Opinie o Prima Moda S.A. w Warszawa

Budujemy pozytywny i profesjonalny wizerunek naszej firmy, z pasją oraz determinacją. Staramy się przede wszystkim być kreatywni i innowacyjni. Cały czas dążymy do perfekcji we wszystkim co robimy; dbamy o doskonałość produktu.

Branże: Produkcja obuwia

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Prima Moda S.A. w Warszawa

Anna N

Jako już były pracownik firmy polecam tę pracę, kiedy ktoś chce naprawdę nauczyć się efektywności w sprzedaży. Warunki zatrudnienia są stabilne (3 tyg UZ na okres próbny a potem umowa o pracę). Wymagania są duże, ale za to nawet jako sprzedawca, można nieźle zarobić (jesli sklep robi plany, są naprawdę wysokie premie sprzedażowe). Plany są realne,do osiągnięcia. Grafik elastyczny. Nie ma regionalnych, którzy co chwilę zwracają głowę, a tak naprawdę nic tym nie wnoszą. Jest duży nacisk na sprzedaż, ale ktoś kto naprawdę lubi Mode, rozmawiać z ludźmi, ma pojęcie jak doradzić komuś w zakresie wyglądu-na pewno sobie poradzi. Nie ma rygoru jak w niektórych sklepach, że np. Na przerwę idziesz z zegarkiem w ręku. Są duże możliwości awansu wewnątrz firmy - wystarczy się wykazać. Co do dyrektora sprzedaży - negatywne opinie nie mają nic wspólnego z prawdą. Jest z nią zawsze kontakt, o wszystkim można porozmawiać, załatwić, dogadać się. Nie przyjeżdża tylko po to, żeby tak jak większość Pań regionalnych, postać sobie i pachnieć. Pomaga w sprzedaży, w rekrutacji, uczy sprzedawców. Ale prawda jest taka, że jak komuś Nic nie pasuje i chciałbym leżeć i pachnieć, a kasy dostawać za to nie wiadomo ile, to NIGDZIE mu się nie będzie podobało. Pracowałam tam 2.5 roku i polecam :)

@Anna N

(usunięte przez administratora)Dobre zarobki? Ciut więcej niż najniższa krajowa to dobre zarobki?!! Częściej sklepy nie wyrabiają planów i premii nie ma, więc zarabia się grosze, a wymagania takie, że głowa mała.

Madzia

No chyba nie w kazdym salonie jest najnizsza krajowa. W jakim salonie pracowalas? Dziewczyny piszcie konkretne salony, bo wprowadzacie w blad. Stawki sa rozne w zaleznosci od wielkosci salonu i utargow. My w salonie premii nie zrobilysmy dwa razy od poczatku roku ( z czego i tak raz Managerka nie zostawila nas bez premii mimo wszystko). Podstawy tez nie mam najnizszej krajowej. Wiadomo, ze przede wszystkim taka praca opiera sie o premie, ale juz musi byc slabo ogolnie na rynku w danym momencie (np nie sprzedaja sie jesienne buty, bo jest za cieplo), zebysmy jej nie dostaly. Wiec co do kasy to sie nie zgodze.

Monika1991

Pracuje w Firmie już jakiś czas. Praca jak każda inna w Galerii Handlowej. Owszem są zmiany 12 godzinne, przy zmianie sezonu jest bardzo duzo pracy ale jak ktos chce pracować i lubi kontakt z ludźmi to da sobie radę wszedzie. Pracowałam u kilku innych pracodawców, gdzie warunki pracy i atmosfera były o wiele gorsze. Praca wcale nie należy do najtrudniejszych, są całkiem niezłe premie sprzedażowe, z reszta nie pamietam miesiąca w którym bym jej nie miała, tylko trzeba chcieć i nie marudzić. Jeżeli chodzi natomiast o współpracę z gora to większych bzudr nie słyszałam, kazdy jest pomocny i nikogo sie tu nie obraża.

Madzia

Chcecie obiektywnej opinii? Proszę Minusy: jak każda praca w galerii: dwunastki, kamery, słaba podstawa, obowiązek sprzedawania towaru z chin jako włoski lub jak to poleciła "góra" mówić "towaru z całego świata" zdawanie raportów że sprzedaży która zwykle nie zależała od sprzedawcy . Fatalna współpraca z salonem w Arkadii zero kontaktu nieodbiedanie telefonów. Grafik i atmosfera pod humor kierowniczki ale to nie wina firmy Plusy: premia za zrealizowanie planu, konkursy- fajne nagrody jako doping: buty torebki okulary itp jak się chciało to się mogło, ja wygrałam w kilku konkursach i mam te rzeczy do dziś, możliwość wykupienia taniej karty medycznej do Luxmedu -porobilam sobie za darmoszke mnóstwo badań plus kadry pilnują nadgodzin jak zapierniczalas dużo to potem masz wolne lub ci płacą. Co do dyrki regionalnej serio dziewczyny trochę dystansu. Pani M musi się tak zachowywać bo to jej robota. Pogada pogada ale swoje widzi, ja zwykle zapierdzielalam na magazynie 3/4czasu pracy żeby dobrze ułożyć towar i było łatwiej nam sprzedawać na czym traciła moja osobista sprzedaż a Marta pogadała a i tak wiedziała że jestem bardzo dobrym pracownikiem o czym mi przypominała jak widziała że się wkurzam że mi zwraca uwagę za sprzedaz. Tak naprawdę spoko Grażyna z niej i ja to bym się z nią wódki napila ;) pracę w firmie zakończyłam że względu na zamknięcie salonu ale dostałam kasę za urlop plus odprawę więc extra bo siedzialam w domu a mi płacili, teraz mam o niebo lepsza pracę 8-16 pon-pt i z dużo lepsza kasa ale jak ktoś szuka pracy i jest pod kreską to mimo wszystko polecam Primke. Pójdźcie do LPP to dopiero zobaczycie (usunięte przez administratora) ;)

Katarina
@Madzia

Nie we wszystkich salonach pracuje sie dwunastkami. U nas tak nie bylo. Kamery ? Tak naprawde moze kilka razy zadzwonila do nas managerka - a pracowalam w firmie dluzszy czas. W ogole kamer nie odczuwalysmy. Do tego w wiekszym salonie wiecej sie zarabia (skoro salon w ktorym pracowalas zostal zamkniety to musial byc mniejszy i nie rentowny, a w mniejszych salonach sa dwa razy mniejsze zarobki niz w Silesii, Browarze, Arkadii czy np Mokotowie) Mam porownanie, bo wiem z wlasnego doswiadczenia ile zarabia sie w duzym salonie i ile w mniejszym. Premie w tych duzych salonach tez sa dwa razy wieksze, wiec nie ma co porownywac do siebie niektorych salonow. Pakiet lux med potwierdzam - jest mozliwy do wziecia w fajnej cenie. Ja dostalam za wysoka sprzedaz w prezencie od firmy. Dla mnie jedyny minus - sprzedaz internetowa i beszczelny klient, ktory nie raz dal popalic. Ja tez juz w firmie nie pracuje - zmiana branzy, problemy z kregoslupem. Ja wlasnie zbytnio na zarobki nie narzekalam, premie mialysmy dobre, podstawe tez mialam podniesiona juz po roku pracy, ale zdrowie zmusilo do zmian. Kadry zgadzam sie - wszystkiego pilnuja i zawsze wszystko sie zgadzalo. Najgorsza wspolpraca z dzialem reklamacji - ale tez mozna bylo sobie z tym poradzic.

To, że forum publiczne nie jest odpowiednim miejscem na obmawianie innych osób, wydaje się być oczywiste tak samo jak to, że nikt w Internecie nie jest anonimowy. Sprawę zniesławienia proponuję pozostawic zainteresowanym osobom i jednocześnie zakończyć tą niewiele wnoszącą dyskusję na rzecz powrotu do tematu, którego dotyczy ten wątek forum, czyli poznanie prawdziwych opinii dotyczących pracy w firmie Prima Moda.

Kierownik Sklepu

2 spotkania z Panią Agnieszką. Pierwsza rozmowa ogólna, krótka prezentacja firmy, oczekiwań. 2ga rozmowa przedstawienie propozycji finansowej.

Przebieg kariery, co wiesz na temat firmy, praca z wskaźnikami, zainteresowania.

logo firmy Serwisant rowerowy
Kodeks Karny

No niestety kolezanko nie masz racji. Policja, do ktorej zostaje zlozona skarga o znieslawienie dostaje na pismie od portalu go work dane w postaci min IP. Portal go work za posrednictwrm sadu zostaje zwolniony z ochrony danych identyfikacyjnych. Pozniej ustalane sa dane osoby, ktora taki komentarz napisala. Nie masz dziewczyno zielonego pojecia o tym. Wedlug Kodeksu Karnego za znieslawienie zasadza sie bardzo czesto odszkodowanie na rzecz osoby znieslawionej badz np wskazanej fundacji. Jezeli komentarz oczernia dana osobe, a do tego utrudnia prace danej osoby badz firmy to wygrana w takiej sprawie to pestka. Znieslawienie poprzez srodki masowego przekazu, min internet sa surowo karane. Kogo w oczy kole haha. Dziewczyno nie wprowadzaj w blad i proponuje zapoznac sie z ART 212 KK. Studiuje prawo karne, wiec mam to w jednym palcu kolezanko. Do tego bezprawnie umieszczane sa dane osobowe. A RODO jest bardzo rygorystyczna ustawa o ochronie danych osobowych i bezprawne jest uzywanie nawet imienia.

Gabi

Boze litosci, a kto z tego pozwu prywatnego sciga ? Moze straz miejska haha nie no litosci dziewczyno. Policja przyjmuje skarge i wnioskuje o IP a pozniej o dane osobowe. Prosze Cie uzupelnij wiedze, bo teraz to pokazalas totalny brak inteligencji. Wystarczy nawet w google podstawe przeczytac. Proponuje sie z nia zapoznac. Moze nie wiesz jak to sie robi, moze pomoge haha wpisujemy www.google.pl a tam slowko znieslawienie. Proste ? Wychodzi na to, ze dla Ciebie bardzo skomplikowane skoro piszesz takie bzdury i jeszcze innych wprowadzasz w blad. Nikt dziewczyno nie straszy, tylko pisze. I zal mi Ciebie skoro nie potrafisz tych bzdur powiedziec jej prosto w oczy. Szkoda nam Ciebie, Twoje zycie musi byc najwyrazniej bardzo nudne skoro masz na takie rzeczy czas. Na edukacje nigdy nie jest za pozno, wiec zycze milej lektury.

Warszawianka

Przeciez tu sa wyraznie podane jej dane osobowe, litosci. Wystarczy, ze jest napisane gdzie pracuje i na jakim stanowisku. To juz sa dane osobowe. I juz powod do zlozenia skargi na policji. Dziewczyno swiecisz brakiem podstawowej wiedzy. Nie umiesz czytac ? Przeciez wyraznie jest napisane kogo ten komentarz oczernia. Sam go work nie zaprzeczyl, ze takie sprawy sa zakladane i policja wystepuje do nich z wnioskiem o min IP. I to zadna tajemnica. Do tego jeden komentarz jest pod drugim i opisuje ta sama osobe i jezeli myslisz, ze to nie swiadczy o tym kto jest oczerniany mimo ze tylko nazwana jest pudlem haha to musisz wrocic do gimnazjum i ponownie nauczyc sie czytac ze zrozumieniem. Nikt tu nikogo nie straszy tylko informuje. Takie sprawy to norma. Nikogo prawda w oczy nie kole tylko nie pozwolimy na to, zeby byla oczerniana bo zlego slowa na jej temat nie powiemy ! Trafilo sie jedno badz dwa tzw zgnile jaja w jej karierze zawodowej i smrod po ktorejs ciagnie sie widze nadal. Zawisc i zazdrosc- tacy sa niestety teraz ludzie.

Gabi

Dziewczyny nie bojcie sie ? Haha chcialas napisac dziewczyno. Nie szalej tak z ta liczba mnoga. Do tego zgadzam sie z postem wyzej. Naucz sie czytac ze zrozumieniem, bo wyraznie w poscie jest zaznaczone kogo ma oczerniac. I jest dosadnie napisane. IP i dane to nie - nie moga podac tylko jak dostana takie pismo - musza. Nie pisz glupot bo, az szkoda czasu zeby Cie edukowac.

Klara

Idealnie to nie jest nigdzie. Wiem tylko, że wszędzie jest dobrze gdzie nas nie ma!!

Angelika

Dziewczyny dajcie sobie spokoj. Szkoda sie znizac do takiego poziomu dyskusji. Nikt kto ma cos w glowie nie bedzie zwracal uwagi na tak smieszne komentarze osoby, ktora ewidentnie ma zycie tak nudne i nie udane, ze musi przelac na kogos swoja gorycz. Poziom wypowiedzi tez daje wiele do zyczenia. Bo kazdy kto ma choc troche honoru i inteligencji to mowi takie bzdury prosto w oczy, a nie robi smieszne cyrki na forach. A dlaczego nie powie prosto w oczy ? Bo oczerniac i wymyslac najlepiej za plecami. Dziewczyna chwilowo czuje sie bezkarna i pisze co chce, ale to kwestia chwili i bedzie po sprawie. Pozdrawiam

Szkoda slow

Haha, to juz zaczynasz wszystkich wkolo obrazac ? Brawo. No nic pokazalas tylko swoj poziom i tym bardziej utwierdzilas w tym, ze Twoje komentarze sa wymyslone i smieszne. No kogo jeszcze obrazisz Gwiazdo internetu ? Nie no poziom tak niski, ze nawet nie da sie tych wypowiedz skomentowac. Na rynku praca lezy teraz doslownie na ziemi i kazdy ma wybor jak nigdy. I tak siedza, bo sie boja haha. No to ladnie obrazasz wszystkie dziewczyny. A i jeszcze jedno - niedlugo bedziesz miala okazje porozmawiac oficjalnie z osobami, ktore obrazasz.

Szok

Czyli rozumiemy, ze dziewczyny, ktore z nia pracuja nadal badz pracowaly latami nie zauwazyly, ze stosuje w salonie mobbing ? Tylko Ty bylas taka inteligentna ? Obrazilas te wszystkie dziewczyny, ktore w salonie pracuja badz sa bylymi wieloletnimi pracownikami. Zrobilas z tych dziewczyn i miedzy innymi ze mnie malo inteligentne, a nawet moze tepe, bo dziwnym trafem tylko Ty te bzdury zauwazylas. Ja sie zastanawiam co Ty chcialas tym wpisem osiagnac, bo tylko sie osmieszylas. Kazdy kto spedzi w salonie chodz jeden dzien wysmieje wiekszosc tych bzdur. Ja trzymam kciuki za to, zebys dostala za swoje i miejmy nadzieje zostana za te bzdury wyciagniete wobec Ciebie konsekwencje prawne.

Arkadyjka

Widze kolezanko, ze mocno poniosla Cie fantazja i chyba nawet nie troche -przesadzilas. Myslalas, ze chwile odczekasz od momentu swojego ostatniego dnia w pracy i nikt nie domysli sie, ze to wlasnie Ty postanowilas w tak beszczelny sposob ja oczernic ? Ciezko sie nie domyslic kto to pisze skoro w Arkadii ludzie pracuja latami i przypadkow takich jak Ty juz tu nie bylo haha. Mobbing, a ludzie pracuja z nia latami ? Dziwne ? Gdyby nie min RODO chetnie wypisalybysmy Cie z imienia i nazwiska, zebys nie czula sie bezkarna. Napsulas nerwow nie tylko jej, ale w zespole tez pokazalas jaka jestes naprawde. Miejmy nadzieje, ze osoba, ktora oczerniasz nie pozwoli sobie na takie rzeczy i zrozumiesz, ze wypisujac takie bzdury nie pozostajesz anonimowa.

@Arkadyjka

Tu akurat nie bedzie miala problemu, bo komentarz jezeli jest nie prawdziwy to jest jawne znieslawienie. Zreszta jest w takiej formie napisany... Ja raczej tez bym nie odpuscila, bo nie moga ludzie czuc sie bezkarnie. W koncu wchodzimy tu po to, zeby przed podjeciem pracy wyczytac obiektywna prawde o firmie, a nie bzdury i nie prawdziwe opinie robiace tylko zamieszanie. Anno wychodzi na to, ze chyba nie przemyslalas swojego wpisu.

Karolajna

Haha Karolajna to bylam ja... I kurcze nie przypominam sobie zebym miala stanowisko kierownika, haha jeszcze :). Bo wiadomo co mnie w przyszlosci spotka ? Ciekawe czy osoba zainteresowana wie o tym co czytam wyzej. I oba komentarze sa z jednego numeru ID/IP ? Dziwne ? No raczej nie.

Brak slow

Kare to Ty bedziesz placila w formie odszkodowania za znieslawienie, jezeli nie przestaniesz jej oczerniac. Bo sprawa bedzie zgloszona i oficjalnie Twoje dane poprzez IP, ID i MEC wraz z Twoja godnoscia zostana podane na papierze dla jej informacji. I to nie sa grozby, ale fakty. Jezeli wypisuje sie bzdury w internecie i mysli sie, ze zostanie sie anonimowym i bezkarnym to mozna grubo sie pomylic. Proponuje zapoznac sie z Kodekdem Karnym, bo dnia 13.07 wlasnie go zlamalas wedlug prawa. Krytyka ok - ale konstruktywna i prawdziwa - a nie "wyssana z palca" opinia.

Zainteresowana

Na jaką umowę można liczyć na początek?

@Zainteresowana

2 tyg badz 3 umowa zlecenie, pozniej umowa o prace. Ja bynajmniej tak mialam.

Karolajna

Duzo sie w firmie pozmienialo, a kilka lat juz pracuje. Przede wszystkim zarobki, ktore sa o niebo lepsze. Plany - w ciagu calego roku nie zrobilysmy raz, a co za tym idzie co miesiac bierzemy premie. Towaru jest wiecej, przez co sprzedajemy jeszcze wiecej sztuk. Teraz dostalam za dobra sprzedaz pakiet w lux medzie. Tez mnie wiele rzeczy draznilo, ale warto bylo odczekac na spokojnie na poprawe przede wszystkim finansowa.

Centrala?
@Karolajna

Pięknie napisane XD Pewnie ktoś z centrali haha

@Centrala?

Zapraszam do Warszawskiego salonu w ktorym pracuje, chetnie pochwale sie doswiadczeniami z pracy na zywo. W samej Warszawie jest wiele osob, ktore dopiero co obchodzily swoje dziesieciolecia ( dwie osoby) i pieciolecia (4 osoby) to chyba o czyms swiadczy. Handel jest specyficzna branza i nie wszyscy sie do takiej pracy nadaja, wiec zamiast wypisywac zale i pretensje proponuje sie najpierw zaangazowac w dana prace, pokazac swoje umiejetnosci, a potem wymagac. Dobrzy pracownicy nie siedza i nie zala sie na forach, czesto nie slusznie oczerniajac firme. Polecam przyjsc i przekonac sie jak praca w firmie wyglada w rzeczywistosci.

Soska

A kto teraz jest regionalną? Już dawno nie pracouje w PM ale jestem ciekawa kto kieruje teraz tym cyrkiem :D

marta

praca jak praca w sklepie ale w prima moda to dopiero tragedia pracowała jak sprzedawca pozniej kierownik sklepu i w koncu przedstawiciel regionalny jezeli sa dalej te same osoby co kieruja firma to dopieroi tragiedia (usunięte przez administratora)

Anka
@marta

Nic się nie zmieniło - potocz tego ze towar jest jeszcze bardziej badziewny. Tak władze u góry to śmiech - powinni iść na przyuczenie do lidla -zwłaszcza regionalna :D

@Anka

W firmie nie ma regionalnych od dluzszego juz czasu, wiec chyba o innej firmie piszesz. Komentarz bez sensu i widac, ze ktos oczernia, bo oczernia nie majac nawet pojecia o pracy w PM.

Warszawianka

Widac, ze tu bzdury sa pisane i nie na pewno przez osoby tu pracujace. W Prima Modzie nie ma regionalnych !!! Wiec po co pisac te glupoty. Pani z Legionowa nie pracuje w firmie od 5 lat juz, wiec po co sie wypowiadac jezeli nie ma sie biezacej wiedzy na temat pracy w firmie. Do tego proponuje nauczyc sie najpierw jezyka polskiego, bo widac na jakim poziomie jest wypowiedz.

@Kat a kto zniszczył te buty i dlaczego właśnie Ty musiałaś je kupić? A w jaki sposób jest rozliczana premia, że uważasz, że sklep Prima Moda S.A. Cie oszukał? Czy nie macie logowania w systemie kto sfinalizował jaki paragon?

Zaskoczona

Kasa, ktora sie nie zgadza ? No bardzo ciekawe. 3 lata pracuje i jakos nigdy nic nie brakowalo. No sory, sa szczegoly, ktore bym zmienila, bo zawsze moze byc jeszcze lepiej, ale bez przesady. Nie wiem kolezanko czy wiesz, ale nie jestes anonimowa w sieci, bo jest cos takiego jak numer ID. I oskarzanie firmy o oszustwa w pensji to juz przekroczona pewna granica klamstwa i oczerniania. Brak slow. Nie wypowiadam sie na takich forach, ale jak zaczelysmy w salonie o tym wpisie rozmawiac to postanowilam swoja napisac. Przeciez wiemy kto min pisze te bzdury. A w salonie na koniec udaje kolezanke. Odejdz dziewczyno z honorem, bo pokazujesz tylko swoj poziom.

Warszawianka

W Warszawskim salonie ? Mokotow czy Arkadia ? Skoro Cie oszukiwali to chetnie sie dowiem w ktorym salonie ? Bo jak nic wyglada to na desperacki komentarz. Tym bardziej, ze z Warszawskich salonow w ostatnim czasie postanowily odejsc tylko dwie osoby (ogolnie sa tu raczej stale ekipy). Bardzo latwo wydedukowac, ktora takie komentarze pisze. Szkoda tylko kolezanko, ze nie masz odwagi tych bzdur powiedziec prosto w oczy w salonie czy Kierownikowi. Nie wiem jaki masz cel w oczernianiu firmy, ale szkoda mi takich ludzi, ktorzy w pracy nic wartosciowego nie pokazali i jeszcze na koniec nie potrafia odejsc z honorem. Pozdrowienia od bylych kolezanek z salonu, ktorym jakos premia na koncie sie zgadza ;)

Taka prawda

(usunięte przez administratora)Nigdy tam niczego nie kupie, takie badziewie te buty, torebki, nie mowiac o ich cenach !!! lepszej jakosci kupi sie w sieciowkach !!!

Renia
@Taka prawda

(usunięte przez administratora) praca w sklepie to walka z klientem o jego racje - a ty wmawiają kłamstwo. Odradzam odrzadzam więcej reklamacji niż sprzedaży. (usunięte przez administratora)

warsza
@Warszawianka

odpowiedziała Jola Rutowicz xD

Zostaw merytoryczną opinię o Prima Moda S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Prima Moda S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Prima Moda S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Prima Moda S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 8 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Prima Moda S.A.?

Kandydaci do pracy w Prima Moda S.A. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Prima Moda S.A.