Opinie o Prima Moda

Polecam

A tak weszłam z ciekawości... Pracuję ponad 2 lata i jestem zadowolona. Wiem, że na tym forum jak ktoś wchodzi, to raczej dlatego, że jest na nie, ale ja szczerze mogę napisać, że mi w primie dobrze. Jestem ponad 2 lata. Niedługo chyba też ściągnę moją siostrę, bo szuka jakiejś pracy na start. Uważam, że to fajne miejsce i fajny produkt. Klient wymagający, ale na poziomie. Nie trzeba się użerać byle kim. U nas już raczej stały zespół, nie wiem jak w innych miastach, ale polecam. A K. - Kierowniczka super. kto zna, to wie ;)

goya

Ja mam koleżankę, która pracowała w Silesii w Katowicach i też była zadowolona, bo tam często miały premie. Nie wiem jak w innych miastach. Ona zrezygnowała tylko dlatego, że się przeprowadziła.

ojra

(usunięte przez administratora) dają jeszcze umowy o pracę i premie do podstawy zarobków. Nie ma co narzekać, fajne zatrudnienie jak na początek kariery.

dorka

widzę dziewczynki, że też szukacie pracy tak jak ja no.. szkoda że jeszcze nic nie znalazłyśmy, no ale... mam nadzieję że jakoś się to zmieni. Mnie też interesowałaby atmsfera w pracy, bo wiadomo że jak jest miło i przyjemnie to od razu szybciej i lepiej i wydajniej się pracuje, no ale też chciałabym wiedzieć jaką umowę oferują ?

Wilii

Dla wszystkich obecnie pilnie szukających pracy, firma Prima Moda ogłosiła właśnie rekrutację na nowe stanowisko. Proszę was zapoznajcie się z tą ofertą i napiszcie mi czy jest godna uwagi. Pozdrawiam i z góry dziękuję. PRIMAMODA to uznana marka zajmująca się sprzedażą najwyższej klasy oryginalnego włoskiego obuwia oraz torebek... http://www.gowork.pl/praca_podglad,5720872?keywords=&region=

klientka

Buty są faktycznie modowe, ale stanowczo za drogie (usunięte przez administratora)

praktykant

wspaniałe modne buty niezla praca

Bożenka

Kupowałam buty w kilku warszawskich salonach, ale najbardziej podobała mi się obsługa w C.H Arkadia. Nie zauważyłam też by pracownice były jakoś specjalnie niezadowolone. Buty ładne i wygodne. Obsługa taka jak powinna być dlatego moja ocena dla Prima Moda to 5:)

Plusik

Salony PM odwiedzam często, bo to moja ulubiona marka. Rzeczywiście nie wszędzie jest odpowiednia obsługa - czasami natrętne wręcz aroganckie dziewczyny nie dają nawet chwili na zastanowienie bo myśl o prowizji staje się najważniejsza. Ale nie w C.H. Targówek, gdzie byłam ostatnio. Tam pewna bardzo kompetentna dziewczyna zajmowała się mną od początku do końca i nie zauważyłam nawet grymasu zniecierpliwienia na jej twarzy, choć nic nie kupiłam. Brawo! I o to chodzi! Niech na dobre zagości w naszej świadomości stara, sprawdzona zasada - Klient nasz Pan! Życzę PM tylko takich pracowników:)

Pozytywna

Niedawno odwiedziłam salon PM na warszawskim Mokotowie i dziewczyny z obsługi zrobiły na mnie bardzo pozytywne wrażenie. I chociaż wtedy długo oglądałam,mierzyłam i troszkę marudziłam, to nie czułam presji, że muszę coś kupić bo inaczej Panie w sklepie mnie ?przeklną?. Pełen profesjonalizm! Na pewno tam wrócę bo buciki śliczne i wygodne. Polecam:)

Zostaw opinię o Prima Moda - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Prima Moda