Opinie o Prima Moda S.A. w Warszawa

Budujemy pozytywny i profesjonalny wizerunek naszej firmy, z pasją oraz determinacją. Staramy się przede wszystkim być kreatywni i innowacyjni. Cały czas dążymy do perfekcji we wszystkim co robimy; dbamy o doskonałość produktu.

Branże: Produkcja obuwia

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Prima Moda S.A. w Warszawa

Kasia D.

Nie polecam tej firmy - pracowałam dość długo w jednym z Krakowskich sklepów - kiepska atmosfera, gumowe uszy które donoszą bzdury pani menager aby się przymilać. (usunięte przez administratora)

@mija

Firma nigdy nie pojdzie do przodu zważajac na podejscie osób "na górze", firma nie doecnia konkurencji i nie chce się uczyć czegoś nowego. Za zasade przyjęła, że winnien jest personel w sklepach, a nie kolekcja czy ceny, a nawet konkurencja.

@Kat trochę nie fair mówić o takiej dużej sieci sklepów Prima Moda S.A. firma "krzak". Rozumiem, że możesz nie mieć dobrych doświadczeń, ale pisanie tak o dużej firmie, to już trochę przesada. A co w Twoim doświadczeniu zawodowym się wydarzyło, że tak nazywasz tą firmę?

Kat

Slabe miejsce do polecania, słabo jak na Warszawę z zarobkami i polityką firmy ,, krzak” Odradzam prace - mówię to z doświadczenia na własnej skórze w tej firmie

Kierownik Sklepu

2 spotkania z Panią Agnieszką. Pierwsza rozmowa ogólna, krótka prezentacja firmy, oczekiwań. 2ga rozmowa przedstawienie propozycji finansowej.

Przebieg kariery, co wiesz na temat firmy, praca z wskaźnikami, zainteresowania.

logo firmy Serwisant rowerowy

@Magdalena oczywiście masz rację i zawsze mimo wszystko lepiej spróbować na własnej skórze pracy w jakimś miejscu. Z Twojej odpowiedzi wynika też, że firma Prima Moda S.A. stawia na rekrutację wewnętrzną i awanse swoich pracowników. Możesz powiedzieć jakie kryteria trzeba spełnić, żeby ze sprzedawcy stać się dekoratorem VM?

Iza

Czy ktoś może napisać jak się pracuje w PM w Galerii Mokotów? Mam blisko i się zastanawiam.

ciekawe... zdaje się, że Saba i Wera to ta sama osoba ;P

ciekawe... zdaje się, że Saba i Wera to ta sama osoba ;P

Iśka

Dzięki Magdalena za tę opinię :) Miło czytać. I oby więcej takich pozytywów na tej stronie. Wiem, że nasz głos jest wśród tych hejtów jednym z nielicznych, ale tak jak Magdalenie pracuje mi się dobrze i chcę żeby wszyscy, którzy się zastanawiają widzieli też dobre opinie, bo zadowoleni pracownicy w primie są, a Ci którzy te hejty wypisują, to chyba przyszli na chwilę i sami nie wiedzieli po co... Jak ktoś chce uczciwie pracować, to jest uczciwie wynagradzany. Niestety roszczeniowych,którzy tylko wymagają, a niewiele dają od siebie jest teraz mnóstwo... A potem wypisują... Ech... Ja pracę w primie lubię i polecam!

baśka

Ja Ciebie Olka nie rozumiem... 9 zł to na pewno nie zarabiasz, bo nawet urzędowa stawka minimalna jest teraz większa, więc to bzdura albo historia... A to że towar jest drogi, to chyba daje możliwość zdobycia wyższej premii, czy ja czegoś nie kumam?

Olga

Prawda jest taka, że bardzo dużo zależy od załogi. Jak jest zgranie i dobra sprzedaż to są dobre pieniądze i za tym idzie zadowolenie. Nie ma co narzekać tylko trzeba się przykładać do pracy i tyle w temacie!

Emma
@Olga

Od załogi i od menagerka - szkoda jak jest kiepski (usunięte przez administratora)

Www

Hej! Czasami warto od siebie zacząć - a czasy w handlu przez ostatnie 15 lat bardzo się zmieniły. (usunięte przez administratora)

Marysia G.
@Www

Jakie masz namyśli niesprawiedliwości? Ja tam ciągle pracuję, już 2 lata. Lubię tę pracę, bo lubię kontakt z klientem. Przez ten czas, kiedy tam jestem, to obserwuję, że niezadowolone są osoby, które nie do końca to lubią i mają żal, że nagradzani są ci którzy się starają i mają dobrą sprzedaż i większe premie. Uważam, że sprzedaż to bardzo specyficzna branża i trzeba się pogodzić z tym, że nagradzane są wyniki. Zgadzam się więc z Magdaleną: spróbujcie, czy się odnajdziecie, a jak nie, to dajcie spokój sobie i firmie i nie wypisujcie żali. W PM jest sporo osób, które to lubią i są tu długo. Szkoda, że tego nie widzicie...

Goska

Wiadomix - ze firma sama wystawia sobie dobre kim jak ten u góry. A ja wiem coś na ten temat bo pracowałam pół roku A to i tak za długo - to nie zabawa tylko praca a próbować to można ciasta a nie pracy. (usunięte przez administratora)

@Goska

Kazdy salon jest indywidualny. Moze zle trafilas. Ja zlego slowa ani na zespol, ani na kierownika nie powiem !! Sa rzeczy ktore w firmie bym zmienila, co nie znaczy, ze zle sie tu pracuje. Masz prawo do wlasnej opinii. Ale sa osoby tez zadowolone z tej pracy. I wyobraz sobie, ze pozytywy tez ida od pracownikow. Najwyrazniej zle trafilas, bo ja jestem zadowolona i mam prawo to napisac. I prosze nie wypisywac bzdur, bo jezeli myslisz, ze firma nie ma nic lepszego do roboty jak wystawianie komentarzy na forach to sie raczej mylisz. Opieranie swojego wyboru, jezeli chodzi o prace tylko czytajac takie fora jest malo powazne. Do pracy to trzeba isc i sie przekonac jak jest, a nie siedziec w internecie i czytac nie zawsze prawdziwe opinie. Pracowalas pol roku to super. Ale nie mierz wszystkich salonow miara tego, w ktorym pracowalas.

Magdalena

Dziewczyny dlaczego nie pojdziecie sprobowac ? Tylko uzalezniacie wybor od takich for ? Zawsze trafia sie osoby, ktore np nie sa zadowolone. Ale to trzeba pojsc i samemu sie przekonac. Ja sie ciesze, ze nie opieralam jakis czas temu swojej decyzji od opinii na forach, bo byly kiepskie i pewnie bym sie nie zdecydowala. A jednak ryzyko czasem sie oplaca. Ja za pozytywy moge wymienic docenianie pracownika. Nie wiem czy to tez nie kwestia kierownika, ale ja za swoja sprzedaz i zaangazowanie dostalam po nie calym roku podwyzke i stanowisko starszego sprzedawcy. Mnie takie rzeczy motywuja. Jak ktos lubi np ukladac salon to moze dostac awans na asystenta ds Vm, itp wiec to kwestia naszego podejscia do pracy. Praca w duzej galerii warszawskiej wiaze sie czasem z wieksza iloscia pracy, ale i premie wieksze mozna wyciagnac w takiej galerii, wiec mi akurat nie przeszkadzaja np wieksze dostawy jak zjezdza nowa kolekcja. I umowa o prace. To dla mnie istotne. I jedna z najwazniejszych rzeczy dla mnie - dobra atmosfera pracy. Bez tego nawet przy duzych zarobkach nie da sie na dluzsza mete pracowac, dlatego odeszlam z poprzedniej firmy. Ale sie rozpisalam :) dziewczyny trzeba isc i sprawdzic, moze bedzie pasowalo, moze nie :)

Karinka

Nie wiem co można w tej firmie chwalić(usunięte przez administratora)

@Karinka

Moze powiedz w jakim salonie pracowalas ? Bo na pewno nie w Warszawskim. A ten watek jakby ktos nie zauwazyl dotyczy Warszawy. Taki ma naglowek.I to jest bardzo dziwne co piszesz, bo podwyzke i starszego sprzedawce dostalam dosc szybko. W tym miesiacu zrobilysmy 100% i nawet dodatkowa premie za skutecznosc dostalysmy. A to raczej jest motywacja jak dostaje sie np 800zl premii. Gdzie to nie byla najwyzsza moja premia tu. Wiec ewidentnie albo musisz sie wyzalic na forum, albo pracowalas w mocno nie rentownym salonie. Bo jak ktos dobrze sprzedaje to i zarabia w tej firmie. To jest handel i albo ktos sie do tego nadaje albo nie.

Karinka

Nie wiem co można w tej firmie chwalić(usunięte przez administratora)

Gosia M.
@Karinka

Taki był z Ciebie "uczciwy pracownik", że teraz takie rzeczy wypisujesz? Klienci są czasem niemili, ale to chyba zdarza się wszędzie w obsłudze klienta i to akurat nie zależy od firmy tylko od tego, że ludzie są coraz bardziej wymagający i roszczeniowi. Zawsze możesz pracować w papierach, anie z ludźmi.

Anetka

(usunięte przez administratora)notoryczne reklamacje za które jesteś obwiniany a to wynika z słabej jakości obowia (usunięte przez administratora)

Kaśka

(usunięte przez administratora) Taka firma to powinna buty ludzia dać żeby ich reklamować. A nie kasa kupić!!! (usunięte przez administratora)

@Ulka dlaczego chwalisz sobie pracę w sklepie Prima Moda? Jakieś mocne strony pracodawcy potrafiłabyś wymienić? Podałabyś jakieś rady odnośnie rekrutacji? Na co zwrócić uwagę? Zapewne zainteresuje to osoby chcące się tam zatrudnić.

Zostaw merytoryczną opinię o Prima Moda S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Prima Moda S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Prima Moda S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Prima Moda S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 8 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Prima Moda S.A.?

Kandydaci do pracy w Prima Moda S.A. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Prima Moda S.A.