2 Dodaj merytoryczną opinię
counter
2 1124 434 5 1

Opinie o GoWork.pl

Aktualność
W ubiegłym roku rozpoczęliśmy ważną kampanię, której celem było uzmysłowienie użytkownikom, jak wielkie znaczenie ma pozostawienie przez nich merytorycznej opinii w Internecie. Teraz wracamy z kolejną jej odsłoną, ponieważ wiemy, że HEJT rodzi się w emocjach. Uczymy użytkowników szacunku wyrażonego w merytorycznych opiniach na temat firm w Internecie.
Dowiedz się więcej na stronie:

Czy opinie na GoWork.pl są kasowane?
- Nie ma absolutnie żadnej możliwości, aby portal GoWork.pl usunął rzetelnie napisaną, ale niewygodną, czy niepochlebną dla danego przedsiębiorstwa opinię, bez względu na to, czy dotyczy naszego klienta czy też nie. Podstawą usunięcia wpisu w serwisie jest jego bezprawny lub niemerytoryczny charakter, a nie na przykład negatywny wydźwięk. Zależy nam, aby użytkownicy mieli pewność, że głos którym dzielą się na forum danego pracodawcy, producenta, czy usługodawcy zostanie dostrzeżony. Firma może samodzielnie zarządzać swoim wizerunkiem w oparciu o regulamin naszego serwisu oraz przepisy prawa. Niepochlebne, ale merytoryczne i zgodne z prawem komentarze na pewno z serwisu nie znikną - powiedział Michał Szymański, dyrektor operacyjny GoWork.pl
Tak4Nie3
Karola
 Rekomendacja

Bardzo dobra firma. Moja mama jeździ z Gowork od kilku lat, długo już do jednej babci. Byłam u niej nawet dwa razy na święta tak się złożyło że spędzała je daleko od nas. Rodzina u której pracuje mama to fajni pogodni ludzie, babcia jest urocza, spokojna, miła. Widziałam że się dobrze dogadują. Wystawiam pozytywa za to że ostatnio firma dużo pomogła mojej mamie przy zjeździe do domu bo czasowo był z tym problem z powodu epidemii. Pracownicy zachowali się super! Dzięki za prężne działanie, dzięki wam mama wróciła szybko i bez problemu :)

Tak6Nie6
2YLU43L

Dzień dobry wszystkim. Pracuję w firmie Gowork już od 5 lat i jestem bardzo zadowolona. Wypłata przychodzi zawsze na czas i praca z nimi jest bardzo miła. Wszystkim ją polecam i zachęcam do skorzystania z ich współpracy. Pozdrawiam również sympatyczne panie koordynatorki Ewelinę, Marię i Ninę zawsze chętne do pomocy. Dziękuję Zofia z Niemiec

Tak7Nie15
Janeczka90

Witam, ja byłam z Goworkiem na zleceniu w Niemczech jako opiekunka osoby starszej i w samych superlatywach wspominam zlecenie. Zostałam na święta - było to dla mnie ciekawe doświadczenie, bo może dla mnie nie było to taki piękny czas jak w Polsce w domu, ale przynajmniej podopieczna zaznała pierwszy raz atmosfery bożego narodzenia, za co bardzo dziękowała, Starałam się wszystko tak zorganizować, jak to jest u Nas, zaprosiliśmy na boże narodzenie rodzinę i widać było że byli bardzo pozytywnie zaskoczeni, bo u nich relacje są dość oziębłe. Ale wszystko się udało i mam nadzieję, że jeszcze uda mi się pojechać do takiej fajnej rodziny. Polecam organizacja super :)

Tak55Nie27
Robert W.

Właśnie zakońzyłem swoją współpracę z http://GoWork.pl Zmieniam pracę z powodu przeprowadzki, inaczej z przyjemnością bym tam ostał na dłużej :) Fantastyczny, zgrany zespół sprawia, że do pracy chce się przychodzić. Prowizje są dość wysokie, więc finansowo też byłem zadowolony. Pozdrawiam kolegów i koleżanki z biura i dziękuję za wspólną przygodę zawodową!

Tak26Nie50
Karola

Tak6Nie6

@Karola

, dziękujemy za pozytywną opinię. Bardzo nam miło i zapraszamy ponownie do współpracy! Pozdrawiamy, życzymy wszystkiego dobrego i dużo zdrowia, Zespół http://GoWork.pl

Beata Nowy wpis
@Karola

Jestem w Gowork czwarty rok i jeżdze regularnie ale na różne zlecenia. Dwa razy miałam problem z rodziną ale pani koordynator szybko zareagowała. Reszta zleceń całkiem przyjemna.

@Beata

, dziękujemy za pozytywną informację zwrotną oraz zaufanie. Bardzo nam miło i zapraszamy do dalszej współpracy! Pozdrawiamy, życzymy wszystkiego dobrego i dużo zdrowia, Zespół http://GoWork.pl

Dowiedz się więcej na stronie:

Czy opinie na GoWork.pl są kasowane?
Tak4Nie3

Aktualność

GoWork.pl rośnie w siłę. We wrześniu Marcin Chęsiak awansował na Team Managera i utworzył kolejny Team w Dziale Sprzedaży. W walce o jak najwyższe wyniki wspiera go trzech wspaniałych Team Leaderów. Z dumą przedstawiamy nasz nowy zespół ekspertów!

Marcin Chęsiak- Team Manager

W styczniu miną 2 lata odkąd podjąłem się pracy w GoWork.pl. Jako Lider zarówno z sukcesów, jak i porażek starałem się wyciągać wnioski. Takie podejście pozwoliło mi zbudować z moim Zespołem silną i stabilną relację oraz realizować kolejne cele biznesowe. Od września 2020 powierzono mi funkcję Team Managera, by wraz z moimi Liderami zbudować nowy 18-osobowy Team. Marlena, Piotr i Maciej to świetni profesjonaliści i bardzo mocna mieszanka uzupełniających się osobowości.
Najważniejszymi wartościami w codziennej współpracy są dla mnie zaufanie, relacja partnerska i wzajemne wsparcie. Stanowią one fundament do osiągania satysfakcjonujących rezultatów pracy w przyjaznej atmosferze.
Prywatnie bardzo często grywam w szachy i gry logiczne. Lubię analizować i przenosić to myślenie na życie zawodowe. W ostatnim czasie nabywam też nowych umiejętności z zakresu prac remontowo-budowlanych, w związku z aranżacją nowego mieszkania. W najbliższym czasie mam zamiar kontynuować szczegółowe zwiedzanie wszystkich zakątków Azji.

Marlena Zdzieborska – Team Leader

Przygodę z GoWork.pl zaczęłam w marcu 2019 roku. Zamieniłam sztywny biały bankowy kołnierzyk na możliwość rozwoju w elastycznej firmie z przyjacielską atmosferą. Z perspektywy czasu uważam, że zmiana ta była najlepszą decyzją w mojej karierze zawodowej. W GoWork.pl pracuję z pozytywnymi ludźmi, którzy dają mi mnóstwo energii i sprawiają, że z przyjemnością przychodzę do pracy. Awans na Team Leadera to dla mnie dowód na to, że marzenia się spełniają.
Jaka jestem w pracy? Stawiam na dobrą komunikację i zaangażowanie. Nie boję się wyjść ze strefy komfortu, jeśli ma mnie to przybliżyć do osiągnięcia celu.
Prywatnie nie potrafię długo usiedzieć w jednym miejscu. Uwielbiam podróże motocyklem i biwaki pod namiotem, z których najbardziej cieszy się mój pies Aston. Z racji imienia psa, w planach na przyszłość uwzględniony jest towarzysz Martin.

Piotr Janikowski – Team Leader

W GoWork.pl pracuję od ponad 7 lat, a dokładnie 91 miesięcy. Bardzo się cieszę, że moja przygoda trwa dalej. Jako firmowy weteran byłem świadkiem wielu zmian na lepsze, bo GoWork.pl nie spoczywa na laurach, tylko nieustannie brnie do przodu. Jestem szczęśliwy, że mogę być częścią tego zespołu. Co ważne, sam także doświadczyłem tutaj dużego rozwoju zawodowego. Dołączenie do Teamu Marcina to kolejna dobra zmiana i kolejna okazja, żeby się rozwijać.
Za co lubię GoWork.pl? Cenię tę pracę przede wszystkim za możliwości, jakie oferuje i nieustanny rozwój. Jako Team Leader jestem gotowy na nowe wyzwania i wierzę, że mój Zespół sprosta stawianym przed nim wymaganiami.
Oprócz GoWork.pl mam też inne zainteresowania. Jestem mężem i tatą, fanem amerykańskiej motoryzacji i dużych silników. Uwielbiam chodzić po lesie, kosić trawę i wyjechać gdziekolwiek na chwilę albo trochę dłużej. Nie wyobrażam sobie życia bez zwierzaków.

Maciej Sałata – Team Leader

W GoWork.pl pracuję od 2014 roku. Przychodząc tu do pracy, jako młody chłopak, byłem przekonany, że jest to zajęcie "na chwilę". Nie spodziewałem się wtedy, że ta firma stanie się moim drugim domem. Dziś już nie wyobrażam sobie, że mógłbym pracować gdzieś indziej. Od początku zachwyciła mnie panująca tutaj pozytywna atmosfera. W GoWork.pl bardzo ważna jest także wzajemna pomoc i każdy, kto tutaj pracował może to potwierdzić.
W swojej pracy jestem w stałym kontakcie z dużymi i znanymi markami. Możliwość zbudowania „bogatego portfela klientów” była i jest dla mnie ogromną motywacją i nieustannie dodaje mi chęci do dalszej, ciężkiej pracy. Myślę, że to właśnie pozytywne nastawienie połączone z wytrwałością i ambicją zaowocowało moim awansem od 1 września na Team Leadera działu zamówień. Od początku prowadzenia swojego zespołu stawiam na szczerość i otwartość. Jeżeli mój handlowiec ma jakikolwiek problem, to właśnie ja jestem po to, aby mu pomóc ten problem rozwiązać. Pracę mojego zespołu mogę śmiało porównać do drużyny piłkarskiej, w której każdy ma swoje zadania do zrealizowania i tylko wspólne dążenie do celu pozwala nam wygrać mecz tzn. zrealizować targety.
Analogie piłkarskie pojawiły się tu nie bez przyczyny. Prywatnie jestem ogromnym fanem piłki nożnej. Możecie mnie spotkać na trybunach podczas meczów ekstraklasy, jak i również niższych poziomów rozgrywkowych.

W ostatnim czasie powitaliśmy na pokładzie naszej firmy grupę wspaniałych osób, a dobrych pracowników nagrodziliśmy awansami. Rośniemy w siłę i obiecujemy, że to nie jest nasze ostatnie słowo! Praca w GoWork.pl daje możliwość rozwoju w dużej firmie, nieustannego poszerzania horyzontów oraz kontaktu ze wspaniałymi i bardzo pomocnymi ludźmi. W GoWork.pl kładziemy ogromny nacisk na kulturę organizacyjną. Zależy nam, by nasi pracownicy przychodzili do firmy w dobrych nastrojach, pełni pomysłów i zapału. Dlatego, jeżeli tylko sytuacja pozwala, staramy się umilać im czas spędzony w pracy. Kultura organizacyjna naszej firmy to przede wszystkim otwartość i szacunek do każdego pracownika. Już na etapie rekrutacji staramy się pokazać kandydatowi, że w tej firmie każdy pracownik ma znaczenie. Jeżeli chcesz stać się częścią rodziny GoWork.pl, to nie zwlekaj i wyślij do nas swoje CV! #GoToOurWork
Tak4Nie1
jolanta

zlecenie jasne konkretne

@jolanta

dziękujemy za konkretną informację zwrotną! Pozdrawiamy serdecznie i życzymy wszystkiego dobrego, Zespół http://GoWork.pl

Anna Myczkowska
Kandydat

Czy gowork pl otwiera się na rynek hiszpański i szuka osób jako copywriterów?

@Anna Myczkowska

, dziękujemy za pytanie. http://GoWork.pl już działa aktywnie na rynku hiszpańskim, więc polecamy odwiedziny na stronie https://es.gowork.com/ Aktualnie nie prowadzimy naboru do zespołu, ale oczywiście zapraszamy do śledzenia naszych aktualnych ogłoszeń o pracę https://www.gowork.pl/praca/gowork.pl;pr Pozdrawiamy serdecznie i życzymy wszystkiego dobrego, Zespół http://GoWork.pl

jolanta

profesjonalizm koordynatorek, oplacalne zlecenia nie zawiodlam sie Jolanta.

@jolanta

dziękujemy bardzo za pozytywną informację zwrotną. Pozdrawiamy serdecznie i życzymy wszystkiego dobrego, Zespół http://GoWork.pl

Emeiliea

Pracuje tu jako opiekunka osób starszych. Wystawiam opinie bo może ktoś jest w podobnej sytuacji w jakiej byłam ja i myśli nad wyborem tej z którą miałby podpisać umowę. Polecam współprace z nimi w 100%. Byłam teraz drugi raz na wyjeździe i wszystko przebiegło super. Kasa na konto wpływa terminowo, zlecenie zgodne z opisem, pani koordynująca mój wyjazd to pełen profesjonalizm a to ważne szczególnie że powrót miałam kilka dni temu a sytuacja z wjazdem do kraju jest jaka jest. Wystawiam pozytywa bo porządna z was firma.

Tak7Nie3

@Emeiliea

, bardzo dziękujemy za pozytywną opinię na temat współpracy z naszą firmą, jest nam niezmiernie miło. Oczywiście zapraszamy ponownie do współpracy! Pozdrawiamy i życzymy wszystkiego dobrego i dużo zdrowia, Zespół http://GoWork.pl

Tak4Nie1
Maria
@Emeiliea

Ja mam podobne doświadczenia z Gowork. Wyjezdzam z nimi od roku i dobrze oceniam tą współprace. Pozdrawiam cały zespół Gowork.

@Maria

dziękujemy za pozytywną ocenę współpracy z naszą firmą. Pozdrawiamy serdecznie i życzymy wszystkiego dobrego, Zespół http://GoWork.pl

Agnieszka

Dzień dobry. Pracuje w Goworku jako opiekunka i teraz jestem na swoim kolejnym zleceniu z tą firmą. Prace znalazłam w ogłoszeniu. jeśli chodzi o to co można powiedziec o zleceniach to na pewno to że sytuacja na sztelach jest zawsze od razu opisana i wiesz na co jedziesz. Pieniądze się zgadzają i przychodzą na czas, tak samo składki zus są ok. ja do firmy nie mam zastrzeżeń, myśle że jest ok tym bardziej że teraz łatwo trafić na oszustów.

Kaska

Współpracuje z firmą S-work od niedawna ale jestem zadowolona. Wynagrodzenie na czas i przez cały czas w kontakcie. Zlecenie z opisem faktycznym. Pozdrawiam zespół S-work

Tak3Nie1

@Kaska

Dziękujemy za pozytywną opinię na temat współpracy, mamy nadzieję, że będzie się ona doskonale układała. Pozdrawiamy serdecznie, Zespół http://GoWork.pl

Weronika
Klient

Bardzo miła obsługa, bardzo dokładnie wykonane zlecenie

Tak3Nie

@Weronika

Dziękujemy za merytoryczną opinię na temat realizowanych przez nas działań. Pozdrawiamy serdecznie, Zespół http://GoWork.pl

Aleksandra

Bardzo ciesze się, że los dał mi szansę na pracę w http://GoWork.pl Atmosfera w biurze jest fantastyczna, od samego poziomu rekrutacji czułam się zaopiekowana i doinformowana o każdym etapie zarówno rekrutacji, jak później wdrożenia i rozpoczęcia pracy. Trafiłam do fantastycznego zespołu pod wodzą świetnego mentora, który chętnie dzieli się swoją wiedzą. Przychodzę do pracy z uśmiechem na twarzy i mam nadzieję, że to się nie zmieni wraz ze stażem pracy!

Tak3Nie1
Inga

Pracuje od 2 lat z Go Work. Powiem ze jestem bardzo zadowolona i wdzięczna. Naprawdę bardzo przyjemnie pracować z Go Work. Dziękuję bardzo Pani Ewelina i cały zespół, dział kadrów... Wszystkim polecam i zachęcam do współpracy. ☀️

Tak5Nie2
KM
Kandydat

Jedna z najbardziej ludzkich i miłych rozmów rekrutacyjnych na jakiej byłam. Jutro kolejny etap.

2YLU43L

Witajcie kochane! Chciałabym was uspokoić pomimo tego, że sytuacja na świecie nie wróciła jeszcze w pełni do normalności. Bardzo was jednak zachęcam i polecam firmę Gowork, w której pracuje i jestem z niej bardzo zadowolona. Obecnie jestem w Niemczech i żyję normalnie. Firma ta oferuje dobre zarobki i zawsze wypłacane na czas. Pracownicy tej firmy są sympatyczni i zawsze służą pomocą Zofia

@2YLU43L

, bardzo dziękujemy za miłe słowa pod naszym adresem oraz polecenie współpracy. Cieszymy się, że jest Pani zadowolona z pracy i rekomenduje ją innym! Pozdrawiamy, życzymy wszystkiego dobrego i dużo zdrowia, Zespół http://GoWork.pl

Tak7Nie15

@2YLU43L

, bardzo dziękujemy za pozytywną informację zwrotną na temat współpracy z naszą firmą. Jest nam niezmiernie miło, że oceniasz nas tak pozytywnie i polecasz współpracę z nami, dziękujemy! Pozdrawiamy i życzymy wszystkiego dobrego i dużo zdrowia. Zespół http://GoWork.pl

Tak5Nie2
AgaDE
@2YLU43L

Też pracuje z nimi chociaz troche krócej bo dwa lata. Zlecenia są ok, zawsze zgodne z opisem, nigdy się jeszcze nie naciełam na mine. Pani koordynator też fajna osoba, miło jest że zawsze pyta czy dojechałam, czy podopieczny ok. Bardzo miło :) pozdrawiam panią Marysię, moją koordynatorkę, fajna ciepła osóbka z niej.

Tak4Nie2

@AgaDE

, dziękujemy bardzo za pozytywną opinię na temat współpracy z naszą firmą! Cieszymy się, że od dwóch lat mamy możliwość pracować razem i liczymy na kolejne wspólne lata. Pozdrawiamy serdecznie i życzymy wszystkiego dobrego i dużo zdrowia. Zespół http://GoWork.pl

Tak2Nie2
Kasia
@AgaDE

Jeżdże i jest ok. polecam =)

@Kasia

, dziękujemy bardzo za pozytywną opinię i polecenie współpracy z nami! Pozdrawiamy, życzymy wszystkiego dobrego i dużo zdrowia, Zespół http://GoWork.pl

Gosia

Zastanawiam się, czy to prawda co tu jest wypisane o tej firmie. Same superlatywy. To chyba najlepszy pracodawca świata. Wszyscy go chwalą. Jak to możliwe? Czy przeprowadzona przez Gowork akcja stop hejtowi tak dobrze zadziałała? Nikt już więcej nie napisze o żadnym, najmniejszym problemie w tej firmie?

Tak10Nie5

@Gosia

, bardzo cieszymy się, że nasze akcje przynoszą zaplanowany skutek i zachęcają do stosowania kultury pozytywnej i merytorycznej informacji zwrotnej. Jak każda firma mamy swoje mocne i te słabsze strony, szczególnie w tak trudnym dla wszystkich czasie, ale nie przestajemy się uczyć i rozwijać, tak aby każdego dnia być lepszym pracodawcą. Pozdrawiamy, życzymy wszystkiego dobrego i dużo zdrowia. Zespół http://GoWork.pl

Tak6Nie4

Tak6Nie4

Aktualność
Cały świat walczy z koronawirusem. GoWork.pl również!

Postanowiliśmy wesprzeć fundację Siepomaga.pl, przekazując darowiznę na szalenie ważny i szczytny cel: doposażenie placówek medycznych i oddziałów zakaźnych w sprzęt niezbędny do walki z pandemią.

...do czego i Was z całego serca zachęcamy! Liczy się każda złotówka.

W obliczu kryzysu jednoczymy się i współdziałamy w imię naszego życia i zdrowia. I to jest piękne!

Dziękujemy każdej osobie, która zaangażowała się w tę akcję. Ze wzruszeniem obserwujemy, jak łączna kwota darowizny zwiększa się z minuty na minutę.

Prosimy o udostępnianie powyższego linku. Im więcej osób dowie się o zbiórce, tym lepiej.

Życzymy wszystkim dużo zdrowia i optymizmu.

Wierzymy, że RAZEM zdołamy zwyciężyć!

Tak18Nie2
Zadowolona

Uważam, że dołączenie do tej firmy było świetnym pomysłem. Już sama rekrutacja pozytywnie mnie zaskoczyła - rozmowa na luzie, bez dziwacznych pytań, same konkrety i szybka informacja zwrotna. Atmosfera bardzo na plus, zespół jest młody i sympatyczny, praca ciekawa, moje pomysły są brane pod uwagę, lokalizacja wygodna (choć brakuje zieleni), biuro ładne i dobrze zaopatrzone... Jedyny minus to brak pracy zdalnej ale nie przeszkadza mi to :) Mogę polecić z czystym sumieniem.

Tak3Nie4

@Zadowolona

, serdecznie dziękujemy Ci z informację zwrotną. Niezmiernie nas cieszy fakt, że jesteś zadowolona z dotychczasowej współpracy. Pozdrawiamy i trzymamy kciuki za Twoje sukcesy! Współpracownicy

Tak3Nie3
Zaniepokojony
@Zadowolona

To super ze ci się podoba ale niepokojące jest jedno nie ma pracy zdalnej przy tym co się dzieje to przekreśla pracodawcę ktkrt rzekomo uczy tak innych

Tak2Nie

@Zaniepokojony

, w związku z ogólnoświatową pandemią w trosce o nasze wspólne bezpieczeństwo w dniu 12 marca 2020 r. podjęliśmy decyzję o wprowadzeniu pracy z zdalnej w pełnym wymiarze godzin do odwołania. Życzymy Wszystkim dużo zdrowia i spokoju w tych wymagających czasach. Pozdrawiamy, Zespół http://GoWork.pl

Tak4Nie
Ewa
 Rekomendacja

Takie firmy trzeba doceniać!!!!!! Jestem na zleceniu w Niemczech a sytuacja jest niestety jaka jest i są problemy z powrotem do kraju. Pani koordynator zadzwoniła do mnie, zapytała jak się sprawy mają, czy wszystko w porządku i zapewniła że w razie czego w każdej chwili pomogą mi bezpiecznie wrócić do Polski do rodziny. Postanowiłam jednak przejechać na następne zlecenie skoro jestem już na miejscu bo ta sztela powoli dobiega końca a kiedy pomyślę sobie ile czasu spędzę przy granicy.... Postanowiłam zostać póki co. dziękuję kochani za zainteresowanie, wspaniały zespół, super współpraca!!!!! :)

Tak3Nie3

@Ewa

, dziękujemy za opinie i docenienie. Wsparcie dla naszych współpracowników jest dla nas czymś naturalnym, nie tylko w tak trudnych czasach. Cieszymy się bardzo, że postanowiłaś wybrać się z nami na kolejne zlecenie. Pamiętaj, że zawsze jesteśmy do Twojej dyspozycji. Pozdrawiamy, Zespół http://GoWork.pl

Tak2Nie

Zostaw merytoryczną opinię o GoWork.pl - Warszawa