Żabka Polska Sp. z o.o. (dawniej Freshmarket)

Opinie o Żabka Polska Sp. z o.o.

Dworek

Czy są tutaj pracownicy Żabki ? Polecacie tam pracować ?

Kiki
@Dworek

Każda żabka inna to zależy jaki ajent i jaka ekipa ...ja miałam fajna szefowa ..zrobić wywiad najlepiej

Mora89
@Dworek

Nie pracujesz dla żabki tylko do Fracyzobiorcy :) także wszystko jest tylko i wyłącznie zależne jakiego właściciela sklepu trafisz :)

@Dworek

Swoje doświadczenie nam negatywne. W głównej mierze przez szefa. Żabka jako sieć nie jest jest ok ale podejście franczyzobiorcy do pracownika to porażka.

Zadowolona

Witam chciałbym polecić Żabke na Jana Pawła nowy właściciel bardzo miła Pani blondynka poleam i jeszcze raz Polecam

Anka

Żabka na ul. Adamskiego 5 to najlepsza znana mi żabka a bywałam w naprawdę wielu od jakiegoś czasu prowadzą ja nowe osoby między innymi Pani Sabinka miła, zawsze uśmiechnięta, bardzo pomocna osoba która jest tu dziennie nie jednokrotnie nawet przed 6 rano. Sam sklep jest czysty zawsze w 100%zaopatrzony, nie ma pustych pułek czy braków towarów sklep jak żaden inny jest świetnie zaopatrzony ostatnio pojawiły się nawet świeże kwiaty i zioła. Obsługa na 150%. Polecam w 100% tą konkretną żabkę. Dziękuję dziewczyny że robicie taka super robotę

kandynat na kandydata

Adres e-mail podany w dziale rekrutacji nie działa jak 90% pozostałych podanych adresów e-mail. Nie można się skontaktować z działem rekrutacji, a szkoda.

Po wysłaniu CV dwa dni i miałem kontakt z przemiłą panią z Jr. Dwa dni później była pierwsza rozmowa z panią z HR oraz przyszłym przełożonym. Po rozmowie miałem bardzo pozytywne odczucia. Ludzie naprawdę potrafili zbudować pozytywną atmosferę. Dzień później dostałem informację o drugim etapie kolejnego dnia. Zaskoczył mnie drugi etap online. W dzień drugiego etapu ubrałem się elegancko i zalogowałem 5 min przed czasem. Czekam, Czekam i po 4 min zjawili się państwo. Przyszły przełożony jakby nie swój:/ wystraszony?! Rozpoczęła się rozmowa - Pani zadawała pytania, które dla mnie były żenujące. Rozmowa trwała 25 min a mnie było poprostu przykro, że tacy ludzie pracują na takich stanowiskach i rekrutują o czym nie mają zielonego pojęcia. Nawet gdybym otrzymał ofertę nie zdecydowałbym się pracować z tak niekompetentną osobą!

Wstyd je tutaj pisać

Żabka koło szpitala na ul szpitalnej Poznań masakra (usunięte przez administratora) Masakra kiedy go zapytałam o torbę papierowa niema żeby sklep przy szpitalu był tak kiepsko zaopatrzony bułki twarde rękawiczek do nakładania bułek brak zmieszczę szczypce żeby klient nie wiedział jakie twarde bułki są. Masakra

SadButTrue

Firma Żabka to jest totalne dno! Kilka etapów rekrutacji na Partnera Sprzedaży, a na ostatnim etapie nawet nie są w stanie poinformować, że wybrali innego kandydata. Ogólnie Pan dyrektor przeprowadza rekutacje poniżej jakiegokolwiek poziomu. Prowadzi raczej przesłuchanie, a nie rozmowę w dodatku nie rozumie podstawowych informacji i trzeba mu tłumaczyć podstawy. Nie polecam, szkoda czasu.

Kli456

Ludzie ostrzegam ! Nie robicie wpłat w sklepie sieci zabka . Osobiście zostałem (usunięte przez administratora)z własnych pieniędzy przy transakcji wpłaty na własne konto przez sklep zabka . Nie była to mała kwota . Kasy nie ma .... na moim koncie . OSTRZEGAM i nie polecam robić wpłat ,opłacać rachunki to bardzo niebezpieczne źródło .

@pracownik

Nie polecam nikomu pracy w żabkach. Pracuje w handlu bardzo długo i w życiu nigdzie nie wywierano aż takiej presji odgórnej mam na myśli weryfikację a oprócz tego bardzo dużo pracy. Nigdy nie miałam problemu z ilością pracy ale tu jest taka presją że siadam psychicznie.Chcialabym aby Ci którzy siedzą na ciepłych krzesełkach poszli do pracy na miesiąc i zobaczyli jak w rzeczywistości wyglądają ich świetne pomysły. Myślę że żadna z tych osób nie miała by weryfikacji na 100%

Samotny

Witam chciałabym się podzielić opinią pani obsługującej na popołudniu pracującej w Żabce na Fabrycznej jest nie miła nie sympatyczna opryskliwa nie polecam tam kupować

Rozczarowany

Byłem w Żabce na Fabrycznej 2 dwa dni temu chciałem Hodoga pani mi nie sprzedała bo powiedziała że już sprzedała i nie będzie już wykładać nowych bo niesprzeda i szefowa każe jej zapłacić jestem rozczarowany???? obsługą

zniszonyczlowiekprzezzabke

Pięknie namawiacie do współpracy której nie ma. Wierzyłem/am ze to nie prawda no niestety przeliczyłam/em się na własnej skórze przekonała/em się jak mnie wyrzucono z sieci jak (usunięte przez administratora)i zniszczono mi rodzinę oraz moich żyrantów. Wyrzucają nas za nic za krzywy uśmiech za, to ze ktoś znajomy ich chce sklep. Dzieje się bardzo źle niszczy się ludziom życie dosłownie tego słowa a menadżerowie dalej sobie pracują i śpią spokojnie bo mają plecy w sieci. Jednym pstryknięciem ludzie są niszczeni za dzieżką pracę za dobre wyniki.To już nie są żarty mam nadzieję ,że kiedyś skończy się takie traktowanie ludzi.

Agatka
@zniszonyczlowiekprzezzabke

Zgadzam się. Zabka zniszczyła życie mi i moim współpracownikom, szefowi, każdemu bo i klientom, którzy nas kochali. Nie obchodzi ich los ludzi tam pracujących bo ich nie zatrudniają. Nie obchodzi ich to że przed samym świętami ludzie stracili pracę! Mają gdzieś że ajent musi sprzedać wszystko co ma żeby mieć z czego ich (zabe) spłacić ! To że w miesiąc każdy musi znaleźć sobie pracę! Nie ważne że masz 3miesieczny czas wypowiedzienia umowy. Zniszczyli piękne lata zgranego zespołu, szanowanych przez klientów ludzi którzy z chęcią otwierali dla nich sklep! Mam nadzieję, że ludzie, którzy myślą o wejściu do tej (usunięte przez administratora) pójdą po rozum do głowy i nie dadzą się omamić pięknymi słowami i zapewnieniami o super dochodzie. Nie polecam !!! Ps usuwacie prawdę w opiniach, czym udowadniacie, że nie jesteście uczciwi.

Klienta

Dzisiaj byłem w Żabce była pani w kasztanowych włosach i poprosiłem ja aby mi pokazała gdzie leżą chusteczki nawilżające powiedziała że złościa że tam są i żebym się sam obsłużył bo ona ma przerwę i mam jej nie przeszkadzać nie do pojęcia że takie Panie pracują w Żabce na Fabrycznej 2 nie polecam tej Żabki

Lola

(usunięte przez administratora) . Zero przerw na zjedzenie bułki. Non stop praca praca i praca , dźwiganie ciężarówn wyolenianie pustek na półkach praca stojąca na nogach za marny grosz. Nigdy więcej. Nie polecam

Ko

Dzień dobry. Jaki zarobek jest w żabce na umowę zlecenie w wieku 20lat. Ja otrzymyle 15zl. netto

Kris
@Ko

Jesteś wysyskiwana/ny minimalna stawka na rękę do 26 lat to około 22zl w zależności czy chcesz płacić chorobowe czy nie

Nie poznasz
@Ko

15 netto to minimalna dla wszystkich, a nie dla ciebie

nola77

chcialabym sie dowiedziec, czy szkolenie na temat terminali on-line powinno byc przeprowadzone przez pracownika w godzinach pracy, czy w dniu wolnym np. w domu z osobistego komputera.

@pracownica

Sklep ogólnie ok ale obsługa to jakaś masakra,wczoraj po koncercie poszłam z koleżankami po jedzenie a pani kasjerka darła się że jest tylko 1 kabanos,nie chciała mi podgrzać panini i oceniała po wyglądzie

Jak jest z pakietem medycznym w Żabka Polska Sp. z o.o.? Można dołączyć rodzinę?

Mora89

Tak można nie ma w tym problemu :) to samo z kartą Multisport:)

Ludka-L3

Wszystkie złe emocje burzą się we mnie ! Spośród wszystkich sklepów sprzedających alkohol ta sieć jest najbardziej odpowiedzialna za rozpijanie klientów poprzez najbardziej n a c h a l n e reklamy alkoholu (szczególnie " n i e w i n n e g o" piwa).

kicek140713@interia.pl

Żabka ząbkowska 14 Warszawa prowadzi pani z Ukrainy porażka 1 sprawa wystawiła na całym sklepie wizerunek złodzieja co nie jest zgodne z prawem 2 sprawa ceny na półkach inne niż w systemie po zeskanowaniu aplikacji niby z aplikacją taniej przykład cola 1.5 litra przy zakupie 2 cena 4.99ale przy kasie 7.99 bo pracownik wstawił cole nie w to miejsce i ich to nie rusza .To nie zgodne z prawem konsumenta

Szczerze z całego serca nie polecam. Przy otwarciu sklepu franczyzobiorca był miły, pomocny. Do czasu... Szkolenia - zero, zaczęły się wieczne pretensje, że tu towar nie wyciągnięty, tu coś źle zrobione, a człowiek się nie rozdwoi bo tu klienta obsłużyć, tutaj hot doga, frytki, nuggetsy zrobić i jeszcze dostawę odebrać. Jest to moja pierwsza praca, a bez przeszkolenia zostałam sama zamknąć sklep i przyszłam otworzyć jak dopiero co zaczęłam pracować. Nowym pracownikom też ja musiałam tłumaczyć co i jak bo własciviel się nie pofatygował. Zdążyłam już nawet słyszeć groźby o karach które my (nie przeszkolone) pracownice będziemy płacić jak zostaną one nałożone na sklep. Pracuje na umowę zlecenie, a własciciel papiery załatwia na ostatnią chwilę, dzisiaj mamy 20 września, a ja wciąż nie dostałam umowy za ten miesiąc. Przez to że są ciągłe inspekcje, człowiek żyje stale w stresie. Nie zlicze ile razy po pracy wróciłam i płakałam z frustracji i zdenerwowania. Klienci nigdy się na mnie nie skarżyli, staram się być miła obsługując każdego, a jednak i do tego właścicielka się przyczepia. Szczerze, gdyby nie to że to mój ostatni miesiąc w pracy to pokusiłabym się nawet zgłosić ich o mobbing. Jeszcze raz nie polecam, człowiek nie jest doceniany, na wakacje to lepiej nawet pracować na polu na zbiorach niż do tego ,, sklepu".

Zostaw merytoryczną opinię o Żabka Polska Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Żabka Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Żabka Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 240.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Żabka Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 169, z czego 11 to opinie pozytywne, 106 to opinie negatywne, a 52 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Żabka Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Żabka Polska Sp. z o.o. napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Żabka Polska Sp. z o.o.