Opinie o Prima Moda S.A.

Marta

@Magdalena oczywiście masz rację i zawsze mimo wszystko lepiej spróbować na własnej skórze pracy w jakimś miejscu. Z Twojej odpowiedzi wynika też, że firma Prima Moda S.A. stawia na rekrutację wewnętrzną i awanse swoich pracowników. Możesz powiedzieć jakie kryteria trzeba spełnić, żeby ze sprzedawcy stać się dekoratorem VM?

Iza

Czy ktoś może napisać jak się pracuje w PM w Galerii Mokotów? Mam blisko i się zastanawiam.

ciekawe... zdaje się, że Saba i Wera to ta sama osoba ;P

ciekawe... zdaje się, że Saba i Wera to ta sama osoba ;P

Iśka

Dzięki Magdalena za tę opinię :) Miło czytać. I oby więcej takich pozytywów na tej stronie. Wiem, że nasz głos jest wśród tych hejtów jednym z nielicznych, ale tak jak Magdalenie pracuje mi się dobrze i chcę żeby wszyscy, którzy się zastanawiają widzieli też dobre opinie, bo zadowoleni pracownicy w primie są, a Ci którzy te hejty wypisują, to chyba przyszli na chwilę i sami nie wiedzieli po co... Jak ktoś chce uczciwie pracować, to jest uczciwie wynagradzany. Niestety roszczeniowych,którzy tylko wymagają, a niewiele dają od siebie jest teraz mnóstwo... A potem wypisują... Ech... Ja pracę w primie lubię i polecam!

baśka

Ja Ciebie Olka nie rozumiem... 9 zł to na pewno nie zarabiasz, bo nawet urzędowa stawka minimalna jest teraz większa, więc to bzdura albo historia... A to że towar jest drogi, to chyba daje możliwość zdobycia wyższej premii, czy ja czegoś nie kumam?

Olga

Prawda jest taka, że bardzo dużo zależy od załogi. Jak jest zgranie i dobra sprzedaż to są dobre pieniądze i za tym idzie zadowolenie. Nie ma co narzekać tylko trzeba się przykładać do pracy i tyle w temacie!

Emma
@Olga 17.10.2017 12:34

Od załogi i od menagerka - szkoda jak jest kiepski (usunięte przez administratora)

Www

Hej! Czasami warto od siebie zacząć - a czasy w handlu przez ostatnie 15 lat bardzo się zmieniły. (usunięte przez administratora)

Marysia G.
@Www 08.10.2017 08:02
Hej! Czasami warto od siebie zacząć - a czasy w handlu przez ostatnie 15 lat bardzo się zmieniły. (usunięte przez administrator...

Jakie masz namyśli niesprawiedliwości? Ja tam ciągle pracuję, już 2 lata. Lubię tę pracę, bo lubię kontakt z klientem. Przez ten czas, kiedy tam jestem, to obserwuję, że niezadowolone są osoby, które nie do końca to lubią i mają żal, że nagradzani są ci którzy się starają i mają dobrą sprzedaż i większe premie. Uważam, że sprzedaż to bardzo specyficzna branża i trzeba się pogodzić z tym, że nagradzane są wyniki. Zgadzam się więc z Magdaleną: spróbujcie, czy się odnajdziecie, a jak nie, to dajcie spokój sobie i firmie i nie wypisujcie żali. W PM jest sporo osób, które to lubią i są tu długo. Szkoda, że tego nie widzicie...

Goska

Wiadomix - ze firma sama wystawia sobie dobre kim jak ten u góry. A ja wiem coś na ten temat bo pracowałam pół roku A to i tak za długo - to nie zabawa tylko praca a próbować to można ciasta a nie pracy. (usunięte przez administratora)

@Goska 07.10.2017 08:19

Kazdy salon jest indywidualny. Moze zle trafilas. Ja zlego slowa ani na zespol, ani na kierownika nie powiem !! Sa rzeczy ktore w firmie bym zmienila, co nie znaczy, ze zle sie tu pracuje. Masz prawo do wlasnej opinii. Ale sa osoby tez zadowolone z tej pracy. I wyobraz sobie, ze pozytywy tez ida od pracownikow. Najwyrazniej zle trafilas, bo ja jestem zadowolona i mam prawo to napisac. I prosze nie wypisywac bzdur, bo jezeli myslisz, ze firma nie ma nic lepszego do roboty jak wystawianie komentarzy na forach to sie raczej mylisz. Opieranie swojego wyboru, jezeli chodzi o prace tylko czytajac takie fora jest malo powazne. Do pracy to trzeba isc i sie przekonac jak jest, a nie siedziec w internecie i czytac nie zawsze prawdziwe opinie. Pracowalas pol roku to super. Ale nie mierz wszystkich salonow miara tego, w ktorym pracowalas.

Magdalena

Dziewczyny dlaczego nie pojdziecie sprobowac ? Tylko uzalezniacie wybor od takich for ? Zawsze trafia sie osoby, ktore np nie sa zadowolone. Ale to trzeba pojsc i samemu sie przekonac. Ja sie ciesze, ze nie opieralam jakis czas temu swojej decyzji od opinii na forach, bo byly kiepskie i pewnie bym sie nie zdecydowala. A jednak ryzyko czasem sie oplaca. Ja za pozytywy moge wymienic docenianie pracownika. Nie wiem czy to tez nie kwestia kierownika, ale ja za swoja sprzedaz i zaangazowanie dostalam po nie calym roku podwyzke i stanowisko starszego sprzedawcy. Mnie takie rzeczy motywuja. Jak ktos lubi np ukladac salon to moze dostac awans na asystenta ds Vm, itp wiec to kwestia naszego podejscia do pracy. Praca w duzej galerii warszawskiej wiaze sie czasem z wieksza iloscia pracy, ale i premie wieksze mozna wyciagnac w takiej galerii, wiec mi akurat nie przeszkadzaja np wieksze dostawy jak zjezdza nowa kolekcja. I umowa o prace. To dla mnie istotne. I jedna z najwazniejszych rzeczy dla mnie - dobra atmosfera pracy. Bez tego nawet przy duzych zarobkach nie da sie na dluzsza mete pracowac, dlatego odeszlam z poprzedniej firmy. Ale sie rozpisalam :) dziewczyny trzeba isc i sprawdzic, moze bedzie pasowalo, moze nie :)

Karinka

@Karinka 06.10.2017 21:34
Nie wiem co można w tej firmie chwalić(usunięte przez administratora)

Moze powiedz w jakim salonie pracowalas ? Bo na pewno nie w Warszawskim. A ten watek jakby ktos nie zauwazyl dotyczy Warszawy. Taki ma naglowek.I to jest bardzo dziwne co piszesz, bo podwyzke i starszego sprzedawce dostalam dosc szybko. W tym miesiacu zrobilysmy 100% i nawet dodatkowa premie za skutecznosc dostalysmy. A to raczej jest motywacja jak dostaje sie np 800zl premii. Gdzie to nie byla najwyzsza moja premia tu. Wiec ewidentnie albo musisz sie wyzalic na forum, albo pracowalas w mocno nie rentownym salonie. Bo jak ktos dobrze sprzedaje to i zarabia w tej firmie. To jest handel i albo ktos sie do tego nadaje albo nie.

Karinka

Gosia M.
@Karinka 06.10.2017 21:19
Nie wiem co można w tej firmie chwalić(usunięte przez administratora)

Taki był z Ciebie "uczciwy pracownik", że teraz takie rzeczy wypisujesz? Klienci są czasem niemili, ale to chyba zdarza się wszędzie w obsłudze klienta i to akurat nie zależy od firmy tylko od tego, że ludzie są coraz bardziej wymagający i roszczeniowi. Zawsze możesz pracować w papierach, anie z ludźmi.

Anetka

(usunięte przez administratora)notoryczne reklamacje za które jesteś obwiniany a to wynika z słabej jakości obowia (usunięte przez administratora)

Kaśka

(usunięte przez administratora) Taka firma to powinna buty ludzia dać żeby ich reklamować. A nie kasa kupić!!! (usunięte przez administratora)

Marta

@Ulka dlaczego chwalisz sobie pracę w sklepie Prima Moda? Jakieś mocne strony pracodawcy potrafiłabyś wymienić? Podałabyś jakieś rady odnośnie rekrutacji? Na co zwrócić uwagę? Zapewne zainteresuje to osoby chcące się tam zatrudnić.

Ulka

Ja sobie chwalę pracę w firmie, chociaż jakbym więcej zarabiała byłoby super.

Marta

@Xyz i nie ma szans na podwyżkę? Czy były prowadzone jakieś w tej sprawie rozmowy? A może rozmowy chociaż o premii? Czy przed podpisaniem umowy wiedziałeś o wysokości stawki? A tak nawiasem najmniejsza ustawowa stawka to 13zł/h brutto. Więc wydaje mi się, że jest powyżej 9 zł.

Marta

@Olesia kasowane są tylko komentarze, które naruszają regulamin forum http://www.gowork.pl/regulamin. Inne komentarze, nawet te o negatywnej treści nie mają prawa zniknąć z wątku firmy Prima Moda S.A.. Widocznie tamte, o których piszesz złamały ten regulamin.

Ula

Rotacja w dzisiejszych czasach to akurat nie jest cos dziwnego. Gorzej przedstawia się sytuacja z ogólnym brakiem ludzi do pracy. Może zaczną firmy podnosić wynagrodzenia?

Ulka

Jaka jest prawda o Prima Modzie? Tak skrajnie różne opinie, że nie wiadomo co myśleć a miałam zamiar aplikować dlatego weszłam na ten wątek. Może dodacie kilka informacji?

Olesia

Widać ze cześć komentarzy (usunięte przez administratora) była usuwana (usunięte przez administratora)

Oleńka

Prima Moda z tego co wiem to cały czas się rozwija. Podobno jest już 31 placówek więc i osób zatrudnionych musi być dużo. Szukam pracy i analizuję opinie na tym wątku. Słyszałam że to dobry pracodawca ale jak zawsze niektórzy narzekają tylko dlaczego?

Marta

@Mańka i @Oleńka czy zdecydowałyście się na aplikację do firmy Prima Moda? Jeżeli tak to opowiedzcie na forum o pracy w tej firmie. W wywiadzie z serwisem gowork.pl http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,71412,wywiad-lucja-broszko pracodawca chwali się benefitami w postaci integracji, pakietów medycznych i sportowych i zniżek na produkty. Czy według pracowników są jeszcze jakieś plusy?

Oleńka

Jak się teraz pracuje w firmie, opinie na rynku pracy ma dobrą.

Mańka

Fajna firma w dodatku poszukują kierownika salonu, coś dla mnie.

Kleo

Zajrzalam tu z ciekawosci, bo wlasnie spodziewam sie dziecka i juz nie mam co ze soba robic :) pracowalam w Prima Modzie w Arkadii w Warszawie poltora roku, teraz juz jestem na zwolnieniu. Ja z tej pracy bylam ogolnie zadowolona, wiec wczesniejszymi komentarzami jestem zdziwiona. Ale tak moze kiedys bylo jak inni pisza. Ja teraz na pewno nie moge tego potwierdzic. Zarabiałam przyzwoicie i nie jest to na pewno najnizsza krajowa. Trzeba robic swoje plany indywidualne i tyle. Teraz szczerze na zwolnieniu dostaje naprawde przyzwoite pieniądze, bo jeszcze srednia z premii mi doszla. Fajny zespol, kierowniczka, ktora szanuje ludzi z ktorymi pracuje. Razem nawet wspólnie zespołowo zdarzyło się nam spędzić czas poza pracą :) Ok, Kierowniczka wymaga jakis podstawowych rzeczy, ale tez na wiele rzeczy nie raz przymknela oko, była w salonie nie tylko nasza kierowniczką , ale również koleżanka co rzadko się zdarza. Tu akurat za to darze dużym szacunkiem. Czasami przy duzych dostawach, czy wyprzedaży trzeba zawinac rekawy, ale tak wyglada praca w handlu. Raz ciezej, a raz mozna spokojniej napic sie kawy. Ja jezeli nic tam sie nie zmieni na pewno bede chciala później po macieżyńskim tam wrocic.

Kleo

Malutka

Nikt nie zmusza do pracy akurat w Prima Moda. To decyzja każdego osobno więc może warto popytać ludzi bo jak widzę na forum to jakieś desperackie wypowiedzi.

Olga

Jestem zainteresowana pracą ekspedientki we Wrocławiu. Czy może mi ktos powiedzieć na jaki zarobek mogę liczyć? Czy jest jakaś premie zależna od sprzedaży?

Benia

Pracowałam w tej firmie 8 miesięcy, przez okres próbny było super, wszyscy mili, fajni, pomocni, niestety po podpisaniu umowy na czas określony troszkę się pozmieniało. (usunięte przez administratora)

Marta

Polecam zajrzeć do zakładki 'Wywiad', znajdziecie tam wiele ciekawych informacji. http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,71412,wywiad-lucja-broszko

ola

do kase: Fakt, że często są ogłoszenia na sprzedawcę w różnych miastach, ale to wynika ze specyfiki branży, w sprzedaży po prostu łatwo zacząć bez doświadczenia, często pojawiają się studentki, które chcą dorobi c i niekoniecznie palnują dlugo zagrzać tu miejsce. Ale znajoma mojej mamy pracuje w tej firmie we Wrocławiu już ponad 10 lat., więc myślę że jak ktoś chce i to lubi, to można

tutu

wydaje się to naprawdę całkiem atrakcyjna oferta .

kase

Nie wiem czy tak znowu fajnie, bo w każdym większym mieście potrzebują Sprzedawcy. Czy aż tak ludzie nie potrafią dłużej w firmie zagrzać miejsca czy to tylko gra pozorów.

Alajna

Ostatnio usłyszałam od znajomej, która szuka pracy, że opinia o nasze firmie nadal jest kiepska. Przeczytałam te wszystkie opinie stare i nowe i trochę w negatywach jest prawdy, ale wszystko zależy od tego chyba, w którym salonie się pracuje. Zresztą czytałam opinie na innym forum też przed podjęciem pracy i byłam przerażona. Natomiast spróbowałam, bo i tak nie miałam za bardzo wyjścia (odzieżówki, sieciówki płaca fatalne pieniądze,a praca na prawdę ciężka). Ja pracuję w jednym z Warszawskich sklepów. Rzeczywiście pracy często dużo, duży ruch i presja sprzedażowa jakaś jest ( no niestety, tak w handlu to wygląda, nie pierwszy salon w którym pracuje). Na zarobki raczej nie narzekam - duży salon, gdzie premie przy wysokich obrotach są duże. Podstawa wyższa niż 1200zł, bynajmniej w Warszawie... są podwyżki dla dobrych sprzedawców. Ale wszystko zależy od kierownika i od zespołu. Nawet jeżeli w firmie wymagają to jak jest dobra atmosfera pracy to mimo wszystko chce się do niej przychodzić. Pracę tworzą ludzie z którymi na codzień się pracuje. Trzeba być mocno zorientowanym na sprzedaży. Niestety w takich salonach zawsze pracownicy rozliczani są ze sprzedaży.

tutu

na szczęście przyszły zmiany. Szkoda by było gdyby w dalszym ciągu sytuacja wyglądała podobnie. Mam nadzieję , że w tej chwili już nie zmienią się na gorsze

toyota

powiem Wam że narzekałam na tą pracę. Zwolniłam się i przeszłam do odzieżówek. Teraz wielce żałuję :( a chciała bym wrócić ale mi głupio...

olu

po części niektórzy tu mają rację lecz ja pracuję w tej firmie dłuższy czas i jest w porządku. Na początku jak w każdej firmie jest nie łatwo i patrzy się na wynik kasowy ale po czasie jak sie sprawdzasz można dostać podwyżkę. Ja tak miałam. Dziś zarabiam 300 zł więcej niż jak zaczynałam a w dodatku praca z butami PM o wiele się różni niż praca w odzieżówkach czy z tanimi butami - nie trzeba dźwigać kartonów, mało się przestawia - czasami to nawet nie ma co robić. Po prostu popracujcie chwile dłużej i zostaniecie docenieni. Nigdzie Wam nie dadzą od razu 2000 zł.

Jogi

moja przygoda z PM zaczęła się miesiąc temu,podpisałam umowę o pracę na czas próbny i na razie jest ok,można zarobić tylko trzeba być zorientowanym na wyniki ale to w sprzdaży normalne...wymagania jak wszędzie

aGa

Można powiedzieć, że atmosfera pracy w poszczególnych salonach jest różna. Wszystko zależy od zespołu i nastawienia.

iwona gr.

Hej. Właśnie dzisiaj mama rozmowę kwalifikacyjną i mam pytanie czy ktoś z Was pracował może w Primamodzie w galerii Galaxy w Szczecinie?

ilka09

Lubię ładne buty, czasami nie mogę znalezć to co chcę, znalazłam stronę ( usunięte przez administratora ) gdzie mogę siedzić godzinami i kupować. Bardzo mi się podoba, polecam))

Kasia

Widzę że nic się w Primie nie zmieniło...No może kiedyś nie było kamer. (usunięte przez administratora) Eh było, dobrze że minęło. Pracuje w handlu 15 lat. Praca w Prima Modzie była moją najgorsza.

anna

pochlebne opinie pisze zarzad taka jest prawda

ewa

Pozdrowienia dla wszystkich sfrustrowanych ,,nierobów,, którzy wypisują ten stek negatywnych bzdór na temat firmy.....Rada dla szukających pracy...trzeba iść na rozmowę i spróbować ....

kk

Umowa o pracę to niestety przywilej. Takie są realia.

Handlowiec

Najnizsza krajowa ?? To bardzo ciekawe... Skoro podstawa jest wyzsza niz najnizsza krajowa. A warto podkreslic, ze sa jeszcze dodatkowo premie. Tylko jezeli przychodzi mloda dziewczyna do pracy, ktora oczekuje na starcie min 2000 i najlepiej przy tym nic nie robic. No to o czym my mowimy. Ludzie to jest handel, w kazdym takim sklepie trzeba walczyc o klienta ! A jezeli chodzi o atmosfere to wiadomo wiele zalezy od kierownika. Pracuje w tej firmie juz 3 lata. Awansowalam po poltora roku. I to nie jest pierwszy salon, w ktorym pracuje. Praca w handlu rzadzi sie swoimi prawami. Jezeli chce sie wiecej zarobic to przewaznie udaje sie to przede wszystkim w systemie prowizyjnym. Prima Moda to Firma ktora preznie sie rozwija, zamawia coraz ladniesze kolekcje. Nie rozumiem osob ktore wypisuja same zle rzeczy na ta firme. Nie wiem moze ja mam inne dodswiadczenie... Pracuje w Warszawskim sklepie i jestem z tej pracy zadowolona. Tez przed przyjsciem tu do pracy czytalam bardzo zle opinie. Ale nie zaluje, ze jednak poszlam na rozmowe i przyjelam ta prace. Niestety przewaznie takie osoby, ktore siedza na forach i tylko narzekaja - nic ambitnego w zyciu nie osiagaja...

karolina 4

Hej idę na rozmowę do G.Bałtyckiej w Gdańsku, napiszcie proszę jak tam się pracuje.Z góry dzięki...

Sprzedawca

W Chinach ?? Skoro tam pracowalac podaj jedna fabryke, ktora jest made in China ?? Podaj tzw glowe. Skoro tak duzo wiesz o tej firmie to nie sprawi Ci to problemu. Bo Chinskich butow w tej firmie nie ma ! Rozumiem ze jestes zla ale po co takie glupoty wypisywac... W Chinach, ciekawe

nnmoo
@Sprzedawca 30.10.2014 23:18

Pracujesz w Warszawie nie masz co porównywać tam jest więcejklientow z kasa, macie wiecej butow!!! (usunięte przez administratora)te opinie ktore czytalas byly prawdziwe ale odnosily sie do mniejszych miast. taka prawda ze jedynymi rentownymi salonami sa warsza i krakow a reszta lezy i nasze klientki same mowia ze wola pojechac do krakowa bo tam jest wiecej butow!!!

Zostaw opinię o Prima Moda S.A. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Prima Moda S.A.