Opinie o Ikeda Group Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Ikeda Group Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Ikeda Group Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ikeda Group Sp. z o.o. w Wrocław

Julina Nowy wpis

Zgadzam się ze wszystkimi użytkownikami wyciskarki Muke, którzy nie mogą skontaktować się z firmą. Żadnego odzewu na maile, zero kontaktu, nawet numerou telefonu nie podają, bo chyba nie posiadają. Wygląda na to, że jest to firma "krzak", a wyciskarka za ponad 1700 zł do wyrzucenia.

OMIJAĆ ICH SZEROKIM ŁUKIEM!! Od prawie roku nie mogę dostać części zamiennych do tej ich zasranej wyciskarki za 1700zł, nikt nie odbiera telefonu, na maile nie opisują, na facebooku kasują negatywne opinie. (usunięte przez administratora)

Weronika
@Marek

Jestem w stanie zrozumieć to, że możesz czuć się (usunięte przez administratora) przez firmę Ikeda Group, ale to nie usprawiedliwia tego obraźliwego tonu wypowiedzi. Skoro nie odbierają tam telefonu, ani nie odpisują na maile, to może warto byłoby złożyć im osobistą wizytę? Daleko masz do siedziby firmy?

lisica
@Marek

opieram Pana Marka. Mam ten sam problem .Omijajcie z daleka produkty wyciskarki Muke.

Klientka Nowy wpis
@Marek

Ja również nie mogę się doprosić realizacji zamówienia części zamiennych... nie szanują klientów, zwyczajnie (usunięte przez administratora) nie polecam

Agnieszka Nowy wpis
@Klientka

Mam dokładnie to samo, zamówienie od maja 2021 rzekomo wysłane 2 razy, ale do dzisiaj nie dostałam, nie polecam

Daniła

Mała firemka w piwnicy pod Biedronką, mają obok niewielki sklep z trochę droższym drobnym agd, firmę prowadzi kilku cwaniaczków takich co to naciągają starsze osoby na garnki po 3-4 tysiące które kosztują po 60 złotych na bazarze. Handlowcom dają umowę zlecenie po 3 m-ce, auto swoje i rozliczają kilometrówkę, dużo szarpania a na koniec umowy do widzenia aby tylko dołączyć nowych klientów. Wcześniej oczywiście wypytują i przyjmują tych kto zna nowych potencjalnych klientów z którymi oni nie handlują. Produkt, wyciskarka Muke słabej jakości jak na taką cenę. Niby japońska ale ona Japonie widziała jak świnia niebo... wszystko mocno naciągane, praca dla studenta na 2-3 miesiące. Osobom szukającym stabilnej pracy odradzam

Ikeda
@Daniła

Opinia wyssana z palca, nie prowadziliśmy w ostatnim roku żadnej rekrutacji dla handlowca. Nie odpowiadamy za frustracje osób roszczeniowych bez żadnej motywacji do pracy.

Zibi Nowy wpis

Mam wrażenie, że konkurencja na nic nie zważa tylko w dalszym ciągu inspiruje do wpisów oczerniających!

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Ikeda Group Sp. z o.o.? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy 2024 Revenue Operations Summer Intern
Equinix Poland Sp. z o.o.
logo firmy Campaign Manager (ABM and Pipeline Campaigns)
Wrocław
Trans.eu Group S.A,
Henryk

@Marek Akurat to forum pracownicze nie jest właściwym do tego rodzaju uwag!

ruda

Nie polecam, nazwa firmy jak rasowej korporacji a to jakaś dziupla w magazynie za śmietnikiem, szefowie i pracownicy wyglądają jak bezdomni, nie zdziwiła bym się jak by robili kawę z wody po pierogach... pieniądze jakie mi zaproponowali obraziły by nawet osobę która nie ukończyła sześciu klas podstawówki a oni chcieli mieć pracownika z kierunkowym wykształceniem wyższym, albo głupota albo bezczelność...

konsultant

Odradzam wspolprace z ta firma. Pracowalem jako konsultant na wyspie sprzedazowej w galerii handlowej i za 150 godz. Pracy otrzymałem...300 zł. Po za tym produkt ktory oferuja, wyciskarka Muke jest beznadziejny jakosciowo oraz drogi. Jeszcze raz odradzam...

Zostaw merytoryczną opinię o Ikeda Group Sp. z o.o. - Wrocław

Ikeda Group Sp. z o.o.
  • Braniborska 58-68