Grupa PWN

2 Dodaj opinię

Aktualności

Pracodawca

 Aktualność

Reaktor PWN zaprasza na WEBINAR "Jak zostać analitykiem danych?"
Czy wiesz, że wg. raportu płacowego Sedlak&Sedlak średnie wynagrodzenie analityka danych to ponad 5295 zł brutto, a 25% najlepiej opłacanych analityków zarabia więcej niż 7400 zł brutto? Fajna perspektywa, prawda?
Sprawdź, czy Ty też możesz pracować w zawodzie przyszłości?

Zapraszamy na webinar: Jak zostać analitykiem danych?
Przygotowaliśmy dla Was dwie części webinaru. Podczas pierwszej dowiesz się:


 • na czym polega praca analityka danych i kto najlepiej odnajdzie się w takim zawodzie

 • poznasz fakty i mity o pracy analityka danych,

 • dowiesz się, czego jesteśmy w stanie nauczyć uczestnika kursu w Reaktorze

 • poznasz narzędzia analityczne

 • Na koniec można będzie zadać pytania, na które odpowie Michał Kruczkowski, mentor kursów Reaktor.Jeśli spodoba Ci się pierwsza część, zapraszamy 30 lipca na drugą, podczas której dowiesz się:

 • jakie są możliwości rozwoju zawodowego analityka danych, data science/big data – opowie o tym mentor kursu, Michał Kruczkowski.


A na deser coś mega ważnego! Poznasz Joannę Zajchowską z Devire, która odkryje przed Tobą wszystkie tajemnice rynku pracy dla analityków danych z perspektywy rekruterów IT!
Do zobaczenia!

ZAPISZ SIĘ:

Pomocna?
TakNie

Pracodawca

 Aktualność

Zapraszamy na kolejną edycję konferencji KONSTRUKCJE BUDOWLANE! 

Ponad 800 Uczestników68 omówionych zagadnień, 44 prelegentów – tak możemy podsumować pięć dotychczasowych edycji konferencji Konstrukcje Budowlane. 
A przed nami kolejna!

Spotykamy się już 22 listopada w Warszawie.
Do 15 lipca trwa przedsprzedaż biletów w cenie 199 zł netto.Zapraszamy do rejestracji w niższej cenie: i.pwn.pl/przedsprzedaz15lipca/

Pomocna?
TakNie2

Pracodawca

 Aktualność

Wspólnie z Gynvaelem Coldwindem, Przewodniczącym Rady Programowej, zapraszamy do udziału wIV edycji Security PWNing Conference, konferencji poświęconej problematyce współczesnego hackingu oraz bezpieczeństwa IT. Podczas trzech dotychczasowych edycji Security PWNing Conference w spotkaniach wzięło udział łącznie ponad 1 000 specjalistów bezpieczeństwa IT.

Security PWNing Conference jest wydarzeniem podczas którego:
• koncentrujemy się na technicznych aspektach bezpieczeństwa informatycznego,
• swoją wiedzą i doświadczeniami dzielą się najlepsi eksperci z Polski i z Europy,
• solidną dawkę wiedzy uzupełniamy czasem na dyskusje i rozmowy z prelegentami,
• zapewniamy element rywalizacji poprzez udział w zawodach CTF
• na koniec zapraszamy na after party, które będzie znakomitą okazją zarówno do relaksu, jak i nawiązania nowych kontaktów!
ZAPISZ SIĘ: >http://bit.ly/pwning

Pomocna?
TakNie

Pracodawca

 Aktualność

W tegorocznej edycji Konkursu TECHNICUS, Jury wyróżniło dwie nasze książki:


 • w kategorii książka techniczna – pozycję autorstwa Tomasza Siwowskiego pt. "Mosty z kompozytów FRP. Kształtowanie. Projektowanie. Badania"

 • w kategorii podręcznik techniczny – pozycję autorstwa Doroty Chwieduk i Macieja Jaworskiego pt. "Energetyka odnawialna w budownictwie. Magazynowanie energii". 

 • Gratulujemy Autorom

Konkurs TECHNICUS jest organizowany przez Federację Stowarzyszeń Naukowo-Technicznych NOT, a jego celem jest wspieranie i promowanie wydawców oraz autorów, których publikacje książkowe z zakresu techniki wyróżniają się wysokim poziomem merytorycznym i edytorskim.

Pomocna?
Tak2Nie1

Pracodawca

 Aktualność

Grupa PWN podczas Warszawskich Targów Książki 2019

Piątek był tradycyjnym Dniem Książki Akademickiej na Warszawskich Targach Książki, a najważniejszym dla nas wydarzeniem była uroczystość wręczenia nagród w konkursie ACADEMIA 2019. Decyzją Jury otrzymaliśmy:

Nagrodę rektora Uniwersytetu Warszawskiego dla najlepszej publikacji akademickiej w dziedzinie nauk społecznych i humanistycznych za publikację: Filozofia religii. Kontrowersje (red. nauk. prof. Jacek Hołówka i dr Bogdan Dziobkowski) oraz dwa wyróżnienia w głównym Konkursie dla najlepszych książek akademickich i naukowych za tytuły Urologia. Ilustrowany podręcznik dla studentów i stażystów (nauk. Tomasz Drewa, Kajetan Juszczak) i Chirugia onkologiczna tom 1-2, (red. nauk Arkadiusz Jeziorski, Piotr Rutkowski, Wojciech Wysocki).

W sobotę przygotowaliśmy cykl sobotnich spotkań autorskich, który otworzyła Bożena Fabiani, jak co roku przyciągając duże grono swoich Czytelników. Pani Profesor przez 1,5 h podpisywała swoją najnowszą książkę „Ocalić sztukę. Włochy podczas II wojny światowej”.

Na naszym stoisku odwiedzający mogli także zdobyć autografy od:

 • Pawła Sekuły („Likwidatorzy Czarnobyla. Nieznane historie”)


 • Przemysława Semczuka („Wybrałem Pol(s)kę. Imigranci w PRL”)


 • Piotra Korczyńskiego („Dla ojczyzny ratowania: szubienica pal i kula. Dyscyplina w dawnym Wojsku Polskim” i „Dawno temu na Dzikim Zachodzie”)


 • Agaty Hąci („Ucha, fochy, tarapaty, Czyli wszystko, co chcielibyście wiedzieć o polszczyźnie o co nie baliście się zapytać”)


 • Bardzo dziękujemy wszystkim osobom zaangażowanym w przygotowanie i obsługę stoiska Grupy PWN. Tegoroczną edycję wydarzenia możemy uznać za bardzo udaną!

Pomocna?
TakNie

Pracodawca

 Aktualność

Wielki Słownik Języka Polskiego PWN z wyróżnieniem za Najpiękniejszą Książkę Roku 2018

Podczas pierwszego dnia Warszawskich Targów Książki odbyło się rozstrzygnięcie Konkursu Polskiego Towarzystwa Wydawców Książek na Najpiękniejsze Książki Roku 2018.

Wydawnictwo Naukowe PWN otrzymało WYRÓŻNIENIE za Wielki słownik języka polskiego. Tom 1 – 5.
Wielki Słownik Języka Polskiego. Tom 1-5 nie powstałby bez ogromu pracy, jaki w jego przygotowanie włożył zespół PWN! Projekt graficzny okładki, obwoluty i stron tytułowych stworzony został przez Małgorzatę Smogorzewską. Projekt graficzny wnętrza i redakcja techniczna są autorstwa Marii Czekaj. Całość została wydrukowana i oprawiona przez Białostockie Zakłady Graficzne. Od strony produkcji nad całością projektu czuwała Anna Paziewska. Wydawcą Wielkiego Słownika Języka Polskiego jest Lidia Drabik.

Wielki Słownik Języka Polskiego. Tom 1-5 powstał w ramach obchodów 100-lecia odzyskania niepodległości. Jest pierwszym od 15 lat tak aktualnym, obszernym i pełnym w opisie. Wielki słownik języka polskiego PWN to: 5 tomów, 5814 stron, ok. 100 000 haseł, 150 000 znaczeń, 19 000 terminologii, 1700 przysłów, 24 000 frazeologizmów, szczegółowe informacje gramatyczne - fleksyjne i składniowe. WSJP łączy w sobie wiele słowników: ortograficzny, etymologiczny, ogólny, frazeologiczny, przysłów, wyrazów bliskoznacznych. Szczegółowy opis dostępny jest na stronie naszej księgarni:

Dziękujemy wszystkim, którzy pracowali nad Wielkim Słownikiem Języka Polskiego!

O konkursie:

W 59. Konkursie PTWK Najpiękniejsze Książki Roku 2018 wzięło udział 108 firm wydawniczych, które nadesłały 204 tytuły opracowane przez polskich twórców (ilustratorów, grafików, typografów). Wydawcy nagrodzonych i wyróżnionych pozycji otrzymały dyplomy honorowe, zaś drukarnie listy gratulacyjne. Twórcom opracowań edytorsko-artystycznych przyznane zostały są dyplomy i nagrody finansowe.

Gratulujemy wszystkim laureatom!

Pomocna?
TakNie

Pracodawca

 Aktualność

Sanford Harmony to program wspierania rozwoju społeczno-emocjonalnego dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym. Program został stworzony i opracowany na Arizona State University w Stanach Zjednoczonych. 
Miło nam poinformować, że w 2019 roku PWN Wydawnictwo Szkolne zostało wyłącznym partnerem programu i rozpoczęło jego dystrybucję w zainteresowanych placówkach przedszkolnych. 

W ramach programu Sanford Harmony dzieci uczą się, doskonalą i rozwijają kompetencje społeczno-emocjonalne, które w praktyce pozwalają im realizować takie wartości jak: szacunek dla siebie i drugiego człowieka, współpraca między ludźmi, otwartość na innych ludzi, dobre relacje między ludźmi. 

Więcej informacji już wkrótce! Zajrzyjcie też na stronę programu - 

Pomocna?
TakNie

Pracodawca

 Aktualność

INSTYTUT PWN ZAPRASZA NA SZKOLENIE INNOWACYJNE METODY DYDAKTYCZNE


 • Chcesz, aby Twoi studenci już nigdy nie przeglądali smartfonów podczas ćwiczeń i byli zainteresowani Twoimi zajęciami?

 • Chcesz ich zaktywizować i zmaksymalizować efekty uczenia się? 

 • Marzysz o tym, by Twoje zajęcia były interesujące i praktyczne? 


Jeśli tak, zapisz się już dziś na warsztat!

ZAPISZ SIĘ JUŻ DZIŚ: >http://bit.ly/dydaktykapwn

Pomocna?
Tak1Nie

Pracodawca

 Aktualność

Grupa PWN na Warszawskich Targach Książki 2019

W dniach 23-26 maja odbędzie się dziesiąta edycja największego wydarzenia branży wydawniczej. Zapraszamy na Warszawskie Targi Książki!
Z czytelnikami, podczas czterech majowych dni spotka się około 1000 twórców i ponad 800 wydawców z 32 krajów. Na PGE Narodowym nie zabraknie również bogatej oferty towarzyszącej: debat, konferencji, warsztatów, lekcji literatury i historii, atrakcji dla dzieci, wydarzeń artystyczno-literackich, nagród literackich i branżowych, konkursów i wystaw.
Wzorem ubiegłych lat odwiedzający mogą zapoznać się ze wszystkich nowościami i bestsellerami rynku wydawniczego, zdobyć autografy ulubionych autorów, a także zakupić książki w specjalnych cenach targowych. Szczególnie zapraszamy wszystkich odwiedzających na spotkania z zaproszonymi przez Grupę PWN Autorami:

25.05.2019, sobota


 • 12.00-13.00 Bożena Fabiani  „Ocalić sztukę. Włochy podczas II wojny światowej"

 • 13.30-14.00 Paweł Sekuła „Likwidatorzy Czarnobyla. Nieznane historie"

 • 14.00-14.30 Przemysław Semczuk „Wybrałem Pol(s)skę. Imigranci w PRL”

 • 14.30-15.00 Piotr Korczyński „Dla ojczyzny ratowania: szubienica, pal i kula”

 • 15.00-15.30 Agata Hącia „Ucha, fochy, tarapaty. Czyli wszystko, co chcielibyście wiedzieć o polszczyźnie i o co nie baliście się zapytać”.Czekamy na Państwa na stoisku nr 34/D5.
Zachęcamy do dołączenia do naszego wydarzenia na Facebooku: 

Pełny program:

Pomocna?
TakNie1

Pracodawca

 Aktualność

Nawyki... wszyscy to znamy, ale jak zrobić, żeby pozbyć się niechcianych nawyków, a te dobre pielęgnować? Tej książki nie trzeba przedstawiać! 
Jest to jedna z najlepszych książek roku według The Wall Street Journal i Financial Times. Autor Charles Duhigg udowadnia, że odpowiednie pokierowanie wyrobieniem nowych lub zmianą dotychczasowych nawyków może diametralnie odmienić czyjeś życie, ale także funkcjonowanie społeczeństw, przedsiębiorstw, grup zawodowych, państw... Autor na sprawdzonych przykładach dowodzi, że świadomość, zrozumienie i zmiana nawyków pomagają osiągać wymarzone cele. 
Zachęcamy do zakupu: 

Pomocna?
TakNie2
×
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie
Potrzebujesz wsparcia?
Skontaktuj się z Panią Joanną Koczaj-Dyrda zgloszenie@gowork.pl

Joanna Koczaj-Dyrda
Joanna Koczaj-DyrdaOfiara mobbingu - Radca prawny
Grupa PWN