Grupa PWN

2 Dodaj opinię
Grupa PWN
2 47 187 5 1
Na szczęcie prawie

Czy HR mogłyby opisać wyniki zleconego badania kultury organizacyjnej pracy? Oczywiście jej wyniki pracowników nie zaskoczyły, nowych "szefów" na różnych szczeblach zszokowały a zarządu starej części jakby nie obeszły. Niezłe. Warto kanałami wypytać i dowiedzieć się zanim ktoś złoży do nas papiery. Pochwalenie się wynikami oczywiście spowoduje, że jeszcze nieliczni wątpiący czy do nas startować papierów nie złożą, ale dzięki temu też nie będzie zamieszania z rekrutacjami, które kończą się już po 2 tygodniach od zatrudnienia, miesięcy a max po roku. Bo rok to jest max ile nowy jest w stanie tu wytrzymać. A coraz też więcej osób nie wpisuje "doświadczenia pracy w pwn/pzwl" do CV, bo jest to doświadczenie, delikatnie mówiąc, wątpliwej jakości. Polecam dociekliwie wypytywać na rozmowie rekrutacyjnej jakie są wyniki tego a badania i dlaczego lista stanowisk, na które poszukiwani są pracownicy z miesiąca na miesiąc się wydłuża! A wyniki wszystko pokazały, mimo, że nie wszyscy wypełnili i nie wszyscy napisali prawdę bojąc się problemów, bo logowanie było z maila.

Potencjalny
Nazwa działu: IT

Pojawiło się ogłoszenie na Kierownika Projektu--powiedzcie proszę czy jest sens aplikować, jaką kasa na tym stanowisku, jak pracuje się w dziale IT z dyrektorem? Po opiniach tutaj obawiam się że to sztuczne ogłoszenie a jak nuesxtuczne to tam może okazać się masakra.

skjdfh982473
Nazwa działu: Produkcja

Zagraniczna firma wstyd. Polska firma została sprzedana. Zdrada.

Zobacz wszystkie opinie (187)

Pracodawca

 Aktualność

#PWN dla zdrowia i na sportowo!
W zdrowym ciele zdrowy duch!
Siedzący tryb życia nie leży w naturze człowieka, dlatego dbajmy o nasze zdrowie i bądźmy aktywni.  W ramach noworocznego postanowienia zachęcamy wszystkich kolegów i koleżanki z zespołu Grupy PWN do skorzystania z naszych benefitów  zdrowotnych i sportowych.
Jeśli w ramach postanowienia noworocznego zdecydujecie się na rozpoczęcie przygody ze sportem to zapraszamy serdecznie do skorzystania z karty Multisport. Karta Multisport umożliwia pracownikom PWN korzystanie z różnych zajęć i form aktywności fizycznej w klubach sportowych na terenie Polski. Z Multisportu korzysta już u nas ponad 90 osób. Nie zwlekaj! Dołącz do sportowej drużyny PWN!
Panie i Panów zapraszamy także raz w tygodniu na zajęcia YOGI w biurze PWN w Warszawie. Zajęcia zorganizowane są w każdą środę w godzinach 16:00 - 17:00. 
Porcja zdrowia dla każdego!
we wtorki na recepcji biurowej pojawia się kosz świeżych jabłek. Na zdrowie!
Dla sportowców i nie tylko, polecamy także w ramach benefitów pracowniczych korzystanie z usług naszego partnera medycznego Lux Med. Lux Med zaprasza wszystkich na badania i konsultacje w swoich placówkach na terenie każdego kraju. Każdy z pracowników PWN ma do dyspozycji kartę medyczną, która gwarantuje dostęp do badań ogólnych oraz konsultacji ze specjalistami.

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie

Potrzebujesz wsparcia?
Skontaktuj się z Panią Joanną Koczaj-Dyrda: zgloszenie@gowork.pl

Grupa PWN