Opinie o Claudie Design Sp. z o.o. w Oborniki Śląskie

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Claudie Design Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Claudie Design Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Claudie Design Sp. z o.o. w Oborniki Śląskie

ObiektywnyPracownikzPolski

Odradzam podjęcie pracy w Claudie Design Sp.z o.o. Jest to przysłowiowy "Januszex", miejsce dla osób zdesperowanych. W 3/4 Ukraina, pozostali to kierownicy z niepełnym wykształceniem. Wypłaty kopertowe i prace bez zabezpieczenia są na porządku dziennym.

Perepeczko

Z całego serca odradzam podjęcie pracy w tej firmie. Jak mówi stare porzekadło, że "ryba psuje się od głowy", to w tym przypadku głowa ryby już całkowicie zgniła.

Dramat Nowy wpis

Szkoda mojego czasu na tą firmę. Na rozmowie Pani rzeczowo opowiada o calej firmie, jak przychodzi do omawiania wynagrodzenia to z dumą w głosie mówi że przez pierwsze 2 tygodnie umowa zlecenie i 27,70zl za godzinę brutto, czyli minimalna ale z tonu glosu, pewności siebie tej Pani można poczuć jak gdyby proponowała nam pensję powyżej średniej krajowej. Po 2 tygodniach pracy kierownik ma ustalić adekwatne wynagrodzenie dla danej osoby po umiejętnościach i zaangażowaniu. A prawda jest taka że praktycznie wszyscy dostają tyle samo czyli minimalne więcej niz te 27,70zl Szkoda czasu, naprawdę

andrzej6547 Nowy wpis

Jak teraz wygląda sytuacja w firmie?

Mateusz Nowy wpis
@andrzej6547

Tam nigdy się nic nie zmieni, chyba, że jeszcze na gorsze chociaż nie wiem czy gorzej się da.

Czy rozmowa rekrutacyjna w Claudie Design Sp. z o.o. odbywa się również w języku angielskim?

mateusz

Odradzam dla was ta firme ... Wymagania olbrzymie a placa slaba w dodatku w kopercie .

Kulturalny, przyjazny.

Dziwni ludzie, ukraina

Jesteś już po rozmowie kwalifikacyjnej na Specjalista ds. Obsługi Klienta w Claudie Design Sp. z o.o.? Podziel się swoją opinią związaną ze spotkaniem z rekruterem. Twoja opinia może pomóc innym użytkownikom.

Rozmowy nie odbywaja sie z rekruterem tylko przyszlym przelozonym

były

Odradzam! Wypłata w kopercie, brak świadczeń socjalnych, brak szkoleń, nadgodziny płacone 1:1 względem stawki godzinowej. Jeżeli cenisz sobie czas prywatny, to na pewno nie jest to miejsce dla Ciebie, bo wymaga się byś w każdej chwili był dyspozycyjny dla firmy, oczywiście w ramach podstawowego wynagrodzenia.

Perepeczko

Czy w Claudie Design Sp. z o.o. występują paczki/bony świąteczne?

ObiektywnyPracownikzPolski

Miś

Tak czytam te opinie, oczywiście są one kontrolowane i reglamentowane i tak mnie to zastanawia.....czy można w tym kraju jeszcze wypłacać wynagrodzenie pod stołem? Co na to Urząd Skarbowy i PIP...? Co z niezapłaconymi podatkami od wynagrodzenia pod stołem? WSZYSCY O TYM WIEDZĄ I NIc??? Dziwie się tym pracownikom, w dobie problemów z pracownikami jest tyle pracy ,że można przebierać w ofertach....PS. Pamiętajcie, że jakie wynagrodzenie taka później emerytura, część na konto, część do łapy....zostanie wam 980 emerytury a inni bogacą się ,zastanów się człowieku...pzdr/

K.
@Miś

Ja też nie mogłam w to uwierzyć, zwykły podatnik już byłby trsepany przez urząd skarbowy w momencie tylko podejrzenia nieprawidłowości a tymczasem w tej firmie proceder trwa od lat ☝️ hermetyczne środowisko i właściciel mający znajomości i duże pieniądze, tylko tak jestem w stanie to wytłumaczyć.

K.

Nie Polecam! Bardzo niskie zarobki, ale można by było to przeżyć gdyby atmosfera była znośna a jest wręcz przeciwnie. Poniżanie,arogancja i brak szacunku do pracowników. Ludzie na stanowiskach kierowniczych bez ogłady. Nie uświadczysz magicznych słów Proszę, dziękuję, przepraszam, dla niektórych słowo Dzień dobry jest wyczynem. Wynagrodzenie kopertowe w dzisiejszych czasach to skandal. Firma która szczyci się rodzinną atmosferą i produktem na najwyższym poziomie jest na poziomie mułu. Pracując tam sześć miesięcy przez mój dział przewinęło się dwadzieścia osób i oczywiście to z tymi osobami było coś nie tak ????

Ela

Pracowałam w tej firmie, nie polecam. Wynagrodzenie niskie, niby platne nadgodziny. Ponadto jest to odbierane w kopercie, więc co na to zus i urzad skarbowy. Za sobotę dodatkową zapłacili całe 61 zł, dokładnie 61 za 8h

Poczytałam sobie o firmie i piszą na stronie, jak to każdy klient jest dla nich wyjątkowy, że tworzą na zamówienie itp... A pracowników traktują tak samo indywidualnie? ;)

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem waszego zespołu w Claudie Design Sp. z o.o.?

byly pracownik

warunki? zadne...ta firma przyjmia wszystkich...nawet bez ukonczenia szkoly...

Jan
@byly pracownik

Czyli pracodawca nie ma określonych wymagań względem osób, które tam pracują? Tak mam to rozumieć? Napisz, czy taka osoba bez żadnego doświadczenia zawodowego może z powodzeniem tam aplikować. To będzie bardzo ważna informacja, która na pewno przyda się osobom odwiedzającym ten wątek.

@Jan

to zalezy na jakim stanowisku chcesz pracowac??? Teraz to juz coraz wiecej polakow skladaja wypowiedzenia(niektorzy juz w trybie natychmiastowym) w tej firmie bo nie da se juz pracowac,, a wiekszosc ukraincow siedza i pracuja po 8-12 a nawet 14 godz...pracuja nawet w niedziele bo nie maja co robic w domu(Ukraincy zabieraja polakom robote i polacy nie maja co robic a marnuja czas i mniej zarabiaja)

Danuta
@byly pracownik

A dlaczego coraz więcej Polaków z Claudie Design składa wypowiedzenia? Co się takiego dzieje i co jest nie tak, że uważasz, że nie da się już pracować w tej firmie? Napiszesz coś więcej na ten temat i wyjaśnisz o co chodzi?

Serhiy

Niech będzie pochwalony. Myślę o zmianie roboty, więc wpadłem na to forum. Wydaje mi się, że dowiem się jak się pracuje w firmach z Obornik Śląskich. Mam prośbę, napiszcie jak pracuje się w firmie Claudie Design Sp. z o.o.? Czy firma dobrze traktuje pracownika? Ale co najwązniejsze czy jest kantyna z tanimi obiadami, albo inny sposób na posilanie się w pracy z dofinansowaniem pracodawcy? Nie mam dzieci więc nie gotuje w domu.

Nick ie. Ozebycpusty

Na start 1800. W Ch.. Atrakcyjne wynagrodzenie. Pozdro

Basic
@Nick ie. Ozebycpusty

A jaka jest sytuacja szwaczek , może ktoś określić czy warto tam pracować ?

Aga

Witam. Jak wygląda sprawa palenia papierosów? Czy można mieć telefon komórkowy w pobliżu?

@Aga

0 haha...5 lat temu przed remontem firmy mozna bylo palic w toalecie co pol godziny czy co godzine ;) a teraz to koniec. palenie papierosow to tylko przed praca czyli o 6 potem kazdy dzial ma swoja godz (7.30, 7.45 i 8.00 potem 11.30 11.45 i 12.00) w zamknietym kabinie i masz 3 minuty na palenie i wracasz na dzial do roboty, aha jeszcze przerwa sniadaniowa to 9.20 i 9.50 i 10.15 chyba i 15 min przerwy to mozna wyjsc na dwor. Jesli chodzi o telefon to zapomnij. Jak pilnie to do wc ale tam czasami nie ma zasiegu(firma specjalnie to zrobila), chyba ze trafisz na tapicerni to mozesz zerknac na chwile czy odpisac.

Michalina

Czyli wypłata przelewem a reszta do koperty tak?

@Michalina

Tak. Pracujesz tyle ile godzin(dostaniesz np 2200 zł to na konto dostaniesz 1930 netto a reszta do koperty)

byly pracownik

Powiem tak, pracowalam w tej firmie ponad 3 lata- jak zaczelam pracowac to byl luz, spokojnie i nie bylo napietych atmosferow. Po remoncie i powiekszaniu hali tej firmy, przyjeli coraz wiecej zamowien ze wszyscy musza (usunięte przez administratora) bo szkoda czasu. Stolarnia nie wyrabiaja i co chwile brak pracownikow, montaz, pasy i klejenie tez sa w (usunięte przez administratora) tapicerzy musza zapieprzac bo krzesla i fotele juz sa potrzebne do wysylki, a pakowanie i magazynierzy nie wyrabiaja ze wszystkim i zostaja nawet do 18.00 zeby wszystko ogarnac. Kierownik - no coz...z nimi tez jest ciezko sie dogadac, a najgorszy to kierownik(i jego prawa reka) tapicerow, pakowania i magazynu - codziennie i co chwile zmienia zdania planu i nikt nie moze spokojnie skonczyc pracowac i musza co chwile zmienic krzesla czy fotele bo nie jedzie albo jedzie. Jesli chodzi o wyplate...na kazdej umowie pracownika jest wpisane najnizsza stawka krajowa(pracownik dostanie tyle kasy ile zrobil na akord/godzine-np pracownik powinnen dostac 2200 zl to 1930 zl na konto a reszta do koperty). Pracownicy co chwile pytaja o podwyzki bo zarabiaja tyle to za malo na zycie i nie dostana. Tapicerom rece bola i co chwile ktos idzie na urlop zeby odpoczac. Gdyby mnie prosili zebym wrocila do tej firmy to bym podziekowala.

Bartosz

Zarabiamy generalnie tyle na ile zapracujemy i w zależności od tego jak odpowiedzialna jest nasza praca więc od nas dużo zależy.

Zostaw merytoryczną opinię o Claudie Design Sp. z o.o. - Oborniki Śląskie

• Jak się pracuje w Claudie Design Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Claudie Design Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Claudie Design Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 0 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Claudie Design Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Claudie Design Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Claudie Design Sp. z o.o.
  • Siemianicka 55
    55-120 Oborniki Śląskie

Claudie Design Sp. z o.o.