Opinie o Levnex Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Levnex Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Levnex Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Levnex Sp. z o.o. w Wrocław

Ktoś Nowy wpis

Ktoś pisał o braku sprecyzowanych zadań. Na każdym stanowisku występuje taki problem? Kiedyś była oferta dla wdrożeniowca, ale nie mogłem wtedy aplikować. zastanawiam się jak ocenicie pracę od tej strony? Jeśli przychodzę już z doświadczeniem i wiem za co mam być odpowiedzialny to można fajnie zarobić? nie było widełek w ofercie

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w Levnex Sp. z o.o.? Chętnie zatrudniają?

Czy firma do teraz dalej na Strzegomskiej nie znajduje? Pojawiło się takie podkreślenie lokalizacji w ostatniej opinii ale jest ona sprzed lat… w dodatku odradzana jest w niej praca. jest ktoś na bieżąco i się odniesie? Interesuje mnie po prostu ta oferta ze strony dla C# Deva. Nie wiem tylko czy jest sens składać CV. nie chce zmarnować czasu. Był ktoś teraz niedawno na rozmowie? Jak rekrutacja jest prowadzona?

K. Nowy wpis

Nie polecam pracy w tej firmie (firma aktualnie znajduje się na ul. Strzegomskiej). Na rozmowie wszystko wygląda super, ale w rzeczywistości jest zupełnie inaczej. Obowiązki i ich zakres, jak i czas pracy wykraczają poza to, co były ustalane na początku. Szefostwo samo nie wie, w jakim kierunku chce podążać, więc panuje wszechobecna dezinformacja. Wiele osób w ciągu ostatniego czasu tam się zwolniło/odeszło, co mówi samo za siebie.

Czy w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Levnex Sp. z o.o. padły pytania dotyczące Twojego poprzedniego zatrudnienia? Jeśli tak, to jakie? Podziel się swoimi wrażeniami z rekrutacji na stanowisko Wdrożeniowiec enova365.
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Administrator Systemów Linux
PN standard Sp. z o.o.

Levnex Sp. z o.o. chce zatrudnić na stanowisko Asystentka kogoś z doświadczeniem. Czy zarobki takie jak 3200 PLN będą osiągalne?

Zarobki może i są osiągalne, ale ilość obowiązków i ich zakres będą stanowczo przekraczać te, które dedykowane są stanowisku asystenta. Nie polecam, atmosfera bardzo napięta. Zaczniesz od asystenta, a zanim się obejrzysz zrzucą na Ciebie obowiązki innych przy takiej samej płacy.

Edyta

Serio? :/ A nie można po prostu odmówić? Bo asystentem to się chyba jest dla jednej osoby czy na czym to tu polega tak właściwie?

@Edyta

Odmowa = wypowiedzenie. Tak działa Levnex niestety. Mydli oczy zadaniowym czasem pracy, a wykorzystuje ludzi

Aleksander

Czyli ty właśnie z tego powodu już tu nie pracujesz? Czy o coś innego poszło?

Hej hej. Szukam byłych pracowników których możnaby było zapytać na temat charakteru współpracy. Czy można zatrudnić się na 3/4 etatu? Czy rozmowa kwalifikacyjna jest stacjonarna? Czy kierownictwo buduje przyjazną atmosferę w firmie? Dziękuje bardzo za wskazówki.

Tak, rozmowa rekrutacyjna jest stacjonarnie, a kierownictwo daleko od budowania przyjaznej atmosfery. Raczej jest ona stresująca i napięta.

Minusy: - Zadaniowy czas pracy dla każdego bez względu na stanowisko - A tak naprawdę po prostu wyzysk pracownika przez dawanie każdemu zadaniowego czasu pracy, który polega głównie na tym, że masz być m.in. 8h od 8:00 do 16:00 plus zostawać po godzinach, bo "w końcu masz zadaniowy czas pracy, więc możesz zostać". Rozwiązanie tylko po to, by nie wypłacać nadgodzin. - Długie godziny pracy - Czasem nawet zostawanie do 19:00, bo szef wtedy wbijał ci spotkanie. - Brak niezbędnego sprzętu - Brak zapewnienia myszki, klawiatury czy dodatkowego monitora. - Częste błędy w wypłatach - niekompetentna księgowa. - Brak jakikolwiek benefitów jak MultiSport, Ubezpieczenie Grupowe, itp. - Niekompetentne szefostwo - jeden szef mówi jedno, a drugi drugie i pracownik głupieje, kogo ma słuchać. Dodatkowo jeden z nich to choleryk, który krzykiem próbuje dotrzeć do pracownika oraz odcina się od odpowiedzialności, jak idzie coś nie tak i zrzuca ją na pracownika, żeby przypadkiem nie wyjść źle w oczach pierwszego szefa. - Brak jasnego, spójnego i rzeczowego planu działania oraz zadań. - Kompletny brak komunikacji między szefami i zespołem - w sprawie urlopów, ustaleń, zadań, itp. - Konieczność sprzątania biura - Nie było sprzątaczki, więc trzeba było sprzątać przestrzeń biurową samemu. - Zapominanie o tym, że pracownik jest na urlopie, mimo podpisanego wniosku przez samego szefa. Minus/plus: +/- Pizzowe piątki - Między innymi dlatego, że inicjatywa wyszła od szefostwa, ale finalnie trzeba było im o tym przypominać i prawie czasem żebrać. Pomysł może fajny, ale realizacja już nie. +/- Przyjazny zespół - Jednak jeden z szefów potrafił skutecznie nawet to zmienić w minus swoim zachowaniem. Jak dla mnie jedno z gorszych doświadczeń z pracodawcą w mojej karierze, dlatego nie polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o Levnex Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Levnex Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Levnex Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Levnex Sp. z o.o.
  • Jerzmanowska 4D lok. 109