Opinie o GoWork.pl

usunieciekomentarz

Nie polecam

@usunieciekomentarz

Dziękujemy za opinię. Niestety jest ona zbyt ogólna byśmy mogli się do niej odnieść. Jeśli chcesz opowiedzieć nam o tym co miało wpływ na Twoje negatywne postrzeganie naszej działalności, zapraszamy do bezpośredniego kontaktu pod adresem e-mail: uwagi@gowork.pl. Chcemy podkreślić, że jesteśmy otwarci na konstruktywną krytykę. Dzięki niej możemy wyciągać wnioski i nieustannie usprawniać funkcjonowanie naszej firmy.

Anty-hejt

Dziwny portal. Czytając opinie o wszystkich pracodawcach można dojść do wniosku, że wszędzie jest źle, każdy manager to wyzyskiwać, każde biuro to hangar. Naprawdę sporo tu hejtu, bez żadnych przykładów. A jak ktoś napisze pochlebną opinie to od razu fala hejtu, że na zlecenie.

@Anty-hejt

Dziękujemy za komentarz. Powszechnie wiadomo, że najwięcej motywacji do tego, aby wyrazić swoją opinię na temat danego pracodawcy ma ten, który czuje się w jakikolwiek sposób przez firmę skrzywdzony. Stąd na forach pojawia się wiele negatywnych wpisów. Często pracodawcy nie zdają sobie sprawy z tego, że w strukturach firmy dzieją się rzeczy niedopuszczalne. Wierzymy, że konstruktywna krytyka od obecnego lub byłego pracownika i wskazanie w niej elementów do poprawy jest dla pracodawcy bodźcem do nieustannego rozwoju przedsiębiorstwa i wyeliminowania błędów w zarządzaniu. Sami ubolewamy nad tym, że nie ma w naszym społeczeństwie kultury pozytywnej odpowiedzi zwrotnej- nikt nie śpieszy z pisaniem pochwał, kiedy jest zadowolony z warunków zatrudnienia. Od niedawna wprowadziliśmy w naszym serwisie możliwość pozostawienia rekomendacji danemu pracodawcy. Zapraszamy zatem do skorzystania z tej opcji. Z pozdrowieniami, Zespół GoWork.pl

Monika Kowacz

Nie polecam. Portal zgadza się na publikację każdej opinii a dla osób, które jak ja nie korzystają z płatnych pakietów, rozpatrzenie prośby o reklamację graniczy z cudem. Administrator portalu nie przestrzega regulaminu, a posty na FB są ignorowane. Ten wpis na pewno też się nie pojawi. Nie polecam.

@Monika Kowacz

Pani Moniko, jako portal opiniotwórczy naszym obowiązkiem jest publikowanie opinii użytkowników niezależnie od charakteru ich treści. Zapewniamy, że współpraca z GoWork.pl nigdy nie dawała przedsiębiorcom możliwości usuwania opinii zgodnie z ich subiektywnym zdaniem. Nie ma możliwości, by negatywne opinie, które w żaden sposób nie łamią zapisów naszego regulaminu i polskiego prawa zostały usunięte z forum. Wniosek o usunięcie opinii łamiącej regulamin może złożyć każdy, bezpłatnie (nie ma konieczności nawiązywania z nami współpracy). Wystarczy napisać do nas e-mail pod adres: admin@gowork.pl i poczekać na decyzję administratorów w tej sprawie. Administrator rozpatruje reklamacje w kolejności zgłoszeń, bezpośrednio po zapoznaniu się z ich treścią. Jeżeli zauważyła Pani jakiekolwiek uchybienia w pracy administratora, uprzejmie prosimy o dokładny opis tego zdarzenia pod adres e-mail: uwagi@gowork.pl. Tylko wtedy będziemy mogli dokładnie zbadać sprawę, by móc wrócić do Pani z odpowiedzią. Pozdrawiamy, Zespół GoWork.pl

Nobody

Zdecydowanie nie polecam aplikowania do tej firmy. Jeżeli prowadzą Państwo rekrutację do działu wewnętrznego i obiecują dać odpowiedź co do wyniku to sądzę, że należałoby się z tego wywiązać. A tak cisza i człowiek niepotrzebnie traci na GoWork czas. Komunikacja w dziale HR zdecydowanie do poprawy.

@Nobody

Szanowny Kandydacie, Dziękujemy bardzo za Twoją opinię, jest ona dla nas bardzo cenna. W GoWork.pl dokładamy wszelkich starań by nasz proces rekrutacji był prowadzony profesjonalnie, a kandydaci otrzymywali informacje zwrotne odnośnie swojego udziału w dalszym procesie rekrutacji. Prosimy o przesłanie opisu sytuacji (z podaniem działu do którego była złożona aplikacja), na adres: uwagi@gowork.pl Pozdrawiamy, Zespół GoWork.pl

Specjalista ds. Kadr i Płac

Rozmowa kwalifikacyjna : 1. etap tradycyjnie przez telefon 2 etap z dyrektorem HR pomimo mojego dużego doswiadczenia zawodowego i wiedzy nie byli zainteresowani zatrudnieniem, być może szukają taniej siły roboczej bo ja podałam stawkę adekwatną do zakresu obowiązków.

Tradycyjne podkreślanie pracy stacjonarnej

incepcja

proszę o informację jaką drogę trzeba przejść aby z Wami współpracować i dołączyć do zespołu/ Pozdrawiam

pzdr
@incepcja

Może znajdziesz coś dla siebie https://www.gowork.pl/praca/gowork.pl;pr

@incepcja

Bardzo się cieszymy, że chcesz dołączyć do zespołu GoWork.pl Nasze aktualne ogłoszenia rekrutacyjne znajdziesz tu: https://www.gowork.pl/praca/gowork.pl;pr Z pewnością wybierzesz dla siebie ciekawą ofertę. CV można też przesłać bezpośrednio do naszych rekruterów na adres: hr@gowork.pl Zapraszamy do aplikowania! Zachęcamy też do zapoznania się z historią i misją firmy tu https://www.gowork.pl/gowork.pl,1/o_firmie (obiecujemy to nie jest nudne ;) ) Pozdrawiamy, Zespół GoWork.pl

Daria
@GoWork.pl

Witam.Proszę o bliższe informacje dot. zawieranej umowy z opiekunką.Czy uwzględnia ona podstawy odprowadzanych składek ZUS?

mehmet

Fatalna firma, na stronie internetowej umieszczane są mało merytoryczne opinie, które nie dotyczą systemu pracy / oceny warunków pracy a są wylewem żalu klientów.

@mehmet

Dziękujemy bardzo za komentarz odnośnie funkcjonowania naszego serwisu. Mamy pełną świadomość, że publikowane opinie dotyczą nie tylko oceny warunków pracy, ale również relacji z klientami danej firmy. Z uwagi na wolność wypowiedzi każdy z użytkowników serwisu ma możliwość dokonania wpisu na forum interesującej go firmy. Należy jednak pamiętać, że musi on być zgodny z prawem, ponieważ w przeciwnym razie zostanie usunięty przez administratora serwisu. Wszystko po to, by dostarczać zainteresowanym pełnych informacji na temat funkcjonowania danej firmy. Sami ubolewamy, że nie ma w naszym kraju kultury pozytywnej odpowiedzi zwrotnej- rzadko śpieszymy z pisaniem pochwał, kiedy jesteśmy zadowoleni z warunków pracy czy usług świadczonych przez daną firmę. Stąd też często pojawiają się negatywne komentarze, jednak prosimy pamiętać, że z każdej konstruktywnej krytyki możemy wyciągnąć ważną naukę, by usprawniać funkcjonowanie firmy. Pozdrawiamy, Zespół GoWork.pl

Beata

Widzę że Gowork ma wiele pozytywnych opinii dlatego też chciałabym dodać jeszcze coś :) Jestem z zawodu opiekunką medyczną z czteroletnim doświadczeniem w Polsce. Do Niemiec postanowiłam wyjechać z wiadomych powodów, lepsza kasa ;) Rok temu odbyłam kurs języka dla opiekunów który miał przygotować nas do pracy, tj żebyśmy mogli poznać podstawy niemieckiego. Muszę to napisać bo podejrzewam że wiele osób może być w podobnej sytuacji jak ja czyli że chciałyby wyjechać ale się boją bo nie wiedzą jak się porozumieć. Kurs gorąco polecam. Przygotowuje profesjonalnie i dokładnie, jestem pewna że nawet najbardziej oporny człek może wiele z niego się nauczyć. Sama poliglotką nie byłam nigdy a mimo to pojechałam przygotowana perfecto ;)

@Beata

Pani Beato, bardzo dziękujemy za miłe słowa i polecenie naszego kursu. Pozdrawiamy i życzymy wszystkiego dobrego :) Zespół GoWork.pl

paulina

Jestem w tej firmie opiekunka osób starszych. Do goworku przeszłam z innej agencji w której zostałam oszukana i nie wyplacono mi pełnej wypłaty. Teraz jestem bardzo zadowolona bo gowork to firma uczciwa i wypłacalna. Dobre zarobki i mila obsluga. Cieszę się ze tu trafiłam.

@paulina

Bardzo dziękujemy za Pani opinię. Niezwykle cieszą nas takie odpowiedzi zwrotne- dzięki temu czujemy, że nasza praca ma sens i idziemy w dobrym kierunku rozwoju! :)

Sylwia
@paulina

Witam Pani Paulino, miałam troszkę podobną sytuację ponieważ poprzednia firma nie wypłaciła mi części wypłaty. Tutaj przeszłam ponieważ znalazłam sporo pozytywnych opinii na Facebooku. Jestem zadowolona. Pozdrawiam Panią oraz cały zespół Gowork.

@Sylwia

Dziękujemy za miłe słowa i pozdrawiamy, Zespół GoWork.pl

Werus

Witam, pracuje z Wasza firmą jako opiekunka starszych osób. Oceniam współprace jako bardzo dobra ponieważ wczesniej pracowałam także w dwóch innych firmach i niestety bardzo sie zawiodłam. Z Goworkiem wyjeżdżam regularnie na stałe zlecenie, firma opłaca transport, wypłaty przychodzą na czas a zlecenia są zgodne z opisem. Oferty macie ciekawe, oceniam firme bardzo dobrze.

@Werus

Bardzo serdecznie dziękujemy za opinię, niezwykle cieszą nas takie odpowiedzi zwrotne - dzięki nim czujemy, że nasza praca ma sens i idziemy w dobrym kierunku! Pozdrawiamy i dziękujemy za dotychczasową współpracę! :)

Edyta
@Werus

Witam, ja również pracuje z firmą Gowork.pl już 4 rok i chwale sobie bardzo pracę w charakterze opiekunki jak i współpracę z firmą. Oby tak dalej. Polecam wszystkim zainteresowanym. Warto skorzystać, gdyż firma ma bardzo dużo ciekawych ofert.

Irka
@Werus

Dzień dobry. na Gowork trafilam dzieki koleżance która chciała zmienić firme. Koleżanka pracowała w opiece już kilka lat i udało jej się namówić mnie na wyjazdy do Niemiec. Niestety czasem tak bywa że dopadają nas długi i musimy szybko zdobyć skądś pieniądze. Sama znalazłam sie w takiej sytuacji. Bardzo długo sie wahałam czy warto wyjeżdżać. Liczyłam że jakos uda mi sie uwinąc ze wszystkim w Polsce ale znalezienie dobrze platnej pracy w moim przypadku graniczylo wtedy z cudem. No i tak, od roku wyjezdzam do Niemiec jako opiekunka i jakoś sobie daję rade. Ciesze sie że trafilam na tą firme bo szybki mi coś znalezli a wspolpraca przebiega bez zarzutu.

@Irka

Dziękujemy za miłe słowa i pozdrawiamy, Zespół GoWork.pl

Nie polecam. Tragiczne podejście do pracowników. I kasują wszystkie negatywne komentarze.

@Marek

Dziękujemy za Twoją opinię, niestety jest ona zbyt ogólna, żebyśmy mogli się do niej odnieść. Niemniej jest bardzo niepokojąca, dlatego chcielibyśmy zaprosić Cię do bezpośredniego kontaktu pod adresem e-mail: uwagi@gowork.pl Tylko dzięki temu będziemy mogli zbadać sprawę, by móc wrócić do Ciebie z odpowiedzią. Odnosząc się do kwestii negatywnych wpisów - nie ma możliwości, aby wpis o takim zabarwieniu, acz zgodny z prawem, zniknął z forum. Jesteśmy firmą otwartą na krytykę o ile jest ona konstruktywna, bo wyłącznie z takiej możemy wyciągać wnioski na przyszłość, by móc nieustannie usprawniać funkcjonowanie naszej firmy. Pozdrawiamy, Zespół GoWork.pl

Magdalena

Macie jakieś śmieszne newsy na temat pracowników Gowork.pl - Warszawa? Może otwarły się jakieś stanowiska pracy, którymi chcecie się podzielić? Jak wygląda proces rekrutacji?

@Magdalena

Wszystkie aktualności z życia naszej firmy pojawiają się na naszym profilu na który serdecznie zapraszamy! :) Natomiast otwarte procesy rekrutacyjne znajdzie Pani w zakładce "Oferty pracy". Pozdrawiamy, Zespół GoWork.pl

Edyta

Witam, Pracuje w Niemczech jako opiekunka z Gowork.pl juz 4 rok. Współpraca z firmą przebiega bezproblemowo. Oby tak dalej. Polecam wszystkim szukajacym dobrej i rzetelnej firmy. Maja wiele ciekawych ofert, więc warto skorzystać. Pozdrawiam????

@Edyta

Pani Edyto, bardzo dziękujemy za dobre słowa pod adresem naszej firmy. Cieszy nas informacja, że dobrze się Pani z nami współpracuje i to już 4 lata! Życzymy dużo pomyślności. Pozdrawiamy, Zespół GoWork.pl

Byłam na rekrutacji do działu wewnętrznego firmy, wszystko było ok, natomiast obiecane dać odpowiedź co to wyniku, oczywiście cisza, ani słowa nie odpisali tylko zarchiwizowali ofertę, wstyd dla firmy HR.

@Kandydat

Szanowny Kandydacie, Dziękujemy za opinię jest to dla nas bardzo ważna informacja. W GoWork.pl dbamy o to by nasz proces rekrutacji był prowadzony profesjonalnie i dokładamy wszystkich starań by kandydaci byli zaopiekowani oraz dostawali informacje zwrotne na każdym etapie procesu rekrutacji. Prosimy o opisanie zaistniałe sytuacji (z podaniem działu do którego była złożona aplikacja) na adres: uwagi@gowork.pl Pozdrawiamy, Zespół GoWork.pl

Gosia

Serwis mocno się rozwinął. Wygląda na to, że idzie to w dobrym kierunku.

Robert W.

Właśnie zakońzyłem swoją współpracę z GoWork.pl Zmieniam pracę z powodu przeprowadzki, inaczej z przyjemnością bym tam ostał na dłużej :) Fantastyczny, zgrany zespół sprawia, że do pracy chce się przychodzić. Prowizje są dość wysokie, więc finansowo też byłem zadowolony. Pozdrawiam kolegów i koleżanki z biura i dziękuję za wspólną przygodę zawodową!

@Robert W.

Panie Robercie, dziękujemy za dobre słowa pod adresem naszej firmy. Cieszymy się, że dobrze się Panu z nami pracowało i życzymy samych sukcesów na dalszej drodze zawodowej. Pozdrawiamy, Zespół GoWork.pl

Lolek
@GoWork.pl

Myślałem że macie luźną atmosferę i wszyscy są na "Ty".

@Lolek

Jesteśmy) Natomiast mamy duży szacunek do osoby "po drugiej stronie ekranu komputera" stąd taka forma zwrotu grzecznościowego. Pozdrawiamy, Zespół GoWork.pl

Johny
@Robert W.

Gdzie pracowałeś ? W którym oddziale ?

Obserwator
@Robert W.

(usunięte przez administratora) Taka opinia śmierdzi mi sztucznością i celowym wpisem mającym na celu tylko dodanie komentarza na koncie...

mmichalczyk771@gmail.com

Bardzo dobra opinia

Jola

Pracuje w gowork jako opiekunka w Niemczech od paru miesiecy. Nie jest to super latwa praca a tak naprawde to zalezy gdzie sie trafi. Jesli ktos ma pojecie o opiece to na pewno sobie poradzi. Jesli ktos jedzie z mysla ze bedzie siedziec na czterech literach caly dzien no to raczej sie zawiedzie. Praca jak to praca ale pieniadze dobre. Firme polecam.

@Jola

Pani Jolanto, dziękujemy za opinie i współpracę z GoWork.pl Pozdrawiamy, Zespół GoWork.pl

szef

A może WRESZCIE zaczniemy JAKO SZEFOWIE FIRM opisywać naszych cudownych, najuczciwszych, zawsze kompetentnych i najbardziej na świecie pracowitych PRACOWNIKÓW !!!!! DLACZEGO ten portal NIE STWORZY STRONY O PRACOWNIKACH? Jeżeli każdy może podawać publicznie dane pracodawcy, nazwę firmy na podstawie której można zidentyfikować pracodawcę to dlaczego dyrektorzy firm nie mogą podawać imion i nazwisk cudownych pracowników, ich adresów i numerów telefonów?

szef2
@szef

Świetny pomysł ! zdecydowanie przychylam się do pomysłu Kolegi/Koleżanki :) Jeśli jedna strona ma prawo do czarnego PR, to dlaczego druga strona miałaby nie mieć takiej możliwości? :)

Ola

Dokładnie!

Wiki
@szef

Drogi kolego, świetny pomysł, zawsze możesz stworzyć taki portal!:) Trzymam kciuki.

Dotknięty
@szef

Bardzo proszę również o taką stronę...:)

Bomba
@szef

Bo w Elbah by wam się poprzwracalo i dlatego nie może być takiej strony po drugie to są dane firmy jawne a danymi osobowymi morze tylko policja operować nadety bufonie wam od tej kasy wali kochanki tylko miec

GOWORK to bardzo ważna organizacja strażnicza . Jest jedyną platformą , która stanowi jeszcze jakąkolwiek przeciwwagę dla nieuczciwości pracodawców . Wiele osób w Polsce doświadcza chamstwa w pracy , zastraszania , niegodziwości i nieuczciwości . Co do hejtu to ... każdy hejt jest raczej widoczny i łatwy do wyłowienia . Komentarze prawdziwe dostają zazwyczaj wiele "pozytywów" .

pracodawca

Czy zdajecie sobie państwo sprawę, że swoimi działaniami przyczyniacie się do niszczenia polskich małych i średnich firm ? Osoby szukające pracy w dużych międzynarodowych korporacjach nie szukają najczęściej informacji o tych firmach w internecie, ponieważ opinia o nich jest powszechnie znana na rynku. Mają marki, nad którymi pracowali dziesiątki lat. Małe i średnie polskie firmy starające się pozyskać pracowników nie mają tak ugruntowanej pozycji na rynku. Większość przyszłych pracowników szuka opinii na temat takiego pracodawcy w internecie. Żyjemy w czas hajtu i portal gowork to wykorzystuje, napędza wam to biznes. Wystarczy jeden niezadowolony pracownik, który jest w stanie latami pod różnimy nickami oczerniać firmę. Nieważne że w tej samej firmie pracuje setka innych zadowolonych osób. Gratuluję modelu biznesowego i zarabiana na hejcie. Polscy przedsiębiorcy radzą sobie z Urzędami Skarbowymi, PIP, to i z Gowork sobie poradzą. My przetrwamy, wam krzyż na drogę. Mam nadzieję, że pracownicy gowork są dumni z miejsca, w którym pracują.

@pracodawca

Szanowny Panie, Piszę Pan o hejcie ze strony użytkowników naszego portalu, natomiast zachęcamy Pana do spojrzenia na sprawę z innej strony. Być może warto potraktować przestrzeń internetową, jako możliwość do pozytywnego zaprezentowania własnej firmy. Takiej, która nie boi się trudnych tematów, konstruktywnej krytyki i jest otwarta na dialog. Nikt nie zabrania tej „setce innych zadowolonych osób” dzielenia się swoimi pozytywnymi doświadczeniami, wręcz przeciwnie zachęcamy użytkowników do merytorycznej dyskusji. Pozdrawiamy, Zespół GoWork.pl

Zostaw merytoryczną opinię o GoWork.pl - Warszawa

• Jak się pracuje w GoWork.pl?

Zobacz opinie na temat firmy GoWork.pl tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 41.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GoWork.pl?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 25, z czego 22 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy GoWork.pl?

Kandydaci do pracy w GoWork.pl napisali 41 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.