2 Dodaj merytoryczną opinię
counter
2 1122 416 5 1

Opinie o GoWork.pl

Aktualność
Cały świat walczy z koronawirusem. GoWork.pl również!

Postanowiliśmy wesprzeć fundację Siepomaga.pl, przekazując darowiznę na szalenie ważny i szczytny cel: doposażenie placówek medycznych i oddziałów zakaźnych w sprzęt niezbędny do walki z pandemią.

...do czego i Was z całego serca zachęcamy! Liczy się każda złotówka.

W obliczu kryzysu jednoczymy się i współdziałamy w imię naszego życia i zdrowia. I to jest piękne!

Dziękujemy każdej osobie, która zaangażowała się w tę akcję. Ze wzruszeniem obserwujemy, jak łączna kwota darowizny zwiększa się z minuty na minutę.

Prosimy o udostępnianie powyższego linku. Im więcej osób dowie się o zbiórce, tym lepiej.

Życzymy wszystkim dużo zdrowia i optymizmu.

Wierzymy, że RAZEM zdołamy zwyciężyć!

Tak16Nie1

@incepcja

Bardzo się cieszymy, że chcesz dołączyć do zespołu http://GoWork.pl Nasze aktualne ogłoszenia rekrutacyjne znajdziesz tu: https://www.gowork.pl/praca/gowork.pl;pr Z pewnością wybierzesz dla siebie ciekawą ofertę. CV można też przesłać bezpośrednio do naszych rekruterów na adres: hr@http://gowork.pl Zapraszamy do aplikowania! Zachęcamy też do zapoznania się z historią i misją firmy tu https://www.gowork.pl/gowork.pl,1/o_firmie (obiecujemy to nie jest nudne ;) ) Pozdrawiamy, Zespół http://GoWork.pl

Tak35Nie27
Janeczka90

Witam, ja byłam z Goworkiem na zleceniu w Niemczech jako opiekunka osoby starszej i w samych superlatywach wspominam zlecenie. Zostałam na święta - było to dla mnie ciekawe doświadczenie, bo może dla mnie nie było to taki piękny czas jak w Polsce w domu, ale przynajmniej podopieczna zaznała pierwszy raz atmosfery bożego narodzenia, za co bardzo dziękowała, Starałam się wszystko tak zorganizować, jak to jest u Nas, zaprosiliśmy na boże narodzenie rodzinę i widać było że byli bardzo pozytywnie zaskoczeni, bo u nich relacje są dość oziębłe. Ale wszystko się udało i mam nadzieję, że jeszcze uda mi się pojechać do takiej fajnej rodziny. Polecam organizacja super :)

Tak51Nie23
Robert W.

Właśnie zakońzyłem swoją współpracę z http://GoWork.pl Zmieniam pracę z powodu przeprowadzki, inaczej z przyjemnością bym tam ostał na dłużej :) Fantastyczny, zgrany zespół sprawia, że do pracy chce się przychodzić. Prowizje są dość wysokie, więc finansowo też byłem zadowolony. Pozdrawiam kolegów i koleżanki z biura i dziękuję za wspólną przygodę zawodową!

Tak23Nie39
Ania

Właśnie wróciłam z Niemiec. Pracowałam jako opiekunka osób starszych. Jestem zadowolona ze współpracy Polecam wszystkim.

Tak61Nie29

Aktualność
Czy inteligencja emocjonalna w miejscu pracy może przyczynić się do lepszego funkcjonowania firmy?

Zdecydowanie TAK! ✔

Dowiedz się, jak ją rozpoznać i dlaczego warto nad nią pracować:

Aktualność
Efektywne negocjowanie w duchu partnerskiej współpracy to umiejętność, która przydaje się w praktycznie każdej dziedzinie życia - nie tylko w biznesie.

Poznaj 5 zasad harwardzkiego modelu negocjacji:

2YLU43L

Witajcie kochane! Chciałabym was uspokoić pomimo tego, że sytuacja na świecie nie wróciła jeszcze w pełni do normalności. Bardzo was jednak zachęcam i polecam firmę Gowork, w której pracuje i jestem z niej bardzo zadowolona. Obecnie jestem w Niemczech i żyję normalnie. Firma ta oferuje dobre zarobki i zawsze wypłacane na czas. Pracownicy tej firmy są sympatyczni i zawsze służą pomocą Zofia

@2YLU43L

, bardzo dziękujemy za miłe słowa pod naszym adresem oraz polecenie współpracy. Cieszymy się, że jest Pani zadowolona z pracy i rekomenduje ją innym! Pozdrawiamy, życzymy wszystkiego dobrego i dużo zdrowia, Zespół http://GoWork.pl

2YLU43L

Dzień dobry wszystkim. Pracuję w firmie Gowork już od 5 lat i jestem bardzo zadowolona. Wypłata przychodzi zawsze na czas i praca z nimi jest bardzo miła. Wszystkim ją polecam i zachęcam do skorzystania z ich współpracy. Pozdrawiam również sympatyczne panie koordynatorki Ewelinę, Marię i Ninę zawsze chętne do pomocy. Dziękuję Zofia z Niemiec

Tak3Nie4

@2YLU43L

, bardzo dziękujemy za pozytywną informację zwrotną na temat współpracy z naszą firmą. Jest nam niezmiernie miło, że oceniasz nas tak pozytywnie i polecasz współpracę z nami, dziękujemy! Pozdrawiamy i życzymy wszystkiego dobrego i dużo zdrowia. Zespół http://GoWork.pl

Tak2Nie2
AgaDE
@2YLU43L

Też pracuje z nimi chociaz troche krócej bo dwa lata. Zlecenia są ok, zawsze zgodne z opisem, nigdy się jeszcze nie naciełam na mine. Pani koordynator też fajna osoba, miło jest że zawsze pyta czy dojechałam, czy podopieczny ok. Bardzo miło :) pozdrawiam panią Marysię, moją koordynatorkę, fajna ciepła osóbka z niej.

Tak2Nie2

@AgaDE

, dziękujemy bardzo za pozytywną opinię na temat współpracy z naszą firmą! Cieszymy się, że od dwóch lat mamy możliwość pracować razem i liczymy na kolejne wspólne lata. Pozdrawiamy serdecznie i życzymy wszystkiego dobrego i dużo zdrowia. Zespół http://GoWork.pl

Tak1Nie1
Kasia
@AgaDE

Jeżdże i jest ok. polecam =)

@Kasia

, dziękujemy bardzo za pozytywną opinię i polecenie współpracy z nami! Pozdrawiamy, życzymy wszystkiego dobrego i dużo zdrowia, Zespół http://GoWork.pl

Aktualność
Badania nie pozostawiają złudzeń: długotrwałe przebywanie w pozycji siedzącej szkodzi zdrowiu… A także satysfakcji z pracy.

Na naszym blogu zamieściliśmy kilka pomysłów na prozdrowotne benefity związane z promowaniem aktywności fizycznej:

Jak rekrutować:
✅ Profesjonalistów z dziedzin, w których specjalizuje się niewiele osób?
✅ Pracowników o wyjątkowo zaawansowanych umiejętnościach?
✅ Kadrę zarządzającą?

Dodatkowe wyzwanie stanowi fakt, że takie osoby rzadko pozostają bezrobotne.

Są jednak sposoby, które ułatwiają pozyskiwanie specjalistów wyższego szczebla. Jedną z takich metod jest direct search. Przedstawiamy ją na łamach naszego bloga:

Aktualność
Rekruterzy dysponują obecnie szerokim wachlarzem źródeł pozyskiwania kandydatów.

Oto 9 najważniejszych narzędzi, które skutecznie pomogą Ci dotrzeć do potencjalnych pracowników:

Aktualność
W porównaniu z fixed mindsetem, growth mindset sprzyja rozwojowi pracowników oraz uzyskiwaniu lepszych osiągnięć.

Dobra wiadomość jest taka, że można go rozwijać. Na naszym blogu znajdziesz wskazówki, jak to zrobić:

Aktualność
Mindset - z angielskiego: nastawienie. Carol Dweck, autorka koncepcji wyróżnia dwa podstawowe rodzaje mindsetów:

• Fixed mindset, czyli przekonanie o trwałości i względnej niezmienności zdolności

• Growth mindset, czyli przekonanie o możliwości rozwijania swoich zdolności

Okazuje się, że mindset bardzo silnie wpływa na osiągnięcia każdego z nas.
Więcej dowiesz się z naszego nowego artykułu:

Aktualność
Fakt, że ludzie istotnie różnią się między sobą, stanowi wielki zasób dla Twojej organizacji. Dzięki temu możesz tworzyć zespoły składające się z osób o zróżnicowanych profilach predyspozycji i kompetencji. Takie podejście łączy w sobie szereg zalet.

Zamiast wymagać od pracowników całkowitego dostosowania swojego sposobu funkcjonowania, lepiej pomagać im wykorzystywać ich naturalne zdolności - takie jak na przykład style poznawcze, którym poświęciliśmy nasz ostatni artykuł. Zapraszamy do lektury:

Aktualność
Chcesz się dowiedzieć, jak zastosować storytelling w komunikacji employer brandingowej?

W naszym najnowszym artykule prezentujemy kilka skutecznych technik narracyjnych. Każda z nich zobrazowana jest konkretnym przykładem. Zapraszamy do lektury:

Aktualność
Opowieści towarzyszyły ludzkości od zarania dziejów. Mają one szczególną moc oddziaływania na wyobraźnię odbiorców.

W employer brandingu, storytelling wywołuje wyjątkowo angażujące doświadczenia. Sprawdź, na czym polega to zjawisko i jak wykorzystać je do budowania atrakcyjnego wizerunku pracodawcy:

Aktualność
Jak ułatwić nowo zatrudnionemu pracownikowi adaptację do nowego miejsca pracy? Podaruj mu welcome booka!

Welcome book to kompendium wiedzy na temat sposobu funkcjonowania firmy.

Sprawdź, jakie informacje warto w nim zamieścić:

Aktualność
Alumn to korporacyjny odpowiednik absolwenta szkoły wyższej.

Coraz więcej firm z polskiego rynku inwestuje w kluby zrzeszające byłych pracowników.

Z perspektywy employer brandingu jest to bardzo dobry krok. Więcej dowiesz się z naszego nowego artykułu:

Aktualność
Czy w Twojej firmie prowadzone są kompleksowe programy onboardingowe? Jeżeli tak, to zauważyłeś już pewnie, że przynoszą one znakomite efekty.

A gdyby tak rozszerzyć te działania i objąć nimi także okres przed rozpoczęciem pracy przez nowo zatrudnioną osobę?

Sprawdź, czym jest preboarding i jak prowadzić go efektywnie:

Zostaw merytoryczną opinię o GoWork.pl - Warszawa

Chcę opublikować: