Adres: Stanisława Dygata 4 lok. 7, 01-748 Warszawa

Opinie o Prima Moda S.A.

Filtruj opinie po kryteriach:

Wkurzona
Nazwa działu: Handlowy

Byłam pracownikiem tej firmy jest to największy badziew w jakim pracowałam nikomu nie polecam i przestrzegam jeżeli masz trochę szacunku do siebie i nie jesteś zdesperowana nie pracuj tam . Jakość butów to dramat i ciągłe wciskanie klientom kitu jakie te buty są super . Klienci przychodzą do sklepu wręcz bluznia co za shit im sprzedajemy. Zero profesjonalizmu tej firmy ważne żeby sprzedać to (usunięte przez administratora) i tyle.

Tak2Nie1
Marzena
@Wkurzona

Nie da się ukryć, że w sposób bardzo dosadny oceniasz pracodawcę, jakim jest Prima Moda, do czego masz oczywiście całkowite prawo. Dobrze byłoby jednak, jakbyś podała nam jakieś konkretne informacje, które ściśle dotyczą tamtejszych warunków zatrudnienia. Ciekawa jest tu na pewno kwestia zarobków, a dokładniej - premii. Czy w Prima Moda przysługuje ona wszystkim pracownikom, czy tylko tym nieco bardziej wyróżniającym się na tle innych?

Ola
@Marzena

Każdy sklep ma plan do wyrobienia. Jest plan ogólny dla całego sklepu i plan indywidualny, który trzeba zrobić na poziomie 70% żeby dostać premie. Sklep musi zrobić swój plan na poziomie min 90%. I wtedy każda osoba, która zrobi min 70% swojego planu dostanie premie. Ale plany do zrealizowania to standard w takich sklepach. Na tej podstawie sa dawane premie. Wyróżniające się osoby na tle innych mogą starać się o awans i podwyżkę.

Nazwa działu: Handlowy

Totalny brak profesjonalizmu! (usunięte przez administratora) Reklamację uznano w terminie ale towaru mi nie oddali. (usunięte przez administratora) Towar najgorszej jakości!

Rekomendacja

Ja też jestem pokrzywdzoną w związku z brakiem pieniędzy za zwracany towar. Minęło już 5 tygodni od momentu przyjęcia zwrotu. Proszę o informację, czy któraś z osób w podobnej sytuacji doczekała się w końcu przelewu na konto? Biorąc pod uwagę, że PRIMAMODA okazała się niewiarygodnym i totalnie nieprofesjonalnym sklepem, ograniczone zaufanie należy mieć również do tej firmy jako pracodawcy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Tak8Nie14
Nazwa działu: Handlowy

Dzień dobry, nadal nie otrzymałam zwrotu.

Tak2Nie13
Kasia
@Marta

My pieniadze dostejemy na czas, wiec opinie ktore sa tu pisane nie maja zadnego wiekszego znaczenia dla przyszlych pracownikow. Jak dla mnie zasmiecaja to forum. Bo to miejsce dla pracownikow. Nie klientow

Tak12Nie3
Asia
 Rekomendacja
@Marta

Tak ja też juz czekam ponad 4 tygodnie.Pani na Infolini jakies bzdury opoiwada, do konca tygodnia a jak nie otrzymam pieniędzy zrobię wielka kampanie na FAcebooku i wysle do wszystkich moich znajomych a oni do swoich aby przestrzec przed kupowaniem w Prima Moda.

Tak3Nie8
klient
@Marta

Ja też czekałam na przelew ale dostałam pieniądze finalnie bez upominania ale po terminie to fakt więc bez spiny :)

Tak2Nie3
Nick
@Kasia

Ciekawe Kasia czy Ty byłabyś zadowolona nie odzyskując swoich pieniędzy i wybierała właściwe forum do skomentowania? PS Skoro klientom nie oddają pieniędzy, to i Wam mogą przestaną płacić. Więc nie wiem czy to takie niewłaściwe miejsce...

Tak2Nie9
Mariola
@Marta

Witam, ja również czekam na zwrot pieniędzy od 4 kwietnia i niestety przelewu nie ma. Ciągle tylko zbywają, że zwrot otrzymam, ale nie potrafią powiedzieć kiedy. Ciekawa jestem, czy w ogóle komuś zwrócili pieniądze.

Tak2Nie6
młoda
@Nick

Nie ma co dramatyzować i też się zgodzę, że to nie jest forum, gdzie powinny pojawiać się opinie klientów, to zwyczajne zaśmiecanie forum... Przecież jest tyle innych forów tematycznych. A poza tym po co komu taka informacja, że ktoś nie dostał zwrotu pieniędzy skoro się Panie nie podpisały nawet imieniem i nazwiskiem, a chyba nie jest to tajemnica? W tym momencie można to uznać jako bezpodstawne oskarżenia. Każdy może wejść sobie na forum i pisać co chce myśląc, że jest anonimowy. W sumie jest w pewnym sensie, ale to nie jest tak, że nie da się ustalić danych takiej osoby.

Tak6Nie
Antoni
@młoda

Chciałbym, abyśmy wrócili do wypowiedzi związanych z pracą w firmie Prima Moda. Opinie klientów i kontrahentów są również ważne w przypadku budowania wizerunku firmy na rynku, jednak ja chciałbym dowiedzieć się, czy ktoś z Was pracuje obecnie u tego pracodawcy? Jest może zapotrzebowanie na nowych pracowników? Proszę o konstruktywną wypowiedź.

@Marta

Otrzymała Pani zwrot pieniędzy?

@Marta

Ja dostałam zwrot ponad miesiąc po terminie ale nekalam ich codziennie i zgłosiłam sprawę do rzecznika praw konsumenta. Powiem szczerze że tylu kłamstw i takiego braku kompetencji nie widzialam jeszcze nigdy. Co śmieszne dzisiaj rano oddali mi kasę a po południu napisali to co wszystkim czyli ze przelew czeka na zatwierdzenie przez dział finansowy. Nic dodać nic ująć. Pracownicy prima mody WSTYD

Przemysław
@Oszukana

Oczekiwanie na zwrot należności to oczywiście duża niedogodność dla klienta, ale znajdujemy się na forum pracowniczym, a nie konsumenckim, więc szukamy tu przede wszystkim opinii osób zatrudnionych w Prima Moda. Zachęcam pracowników do większej aktywności i zostawiania swoich wypowiedzi o pracodawcy.

porządna

Ja się nie dziwię, że ze zwrotami jest taki problem jak ludziom się nie chce nawet przymierzyć tylko kupują, a potem połowę produktów oddają. Dla nas jako dla pracowników też jest jest to super. Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Konsumencie czasem naprawdę nadużywają swoich praw.

Tak8Nie1
@porządna

Gdybyście oddawali ludziom pieniądze to nie byłoby problemu i nikt by się tak oburza i może miałabys racje. Co powiesz tym wszystkim co czekają po 2 miesiące na swoje pieniądze za zwrócony towar ?

zsalonu

Ludzie to nie jest forum dla klientów!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Tak10Nie
aero
@zsalonu

Zgadzam się, jakaś dziwna dyskusja się tu zrobiła, a to nie o to chodzi. Jakby brakowało innych for tematycznych...

Tak9Nie
Iza
@aero

Oczywiście - jest to forum przeznaczone raczej dla pracowników firmy Prima Moda, ale warto też czasami poznać i opinię jej Klientów. Zmieńmy już może temat i skupmy się na bieżących warunkach pracy w Prima Moda. Czy Wasza pensja składa się jedynie z podstawy, czy również i z prowizji? Proszę, wyjaśnij tam szczegółowo te kwestię.

TakNie7

irytacja 100%
@Iza

Raczej? A od kiedy to go work oznacza customer forum? No chyba, że nie znam się w tych ingliszach ;) ale mimo to odpowiem na Twoje pytanie. Jeżeli interesuje Cie ta praca to od razu Ci mogę powiedzieć, że nie jest dla każdego. Trzeba się umieć odnaleźć. Premie mamy i myślę, że nie musisz wiedzieć więcej o moim wynagrodzeniu. Zespół jest w porządku.

Tak7Nie
@irytacja 100%

No tak praca nie jest dla każdego bo nie każdy chce tak oklamywac ludzi jak robią to pracownicy prima mody

ileż można

Czemu klienci wystawiają oceny?! Przecież to ocena warunków pracy! Jak przyszli pracownicy mają spojrzeć na to obiektywnie? Administrator powinien wreszcie coś z tym zrobić bo to forum robi się mega niewiarygodne... Jak już to faktycznie powinni się podpisywać z imienia i nazwiska, chyba, że to fejki, a wcale bym się nie zdziwiła.

@ileż można

Bo skoro sklep (usunięte przez administratora)klientów to może warto się zastanowić czy to uczciwy pracodawca

Kasia

Może wreszcie wypowiem się tematycznie, jako pracownik. Pracuję w salonie i nie jest źle. Praca do ciężkich nie należy, a pieniądze zawsze o czasie na koncie. Przyznam szczerze, że teraz gdy pracuję maksymalnie jedną niedzielę w miesiącu jest już w ogóle super. Mogę spędzić dzień w domu z rodziną. Na razie nie myślę o zmianie pracy.

Tak5Nie1
klient
@Kasia

(usunięte przez administratora). Nie odpowiadają na maile i nie odbierają telefonu. Nie reagują nawet na informacje, że podam ich do Rzecznika Praw Konsumenta, UOIK i Izby Handlowej. Sprawę przekazuje do sądu.

Tak1Nie6
jola
@klient

To nie jest forum dla klientów, więc nie wiem po co komu takie informacje. Też jestem pracownikiem salonu i nam się krzywda nie dzieje. Jeżeli ma pani jakiś problem to tu go raczej pani nie rozwiąże, a poza tym anonimowo to każdy może sobie tak pisać... A już nie raz się słyszało jak działa nieuczciwa konkurencja...

Tak4Nie1
Mirosław
@jola

Mogłabyś napisać, jak wyglądają warunki zatrudnienia w firmie Prima Moda? Zastanawia mnie, czy pracodawca bierze pod uwagę zatrudnianie mężczyzn, czy może w tej firmie pracują same kobiety? Chciałbym sprecyzować tę kwestię, ponieważ widzę, że firma sprzedaje również produkty z działu męskiego, dlatego chcę się upewnić, czy można śmiało aplikować.

dobre pytanie
@Mirosław

Drogi moderatorze goworka, kiedy macie zamiar zrobić coś wreszcie z opiniami klientów i uczynić wreszcie to forum przydatnym dla PRAWDZIWYCH pracowników, a nie anonimowych hejterów? :)

zzzz
@jola

Niestety nie jestem konkurencją, ale opinia się zgadza, potwierdzam, czekam na pieniądze bardzo długo, brak kontaktu, nie odbierają telefonów. Może to nie jest forum dla klientów , ale może pracownicy dowiedzą się jak traktuje się klientów.

@klient

Witam, a może jakiś pozew zbiorowy?

@jola

Ja niestety mam bardzo zle odczucia co do tego sklepu sklep nie oddaje pieniędzy za zwrócony towar, nie tylko mnie. Wy pracownicy tylko oszukujecie ludzi ze zaraz będzie zwrot itp. Oby się nie okazało że też taka odpowiedź dostaniecie jak będziecie pytać gdzie wasza wypłata. "Dział finansowy już zatwierdza płatność" bo tak oszukujecie ludzi.

zespołowo

Jak dla mnie dobra solidna firma, jasne warunki, zarobki tez w miarę. Atmosfera to zależy od zespołu, ja akurat bardzo fajnie trafiłam :)

Julia
@zespołowo

Dobrze w końcu przeczytać opinię, która w nieco lepszym świetle ukazuje Prima Moda jako pracodawcę. Dlatego trzeba za nią Ci bardzo serdecznie podziękować. Wszystkie kwestie, o których nadmieniłaś wymagałyby jakiegoś uzupełnienia, dopowiedzenia. Zacznijmy może od aspektu wynagrodzenia. Czy w Prima Moda na Twoją pensję składa się jedynie sama podstawa czy także i prowizja? Będziemy wdzięczni za odpowiedź.

Sandra

Dno, dno i jeszcze raz dno. Buty fatalnej jakości z chińskiego bazarku. Mija właśnie 16 dzień oczekiwania na zwrot pieniędzy! Panie na infolinii klepią stała formułkę ze zwrot będzie dziś. Nie polecam, nigdy więcej nic nie kupie w tym super sklepie.

Nazwa działu: Finanse

Tak3Nie8
ola

(usunięte przez administratora) Oczywiście przeprosili i wysłali kuriera po towar. Napisałam do nich kilka maili i za każdym razem dostaję ten sam slogan, że dział finansowy już zatwierdził moje konto.

TakNie8
Magda

zgadzam się w 100%,(usunięte przez administratora)

TakNie3

Lala, śliczna :)

Niezadowolona

Moja sytuacja jest taka sama jak reszty. do dnia dzisiejszego pieniędzy nie otrzymałam a zwrot zgłosiłam 14.03.2019. Pomimo 4 moich upomnień niestety nadal cisza. Rozmawiałam już z urzędem i przesłałam cały opis korespondencji ze sklepem... Zaznaczam, że to wielka strata dla sklepu bo bardzo zniechęca a buty są fajne. Niestety po takich doświadczeniach więcej się nie odważę.

Tak1Nie6
Nazwa działu: E-commerce

Masakra buty zwrócone 18 marca A dzis tj 10 kwietnia pieniędzy za zwrot brak!!!!! Cały czas twierdzą że przelew czeka na zatwierdzenie przez dział finansów. Halo? W tych czasach przelewy wykonuje się ekspresowo A oni każą czekac klientowi nie wiadomo jak długo. (usunięte przez administratora)

Tak1Nie8

TakNie10
Cathys
Nazwa działu: E-commerce

czy w końcu oddali Państwu pieniądze?

TakNie5

pit
Nazwa działu: Finanse

Zwrot otrzymałem.

Seba
Nazwa działu: Handlowy

(usunięte przez administratora) Buty zwrócilem 19 lutego. Dziś mamy 29 marca. Nie otrzymalem zwrotu pieniędzy. Na maile nie odpowiadają. Telefonu też nikt nie odbiera. (usunięte przez administratora)

Tak1Nie16
Cathys
@Seba

Proszę o info czy otrzymał Pan zwrot?

TakNie2

Lukasz

Firma nie odpowiedzialna. Na pieniadze za zwrot butow w sklepie stacjonarnym nie mozna sie doczekać juz 3 tygodnie. Nikt nic nie wie. Podają telefony nie wiadomo do kogo. Szok. Uwarzajcie.!!!!

Tak1Nie16

ewemic

NIE POLECAM ZWYKLI (usunięte przez administratora) odesłałam im buty bo były za małe 25 stycznia dziś jest 21 luty a ja nie dostałam od nich zwrotu pieniędzy. Podobno rozliczają się w ciągu 14 dni. Zwykli (usunięte przez administratora) a jak się do nich dzwoni to kobita mówi,że ona nie ma takich informacji od działu finansów i nie wie czemu nie mam jeszcze oddanych pieniędzy. Moje sugestie dla Prima Moda S.A.: dbajcie bardziej o sprawy klientów a nie swój czubek nosa

Tak1Nie15
Zainteresowana

A praca w Prima Moda jako VM? Czy ktoś ma jakieś informacje?

@Zainteresowana

Świetnie, że chciałabyś pracować w Prima Moda! Markę Prima Moda tworzą bowiem ludzie kochający „fashion and style”. Na ich oficjalnej stronie internetowej znajdziesz aktualne oferty pracy, proponowane wszystkim chętnym przez nich: https://www.primamoda.com.pl/kariera Co Cię skłoniło do tego, by zainteresować się akurat tą firmą? Śmiało dalej bierz udział w tej dyskusji.

Tak1Nie1

Antoni

To znaczy? Dlaczego sugerujesz, że podejmując pracę w firmie Prima Moda można mieć tego typu skutki uboczne? Czy brak życia osobistego związany jest, z tym że w tym miejscu pracy pracownicy pracują tak długo? Może są za to chociaż adekwatnie wynagradzani? Jak widzisz, Twój wpis rodzi wiele pytań, dlatego mam nadzieję, że odpowiesz, dlaczego tak uważasz.

TakNie2

Karolina

Na zwrot pieniędzy nie można się doczekać , nikt za nic nie odpowiada , pani odbiera tel i twierdzi ze trzeba czekać i tak codziennie , nic nie wie , nie umie odpowiedzieć na żadne pytanie ! Moje sugestie dla Prima Moda S.A.: Oddawać pieniądze w ustawowy terminie 14 dni

Tak4Nie10

Aśka
@Karolina

A długo już tak czekasz? Pytam, bo takie szczegóły również mówią wiele o firmie.

Tak1Nie1

Tak2Nie7
Marta

Jest to forum przeznaczone głównie dla pracowników firmy Prima Moda, ale oczywiście bardzo Ci dziękujemy za opowiedzenie nam o swoim problemie. A odbyłaś osobistą rozmowę z Kierownikiem sklepu? Prima Moda to włoski styl, najwyższej jakości skóry oraz pasja i miłość do mody. Sprzedają tam nie tylko obuwie, torebki i akcesoria, ale przede wszystkim wysublimowany styl, wygodę oraz komfort noszenia produktów. Chcielibyście tam pracować? Jeśli tak, to odsyłam Was na ich stronę, na której są umieszczone aktualne oferty pracy: https://www.primamoda.com.pl/kariera Czy zauważyliście coś dla siebie?

Tak1Nie4

Zweryfikowany użytkownik

Nazwa działu: E-commerce

Praca w centrali w dziele e-commerce to nie jest bajka, ani pod względem finansowym, ani atmosfery. Jeśli trafisz na fajny zespół, to bardzo szybko się zmieni. Nikt tam nie siedzi dla przyjemności. Dział to bardziej obsługa klienta i zamówień, niż e-commerce. Praca 9-17, w ciągłym towarzystwie syna prezesa, który jest menedżerem działu e-commerce i marketingu, oraz jego dziewczyny. Jeśli akurat Prezesi mają kiepski nastrój, to na pewno to usłyszysz, mimo że siedzą dwa piętra wyżej. Centrala mieści się w domku szeregowym na Wojszycach i nie jest to prawdziwe biuro niestety...

Tak23Nie3

TakNie7
Marta

Na obecnym forum szanujemy zarówno opinie pracowników, jak i właśnie klientów danej firmy. Dobrze zatem, że podzieliłaś się z Nami swoim zdaniem na temat towaru od Prima Moda. Najlepiej byłoby, jakbyś zwróciła się z powyższymi sugestiami do Kierownika tego sklepu. A może masz już taką rozmowę za sobą?

TakNie6

Hand
@Marta

Kierownik sklepu jak i sprzedawcy nie sa decyzyjni w sprawach reklamacji. Wszystkie rzeczy zwiazane z reklamacja zalatwia sie z Działem Reklamacji nie z Kierownikiem czy sprzedawcami. Tak jest w wiekszosci sklepach.

Tak12Nie

W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku pracy, atmosfera w miejscu zatrudnienia odgrywa coraz ważniejszą rolę. A jak to wygląda w Prima Moda S.A.? Podzielcie się swoimi wrażeniami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

Warszawianka

Ladnie to tak oczerniac kogos za plecami ? I sobie wymyslac ? Jest cos takiego jak ID czy IP min i zostanie to zgloszone dalej.

Tak10Nie

Ruda

Oj chyba przez kogos zazdrosc przemawia. Ciekawe gdzie to slyszalas co napisalas haha ladnie to tak sobie wymyslac. Ja przez tyle lat ani razu takiej bzdury nie uslyszalam w salonie.

Tak11Nie

Masakra
@Administrator

Za nim podjęłam u nich pracę sprawdziłam opinie. Nie uwierzyłam więc się zatrudniłam. Potwierdzam wszystkie negatywne opinie. Jest to jedyny pracodawca (mówię już ogólnie wrzucam wszystkich do jednego worka co tam pracują) o którym nie mogę powiedzieć nic dobrego. Jedynie co to fajne są dziewczyny z Kadr. Tyle.

@Masakra

Dobrze, że jednak sama postanowiłaś zweryfikować opinie innych poprzez zatrudnienie się w Prima Moda. Takie działania powinno się właśnie chwalić. Ale tak naprawdę nie podałaś Nam żadnych konkretów, jeśli chodzi o tego pracodawcę. A powiedz, jak ogólnie wyglądała atmosfera między wszystkimi pracownikami tejże firmy?

@Masakra

Dlaczego wypowiadasz sie na forum dotyczacym Warszawy skoro w Warszawskim salonie nie pracowalas ? Tu nikt nowy nie pracowal, bo sa stale ekipy w obu salonach. Wprowadzasz w ten sposob w blad.

Tak12Nie

@Gabi

Nie zabronimy wypowiadać się na tym forum z takiego powodu. Proszę, żebyś już nie zwracała na to uwagi i wypowiedziała się z własnej perspektywy na temat pracy w Prima Moda. Czy dostajecie tam tylko wynagrodzenie podstawowe, czy również prowizje od sprzedaży? Jak to wygląda w praktyce?

TakNie4

Katarina
@Marta

Ja sie moge wypowiedziec. U nas w salonie premie bierzemy tak naprawde co miesiac. Musisz zrobic min 70% planu indywidualnego i sklep min 90%planu. Planu przez rok nie zrobilysmy dwa razy, z czego raz i tak managerka nie zostawila nas bez premii

Tak11Nie

@Katarina

Skoro macie możliwość uzyskania premii każdego miesiąca, to pozostaje się tylko cieszyć z tego powodu. Oznacza to bowiem, że pracodawca, jakim jest Prima Moda, podchodzi poważnie do swoich pracowników. Jestem niemal w stu procentach przekonana, iż po Twoim wpisie wiele osób będzie chciało spróbować tam swoich sił. Orientujesz się, czy po okresie świątecznym planowana jest rekrutacja?

Anna N

Jako już były pracownik firmy polecam tę pracę, kiedy ktoś chce naprawdę nauczyć się efektywności w sprzedaży. Warunki zatrudnienia są stabilne (3 tyg UZ na okres próbny a potem umowa o pracę). Wymagania są duże, ale za to nawet jako sprzedawca, można nieźle zarobić (jesli sklep robi plany, są naprawdę wysokie premie sprzedażowe). Plany są realne,do osiągnięcia. Grafik elastyczny. Nie ma regionalnych, którzy co chwilę zwracają głowę, a tak naprawdę nic tym nie wnoszą. Jest duży nacisk na sprzedaż, ale ktoś kto naprawdę lubi Mode, rozmawiać z ludźmi, ma pojęcie jak doradzić komuś w zakresie wyglądu-na pewno sobie poradzi. Nie ma rygoru jak w niektórych sklepach, że np. Na przerwę idziesz z zegarkiem w ręku. Są duże możliwości awansu wewnątrz firmy - wystarczy się wykazać. Co do dyrektora sprzedaży - negatywne opinie nie mają nic wspólnego z prawdą. Jest z nią zawsze kontakt, o wszystkim można porozmawiać, załatwić, dogadać się. Nie przyjeżdża tylko po to, żeby tak jak większość Pań regionalnych, postać sobie i pachnieć. Pomaga w sprzedaży, w rekrutacji, uczy sprzedawców. Ale prawda jest taka, że jak komuś Nic nie pasuje i chciałbym leżeć i pachnieć, a kasy dostawać za to nie wiadomo ile, to NIGDZIE mu się nie będzie podobało. Pracowałam tam 2.5 roku i polecam :)

Nick
@Anna N

Dyrektor sprzedaży to największa porażka w tej firmie. Dobre zarobki? Ciut więcej niż najniższa krajowa to dobre zarobki?!! Częściej sklepy nie wyrabiają planów i premii nie ma, więc zarabia się grosze, a wymagania takie, że głowa mała.

Madzia
@Nick

No chyba nie w kazdym salonie jest najnizsza krajowa. W jakim salonie pracowalas? Dziewczyny piszcie konkretne salony, bo wprowadzacie w blad. Stawki sa rozne w zaleznosci od wielkosci salonu i utargow. My w salonie premii nie zrobilysmy dwa razy od poczatku roku ( z czego i tak raz Managerka nie zostawila nas bez premii mimo wszystko). Podstawy tez nie mam najnizszej krajowej. Wiadomo, ze przede wszystkim taka praca opiera sie o premie, ale juz musi byc slabo ogolnie na rynku w danym momencie (np nie sprzedaja sie jesienne buty, bo jest za cieplo), zebysmy jej nie dostaly. Wiec co do kasy to sie nie zgodze.

Tak8Nie

Monika1991

Pracuje w Firmie już jakiś czas. Praca jak każda inna w Galerii Handlowej. Owszem są zmiany 12 godzinne, przy zmianie sezonu jest bardzo duzo pracy ale jak ktos chce pracować i lubi kontakt z ludźmi to da sobie radę wszedzie. Pracowałam u kilku innych pracodawców, gdzie warunki pracy i atmosfera były o wiele gorsze. Praca wcale nie należy do najtrudniejszych, są całkiem niezłe premie sprzedażowe, z reszta nie pamietam miesiąca w którym bym jej nie miała, tylko trzeba chcieć i nie marudzić. Jeżeli chodzi natomiast o współpracę z gora to większych bzudr nie słyszałam, kazdy jest pomocny i nikogo sie tu nie obraża.

Madzia

Chcecie obiektywnej opinii? Proszę Minusy: jak każda praca w galerii: dwunastki, kamery, słaba podstawa, obowiązek sprzedawania towaru z chin jako włoski lub jak to poleciła "góra" mówić "towaru z całego świata" zdawanie raportów że sprzedaży która zwykle nie zależała od sprzedawcy . Fatalna współpraca z salonem w Arkadii zero kontaktu nieodbiedanie telefonów. Grafik i atmosfera pod humor kierowniczki ale to nie wina firmy Plusy: premia za zrealizowanie planu, konkursy- fajne nagrody jako doping: buty torebki okulary itp jak się chciało to się mogło, ja wygrałam w kilku konkursach i mam te rzeczy do dziś, możliwość wykupienia taniej karty medycznej do Luxmedu -porobilam sobie za darmoszke mnóstwo badań plus kadry pilnują nadgodzin jak zapierniczalas dużo to potem masz wolne lub ci płacą. Co do dyrki regionalnej serio dziewczyny trochę dystansu. Pani M musi się tak zachowywać bo to jej robota. Pogada pogada ale swoje widzi, ja zwykle zapierdzielalam na magazynie 3/4czasu pracy żeby dobrze ułożyć towar i było łatwiej nam sprzedawać na czym traciła moja osobista sprzedaż a Marta pogadała a i tak wiedziała że jestem bardzo dobrym pracownikiem o czym mi przypominała jak widziała że się wkurzam że mi zwraca uwagę za sprzedaz. Tak naprawdę spoko Grażyna z niej i ja to bym się z nią wódki napila ;) pracę w firmie zakończyłam że względu na zamknięcie salonu ale dostałam kasę za urlop plus odprawę więc extra bo siedzialam w domu a mi płacili, teraz mam o niebo lepsza pracę 8-16 pon-pt i z dużo lepsza kasa ale jak ktoś szuka pracy i jest pod kreską to mimo wszystko polecam Primke. Pójdźcie do LPP to dopiero zobaczycie (usunięte przez administratora) ;)

Tak2Nie1
Katarina
@Madzia

Nie we wszystkich salonach pracuje sie dwunastkami. U nas tak nie bylo. Kamery ? Tak naprawde moze kilka razy zadzwonila do nas managerka - a pracowalam w firmie dluzszy czas. W ogole kamer nie odczuwalysmy. Do tego w wiekszym salonie wiecej sie zarabia (skoro salon w ktorym pracowalas zostal zamkniety to musial byc mniejszy i nie rentowny, a w mniejszych salonach sa dwa razy mniejsze zarobki niz w Silesii, Browarze, Arkadii czy np Mokotowie) Mam porownanie, bo wiem z wlasnego doswiadczenia ile zarabia sie w duzym salonie i ile w mniejszym. Premie w tych duzych salonach tez sa dwa razy wieksze, wiec nie ma co porownywac do siebie niektorych salonow. Pakiet lux med potwierdzam - jest mozliwy do wziecia w fajnej cenie. Ja dostalam za wysoka sprzedaz w prezencie od firmy. Dla mnie jedyny minus - sprzedaz internetowa i beszczelny klient, ktory nie raz dal popalic. Ja tez juz w firmie nie pracuje - zmiana branzy, problemy z kregoslupem. Ja wlasnie zbytnio na zarobki nie narzekalam, premie mialysmy dobre, podstawe tez mialam podniesiona juz po roku pracy, ale zdrowie zmusilo do zmian. Kadry zgadzam sie - wszystkiego pilnuja i zawsze wszystko sie zgadzalo. Najgorsza wspolpraca z dzialem reklamacji - ale tez mozna bylo sobie z tym poradzic.

Tak16Nie

Marta

To, że forum publiczne nie jest odpowiednim miejscem na obmawianie innych osób, wydaje się być oczywiste tak samo jak to, że nikt w Internecie nie jest anonimowy. Sprawę zniesławienia proponuję pozostawic zainteresowanym osobom i jednocześnie zakończyć tą niewiele wnoszącą dyskusję na rzecz powrotu do tematu, którego dotyczy ten wątek forum, czyli poznanie prawdziwych opinii dotyczących pracy w firmie Prima Moda.

Kodeks Karny

No niestety kolezanko nie masz racji. Policja, do ktorej zostaje zlozona skarga o znieslawienie dostaje na pismie od portalu go work dane w postaci min IP. Portal go work za posrednictwrm sadu zostaje zwolniony z ochrony danych identyfikacyjnych. Pozniej ustalane sa dane osoby, ktora taki komentarz napisala. Nie masz dziewczyno zielonego pojecia o tym. Wedlug Kodeksu Karnego za znieslawienie zasadza sie bardzo czesto odszkodowanie na rzecz osoby znieslawionej badz np wskazanej fundacji. Jezeli komentarz oczernia dana osobe, a do tego utrudnia prace danej osoby badz firmy to wygrana w takiej sprawie to pestka. Znieslawienie poprzez srodki masowego przekazu, min internet sa surowo karane. Kogo w oczy kole haha. Dziewczyno nie wprowadzaj w blad i proponuje zapoznac sie z ART 212 KK. Studiuje prawo karne, wiec mam to w jednym palcu kolezanko. Do tego bezprawnie umieszczane sa dane osobowe. A RODO jest bardzo rygorystyczna ustawa o ochronie danych osobowych i bezprawne jest uzywanie nawet imienia.

Tak18Nie

Gabi

Boze litosci, a kto z tego pozwu prywatnego sciga ? Moze straz miejska haha nie no litosci dziewczyno. Policja przyjmuje skarge i wnioskuje o IP a pozniej o dane osobowe. Prosze Cie uzupelnij wiedze, bo teraz to pokazalas totalny brak inteligencji. Wystarczy nawet w google podstawe przeczytac. Proponuje sie z nia zapoznac. Moze nie wiesz jak to sie robi, moze pomoge haha wpisujemy www.google.pl a tam slowko znieslawienie. Proste ? Wychodzi na to, ze dla Ciebie bardzo skomplikowane skoro piszesz takie bzdury i jeszcze innych wprowadzasz w blad. Nikt dziewczyno nie straszy, tylko pisze. I zal mi Ciebie skoro nie potrafisz tych bzdur powiedziec jej prosto w oczy. Szkoda nam Ciebie, Twoje zycie musi byc najwyrazniej bardzo nudne skoro masz na takie rzeczy czas. Na edukacje nigdy nie jest za pozno, wiec zycze milej lektury.

Tak15Nie

Tak2Nie5
Warszawianka

Przeciez tu sa wyraznie podane jej dane osobowe, litosci. Wystarczy, ze jest napisane gdzie pracuje i na jakim stanowisku. To juz sa dane osobowe. I juz powod do zlozenia skargi na policji. Dziewczyno swiecisz brakiem podstawowej wiedzy. Nie umiesz czytac ? Przeciez wyraznie jest napisane kogo ten komentarz oczernia. Sam go work nie zaprzeczyl, ze takie sprawy sa zakladane i policja wystepuje do nich z wnioskiem o min IP. I to zadna tajemnica. Do tego jeden komentarz jest pod drugim i opisuje ta sama osobe i jezeli myslisz, ze to nie swiadczy o tym kto jest oczerniany mimo ze tylko nazwana jest pudlem haha to musisz wrocic do gimnazjum i ponownie nauczyc sie czytac ze zrozumieniem. Nikt tu nikogo nie straszy tylko informuje. Takie sprawy to norma. Nikogo prawda w oczy nie kole tylko nie pozwolimy na to, zeby byla oczerniana bo zlego slowa na jej temat nie powiemy ! Trafilo sie jedno badz dwa tzw zgnile jaja w jej karierze zawodowej i smrod po ktorejs ciagnie sie widze nadal. Zawisc i zazdrosc- tacy sa niestety teraz ludzie.

Tak16Nie

Gabi

Dziewczyny nie bojcie sie ? Haha chcialas napisac dziewczyno. Nie szalej tak z ta liczba mnoga. Do tego zgadzam sie z postem wyzej. Naucz sie czytac ze zrozumieniem, bo wyraznie w poscie jest zaznaczone kogo ma oczerniac. I jest dosadnie napisane. IP i dane to nie - nie moga podac tylko jak dostana takie pismo - musza. Nie pisz glupot bo, az szkoda czasu zeby Cie edukowac.

Tak17Nie

Klara

Idealnie to nie jest nigdzie. Wiem tylko, że wszędzie jest dobrze gdzie nas nie ma!!

Zostaw opinię o Prima Moda S.A. - Warszawa

Chcę opublikować: