JUCHA BETON SP. Z O.O. SP. K.

Wrocław

Opinie o JUCHA BETON SP. Z O.O. SP. K.

henua

Zdecydowanie odradzam! Firma na równi pochyłej w dół, brak konkretnych celów, 1000 pomysłów z których nic nie wynika i co najważniejsze zakłamana i fałszywa atmosfera w firmie, która wszystkich paraliżuje. Właściciel oderwany od rzeczywistości z portfelem pełnym wymagań i uprzedzeń otoczony doradcami, którzy myślą że zjedli wszystkie rozumy. Najlepiej siedzieć cicho i przytakiwać ot strategia firmy Jucha Beton.

Mieliście styczność z pracą w firmie JUCHA BETON SP. Z O.O. SP. K. ? Wiecie jak wyglądają nadgodziny i czy często się zdarzają? Jeśli tak to na jakich stanowiskach? Czekamy na Twój komentarz, dodaj opinię!

Zostaw opinię o JUCHA BETON SP. Z O.O. SP. K. - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie JUCHA BETON SP. Z O.O. SP. K.