Grupa PWN

2 Dodaj opinię

Kariera

 
KARIERA

 

Rozwój i kariera

W Grupie PWN rozwój pracowników rozumiemy jako podnoszenie umiejętności i możliwości zawodowych, a nie tylko jako formalną zmianę stanowiska. Rozwój stanowi jeden z kluczowych warunków sukcesu naszej organizacji i satysfakcji pracowników. Oparty jest na systemie kluczowych kompetencji wymaganych na stanowisku pracy i rozwijanych poprzez kształtowanie wiedzy, umiejętności i postaw.

Wdrożenie nowego pracownika

Pierwszy dzień w pracy to bardzo ważne wydarzenie – zarówno dla osoby, która dołącza do zespołu, jak i również z perspektywy rozwijającej się organizacji. Staramy się już od pierwszego kontaktu budować relację opartą na zaufaniu i obustronnym szacunku.

Program wdrożenia nowego pracownika w naszej firmie zakłada, że każda dołączająca do zespołu osoba, otrzymuje wszelkie narzędzia oraz informacje niezbędne do tego, by od pierwszego dnia poczuć się pewnie i w możliwie najkrótszym czasie rozpocząć efektywne działania. Dzięki naszej opiece ma ona możliwość szybciej odnaleźć się w nowym miejscu oraz nawiązać trwałe relacje ze współpracownikami. Każdy nowy pracownik naszej firmy przechodzi wewnętrzne szkolenie informacyjne oraz szereg szkoleń praktycznych w poszczególnych działach firmy.

Szkolenia

„Powiedz mi – a zapomnę. Pokaż mi - a zapamiętam. Pozwól mi wziąć udział – a zrozumiem” [Konfucjusz]

W Grupie PWN nie tylko tworzymy wiedzę, lecz także dzielimy się nią ze swymi współpracownikami. Reprezentanci rozmaitych działów szkolą swoich kolegów zarówno w obszarze dziedzin specjalistycznych, jak i na polu menedżerskim. Korzystamy także z oferty zewnętrznych firm szkoleniowych, zapewniających naszym pracownikom dostęp do odpowiednich szkoleń, kursów, seminariów oraz konferencji.

Kogo szukamy?

Od kandydatów oczekujemy entuzjazmu i zaangażowania. Pracując w Grupie PWN, będziesz odpowiedzialny za realizowane zadania, a we współpracy z zespołem za wynik Twojego działu.

Jeżeli jesteś:

  • zmotywowany do pracy - jesteś przekonany, że zakres zadań związanych ze stanowiskiem pracy będzie dawał Ci satysfakcję i motywację,
  • przedsiębiorczy, pełen pomysłów i inicjatywy - szukasz innowacyjnych rozwiązań i pomysłów, wychodząc poza utarte schematy i będąc otwartym na zmiany z nimi związane,
  • zorientowany na dążenie do rezultatów - dążysz do realizacji celów oraz zadań pomimo pojawiających się trudności,
  • otwarty na współpracę w zespole, pomagasz innym i dzielisz się z nimi wiedzą,

dołącz do naszego zespołu, gdyż czekamy właśnie na Ciebie.

Oferujemy Ci możliwość zatrudnienia w następujących działach:

 

Redakcje

Marketing i PR

Sprzedaż

 

E-commerce

Produkcja

Logistyka

 

Finanse

IT

HR

 

Profesjonaliści

Masz poczucie, że już wiele osiągnąłeś, a masz jeszcze większe ambicje? Wiesz, że możesz zrobić więcej i bardzo chciałbyś to udowodnić. Bez względu na to, czy jesteś specjalistą w swojej dziedzinie, czy doświadczonym menedżerem, aby w pełni wykorzystać swój talent, potrzebujesz sprzyjających warunków i możliwości, które znajdziesz w Grupie PWN.

Studenci i absolwenci

Okres studiów to dobry czas, aby w praktyce zastosować zdobywaną wiedzę i z sukcesem rozpocząć życie zawodowe. W Grupie PWN prowadzimy program dla praktyk oraz staży, realizowany przez różne działy firmy.

Praktyki

Zapraszamy Cię na bezpłatne miesięczne praktyki trwające cyklicznie przez cały rok kalendarzowy. Jest to najlepsza szansa na zaprezentowanie siebie i potencjalne zatrudnienie. Studentom oferujemy możliwość uczenia się od najlepszych specjalistów i ekspertów z Grupy PWN oraz „zasmakowanie” codziennych obowiązków pracy dużej firmie.

Uczestnicy programu biorą udział w rzeczywistych zadaniach i projektach, wspierając pozostałych członków zespołów. Każdy Praktykant ma swojego opiekuna-mentora , który jest odpowiedzialny za efektywność wdrożenia Praktykanta oraz wspiera go w codziennych obowiązkach.

Staż

Po odbytych praktykach, wybranym osobom oferujemy płatny program staży, który trwa od 2 do 12 miesięcy. Zapewniamy wynagrodzenie oraz przygotowanie do pracy w wybranym dziale, a w przypadku wolnego etatu istnieje możliwość kontynuacji zatrudnienia. Oferta adresowana jest do studentów I-V roku studiów oraz absolwentów różnych kierunków studiów.

Osoby zainteresowane powyższym programem prosimy o przesłanie życiorysu z dopiskiem w tytule praktyki/staż oraz nazwą odpowiedniego działu na adres: rekrutacja@pwn.com.pl.

Etapy rekrutacji

Proces rekrutacji ma charakter kilkuetapowy, co umożliwia skrupulatne zapoznanie kandydata z oczekiwaniami firmy dotyczącymi rozpatrywanego stanowiska, zapewniając jednocześnie naszej firmie możliwość zatrudnienia najlepszych pracowników. W każdym z przypadków stosujemy identyczne standardy rekrutacyjne, określające precyzyjnie odpowiednie etapy oraz metody, jak również dobór stosownych narzędzi.

 

Publikacja ofert i selekcja aplikacji

Każda aplikacja trafia do elektronicznego systemu i jest weryfikowana przez pracownika Działu HR odpowiedzialnego za wybraną rekrutację oraz przez menedżera.

 

Spotkania rekrutacyjne

Wybrani kandydaci otrzymują zaproszenia na rozmowy kwalifikacyjne. Prowadzone są one przez przedstawiciela Działu HR z udziałem menedżera. Na tym etapie kandydaci zapoznają się z naszą organizacją oraz wymaganiami dotyczącymi stanowiska, na które aplikują. Każdy kandydat przechodzi ustrukturyzowany wywiad badający jego doświadczenie, kompetencje oraz motywację.

 

Case Study

Wybrani kandydaci mogą zostać poproszeni o rozwiązanie case study. Pozwoli nam on optymalnie dopasować posiadane przez Ciebie: wiedzę, umiejętności oraz doświadczenie zawodowe do profilu stanowiska o które się ubiegasz.

 

Referencje

Jako dodatkowe źródło informacji na Twój temat posłużą nam referencje, jakich będą mogły udzielić Ci osoby, które dane kontaktowe wskażesz.

 

Zakończenie procesu

Osobom, z którymi się spotkaliśmy, podziękujemy za udział w procesie, a najlepszemu Kandydatowi/Kandydatce złożymy ofertę pracy.

 

 
 
×
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie
Potrzebujesz wsparcia?
Skontaktuj się z Panią Joanną Koczaj-Dyrda zgloszenie@gowork.pl

Joanna Koczaj-Dyrda
Joanna Koczaj-DyrdaOfiara mobbingu - Radca prawny
Grupa PWN