym jest merytoryczna odpowiedź zwrotna od pracownika.  Z pozdrowieniami, Zespół GoWork.pl

doris Nowy wpis
Nazwa działu: Handlowy

czy przyjmują państwo osoby nie uczące się do rozdawania ulotek do ręki przechodniom w centrum Katowic ? bardzo bym prosiła o odpowiedź

Nowy wpis

@doris

, dziękujemy za pytanie. Proces rekrutacyjny na to stanowisko został już zakończony, zapraszam do śledzenia naszych ofert, być może pojawi się ponownie. Pozdrawiamy, Zespół GoWork.pl

Krystyna S.
Nazwa działu: Handlowy

(usunięte przez administratora)Jesteś samotna możesz sobie pomóc i wyjść z kryzysu.Wynagrodzenie OK zgodnie z umową.Organizacja związana z umową i wyjazdem SUPER.Trzeba też pamiętać o przewoznikach Minibusów i Autokarowych Za Bezpieczną podróż SERDECZNE DZIĘKI. PS.Trochę mnie denerwuje to rozprowadzania ULOTETK bo nie można zaśmiecać środowiska a każda firma ma swoją reklamę. Jeszcze jedna uwaga chyba wiele ogłoszeń jest po terminie.Pozdrawiam

@Krystyna S.

Pani Krystyno, bardzo dziękujemy za pozytywną opinię na temat współpracy oraz informację o publikowanych ogłoszeniach, oczywiście zweryfikujemy ich aktualność. Pozdrawiamy i życzymy wszystkiego dobrego :) Zespół GoWork.pl

Aktualność
Kiedy tydzień jest wypełniony sukcesami, a jego finał stanowi zakończenie okresu rozliczeniowego, to oznacza, że nastał idealny moment do wzniesienia symbolicznego toastu. Okazję tę wykorzystał Zespół Agnieszki, który rozpoczął wspólnie weekend.  Jako pracodawca popieramy tę inicjatywę- wszak nie samą pracą żyje człowiek. Aga, gratulujemy Wam sukcesów i trzymamy kciuki za kolejne! :)

Tak6Nie

Tak4Nie4
zaskoczona

Witam wlasnie aplikuje na wyjazd z firma gowork do opieki do niemiec moje pytanie bo bardzo mnie to dziwi panie z biura dzwonia co drugi dzien ta sama osoba ale z innych numerow co to jest wielka nie wiadomo(usunięte przez administratora)

TakNie

@zaskoczona

Prosimy się nie niepokoić. Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem w organizowaniu wyjazdów dla Opiekunek i Opiekunów osób starszych do Niemiec. Praca oferowana przez nas jest zawsze bezpieczna i legalna. Jeśli ma Pani jakiekolwiek obawy, czy wątpliwości, prosimy o kontakt z placówką w określonym mieście ( http://www.opiekunka.gowork.pl/kontakt ). Pozdrawiamy, Zespół GoWork.pl

Tak2Nie
Właściciel

Od dluzszego czasu walcze z portalem Gowork. Jedna osoba szkaluje moja firme podszywajac sie pod moich klientów, pracowników i opisuje mnie jako oszusta. Wielokrotnie prosielem o zablokowanie dodawanie opini pod moja firma lub usuniecie moich danych. Firmy takie jak Panorama Firm czy Oferteo zrobily to natychmiast bez zadnego problemu. Ponawiaja sie grozby i obraza mojej rodziny. Czy wy naprawdę jestescie tak naiwni i czekacie na kary ktore bedziecie płacić do konca zycia ? Przeciez to wy niszczycie ludzi !!!!

Tak13Nie

@Właściciel

Szanowny Panie, zgodnie z regulaminem forum Użytkownicy mają możliwość wzajemnej wymiany informacji, komentarzy i poglądów. W przypadku nieprawidłowości w zakresie ochrony danych osobowych, bardzo prosimy o przesłanie wiadomości ze wskazaniem wpisów, które są przedmiotem Pana wypowiedzi na adres e-mail: iod@gowork.pl lub uwagi@gowork.pl. Wówczas będziemy mogli zweryfikować sytuację i poczynić odpowiednie kroki. Pozdrawiamy, Zespół GoWork.pl

Tak2Nie9
nie ma to jak negatyw
@GoWork.pl

Zgadzam się z @Właściciel. Gowork to serwis, który umożliwia wysyłanie anonimowych wypowiedzi - zazwyczaj negatywnych. O pozytywach rzadko kto pisze, bo i po co. Za to ludzie szukający winy za swoje niepowodzenia, z chęcią wysyłają anonimowe negatywy i szkalują firmy, które dają zatrudnienie. Niszczcie dalej pracodawców.

Tak10Nie2

@nie ma to jak negatyw

Niestety nie ma w naszym kraju kultury pozytywnej odpowiedzi zwrotnej. Aby zachęcić użytkowników do nagradzania słownego pracodawców, zdecydowaliśmy się na wprowadzenie “rekomendacji”. Każdy użytkownik ma zatem możliwość dodania pozytywnej opinii na temat danej firmy, może także wskazać obszary do poprawy. Każda firma ma możliwość odniesienia się do udostępnionej opinii. Natomiast wszyscy użytkownicy mogą zareagować bezpośrednio u administratora (admin@gowork.pl), jeśli opinia łamie prawo. Pozdrawiamy, Zespół GoWork.pl

Tak4Nie
pracodawca

GoWork? ... To poligon dla hejterów. Sam tego doświadczyłem. Co prawda po konsultacji telefonicznej otrzymałem "pomoc" w postaci wykupienia abonamentu (usunięte przez administratora)Podobno wg konsultantki GoWork można uzyskać adres IP na żądanie Policji. Niestety nie mają takich uprawnień. "Abonament" mnie nie interesuje. Wczoraj złożyłem zawiadomienie na Policji i w Sądzie z powództwa cywilnego a z uwagi na to, że jestem osobą publiczną możliwe, że sprawa zostanie skierowana do Prokuratury. Szanowni Państwo z GoWork. Podobno kierujecie się etyką i pomocą. W mojej opinii krzywdzicie często uczciwych ludzi stwarzając doskonałe "środowisko" dla anonimowych (ale już nie dla mnie - kwestia czasu) hejterów. Oprawca/cy siedzą w zaciszu a moje personalia i wizerunek publiczny są szargane na forum tysięcy odbiorców - potencjalnych moich klientów. Ja zaś muszę ponosić koszty sądowe, nerwy i czas by postawić "Waszego hejtera" przed Sądem. Chcecie pomóc? Zamknijcie proszę tę działalność.

Tak21Nie1

@pracodawca

Przedsiębiorcy prowadzący działalność gospodarczą muszą się liczyć z tym, że ich działania nieustannie będą poddawane ocenie opinii publicznej. Internauci zawsze znajdą przestrzeń w Internecie do demonstrowania swoich odczuć wobec pracodawcy, czy firmy z której usług korzystali. Jeśli nie u nas, to w innym miejscu. Prosimy pamiętać, że z forum mogą zostać usunięte opinie zakwalifikowane jako niemerytoryczne oraz te, które nie są zgodne z prawem i naszym regulaminem. Każdy użytkownik może bezpłatnie zwrócić się do administratora (admin@gowork.pl), z prośbą o usunięcie takich wpisów. Nie ma więc mowy o usuwaniu wpisów za pieniądze. Z naszego doświadczenia wynika, że znacznie skuteczniejszą metodą walki ze wspomnianymi przez Pana “hejterami” jest po prostu rozpoczęcie komunikacji na forum z oficjalnego stanowiska firmy. Do tego służy Złoty Profil, którego oferta znajduje się na naszej stronie ( https://www.gowork.pl/pracodawca-zlotyprofil ). Prosimy pamiętać, że na forach w serwisie, pojawiają się także użytkownicy, którzy sygnalizują realne problemy. Warto się temu przyjrzeć, wyciągnąć odpowiednie wnioski, by wyeliminować je w przyszłości. Ponadto na forum pojawiają się także potencjalni pracownicy, czy kontrahenci, którzy poszukują informacji na temat danej firmy. Dlatego tak ważne jest, by pojawiać się w miejscach, gdzie o nas mówią, prezentować swoje wartości, ofertę i dostarczać aktualnych informacji na temat funkcjonowania firmy. Pozdrawiamy, Zespół GoWork.pl

Tak5Nie4
Wojciech Kulik
Nazwa działu: IT

Gowork to nakręcająca się spirala nienawiści :) Etyka w biznesie leży. Nie polecam nikomu.

Tak17Nie2

@Wojciech Kulik

Panie Wojciechu, prowadzimy trudną działalność. Jesteśmy atakowani zarówno przez Użytkowników, którzy twierdzą, że usuwamy ich wpisy, jak i przez Pracodawców twierdzących, że nie chcemy usuwać opinii, które szkodzą ich wizerunkowi. Prawdą jest, iż nie ma możliwości, by opinia, która nie łamie prawa i zapisów naszego regulaminu zniknęła z forum. Dodatkowo również rozpoczęliśmy walkę z hejtem w Internecie. Zapraszamy do zapoznania się z kampanią: https://www.gowork.pl/hejttonieopinia. Wszystkie podejmowane przez nas działania, podyktowane są celem nadrzędnym naszego serwisu. Mianowicie, chcemy być rzetelnym serwisem, ukazującym obiektywną sytuację na rynku pracy. Właśnie dlatego zależy nam na tym, by użytkownicy mieli możliwość swobodnej wypowiedzi na temat pracodawcy, jak i na współpracy z przedsiębiorcami, którzy wiedzą jak ważna we współczesnym świecie jest komunikacja online i działania wizerunkowe. GoWork.pl przede wszystkim jest platformą do komunikacji: pracodawców z pracownikami (obecnymi, byłymi i potencjalnymi). Pozdrawiamy, Zespół GoWork.pl

Tak5Nie4
Adam

Śmieszne jest to, że portal, który poddaje ocenie pracodawców sam oceniany jest jedynie na 2 gwiazdki. To na pewno musi być dla Was drzazga w oku. Czyżby rewolucja zjadała własne dzieci?

Tak16Nie2

@Adam

, Pracownicy są istotną częścią naszej organizacji, więc podlegamy tym samym zasadom i ocenie naszych działań w sieci co inne firmy. Szanujemy każdy głosy, ponieważ prawo do subiektywnego wyrażenia swojej opinii jest bardzo ważne. Staramy się wdrażać dobre praktyki oraz działania z zakresu Employer Brandingu, które mają bezpośrednio poprawiać komfort codziennej pracy. Zależy nam, aby podobne działania stały się codziennością w przedsiębiorstwach, więc wspieramy aktywność Pracodawców w sieci oraz pomagamy kandydatom w wyborze idealnego miejsca pracy. Pozdrawiamy, Zespół GoWork.pl

Tak7Nie3

Aktualność
Każdego roku, w pierwszy piątek października, obchodzony jest Światowy Dzień Uśmiechu. Uwielbiamy takie święta i na przekór jesiennej chandrze zorganizowaliśmy konkurs na najbardziej radosne zdjęcie.

Pozdrawiamy i życzymy wszystkim pięknego weekendu!

Tak12Nie1
Pracodawca_zawsze_winny

Uważam, że portal GoWork robi krecią robotę. Opinie zostawiane przez pracowników, zazwyczaj byłych, są zazwyczaj negatywne. Po co zostawiać dobrą opinię, skoro można anonimowo złoić skórę szefowi czy szefowej. Niestety w Polsce pracodawca czy przedsiębiorca ciągle jest uważany za złego wilka, który wykorzystuje pracownika, owieczkę. Wilk jest zły, owca dobra. Czy to naleciałość rodem z PRL? Jestem za tym, żeby piętnować łamanie prawa, wykorzystywanie ludzi w nieludzki sposób, ale mogę powieść napisać, z jakimi pracownikami przychodzi czasem zmagać się pracodawcom. Cóż może pracodawca w naszym pięknym kraju? Niewiele. Wręczając wypowiedzenie pracownikowi (=wilk) ma jak w banku sąd pracy, który z założenia broni pracowników (=owieczki), natomiast pracownik może wręczyć pracodawcy wypowiedzenie, odwrócić się na pięcie, pójść na L4 w okresie wypowiedzenia i tyle. Pracownik to inwestycja, trzeba go szkolić i żaden rozsądny pracodawca nie będzie zwalniał dobrego pracownika dla swojego widzimisię. Myślę, że w Polsce ludzie muszą dorosnąć, aby opinie były rzetelne i oparte na faktach. Pracodawcy nie opiszą osoby w Internecie (może by się przydało dla zachowania symetryzmu). Pamiętajmy też o tym, że przedsiębiorcy dają pracę. A jak ktoś już naprawdę nie może znieść swoich szefów, proponuję założyć własną firmę. Wtedy może zmieni się optyka. Pozdrawiam wszystkich równo. ;)

Tak14Nie5

@Pracodawca_zawsze_winny

Sami ubolewamy, że nie ma w naszym kraju kultury pozytywnej odpowiedzi zwrotnej- rzadko śpieszymy z pisaniem pochwał, kiedy jesteśmy zadowoleni z warunków pracy czy usług świadczonych przez daną firmę. Stąd też często pojawiają się negatywne komentarze, jednak prosimy pamiętać, że z każdej konstruktywnej krytyki możemy wyciągnąć ważną naukę, by usprawniać funkcjonowanie firmy. Staramy się zachować obiektywną płaszczyznę do merytorycznej komunikacji pomiędzy pracownikami, a pracodawcami, stąd też od niedawna ruszyliśmy z kampanią #HejtToNieOpinia! Pozdrawiamy, Zespół GoWork.pl

Tak4Nie
Cierpliwa
Nazwa działu: Handlowy

Bardzo mozolny kontakt mailowy. Ciągłe dopominanie się o odpowiedź na maile. Niska jakość obsługi.

Tak5Nie1

@Cierpliwa

,bardzo zaniepokoiła nas Twoja opinia, aby móc się do niej odnieść potrzebujemy więcej szczegółów. Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu pod adresem e-mail: uwagi@gowork.pl. Pozdrawiamy, Zespół GoWork.pl

Tak2Nie1

Tak5Nie1
Emilia Mielczarek

Polecam, serwis przyjazny dla klienta.

Tak4Nie3

@Emilia Mielczarek

, dziękujemy Ci bardzo za pozytywną opinię! Może chciałabyś podzielić się szczegółami w zakresie współpracy z naszym serwisem? Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu pod adresem e-mail: uwagi@gowork.pl. Pozdrawiamy, Zespół GoWork.pl

Tak3Nie

Czy GoWork.pl na ściśle ustalone godziny pracy?

Tak2Nie1
Odpowiedź
@Pytanie

tak, od 8:30 do 16:30

Tak2Nie

Aktualność
W GoWork.pl każdy sukces jest okazją do wspólnego świętowania. Podsumowanie osiągnięć wszystkich działów było doskonałym powodem do zorganizowania tradycyjnej imprezy! Ostatnie pół roku obfitowało w liczne powody do satysfakcji. Przedstawiliśmy je na oficjalnej prezentacji.

Wspaniałym miejscem na Garden Party okazała się zielona przestrzeń ogrodu GoCook. Tematem przewodnim wydarzenia został wybrany przez naszych pracowników styl BOHO. Nie zabrakło również pięknych dekoracji stworzonych z recyclingowych materiałów przez nasze zdolne koleżanki.  W myśl zasady dbania o środowisko skorzystaliśmy, także z usług @eko_party.

Tradycyjnie- nie mogło zabraknąć karaoke. Dzięki temu odkryliśmy nowe talenty wśród naszych kolegów i koleżanek.

Zobaczcie sami relację z wydarzenia!
Tak13Nie18

Aktualność
Zespół naszych ekspertów się powiększa. Z dumą informujemy, że do grona Team Liderów Działu Sprzedaży, dołączyło dwóch specjalistów. Dla Jarosława awans był ukoronowaniem ścieżki kariery w strukturach naszej firmy- bowiem stanowisko wywalczył w drodze wewnętrznego konkursu. Michał za to dał się poznać, jako idealny kandydat na to stanowisko w procesie zewnętrznej rekrutacji.

W ostatnim czasie "pod skrzydła" Grzegorza - Team Manager'a - dołączyło pięć wspaniałych osób. Nic dziwnego, że cały Team spotkał się na integracji i wspólnym świętowaniu.

Wszystkich nowych członków naszego zespołu serdecznie witamy i życzymy samych sukcesów!
Tak12Nie11

Aktualność
Dziś międzynarodowy Dzień Dobroczynności, postanowiliśmy połączyć ten fakt z rozpoczęciem nowego roku szkolnego i obdarować dzieci z Ośrodka Wsparcia Dziecka i Rodziny "Koło".

Dziękujemy Ani za inicjatywę i koordynację akcji. To właśnie ona skontaktowała się z opiekunami dzieci, by utworzyć listę najpotrzebniejszych produktów. Dzięki temu każdy z nas mógł dorzucić swoją "cegiełkę" do przygotowanych paczek. Jako, że najlepsze działania realizowane są spontanicznie, z potrzeby serca, bez problemu udało nam się zorganizować zbiórkę i wesprzeć dzieciaki.

Szczególne podziękowania kierujemy dla Anonimowego Darczyńcy, który przeznaczył na tę inicjatywę nagrodę miesiąca- jesteśmy dumni, że pracujemy z tak fantastycznymi ludźmi!

Tak22Nie1
Ja

Całkowicie nie polecam tej firmy. Wrzucają dużo zdjęć, ze niby jest fajnie, ale tak naprawdę to każdy myśli tylko o sobie(usunięte przez administratora)Smutne to ale prawdziwe.

Tak12Nie1

@Ja

Dziękujemy za wpis. Staramy się, aby nasze działania pozytywnie wpływały na budowanie stabilnych i atrakcyjnych warunków zatrudnienia. Integracja jest dla nas niezwykle istotna, bo zgrany zespół to podstawa fantastycznej atmosfery, a co za tym idzie, dobrze prosperującej firmy. Stąd często pojawiają się relacje z wydarzeń, które organizujemy dla naszych pracowników. Cenimy współpracę oraz zasady fair play, dlatego szczerze zasmucił nas Twój komentarz. W związku z tym chcielibyśmy dowiedzieć się co konkretnie miało wpływ na pozostawioną opinię. Zapraszamy zatem do bezpośredniego kontaktu pod adresem e-mail: uwagi@gowork.pl. Pozdrawiamy.

Tak8Nie1
Jola

Wróciłam właśnie z Niemiec, pracowałam jako opiekunka medyczna i jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Gowork, szczerze polecam!

Tak4Nie2

@Jola

Pani Jolu, dziękujemy bardzo za opinię i dotychczasową współpracę. Jeżeli chciałaby Pani opowiedzieć o swoich doświadczeniach, zapraszamy do bezpośredniego kontaktu pod adresem e-mail: uwagi@gowork.pl. Oczywiście ponownie zapraszamy do współpracy! Pozdrawiamy.

Tak3Nie1

Aktualność
Ciężka praca owocuje sukcesem, a sukces owocuje nagrodą.

Ewa, potrafi zadbać o dobrą atmosferę w swoim Zespole. Ich najlepszy wynik, został uczczony symbolicznym toastem, dobrym jedzeniem i przyjemnie spędzonym czasem!

Bartek przy okazji zdmuchnął urodzinowe świeczki, czy jego życzenie spełni się w najbliższym czasie i osiągnie najwyższy wynik w realizacji celów zawodowych? Trzymamy mocno kciuki, bo zgrany zespół to więcej, niż połowa sukcesu!

Tak17Nie10

Aktualność
Nic tak nie dodaje dreszczyku emocji jak rollercoaster, albo wcielenie się w bohatera horroru. A gdyby jeszcze dodać fakt, że można to osiągnąć wypoczywając w wygodnym fotelu? Brzmi nierealnie?

To wszystko jest możliwe dzięki wykorzystaniu wirtualnej rzeczywistości. Na "własnej skórze" przetestowaliśmy kolejny pomysł na integrację i polecamy go każdej firmowej ekipie! Centrum Rozrywki daje też inne możliwości. Odkryliśmy, że automaty do gry również sprawiają nam niezłą frajdę. Bez względu na to, czy podróżujemy samotnie w wirtualnym świecie, czy rywalizujemy ze sobą na punkty, zgrany zespół gwarantuje dobrą zabawę i nieocenione wsparcie!

Tak29Nie4

Aktualność

GoWork.pl to ludzie o różnorodnych osobowościach i zróżnicowanych kompetencjach, które razem tworzą niepowtarzalną atmosferę. To wszystko sprawia, że budowane przez nas zespoły są nie tylko efektywne w pracy, ale również chętnie spotykają się poza nią. Do tej pory wielokrotnie organizowaliśmy imprezy integracyjne dla naszych pracowników. Najbardziej jednak cieszą nas te, które są proponowane bezpośrednio przez nich.

Dziś wracamy wspomnieniami do majowego udziału Team GoWork.pl w Runmageddonie. Udało nam się porozmawiać z organizatorem akcji- Marcinem Chęsiakiem. Marcin nie tylko przywołał wspomnienia z trasy, ale także opowiedział o planach na kolejny wyścig. Zapraszamy do lektury. :)

GW: Marcinie, może zaczniemy od początku. Kiedy dokładnie powstała myśl wzięcia udziału w Runmageddonie? Była to spontaniczna decyzja czy wcześniej dobrze przemyślany plan?
MC: Runmageddon to świetna forma integracji połączona ze sporą ilością adrenaliny, rok wcześniej sam stawałem na starcie 7 krotnie, dlatego stwierdziłem, że tak charyzmatyczny skład różnorodnych charakterów, jaki znajduje się w GoWork.pl, nie może przejść obok błota… obojętnie.

GW: Ile czasu potrzebowałeś na zebranie chętnych do udziału w wydarzeniu? Musiałeś mocno motywować ludzi, czy od razu zaskoczyło?
MC: Jeden mail wystarczył - jednogłośna decyzja na TAK! Bardzo szybko uformował się kilkunastoosobowy skład, a każdy z uczestników miał swoje, indywidualne powody, żeby wystartować, przełamać słabości, coś sobie udowodnić, a przy okazji po prostu dobrze się bawić.

GW: Jak oceniasz współpracę z organizatorem? Czy normą jest udział ekip firmowych w tego typu eventach?
MC: Przy tak dużej skali wydarzenia i ogromnej liczbie zainteresowanych osób, kontakt z organizatorem oceniam jako bardzo dobry. Biorąc pod uwagę potężny angaż mediów, liczbę zdjęć, wideo relacji i artykułów w internecie, reprezentacje firm integrując się działają również marketingowo.
Mam na myśli fakt, że jedno wydarzenie dostarcza nam wielu materiałów do promocji firmy w Internecie.
Pokazując zaangażowanie również po pracy, firma wzmacnia swój wizerunek “Dobrego Pracodawcy”, a to procentuje w pozyskiwaniu wartościowych kandydatów.

GW: Przygotowywaliście się wspólnie do startu? Jakieś plany treningowe i wspólna siłownia, czy każdy działał na własną rękę?
MC: Myślami każdy z Nas zawsze był na siłowni, robił formę i stosował się do diety, Finalnie jednak stawialiśmy na działania homeopatyczne, wiara czyni cuda i faktycznie udało się każdemu z Nas dotrzeć do mety,  w grupie siła. Niektórzy jednak żałowali, że nie trenowali, więc tym razem przygotujemy się lepiej. Kolejny bieg chcielibyśmy ukończyć z lepszym wynikiem, więc wykorzystując sportowe benefity tym razem przygotujemy się lepiej!

GW: Czy udział Team GoWork.pl na RM będzie zjawiskiem cyklicznym, planujecie kolejne starty? Kiedy znowu ruszacie na trasę?
MC: 14 września, tym razem pod osłoną nocy. Dopinamy temat… koszulki już mamy, bojowe nastawienie także! W kuluarach słyszę, że kilka osób weźmie udział nawet w serii Elite. A czy stanie się to naszą tradycją? Czas pokaże - jestem dobrej myśli.

GW: Czy możemy spodziewać się w Team GoWork.pl większej liczby uczestników? Udało Ci się zarazić jeszcze kogoś pomysłem startu w kolejnym RM?
MC: Teraz liczę na to, że emocjonujące relacje ludzi po poprzednim biegu spowodują, że nie ja będę inicjował start nowych uczestników, ale to oni sami będą się zgłaszać! Na tę chwilę mamy 11 zadeklarowanych osób, czyli dokładnie tyle samo, co poprzednim razem, a lista dopiero została otworzona.

GW: Czy podczas biegu podawaliście sobie pomocną dłoń, regulamin pozwalał na takie rzeczy?
MC: Jako, że nieładnie jest mówić dobrze o sobie, powołam się na „fejsbukowego posta” od Nieznajomych Pań na trasie, które podziękowały całej drużynie GoWork.pl za niesioną pomoc. Jak się okazało regulamin biegu mówi, że nie wolno wspomagać na trasie napojami energetycznymi. Niestety  dowiedzieliśmy się o tym dopiero po fakcie, gdy nakazano jednemu z Nas opuścić trasę, ale tak jak mówiłem w grupie siła, zwłaszcza Handlowców, którzy dobrze negocjują.

GW: Czy doping kibiców jest dla Was ważny? Możecie liczyć na wsparcie kolegów z pracy na trasie RM?
MC: Wsparcie w trakcie biegu jest tak samo ważne jak to w codziennej pracy! Liczymy bardzo mocno, że we wrześniu nie zabraknie głośno wykrzyczanych kibicowskich przyśpiewek oraz kolegów na trasie z kocami termicznymi i napojami!

GW: Co sądzisz o starcie w formule RM Charity?
MC: To nowa formuła, łączymy bieganie ze sprzedażą specjalnych startów dedykowanych fundacjom, a 20% z wpłaconej kwoty trafiać będzie na rzecz danej organizacji pożytku publicznego. Aktywizacja Pracowników, przy dobrej zabawie łączy ze sobą to co zdrowe z tym co szlachetne.  Dlatego, to ogromna motywacja i wspaniała możliwość, więc uważam, że powinniśmy wziąć w niej udział.

GW: Marcinie, dziękujemy Ci bardzo za tę inicjatywę, udział w wywiadzie i wiele ciekawych informacji o udziale Team GoWork.pl w RM Maj 2019 oraz o planach na najbliższy czas. Do zobaczenia przy trasie już w wrześniu 2019!
MC: Ja również dziękuję za miłą rozmowę i do zobaczenia!

Tak44Nie3
kate

swietna inicjatywa, fajne podejscie, widac luz i raodsc dobrze wiedziec ze sa firmy, ktore dbaja o swoich pracownikow

Tak10Nie2

@kate

Dziękujemy za komentarz. Jesteśmy otwarci na pomysły integracyjne, zaproponowane przez naszych pracowników i chętnie wspieramy te inicjatywy. Jednocześnie rozpiera nas duma- wszak pokonanie trasy na Runmageddon'ie to nie lada wyzwanie! :)

Tak8Nie1
ania
@GoWork.pl

hehe ten czarny z broda niezly kozak ciekawe jaki mial czas ...

Tak3Nie2

Aktualność
W tym roku nie odbywała się żadna piłkarska impreza rangi mistrzowskiej na poziomie światowym. Właśnie dlatego nasza GoWork Liga zaspokoiła głód sportowych emocji w dopasowanej do naszej biurowej rzeczywistości formie. Przez cały lipiec rywalizowaliśmy w naszych codziennych aktywnościach oraz w ramach obowiązków zawodowych, w myśl zasad turnieju.
Konkurencja była wymagająca, a rozgrywka niezwykle zacięta, jednak, oczywiście zachowaliśmy wszystkie zasady fairplay!
Po fazie grupowej nastąpiła faza pucharowa, która była prawdziwą bombą. Ogromne zaangażowanie, ostre kibicowanie, zaciekłe współzawodnictwo.
Turniej bezdyskusyjnie wygrała Kasia, łamiąc stereotypy świadczące o tym, że zasady piłki nożnej są wyzwaniem dla kobiet. Za swoje starania i wyniki, najlepsi zawodnicy otrzymali atrakcyjne nagrody.
Tak23Nie8
Ryszard

super

Tak4Nie5
usunieciekomentarz

Nie polecam

Tak13Nie4

@usunieciekomentarz

Dziękujemy za opinię. Niestety jest ona zbyt ogólna byśmy mogli się do niej odnieść. Jeśli chcesz opowiedzieć nam o tym co miało wpływ na Twoje negatywne postrzeganie naszej działalności, zapraszamy do bezpośredniego kontaktu pod adresem e-mail: uwagi@gowork.pl. Chcemy podkreślić, że jesteśmy otwarci na konstruktywną krytykę. Dzięki niej możemy wyciągać wnioski i nieustannie usprawniać funkcjonowanie naszej firmy.

Tak7Nie4

Aktualność
W GoWork.pl wiemy, że „zdrowa rywalizacja” doskonale wpływa na rozwój osobisty, dlatego jest jedną z podstawowych wartości jaką cenimy i wyznajemy w naszej firmie. Najlepsze wyniki, nasze zespoły świętują w wybrany przez siebie sposób. Zespół Huberta postawił na „zastrzyk pozytywnych” emocji na torze gokartowym. Męska część zespołu odkryła w sobie pierwiastek kierowcy rajdowego, natomiast Magda wybrała rolę fotoreporterki.

Zobaczcie sami:

A jak Wy? Jak nagradzacie się za ciężką pracę?
Tak27Nie5
ania

super swietna inicjatywa widac ze panuje u was fajny klimat

Tak3Nie8

@ania

Dziękujemy bardzo za opinię. Staramy się, aby atmosfera w naszej firmie była przyjazna, a klimat sprzyjał współpracy. Work-life balance jest dla nas bardzo istotny, ale lubimy też spędzać czas razem, świetnie się przy tym bawiąc :) Zapraszamy do naszego zespołu, aktualne ogłoszenia znajdują się w zakładce oferty pracy! Pozdrawiamy, Zespół GoWork.pl

Tak6Nie3
Anty-hejt

Dziwny portal. Czytając opinie o wszystkich pracodawcach można dojść do wniosku, że wszędzie jest źle, każdy manager to wyzyskiwać, każde biuro to hangar. Naprawdę sporo tu hejtu, bez żadnych przykładów. A jak ktoś napisze pochlebną opinie to od razu fala hejtu, że na zlecenie.

Tak19Nie5

@Anty-hejt

Dziękujemy za komentarz. Powszechnie wiadomo, że najwięcej motywacji do tego, aby wyrazić swoją opinię na temat danego pracodawcy ma ten, który czuje się w jakikolwiek sposób przez firmę skrzywdzony. Stąd na forach pojawia się wiele negatywnych wpisów. Często pracodawcy nie zdają sobie sprawy z tego, że w strukturach firmy dzieją się rzeczy niedopuszczalne. Wierzymy, że konstruktywna krytyka od obecnego lub byłego pracownika i wskazanie w niej elementów do poprawy jest dla pracodawcy bodźcem do nieustannego rozwoju przedsiębiorstwa i wyeliminowania błędów w zarządzaniu. Sami ubolewamy nad tym, że nie ma w naszym społeczeństwie kultury pozytywnej odpowiedzi zwrotnej- nikt nie śpieszy z pisaniem pochwał, kiedy jest zadowolony z warunków zatrudnienia. Od niedawna wprowadziliśmy w naszym serwisie możliwość pozostawienia rekomendacji danemu pracodawcy. Zapraszamy zatem do skorzystania z tej opcji. Z pozdrowieniami, Zespół GoWork.pl

Tak7Nie8

Aktualność
Jedna z najbardziej roześmianych twarzy GoWork.pl. Zawsze na posterunku, by zarażać pozytywną energią! Nie tylko kompetentny przedstawiciel handlowy, ale również niezwykle utalentowany architekt.W tym miesiącu naszą Super Bohaterką została Julia!

Julka, dziękujemy Ci za Twoje pozytywne podejście do życia i codzienną życzliwość.
Tak25Nie8

Zostaw opinię o GoWork.pl - Warszawa

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie