Prima Moda S.A.
counter
3 206 267 5 1
Była pracownica

Ostrzegam przed pracą w Prima Moda,(usunięte przez administratora)ja na wypłatę i odprawę czekam do tej pory, dział finansów nie istnieje, sprawę kieruje do inspekcji pracy. Jeżeli ktoś też jest poszkodowany piszcie.

Tak10Nie4
Karol Nowy wpis

Czy to firma na pare miesięcy czy na stałe?

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 61 dni.

Jakie jest podejście do liderów z zewnątrz w firmie Prima Moda S.A.?

Pytanie Nowy wpis

Jak długo trwa proces awansu w Prima Moda S.A.?

Mika Nowy wpis
Klient
@Pytanie

Jaki awans jak oni sklepy zamykają

Tak1Nie4
Sara

Tragedia!! Nie polecam ani zakupów ani pracy w tym sklepie. Od strony klienta jakim byłam zanim podjęłam tam prace niestety galanteria jakościowo bardzo kiepska, to co pisała poprzedniczka odnośnie produkcji tych rzeczy jest prawda. Chińszczyzna!! Już wcześniej zastanawiało mnie dlaczego te rzeczy tak szybko się niszczą. Obsługa klienta niekompetentna. Ludzie którzy reklamowali produkty byli ignorowani, czekali po miesiąc na rozstrzygnięcie choć czas był do 14 dni. Sama praca i atmosfera bardzo kiepska.

Aleksandra
@Sara

Pracowałam w tym sklepie dosyć długo nie wiem skąd tyle jadu ze strony "byłych pracowników " Buty oczywiście,że są ze skóry jak i ze skóry LICOWEJ ! :) Nie bronie tej firmy ,ale pracę jak najbardziej polecam , Regionalny super - inne sklepy mogą pomarzyć o tak kompetentnym pracowniku, we wszystkim pomaga nie ma u niego słowa NIE. U mnie ekipa była ok ,również jak czegoś nie wiedziałam dzwoniłam do innych sklepów zawsze były pomocne. Wypłata na zleceniu - Zawsze na CZAS . Musiałam zrezygnować z powodu przeprowadzki do innej miejscowości .

Tak2Nie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 263 dni.

Bardziej angielski biznesowy czy potoczny podczas rozmowy w Prima Moda S.A.?

Mariuszv

Obsługa na galeri bałtyckiej pierwsza klasa bogata znajomość produktu na pewno wrócę

Była pracownica

Tak10Nie4
@#@
@Była pracownica

Ja prawie 10 dni pracowałam bez umowy. Na rozmowie rekrutacyjnej była mowa o umowie o pracę, gdy po 10 dniach pracy na czrno (bo jak inaczej można to określić) i ciągłego upominania się o umowę otrzymałam umowę zlecenie. Wyszłam z tej pseudo pracy tak jak stałam.

Piotr
@@#@

Wiele firm daje na początek zatrudnienia umowę zlecenie, a po okresie próbnym kiedy pracownik się sprawdzi można wnioskować o bardziej korzystny kontrakt na czas określony. Pracując kilka dni poznałaś trochę warunki pracy. Czy atmosfera w firmie i relacje między pracownikami były według Ciebie zadowalające?

Ktosxxxx

A wiec pracowałam w primamodzie w Płocku ponad miesiąc i ostrzegam przed tym wszystkie dziewczyny. Stanowisko „kasjer” niektórzy chyba mylą. Typowe przynieś podaj pozamiataj,i zrób coś za mnie a do komputera się nie dotykaj. Nie zostałam poinformowana o tym ze nie przedłuża mi umowy i jakbym sama nie zdobyła wiedzy na temat tego ze można mieć premie nie wiedziałabym o tym. Lepiej szukajcie sobie pracy w mcdonaldzie przynajmniej tam jest milsza atmosfera. A o jakości torebek i butów nie wspomnę. Towar przychodzi z chińskimi znaczkami ale trzeba kłamać ze włoski. Praca w Wiśle w Płocku. Pozdrawiam

Tak3Nie1
Użytkownicy czekają na odpowiedź 364 dni.

Wiecie czy w Prima Moda S.A. szukają chętnych na staż?

Rybka

Witam niestety też zostałam (usunięte przez administratora), przyszły do mnie buty inny model niż zamówiłam, więc je odesłałam i czekam już prawie 2 miesiące na oddanie pieniądzy, dzwonię, piszę maila i zero reakcji. W tych czasach to jest kpina. Napisałam im negatywny komentarz na instagramie, ale nie sądzę, że to coś da.

megana

Szkoda, że po fakcie zaczęłam szukać opinii na temat tego fatalnego sklepu. Od ponad miesiąca czekam na zwrot pieniędzy za zwrócony towar. Tak jak inni ciągle otrzymuję tę samą informację, że przelew czeka na zaksięgowanie w dziale finansowym i że proszą o cierpliwość. Moja cierpliwość już się skończyła. Sprawę kieruję do sądu. Chętnie przyłączę się do pozwu zbiorowego.

Tak3Nie
@megana

Bardzo dobrze Pani zadecydowała. To są (usunięte przez administratora) Wprawdzie wymusiłam na nich zwrot moich pieniędzy, ale obracali nimi tak długo jak się dało. Otrzymywałam od nich te ich szablonowe odpowiedzi, bez imiennego podpisu pracowników biorących udział w tym nieuczciwym procederze. Sprawę miałam juz zgłosić na policję i do Rzecznika spraw konsumenckich, pisemnie zawiadomiłam ich o podjęciu takich kroków jak rownież o imienne i z nazwiska podpisywanie wiadomości mailowych ale oczywiście nie ujawniają nazwisk osób biorących udział w tym oszustwie. W konsekwencji dostałam od nich „darmowy” bon na zakupy o wartości 50 zł do wykorzystania w ramach ich prZeprosin, ale od miesiąca ???? nie realizują tego bonu pomimo, że towar który wybrałam jest na stanie sklepu! Chciałam tylko sprawdzić czy są wiarygodni i tu okazuje się też oszustwo z ich strony . Ponadto wezwałam ich do zapłacenia mi ustawowych odsetek za nie wywiązanie się z terminu. I tu rownież cisza, sprawę skierowali do działu finansowego , który chyba jest na księżycu . W razie gdyby potrzebowała Pani świadka w sprawie - chętnie przyłączę się , ponieważ takie sklepy oszukującego klientów nie powinny istnieć . Będę wszystkim odradzać zakupy w tym sklepie i w ich sklepach stacjonarnych. Pozdrawiam Anna

Anna Walentyna
@Anna

Do działu finansów...który znajduje się przez ścianę hehehe. Każdy dział ma swój pokój. Hehe

@Anna Walentyna

Dziś wreszcie po długim oczekiwaniu i wielokrotnych reklamacjach odebrałam zamówiony towar - z wykorzystanego „darmowego” kuponu. Nie otrzymałam jednak zawiadomienia, że ten produkt czeka na odbiór w sklepie(wbrew informacjom ze sklepu , że zostanę powiadomiona mailem), no ale to już chyba standard w traktowaniu klientów przez sklep Primamoda... Odsetki za zwłokę niestety jakoś nie dotarły, więc pomimo wszystko nie polecam zakupów w tym dziwnym sklepie.

Kasa1234

(usunięte przez administratora) Odesłałam buty miesiąc temu i nadal nie mam pieniędzy, słyszę ciągle jedną bajeczkę że przelew został przekazany do działu finansowego nie szanują klientów obsługa beznadziejna czuję się oszukana CZEKAM NA PRZELEW!!!!!!

Margaret
@Kasa1234

Na pewno jeszcze sobie poczekasz... Firma zamyka sklepy jeden po drugim, dziwne że ktoś tam jeszcze coś kupuje. Towar jest z najniższej półki jakościowej. Ktoś kto pracuje i to sprzedaje to wie doskonale.

JolkaK

(usunięte przez administratora)Ja odesłałam buty 1.10.2019 i ciągle czekam na zwrot środków ...nikt nie odbiera telefonów brak reakcji na maile... to był ostatni zakup w tej firmie już więcej nie popełnię tego błędu! Ostrzegam innych przed zakupami produktów tej firmy.

Krystyna
@JolkaK

Dziękuję za ostrzeżenie. Czy udało wam się nawiązać jakąś współpracę w ramach tego wątku? Bo widzę, że dużo osób tutaj ma problem ze zgłoszeniem reklamacji.

Kasia

Może wreszcie wypowiem się tematycznie, jako pracownik. Pracuję w salonie i nie jest źle. Praca do ciężkich nie należy, a pieniądze zawsze o czasie na koncie. Przyznam szczerze, że teraz gdy pracuję maksymalnie jedną niedzielę w miesiącu jest już w ogóle super. Mogę spędzić dzień w domu z rodziną. Na razie nie myślę o zmianie pracy.

Tak9Nie3
klient
@Kasia

(usunięte przez administratora). Nie odpowiadają na maile i nie odbierają telefonu. Nie reagują nawet na informacje, że podam ich do Rzecznika Praw Konsumenta, UOIK i Izby Handlowej. Sprawę przekazuje do sądu.

Tak2Nie7
jola
@klient

To nie jest forum dla klientów, więc nie wiem po co komu takie informacje. Też jestem pracownikiem salonu i nam się krzywda nie dzieje. Jeżeli ma pani jakiś problem to tu go raczej pani nie rozwiąże, a poza tym anonimowo to każdy może sobie tak pisać... A już nie raz się słyszało jak działa nieuczciwa konkurencja...

Tak9Nie2
Mirosław
@jola

Mogłabyś napisać, jak wyglądają warunki zatrudnienia w firmie Prima Moda? Zastanawia mnie, czy pracodawca bierze pod uwagę zatrudnianie mężczyzn, czy może w tej firmie pracują same kobiety? Chciałbym sprecyzować tę kwestię, ponieważ widzę, że firma sprzedaje również produkty z działu męskiego, dlatego chcę się upewnić, czy można śmiało aplikować.

dobre pytanie
@Mirosław

Drogi moderatorze goworka, kiedy macie zamiar zrobić coś wreszcie z opiniami klientów i uczynić wreszcie to forum przydatnym dla PRAWDZIWYCH pracowników, a nie anonimowych hejterów? :)

zzzz
@jola

Niestety nie jestem konkurencją, ale opinia się zgadza, potwierdzam, czekam na pieniądze bardzo długo, brak kontaktu, nie odbierają telefonów. Może to nie jest forum dla klientów , ale może pracownicy dowiedzą się jak traktuje się klientów.

Tak3Nie
Sandra
@klient

Witam, a może jakiś pozew zbiorowy?

Oszukana
@jola

Ja niestety mam bardzo zle odczucia co do tego sklepu sklep nie oddaje pieniędzy za zwrócony towar, nie tylko mnie. Wy pracownicy tylko oszukujecie ludzi ze zaraz będzie zwrot itp. Oby się nie okazało że też taka odpowiedź dostaniecie jak będziecie pytać gdzie wasza wypłata. "Dział finansowy już zatwierdza płatność" bo tak oszukujecie ludzi.

@Oszukana

Zgadzam sie z ww. opinią, skoro firma nie przestrzega zasad zwrotu pieniędzy lub ich nie zwraca , a pracownicy biorą współudział w tym procederze - to czy warto pracować w takiej firmie? Czy naprawdę nikt tam nie przejmuje się negatywnymi opiniami czy sprawami w sądzie ?

ANNA
Użytkownicy czekają na odpowiedź 453 dni.

Niestety ja też jestem poszkodowana przez sklep Prima Moda, schemat ich odpowiedzi na moje ciagle monitowanie w sprawie odzyskania pieniędzy jest taki sam jak piszecie. Zakupiony online towar zwróciłam tego samego dnia kiedy był odebrany tzn. 1 października 2019 roku. Lekceważą mnie wciąż tymi samymi odpowiedziami „ze juz moj zwrot czeka na zaksięgowanie w dziale finansów” , od tygodni tak piszą. Przyłączam sie do ewentualnego pozwu zbiorowego i prosE o wskazówki jesli jakies macie co dalej robić . Pozdrawiam

Myska37

Witam, Niestety ja również jestem poszkodowana przez firmę PM. Nie mogę odzyskać pieniędzy za zwrócone buty. Proszę o informację, czy ktoś dostał pieniądze za zwrot. Pozdrawiam

Bożena
@Myska37

A kontaktowałaś się z działem reklamacji w Prima Moda? To powinno pomóc. Daj znać, czy udało Ci się jakoś rozwiązać tę sprawę.

@Bożena

Nikt nie odbiera tel. Byłam dziś w sklepie stacjonarnym PM i oczywiście otrzymałam informację, ze dział finansowy zatwierdził i muszę teraz czekać na zwrot. Niestety widzę, ze to jest ich stała śpiewka i wszystkim to mówią...Tylko kiedy odzyskam i czy wogole moje pieniądze...Nie wiem czy to coś da, ale jutro wybieram się ponownie do salonu i będę ich tak nękać aż mi zwrócą pieniądze.

Agnieszka
@Myska37

Witam, ja również nie otrzymałam zwrotu moich pieniędzy w związku ze zwrotem zamówionego obuwia z dn. 2 września 19r. Pisałam kilkanaście maili na które otrzymałam wiadomość ciągle tą samą że dział finansowy się tym zajmuje i proszą o cierpliwość. Co zrobić by otrzymać zwrot pieniędzy? Rzecznik ? Proszę o rady bo już nie mam sił

Kasia
@Myska37

Ja również jestem poszkodowana. Ponad miesiąc czekam już na zwtot pieniędzy.

Magg
@Myska37

też czekałam na zwrot środków ale finalnie oddają ale z większym opoznieniem;/

Monika
@Myska37

Witaj, ja również oczekuje zwrotu i raczej się nie doczekam...

TakNie

0.2019 19:08 Najgorszemu wrogowi (usunięte przez administratora) pracy w tej firmie. Brak szacunku do pracowników, grafik dostawałyśmy najczęściej ostatniego dnia miesiąca. Obowiązków mnóstwo, a kierownictwo nie potrafi nowemu pracownikowi zapewnić nawet porządnego przeszkolenia. Wszystkiego nauczyć się musi w biegu i „przy okazji”. Poniżanie i obgadywanie na porządku dziennym. Atmosfera tragiczna. Kilka pracujących długi okres czasu pracownic zostało zwolnionych z dnia na dzień, bez podawania przez osobę zwalniającą konkretnego powodu. Wypłata raczej na czas, jednak dla pracowników z umową zlecenie zawsze z kilkudniowym opóźnieniem. Salon w Katowicach zamknięto w ciągu 3 dni- pracownicy zostali poinformowani w sobotę, w poniedziałek salon był już zamykany. Mnóstwo osób zostało bez pracy, a koleżanki nie dostały nawet obiecywanej premii od dokonanej w zeszłym miesiącu sprzedaży. Ludzkiego podejścia i empatii brak. Krytyka, obrażanie i nacisk na sprzedaż za wszelką cenę. „Góra” nie potrafi nawet zapewnić by do salonu na czas docierały podstawowe rzeczy potrzebne do prowadzenia go. Stały brak takich podstawowych produktów jak papier do kasy fiskalnej, stopek do mierzenia obuwia, taśmy czy reklamówek. Mobbing na porządku dziennym. Z takim podejściem do pracownika firma długo nie pociągnie.

Tak10Nie
Dariusz
@Pracownik

Twoja opinia nie jest zbyt pochlebna. Możesz dodać jakie umowy są proponowane nowym pracownikom i czy osoby, które były zwalniane z powodu zamknięcia salonu dostały odprawę lub zaproponowano im pracę w salonie w innej lokalizacji?

TakNie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 472 dni.

Dziewczyny jaki styl panuje w Prima Moda S.A.?

Myska37

Witam, dziś zostały zwrócone pieniądze na moje konto za zwrócone buty w PM. Co prawda po czasie, ale pieniądze oddane.Pozdrawiam

Wkurzona

Byłam pracownikiem tej firmy jest to największy (usunięte przez administratora)w jakim pracowałam nikomu nie polecam i przestrzegam jeżeli masz trochę szacunku do siebie i nie jesteś zdesperowana nie pracuj tam . Jakość butów to dramat i ciągłe wciskanie klientom kitu jakie te buty są super . Klienci przychodzą do sklepu wręcz bluznia co za shit im sprzedajemy. (usunięte przez administratora)

Tak6Nie1
Marzena
@Wkurzona

Nie da się ukryć, że w sposób bardzo dosadny oceniasz pracodawcę, jakim jest Prima Moda, do czego masz oczywiście całkowite prawo. Dobrze byłoby jednak, jakbyś podała nam jakieś konkretne informacje, które ściśle dotyczą tamtejszych warunków zatrudnienia. Ciekawa jest tu na pewno kwestia zarobków, a dokładniej - premii. Czy w Prima Moda przysługuje ona wszystkim pracownikom, czy tylko tym nieco bardziej wyróżniającym się na tle innych?

Ola
@Marzena

Każdy sklep ma plan do wyrobienia. Jest plan ogólny dla całego sklepu i plan indywidualny, który trzeba zrobić na poziomie 70% żeby dostać premie. Sklep musi zrobić swój plan na poziomie min 90%. I wtedy każda osoba, która zrobi min 70% swojego planu dostanie premie. Ale plany do zrealizowania to standard w takich sklepach. Na tej podstawie sa dawane premie. Wyróżniające się osoby na tle innych mogą starać się o awans i podwyżkę.

Bożena
@Ola

Dziękuję za informację. Uważasz, że plan na poziomie 70% jest wykonalny? Powiedz coś więcej o tym, jak wygląda Twoja praca w Prima Moda S.A., dziękuję!

Zostaw merytoryczną opinię o Prima Moda S.A. - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Prima Moda S.A.