GoWork.pl

2.3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o GoWork.pl

Aktualność
Z ogromną radością i równie wielką ekscytacją pragniemy poinformować, że wraz z początkiem czerwca do grona naszych podopiecznych dołączyły mikruski myszate!

Ten szczególny gatunek lemurków zawdzięcza swoją niezwykłą popularność Mortowi - podwładnemu i największemu fanowi króla Juliana z bajki "Pingwiny z Madagaskaru".

Myszata i Jogi, bo tak mają na imię najmniejsi i najbardziej uroczy członkowie zespołu GoWork.pl, mieszkają w Gdańskim Ogrodzie Zoologicznym. Można je znaleźć w lwiarni, nieopodal króla zwierząt.
Zachęcamy do odwiedzin i do zapoznania się z ich ciekawą historią!

2YLU43L

Dzień dobry wszystkim. Pracuję w firmie Gowork już od 5 lat i jestem bardzo zadowolona. Wypłata przychodzi zawsze na czas i praca z nimi jest bardzo miła. Wszystkim ją polecam i zachęcam do skorzystania z ich współpracy. Pozdrawiam również sympatyczne panie koordynatorki Ewelinę, Marię i Ninę zawsze chętne do pomocy. Dziękuję Zofia z Niemiec

Marvel

Zgadzam się z wcześniejszymi opiniami..miła atmosfera, godziny i lokalizacja rewelacja! Co do wynagrodzenia napiszę krótko...jeśli pracujesz uczciwie to zarobisz i będziesz zadowolony, jeśli chcesz zarobić i dać z siebie minimum to chyba nie licz na to u żadnego pracodawcy. To logiczne i uczciwe ....zawsze można porozmawiać z szefostwem Umowa, ktoś juz wczesniej pisal zależy co kto potrzebuje......ja polecam!!!

Janeczka90

Witam, ja byłam z Goworkiem na zleceniu w Niemczech jako opiekunka osoby starszej i w samych superlatywach wspominam zlecenie. Zostałam na święta - było to dla mnie ciekawe doświadczenie, bo może dla mnie nie było to taki piękny czas jak w Polsce w domu, ale przynajmniej podopieczna zaznała pierwszy raz atmosfery bożego narodzenia, za co bardzo dziękowała, Starałam się wszystko tak zorganizować, jak to jest u Nas, zaprosiliśmy na boże narodzenie rodzinę i widać było że byli bardzo pozytywnie zaskoczeni, bo u nich relacje są dość oziębłe. Ale wszystko się udało i mam nadzieję, że jeszcze uda mi się pojechać do takiej fajnej rodziny. Polecam organizacja super :)

Robert W.

Właśnie zakońzyłem swoją współpracę z GoWork.pl Zmieniam pracę z powodu przeprowadzki, inaczej z przyjemnością bym tam ostał na dłużej :) Fantastyczny, zgrany zespół sprawia, że do pracy chce się przychodzić. Prowizje są dość wysokie, więc finansowo też byłem zadowolony. Pozdrawiam kolegów i koleżanki z biura i dziękuję za wspólną przygodę zawodową!

Aktualność
Trener mentalny – co dokładnie kryje się pod tym pojęciem? Czym zajmuje się trener mentalny, jak zakres jego działalności rozprzestrzenił się na szeroko pojęty biznes, jak budować i dbać o swoją pewność siebie, czy profilaktyka w dbaniu o naszą psychikę jest ważna i jak wybrać lub zmienić ścieżkę zawodową, aby satysfakcjonowała nas w każdym wieku. O tych i wielu innych, niezwykle ciekawych zagadnieniach przeczytacie w wywiadzie z Jakubem B. Bączkiem – trenerem mentalnym, który jest współautorem sukcesu reprezentacji Polski mężczyzn w piłce siatkowej i zdobywcą, razem z nimi, złotego medalu Mistrzostw Świata 2018. Bardzo polecamy ten wywiad waszej uwadze!
Wywiad z Jakubem B. Bączkiem - trenerem mentalnym. Jak wykorzystać trening mentalny sportowców w biznesie? - Poradnik GoWork.pl

Aktualność
GoWork to przede wszystkim ludzie! Pracownicy, twórcy, partnerzy, współpracownicy i użytkownicy – każdy równie ważny, na różnym poziomie pracy i rozwoju naszej firmy. Dlatego w 2022 roku zatrudniliśmy 100 nowych pracowników, w wielu obszarach działalności. Współtwórcy naszej strony internetowej – czyli nikt inny, jak Wy - pracownicy i pracodawcy wielu firm i marek, zostawiliście w 2022 roku ponad 1 mln. nowych opinii. Podsumowując nasze ubiegłoroczne działania, patrzymy z ogromną nadzieją w przyszłość i nie możemy doczekać się co dalej przyniesie 2023 rok!

Aktualność
Employer Branding – szerzej znany jako budowanie marki pracodawcy. Jednak dla wielu przedsiębiorców w dalszym ciągu jest to pojęcie nowe. Koncepcja ta łączy bowiem nie tylko dobry wizerunek firmy na zewnątrz, ale także odpowiednie praktyki wewnętrzne, kluczowe dla pozyskania i utrzymania pracowników. O to jak ważny jest Employer Branding, z punktu widzenia pracodawcy zapytaliśmy Marię Stachowiak – psycholog i współtwórczynię usługi EB w agencji dotrelations.
W wywiadzie znajdziecie takie informacje:
- jakie korzyści płyną z wdrożenia i korzystania ze strategii EB
- na czym sama strategia EB polega
- jaki wpływ ma EB na pracownika
Koniecznie przeczytajcie – bardzo polecamy!

Aktualność
Komunikacja w biznesie – jak komunikować się skutecznie? Aneta Korycińska, znana jako Baba od polskiego, w najnowszym wywiadzie, który znajdziecie tutaj: https://www.gowork.pl/poradnik/25/wywiady/jak-skutecznie-komunikowac-sie-w-biznesie-rozmowa-z-aneta-korycinska-zalozycielka-baby-od-polskiego/
wyjaśnia z jakimi wyzwaniami komunikacyjnymi musimy się aktualnie mierzyć na rynku pracy W rozmowie znajdziecie także odpowiedzi na pytania:
- jak komunikować się na linii pracownik – pracodawca, bez strachu i z szacunkiem
- jakie są aktualne, biznesowe trendy językowe
- co z kontrowersyjnymi ostatnio feminatywami
- jakie są różnice w komunikacji w małych i dużych firmach
Zapraszamy serdecznie do przeczytania wywiadu!

Aktualność
Nowy Rok to także czas podsumowania naszych działań na rynkach zagranicznych.
Ostatni kwartał 2022, w stosunku do tego samego okresu w roku 2021, przyniósł znaczy wzrost zainteresowania publikowanymi przez nas treściami – szczególnie w Niemczech i Francji. Największy wzrost zainteresowania zarejestrowaliśmy w 2022 roku, w niemieckiej odsłonie GoWork, bo aż 96% - ponad 38 tys. nowych użytkowników dołączyło do nas. We Francji w ostatnim kwartale 2022 roku zanotowaliśmy wzrost aż o 27% w porównaniu z tym okresem z ubiegłego roku, co pokazuje, że w 2022 roku dołączyło do nas ok 900 tys. nowych użytkowników strony http://www.gowork.fr
Więcej na temat naszych działań zagranicznych przeczytacie tutaj:
Klient

Pracodawca

Dziękujemy za cenne uwagi - z każdym kolejnym rokiem naszej działalności chcemy rozwijać się i zmieniać na lepsze. Dlatego jesteśmy otwarci na dyskusję nie tylko o pracodawcach i pracownikach, ale także o naszej firmie. Staramy się aby treści, zamieszczane na wszystkich naszych kanałach były jak najbardziej rzetelne, dlatego weryfikujemy je pod względem wulgaryzmów, prawdopodobnego hejtu, a każdy komentarz trafia najpierw do administratora celem akceptacji. Dajemy jednocześnie przestrzeń każdej ze stron - pracownikowi i pracodawcy - do rozmowy.

Aktualność
Mobbing – doświadczyło i nadal doświadcza go wiele osób. Mało kto ma odwagę się do tego przyznać, bo jest to niezwykle trudne i bolesne. Dlatego też postanowiliśmy przeprowadzić anonimowe badanie w postaci ankiety, w której pytamy: czy byłeś/byłaś świadkiem zachowań mobbingowych w swoim miejscu pracy? Odpowiedzi można udzielać na naszej stronie http://www.gowork.pl/opinie
Zachęcamy do udziału i podzielenia się z nami swoimi doświadczeniami w tej sprawie.

Witajcie w Nowym Roku!
Podsumowaliśmy naszą pracę w roku 2022 i oto, czym możemy się pochwalić:
• do naszej bazy dodano 712 621 nowych profili;
• średnia ilość opinii w miesiącu wyniosła 127 069;
• sesje osiągnęły wynik około 67 mln wyświetleń;
• dołączyło do nas wielu nowych pracowników i teraz nasze szeregi zasila ponad 100 nowych osób;
• rozszerzyliśmy działalność na kolejne rynki i obecnie jesteśmy aż w 6 krajach.

Nie spoczywamy jednak na laurach i z nową energią ruszamy naprzód! W tym miejscu chcemy podziękować całemu zespołowi GoWork za zaangażowanie i ciężką pracę, a Wam za zaufanie, jakim nas obdarzacie :)

Aktualność
W styczniu, a następnie w lipcu 2023 roku wzrośnie wysokość płacy minimalnej. Podwyżka będzie dotyczyć zarówno pensji pracowników etatowych, jak i zleceniowych.

Działania te mają na celu zmniejszenie różnic społeczno-finansowych między poszczególnymi grupami społecznymi, jednak istnieje obawa przed negatywnymi konsekwencjami takiej decyzji rządu. Kolejny wzrost cen towarów i usług, zwolnienia, poszerzenie szarej strefy – to tylko kilka z domniemanych skutków zwiększenia minimalnego wynagrodzenia. Nie da się jednak zaprzeczyć, że podwyżka może zaowocować większą wydajnością pracowników oraz aktywizacją zawodową części osób bezrobotnych.

Jakie jeszcze mogą być konsekwencje wzrostu płacy minimalnej? Czego obawiają się przedsiębiorcy? Przeczytaj: https://www.gowork.pl/poradnik/25/prawo-pracy/podwyzszenie-placy-minimalnej-w-2023-roku-konsekwencje/
Dorota Z.

Widzę w firmie pozytywne zmiany. Kiedyś dłużej musiałam czekać na oferty teraz działa to sprawniej. Byłam z wami już na kilku zleceniach i polecam. Oby tak dalej.

Janek
Klient
@Dorota Z.

potwierdzam jest super

Marcin
@Janek

Chodzi o opiekę nad seniorem za granicą - bo widzę sporo ogłoszeń - czy nie tylko? Nie wiem, czy kilkuletnia opieka nad chorą babcią to wystarczające referencje i co jeszcze oprócz znajomości języka jest ważne, by nawiązać współpracę?

Aktualność
„Postanowiłam zaangażować się dla dobra koleżanek i kolegów z Kauflandu. Nie podobało mi się wiele kwestii związanych z organizacją pracy i nieodpowiednim traktowaniem moich współpracowników. Chciałam mieć coś do powiedzenia w obronie tych osób, które nie są w stanie przeciwstawić się obowiązującej nierówności.”
Mimo szczerych chęci pani Jolanta Żołnierczyk została zwolniona dyscyplinarnie po 9 latach pracy przez zarząd firmy Kaufland Polska. Powodem wypowiedzenia były „ciężkie naruszenia podstawowych obowiązków pracowniczych”.
Czy Waszym zdaniem pracodawcy mogą zwalniać dyscyplinarnie „niewygodne” osoby? Jak powinien zostać rozwiązany problem nierówności wynagrodzeń? Zapraszamy do dyskusji!

Aktualność
W jednym z poprzednich wpisów poruszyliśmy temat kultury organizacyjnej w firmach. Jej wysoki poziom sprawia, że pracownicy chętniej przychodzą do pracy, profesjonalnie wykonują swoje obowiązki oraz są lojalni wobec pracodawcy i samego przedsiębiorstwa.
Jednym z dobrych przykładów prawidłowo funkcjonującej kultury organizacyjnej są wszelkiego rodzaju firmowe spotkania integracyjne. To właśnie wspólne spędzanie czasu poza godzinami pracy, rozmowy na tematy niezwiązane z zawodowymi poleceniami czy chociażby gry oraz zabawy zespołowe sprawiają, że współpracownicy poznają się od strony prywatnej i zaczynają jeszcze lepiej się dogadywać.
Jaki wpływ na codzienne funkcjonowanie w pracy mają spotkania integracyjne?

•  Pracownicy rozumieją się bez słów, dzięki czemu sprawniej pracują;

• W przypadku zadań w grupie mają większe doświadczenie, dzięki czemu praca przebiega bez większych sporów;

• Współpracownicy, którzy mieli możliwość poznać się poza godzinami pracy są bardziej wyrozumiali, otwarci i chętni do pomocy, co ostatecznie ma pozytywny wpływ na wizerunek firmy.

W GoWork.pl zdajemy sobie sprawę z wielu korzyści, jakie niosą za sobą wspólnie spędzone chwile. A Wy? Lubicie spotkania integracyjne w swoich firmach? Jak często są one organizowane? Zachęcamy do dyskusji!

Aktualność
Według wyników badania Mediapanel w październiku 2022 roku portal GoWork.pl osiągnął aż 3 490 290realnych użytkowników, a tym samym uplasował się na drugim miejscu na podium. W ten sposób pokonał inne, popularne portale pracy.
Z każdym miesiącem coraz więcej osób poszukujących zatrudnienia korzysta z portalu GoWork.pl (jak podają dane statystyczne, w porównaniu do września 2022 roku, w październiku 2022 roku na naszą stronę weszło ponad 150 tys. osób więcej), co nas niezwykle cieszy i jeszcze bardziej motywuje do działania.
Dziękujemy Wam za powierzone zaufanie i zachęcamy do obserwowania nowych ofert pracy, a naszym współzawodnikom gratulujemy imponujących osiągnięć.

Aktualność
Wielu ekspertów twierdzi, że kultura organizacyjna firmy jest równie ważna, co profesjonalnie przygotowany biznesplan. O tym też przekonali się w latach 70. i 80. amerykańcy i europejscy przedsiębiorcy – kiedy ich firmy ledwo wiązały koniec z końcem, firmy w Azji coraz prężniej się rozwijały.

Czym zatem jest kultura organizacyjna? Są to w skrócie wszelkie działania, wyznawane wartości oraz wyznaczane cale, które prowadzą do tego, by pracownik czuł się w firmie po prostu wyjątkowo.

Jakie są dobre przykłady tworzenia kultury organizacyjnej?

• Otwartość i szacunek do każdego pracownika,

• Wyjątkowy wystrój wnętrz biurowych,

• Kultywowanie firmowych tradycji i świętowanie ważnych wydarzeń.

Co jeszcze, Waszym zdaniem, może sprawić, by pracownik czuł się w firmie naprawdę dobrze? Przeczytajcie, jaką kulturę organizacyjną stworzyli najwięksi giganci światowi – Google, Apple, Ikea:

Aktualność
Choć o mobbingu w pracy nie rozmawia się głośno, to niestety nadal jest to bardzo powszechne zjawisko w polskich przedsiębiorstwach. Polega ono na długotrwałym, uporczywym i świadomym nękaniu psychicznym współpracownika lub podwładnego. Może przybierać różne formy i nie zawsze jest dostrzegalne na pierwszy rzut oka.

Często nękani pracownicy nie zawsze od razu zdają sobie sprawę z powagi problemu. W końcu niełatwo rozpoznać, kiedy drobne uszczypliwości zaczynają przeradzać się w regularne dręczenie. Kiedy jednak mobbing w pracy zostanie już dostrzeżony, ofiary są wyczerpane psychicznie i rzadko mają siłę, by stanąć do walki ze swoim oprawcą.

Jak rozpoznać pierwsze objawy mobbingu? Do kogo może udać się po pomoc osoba dręczona w pracy? Przeczytaj!

#mobbing #mobbingwpracy

2YLU43L

@2YLU43L

, bardzo dziękujemy za pozytywną informację zwrotną na temat współpracy z naszą firmą. Jest nam niezmiernie miło, że oceniasz nas tak pozytywnie i polecasz współpracę z nami, dziękujemy! Pozdrawiamy i życzymy wszystkiego dobrego i dużo zdrowia. Zespół GoWork.pl

AgaDE
@2YLU43L

Też pracuje z nimi chociaz troche krócej bo dwa lata. Zlecenia są ok, zawsze zgodne z opisem, nigdy się jeszcze nie naciełam na mine. Pani koordynator też fajna osoba, miło jest że zawsze pyta czy dojechałam, czy podopieczny ok. Bardzo miło :) pozdrawiam panią Marysię, moją koordynatorkę, fajna ciepła osóbka z niej.

@AgaDE

, dziękujemy bardzo za pozytywną opinię na temat współpracy z naszą firmą! Cieszymy się, że od dwóch lat mamy możliwość pracować razem i liczymy na kolejne wspólne lata. Pozdrawiamy serdecznie i życzymy wszystkiego dobrego i dużo zdrowia. Zespół GoWork.pl

Kasia
@AgaDE

Jeżdże i jest ok. polecam =)

@Kasia

, dziękujemy bardzo za pozytywną opinię i polecenie współpracy z nami! Pozdrawiamy, życzymy wszystkiego dobrego i dużo zdrowia, Zespół GoWork.pl

Zenek
Kandydat
@2YLU43L

czyli Warto tam pracować !

Okk
@2YLU43L

Firma ok, brak zastrzeżeń.

mich
@Kasia

potwierdzam jest ok

Aktualność
Czym byłoby wdrożenie bez zawierania nowych znajomości i poznawania swoich kolegów i koleżanek po fachu? :)
Właśnie tak wyglądają u nas ludzie głodni wiedzy! Smaczny obiad stanowi idealne uzupełnienie do porządnej dawki wiedzy, nabywanej podczas naszego onboardingu.
W Gowork.pl bardzo mocno stawiamy na rozwój i integrację, bo takie połączenie gwarantuje osiąganie sukcesów w przyjaznej i wspierającej atmosferze!

#GoNotOnlyWork
Osa

Fajna firma

Aktualność
Jakiś czas temu organizowaliśmy konkurs dla absolwentów szkół ponadgimnazjalnych w 2022 roku pt. "Praca dziś i za 50 lat". Zadaniem uczestników było przesłanie do 30 czerwca swojej wizji, jak wygląda dowolnie wybrany przez nich zawód obecnie i jak może wyglądać za pół wieku.

Mamy już wyniki konkursu! Wyłoniliśmy 3 zwycięzców!

I miejsce - Marta z Warszawy za pracę o dietetyku - wygrywa tablet, voucher 350 zł do Empiku oraz upominki GoWork.pl. Zachęcamy do zapoznania się z pracą Marty.

II miejsce - Monika z Rumi za pracę prezentującą kuriera - wygrywa voucher do Empiku na kwotę 250 zł oraz upominki GoWork.pl

III miejsce - Damian z miejscowości Ruszajny za pracę o nauczycielu - wygrywa voucher Empik 150 zł oraz upominki GoWork.pl

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom, a wszystkim uczestnikom dziękujemy za liczny udział w naszym konkursie!

Zasady konkursu dostępne pod linkiem:https://www.gowork.pl/lp/konkurs

Gbur

Nie mam żadnych zastrzeżeń, wypłata na czas, kwatery na b.dobrym poziomie. Cały proces rekrutacji, począwszy od wysłania aplikacji, badania lekarskie, przez kontakt osobisty w agencji, kończąc na bardzo dobrych relacjach z koordynatorem przebiegł bardzo szybko i sprawnie. Z czystym sumieniem polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o GoWork.pl - Warszawa

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w GoWork.pl?

Zobacz opinie na temat firmy GoWork.pl tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 28.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GoWork.pl?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 18 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy GoWork.pl?

Kandydaci do pracy w GoWork.pl napisali 36 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

GoWork.pl
Przejdź do nowych opinii