Media Evolution Sp z oo

Opinie o Media Evolution Sp z oo

Drań

Wiesz co, z tego co ja wiem o Media Evolution Sp z oo to jest bardzo dobrze, atmosfera coraz lepsza.

Leon

evolutionmedia net to [usunięte przez moderatora]5 faktur zalegają. W przyszłym tygodniu będę podejmował środki prawne aby wyegzekwować pieniądze, tutaj mowa o sporych kwotach. Jeżeli ktoś chce się dołączyć i otrzymać wskazówki jak to załatwić prawnie szybko i skutecznie, to proszę zostawić kontakt. Chętnie pomogę, współpracuje ze sprawdzona kancelarią. Pozdrawiam.

Zostaw opinię o Media Evolution Sp z oo - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Media Evolution Sp z oo