Opinie o GoWork.pl

Ktos

Średniowiecze nie można edytować i usuwać opini stracę przez to stanowisko kontakt z administratorem nie możliwy

@Ktos

, Użytkownicy mają prawo złożyć reklamację do naszych administratorów z prośbą o usunięcie opinii, której są autorami, bądź wskazać opinię, która kwalifikuje się do archiwizacji ze względu na niezgodność z regulaminem serwisu GoWork.pl. Wystarczy napisać e-mail pod adres: admin@gowork.pl i poczekać cierpliwie na odpowiedź- realizujemy reklamacje w kolejności zgłoszeń. Nasi administratorzy przychylnie patrzą na takie wnioski i jeśli adres IP przejdzie pozytywną weryfikację, opinia zostaje zarchiwizowana i nie pojawia się w serwisie. Tak samo dzieje się w momencie, kiedy administratorzy stwierdzą, że opinia łamie regulamin serwisu, wówczas archiwizują oni komentarz bez potwierdzania adresu IP. Pozdrawiamy, Zespół GoWork.pl

Kamila

Czy go work pracuje tylko od 8.30 do 16.30 w tygodniu czy też w soboty i niedziele?

@Kamila

, w GoWork pracujemy od 8:30 do 16:30, od poniedziałku do piątku.

Jak można usunąć opinie o pracodawcy?

, z forum mogą zniknąć wyłącznie opinie, które nie są zgodne z obowiązującym prawem. Każdy użytkownik naszego serwisu ma prawo złożyć reklamację do naszych administratorów z prośbą o usunięcie opinii, która kwalifikuje się do archiwizacji ze względu na niezgodność z regulaminem serwisu GoWork.pl i polskim prawem. Wystarczy napisać e-mail pod adres: admin@gowork.pl.  Pozdrawiamy, Zespół GoWork.pl

Aneta

Dzień dobry! W tej firmie podjęłam pracę jako opiekunka osób starszych. Jestem wykwalifikowanym opiekunem medycznym i zaczęłam szukać pracy za granicą bo zarobki w Polsce w tej branży są dla mnie niewystarczające. Zebrałam się w końcu żeby napisać parę słów o współpracy. Czytałam wiele ogłoszeń o pracę, przeglądałam opinie o różnych firmach i jakoś tak przykuło mnie to czerwone logo ;) Po pół roku pracy w Niemczech wiem ze wybór tej firmy był strzałem w dziesiątkę. Pełen profesjonalizm w organizacji wyjazdu, porządny opis zlecenia no i bardzo mili ludzie z którymi miałam przyjemność rozmawiać.

@Aneta

, cieszymy się bardzo, że zdecydowałaś się na wybór naszej firmy jako organizatora Twojego wyjazdu do pracy jako opiekunka osób starszych. Dziękujemy Ci za dobrą opinię i polecamy się na przyszłość! Pozdrawiamy, Zespół GoWork.pl

Key Account Manager

Rekrutacja przeprowadzona bardzo profesjonalnie, a zarazem w przemiłej atmosferze. Po kontakcie telefonicznym zostałam zaproszona na pierwszy etap rekrutacji z osobą z działu HR, kolejny etap to było spotkanie z menadżerem sprzedaży. Na każdym etapie rekrutacji byłam na bieżąco informowana o dalszych krokach.

doświadczenie zawodowe osobowość scenka sprzedażowe

bozenateresa11

Pracuję w firmie od dłuższego czasu jako opiekunka osób starszych.Jestem zadowolona ze współpracy z firmą,organizacji pracy oraz udzielanych informacji o warunkach pracy oraz wynagrodzenia. Polecam wszystkim super firma.

@bozenateresa11

, dziękujemy bardzo za polecenie współpracy z naszą firmą oraz wyrażenie opinii w samych superlatyw. Życzymy Pani wszystkiego dobrego! Pozdrawiamy, Zespół GoWork.pl

Hejt to nie opinia

Witam, Chcę wyrazić swoją opinię na temat ostatniej akcji GoWork pt "Hejt to nie opinia". O ile z samym hasłem i ideą się zgadzam o tyle sam przekaz kampanii uważam za tendencyjny i stronniczy. Filmik z Bogusławem Lindą jest moim zdaniem żenujący. Przypomnę tylko, że panu Lindzie również zdarzały się kontrowersyjne a nawet obraźliwe publiczne wypowiedzi. W filmie stwierdzono, że na skutek obraźliwej wobec pracodawcy opinii cierpi nie tylko on sam ale również jego bliscy, żona, dzieci. A czy macie Państwo świadomość, że na skutek złego traktowania, zastraszania, poniżania, mobbingu ze strony pracodawcy cierpi nie tylko pracownik, czesto popada w depresję, ale rownież cierpi jego rodzina, dzieci, żona, dochodzi do konfliktów w rodzinie? Akcja wydaje się atakować niepokornych pracowników za zbyt silną krytykę pracodawcy. Nie popieram hejtu natomiast rozumiem frustrację części pracowników, często wynika ona nie ze złośliwości ale z poczucia krzywdy i jest jedyną drogą okazania swojego niezadowolenia. Niestety ale grzeczne uwagi pracownika pracodawcy najczęściej mają w nosie, nikt w firmie na nie nie reaguje. Dopiero gdy czara goryczy się przeleje i upokożony pracownik wyleje swoją frustrację w internecie, wtedy jest zadyma. Pamiętajcie Państwo, że na skutek istniejącej zależności od pracodawcy pracownik zawsze stoi na słabszej pozycji. A Państwa obecna akcja zdaje się po prostu atakować pracownika i wchodzić w rolę adwokata pracodawcy. Proponuję raczej akcję promującą WZAJEMNY szacunek w relacji pracownik-pracodawca.

@Hejt to nie opinia

Dzień dobry, wszystkie podejmowane przez nas działania, w tym również kampania: https://www.gowork.pl/hejttonieopinia podyktowane są celem nadrzędnym naszego serwisu. Udostępniamy płaszczyznę do merytorycznej komunikacji pomiędzy pracownikami, a pracodawcami, a tym samym staramy się ukazywać obiektywną sytuację na rynku pracy. Właśnie dlatego zależy nam na tym, by użytkownicy mieli możliwość swobodnej wypowiedzi na temat pracodawcy. Wierzymy, że konstruktywna krytyka od obecnego lub byłego pracownika i wskazanie w niej elementów do poprawy jest dla pracodawcy bodźcem do nieustannego rozwoju przedsiębiorstwa i wyeliminowania błędów w zarządzaniu. Tymsamym wspieramy świadomość rynku pracy w obszarze problemów i patologii w firmach. Z drugiej strony czujemy się zobowiązani do dbania o jakość publikowanych przez użytkowników opinii oraz edukujemy w zakresie tego, czym jest merytoryczna odpowiedź zwrotna od pracownika.  Z pozdrowieniami, Zespół GoWork.pl

doris

czy przyjmują państwo osoby nie uczące się do rozdawania ulotek do ręki przechodniom w centrum Katowic ? bardzo bym prosiła o odpowiedź

@doris

, dziękujemy za pytanie. Proces rekrutacyjny na to stanowisko został już zakończony, zapraszam do śledzenia naszych ofert, być może pojawi się ponownie. Pozdrawiamy, Zespół GoWork.pl

Krystyna S.

(usunięte przez administratora)Jesteś samotna możesz sobie pomóc i wyjść z kryzysu.Wynagrodzenie OK zgodnie z umową.Organizacja związana z umową i wyjazdem SUPER.Trzeba też pamiętać o przewoznikach Minibusów i Autokarowych Za Bezpieczną podróż SERDECZNE DZIĘKI. PS.Trochę mnie denerwuje to rozprowadzania ULOTETK bo nie można zaśmiecać środowiska a każda firma ma swoją reklamę. Jeszcze jedna uwaga chyba wiele ogłoszeń jest po terminie.Pozdrawiam

@Krystyna S.

Pani Krystyno, bardzo dziękujemy za pozytywną opinię na temat współpracy oraz informację o publikowanych ogłoszeniach, oczywiście zweryfikujemy ich aktualność. Pozdrawiamy i życzymy wszystkiego dobrego :) Zespół GoWork.pl

zaskoczona

Witam wlasnie aplikuje na wyjazd z firma gowork do opieki do niemiec moje pytanie bo bardzo mnie to dziwi panie z biura dzwonia co drugi dzien ta sama osoba ale z innych numerow co to jest wielka nie wiadomo(usunięte przez administratora)

@zaskoczona

Prosimy się nie niepokoić. Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem w organizowaniu wyjazdów dla Opiekunek i Opiekunów osób starszych do Niemiec. Praca oferowana przez nas jest zawsze bezpieczna i legalna. Jeśli ma Pani jakiekolwiek obawy, czy wątpliwości, prosimy o kontakt z placówką w określonym mieście ( http://www.opiekunka.gowork.pl/kontakt ). Pozdrawiamy, Zespół GoWork.pl

Niestety nie ma w naszym kraju kultury pozytywnej odpowiedzi zwrotnej. Aby zachęcić użytkowników do nagradzania słownego pracodawców, zdecydowaliśmy się na wprowadzenie “rekomendacji”. Każdy użytkownik ma zatem możliwość dodania pozytywnej opinii na temat danej firmy, może także wskazać obszary do poprawy. Każda firma ma możliwość odniesienia się do udostępnionej opinii. Natomiast wszyscy użytkownicy mogą zareagować bezpośrednio u administratora (admin@gowork.pl), jeśli opinia łamie prawo. Pozdrawiamy, Zespół GoWork.pl

pracodawca

GoWork? ... To poligon dla hejterów. Sam tego doświadczyłem. Co prawda po konsultacji telefonicznej otrzymałem "pomoc" w postaci wykupienia abonamentu (usunięte przez administratora)Podobno wg konsultantki GoWork można uzyskać adres IP na żądanie Policji. Niestety nie mają takich uprawnień. "Abonament" mnie nie interesuje. Wczoraj złożyłem zawiadomienie na Policji i w Sądzie z powództwa cywilnego a z uwagi na to, że jestem osobą publiczną możliwe, że sprawa zostanie skierowana do Prokuratury. Szanowni Państwo z GoWork. Podobno kierujecie się etyką i pomocą. W mojej opinii krzywdzicie często uczciwych ludzi stwarzając doskonałe "środowisko" dla anonimowych (ale już nie dla mnie - kwestia czasu) hejterów. Oprawca/cy siedzą w zaciszu a moje personalia i wizerunek publiczny są szargane na forum tysięcy odbiorców - potencjalnych moich klientów. Ja zaś muszę ponosić koszty sądowe, nerwy i czas by postawić "Waszego hejtera" przed Sądem. Chcecie pomóc? Zamknijcie proszę tę działalność.

@pracodawca

Przedsiębiorcy prowadzący działalność gospodarczą muszą się liczyć z tym, że ich działania nieustannie będą poddawane ocenie opinii publicznej. Internauci zawsze znajdą przestrzeń w Internecie do demonstrowania swoich odczuć wobec pracodawcy, czy firmy z której usług korzystali. Jeśli nie u nas, to w innym miejscu. Prosimy pamiętać, że z forum mogą zostać usunięte opinie zakwalifikowane jako niemerytoryczne oraz te, które nie są zgodne z prawem i naszym regulaminem. Każdy użytkownik może bezpłatnie zwrócić się do administratora (admin@gowork.pl), z prośbą o usunięcie takich wpisów. Nie ma więc mowy o usuwaniu wpisów za pieniądze. Z naszego doświadczenia wynika, że znacznie skuteczniejszą metodą walki ze wspomnianymi przez Pana “hejterami” jest po prostu rozpoczęcie komunikacji na forum z oficjalnego stanowiska firmy. Do tego służy Złoty Profil, którego oferta znajduje się na naszej stronie ( https://www.gowork.pl/pracodawca-zlotyprofil ). Prosimy pamiętać, że na forach w serwisie, pojawiają się także użytkownicy, którzy sygnalizują realne problemy. Warto się temu przyjrzeć, wyciągnąć odpowiednie wnioski, by wyeliminować je w przyszłości. Ponadto na forum pojawiają się także potencjalni pracownicy, czy kontrahenci, którzy poszukują informacji na temat danej firmy. Dlatego tak ważne jest, by pojawiać się w miejscach, gdzie o nas mówią, prezentować swoje wartości, ofertę i dostarczać aktualnych informacji na temat funkcjonowania firmy. Pozdrawiamy, Zespół GoWork.pl

Panie Wojciechu, prowadzimy trudną działalność. Jesteśmy atakowani zarówno przez Użytkowników, którzy twierdzą, że usuwamy ich wpisy, jak i przez Pracodawców twierdzących, że nie chcemy usuwać opinii, które szkodzą ich wizerunkowi. Prawdą jest, iż nie ma możliwości, by opinia, która nie łamie prawa i zapisów naszego regulaminu zniknęła z forum. Dodatkowo również rozpoczęliśmy walkę z hejtem w Internecie. Zapraszamy do zapoznania się z kampanią: https://www.gowork.pl/hejttonieopinia. Wszystkie podejmowane przez nas działania, podyktowane są celem nadrzędnym naszego serwisu. Mianowicie, chcemy być rzetelnym serwisem, ukazującym obiektywną sytuację na rynku pracy. Właśnie dlatego zależy nam na tym, by użytkownicy mieli możliwość swobodnej wypowiedzi na temat pracodawcy, jak i na współpracy z przedsiębiorcami, którzy wiedzą jak ważna we współczesnym świecie jest komunikacja online i działania wizerunkowe. GoWork.pl przede wszystkim jest platformą do komunikacji: pracodawców z pracownikami (obecnymi, byłymi i potencjalnymi). Pozdrawiamy, Zespół GoWork.pl

Śmieszne jest to, że portal, który poddaje ocenie pracodawców sam oceniany jest jedynie na 2 gwiazdki. To na pewno musi być dla Was drzazga w oku. Czyżby rewolucja zjadała własne dzieci?

@Adam

, Pracownicy są istotną częścią naszej organizacji, więc podlegamy tym samym zasadom i ocenie naszych działań w sieci co inne firmy. Szanujemy każdy głosy, ponieważ prawo do subiektywnego wyrażenia swojej opinii jest bardzo ważne. Staramy się wdrażać dobre praktyki oraz działania z zakresu Employer Brandingu, które mają bezpośrednio poprawiać komfort codziennej pracy. Zależy nam, aby podobne działania stały się codziennością w przedsiębiorstwach, więc wspieramy aktywność Pracodawców w sieci oraz pomagamy kandydatom w wyborze idealnego miejsca pracy. Pozdrawiamy, Zespół GoWork.pl

Pracodawca_zawsze_winny

Uważam, że portal GoWork robi krecią robotę. Opinie zostawiane przez pracowników, zazwyczaj byłych, są zazwyczaj negatywne. Po co zostawiać dobrą opinię, skoro można anonimowo złoić skórę szefowi czy szefowej. Niestety w Polsce pracodawca czy przedsiębiorca ciągle jest uważany za złego wilka, który wykorzystuje pracownika, owieczkę. Wilk jest zły, owca dobra. Czy to naleciałość rodem z PRL? Jestem za tym, żeby piętnować łamanie prawa, wykorzystywanie ludzi w nieludzki sposób, ale mogę powieść napisać, z jakimi pracownikami przychodzi czasem zmagać się pracodawcom. Cóż może pracodawca w naszym pięknym kraju? Niewiele. Wręczając wypowiedzenie pracownikowi (=wilk) ma jak w banku sąd pracy, który z założenia broni pracowników (=owieczki), natomiast pracownik może wręczyć pracodawcy wypowiedzenie, odwrócić się na pięcie, pójść na L4 w okresie wypowiedzenia i tyle. Pracownik to inwestycja, trzeba go szkolić i żaden rozsądny pracodawca nie będzie zwalniał dobrego pracownika dla swojego widzimisię. Myślę, że w Polsce ludzie muszą dorosnąć, aby opinie były rzetelne i oparte na faktach. Pracodawcy nie opiszą osoby w Internecie (może by się przydało dla zachowania symetryzmu). Pamiętajmy też o tym, że przedsiębiorcy dają pracę. A jak ktoś już naprawdę nie może znieść swoich szefów, proponuję założyć własną firmę. Wtedy może zmieni się optyka. Pozdrawiam wszystkich równo. ;)

@Pracodawca_zawsze_winny

Sami ubolewamy, że nie ma w naszym kraju kultury pozytywnej odpowiedzi zwrotnej- rzadko śpieszymy z pisaniem pochwał, kiedy jesteśmy zadowoleni z warunków pracy czy usług świadczonych przez daną firmę. Stąd też często pojawiają się negatywne komentarze, jednak prosimy pamiętać, że z każdej konstruktywnej krytyki możemy wyciągnąć ważną naukę, by usprawniać funkcjonowanie firmy. Staramy się zachować obiektywną płaszczyznę do merytorycznej komunikacji pomiędzy pracownikami, a pracodawcami, stąd też od niedawna ruszyliśmy z kampanią #HejtToNieOpinia! Pozdrawiamy, Zespół GoWork.pl

Cierpliwa

Bardzo mozolny kontakt mailowy. Ciągłe dopominanie się o odpowiedź na maile. Niska jakość obsługi.

@Cierpliwa

,bardzo zaniepokoiła nas Twoja opinia, aby móc się do niej odnieść potrzebujemy więcej szczegółów. Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu pod adresem e-mail: uwagi@gowork.pl. Pozdrawiamy, Zespół GoWork.pl

Emilia Mielczarek

Polecam, serwis przyjazny dla klienta.

@Emilia Mielczarek

, dziękujemy Ci bardzo za pozytywną opinię! Może chciałabyś podzielić się szczegółami w zakresie współpracy z naszym serwisem? Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu pod adresem e-mail: uwagi@gowork.pl. Pozdrawiamy, Zespół GoWork.pl

Czy GoWork.pl na ściśle ustalone godziny pracy?

Odpowiedź

tak, od 8:30 do 16:30

Całkowicie nie polecam tej firmy. Wrzucają dużo zdjęć, ze niby jest fajnie, ale tak naprawdę to każdy myśli tylko o sobie(usunięte przez administratora)Smutne to ale prawdziwe.

Dziękujemy za wpis. Staramy się, aby nasze działania pozytywnie wpływały na budowanie stabilnych i atrakcyjnych warunków zatrudnienia. Integracja jest dla nas niezwykle istotna, bo zgrany zespół to podstawa fantastycznej atmosfery, a co za tym idzie, dobrze prosperującej firmy. Stąd często pojawiają się relacje z wydarzeń, które organizujemy dla naszych pracowników. Cenimy współpracę oraz zasady fair play, dlatego szczerze zasmucił nas Twój komentarz. W związku z tym chcielibyśmy dowiedzieć się co konkretnie miało wpływ na pozostawioną opinię. Zapraszamy zatem do bezpośredniego kontaktu pod adresem e-mail: uwagi@gowork.pl. Pozdrawiamy.

Jola

Wróciłam właśnie z Niemiec, pracowałam jako opiekunka medyczna i jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Gowork, szczerze polecam!

@Jola

Pani Jolu, dziękujemy bardzo za opinię i dotychczasową współpracę. Jeżeli chciałaby Pani opowiedzieć o swoich doświadczeniach, zapraszamy do bezpośredniego kontaktu pod adresem e-mail: uwagi@gowork.pl. Oczywiście ponownie zapraszamy do współpracy! Pozdrawiamy.

Ryszard

super

Zostaw merytoryczną opinię o GoWork.pl - Warszawa

• Jak się pracuje w GoWork.pl?

Zobacz opinie na temat firmy GoWork.pl tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 41.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GoWork.pl?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 25, z czego 22 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy GoWork.pl?

Kandydaci do pracy w GoWork.pl napisali 41 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.