Marek
Klient

OMIJAĆ ICH SZEROKIM ŁUKIEM!! Od prawie roku nie mogę dostać części zamiennych do tej ich zasranej wyciskarki za 1700zł, nikt nie odbiera telefonu, na maile nie opisują, na facebooku kasują negatywne opinie. (usunięte przez administratora)

Weronika
@Marek

Jestem w stanie zrozumieć to, że możesz czuć się (usunięte przez administratora) przez firmę Ikeda Group, ale to nie usprawiedliwia tego obraźliwego tonu wypowiedzi. Skoro nie odbierają tam telefonu, ani nie odpisują na maile, to może warto byłoby złożyć im osobistą wizytę? Daleko masz do siedziby firmy?

lisica
@Marek

opieram Pana Marka. Mam ten sam problem .Omijajcie z daleka produkty wyciskarki Muke.

Klientka Nowy wpis
@Marek

Ja również nie mogę się doprosić realizacji zamówienia części zamiennych... nie szanują klientów, zwyczajnie (usunięte przez administratora) nie polecam

Agnieszka Nowy wpis
@Klientka

Mam dokładnie to samo, zamówienie od maja 2021 rzekomo wysłane 2 razy, ale do dzisiaj nie dostałam, nie polecam

WKURW... KLIENTKA Nowy wpis
Klient

UWAGA OSZUŚCI !!! WASIEŃKO, SEBASTIAN ŁUKASZ, DEUTSCHMAN, PIOTR PRZEMYSŁAW, WASIEŃKO, ANETA JOANNA, GÓWNIARSTWO ZA BIZNESY SIĘ WZIĘŁO A POJĘCIA NIE MAJĄ O HANDLU TYLKO O NACIĄGANIU !!! BRAK KONTAKTU PO WPŁACIE !!! BRAKK WYSYŁKI TOWARU !!! CZYLI OSZUŚCI !!! JAK NAJDALEJ OD TEJ FIRMY I PODOBNYCH Z TYMI WŁAŚCICIELAMI : Odeo24.pl, Tutejszy.pl, Ikeda Group Sp. z o.o.

anonim Nowy wpis
Klient

UWAGA (usunięte przez administratora)!!! WASIEŃKO, SEBASTIAN ŁUKASZ, DEUTSCHMAN, PIOTR PRZEMYSŁAW, WASIEŃKO, ANETA JOANNA, (usunięte przez administratora)ZA BIZNESY SIĘ WZIĘŁO A POJĘCIA NIE MAJĄ O HANDLU TYLKO O NACIĄGANIU !!! BRAK KONTAKTU PO WPŁACIE !!! BRAKK WYSYŁKI TOWARU !!! CZYLI (usunięte przez administratora)!!! JAK NAJDALEJ OD TEJ FIRMY I PODOBNYCH Z TYMI WŁAŚCICIELAMI : Odeo24.pl, Tutejszy.pl, Ikeda Group Sp. z o.o.

Daniła

Mała firemka w piwnicy pod Biedronką, mają obok niewielki sklep z trochę droższym drobnym agd, firmę prowadzi kilku cwaniaczków takich co to naciągają starsze osoby na garnki po 3-4 tysiące które kosztują po 60 złotych na bazarze. Handlowcom dają umowę zlecenie po 3 m-ce, auto swoje i rozliczają kilometrówkę, dużo szarpania a na koniec umowy do widzenia aby tylko dołączyć nowych klientów. Wcześniej oczywiście wypytują i przyjmują tych kto zna nowych potencjalnych klientów z którymi oni nie handlują. Produkt, wyciskarka Muke słabej jakości jak na taką cenę. Niby japońska ale ona Japonie widziała jak świnia niebo... wszystko mocno naciągane, praca dla studenta na 2-3 miesiące. Osobom szukającym stabilnej pracy odradzam

Ikeda
@Daniła

Opinia wyssana z palca, nie prowadziliśmy w ostatnim roku żadnej rekrutacji dla handlowca. Nie odpowiadamy za frustracje osób roszczeniowych bez żadnej motywacji do pracy.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Zibi

Mam wrażenie, że konkurencja na nic nie zważa tylko w dalszym ciągu inspiruje do wpisów oczerniających!

Henryk

@Marek Akurat to forum pracownicze nie jest właściwym do tego rodzaju uwag!

ruda

Nie polecam, nazwa firmy jak rasowej korporacji a to jakaś dziupla w magazynie za śmietnikiem, szefowie i pracownicy wyglądają jak bezdomni, nie zdziwiła bym się jak by robili kawę z wody po pierogach... pieniądze jakie mi zaproponowali obraziły by nawet osobę która nie ukończyła sześciu klas podstawówki a oni chcieli mieć pracownika z kierunkowym wykształceniem wyższym, albo głupota albo bezczelność...

konsultant

Odradzam wspolprace z ta firma. Pracowalem jako konsultant na wyspie sprzedazowej w galerii handlowej i za 150 godz. Pracy otrzymałem...300 zł. Po za tym produkt ktory oferuja, wyciskarka Muke jest beznadziejny jakosciowo oraz drogi. Jeszcze raz odradzam...

Zostaw merytoryczną opinię o Ikeda Group Sp. z o.o. - Wrocław

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Ikeda Group Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Braniborska 58-68