Żabka Polska Sp z o.o.

2.1 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Żabka Polska Sp z o.o.

Agata Nowy wpis
Klient

Weszłam do żabki na serbinowskiej Kalisz sprawdziła mój dowód i przy klientach powiedziała że wyglądam lepiej na dowodzie niż na żywo takie zachowanie jest nie stosowne... Nie rozumiem takiego zachowania w stosunku do klienta... Pracownica na Popludniowej zmianie w dniu 22.09.2021 proszę to zmienić bo to jest nie stosowne

Jacek
Klient

Polecam sklep w Brzesku , jak się dobrze orientuje to przy ulicy Głowackiego za sympatyczna obsługę młodej pani , polecam i pozdrawiam dziekuje .

Julka
@Jacek

Jaki to świetny sklep to pokazuje jak zmieniają się tam pracownicy, w Biedronce promocje pomalej mijają niż pracownicy w żabce w Brzesku przy ulicy Głowackiego! Radzę omijać szerokim łukiem ten (usunięte przez administratora) jako klientka i była pracownica!!!

Agnieszka
@Julka

Jak pracownice myślą że przyszły sobie posiedzieć na krześle czy na telefonie to są w błędzie nikomu za siedzenie nie płacą. A jak tak myśla to droga wolna. Jedna pracownica nic nie robi a drugia biedna nie wie w co w ręce włożyć to chyba jest jakies nieporozumienie. Nikt nikogo na siłę nie trzyma ale za nic nie robienie nigdzie nie płacą. To jest sklep spożywczy i dat trzeba pilnować bo każdy towarma datę a jak nie jest się wstanie podzielić praca na dwie pracownice to wybacz.

Agnieszka
@Julka

Jak pracodawcę okradaja na papierosach i pracodawca ma za nie robić to się je zwalnia. Ciekawe czy ty byś chciała takich pracownikow co cie by okradali i byś musiała za nie robić a "10" wypłatę dać. Powiedz mi za co? Jak większość na chorobowym albo na urlopach siedziały. Wy chyba nie macie pojęcia oczym wy piszecie i obrażacie właścicieli. Wy mlodzi myślicie ze wam się wszystko należy i pieniądze za nic macie dostać. Ciekawe. Sama bym chciała tak za nic dostawac pieniądze. Polecam iść do maka albo do biedry pracować jak tak wam źle było. Tam na pewno by pozwolili siedzieć na telefonie bo by pracownik powiedzial ze I tu cytuje " musi mieć kontakt ze światem" w jakiej pracy wolno siedziec na tel. Wy macie 15 min. przerwy i pracować a nie co chwilę jak nie tel to papieroski? Może w innej pracy wam na to pozwolą życzę powodzenia, a właścicieli proszę przestać obrażać jak nie macie pojęcia co pracownice wyprawiały na sklepie.

jola
@Agnieszka

Straszne! chyba jednak nie jesteś pracownikiem! Ja w okolicy mam 2 żabki i obie to dramat! Obie prowadzą właściciele - są beznadziejni!, nikt tam nie chce do pracy przyjść to chyba o czymś świadczy? Już tam nie kupuję odkąd Pan "szef-pracodawca" bardzo brzydko mnie potraktował jako klientkę.

Benek Nowy wpis
@Agnieszka

Dokładnie, mamy Żabkę 4 rok,ok trafiło sie z lokalizacją,Mała mieścina,17 tys ,sklep w rynku,w którym nie ma żadnego innego spożywczego,2 k dalej Biedra i Polo i Żabka.Nie bede polemizował bo my akuratnie Dobrze wychodzimy na żabce, zatrudniamy na UOP 3 osoby i dwie na zlecenie na wkeendy, podkreślam UOP od tego co zarobią a nie od najniższej krajowej,ale zgdzam sie z koleżanką największym problemem żabki są...PRACOWNICY,albo (usunięte przez administratora),albo chciały by siedzieć i nic nie robić,albo telefon, mówię o młodych osobach, którym się wydaje ze im sie wszystko należy, najlepiej za siedzenie, miałem dziewczyny co po 4 miesiącach Pracy jak (usunięte przez administratora)dzieci we mgle, przychodziły i pytały sie gdzie na półce leży taki i taki serek,czy Energetyk,nosz qrwa,wymagania?milion,ta nie chce z tą byc na zmianie,ta chce tylko na Rano,ta wkeendy wolne,ta tamto i (usunięte przez administratora), przychodzę rano na sklep,i dwie dziewczyny ktore mialy deuga zmianę,nie były łaskawe ogarnąć półek,nie mówię o sprzątaniu,nitk nie powie ze po 22 jest taki ruch ze jedna nie może dołożyć towaru,by ten co przychodzi rano zajął sie odpiekami i obsługa klienta.Wymagań?milion a od siebie?zero, przychodzą na 6 i o ,14 zwijaja manatki,nie chcę oczywiście generalizować,bo wiele,wielu dobrych pracowników tez pracuje w Żabkach,ale ogólnie zgadzam się z koleżanką, młodzi ludzie chcieli by najchętniej dostawać wypłatę za siedzenie w telefonie,czy na krześle,zero zaangażowania,zero charyzmy, pójść, odwalić swoję i do domu.I na Koniec,jak ktoś wzywa Policje,pogotowie,czy stoi w urzędzie w kolejce, często gada"Płace podatki a oni maja mnie gdzieś",i jest ok,jak My pracodawcy (nie mam na myśli tylko żabki) płacimy z własnych pieniędzy pracownikom,i wymagamy minimum,to kończy sie że jesteśmy mieszaniwz błotem,ci źli,bo od biednej młodzieży (najczęściej)) wymagamy podstaw

Wp Nowy wpis
Kandydat

Witam Mateusz grabowski h regionalnym prosze o opinię

Zappka

Czy jest mi ktoś w stanie powiedzieć ile dostanie franczyzobiorca za tajemniczego klienta. Chodzi mi to że właściciel mówi że 87% miał i musi zapłacić karę 500zl

Jula
@Zappka

Od 80%W dół są kary

Ajentka Nowy wpis
@Zappka

Nie płaci kary za tajemniczego. Po prostu nie ma premii.

Tak

Nie

• Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Nie dostałem pracy
Nicknick

Sama prowadzę Żabkę już ponad rok. Mam dopiero 22 lata. Na dość małe miasto powstało ich już u nas sporo. Wiadomo na początku były problemy z pracownikami i ze załapaniem tego wszystkiego mimo szkolenia. Teraz gdy niedawno minął mi rok postanowiłam się podzielić moja opinią (wiadomo, że każdy może mieć inne zdanie). Więc tak mój obrót miesięczny to ponad 200tys. Weekendy mamy otwarte całodobowo, mamy również dostawy codzienne, oprócz niedziel i świąt wiadomo. PLI czyli protokołów likwidacji mam malutko jakieś 200 zł max, bo przy dostawach codziennych jestem niemal sama w stanie wygenerować ile mi się sprzeda w dzień danych rzeczy. Dodatkowe pieniądze mam za Tajemniczego klienta, ponieważ cały czas mamy dość dobre wyniki, chyba 2 razy się zdarzyło, że nie dostałam za niego pieniędzy. Paczki kurierskie oraz lotto to również dodatkowy przychód. Mam ogarniętą księgowa, która mi zawsze podpowie dlatego podatków też nie mam kolosalnych. Mam 3 pracowników, 4 osoba jest tylko na weekendy. Sama niemal dzień w dzień pracuje, bo i tak sama robię zamówienia, a muszę robić codziennie oprócz sobót , więc powiem z własnego doświadczenia, że nie jest źle. Są gorsze i lepsze miesiące, ale jakoś idzie. Zobaczymy jak będzie dalej, bo wiadomo, że zaraz posypią się komentarze. Nie popadłam w żadne długi więc chyba jest dobrze xd

Ktoś
@Nicknick

Praca w dzień w dzień bez życia prywatnego.Nie no super jak za czasów niewolnictwa. Tylko brać. Wolę etat i mieć wolne dni na odpoczynek bo organizm nie maszyna wszystko jest do czasu.

Paweł
@Nicknick

"Nie popadłam w żadne długi więc chyba jest dobrze xd" No cóż, gratuluję pozytywnego nastawienia :) Ja też prowadziłem Żabkę i jednak patrząc z perspektywy czasu, to za takiego rodzaju niewolnictwo jak "pracuję codziennie", "sklep mam otwarty całodobowo z trzema pracownikami", "codzienne dostawy" itp. oczekiwałbym solidnego wynagrodzenia, a nie braku długów. Jeżeli na konto wpada Ci co miesiąc na czysto ok. 15 tysięcy złotych netto, to owszem, można siedzieć i zasuwać, jeżeli nie ma się lepszych perspektyw. Taka kwota dla niektórych tłumaczyłaby nakłady pracy, brak swobody w codziennym życiu i całą odpowiedzialność związaną z ponoszonym przez franczyzobiorcę ryzykiem. Niestety, obydwoje wiemy, że to nie są takie zarobki.... Jeśli zostaje połowa tego, to już jest duży sukces. A więc życzę powodzenia i dużo zdrowia zarówno fizycznego jak i psychicznego, bo na pewno będzie Ci potrzebne :) A przede wszystkim samych sukcesów, zadowolenia z pracy i żadnego długu po zamknięciu.

Wojciech
@Nicknick

A odpisz mi proszę na jakich warunkach zatrudniasz pracowników , tzn interesuje mnie jakie mają umowy i czy je mają u czy płacisz im ZUS, pozdrawiam

Ewka
@Nicknick

Witaj mam do ciebie parę pytań możemy pogadać na priv? Odezwij się na meilla evva0204@wp.pl

ajentka
@Ktoś

Racja.. Sklep mam ponad rok. Święta, sylwester, wielkanoc, majowka, weekendy... ciąge pracujesz. Odkąd mam sklep, nie byłam dosłownie NIGDZIE. I owszem, ktoś może powiedzieć, że postaw pracowników, zorganizuj wszystko tak żeby wyjechać.. Ale pracownicy też muszą odpocząć, a w święta raczej nikt by nie chciał spędzać czasu w sklepie. Jestem na wypowiedzeniu, mam dość. Pod każdym względem.

Ta, jasne
@Nicknick

Też mam zabke troche ponad rok. Obroty po 200 tys. Nie mam codziennich dostaw, więc 4-5 palet do rozładowania to chleb powszedni. Pracuje dzien w dzień, 5200 zł zjada sam zus, Vat potrafi wyjsc 3000- 5000 tys, czasem wcale. Zależy od miesiąca. 100 to masz w samych refundowanych parówkach. Druga skąd? Moje pli to jakieś 3-4 tysiące (trzy do cztery tysiące złotych) Samej gabloty na słodkie wyrzucam po 400 zł plus pieczywo. Chyba, że swoje straty przebijasz przez kasę no to wtedy luz. Mogę się zgodzić.

Żabcia
@Nicknick

Mając 22 lata możliwe że miałaś tyle dochodu. Jeden Twój Plus od Państwa do 26 roku nie płaci się podatku To są pieniądze , gdzie mając powyżej 26 roku. Oddala byś Państwu. I nie wciskaj ludziom kitu że to Twój zysk!!!

Bh
@Nicknick

Pier@@€@lisz głupoty poczekaj jeszcze trochę i cię zabka Wyje&)8bie na grube pieniądze.. towar na sklepie zinwentaryzowany franczyzobiorca wie jakie ma stany przyjeżdża inwentaryzacja i 50 koła ci krzyczy braków.. kto w żabkę wszedł to już z niej nie wyjdzie

Iwona
@Nicknick

Czy mogę cię prosić o kontakt?

Dawid
@ajentka

Rozumiem, że pracy jest dużo ale przecież jak wszędzie jak się prowadzi swój biznes. Napisz jak to wygląda finansowo? Jest opłacalna taka franczyza?

Wierski Lukasz
Użytkownicy czekają na odpowiedź 10 dni.
Klient

Czy zarząd nie widzi jakie pan Wierski robi Walki? Przecież to czysty folwark pan sobie zrobił ! Jak w takiej firmie, na poważnym stanowisku może pracować człowiek , który bierze kasę od pracodawcy i od dostawcy Enreco?

Musisz
Klient

Najważniejsze byś klepał regułkę. Dzień Dobry.Aplikacja jest jeśli nie wcisnął ja potem polecił hot Doga kawę i zaprosił ponownie i tysiak gwaranatowany

Adela
Użytkownicy czekają na odpowiedź 16 dni.

Prowadzenie żabki kiedyś może było nawet ok .Teraz po wprowadzeni nowych rozliczeń jest coraz gorzej . Każda zmiana ,każde udogodnienie jest po to aby Franczyzobiorcy lepiej się pracowało ,więcej zarabiał i miał więcej czasu . Tylko ,że jest to stanowisko i opinia Żabki . W praktyce jest zupełnie odwrotnie . Coraz więcej obowiązków ,brak czasu dla siebie i oczywiście zdecydowanie mniej kasy .I proszę nie pisać ,że jest inaczej bo prowadzę Żabkę wiele lat . A dlaczego jeszcze prowadzę ? ,Właśnie jesteśmy w trakcie kończenia współpracy

Dariusz
Klient

Witam chce wam powiedzieć że w tych sklepach jest bardzo drogo juz nawet w biedronce taniej o wiele. .. Po co tyle ciągnięcie pd klientów skoro gdzie indziej taniej jest i więcej. A ta aplikacja hmm do kitu jest. Trzeba sporo wydać by mieć punkty na byle co np na energetyki 1000 puktow hehe śmieszne tak sporo puktow a za takie produkty .. Powinniście sporo obnizyc pukty za rowary bo teraz to smiech na sali jak oszukujecie kijetow. A ogl ceny. Hmm tez smiech na sali. Wszystko u was drogie nie dziwie sie ze biedronce wiecej klientów jest i o wiele taniej. Musicie poprawic cwny obniżyć bo seryjnie za drogo u was

Mateo
@Dariusz

Chłopie, energetyki za żappsy są za jakieś 400 punktów. Może to cię zdziwi, ale to nie w Żabce jest za drogi - po prostu ty za mało zarabiasz... ;)

An
@Dariusz

Na początku też tak myślałam, ale zmieniłam zdanie. Towar jest zawsze zgodny z terminem, ceny jednych produktów są niższe niż w biedronce, innych wyższe. Pieczywo zawsze świeże. Żabka to fajny sklep, zawsze blisko.

Przemek
@Dariusz

Będzie jeszcze drożej.Nie odpowiada to nie przychodzi chodź do Biedronki po ciepłe piwo i innej jakości.

eldokanawolno
@Przemek

Ehhh. przecież żabka to nie market ani sklep typowo spożywczy. To typowy sklep 'doskokowy'. Jesteś na miescie a zapomniałeś o papierosach? Idziesz do Żabki Zapomniałeś w sobotę zrobić zakupów na niedziele? Wchodzisz do żabki Ceny są wyższe bo to typowy sklep gdzie najczęściej trafiasz bo czegoś akurat potrzebujesz w konkretnej sytacji o to że jest ich cała masa to masz ją zawsze obok gdziekolwiek byś nie był

Malena
Klient

Żabka w Poznaniu na Os. Lecha 5. Nieswieże parówki na grillu, kręcą się od kilknu dni tak długo, aż nie zostaną sprzedane,kawomat zanieczyszczony, nieodkamieniony, w węzyku zepsute mleko (pochorowałam się od ich kawy), bułki rozmrożone wypiekane nawet te z dnia poprzedniego. Brudno, wszystko tylko na pokaz. Tak zwana szefowa wulgarna, niemiłą, opryskliwa. Widać parcie na zarobek, klient jest nieistotny. NIE POLECAM!!!!

Enrico
Klient

Jak góra sprzedana to na dole nigdy nie będzie dobrze, Pan Wierski Ł zrobił sobie z tej firmy społdzielnie z Panem Maurycym i od paru lat ustawiają wszystkie przetargi. Ciekawe ,zę firma się tym wogóle nie interesuje albo nie chce...

Rere

Jaka jest kara za tajemniczego tzw ile wynosi

Jasiek
@Rere

Milion euro

Kamil
@Rere

Poniżej 80% są kary na nzk A tak to są mniejsze wynagrodzenia nagród

Damian

A Ciebie Karolina chce poinformować że sprawa o oczernianie i wyzwanie mnie I mojej żony została wczoraj zgłoszona na policję i do sądu , więc twoje aipi telefonu mam z tego serweru wiec spodziewaj się że niebawem będzie u ciebie policja do przesłuchania i widzimy się w sądzie dziekuje i pozdrawiam , bo nie pozwolę se na takie cos co tu wypisujesz .

Karolina
@Damian

Ja nikogo tu nie osądzam tylko stwierdzam fakty , po to ta strona została utworzona a to ty w swoich komentarzach jesteś wulgarny i chamski bo prawda boli a do tego twoja ortografia w komentarzach nie jest najwyższego poziomu!!!

Kamil
@Karolina

Jeżeli masz jakąś opinie na temat tego sklepu to napisz to bezpośrednio na żabka brzesko, wtedy potencjalny pracownik/klient szybciej znajdzie opinie. :)

j23
@Damian

uja możesz zrobić pacanie ze swoim ip niedorozwinięty człowieku

Jola
@Karolina

Od podawania personaliów jest pip a nie ta strona . Mam nadzieje , ze właściciel tego sklepu zrobi z Tobą porządek . Gdyby był potrzeby świadek to chętnie opowiem o nawiedzonej kobiecie , która myśli ,ze bezkarnie może oczerniać ludzi w sieci ;)

OBECNIE niestety korpo Żabka

Jestem pracownikiem Żabka - w sensie Franczyzobiorcą - najgorszemu wrogowi nie życzę - jestem tu od roku - nic dobrego mnie nie spotkało - ale niestety wyjście oznacza dług do końca życia. Nie jestem młokosem. Mam za sobą duże doświadczenie w pracy w korporacjach, na najwyższych szczeblach i jak zaczynałam tzw. współpracę z Żabka to miałam nadzieję, że ktoś potraktuje mniej mnie poważnie, No niestety. Być może moje standardy są wygórowane ale ta korporacja, przez podobno duże K nie jest przyjazna ani dla swoich pracowników ani tym bardziej dla tzw. współpracowników czyli franczyzobiorców. Mam bardzo duże doświadczenie i uważam, że największym moim błędem życiowym było wejście w tzw. współpracę z Żabka. Oczywiście każdy ma swoje doświadczenia. Mówię tylko o moich więc proszę o powstrzymanie się od negatywnych odpowiedzi w stylu - nie podoba Ci się to odejdź - to nieistny nie takie proste. Piszę tylko dlatego, że mnóstwo ludzi widzi to jako szansę a ja z doświadczenie mówię to KONIEC marzeń, planów, czasu dla dzieci i czasu na życie. Mówię co czuję a każdy ma prawo podjąć własną decyzję. Ja swojej żałuję.

lodzianka
Kandydat

Witam . Posluchajcie mojej histori . Wszystko zaczelo sie w pandemie stracilam prace . Nieszukajac dlugo znalazlam ogloszenia ze moge zalozyc dzialnosc w zabce otrzymujac podstawowy przychod ! Ja jako mloda przedsiebiorczyni jeszcze niewiedzac w co sie wpakowalam mialam wiele watpliwosci . Na dzien dzisiejszy zatrudniam dwie osoby i ja tez zostaje na zmiane ze swoim konkubentem . Jezeli cenicie sobie niezaleznosc i wejscie do swiata biznesu to jest to dobry poczatek . Warto wspomniec ze nawet jak przychody sa niskie to mamy gwarantowana wyplate . Chcecie miec nieograniczone wyplate ? Jaka firma na etacie na to pozwoli . W zabce mozna generowac holendarne dochody tylko trzeba odciac sie od negatywnych komenatzhy i zaczac dzialac . Jak czytam tutaj komentarze ze ludzie z dlugami ja zamykali to nie moge uwierzyc . My z facetem zamiast o dlugach to myslimy o kolenjej zabce. Czekamy na inwentaryzacje pozdrawiam niedowierzacych ze moze sie udac . Uwazam ze zabka powinna zajac kazdy osiedlowy sklep

Marcin
@lodzianka

Witaj, już zostały tu napisane całe korowody opinii o tym co dzieje się po inwentaryzacji i zakończeniu okresu "gwarantowanego" dochodu. Wspaniale, że ze swoim facetem prowadzicie interes, jeszcze możecie odpocząć zmieniając się, jednak z drugą ropuchą już tak łatwo nie będzie. Pamiętaj, że różowe okulary w końcu spadną i pokaże się drugie (usunięte przez administratora) współpracy. Albo należysz do ok 5% ajentów z dobrą lokalizacją i dobrymi obrotami - czego życzę, albo czeka dopiero kubeł zimnej wody. Sam prowadzę sklep - na szczęście w takiej lokalizacji, że żadna żabka nie ma możliwości otworzenia się w pobliżu, natomiast osiedlowe sklepy zostały wykoszone przez markety i sieciówki. Efektem tego jest praktycznie jednakowy asortyment w całym mieście więc absolutnie nie zgadzam się z tezą, że inne sklepy powinny zniknąć, powinno ich być jak najwięcej. Druga sprawa to ceny - są horendalnie wysokie w stosunku do cen zakupu. Sklep kupi kilka kartonów - żabka kilka tirów - kto ma lepszą cenę? I dlaczego w żabce są w sporej części przypadków wyższe ceny niż w normalnym sklepie?. Odpowiedzccie sobie na to pytanie sami . Kto tu kogo goli na naprawdę grube pieniądze... Trzecia sprawa "rzekoma" niezależność - jaka? Możesz pojechać na promocje do hurtowni kupić coś taniej? Możesz zamówić u przedstawiciela coś w promocji? W razie przeterminowania ktoś wymieni ci towar? Raczej nie - masz zamawiać z klapakami na oczach to co masz nakazane - a jak skończy się termin - no cóż widocznie nie byłaś takim asem sprzedaży to płać za to . Zatem twoja niezależność kończy się na zatrudnieniu pracowników za których odpowiadasz w całości no i wybrania księgowego . Mała ta niezależność moim zdaniem , wręcz żadna przy takiej skali odpowiedzialności. Podsumowując życzę, by różowe okulary pozostały na nosie jak najdłużej, cała przygoda zakończyła się bez długów , ale z pewnymi tezami nie zgadzam się i nie zgodzę się nigdy.

Jola
@Marcin

Etap fascynacji szybko minie jak zaczną płacić podatki od sprzedaży a nie będzie z czego.. Zabka tylko zarabia w tych sklepach...

Czy praca w niedzielę jest dodatkowo płatna

Arkadiusz
Klient

Kolejna negatywną moja opinia na temat żabki Wieprz koło Żywca Sobota 28.08 podjazd pod żabkę godzina 6:15 zamknięte kolejna próba 6:45 zamknięte dodam że to nie pierwszy raz ale jak widać żabka ma to gdzieś bo nic z tym nie robi gratuluję wizerunek żabki w tej miejscowości spalony ????

Halina

Cześć, jak wygląda praca dla studenta w Żabce? Na jakiej umowie się pracuje? Jaka jest oferowana stawka? Czy kwestie grafiku można bez problemu pogodzić z zajęciami? Trzeba wyrobić jakieś minimum czy jest to może do ustalenia z pracodawcą?

Ajax
@Halina

Wszystko zależy od szefowstwa. Zazwyczaj dają tylko umowę zlecenie, wielu studentów daje radę pracować w Żabce i godzić to z innymi zajęciami. Stawka? Najniższa, jednak właściciel jak się będziesz sprawdzać to może będzie chciał dyskutować o wyższej stawce.

Rafał
Klient

Prośba Apel do Żabki by przestać tak wciskać na siłę aplikacje i ta kawę z hot dogiem.Ile czasu się traci zamiast się kupi jedna rzecz tym klepaniem o aplikacje i kawę hot doga

Ajax
@Rafał

To nie jest nasza wizja wciskać, ale z tego wciskania nas rozliczają. Mamy tajemniczego klienta i pracownik Żabki MUSI to zaproponować, bo inaczej jest zła ocena i bury.

Jacek
Klient

Witam Czy ktoś z Żabki zainteresuje się wkońcu żabką w Wieprzu koło Żywca to jest skandal sprzedają hot dogi ledwo od mrożone wczoraj kupiłem bułki na wpół zmrożonego to tylko dwa przykłady banda nieudaczników bez kompetencji i jakiekolwiek wiedzy o prowadzeniu tego typu działalności!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Żabka Polska Sp z o.o. - Poznań

Żabka Polska Sp z o.o.