IBW CONSULTING Sp. z o.o.

0 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o IBW CONSULTING Sp. z o.o.

Polecamy: AirPack 4 500h Enthalpy
Centrala wentylacyjna o wydajności nominalnej 510 m[sup]3[/sup]/h (100 Pa),
z odzyskiem ciepła,
odzyskiem wilgoci,
systemem bilansowania strumieni powietrza (CF),
oraz systemem automatycznej kontroli rzeczywistego zużycia filtrów (AFC).

Funkcjonalność

• InFlow układ redukujący emisję hałasu do kanału nawiewnego

• Automatyczna kontrola przepływu powietrza i bilansu wentylacji (CF)

• Automatyczna kontrola rzeczywistego zużycia filtrów (AFC)

• Możliwość montażu centrali w pomieszczeniach nieogrzewanych do -15ºC

• System przeciwzamrożeniowy z płynnie regulowaną nagrzewnicą PTC

• CleanPad Pure – filtr dwustopniowy: filtr ePM10 70% (M5)* z filtrem wstępnym ISO Coarse 30% (G2)*

• 100% sterowany i izolowany cieplnie bypass

• Wentylatory EC z wirnikiem diagonalnym

• Otwarty protokół komunikacji z domem inteligentnym

• Możliwość podłączenia progowego czujnika jakości powietrza

• Możliwość podłączenia higrostatu

• Opcjonalny moduł sterowania chłodnicami i nagrzewnicami powietrza

• Przeciwprądowyentalpijny wymiennik ciepła

• Gwarancja producenta 3 lata

Thermia Mega

Maksymale osiągi.

Całoroczny komfort oraz niskie koszty

Thermia Mega to pompa ciepła do zastosowań komercyjnych. Została zaprojektowana dla uzyskania maksymalnego efektu ekonomicznego.

Wykorzystuje technologię inwerterową i uzyskuje moc do 88 kW.

Umożliwia tworzenie kaskad zawierających do 16 jednostek uzyskując moc do 1400 kW.

Technologia inwerterowa i nowy system sterowania czyni z Thermia Mega produkt niezwykle elastyczny i wszechstronny, który może być zastosowany w wielu typach budynków. Technologia gazu gorącego zwiększa ilość ciepłej wody użytkowej i efektywność jej przygotowania. Thermia Mega może również chłodzić a sterownik zapewnia funkcje jednoczesnego grzania i chłodzenia.

Poprzez dostosowywanie na bieżąco mocy grzewczej pompy ciepła do aktualnych potrzeb pompa ciepła może zaspokoić w 100% zapotrzebowanie na ciepło. To z kolei oznacza, że użytkownik nie musi już ponosić kosztów dodatkowego ogrzewania. Technologia inwerterowa pozwala pogodzić duże zapotrzebowanie na ciepło do ogrzewania w zimie z mniejszym zapotrzebowaniem na ciepłą wodę użytkową latem bez potrzeby stosowania dużych zbiorników c.w.u.

Aktualność
Oferteo to miejsce dla osób poszukujących produktów i usług, które cenią sobie wygodę oraz oszczędność czasu i pieniędzy.
Znajdziesz tu zdjęcia z naszych realizacji i opinie naszych klientów.

Halina

Widziałam w wizytówce google informacje na temat tego, że w zakres działalności spółki wchodzą instalacje grzewcze, montaż pomp ciepła oraz wentylacji mechanicznej. Przy czym podkreślone było spore doświadczenie ekipy. Jakie warunki w takim razie musi spełniać mój chłopak aby móc dołączyć? Ile lat doświadczenia? I czy dużo pracy jest do wykonania? Ilu monterów teraz pracuje?

@Halina

Witam Pani Halino, wymagane jest doświadczenie w w/w zakresie. Mile widziane jest kierunkowe wykształcenie. Obecnie nie prowadzimy procesu rekrutacji ale zapraszam do kontaktu pod adresem biuro@ibwconsulting.pl

Zostaw merytoryczną opinię o IBW CONSULTING Sp. z o.o. - Kryniczno

IBW CONSULTING Sp. z o.o.