GoWork.pl

2.3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o GoWork.pl

2YLU43L

Dzień dobry wszystkim. Pracuję w firmie Gowork już od 5 lat i jestem bardzo zadowolona. Wypłata przychodzi zawsze na czas i praca z nimi jest bardzo miła. Wszystkim ją polecam i zachęcam do skorzystania z ich współpracy. Pozdrawiam również sympatyczne panie koordynatorki Ewelinę, Marię i Ninę zawsze chętne do pomocy. Dziękuję Zofia z Niemiec

Marvel

Zgadzam się z wcześniejszymi opiniami..miła atmosfera, godziny i lokalizacja rewelacja! Co do wynagrodzenia napiszę krótko...jeśli pracujesz uczciwie to zarobisz i będziesz zadowolony, jeśli chcesz zarobić i dać z siebie minimum to chyba nie licz na to u żadnego pracodawcy. To logiczne i uczciwe ....zawsze można porozmawiać z szefostwem Umowa, ktoś juz wczesniej pisal zależy co kto potrzebuje......ja polecam!!!

Janeczka90

Witam, ja byłam z Goworkiem na zleceniu w Niemczech jako opiekunka osoby starszej i w samych superlatywach wspominam zlecenie. Zostałam na święta - było to dla mnie ciekawe doświadczenie, bo może dla mnie nie było to taki piękny czas jak w Polsce w domu, ale przynajmniej podopieczna zaznała pierwszy raz atmosfery bożego narodzenia, za co bardzo dziękowała, Starałam się wszystko tak zorganizować, jak to jest u Nas, zaprosiliśmy na boże narodzenie rodzinę i widać było że byli bardzo pozytywnie zaskoczeni, bo u nich relacje są dość oziębłe. Ale wszystko się udało i mam nadzieję, że jeszcze uda mi się pojechać do takiej fajnej rodziny. Polecam organizacja super :)

Robert W.

Właśnie zakońzyłem swoją współpracę z GoWork.pl Zmieniam pracę z powodu przeprowadzki, inaczej z przyjemnością bym tam ostał na dłużej :) Fantastyczny, zgrany zespół sprawia, że do pracy chce się przychodzić. Prowizje są dość wysokie, więc finansowo też byłem zadowolony. Pozdrawiam kolegów i koleżanki z biura i dziękuję za wspólną przygodę zawodową!

Lidia Nowy wpis

Firma godna polecenia, z wysokimi zarobkami, gorąco polecam

Aktualność
Okres Świąt to wyjątkowy czas w roku: czas gorączkowych przygotowań, zakupów i wyjazdów. Warto zatrzymać się w tym pędzie i spędzić czas z najbliższymi. My w GoWork.pl potrafimy pielęgnować relacje między współpracownikami. Team Adrianny znalazł czas wśród świątecznych obowiązków i zamykania roku na spotkanie Mikołajkowe: było wesoło, ciepło i rodzinnie ;-)

#GoNotOnlyWork #GoWork #GoWorkTeam #Integracja #TeamBuilding #TeamSpirit #Święta2021

Aktualność
W Teamie Adrianny listopad był zwycięski!  Z okazji wygranej w Teamowej rywalizacji Leaderzy zespołu spotkali się na wspólną kolacje i inspirujące rozmowy :-)
W imieniu całej ekipy GoWork.pl serdecznie gratulujemy rekordowego wyniku sprzedażowego i trzymamy kciuki za dalsze osiągnięcia!

#GoWork #goworkteam #gowinners #rekord #gonotonlywork
2YLU43L

@2YLU43L

, bardzo dziękujemy za pozytywną informację zwrotną na temat współpracy z naszą firmą. Jest nam niezmiernie miło, że oceniasz nas tak pozytywnie i polecasz współpracę z nami, dziękujemy! Pozdrawiamy i życzymy wszystkiego dobrego i dużo zdrowia. Zespół GoWork.pl

AgaDE
@2YLU43L

Też pracuje z nimi chociaz troche krócej bo dwa lata. Zlecenia są ok, zawsze zgodne z opisem, nigdy się jeszcze nie naciełam na mine. Pani koordynator też fajna osoba, miło jest że zawsze pyta czy dojechałam, czy podopieczny ok. Bardzo miło :) pozdrawiam panią Marysię, moją koordynatorkę, fajna ciepła osóbka z niej.

@AgaDE

, dziękujemy bardzo za pozytywną opinię na temat współpracy z naszą firmą! Cieszymy się, że od dwóch lat mamy możliwość pracować razem i liczymy na kolejne wspólne lata. Pozdrawiamy serdecznie i życzymy wszystkiego dobrego i dużo zdrowia. Zespół GoWork.pl

Kasia
@AgaDE

Jeżdże i jest ok. polecam =)

@Kasia

, dziękujemy bardzo za pozytywną opinię i polecenie współpracy z nami! Pozdrawiamy, życzymy wszystkiego dobrego i dużo zdrowia, Zespół GoWork.pl

Zenek
Kandydat
@2YLU43L

czyli Warto tam pracować !

Marvel

@Marvel

, bardzo dziękujemy za pozytywną opinię pod adresem naszej firmy, za docenienie miłej atmosfery i warunków pracy. Staramy się, aby każdy pracownik czuł się z nami jak najlepiej! Pozdrawiamy, życzymy wszystkiego dobrego i dużo zdrowia, Zespół GoWork.pl

Michał
Klient
@GoWork.pl

Ja też dziękuje

Aktualność
Jesteście ciekawi jak dbamy o wspólny rozwój i inspirację w GoWork.pl?

Uruchomiliśmy pracowniczą biblioteczkę z inspirującymi pozycjami, dzięki której każdy z naszych pracowników ma dostęp do wiedzy z zakresu sprzedaży, marketingu, employer brandingu czy rozwoju osobistego.

Nasz kącik edukacyjny to również przestrzeń do bookcrossingu. Śmiało można wymieniać swoje przeczytane już książki na inne atrakcyjne pozycje. W ten sposób książki dostaną drugie życie, a my dodatkowe źródło wiedzy.

Biblioteczne półki będziemy regularnie uzupełniać o następne, polecane przez naszych pracowników, pozycje.

GoWork #GoWorkTeam #GoNotOnlyWork #Go&ReadAboutWork #Bookcrossing #Książki #Biblioteka #Recenzja #CzytajKsiążki

Chciałabym podziękować firmie GoWork, a w szczególności Pani Ewelinie Piórkowskiej, za opiekę po wypadku jaki mi się przydarzyl wracając busem do Polski. Pani Ewelinko jeszcze raz dziękuję za wszystkie telefony wykonane do szpitala w DE,rozmowy przeprowadzone z lekarzami.Jest Pani bardzo kompetentną osobą. Mam wielkie szczęście, mając taką koordynator u swojego boku.Bardzo polecam firmę Gowork. Dziękuję.

Aktualność
W Teamie Adrianny mieliśmy ponownie wiele powodów do świętowania :-)
@Bartłomiej Romanek gratulujemy awansu na stanowisko Team Leadera i życzymy wielu sukcesów w nowej roli!

Chcąc uczcić sukces Teamowej wygranej za miesiąc październik wybraliśmy się na kręgle. Była to świetna okazja do integracji zespołu - dołączyli do nas także nasi pracownicy zdalni, którzy na co dzień pracują w różnych częściach Polski. Wspólnie spędzony czas i dużo rozmów - wszystko to z pewnością dostarczy nam dużo pozytywnej energii i rozchmurzy ponurą jesienną aurę :-)

#GoNotOnlyWork #GoWork #GoWorkTeam #Integracja #Świętowanie #Kręgle #TeamBuilding #TeamSpirit #Awans

Ktoś aplikuje do firmy GoWork.pl w mieście Stuttgart? Podzielicie się wrażeniami z rekrutacji?

Aktualność
Niektórzy członkowie Teamu Marcina pracują poza siedzibą firmy. Tym samym, nie mają oni okazji na co dzień integrować się przy kawie czy wspólnym obiedzie  z pozostałymi pracownikami. Choć dzielą ich często setki kilometrów, to... wystarczy chcieć.
W dniach 28 i 29 października cała drużyna Marcina spotkała się w pełnym składzie w biurze po to, żeby razem popracować, ale też miło spędzić czas po pracy Było smacznie, śpiewająco i tanecznie, wszak nic tak mocno nie spaja grupy, jak wspólnie spędzony czas w swobodnej atmosferze.

#GoNotOnlyWork #GoWork #GoWorkTeam #Integracja #Zabawa #Karaoke #TeamBuilding #TeamSpirit

Czy w firmie GoWork.pl można pracować na pół etatu?

@Administrator

Dziękujemy za pytanie. Tak, można. W GoWork.pl prowadzimy rekrutacje na różnorodne stanowiska, informacja o zatrudnieniu w ramach zmniejszonego etatu zawsze znajduje się w treści ogłoszenia. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi aktualnymi ofertami pracy: https://www.gowork.pl/praca/gowork.pl;pr Pozdrawiamy, Zespół GoWork.pl

Aktualność
W GoWork.pl dbamy o przyjazną i zdrową atmosferę wśród pracowników. W ramach akcji #GoPositive nagradzamy osoby najbardziej docenione przez GoWorkowiczów. Z miesiąca na miesiąc nasze #KUDOSowe tablice rozkwitają coraz bardziej. Wdzięczność wytwarza energię, która wpływa pozytywnie na klimat w całej organizacji. A czy w Waszej firmie rozwijana jest kultura dobrego feedbacku wśród pracowników?

#GoWork #GoWorkTeam #GoPositive #Kudos #Feedback #Nagroda #Atmosfera

Aktualność
W Teamie Adrianny uwielbiamy celebrować sukcesy i dobrą zabawę. W ostatnich miesiącach świętowaliśmy pobicie rekordu Teamowego w wyniku indywidualnym.
Na wyróżnienie zasłużyli Karina Szolc i Paweł Truchel. Naszym zwycięzcom gratulujemy oraz trzymamy kciuki za ich dalsze osiągnięcia!
Wiemy, że takie dokonania zawodowe nie były by możliwe bez mocnego Ducha Zespołu. Dlatego pielęgnujemy nasze firmowe przyjaźnie podczas wspólnych wyjść integracyjnych, tak jak zrobił to ostatnio zespół Moniki.

#GoNotOnlyWork #GoWorkTeam #GoWork #Sukces # Rekord #TeamSpirit #Integracja #Friendship

Aktualność
W naszej firmie bardzo lubimy bić rekordy! W szczególny sposób smakują one kiedy... są osiągane przez osoby które dopiero do nas dołączyły! Ostatnio zaszczyt tego osiągnięcia przypadł Patrycji Bil, która pracuje z nami od lipca i co istotne już w 2 miesiącu swojej pracy pobiła Rekord Sprzedaży Indywidualnej! Na to wydarzenie czekaliśmy niemal 2 lata! Cały zespół wspierał Pati w walce o najlepsze wyniki. Ostatecznie UDAŁO SIĘ! Był szampan, tort i nagroda rzeczowa w postaci słuchawek bezprzewodowych z aktywną redukcją szumów. Pati - wielkie brawa dla Ciebie!!!  W Teamie Grzegorza padł także Rekord Ze! Kolejny już raz w historii istnienia Drużyny Anety, mamy okazję świętować Rekordowy Wynik Zespołu! Drużyna w składzie - Aneta Parzych, Patrycja Bil, Marta Dorajczyk, Katarzyna Solecka, Daria Ohl-Uchman i Artur Zezula zgarnęli laur zwycięstwa i pomimo okresu urlopowego sięgnęli po najwyższy wynik w historii naszej firmy. W ramach nagrody zwycięzcy wybrali się do restauracji Otto Pompieri na przepyszne włoskie frykasy, a później na stand-up.  Takie sukcesy lubimy świętować wspólnie - bo trud ich osiągnięcia również był wspólny!

#GoWork #GoWorkTeam #GoNotOnlyWork #GoWinners #Rekord #Nagroda #Pizza #StandUp

Dorota

Pracuje w opiece od kilku lat, w tym czasie byłam na kontraktach z kilkoma różnymi agencjami. Lepszymi i gorszymi. Od początku roku podjełam prace z Goworkim zachęcona reklamą w internecie i pozytywnymi opiniami. Kilka dni temu wróciłam ze swego trzeciego zlecenia i jak na razie praca jest bez zastrzeżeń. Mam też nadzieję że tak pozostanie bo zależy mi na regularnych wyjazdach :-)

Lidia
Klient

Witam. Pracuję jako opiekunka osób starszych w Niemczech w firmie Gowork już od kilku lat i jestem bardzo zadowolona. Wypłata przychodzi zawsze na czas i praca z nimi jest bardzo miła. Wszystkim ją polecam i zachęcam do skorzystania z współpracy. Lidia z Wrocławia. Pozdrawiam

Aktualność
Praca w GoWork.pl wymaga dużego zaangażowania oraz ciągłego samodoskonalenia. Choć jak wszędzie, tak i u nas nie zawsze jest łatwo i bywają gorsze dni, to atmosfera, jaką tworzą pracownicy jest niesamowita. Wzajemne wsparcie, troska i pomoc są tu widoczne na każdym kroku. A kiedy w pracy czujesz się bezpiecznie i prawie jak w domu, to zostajesz w niej na dłużej) I właśnie to nagradzamy rocznicowymi prezentami. Cieszymy się, że nasi pracownicy właśnie nas wybrali i liczymy, że to dopiero początek naszej pięknej i wspólnej przygody :-)

#GoWork #GoWorkTeam #GoWorkiversary

Aktualność
Czy osiąganie rewelacyjnych wyników w sprzedaży motywuje do rozwoju? W Teamie Marcina, cały Zespół Marleny uznaje jednogłośnie, że życie staje się lepsze tylko, kiedy sam stajesz się lepszym. Ich zaangażowanie w realizację wyników zostało nagrodzone wyróżnieniem zespołowym. A skoro to rozwój jest dla nich najważniejszy, to postanowili wykorzystać okazję i zdobyć dodatkową wiedzę oraz wzmocnić swoje kompetencje sprzedażowe dzięki "Biblii Handlowca".

Macie jakieś ciekawe pozycje książkowe do polecenia? Co sprawdziło się w Waszym przypadku?

#gowork #goworkteam #gonotonlywork #bibliahandlowca #nagroda #motywacja

Aktualność
W GoWork świętujemy pierwszy dzień kalendarzowy jesieni. Pogoda za oknem nie rozpieszcza, dlatego postanowiliśmy zadbać o humor i energię GoWorkowiczów własnymi siłami.
Każda z obecnych w biurze osób otrzymała rozgrzewający upominek w postaci paczuszki aromatycznej herbaty. Nie zapomnieliśmy także o pracownikach zdalnych, którym to dostarczyliśmy te miłe jesienne prezenty prosto pod drzwi ich domów.
Kubki wypełnione gorącymi naparami powędrowały na biurka naszych pracowników, a sale wypełniły wesołe rozmowy. Klimat pochmurnego jesiennego poranka od razu się ocieplił.

Jakie są Wasze sposoby na kiepską pogodę?  Walczycie z jesienią czy się nią delektujecie?

#GoWork #TeamGoWork #GoNotOnlyWork #Jesień #Herbata

Zostaw merytoryczną opinię o GoWork.pl - Warszawa

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w GoWork.pl?

Zobacz opinie na temat firmy GoWork.pl tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GoWork.pl?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 14 to opinie pozytywne, a 0 to opinie negatywne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie GoWork.pl?

Liczba opinii klientów firmy GoWork.pl, to 5, z czego 4 to opinie pozytywne, a 1 to opinie negatywne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy GoWork.pl?

Kandydaci do pracy w GoWork.pl napisali 36 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

GoWork.pl