Żabka Polska Sp. z o.o. (dawniej Freshmarket)

2.1 Dodaj merytoryczną opinię
baner wywiady

Opinie o Żabka Polska Sp. z o.o.

Pracodawca

 Aktualność
Szanowni Państwo,

dziękujemy za wszystkie wyrażone opinie. Cieszymy się, że wykorzystujecie tę platformę do komunikacji z nami. Jesteśmy otwarci na Państwa opinie.

Fundamentem naszej organizacji jest system wartości, oparty m.in. na: otwartości, odpowiedzialności i wiarygodności. Dlatego też w naszej firmie nie ma przyzwolenia na dialog z ich pominięciem. Niezwykle ważne jest dla nas Państwa zdanie, sugestie oraz informacja zwrotna potwierdzona faktami oraz zachowując wiarygodność i rzetelność. Zależy nam, aby to forum było wymianą merytorycznej wiedzy i jak najlepiej służyło osobom zainteresowanym naszą siecią.

W kontekście pracowniczym, prosimy mieć na uwadze, że jako Żabka Polska nie zatrudniamy pracowników sklepów Żabka. Za rekrutację swoich zespołów i ustalenie warunków współpracy odpowiadają bezpośrednio franczyzobiorcy, którzy prowadząc placówki pod szyldem Żabki, działają jako indywidualni przedsiębiorcy.

Gdyby pojawiły się tematy, które chcieliby Państwo zweryfikować czy których nie chcecie poruszać na forum, prosimy o kontakt z nami poprzez formularz kontaktowy lub email: kontakt@zabka.pl.

Zachęcamy do dalszej konstruktywnej dyskusji.


Serdecznie pozdrawiamy

Zespół Żabka Polska
Mora89
Pracownik
@Czy to prawda

Weksel jest jednym z zabezpieczeń jakie wymaga żabka ale możesz skorzystać z innego zabezpieczenia. Dostajesz towar warty 150-200 tyś plus drugie tyle w sprzęcie, wiec zabezpieczenie to normalna rzecz. Jedynym dostawcą dla Franczyzobiorcy jest Żabka nikt inny. Sklep ma być zatowarowany i zadbany ale jak nie schodzi Ci np pepsi to nie zamawiasz jej porostu dopóki Ci nie zejdzie. Nie masz wymogu że musisz raz w tygodniu tą pepsi zamówić.. Są dorzuty towaru oczywiście ale są to głownie rzeczy promocyjne które są objęte 100% refundacją.

1
Katarzyna Nowy wpis
Inne

Partyzantów 72-Gdansk! Najgorsza Żabka jaka jest w całym Trójmieście! Sprawa zgłoszona do mediów! Za kasą bezczelna hołota a właściciel, a raczej franczyzobiorca nic z tym nie robi twierdząc, ze nie ma ludzi do pracy. Tym razem już sprawa została zgłoszona do organów wyżej. Konsekwencje za swoich rzekomych pracowników poniesie teraz Pan „właściciel” Może w końcu oprzytomnieje, ze pieniądze zarabia dzięki klientom i tym, jak są traktowani a nie dzięki dziczy , którą zatrudnia!!! A samozwańcza „najlepsza pracownica” śmieje się klientowi w twarz, ze dostała od szefa podwyżkę za to, ze „ nie dała się ostatnim razem” ! To tym razem życzę powodzenia ale nie personelowi tylko „właścicielom”! „Żabka” ul. Partyzantów 72 - Gdańsk

kicek140713@interia.pl Nowy wpis
Inne

Żabka ząbkowska 14 Warszawa prowadzi pani z Ukrainy porażka 1 sprawa wystawiła na całym sklepie wizerunek złodzieja co nie jest zgodne z prawem 2 sprawa ceny na półkach inne niż w systemie po zeskanowaniu aplikacji niby z aplikacją taniej przykład cola 1.5 litra przy zakupie 2 cena 4.99ale przy kasie 7.99 bo pracownik wstawił cole nie w to miejsce i ich to nie rusza .To nie zgodne z prawem konsumenta

Pracownik Nowy wpis
Pracownik

Szczerze z całego serca nie polecam. Przy otwarciu sklepu franczyzobiorca był miły, pomocny. Do czasu... Szkolenia - zero, zaczęły się wieczne pretensje, że tu towar nie wyciągnięty, tu coś źle zrobione, a człowiek się nie rozdwoi bo tu klienta obsłużyć, tutaj hot doga, frytki, nuggetsy zrobić i jeszcze dostawę odebrać. Jest to moja pierwsza praca, a bez przeszkolenia zostałam sama zamknąć sklep i przyszłam otworzyć jak dopiero co zaczęłam pracować. Nowym pracownikom też ja musiałam tłumaczyć co i jak bo własciviel się nie pofatygował. Zdążyłam już nawet słyszeć groźby o karach które my (nie przeszkolone) pracownice będziemy płacić jak zostaną one nałożone na sklep. Pracuje na umowę zlecenie, a własciciel papiery załatwia na ostatnią chwilę, dzisiaj mamy 20 września, a ja wciąż nie dostałam umowy za ten miesiąc. Przez to że są ciągłe inspekcje, człowiek żyje stale w stresie. Nie zlicze ile razy po pracy wróciłam i płakałam z frustracji i zdenerwowania. Klienci nigdy się na mnie nie skarżyli, staram się być miła obsługując każdego, a jednak i do tego właścicielka się przyczepia. Szczerze, gdyby nie to że to mój ostatni miesiąc w pracy to pokusiłabym się nawet zgłosić ich o mobbing. Jeszcze raz nie polecam, człowiek nie jest doceniany, na wakacje to lepiej nawet pracować na polu na zbiorach niż do tego ,, sklepu".

jia
Inne
 Pytanie

Jeszcze raz do Zarządu . Po co karzecie sprzedawcy co chwila pytać o aplikację czy proponować kawę? jako klientka nie jestem p...... i wiem, co mam kupić i widzę że stoi automat z kawą bo mam oczy i sama będę decydować jakie aplikacje ściągać i czy mieć tel. komórkowy czy nie. Pracowałam w Niemczech, w Anglii i robiłam zakupy we wszystkich małych sklepach świata i tam mi nikt niczego nachalnie nie proponował jak w Polsce.

Mora89
Pracownik
@jia

Jakoś rozrośli się z małej sieciówki do giganta europejskiego a janusz z Internetu będzie im doradzał jak prowadzić sprzedaż w sklepach :D Poradzili sobie bez twoich komentarzy wcześniej to myślę że sobie poradzą nadal bez wydanych twoich 3 zł za żubra :D

Agatka
Pracownik
@jia

To prawda z tym proponowaniem pierdół przez pracownika i jeszcze go z tego żaba rozlicza bo jak trafi się na tajemniczego klienta (żenada w 21wieku) i nie polecisz nic to słaba ocena sklepu będzie . Żal i tyle i proszę się nie dziwić ze pracownik proponuje to czy siamto. (usunięte przez administratora)

Mora89
Pracownik
 Pytanie

Ojjj ale wartościowy człowiek serio myślisz o dzieciach w domu dziecka? ich rodzice nawet o nich nie myślą a Ty musisz ? Bo ja myślę i pracuje całe dnie weekendy i miesiące po to żeby MOJE dzieci miały wszystko. Ale masz rację zostań przy tym żeby myśleć o innych dzieciach Ty lepiej nie przekazuj sowich genów dalej :) A i nie myślisz o wakacjach bo nie po prostu nie możesz na nie jechać. Jak małe dziecko jak czegoś nie dostaje to wszystkim krzyczy że i tak tego nie chciało :)

Ty
Inne
@jia

Najzabawniejsze jest to ze stoi 80 letnia babcia która nie ma zielonego pojecia co to jest aplikacja i co to jest np. Hot-dog patrzy na ciebie i nie wie o co chodzi a ty musisz robic z siebie pajaca i polecać. Żenada! Ale cóż ktos kto to wszystko wymysla tak naprawde nie ma zielonego pojecia jak wyglada praca sprzedawcy i nie interesuje go nic po za kasą. Bo tak to jest jak ktos z hama chce zrobić z siebie pana …Przyjdź stan popracuj i pokaż a dopiero wymagaj.Pralnia Pisowskich pieniedzy i nic wiecej.

Kiks
Inne
 Pytanie
@Mora89

Mora89, jak czytam te twoje prostackie wypociny w odpowiedziach, to mniemam, że sam jesteś januszem biznesu, co to przybył to tej zacnej korpo z jakiegoś zadupia i myśli, że jest kimś (ale nie jest), bo już nie biega za kurami po podwórku u swoich rodziców i w końcu coś tam zarabia i ma Skodę służbową:) Musisz pamiętać, że pycha kroczy przed upadkiem (niedługo zapuka do Polski konkurencja z zachodu w podobnym formacie, wiem, że macie to lekko w (usunięte przez administratora) bo przecież wasi ajenci - nie wiem, dlaczego to się w ogóle nazywa franczyzą? - mają weksle, ale te janusze polskie i ukraińskie robią u was zakupy, a klientów się słucha. Tesco też było gigantem, miało większy kapitał, też się rozrosło i już go nie ma, zresztą rynek pokazuje, że nic nie jest wieczne poza paroma wyjątkami, a niedługo rynek się przesyci i Żabką, tak jak się przesycił galeriami, hipermarketami i zacznie się walka o przetrwanie, zresztą zawsze ktoś wpadnie na lepszy pomysł i ktoś kiedyś was kupi lub znikniecie z rynku jak wiele innych firm przed Żabką (zapewne szybko się to nie stanie, ale się stanie, kwestia czasu). Bogaty to Ty prowadząc Żabkę (dwóch się nie da, no chyba, że się jest robotem lub tzw no-lifem/zombie) nigdy nie będziesz, bo wiem i ty dobrze wiesz, że rotacja jest duża na wielu punktach, znam wielu waszych byłych i obecnych ajentów, więc jak się trafi na mega punkt, to może się zarobi te 12-20 tys zł - wyżej nie widziałem, na jakiś 100 przypadków - netto na miesiąc pracując ciężko samemu od rana do nocy przez cały tydzień i drżąc, żeby pracownicy nie spowodowali kar przy audycie). Sam wykonuję zawód, gdzie pracuję 4-6 godzin dziennie pięć dni w tygodniu (trzymam się takich dwóch fajnych powiedzonek, które kiedyś poznałem: "pracuj mądrze, a nie ciężko" i drugie "nie mam czasu pracować, bo zarabiam pieniądze":), zarabiam średnio 20-30 tys zł netto (starczy mi, na to co chcę, żona też coś dorzuci i jakoś leci) i nie uważamy się za bogatych (jak miałam dwadzieścia parę lat, dwadzieścia lat temu i zarabiałem po 40-50 tys zł netto to faktycznie czułem się nawet zamożny:) Dla tego, że nie uważam się za bogatego, mam chyba nadal przyjaciół i znajomych co zarabiają i dużo mniej i dużo więcej niż ja:) Tak dla pozostałych musicie, mieć świadomość, że praca w Żabce jest jak praca w korpo, też jesteś uwiązany, masz szefów, raporty, audyty, nie masz praktycznie swobody działania, jeżeli jesteś obijaczem-leserem szybko polegniesz, ale jak nie masz wyjścia i masz chęć ciężkiej i odpowiedzialnej pracy i trafisz na dobry punkt (parking, dużo ludzi w okolicy - ruch pieszy też ma znaczenie), no to zarobisz jak w korpo:)

Mora89
Pracownik
 Pytanie
@Kiks

Pochodzę z biednej rodziny gdzie czasami nie było co jeść a nie ze wsi. Ale i tak nie uważam ludzi ze wsi za gorszych . Za gorszych uważam tylko głupich. Nie wiem jak ty ale dla mnie zarabianie 30-50 tyś miesięcznie to są duże pieniądze. A już przekraczając 10 tyś jesteś w chyba 1,5% społeczeństwa Polskiego które zarabia lepiej. To może przykre ale też motywujące. Wiesz nie obrażam Cię bo widzę że masz coś w głowie a poprzednie moje wypowiedzi w tym akurat konkretnym wątkiem były dostosowane do poziomy innych tutaj ludzi. Mam 2 żabki a pracuje po 3-4 godziny dziennie. Razem z żoną do tego zajmuję się giełdą i na tym też zarabiam :) Ale nie zgodzie się z Twoim gadaniem o przyszłości żabki myślę żę są tam mądrzejsi od Nas i zrobili ogromną robotę jeśli chodzi o rozwój i zyski żabki. A i z jednej zabki tak 10 tyś spokojnie można na czysto wyciągnąć jeśli dbasz i utrzymujesz standary. Nie wstydzę się tego żę pochodzę z biedoty ale nigdy też nię bede ukrywał że sobie dobrzę rzdzę. :) możesz być skromny ja nie jestem :) Możesz to nazywać pychą ja nazywam pewnością siebie i poczuciem włąsnej wartości :) i nie wiem czemu deprecjonujesz skody ;p ? ich nowe model są fajne :) a i w żąbkach faracyzobiorcy nie dostają aut służbowych :D musisz pracować bezpośredni dla żabki :)

były pracownik Nowy wpis
Były pracownik
@jia

Przychodzi ktoś z audytu lub tajemniczy klient i jeśli pracownik zostanie przyłapany na tym, że nie pyta o aplikacje, nie proponuje produktów itp. to ajentowi odejmowane są punkty - jeśli przekroczy jakiś limit może stracić sklep. Jeśli natomiast audyt wypadnie dobrze i będzie wszystko ok, to pracownik dostaje od żabki premię. Tyle z tego, co tam kiedyś miałem podczas pracy w tej sieci.

Pawello
Pracownik

Nie zatrudniajcie Ukraińców do żabki. Byłem z dziewczyną po hot dogi duże za żabsy. Policzyła i nagle mówi że nie ma dużych i nie mogliśmy wycofać . Musieliśmy biegać od żabki do żabki dopiero w 3 sklepie dostaliśmy to co chcieliśmy . Więc proszę nie zatrudniajcie Ukraińców bo nie da się dogadać. Masakra????

1
Mora89
Pracownik
@Pawello

Z całym szacunkiem do nich bo wyjechać do innego kraju i pracować to trudna sprawa ale nie wyobrażam sobie jak można pracować w usługach ludzi którzy nie znają języka ... to jest problem duży.

Pogromca Mitomanów
Inne
 Pytanie
@Mora89

"nie wyobrażam sobie jak można pracować w usługach ludzi którzy nie znają języka ... to jest problem duży" Już Ty może się nie udzielaj,skoro sam nie umiesz w poprawny sposób wyartykułować swojego zdania... Swoją drogą, bardzoś aktywny obrońca moralności żabianej,dziwne to, dziwne- jakiś etatowy pochlebca czy po prostu w czynie społecznym? Nie pozdrawiam;)

Mora89
Pracownik
@Pogromca Mitomanów

Masz rację szybko pisałem i poprawnie to nie zabrzmiało :) ale nikt nie jest bez wad :) mogłem edytować żeby ludzi jak Ty nie raziło bo wtedy sens moje wypowiedzi skrył się pod błędem. Nie jestem pochlebcą ale znam wady i zalety fracyzy w żabce. Masz rację działam społecznie chociaż to walka z wiatrakami. Ludzi którym nie poszło i obwiniają wszystkich tylko nie siebie jest garstka ale krzyczą najgłośniej bo ludzie zadowoleni poświęcają się pracy i zarabiają :)

yuli
Pracownik
@Pawello

Jestem ukrainką. I pracuję pół roku. I wszystko jest bez problem . Będę za chwillę sama fraczyzobiorcą

Siwy
Pracownik
 Pytanie

Witam jestem pracownikiem zabki. Czy prawda jest iż to żabka dyktuje zarobki na sklepie?. Przcownik na 1/2 etatu zarobek 15zl. na rękę Świątek piątek i niedzielę. Tłumaczy się tym że więcej nie może bo żabka dyktuje stawki

Mora89
Pracownik
@Siwy

Nie żabka nic nie ma wspólnego z kasjerami :) dyktuję to nasz państwo każdy pracownik jest bardzo drogi dlatego franczyzobiorcy kombinują. Żabka nie dyktuję stawki daje przelew i z tego franczyzobiorca decyduje ile da pracownikom a ile zostawi sobie. Ja przy 2 i poł etatu samego zusu za pracowników mam 3.5 tys . To policz sobie ile więcej bym mógł dać więcej pracownikom gdyby nie to złodziejstwo.

Zuza
Pracownik
@Siwy

Nie prawda...ja mam 19 netto na rękę a za Nd niehandlowe za 8 h 300 zł.to tylko zależy od pracodawcy

Mora89
Pracownik
@Zuza

U mnie podobnie 18 zł na ręke mają dziewczyny. Dodatkowo 100 zł za TK, Zawsze jakaś 100 zł premii. I za niehandlowe 300 zł . Za podstawę godzin mniej niż 3000 tyś na rękę nie mają. Prawie zawsze 3200-3400

Kiki
Pracownik
 Pytanie
@Mora89

Mora89 na jakiej są umowie ?jaki etat??

Mora89
Pracownik
 Pytanie
@Kiki

Umowa o pracę a jak ma być ? umowa zlecenia nie jest legalna na takim stanowisku gdzie pracownik ma ustalony grafik pracy a mało kto o tym wie potem wychodzi :) oczywiście dni nie handlowe pracownik może tylko być pod pewnymi względami które trzeba spełnić. U mnie pracują na pełen etat.

Kiki
Pracownik
@Mora89

Pytam bo też mam etat tylko że 1/8 ...i wcale więcej nie dostaje to niby co ma iść do zusu jeżeli bym była na całym etacie a tak zatrudnić nie chce na pełny.. porażka

1
Mora89
Pracownik
@Kiki

No godzisz się na to dlatego warunki nigdy się nie zmienią bo ona ma kilka stówek oszczędności z tego że nie zatrudnia na cały etat. Zawsze możesz zbierać dowody że pracujesz więcej i potem jak Cię zwolni iść do Zusu i narobić Januszowi problemów :) Szkoda gadać bo traktują ludzi jak (usunięte przez administratora) ale na to ludzie pozwalają. Wiem też że ludzie chcą pracować dlatego się godzą na takie warunki i dlatego powstaje impas.

Franczyzobiorca
Były pracownik
@Mora89

ja płaciłem 17 zł na godz. więcej nie byłem w stanie. Kasjerka potrafiła zrobić tyle godzin że odbierała 3,5 tyś gdzie mi nie raz tyle nie zostawało po zapłaceniu wypłat zusów podatku dochodowego i Vatu do tego księgowa i jakieś środki czystości na sklep i po pieniądzach. Na prawdę nie ma z czego płacić ludziom wiecej bo oni tak mają więcej niż szef. Jedyne żabki jakie mają szanse coś zarobić są na wioskach gdzie na 5 wsi jest 1 żabka . W Poznaniu gdzie żabka jest co 50 m po prostu nie masz prawa zarabiać.

Pracownik
Pracownik
@Mora89

Nie rozumiem jeżeli ktoś otwiera jest nowym franczyzobiorca podpisuje umowę z żabka to do jasnej anieli wie ile za zatrudniać pracowników oraz jaki jest koszt pracownika . Można się pomylić jaki będzie przychód z obrotu ale koszty w postaci pracownika oraz prąd ogrzewanie itp. można wyliczyć . Ludzie myślcie bo krety........w nie brakuje .

Mora89
Pracownik
@Pracownik

Problemem jest to że brakuje ogarniętych ludzi do prowadzenia żabek i co często wpadają ludzie z łapanki a potem są płaczę że długi itd. A żabka prowadzi cały czas ekspansję. Albo zaczną dawać więcej sklepów ogarniętym franczyzobiorcą albo będą sięgać po coraz to głupszych.

1
Korona1€@
Inne

Żabka to sieć, która w żaden sposób nie weryfikuje franczyzobiorców. Stąd tak duże różnice w opiniach. Niektórzy franczyzobiorcy po prostu swoimi zachowaniami działają na niekorzyść sieci. Nie jest im znane jedno z podstawowych praw marketingu: "jeden niezadowolony klient może zrobić więcej szkody niż stu zadowolonych pożytku". Chyba dział HR Żabki powinien sobie o tej zasadzie przypomnieć.

Klient
Inne
@Korona1€@

Oczywiście, dzisiaj trafiłem na taki sklep Żabka, gdzie zam menedżer Paweł(Bolesława Krzywoustego 328/lok. U1, 51-421 Wrocław) jest bardzo niegrzeczny i złośliwy do swoich klientów. Jesteśmy stałymi klientami tego sklepu i codziennie kupowali tam różnie rzeczy na nasze prośby że niewolno rozmawiać tak ze swoimi klientami, dostaliśmy odpowiedź - że nie musimy w tym sklepie robić zakupy. Tak i zrobimy więcej nie będziemy robić tam zakupy. Żabka jest bardzo fajny sklep ale niektóre ludzie zarabiają minusy dla tej sieci.

Elo
Pracownik

Firma właśnie zaczęła czystki wewnątrz. Zwalniani są managerowie, partnerzy itp. Uciekajcie!!!

Zosia
Pracownik
 Pytanie

Bardzo dużo słów na wiatr, bez pokrycia jak wchodzi się w firmę, dlaczego ta firma nie daje umowy o pracę? Dlaczego dyrektor w centrum dostaje umowę o pracę? Gdzie sprawiedliwość społeczna i równe traktowanie w tym przypadku? nie dajcie się zwieść

Kropek
Kandydat
@Zosia

Jak dla mnie dramat . Te same ogłoszenia przez kilka miesięcy . Podejrzewam ze dział hr nie potrafi czytać Cv lub nie posiadają odpowiednich kompetencji . Brak odpowiedzi na maile - no moi drodzy tak się nie robi bo to świadczy o was i o waszym podejściu do kandydata oraz braku szacunku do niego . Może w końcu jakiś dyrektor weźmie się za dział hr i może pozwalnia osoby nie nadające się do pracy .

Agnieszka
Pracownik
@Zosia

Obecnię prowadzę sklep od prawie 3 lat, moja pracownica ma umowę o pracę i godziwe wynagrodzenie. Jeżeli ma Pani jakieś pytania zapraszam do kontaktu ;)

2
Kasia
Pracownik
 Pytanie
@Agnieszka

Witam. Pracowałam w sklepie Żabka w Radomiu. Dostawałam 15 zł za godzinę na rękę. W niedzielę dostawałam 170 zł za 10 godzin pracy. Wspomnę również, że nie miałam żadnej umowy-praca na czarno. Co Pani o tym sądzi? Pozdrawiam

Franczyzobiorca
Pracownik
@Agnieszka

a co prowadzisz sklep przy pomocy 1 pracownika - przecież ta odpowiedź to reklama. |Do tego są potrzebne 4 osoby. Miałem sklep 4 lata wiem co piszę 17 godz na dobę 7 dni w tygodniu min 3 x dostawa w różnych losowych godzinach i 1 pracownik na sklepie bez dnia wolnego od 3 lat na 2 zmiany hahahhaha

Franczyzobiorca
Były pracownik

prowadziłem żabkę 4 lata. Ludzie uciekajcie jak najdalej to jest firma która nie da wam zarobić. Wszystko co zarobicie oddacie a na zamknięcie urząd skarbowy dowali Wam takie kwoty że aż łzy Wam popłyną z oczu. Pierwszy rok był ok 8-9 tyś zostawało za ciężką fizyczną pracę to było uczciwe. Później oddacie z tego 5 tyś Vatu i zostanie średnio 3,5 na mc. Mam mnóstwo znajomych co nadal w tym siedzą i nie jest nic lepiej a tylko gorzej. Przy tym systemie podatkowym najlepiej iść na etat i mieć wszystko gdzieś. O braku pracowników nie wspomnę ani o tym ile oni kradną, z resztę kradną wszyscy i klienci i pracownicy.

anonim
Pracownik
 Pytanie

(usunięte przez administratora)

Mora89
Pracownik

Są różne przyczyny tego że ma limit ograniczony. Ale raczej nie to że go zamykają. Każdy sklep ma jakiś tam limit i jak macie dużo dorzutów towaru a Wam nie zwiększają limitu to kiedyś dojdzie do granicy limitu ale można aplikować o zwiększenie z powodu licznych dorzutów. Inna opcja to że macie przeto warowany sklep na alkoholach i papierosach.

Eva
Użytkownicy czekają na odpowiedź 31 dni.
Były pracownik
 Pytanie

Szefie wszystkich szefow! Błagam!po to te proponuje promocyjne produkty?to odstrasza klientow...stres pracownikow Nic to nie daje????‍♀️

anonim
Kandydat

(usunięte przez administratora)

Mora89
Pracownik

Fajnie bo dużo złego jest wytykane i człowiek chce do tego dołączyć ale nagle pojawia się masa rzeczy które nie istnieją albo kiedyś może był jak mnie w sieci nie było czyli ponad 3 lata temu. I cały materiał staję się nie merytoryczny i nikt normalny nie weźmie go pod uwagę bo za dużo pojawia się błedów.

Madlanebe
Użytkownicy czekają na odpowiedź 34 dni.
Inne
 Pytanie

Witam, Mam pytanie dotyczące prowadzenia Żabki. Mój brat z dziewczyną otworzyli wspólnie żabkę, po roku ją zlikwidowali. Rozstali się też z dziewczyną. Brat był żyrantem tyle wiem, nie mam wglądu do żadnych dokumentów z prowadzenia tego punktu. Tydzień temu brat zmarł, boimy się konsekwencji finansowych jakie mogą na nas spaść. Czy ktoś może mi wytłumaczyć, czego się można spodziewać? Albo gdzie szukać jakiś informacji, jak sytuacja wyglada?

Ja
Były pracownik

Nie polecam pracy w żabce. Dali mi umowe na caly etat. Po 2 miesiacach zmienili na 3/4 bo zaduzo za mnie płacą. Grafiki robili ze ledwo 1800 zl zarobilam. Stawka 16 zl na godzine. Gdy po miesiacu po zlamaniu nogi wrucilam do pracy dawali ciągle same popoludnia muwiac ze teraz mam zapieprzać bo miesiac sie obijalam. Gdy zachorowala mi corka i wylądowałam w szpitalu dzwonili i pisali straszac mnie ze strace prace mam zostawic dziecko z ojcem w szpitalu na dzien i byc w pracy a w nocy z dzieckiem. Nie szanuja ludzi kturzy chca pracować. A te zdazenia byly przypadkowe. Caly czas pracowalam tylko ten czas potrzebowalam wolnego.

Jagi 15
Inne

Nie radzę nikomu robić zakupów w Żabce w Elblag ul. Kochanowskiego 15 park handlowy tragedia, manager często wymienia personel . Osoby przychodzace do pracy są mało kompetentne mają problem z wykonywaniem podstawowych zadań ciążących na pracowniku . Mynie naliczane kwoty do zapłaty cześć awaryjy sprzęt itp . Totalnie nie polecam !

Były pracownik
Użytkownicy czekają na odpowiedź 38 dni.
Pracownik
 Pytanie

Były pracownik- siedziba pracodawcy ŻP Poznan. Jak pracuje się w Żabce? Fajnie, naprawdę fajnie, ale tylko do czasu. Do czasu, kiedy już nie liczą się ludzie tylko cyfry i przychodzą grupowe zwolnienia- których nikt nie nazywa po imieniu. Wtedy cała ta otwartość, odpowiedzialność i inne „wartości firmy” już nie maja znaczenia. Najpierw wypowiedzenia- albo brak przedłużenia umowy, bo to dużo wygodniejsze, dostają zleceniobiorcy, później stażyści, a później to już Ci którym się kończy umowa. I nie myślcie sobie, ze dostają tylko Ci „którzy na to zasłużyli”, dostają Ci którzym się trafi.

Baska
Były pracownik

Ja osobiscie pracowalam w źabce u (usunięte przez administratora) w Mrzeźynie na tysiaca lecia 1 b byly szef Pan Przemysław T obiecanki cacanki złote gory Praca na czarno bez ksiażeczki sanepidowskiej w dniu w ktorym mnie zwalnial chcial dac umowe do podpisania i odrazu wypowiedzwnie z nałożonymi karami nie wiadomo za co bez uzasadnienia aby pensji nie wyplacic juz jestem 3 osoba w tym sezonie ktora tak zrobil a ile takich jeszcze bedzie

Ktoś
Pracownik
 Pytanie
@Baska

A wypłacał ekwiwalent za pranie?za godz nocne? Dawał listę do podpisu? Zapewne nie!Do partnera nie ma co iść na skargę bo się wyłga że to sprawa franczyzobiorcy, najlepiej do inspekcji pracy odrazu.

Ktos
Użytkownicy czekają na odpowiedź 55 dni.
Inne
 Pytanie

Taki trochę MLM (multi-level marketing) tylko na poziomie level expert. Kto zarabia na tym najwięcej? Jak przeważnie Ci na samej górze. A kto traci? Ci na samej dole, w tym przypadku to franczyzobiorcy... (usunięte przez administratora)

Pracodawca

 Aktualność
Żabka rozwija smart rozwiązania dla franczyzobiorców

Żabka rozwija cykl informacyjno-wizerunkowych materiałów video poświęconych inteligentnym rozwiązaniom dedykowanym franczyzobiorcom. Dzięki nim mogą oni uzupełnić swoją wiedzę i kompetencje, sprawniej zarządzać sklepami, a także rozwijać własne lokalne biznesy. Ulepszona Platforma Rozwojowa, Planogram Generator i Chatbot Franek – to tylko niektóre z dostępnych dla nich narzędzi.

- Jesteśmy najszybciej rozwijającą się siecią modern convenience w Europie, a tworzone wspólnie z partnerami rozwiązania ułatwiają życie naszym klientom oraz przedsiębiorcom prowadzącym z nami swoje biznesy. Narzędzie wspierają franczyzobiorców w zarządzaniu sklepami oraz ułatwiają wypełnianie codziennych obowiązków przez ich pracowników. Nowatorskie technologie to coś, na co większość z nich, działając całkowicie w pojedynkę, nie byłaby w stanie sobie pozwolić. Kolejny cykl materiałów Smart Żabka ma przybliżyć funkcjonalności tych narzędzi oraz pokazać korzyści z ich użytkowania – podkreśla Przemysław Kijewski, dyrektor ds. operacyjnych w Żabka Polska.

Ulepszona Platforma Rozwojowa, do użytku franczyzobiorców i ich pracowników, umożliwia korzystanie z różnych narzędzi z poziomu telefonu lub komputera. Zawiera m.in. VR 360 – wirtualny spacer po sklepie i bazę wiedzy o nim, w tym instrukcje obsługi sprzętu, a także teoretyczne i praktyczne programy rozwojowe oraz liczne szkolenia. Dla personelu posiadającego obywatelstwo ukraińskie pomyślano również o samouczku języka polskiego. Planogram Generator to inteligentny algorytm, który analizuje dane konkretnego sklepu, w tym sprzedaż, rotację towaru i jego otoczenie – dzięki temu zamawiany jest do niego asortyment produktowy, który spełnia oczekiwania klientów w konkretnej lokalizacji. Chatbot Franek jest z kolei wirtualnym konsultantem dostępnym 24h na dobę, który świadczy pomoc uzupełniając działania zespołu specjalistów z dedykowanej franczyzobiorcom jednostki – Centrum Wsparcia Franczyzobiorców. Jeden z nowych filmików poświęcony jest również innowacyjnemu systemowi, który określa potencjał lokalizacji pod przyszły sklep. Bazuje on na sztucznej inteligencji, bierze pod uwagę m.in. natężenie ruchu, dane demograficzne, sąsiedztwo placówek edukacyjnych czy planowane inwestycje w okolicy.

Pierwsza seria materiałów dotyczyła innych topowych nowoczesnych rozwiązań Żabki, w tym: aplikacji Cyberstore – stanowiącej zdalne centrum zarządzania sklepem franczyzowym za pomocą smartfonu; Optiplanu – pakietu rozwiązań służącemu do optymalizacji wykonywanych czynności i lepszego planowania zadań zespołu, czujników ruchu wewnątrz i na zewnątrz sklepów czy Internet of Things – sztucznej inteligencji, dzięki której sprzęt, poprzez wiadomość wysłaną na telefon, informuje m.in. o potrzebie naprawy przez Interwencyjne grupy serwisowe.

Materiały video nt. Smart biznesu dostępne będą na podstronie franczyzowej: http://www.zabka.pl/franczyza oraz na kanale sieci na YouTube :

Spot 1: Planogram:

Spot 2: Centrum Wsparcia:

Spot 3: Ekspansja:

Spot 4: Platforma rozwojowa:

Żabka testuje kolejne inteligentne narzędzia, które dostępne są na ten moment w wybranych lokalizacjach. W Smart Żabce działającej w Poznaniu badany jest np. automatyczny pomiar temperatury w sklepie i jej dostosowanie do warunków atmosferycznych czy pomiar zużycia energii. Najbardziej efektywne rozwiązania adoptowane są w kolejnych sklepach franczyzowych Żabka w różnych częściach Polski.

Zostaw merytoryczną opinię o Żabka Polska Sp. z o.o. - Poznań

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Często zadawane pytania

  • Jak się pracuje w Żabka Polska Sp. z o.o.?

    Zobacz opinie na temat firmy Żabka Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 224.

  • Jakie są opinie pracowników o pracy w Żabka Polska Sp. z o.o.?

    Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 161, z czego 10 to opinie pozytywne, 101 to opinie negatywne, a 50 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

  • Jak wygląda rekrutacja do firmy Żabka Polska Sp. z o.o.?

    Kandydaci do pracy w Żabka Polska Sp. z o.o. napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Żabka Polska Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii