Grupa PWN

1.6 Dodaj merytoryczną opinię
kim
Kandydat
 Pytanie

A jak wygląda sytuacja w Dziale Zakupów?... :)

zarobki
Kandydat
 Pytanie

Biore udzial w rekrutacji do obsługi klienta w firmie azymut. Podobne ogloszenie pojawilo sie tez w PWN i chcualbym wyslac cv. Czy ktos z działów handlowych moze powiedziec jakie są średnie zarobki w grupie PWN? Jaka podstawa? Na profilu azymut znalazlem posta ze srednimi pensjami i slabo to wyglada. Wysokie koszty dyrektorow i zarządu, magazynierzy ponizej kasy w biedrze, a specjalistów tam nie wymienili Zastanawiam sie czy warto aplikowac. Jakie widelki są realne?

zuifk.wrona
Pracownik
 Pytanie

Skandalicznie działa sklep internetowy PWN, zamówiłam i opłaciłam 2 stycznia zamówienie, informacja na stronie przesyłka 24 godziny. Dzisiaj jest 10 stycznia a ja dalej nie ma zamówienia. Pisałam 4 stycznia wiadomość z zapytaniem kiedy to zamówienie dotrze, po 2 dniach otrzymałam informacje, że mają remanent i tyle,o dostępność ebook również się dopominałam po kilku dniach ktoś łaskawie mi go przesłał. Oczywiście nikt w wiadomości mailowej nie raczył poinformować, kiedy te książki zostaną wysłane. Dzisiaj naprawdę zdenerwowana dzwonię i pytam, a pani mówi tak: może Pani anulować to zamówienie, bo mamy bardzo dużo wysyłek i się ie wyrabiamy. Czy to nie jest bezczelność?!!, trzeba mi było to napisać 4 stycznia. Zaznaczę, że opłaciła 2 stycznia całe zamówienie 182 zł. Skandal, skandal jeszcze raz skandal. Więcej w tej księgarni niczego nie zamówię, tyle jest sklepów internetowych, że można wybrać naprawdę solidną i terminowa firmę. Dorota z Lublina

Zobacz wszystkie opinie (408)

Pracodawca

 Aktualność

Jubileusz 70-lecia Wydawnictwa Naukowego PWN

Szanowni Państwo, 

Kiedy 28 kwietnia 1951 roku powstało Wydawnictwo Naukowe PWN (wówczas jako Państwowe Wydawnictwo Naukowe), postawiliśmy sobie za cel dostarczanie polskim czytelnikom rzetelnych źródeł wiedzy. Przez ostatnie 70 lat z pokoleniami autorów zbudowaliśmy organizację, która stawia na jakość i wiarygodność. Jesteśmy dumni z zaufania milionów czytelników, którzy wraz z nami zdobywają wiedzę. Wiedza to fundament, który pozwala budować lepszą przyszłość. Wiedza wzbogaca, uszlachetnia i dodaje odwagi. Raz zdobytej, nikt nie może jej odebrać. A my z radością się nią dzielimy. Właśnie to od 70 lat jest misją PWN i pasją ludzi, którzy je tworzą.

Sukces organizacji nie byłby możliwy, gdyby nie stali za nim ludzie: doświadczony zespół, najlepsi autorzy, niezawodni partnerzy w biznesie, a przede wszystkim – rzesze wiernych czytelników: naukowców, wykładowców, nauczycieli, lekarzy, profesjonalistów z wielu innych branż oraz szerokie grono pasjonatów nauki. 

Kontynuując naszą misję, patrzymy w przyszłość, zmieniając się, rozwijając i wprowadzając cyfrowe rozwiązania. Grupa PWN skupia Wydawnictwo Naukowe PWN, PZWL Wydawnictwo Lekarskie, PWN Wydawnictwo Szkolne, których publikacje docierają do Państwa dzięki rozbudowanej sieci dystrybucyjnej, na którą składają się OSDW Azymut, Księgarnie Stacjonarne PWN oraz Księgarnie Internetowe PWN i PZWL. Nasze spółki zapewniają również wszechstronną ofertę edukacji online, organizują konferencje (Instytut PWN, e-pzwl, e-Uniwersytet PWN), oferują wypożyczalnie książek online (IBUK Libra, ibuk.pl), narzędzia do nauki języków obcych (SuperMemo), portale wiedzy (sjp.pwn.pl, nursing.com.pl, e-Akademia), nowoczesne usługi biznesowe (usługi wydawnicze B2B, nowoczesna drukarnia), a także rozwiązania informatyczne z zakresu sztucznej inteligencji (PWN AI).

Grupa PWN jest partnerem edukacyjnym na całe życie. Każdy, kto chce się uczyć i rozwijać, ma nasze wsparcie od wczesnych etapów edukacji, przez studia, po okres dojrzałej kariery. Nasze rozwiązania kierujemy do wszystkich, którzy szukają wiarygodnych źródeł wiedzy. Nasz jubileusz to święto każdego, kto zadaje pytania i szuka odpowiedzi. Jako dostawca rozwiązań edukacyjnych towarzyszymy w tej drodze.

Uważnie śledzimy zmieniające się potrzeby, nowe trendy i innowacyjne rozwiązania, dlatego rozwijamy strategię biznesową, by w ciągu najbliższych kilku lat umocnić swoją pozycję edukacyjnego partnera pierwszego wyboru. Nasze działania opierają się na budowie bliskiej relacji z Klientem, dostarczaniu mu treści w preferowanym formacie za pośrednictwem nowoczesnych technologii i na ulubionym nośniku. Przy pomocy nowych technologii towarzyszymy w stałym podnoszeniu kwalifikacji wszystkich grup wiekowych. Jesteśmy dumni, że ramię w ramię z najlepszymi ekspertami współtworzymy przyjazny ekosystem edukacyjny na miarę potrzeb współczesnego świata.

Dziękujemy, że możemy pracować i rozwijać się dla Was i razem z Wami.

Razem mamy moc.

Moc wiedzy.

Zarząd Grupy PWN

Grupa PWN