2 Dodaj opinię
2 1119 388 5 1

Opinie o GoWork.pl

Aktualność
Za nami GoWorkowa wigilia firmowa. Okazja ta pozwoliła nam się zatrzymać i celebrować wspólny czas.
Podczas spotkania udało nam się podsumować ostatni rok obfitujący w sukcesy zespołów oraz wręczyć kwartalne nagrody.
Wieczór wypełniły długie rozmowy, a biuro pachniało tradycyjnymi, świątecznymi potrawami.

Tak6Nie12

@incepcja

Bardzo się cieszymy, że chcesz dołączyć do zespołu GoWork.pl Nasze aktualne ogłoszenia rekrutacyjne znajdziesz tu: https://www.gowork.pl/praca/gowork.pl;pr Z pewnością wybierzesz dla siebie ciekawą ofertę. CV można też przesłać bezpośrednio do naszych rekruterów na adres: hr@gowork.pl Zapraszamy do aplikowania! Zachęcamy też do zapoznania się z historią i misją firmy tu https://www.gowork.pl/gowork.pl,1/o_firmie (obiecujemy to nie jest nudne ;) ) Pozdrawiamy, Zespół GoWork.pl

Tak31Nie18
Janeczka90

Witam, ja byłam z Goworkiem na zleceniu w Niemczech jako opiekunka osoby starszej i w samych superlatywach wspominam zlecenie. Zostałam na święta - było to dla mnie ciekawe doświadczenie, bo może dla mnie nie było to taki piękny czas jak w Polsce w domu, ale przynajmniej podopieczna zaznała pierwszy raz atmosfery bożego narodzenia, za co bardzo dziękowała, Starałam się wszystko tak zorganizować, jak to jest u Nas, zaprosiliśmy na boże narodzenie rodzinę i widać było że byli bardzo pozytywnie zaskoczeni, bo u nich relacje są dość oziębłe. Ale wszystko się udało i mam nadzieję, że jeszcze uda mi się pojechać do takiej fajnej rodziny. Polecam organizacja super :)

Tak44Nie14
Robert W.

Właśnie zakońzyłem swoją współpracę z GoWork.pl Zmieniam pracę z powodu przeprowadzki, inaczej z przyjemnością bym tam ostał na dłużej :) Fantastyczny, zgrany zespół sprawia, że do pracy chce się przychodzić. Prowizje są dość wysokie, więc finansowo też byłem zadowolony. Pozdrawiam kolegów i koleżanki z biura i dziękuję za wspólną przygodę zawodową!

Tak19Nie21
Ania

Właśnie wróciłam z Niemiec. Pracowałam jako opiekunka osób starszych. Jestem zadowolona ze współpracy Polecam wszystkim.

Tak58Nie15
Autoskrypt Nowy wpis
Nazwa działu: Marketing

Mam pytanie potwierdziłem adres IP po kliknięciu linku było napisane że adres potwierdzony opinia nie została usunięta administrator od tygodnia się nie odzywa proszę o pomoc

Nowy wpis

@Autoskrypt

, uprzejmie prosimy o wskazanie adresu e-mail, z którego pisał Pan do nas, aby móc zweryfikować zaistniałą sytuację. W tym celu zapraszamy do bezpośredniego kontaktu pod adresem: uwagi@gowork.pl Pozdrawiamy serdecznie, Zespół GoWork.pl

Ktos Nowy wpis

Średniowiecze nie można edytować i usuwać opini stracę przez to stanowisko kontakt z administratorem nie możliwy

Tak4Nie1
Nowy wpis

@Ktos

, Użytkownicy mają prawo złożyć reklamację do naszych administratorów z prośbą o usunięcie opinii, której są autorami, bądź wskazać opinię, która kwalifikuje się do archiwizacji ze względu na niezgodność z regulaminem serwisu GoWork.pl. Wystarczy napisać e-mail pod adres: admin@gowork.pl i poczekać cierpliwie na odpowiedź- realizujemy reklamacje w kolejności zgłoszeń. Nasi administratorzy przychylnie patrzą na takie wnioski i jeśli adres IP przejdzie pozytywną weryfikację, opinia zostaje zarchiwizowana i nie pojawia się w serwisie. Tak samo dzieje się w momencie, kiedy administratorzy stwierdzą, że opinia łamie regulamin serwisu, wówczas archiwizują oni komentarz bez potwierdzania adresu IP. Pozdrawiamy, Zespół GoWork.pl

Tak3Nie7

Aktualność
Sportowy duch przyjaznej rywalizacji przyświeca nam nie tylko w pracy, ale i poza nią.
Tym razem spontaniczne wyjście Team Leaderów przerodziło się (w odróżnieniu od codziennych zespołowych zmagań), w indywidualną rywalizację sportową.
Po zaciętej walce zwyciężył Łukasz. Gratulujemy!

Tak5Nie4

Aktualność
Integracja zespołowa może mieć różne oblicza.
W ostatnim czasie dwa zespoły zdecydowały się spędzić ją inaczej.
Jednogłośnie postanowili pomóc potrzebującym czworonogom w schronisku Na Paluchu.
Czas wspólnych zakupów i cel pomocy pozwolił zacieśnić więzi międzyzespołowe.
Bardzo dziękujemy #Telekarma za nieoficjalne przyłączenie się do naszej inicjatywy! Oby było takich więcej :)

Tak5Nie

Aktualność
Nie od dziś wiadomo, że w działaniu naszej firmy ważny element stanowi współpraca oraz integracja. Każdy z zespołów ma okazję do świętowania. Tym razem zespół Huberta postanowił połączyć azjatyckie smaki z wysiłkiem intelektualnym.

Po wspólnej uczcie, team wybrał się do escape room'u, by spróbować swoich sił w rozwiązywaniu zagadek oraz w walce z czasem. Dzięki współpracy oraz zaangażowaniu naszym kolegom udało się szybko zakończyć zadania. Nic więc dziwnego, że sukces został uwieńczony wspólnym świętowaniem :)

Tak2Nie
Kamila

Czy go work pracuje tylko od 8.30 do 16.30 w tygodniu czy też w soboty i niedziele?

@Kamila

, w GoWork pracujemy od 8:30 do 16:30, od poniedziałku do piątku.

Tak1Nie1

Tak3Nie

Tak6Nie12

Aktualność
W GoWork.pl świąteczny klimat zagościł na dobre. Dziś pochłonęło nas ubieranie choinki.
Ozdobiliśmy tym samym przestrzeń biurową, by przygotować się do firmowej wigilii, której już nie możemy się doczekać.

A jak Wy przygotowujecie się do Świąt?

Tak3Nie2

Aktualność
Gorączka przedświąteczna trwa w najlepsze. Choinka, wypieki, zakupy, prezenty...

Pamiętajmy, aby przy tym pędzie celebrować czas z bliskimi. Warto też się na chwilę zatrzymać i zrobić coś dla innych.

W GoWork.pl udało się nam zorganizować zbiórkę najpotrzebniejszych rzeczy dla Stowarzyszenia "Wspólnymi Siłami" potocznie zwanego "Domem Samotnej Matki" na warszawskiej Białołęce. Dziękujemy całemu naszemu zespołowi, który stał się na chwilę Świętym Mikołajem.

Tak5Nie

Czy #dobrowraca?
Mieliśmy okazję się o tym przekonać podczas ostatnich konferencji #PerspektywyHR.

W Poznaniu byliśmy obecni z naszym partnerem @Nova_Trading, który w sposób wyjątkowy porusza kwestie dbałości o pozytywne doświadczenia swoich pracowników, transparentnie komunikując je w sieci.
Natomiast w Szczecinie pojawiliśmy się ze Stowarzyszeniem SOS Wioski Dziecięce, która uświadomiła uczestnikom, że czynny udział w akcjach pomocy społecznej wspiera równocześnie przywiązanie pracowników do pracodawców.
Zarówno praktyki kierowane do wewnątrz jak i na zewnątrz organizacji budują dobre imię pracodawcy. Wpływając tym samym na zaangażowanie lojalnych ambasadorów firmy i ich komunikację online.

Tak2Nie1

Aktualność
Spędzamy ze sobą dużo czasu, głównie współpracując, szkoląc się, ucząc od siebie, ciesząc z osiąganych sukcesów i wspierając w potrzebie...
Jedną z ważniejszych cech naszej firmy jest ta, że budujemy więzi, które często pozostają na lata. Robimy to spędzając wspólnie czas, nie tylko każdego dnia w biurze, ale również po pracy.
Bardzo ważnym jest dla nas Duch Zespołu, którego obecność w szczególny sposób odczuwamy wtedy, kiedy wybieramy się na integrację! :)

Tak4Nie

Jak można usunąć opinie o pracodawcy?

@Pytanie

, z forum mogą zniknąć wyłącznie opinie, które nie są zgodne z obowiązującym prawem. Każdy użytkownik naszego serwisu ma prawo złożyć reklamację do naszych administratorów z prośbą o usunięcie opinii, która kwalifikuje się do archiwizacji ze względu na niezgodność z regulaminem serwisu GoWork.pl i polskim prawem. Wystarczy napisać e-mail pod adres: admin@gowork.pl.  Pozdrawiamy, Zespół GoWork.pl

Tak1Nie3

Aktualność
W ubiegłym tygodniu byliśmy uczestnikami IV edycji konferencji #NarzędziowniaHR w Warszawie.

Wszystkie tematy prezentacji dotyczyły trzech głównych obszarów: #HR&EB, #FUTUREWORKPLACE, #ENGAGEMENT.

Podczas prelekcji podzieliliśmy się praktycznym "case study" Canal Plus, dotyczącym tworzenia przyjaznego i angażującego miejsca pracy, którego następstwem jest budowa wizerunku pracodawcy przy świadomym wykorzystaniu komunikacji w sieci.

AgencjaGrow, dziękujemy za zaproszenie!
Tak3Nie2

Aktualność
Perspektywy HR 2020 - IX Konferencji Jesień 2019 Wrocław i Kraków już za nami! Będąc partnerem wydarzenia, podczas prelekcji poruszyliśmy temat: "Jak budować pozytywny wizerunek pracodawcy wykorzystując świadomą komunikację online". Wraz z Canal Plus i Stowarzyszeniem SOS Wioski Dziecięce zwróciliśmy uwagę jak skutecznie, i długofalowo dbać o pozytywne doświadczenia kandydatów oraz pracowników, a także jak zarządzać komunikacją kryzysową.

Tak6Nie1
Aneta
 Rekomendacja

Dzień dobry! W tej firmie podjęłam pracę jako opiekunka osób starszych. Jestem wykwalifikowanym opiekunem medycznym i zaczęłam szukać pracy za granicą bo zarobki w Polsce w tej branży są dla mnie niewystarczające. Zebrałam się w końcu żeby napisać parę słów o współpracy. Czytałam wiele ogłoszeń o pracę, przeglądałam opinie o różnych firmach i jakoś tak przykuło mnie to czerwone logo ;) Po pół roku pracy w Niemczech wiem ze wybór tej firmy był strzałem w dziesiątkę. Pełen profesjonalizm w organizacji wyjazdu, porządny opis zlecenia no i bardzo mili ludzie z którymi miałam przyjemność rozmawiać.

Tak1Nie6

@Aneta

, cieszymy się bardzo, że zdecydowałaś się na wybór naszej firmy jako organizatora Twojego wyjazdu do pracy jako opiekunka osób starszych. Dziękujemy Ci za dobrą opinię i polecamy się na przyszłość! Pozdrawiamy, Zespół GoWork.pl

Tak1Nie2

Aktualność
"Idziemy po nowe" to hasło przewodnie jubileuszowej 30 edycji Kongresu Kadry, której byliśmy Partnerem.

W trakcie dwóch ostatnich dni, mogliśmy wymeniać doświadczenia z najlepszymi ekspertami HR. Anna Mady nasz Employer Brandng Specilist wraz z Agnieszką Sutowicz HR Business Partner z Platformy Canal+ zaprezentował bardzo ważny temat "Jak budować pozytywny wizerunek pracodawcy wykorzystując świadomą komunikację online".

Prelegentki skupiły się na kwestii zarządzania kryzysem wizerunkowym w Internecie, zwracając szczególną uwagę na fakt, iż prowadząc komunikację online, w tej samej mierze, warto dbać o konsumenta, jak i kandydata. Zaprezentowały, jakie działania są skuteczne, by długofalowo i spójnie z wartościami firmy dbać o pozytywne doświadczenia pracowników, tak by to oni byli najbardziej wiarygodnymi ambasadorami marki pracodawcy.

Tak4Nie3

Aktualność
Uwielbiamy dobrą zabawę i zawsze doceniamy sukcesy naszych pracowników. Tym razem zespół Pawła postanowił aktywnie uczcić osiągnięcie najlepszego wyniku. Wspólne wyjście na kręgle i zdrowa rywalizacja skutecznie zaostrzyła apetyt na kolejny sukces.

Gratulujemy wyniku i trzymamy kciuki za jeszcze lepszy!

Czy też celebrujecie wspólne sukcesy w pracy?

Tak6Nie3

Aktualność
W GoWork.pl bardzo ważna jest dla nas współpraca i wzajemny szacunek. Wspólne dążenie do osiągnięcia sukcesu zawodowego nie byłoby możliwe bez zbudowania silnych relacji opartych na przyjaźni. Uwielbiamy celebrować nasze osiągnięcia, ale chętnie spotykamy się także bez okazji, dbając o work-life balance.

W ostatnim czasie liderzy jednego z zespołów spotkali się w mniej biurowych warunkach, by wspólnie spędzić czas i nabrać energii przed kolejnymi zawodowymi wyzwaniami.

A dla Ciebie co jest zastrzykiem energetycznym?

Tak3Nie7
bozenateresa11

Pracuję w firmie od dłuższego czasu jako opiekunka osób starszych.Jestem zadowolona ze współpracy z firmą,organizacji pracy oraz udzielanych informacji o warunkach pracy oraz wynagrodzenia. Polecam wszystkim super firma.

Tak2Nie5

@bozenateresa11

, dziękujemy bardzo za polecenie współpracy z naszą firmą oraz wyrażenie opinii w samych superlatyw. Życzymy Pani wszystkiego dobrego! Pozdrawiamy, Zespół GoWork.pl

TakNie1
Hejt to nie opinia

Witam, Chcę wyrazić swoją opinię na temat ostatniej akcji GoWork pt "Hejt to nie opinia". O ile z samym hasłem i ideą się zgadzam o tyle sam przekaz kampanii uważam za tendencyjny i stronniczy. Filmik z Bogusławem Lindą jest moim zdaniem żenujący. Przypomnę tylko, że panu Lindzie również zdarzały się kontrowersyjne a nawet obraźliwe publiczne wypowiedzi. W filmie stwierdzono, że na skutek obraźliwej wobec pracodawcy opinii cierpi nie tylko on sam ale również jego bliscy, żona, dzieci. A czy macie Państwo świadomość, że na skutek złego traktowania, zastraszania, poniżania, mobbingu ze strony pracodawcy cierpi nie tylko pracownik, czesto popada w depresję, ale rownież cierpi jego rodzina, dzieci, żona, dochodzi do konfliktów w rodzinie? Akcja wydaje się atakować niepokornych pracowników za zbyt silną krytykę pracodawcy. Nie popieram hejtu natomiast rozumiem frustrację części pracowników, często wynika ona nie ze złośliwości ale z poczucia krzywdy i jest jedyną drogą okazania swojego niezadowolenia. Niestety ale grzeczne uwagi pracownika pracodawcy najczęściej mają w nosie, nikt w firmie na nie nie reaguje. Dopiero gdy czara goryczy się przeleje i upokożony pracownik wyleje swoją frustrację w internecie, wtedy jest zadyma. Pamiętajcie Państwo, że na skutek istniejącej zależności od pracodawcy pracownik zawsze stoi na słabszej pozycji. A Państwa obecna akcja zdaje się po prostu atakować pracownika i wchodzić w rolę adwokata pracodawcy. Proponuję raczej akcję promującą WZAJEMNY szacunek w relacji pracownik-pracodawca.

Tak16Nie4

@Hejt to nie opinia

Dzień dobry, wszystkie podejmowane przez nas działania, w tym również kampania: https://www.gowork.pl/hejttonieopinia podyktowane są celem nadrzędnym naszego serwisu. Udostępniamy płaszczyznę do merytorycznej komunikacji pomiędzy pracownikami, a pracodawcami, a tym samym staramy się ukazywać obiektywną sytuację na rynku pracy. Właśnie dlatego zależy nam na tym, by użytkownicy mieli możliwość swobodnej wypowiedzi na temat pracodawcy. Wierzymy, że konstruktywna krytyka od obecnego lub byłego pracownika i wskazanie w niej elementów do poprawy jest dla pracodawcy bodźcem do nieustannego rozwoju przedsiębiorstwa i wyeliminowania błędów w zarządzaniu. Tymsamym wspieramy świadomość rynku pracy w obszarze problemów i patologii w firmach. Z drugiej strony czujemy się zobowiązani do dbania o jakość publikowanych przez użytkowników opinii oraz edukujemy w zakresie tego, czym jest merytoryczna odpowiedź zwrotna od pracownika.  Z pozdrowieniami, Zespół GoWork.pl

Tak1Nie6
doris
Nazwa działu: Handlowy

czy przyjmują państwo osoby nie uczące się do rozdawania ulotek do ręki przechodniom w centrum Katowic ? bardzo bym prosiła o odpowiedź

Tak3Nie

@doris

, dziękujemy za pytanie. Proces rekrutacyjny na to stanowisko został już zakończony, zapraszam do śledzenia naszych ofert, być może pojawi się ponownie. Pozdrawiamy, Zespół GoWork.pl

Krystyna S.
Nazwa działu: Handlowy

(usunięte przez administratora)Jesteś samotna możesz sobie pomóc i wyjść z kryzysu.Wynagrodzenie OK zgodnie z umową.Organizacja związana z umową i wyjazdem SUPER.Trzeba też pamiętać o przewoznikach Minibusów i Autokarowych Za Bezpieczną podróż SERDECZNE DZIĘKI. PS.Trochę mnie denerwuje to rozprowadzania ULOTETK bo nie można zaśmiecać środowiska a każda firma ma swoją reklamę. Jeszcze jedna uwaga chyba wiele ogłoszeń jest po terminie.Pozdrawiam

Tak2Nie

@Krystyna S.

Pani Krystyno, bardzo dziękujemy za pozytywną opinię na temat współpracy oraz informację o publikowanych ogłoszeniach, oczywiście zweryfikujemy ich aktualność. Pozdrawiamy i życzymy wszystkiego dobrego :) Zespół GoWork.pl

Aktualność
Kiedy tydzień jest wypełniony sukcesami, a jego finał stanowi zakończenie okresu rozliczeniowego, to oznacza, że nastał idealny moment do wzniesienia symbolicznego toastu. Okazję tę wykorzystał Zespół Agnieszki, który rozpoczął wspólnie weekend.  Jako pracodawca popieramy tę inicjatywę- wszak nie samą pracą żyje człowiek. Aga, gratulujemy Wam sukcesów i trzymamy kciuki za kolejne! :)

Tak8Nie1

Aktualność
Grono naszych ekspertów powiększyło się o kolejnego Lidera Działu Sprzedaży. W drodze wewnętrznego konkursu, do zespołu Liderów dołączył Łukasz. Swoim doświadczeniem i wiedzą zasili Team Adrianny.

W ostatnim czasie powitaliśmy na pokładzie naszej firmy grupę wspaniałych osób. Rośniemy w siłę i obiecujemy, że to nie jest nasze ostatnie słowo!

Tak7Nie8
zaskoczona

Witam wlasnie aplikuje na wyjazd z firma gowork do opieki do niemiec moje pytanie bo bardzo mnie to dziwi panie z biura dzwonia co drugi dzien ta sama osoba ale z innych numerow co to jest wielka nie wiadomo(usunięte przez administratora)

@zaskoczona

Prosimy się nie niepokoić. Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem w organizowaniu wyjazdów dla Opiekunek i Opiekunów osób starszych do Niemiec. Praca oferowana przez nas jest zawsze bezpieczna i legalna. Jeśli ma Pani jakiekolwiek obawy, czy wątpliwości, prosimy o kontakt z placówką w określonym mieście ( http://www.opiekunka.gowork.pl/kontakt ). Pozdrawiamy, Zespół GoWork.pl

Tak2Nie1

Tak25Nie

Pracodawca

Niestety nie ma w naszym kraju kultury pozytywnej odpowiedzi zwrotnej. Aby zachęcić użytkowników do nagradzania słownego pracodawców, zdecydowaliśmy się na wprowadzenie “rekomendacji”. Każdy użytkownik ma zatem możliwość dodania pozytywnej opinii na temat danej firmy, może także wskazać obszary do poprawy. Każda firma ma możliwość odniesienia się do udostępnionej opinii. Natomiast wszyscy użytkownicy mogą zareagować bezpośrednio u administratora (admin@gowork.pl), jeśli opinia łamie prawo. Pozdrawiamy, Zespół GoWork.pl

Tak4Nie2
pracodawca

GoWork? ... To poligon dla hejterów. Sam tego doświadczyłem. Co prawda po konsultacji telefonicznej otrzymałem "pomoc" w postaci wykupienia abonamentu (usunięte przez administratora)Podobno wg konsultantki GoWork można uzyskać adres IP na żądanie Policji. Niestety nie mają takich uprawnień. "Abonament" mnie nie interesuje. Wczoraj złożyłem zawiadomienie na Policji i w Sądzie z powództwa cywilnego a z uwagi na to, że jestem osobą publiczną możliwe, że sprawa zostanie skierowana do Prokuratury. Szanowni Państwo z GoWork. Podobno kierujecie się etyką i pomocą. W mojej opinii krzywdzicie często uczciwych ludzi stwarzając doskonałe "środowisko" dla anonimowych (ale już nie dla mnie - kwestia czasu) hejterów. Oprawca/cy siedzą w zaciszu a moje personalia i wizerunek publiczny są szargane na forum tysięcy odbiorców - potencjalnych moich klientów. Ja zaś muszę ponosić koszty sądowe, nerwy i czas by postawić "Waszego hejtera" przed Sądem. Chcecie pomóc? Zamknijcie proszę tę działalność.

Tak32Nie1

@pracodawca

Przedsiębiorcy prowadzący działalność gospodarczą muszą się liczyć z tym, że ich działania nieustannie będą poddawane ocenie opinii publicznej. Internauci zawsze znajdą przestrzeń w Internecie do demonstrowania swoich odczuć wobec pracodawcy, czy firmy z której usług korzystali. Jeśli nie u nas, to w innym miejscu. Prosimy pamiętać, że z forum mogą zostać usunięte opinie zakwalifikowane jako niemerytoryczne oraz te, które nie są zgodne z prawem i naszym regulaminem. Każdy użytkownik może bezpłatnie zwrócić się do administratora (admin@gowork.pl), z prośbą o usunięcie takich wpisów. Nie ma więc mowy o usuwaniu wpisów za pieniądze. Z naszego doświadczenia wynika, że znacznie skuteczniejszą metodą walki ze wspomnianymi przez Pana “hejterami” jest po prostu rozpoczęcie komunikacji na forum z oficjalnego stanowiska firmy. Do tego służy Złoty Profil, którego oferta znajduje się na naszej stronie ( https://www.gowork.pl/pracodawca-zlotyprofil ). Prosimy pamiętać, że na forach w serwisie, pojawiają się także użytkownicy, którzy sygnalizują realne problemy. Warto się temu przyjrzeć, wyciągnąć odpowiednie wnioski, by wyeliminować je w przyszłości. Ponadto na forum pojawiają się także potencjalni pracownicy, czy kontrahenci, którzy poszukują informacji na temat danej firmy. Dlatego tak ważne jest, by pojawiać się w miejscach, gdzie o nas mówią, prezentować swoje wartości, ofertę i dostarczać aktualnych informacji na temat funkcjonowania firmy. Pozdrawiamy, Zespół GoWork.pl

Tak8Nie10
Nazwa działu: IT

Pracodawca

Panie Wojciechu, prowadzimy trudną działalność. Jesteśmy atakowani zarówno przez Użytkowników, którzy twierdzą, że usuwamy ich wpisy, jak i przez Pracodawców twierdzących, że nie chcemy usuwać opinii, które szkodzą ich wizerunkowi. Prawdą jest, iż nie ma możliwości, by opinia, która nie łamie prawa i zapisów naszego regulaminu zniknęła z forum. Dodatkowo również rozpoczęliśmy walkę z hejtem w Internecie. Zapraszamy do zapoznania się z kampanią: https://www.gowork.pl/hejttonieopinia. Wszystkie podejmowane przez nas działania, podyktowane są celem nadrzędnym naszego serwisu. Mianowicie, chcemy być rzetelnym serwisem, ukazującym obiektywną sytuację na rynku pracy. Właśnie dlatego zależy nam na tym, by użytkownicy mieli możliwość swobodnej wypowiedzi na temat pracodawcy, jak i na współpracy z przedsiębiorcami, którzy wiedzą jak ważna we współczesnym świecie jest komunikacja online i działania wizerunkowe. GoWork.pl przede wszystkim jest platformą do komunikacji: pracodawców z pracownikami (obecnymi, byłymi i potencjalnymi). Pozdrawiamy, Zespół GoWork.pl

Tak7Nie10
Adam

Śmieszne jest to, że portal, który poddaje ocenie pracodawców sam oceniany jest jedynie na 2 gwiazdki. To na pewno musi być dla Was drzazga w oku. Czyżby rewolucja zjadała własne dzieci?

Tak23Nie3

@Adam

, Pracownicy są istotną częścią naszej organizacji, więc podlegamy tym samym zasadom i ocenie naszych działań w sieci co inne firmy. Szanujemy każdy głosy, ponieważ prawo do subiektywnego wyrażenia swojej opinii jest bardzo ważne. Staramy się wdrażać dobre praktyki oraz działania z zakresu Employer Brandingu, które mają bezpośrednio poprawiać komfort codziennej pracy. Zależy nam, aby podobne działania stały się codziennością w przedsiębiorstwach, więc wspieramy aktywność Pracodawców w sieci oraz pomagamy kandydatom w wyborze idealnego miejsca pracy. Pozdrawiamy, Zespół GoWork.pl

Tak9Nie7

Zostaw opinię o GoWork.pl - Warszawa

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie