Opinie o Adam Kamizelich Software w Smolec

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Adam Kamizelich Software. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Adam Kamizelich Software o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Adam Kamizelich Software w Smolec

Krystek

Nie polecam kursu. Jest naprawdę słaby. Jeśli komuś zależy na praktycznej wiedzy polecam kursy na udemy. są tańsze, lepiej opracowane, bardziej merytoryczne. Szczególnie dobre kursy można znaleźć w języku angielskim.

Programista
@Tadeusz

Kolega który pracował jako kierowca skusił się na ten kurs. Po fakcie zapytał mnie co o tym sądzę i niestety kurs jest bardzo słaby. Pieniądze jakie wydał są nieadekwatne do poziomu i jakości kursu. Cały proces nauczania zakończył się porażką bo oczywiście nikt go nie zatrudnił.

Programista (nie cwaniak)

To jeden z tzw. naganiaczy którzy wyłapują frajerów, mamią ich zarobkami na poziomie 20 tyś, wyciągają z nich kasę i wrzucają na rynek na którym jest obecnie więcej kandydatów niż ofert. Panie Kamizela weź się Pan do uczciwej pracy, jeśli jesteś dobrym programistom to też zarobisz nie oszukując nikogo. Ale jeśli jesteś Pan cieniasem to tylko robienie bezwartościowych kursów przyniesie łatwy zysk, taka prawda :)

SuperXysiu

Z mojej strony mogę dodać, ze mam dość tego trolla Internetowego - Adama Kamizelicha. Wszędzie wyskakuje mi jego gęba i życzy on sobie, żeby mu płacić, za jego bezwartośiowy kurs! Dość tego, tym naciągaczem powinna zająć się Prokuratura. Nikt jeszcze nie nauczył się programowania poprzez prosty kurs, to niemożliwe. Pozdrawiam!

Nick Nowy wpis
@SuperXysiu

A ile chce ten typ za kurs ?

Nowy77

od ponad 30 lat programuje - w tym w językach o których Pan nawet pewnie nie słyszał - proszę człowieku przestań naciągać ludzi!!!

Ola Nowy wpis
@Nowy77

Pani nie jest związana z nami żadną umową zlecenie, co może sugerować pismo otrzymane od Państwa, nie wykupiła również u nas żadnej “specjalnej” usługi szkoleniowej. Dokonała zakupu kursu online z zakresu programowania i w pewnym momencie zaprzestał płatności, narażając nas na starty. Teraz zastraszenie może podlegać windykacji na podstawie nieopłaconego paragonu oraz uzyskać negatywny wpis do BIK, czego zamierzamy dokonać we współpracy z firmą windykacyjną Kaczmarski Inkasso Sp. j.

Ojciec Nowy wpis
@Ola

Programisto ze Smolca - Alleluja i od przodku !!!

Ojciec Nowy wpis
@Ojciec

To nie dość że naciągają kandydatów to jeszcze ich straszą windykacją, masakracja. Bezczelność tego typka nie ma granic. Ludzie robienie kursów w tym momencie to głupota bo na rynku jest kiepsko i nawet całkiem niezłych programistów z wieloletnim stażem dużo lepszych niż ten koleś tutaj zwalniają firmy. Jeśli ktoś rzeczywiście chce się przebranżowić to nie teraz, a jak jest zawzięty to są niedrogie szkolenia ale po angielsku na których można się wyedukować. Ten koleś tutaj żeruje na tych którzy nie znają angielskiego, omami ich po to tylko żeby kasę wyciągnąć. Prawda jest taka, że bez angielskiego nie ma co szukać w IT (przynajmniej podstawy trzeba znać).

Lauda

Hehehe, Wielki Amator spod Wrocławskiej wsi, chytry Pan ze Smolec :)

Zawody w Smolcu
@Lauda

Geniusz biznesu, błyskotliwy umysł, bardzo się skupił i wymyślił, że edukacja jest do dnpy, opracował kurs dla przedszkolaków pozwalający stworzyć nadprogramistów w kilka miesięcy eliminując cały proces edukacyjny :) Turbo Dymomen - zabija edukacje na amen :)

Spamujący Irytujący Okularnik

Śmiech na sali. Więcej na google każdy nowicjusz znajdzie niż na tym jego "kursie". Przestrzegam naiwnych. Wyłudzanie kasy na swierzakach to mało powiedziane.

Były kursant
@Spamujący Irytujący Okularnik

To bezczelne naciągactwo aż razi :) Ten pan znalazł sobie niezłą niszę, wykorzystuje ludzi pragnących polepszyć swój byt sprzedając im frazesy i bezwartościowe kursy. (usunięte przez administratora)

And Lub były kursant
@Były kursant

Pan Adam Kamizelich nie jest wykładowcęm. Jego certyfikaty ni gdzie nie do czego.

Prawie Kursant
@And Lub były kursant

Hehehe, jego certyfikaty można wykorzystać tylko w jednym miejscu, a mianowicie gdzie król chadza sam :) Jeśli ktoś nabiera się na te kursy to jest sam sobie winien bo jest frajerem :) Ja zapytałem specjalistę i określił to jednym zdaniem: Stek bzdur i ewidentne naciągactwo.

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Adam Kamizelich Software.
Wolfy

Najgorszy naciągacz - niekumaty przytępiony błazen jakiego świat widział.

E-Glupek
@Wolfy

E-Booka se zrobil tym razem i się przechwala - jak ten koleżka studia skończył ? Robi wszystko żeby na czymś jednak udało się wyciągnąć trochę kasy. Programista amator z niego, kursy to też dla frajerów robi :)

kursant

Gościu produkuje jakieś chore filmiki w których wali ściemy z rękawa. Facet weź się do roboty !!! Nikt nie jest już zainteresowany twoimi błyskotliwymi rozwiązaniami prosto z psyciatryka :)

Krystek

Tadeusz
@Krystek

Okej jeśli słabe a jak ktoś nie zna języka angielskiego bo Pan wspomniał że w jęz.angielskim można znaleźć tańsze i lepsze. Oprócz tego jeśli Pan coś wie to czy Pan Adam jest wiarygodny ? Czy mógłby Pan wystawić jakąś opinie?

Patryk
@Tadeusz

Niestety, bez znajomości angielskiego zawsze będzie się programistą drugiej kategorii. Więc pierwszym krokiem angielski, polecam Callan Method.

Programista

Programista (nie cwaniak)

Jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w Adam Kamizelich Software?

Kwolek

To jest tzw Janusz firma nastawiona na wykorzystywanie innych. Kursy są beznadziejne, wpiera się kursantom że z każdego można zrobić programistę (może takiego jak pan Kamizela, to tak)

Jak szefostwo w Adam Kamizelich Software traktuje ludzi?

Może znajdzie się osoba aktualnie zatrudniona, która będzie chciała powiedzieć nam coś o zatrudnieniu w firmie Adam Kamizelich Software w miejscowości Smolec? Jeśli jesteś aktualnym pracownikiem to daj nam koniecznie znać!

Zostaw merytoryczną opinię o Adam Kamizelich Software - Smolec

• Jak się pracuje w Adam Kamizelich Software?

Zobacz opinie na temat firmy Adam Kamizelich Software tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Adam Kamizelich Software