2 Dodaj opinię
2 1115 350 5 1

Opinie o GoWork.pl

Filtruj opinie po kryteriach:

Aktualność
Wczoraj nasz specjalny reporter "Sprawy dla GoWorkera", na tropie kolejnej opinii o naszym pracodawcy.

A Ty jak odpowiedziałbyś na pytanie, za co lubisz pracę w swojej firmie?
Tak5Nie1

Aktualność
W tym tygodniu zapytaliśmy GoWorkowiczów za co cenią swoją pracę. Codziennie publikujemy nowy odcinek z mini wywiadem.

A Ty za co lubisz swojego pracodawcę?

Aktualność
Na co dzień miłośniczka jednej z najmniejszych ras piesków świata- Chihuahua. Dumna właścicielka Marcela, przedstawiciela tego podgatunku. W GoWork.pl rekrutuje i opiekuje się nami podając pomocną dłonią, dzieląc się uśmiechem i zarażając pozytywną energią. Taka właśnie jest Halina- nasza Super Bohaterka kwietnia! Halinko, dziękujemy Ci za codzienną pracę, zaangażowanie i przyjaźń! :)

Tak6Nie1
Kandydat
Nazwa działu: Finanse

Byłam na rekrutacji do działu wewnętrznego firmy, wszystko było ok, natomiast obiecane dać odpowiedź co to wyniku, oczywiście cisza, ani słowa nie odpisali tylko zarchiwizowali ofertę, wstyd dla firmy HR.

@Kandydat

Szanowny Kandydacie, Dziękujemy za opinię jest to dla nas bardzo ważna informacja. W GoWork.pl dbamy o to by nasz proces rekrutacji był prowadzony profesjonalnie i dokładamy wszystkich starań by kandydaci byli zaopiekowani oraz dostawali informacje zwrotne na każdym etapie procesu rekrutacji. Prosimy o opisanie zaistniałe sytuacji (z podaniem działu do którego była złożona aplikacja) na adres: uwagi@gowork.pl Pozdrawiamy, Zespół GoWork.pl

Aktualność
Kolejny miesiąc wspólnej pracy za nami! :)

Zgodnie z obowiązującą u nas tradycją- nagradzamy najlepszych i najbardziej zaangażowanych.

Lubimy te regularne okazje do wspólnego świętowania! :)
Tak10Nie

Aktualność
Wielkanoc zbliża się wielkimi krokami… Mimo szału świątecznych przygotowań, już dziś udało nam się znaleźć czas na „rodzinne” śniadanie. Lubimy takie momenty i cenimy wspólne chwile- wszak work-life balance jest bardzo ważny! :)

P.S. Niekwestionowaną królową naszego świątecznego stołu, stała się sałatka jarzynowa- już niedługo w każdym domu! Nie zabrakło faszerowanych jaj i tradycyjnych mazurków. Pierwsze śniadanie wielkanocne zaliczone! :)

Tak7Nie3
Magda Opiekunka
 Rekomendacja

Zostałam z Goworkiem na Wielkanoc w Niemczech. Pierwszy raz od wielu lat spędziłam jakiekolwiek Święta z dala od swoich bliskich. Mimo tęsknoty udało się spędzić miłe chwil wraz z moimi podopiecznymi. I choć Święta były tu obchodzone w nieco inny sposób to będę je na pewno miło wspominać. Pozdrawiam wszystkich pracowników firmy, Magdalena.

@Magda Opiekunka

Dziękujemy za Pani opinię. Bardzo się cieszymy, że spędziła Pani miło święta, choć z dala od najbliższych. Pozdrawiamy i dziękujemy za współpracę! :)

Gosia
 Rekomendacja

Serwis mocno się rozwinął. Wygląda na to, że idzie to w dobrym kierunku.

Tak3Nie1

Aktualność
Dzisiaj postanowiliśmy dokonać analizy predyspozycji zawodowych naszych pracowników. Po przeprowadzonych rozmowach kilku z nich odnalazło swoje powołanie w zupełnie innych branżach...

Odwiedźcie i również znajdźcie pracę idealną dla siebie :)
#pracamarzeń #gowork #primaaprilis #1kwietnia #żartywpracy
Robert W.

Właśnie zakońzyłem swoją współpracę z GoWork.pl Zmieniam pracę z powodu przeprowadzki, inaczej z przyjemnością bym tam ostał na dłużej :) Fantastyczny, zgrany zespół sprawia, że do pracy chce się przychodzić. Prowizje są dość wysokie, więc finansowo też byłem zadowolony. Pozdrawiam kolegów i koleżanki z biura i dziękuję za wspólną przygodę zawodową!

Tak14Nie4

@Robert W.

Panie Robercie, dziękujemy za dobre słowa pod adresem naszej firmy. Cieszymy się, że dobrze się Panu z nami pracowało i życzymy samych sukcesów na dalszej drodze zawodowej. Pozdrawiamy, Zespół GoWork.pl

Lolek
@GoWork.pl

Myślałem że macie luźną atmosferę i wszyscy są na "Ty".

Tak3Nie1

@Lolek

Jesteśmy) Natomiast mamy duży szacunek do osoby "po drugiej stronie ekranu komputera" stąd taka forma zwrotu grzecznościowego. Pozdrawiamy, Zespół GoWork.pl

Tak3Nie3
Johny
@Robert W.

Gdzie pracowałeś ? W którym oddziale ?

TakNie1
Obserwator
Nazwa działu: Handlowy
@Robert W.

(usunięte przez administratora) Taka opinia śmierdzi mi sztucznością i celowym wpisem mającym na celu tylko dodanie komentarza na koncie...

Tak4Nie2

Aktualność
Igrzyska…najstarsza i największa impreza sportowa, której celem jest szlachetne współzawodnictwo i budowanie wzajemnych relacji. W imię tych samych zasad organizujemy nasze GoWorkowe Igrzyska oparte na drużynowej grywalizacji! A wiecie kto był pierwszym zwycięzcą greckich Igrzysk? Akantos ze Sparty, który zwyciężył w biegu długodystansowym dolichos. U nas jest lepiej!

Pierwszą edycję GoWorkowych Igrzysk wygrał team Zbilansowane!

Do dziś wszyscy wspominamy niezapomnianą  "amerykańską domówkę", której organizacja pozwoliła im zdobyć przewagę i finalnie zwyciężyć w grywalizacji.

Nie wiemy jak świętował Akantos, ale nasze dziewczyny zrobiły to tak!

Swoją wygraną przeznaczyły na wspólną, zespołową integrację. Wybrały się na kręgle, kolację oraz... zobaczcie sami :)
Tak4Nie4
kasia

Widać że fajny klimat panuje, jaki to dział w gowork ?

mmichalczyk771@gmail.com
Nazwa działu: Marketing

Bardzo dobra opinia

Tak1Nie4

Aktualność
Wczoraj w GoWorku mieliśmy dwie okazje do świętowania – jedną planowaną, druga okazała się niespodzianką.
Nagrodziliśmy Kamila, naszego Helpdeska, który został Superbohaterem lutego. Zawsze możemy na niego liczyć.

Kamil gratulujemy!

Drugą okazją do świętowania była niespodzianka, którą dla męskiego GoWorkowego grona przygotowały kobiety. Każdy otrzymał „Certyfikat prawdziwego mężczyzny” ze spersonalizowanymi podziękowaniami i życzeniami z okazji Dnia Mężczyzny! Dziękujemy :D

Dziś święto wszystkich Kobiet

W GoWorku dbamy o to, by każdego dnia kobiety czuły się przez nas wyjątkowo docenione – ale dziś postaraliśmy się to szczególnie zaakcentować.
Przygotowaliśmy dla Pań kilka niespodzianek. Były życzenia, kwiaty i słodkości, ale prawdziwymi gwiazdami okazali się Grzegorz i Paweł, którzy występem wokalno-tanecznym ozdobili ten dzień.
W GoWorku kobiety stanowią ponad 55% pracowników naszej firmy #diversity

Życzymy wszystkim Paniom i każdej z osobna co najlepsze, zarówno na ścieżce zawodowej, jak i w życiu prywatnym ;)

#dzienkobiet #DiversityMatters #IWD2019 #internationalwomensday #gowork #gonotonlywork

Aktualność
Z okazji Tłustego Czwartku do naszego GoWorkowego biura zawitał Al Pączino i jego słodka ekipa!

Było smakowicie, ale postanowiliśmy także osłodzić sobie ten dzień zabawą, która polegała na zastąpieniu jednego słowa w tytule filmu, serialu albo fragmentu piosenki słowem „pączek”. Byliśmy kreatywni!
;-)

Oto nasze najciekawsze pomysły:

"Piraci z cukierni. Klątwa Czarnego Pączka"

"Nie ma nie ma pączka na pustyni, a przed nami jeszcze drogi szmat"
"Ogniem i pączkiem"
"Przez Twe pączki, Twe pączki wiśniowe olaszaaałem..."
"A historii tego pączka i tak byś nie zrozumiał"

Szczególnie przypadła nam do gustu pączkowa piosenka:
"Głucha noc, noc głucha
pełna pączków ma lodówa,
to wiśniowa zawierucha
i posypka taka krucha -
pyszna że nie siada mucha.
Długa była noc i kleiła się ma sofa -
do wszystkiego lukier kleił się"
Tak2Nie1
Jola

Pracuje w gowork jako opiekunka w Niemczech od paru miesiecy. Nie jest to super latwa praca a tak naprawde to zalezy gdzie sie trafi. Jesli ktos ma pojecie o opiece to na pewno sobie poradzi. Jesli ktos jedzie z mysla ze bedzie siedziec na czterech literach caly dzien no to raczej sie zawiedzie. Praca jak to praca ale pieniadze dobre. Firme polecam.

@Jola

Pani Jolanto, dziękujemy za opinie i współpracę z GoWork.pl Pozdrawiamy, Zespół GoWork.pl

Aktualność
Luty to intensywny miesiąc w GoWork.pl. Obfitował w wiele sukcesów, dlatego nie zabrakło okazji do wspólnego świętowania!

Tym razem uczciliśmy rekordowy wynik naszego działu sprzedaży. Jesteśmy dumni z całego zespołu. Gratulujemy i trzymamy kciuki za jeszcze lepsze wyniki!

Oprócz tego, w tym miesiącu po raz pierwszy w historii akcji Superbohaterów nagrodę otrzymała kobieta! Cieszymy się, że na naszej tablicy sławy  w końcu zagościła płeć piękna. Wielkie brawa dla Angeliki! :)

A jak świętowanie wygląda w Waszej pracy? Podzielcie się swoimi pomysłami na celebrację firmowych sukcesów.

Aktualność
Dziś do naszego biura w Warszawie zawitały owoce. Zgodnie z zasada ”w zdrowym ciele zdrowy duch”dbamy w firmie o dobre samopoczucie. Taka porcja OWOCÓW  zapewnia zastrzyk energii, witalności i przede wszystkim zdrowia.
Tak7Nie
szef

A może WRESZCIE zaczniemy JAKO SZEFOWIE FIRM opisywać naszych cudownych, najuczciwszych, zawsze kompetentnych i najbardziej na świecie pracowitych PRACOWNIKÓW !!!!! DLACZEGO ten portal NIE STWORZY STRONY O PRACOWNIKACH? Jeżeli każdy może podawać publicznie dane pracodawcy, nazwę firmy na podstawie której można zidentyfikować pracodawcę to dlaczego dyrektorzy firm nie mogą podawać imion i nazwisk cudownych pracowników, ich adresów i numerów telefonów?

Tak83Nie1
szef2
@szef

Świetny pomysł ! zdecydowanie przychylam się do pomysłu Kolegi/Koleżanki :) Jeśli jedna strona ma prawo do czarnego PR, to dlaczego druga strona miałaby nie mieć takiej możliwości? :)

Tak43Nie
Ola

Dokładnie!

Tak8Nie1
Wiki
@szef

Drogi kolego, świetny pomysł, zawsze możesz stworzyć taki portal!:) Trzymam kciuki.

Tak6Nie
Dotknięty
@szef

Bardzo proszę również o taką stronę...:)

Tak8Nie
Bomba
@szef

Bo w Elbah by wam się poprzwracalo i dlatego nie może być takiej strony po drugie to są dane firmy jawne a danymi osobowymi morze tylko policja operować nadety bufonie wam od tej kasy wali kochanki tylko miec

Aktualność
Na naszej tablicy Superbohaterów GoWork.pl robi się coraz tłoczniej.

Po sukcesie pierwszej nominacji (więcej informacji tutaj: http://www.gowork.pl/blog/goworkowe-eb-jak-my-to-robimy-cz-ii ) do zaszczytnego grona wyróżnionych dołączyli w  listopadzie – Marcin, a w grudniu – Konrad.

GoWorkowicze docenili swoich kolegów za:

„Nominuję Konrada, jako nieoceniona skarbnicę wiedzy sprzedażowej, produktowej, jako mentora wprowadzającego mnie i pewnie inne nowe osoby w tajniki gowork.pl”

„Nominuję Konrada - za jego postawę, pozytywną energię, żarty i wszystko co robi dla GoWorka :)”

„…jest twarzą naszego działu IT i pomaga niezliczonej rzeszy ludzi, którzy przychodzą do nas coś załatwić. Czegokolwiek ważnego by w danym momencie nie robił, zawsze wszystko rzuci, by komuś pomóc w potrzebie. Takiego Superbohatera właśnie potrzebujemy!”

„Na Marcina zawsze można liczyć. Nawet gdy jest mega zajęty znajdzie chwilę czasu, aby pomóc najlepiej jak tylko potrafi. A potrafi dużo, jak przystało na SuperBohatera”

„Zasługuje na tytuł superbohatera, ponieważ bez niego firma by nie istniała. Marcin jest taką podporą wręcz fundamentem Goworka, osobą bardzo pomocną i wszechwiedzącą. O co się nie zapytasz to on zna odpowiedź, ale lepiej nie zadawać mu głupich pytań bo potrafi ugryźć, a tak na poważnie jest mega sympatyczną osobą.”

Jeżeli tak jak my wyznajesz zasady oparte na przyjaźni i szacunku do kolegów i koleżanek z pracy, to znak że jesteś idealnym kandydatem do pracy u nas ;) Dołącz do naszego zespołu, a być może już w kolejnym miesiącu zostaniesz Superbohaterem GoWork.pl

#gonotonlywork #superhero #gowork
Tak4Nie

Święta w GoWork.pl

Zobaczcie sami jak spędzaliśmy ten wyjątkowy czas!

Tak7Nie

Aktualność
W GoWork.pl ważna jest dla nas nie tylko praca, przed świętami Bożego Narodzenia pojechaliśmy z wizytą do schroniska pod Warszawą.

Zobaczcie relację z naszego wyjazdu do Korabiewic, gdzie w ramach wolontariatu pracowniczego ekipa z GoWork.pl pracowała dzielnie w dobrej sprawie

Pracownicy ufundowali także budę, która mamy nadzieje, będzie świetnie służyć psiakom!
Pamiętajcie, warto pomagać!

dobra zabawa + ciężka praca = zadowolone pieski - Sjesta i Rudy (nowi, szczęśliwi mieszkańcy suchych boksów)

Tak6Nie

Święta w GoWork.pl
Świeżo po naszym Wigilijnym spotkaniu śpieszymy do Was z relacją! Mikołajki będą długo wspominanym dniem w naszym biurze, bo obfitował on w wiele atrakcji…Prezenty, konkursy, firmowa Wigilia, ozdabianie biura - a wszystko to w dwa magiczne dni!

Zapraszamy do przeczytania pełnej relacji na blogu:

Aktualność
Wielka Amerykańska domówka za nami!

GoWorkowicze nie przestają nas zaskakiwać! Impreza w Amerykańskim stylu to efekt wygranej konkurencji w Igrzyskach GoWork.pl - na pomysł Amerykańskiej domówki wpadły dziewczyny z Działu Kadr, które po ogłoszeniu wyników, ochoczo zabrały się za organizację tej fantastycznej imprezy. Efekty przerosły oczekiwania wszystkich! O poranku czekało na nas pięknie przystrojone biuro: pełne flag, balonów i proporczyków. Obowiązywał nas także dresscode w barwach Amerykańskiej flagii. Imprezę rozpoczęliśmy wielkim quizem wiedzy o naszym biurze i jego pracownikach. Drużyny zgarnęły dodatkowe punkty w naszej grywalizacji, a potem było jeszcze lepiej! Czerwone kubeczki, poncz, pizza, karaoke, a nawet….beerpong :) Tego wieczoru spełniły się marzenia wielu z nas o uczestnictwie w takiej imprezie, której z pewnością, długo nie zapomnimy!

Aktualność
Z cyklu - jak my to robimy!
Czyli kolejna porcja inspiracji z naszego własnego podwórka ;)

TakNie

GOWORK to bardzo ważna organizacja strażnicza . Jest jedyną platformą , która stanowi jeszcze jakąkolwiek przeciwwagę dla nieuczciwości pracodawców . Wiele osób w Polsce doświadcza chamstwa w pracy , zastraszania , niegodziwości i nieuczciwości . Co do hejtu to ... każdy hejt jest raczej widoczny i łatwy do wyłowienia . Komentarze prawdziwe dostają zazwyczaj wiele "pozytywów" .

Aktualność
W GoWork.pl promujemy wartości rodzinne. Bardzo doceniamy wzajemną chęć pomocy i życzliwość dlatego uruchomiliśmy program o nazwie Superbohaterowie GoWorka.  Co miesiąc – pracownicy wybierają osobę, która zrobiła dla nich coś szczególnego – wykraczającego poza obowiązki służbowe lub po prostu coś wyjątkowo miłego.
Superbohaterem października 2018 został nasz niezastąpiony grafik – Sebastian.
A ponieważ jest pierwszym Superbohaterem - upamiętniliśmy jego wybór fotostandem.
Od dzisiaj każdy może zrobić sobie zdjęcie z Sebą ;-)

Aktualność
GoWorkowicze uwielbiają słodkości i chętnie się nimi dzielą. Dlatego każdy pracownik, który przyniósł dzisiaj dyniowy wypiek wychodzi wcześniej do domu. W biurze jest smacznie i pomarańczowo! A Wy lubicie dynię?

Aktualność
W ramach GoWorkowej grywalizacji nasze zespoły miały za zadanie zaprezentować swoje herby na dowolnej stacji warszawskiego metra.
Wszyscy wykonali zadanie wzorowo!
A chłopaki z IT wyruszyli nawet w przyszłość :-)
Tak4Nie
pracodawca

Czy zdajecie sobie państwo sprawę, że swoimi działaniami przyczyniacie się do niszczenia polskich małych i średnich firm ? Osoby szukające pracy w dużych międzynarodowych korporacjach nie szukają najczęściej informacji o tych firmach w internecie, ponieważ opinia o nich jest powszechnie znana na rynku. Mają marki, nad którymi pracowali dziesiątki lat. Małe i średnie polskie firmy starające się pozyskać pracowników nie mają tak ugruntowanej pozycji na rynku. Większość przyszłych pracowników szuka opinii na temat takiego pracodawcy w internecie. Żyjemy w czas hajtu i portal gowork to wykorzystuje, napędza wam to biznes. Wystarczy jeden niezadowolony pracownik, który jest w stanie latami pod różnimy nickami oczerniać firmę. Nieważne że w tej samej firmie pracuje setka innych zadowolonych osób. Gratuluję modelu biznesowego i zarabiana na hejcie. Polscy przedsiębiorcy radzą sobie z Urzędami Skarbowymi, PIP, to i z Gowork sobie poradzą. My przetrwamy, wam krzyż na drogę. Mam nadzieję, że pracownicy gowork są dumni z miejsca, w którym pracują.

Tak39Nie

@pracodawca

Szanowny Panie, Piszę Pan o hejcie ze strony użytkowników naszego portalu, natomiast zachęcamy Pana do spojrzenia na sprawę z innej strony. Być może warto potraktować przestrzeń internetową, jako możliwość do pozytywnego zaprezentowania własnej firmy. Takiej, która nie boi się trudnych tematów, konstruktywnej krytyki i jest otwarta na dialog. Nikt nie zabrania tej „setce innych zadowolonych osób” dzielenia się swoimi pozytywnymi doświadczeniami, wręcz przeciwnie zachęcamy użytkowników do merytorycznej dyskusji. Pozdrawiamy, Zespół GoWork.pl

Tak3Nie3

Zostaw opinię o GoWork.pl - Warszawa

Chcę opublikować:

×
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie