Grupa PWN

2 Dodaj opinię
Grupa PWN
2 43 149 5 1
Jeszcze pracuje

Prawda, zrobiło się bardzo źle. Zmiany osobowe do tego stopnia, że dobrzy specjaliści znający się na branży akademickiej, naukowej i medycznej odchodzą z wydawnictwa. Nie ma rozwoju jest tylko rozliczanie z chorych celów. (usunięte przez administratora)Komunikacja poniżej krytyki. Wspomniany wcześniej Pan ma wiele za skóra i przenosi nawyki na nowy grunt. Nie mozna powiedzieć innego zdania niż ten pan ma. Z pewnością ma listę ludzi którym obiecał już stanowiska i tylko czeka aby wywalić obecne osoby. Jest bardzo źle, niech HR coś z tym zrobi!

jest strasznie!!

Odradzam pracę w tej firmie. Ludzie na szczycie nie wiedzą co robią. Ciągle szukają nowych osób do pracy.(usunięte przez administratora) Atmosfera jest tragiczna, ludzie są na siebie napuszczani i ciągle zmieniają zakresy obowiązków. Dziś zajmujesz się jednym biznesem, jutro innym i sam nie wiesz w co masz włożyć ręce. Ponad poła ludzi w firmie myśli nad odejściem z pracy. (usunięte przez administratora)Jest strasznie! Szkoda, że dział HR nie miał nic do gadania przy zatrudnianiu toksycznego "pana"!!

PrawdomownyMarek

Wszystkim rekrutujacym bardzo szczerze odradzam, odeszlem po straconych kilkunastu miesiącach i teraz w innym miejscu widzę jaka to była paranoja. Biuro w Warszawie to jakis żart i kpina. Zła atmosfera, brak możliwości rozwoju, pracownicy są zwalniani z dnia na dzień. Zapominaj o podwyżce, zarząd wybierany na podstawie przypadku i obietnic. W Warszawie jest tylu innych uczciwych pracodawcow, zastanów się dobrze czy chcesz marnować czas.

Pracodawca

 Aktualność

Reaktor PWN zaprasza na WEBINAR "Jak zostać analitykiem danych?"
Czy wiesz, że wg. raportu płacowego Sedlak&Sedlak średnie wynagrodzenie analityka danych to ponad 5295 zł brutto, a 25% najlepiej opłacanych analityków zarabia więcej niż 7400 zł brutto? Fajna perspektywa, prawda?
Sprawdź, czy Ty też możesz pracować w zawodzie przyszłości?

Zapraszamy na webinar: Jak zostać analitykiem danych?
Przygotowaliśmy dla Was dwie części webinaru. Podczas pierwszej dowiesz się:


  • na czym polega praca analityka danych i kto najlepiej odnajdzie się w takim zawodzie

  • poznasz fakty i mity o pracy analityka danych,

  • dowiesz się, czego jesteśmy w stanie nauczyć uczestnika kursu w Reaktorze

  • poznasz narzędzia analityczne

  • Na koniec można będzie zadać pytania, na które odpowie Michał Kruczkowski, mentor kursów Reaktor.Jeśli spodoba Ci się pierwsza część, zapraszamy 30 lipca na drugą, podczas której dowiesz się:

  • jakie są możliwości rozwoju zawodowego analityka danych, data science/big data – opowie o tym mentor kursu, Michał Kruczkowski.


A na deser coś mega ważnego! Poznasz Joannę Zajchowską z Devire, która odkryje przed Tobą wszystkie tajemnice rynku pracy dla analityków danych z perspektywy rekruterów IT!
Do zobaczenia!

ZAPISZ SIĘ:

×
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie
Potrzebujesz wsparcia?
Skontaktuj się z Panią Joanną Koczaj-Dyrda zgloszenie@gowork.pl

Joanna Koczaj-Dyrda
Joanna Koczaj-DyrdaOfiara mobbingu - Radca prawny
Grupa PWN