opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Żabka Polska (dawniej Freshmarket)

Profil oficjalny - płatna współpraca

3/5

Na podstawie 1581 ocen
Opinie(2524)
Dodaj opinię
Aktualności(19)
Wywiady(1)

Opinie(2524)

Dodaj opinię
Aktualności(19)
Wywiady(1)
Logo
  • O sieci
  • .
  • Jak aplikować?
  • .
  • Jak zostać franczyzobiorcą?
  • .
  • Kontakt

O sieci

Jak aplikować?

Jak zostać franczyzobiorcą?

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Poznań
  • Konin
  • Gniezno
  • Jarocin
  • Piła
  • Kościan
  • Leszno
  • Września
  • Rawicz
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Poznań
  • Zagórze
  • Koziegłowy
  • Bogucin
  • Luboń
  • Czerwonak
  • Janikowo
  • Suchy Las
  • Czapury
  • Kicin
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Aleksandrów Łódzki - Żabka
Andrespol - Żabka
Andrychów - Żabka
Annopol - Żabka
Banino - Żabka
Barlinek - Żabka
Bełchatów piotrków - Żabka
Bezrzecze - Żabka
Białystok - Żabka Polska Sp z o.o. (dawniej Freshmarket)
Bielany Wrocławskie - Żabka
Bielsko-Biała - Żabka Polska Sp z o.o. (dawniej Freshmarket)
Bieruń - Żabka Polska Sp z o.o. (dawniej Freshmarket)
Biłgoraj - Żabka
Bogatynia - Żabka
Boguchwała - Żabka
Bolesławiec - Żabka
Borkowo Łostowickie - Żabka
Borówiec - Żabka
Brenna - Żabka Polska Sp z o.o. (dawniej Freshmarket)
Brwinów - Żabka
  • …

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Poznań
  4. /
  5. Opinie o Żabka Polska Sp. z o.o. (dawniej Freshmarket)

Opinie

Opinie o Żabka Polska (dawniej Freshmarket) Poznań

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • 2
    • 3
    • 4
    • 5
    • …
    • 35

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Żabka Polska Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    żabka

    20.09.2025 11:31

    Inne

    Witam wszystkich serdecznie,chciałbym was poinformować że Nie Warto współ pracować z firmą Żabka , ponieważ nie wywiązują się z umowy zawartej pomiędzy Franczyzobiorcą a Żabka W Poznaniu powstał projekt stacji benzynowej Avia w połączeniu z Żabka umowy zostały podpisane pomiędzy prezesem Unimot a Żabka Żabka powinna wypłacić nam prowizje ze sprzedaży paliwa,lecz tak nie jest do dnia dzisiejszego 20.09 2025 żadne pieniądze nie zostały wypłacone ze strony Żabki za prowadzenie Stacji ogólne żabka stwarza różne problemy ,,,, dużo by o tym pisać ale nie dajcie się oszukać i nie wchodźcie w interesy z Żabką
    ReviewUserIcon
    DC

    19.09.2025 19:08

    Kandydat

    Rekrutowałem się na stanowisko menedżerskie w nowym magazynie znajdującym się w Kokotowie. Rozmowa kwalifikacyjna była profesjonalna, wszystkie terminy były dotrzymane. Pytania dotyczyły głównie mojego doświadczenia. Był czas aby zadać pytania potencjalnemu pracodawcy. Rekrutację oceniam pozytywnie. Rozmowa trwała 40-50 minut.
    ReviewUserIcon
    Superlightboy

    19.09.2025 08:49

    Inne

    Żabka na rogu ulic krakowskiej i Kościuszki, godz. 7:40 19.09.2025: jestem klientem z ulicy Wszedłem na przerwie w mej pracy po jedno piwko Harnaś, ze smartfona grała u mnie muzyka gdyż do mnie zawsze dzwonią... Akurat utwór Birdy - Wings. Ekspedientka przyszła po minucie za kasę gdy już czekałem z butelką w ręce. Srogim tonem zapytała żebym wyłączył muzykę. Powiedziałem że nie bo nie chcę odbierać połączenia... Zaczęła pyskować, że mnie nie obsłuży, więc zmuszony wyciągnąłem smartfona. Ale ekspedientka wypowiadała bezczelnym tonem że to nie dyskoteka, a ona jest u siebie w pracy... Tak mnie zdenerwowała, że ledwo się opanowałem. Zakup trwał przy kasie 30 sekund... I wyszedłem. Zepsuła mi przerwę w pracy, jak w debrałem telefon byłem roztrzęsiony i w ten sposób rozmawiałem z dzwoniącą sympatią, gdybym był wesoły tak jak przed wejściem do żabki rozmowa brzmiałaby inaczej. Chora psychicznie baba zwyrodniała umysłowo... TYLKO . PSUJE LUDZIOM DZIEŃ. DO TERAZ CZUJE SIĘ STRUTY JEJ WEWNĘTRZNYM TRUJĄCYM GÓWNEM!!! TAKIE BABY TRZYMA SIE ZA KRATAMI, ALBO ŚCINA, PALI, TOPI!!!
    ReviewUserIcon
    Superlightboy

    19.09.2025 08:52

    Inne

    Żabka w Opolu, akurat pracuję w delegacji, a jestem z Bawarii. U nas takich chorych na głowę się nie zatrudnia
    ReviewUserIcon
    Den

    13.09.2025 11:20

    Inne

    Jestem mieszańcem bloków przy os.Przemyslawa w Poznaniu. Mam obok siebie żabkę. Jestem stałym klientem w sklepie. Parę miesięcy temu zwróciłem uwagę sprzedawcy na to że ceny na cennikach i faktycznie są różne. Na co dostałem odpowiedź że wszędzie w Żabkach jest tak. Od tego momentu pani dyrektor nie sprzedaje mi nic. I nie może nadać odpowiedź dlaczego tak. I kłamie poza plecami wszystkim mieszkańcam budynku że źle się odzywam o obywatelach Polski. Do tego powiedziała mi, że nie obsługuje mnie, bo gadam po rosyjsku. Oprócz tego powiedziała, że nie lubi mnie, dlatego nie sprzedaje. I czasami w sklepie od 6 rana sprzedawczynią jest małoletnia dziewczynka, która sprzedaje alkohol i papierosy. Myślę, że to jej córka.
    ReviewUserIcon
    Kandydat

    19.12.2024 21:39

    Kandydat

    Wygląda na to, że proces rekrutacji wymknął się komuś spod kontroli. Kierownik działu rozwoju ma chyba kompleksy i boi się ludzi z doświadczeniem. A może wcale nie jest dumny z miejsca pracy....w końcu tekst na rozmowie "zdaję sobie sprawę, że w porównaniu do tego co Pani robiła to ta Żabka to taki sklepik" wszystko wyjaśnia. Rozumiem sytuację, tylko po co cały ten cyrk z kolejnymi rekrutacjami, chyba tylko po to by na siłę udowodnić, że problem jest we mnie. Ogólnie słabo słabo...
    ReviewUserIcon
    ex

    27.12.2024 12:04

    Były pracownik

    wiesz zapewne, że model biznesowy ż. to sprzedaż niezdrowej żywności (alkoholu, papierosów, napojów gazowanych, przekąsek, hotdogów) do franczyzobiorców na ogromnej marży - chcesz uczestniczyć w tym procederze? może warto rozważyć inne miejsca pracy - życzę powodzenia
    ReviewUserIcon
    tomi

    12.09.2025 23:39

    Kandydat

    teraz jeszcze zdrapki dodawali do czteropaka piwa...brak słów... tylko marketing, a jak opary marketingu opadną... to zostaje praktycznie tylko niezdrowa żywność i używki....
    ReviewUserIcon
    Klientka

    10.09.2025 17:01

    Pracownik

    Uwaga na sklep Żabka w Ścinawie na ul. Kościuszki, oszukują na cenach papierosów inna na paczce inna na kasie. Pani kierownik Katarzyna po oddaniu pieniędzy z krzykiem kazała mi wyjść ze sklepu. Całe zdarzenie powinno być na kamerze o ile jest kamera.
    ReviewUserIcon
    Ktoś

    12.09.2025 19:20

    Inne

    Pani Katarzyna niech nie szaleje bo gdy klient doniesie o czymś takim do KAS to pani Katarzyna będzie miała kontrolę wszystkiego co tylko możliwe,KAS uruchamia procedurę kontrolną a tego żabka by nie chciała
    ReviewUserIcon
    rzabka

    11.09.2025 19:35

    Pracownik

    nie profesjonalna obsługa klienta w biurze obslugi klienta, brak kompetencji i wiedzy biurokracja na każdym kroku z zero kultury i profesji nie polecamy tam dzwonic nic nie mozna zalatwic odsylaja na zakupy do sklepu zamiast udzielac informacji o prokuktach i ich cenach
    ReviewUserIcon
    rzabka

    11.09.2025 19:31

    Pracownik

    biuro obsługuje klientow na bardzo niskim poziomie nie udziela odpoiednich informacji biurokracja na każdym kroku zero kultury i profesjonalizmu
    ReviewUserIcon
    Klient

    07.09.2025 12:43

    Inne

    Opisy cen produktów bardzo oszukańcze metody wprowadzające klientów w błąd.
    ReviewUserIcon
    Karolina

    03.09.2025 14:10

    Inne

    Z całego serca nie polecam pracy w Żabce w Cieszynie przy ul.Filasiewicza 8 pseudo właściciele co chwilę zmiana personelu dziwię się bardzo że Żabka Poznań nic z tym nie robi
    ReviewUserIcon
    Drak

    02.09.2025 09:08

    Inne

    W Konopnicy żabka to jakiś żart robią sobie przerwy o każdej porze
    ReviewUserIcon
    Piotr

    30.08.2025 20:18

    Kandydat

    Próbowałem się skontaktować w sprawie franczyzy. Natychmiast oddzwoniono , jednak poinformowano mnie , że skontaktuje się ze mną osoba odpowiedzialna za rekrutacje. I tu zaczęły się schody , jestem z Tarnowa i pan który odpowiada za ten rejon kompletnie mnie olał !!!! Powiedział , że oddzwoni i skontaktuje się ponownie , do dziś nie zadzwonił. Podjąłem kolejną próbę rejestracji i powtórka z rozrywki . Podałem proponowana prze zemnie lokalizację i cisza . Żenada , obsługa rejonu tarnowskiego porażka.... Pan był bardzo arogancki i zarozumiały.
    ReviewUserIcon
    Nikola

    29.08.2025 11:10

    Inne

    Panie trochę była niemiła Chcieliśmy już zapłacić ale moja koleżanka czekała na telefon od taty i nas wygonili z żabki
    ReviewUserIcon
    Pracownica

    28.08.2025 14:03

    Pracownik

    KAWICE oszusci Pracowałam w zabce w Kawicach u Pana Marcina K. No niestety na koniec gdy odeszłam to mi nie wypłacił całej kwoty nawet wiadomosci nie odczytuje nie polecam pracy u tego Pana nie tylko mi nie wypłacił zatrudnia osoby małoletnie
    ReviewUserIcon
    Nefretete

    24.08.2025 14:47

    Inne

    W sklepie Żabka Kielce ul. Żelazna oszukują na cenach papierosów inna na paczce inna na kasie, może ktoś się zainteresuje praktykami ajenta.
    ReviewUserIcon
    Laura

    21.08.2025 19:25

    Pracownik

    Nie polecam sklepu żabka w Wołczynie.Karolina która tam sprzedaje chamska,opryskliwa ,niemiła do klientów.Sprzedaje dzieciom 13,14 letnim energetyki
    ReviewUserIcon
    KAmi

    17.08.2025 13:45

    Inne

    (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) ceny celowo wprowadzają w błąd powinien się tym zainteresować UOKiK
    ReviewUserIcon
    Była pracownica

    13.08.2025 22:24

    Pracownik

    Słuchajcie na Gałczyńskiego w Częstochowie Żabka to jest masakra dopiero ten tępak szef i ta jego żoneczka tępa sami mówią jak ta żabke oszukują (usunięte przez administratora) i tyle niebawem główna siedziba zareaguje na ich wybryki cwaniaki jedne
    ReviewUserIcon
    Anna

    06.08.2025 10:36

    Inne

    Jestem zbulwersowana praca ząbki w Cieszynie na ul.Fiasiewicza 8 dziwię się że nie są czytane komentarze przez szefostwo to jest psucie opinie firmy Żabka obrzydliwa obsługa wyganiają że sklepu oczerniają ludzi o kradzież czas najwyższy zainteresować się ta Żabka bo ci co teraz prowadzą myślą że to jest ich własny sklep
    ReviewUserIcon
    Wolf

    05.08.2025 22:13

    Inne

    Żabka na os. Rzeczypospolitej przy biedronce oszukuje klientów , gdyż są promocje a nie są naliczane przy kasie jest promocja na wielosztuki , ale jaz zakupimy w opakowaniu to nie jest naliczana promocja . A już nie mówiąc że są sprzedawane zimne hot dogi. Cenowki na kasie są inne niż na półce
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Żabka Polska (dawniej Freshmarket)?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - Żabka Polska Sp. z o.o.

    Stanisława Matyi 8 61-586 Poznań

    NIP:5223071241

    REGON:365388398

    KRS:0000636642

    https://www.zabka.pl/
    Branże: Konsulting i zarządzanie

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    nieznajomy

    25.07.2025 18:33

    Inne

    Na ogół sklep Żabka na ulicy Zdrojowej w Ciechocinku jest bardzo zadbany, wszystko jest podane na czas oraz dostępny jest szeroki wybór asortymentu towarowego. Do tej pory chodziłem bardzo często do tej Żabki i robiłem duże zakupy. Wszystko się zmieniło po tym, jak sprzedawca pan Patryk rzucił mi pieniądze z reszty na box kasowy (to nie był pierwszy raz), ten sprzedawca rozkłada towar bardzo nachalnie rzucając niektóre rzeczy. Nie ma w nim nawet grama uśmiechu, jest ponury i mina spoczynkowa wygląda jakby nie chciał tam pracować, ale musi. Nie tylko ja mam takie zdanie o tym sprzedawcy, również moi znajomi muszą przez tego sprzedawcę chodzić do innych Żabek.
    ReviewUserIcon
    Xbv

    23.07.2025 08:15

    Inne

    Totalne (usunięte przez administratora) Prowadzenie żabki to porażka Partner do spraw sprzedaży nie robi nic nie pomaga Ciągłe naciski na zamawianie ale jak potrzeba żeby coś załatwił zlewa temat. Menadżerowie to samo Po trzech letniej współpracy w końcu rezygnacja. Człowiek jest dopiero wolny!!!!! Ciągła chabrowa na żabkę i ich partnerów. Totalna porażka brak brak swobody prowadzenia działalności
    ReviewUserIcon
    Dorota

    21.07.2025 08:58

    Były pracownik

    Nie polecam ni pracy ni coś kupować w tym sklepiw. Sporo proterminowanego, te pracodawcy nie wiedzą jak z tym walczyć i często wrzycają nie kupione na praciwnikòw. Polecam poczytać na fb grupa pralcownicy zabka ilu ludzie pracują bez umow, im nie zapłacono, ilu towaru na nich sposane. Po 3 doby pròwki na grilu, takie franczyzy 1 raz spotykam. Zeby nie pilnowali czym karmią ludzi. Naprawdę pardzo często spec już tak towar zamòwiąp zeby był uszkodzony i pracownik za niego zapłacił. I poterminy nabilały. Kto chcę w minus pòjść a nie dorobić.
    ReviewUserIcon
    Wik

    19.07.2025 23:39

    Były pracownik

    Chciałabym opisać ten cyrk bez wulgaryzmów ale się nie da 🙂 Chcąc prowadzić tą (usunięte przez administratora)typu ŻABKA uzbrój się w pieniądze, cierpliwość, chęci i czas jeżeli masz rodzine odpuść bo nie dźwigniesz tego bajzlu Wiadomo ludzie co mają żabkę 20 lat mają przywileje Ty szarak po 3 miesiącach masz(usunięte przez administratora) Nie mówią od czego odprowadzasz podatki bo na (usunięte przez administratora) to komu (usunięte przez administratora)co wziął będziemy tłumaczyć? Partnerzy którzy pomagają? Hahaha taaa fajnie by bylo Manager? Yhm dwa razy do roku sie pokaże i co? A weź (usunięte przez administratora)się z wpłatą siana bo (usunięte przez administratora)masz i nie masz jak wpłacić to prędzej(usunięte przez administratora)ci przejdzie bo te (usunięte przez administratora) ci oka nie dadzą przemknąć bo albo masz rodzine zmotywować albo wstać i jechać. Wpłacić Inwentaryzacja? Przyjeżdża jakiś Baran w (usunięte przez administratora) ma wszystko on sobie jak leci wpisuje polecam kogoś sobie puścić z nim niech patrzy na łapy bo wała w (usunięte przez administratora) 😆 NIE BIERZCIE TEGO (usunięte przez administratora)BO SAME PROBLEMY
    ReviewUserIcon
    gość

    16.07.2025 09:52

    Inne

    Żabka w Gruszczynie na ul. Swarzędzkiej 21 jako sklep dobre miejsce ale Panie sprzedawczynie, brak kultury, nie mają poszanowania dla drugiej osoby potrafią obgadywać inne osoby przy innych klientach. Czują się jak kierowniczki sklepu, a nie są nimi to zwykłe sprzedawczynie. Byłem nie raz świadkiem jak wyzywali jedną Panią, że powoli robi, a chyba w żabce nie ma akordu! Bardzo nie ładnie się zachowywali. Jak dla mnie obsługa do zmiany cała 3. Niech się zajmą robota, a nie obgadywaniem innych osób. Kultury osobistej tam brak.
    ReviewUserIcon
    Mark78

    16.07.2025 07:33

    Inne

    Sklep żabka Ok. Ale co do znikających żabsów na koniec roku to jest (usunięte przez administratora) Żabka przecież są zapłacone przez każdego kupującego z aplikacją. Nie powinno się okradać naszych wirtualnych portfeli bo żabka pełnią taką funkcję. To kradzież kupujemy płacimy więcej zbieramy żabka a na koniec roku cię okradają z własnych oszczędności.
    ReviewUserIcon
    000

    10.07.2025 15:36

    Inne

    Jakim cudem w żabkach nie ma wojanków skoro byłam we wszystkich żabkach w moim mieście, miały być dostawy!!!!!
    ReviewUserIcon
    123

    04.07.2025 17:35

    Inne

    Żabka Tychy Edukacji 15 to absurd.. daje bon 10 zl Pani klika to klientowi przedemna.. wyglądała na pod wpływem ktos bada alkomatem?? .. potem wciska mi kit ze bon nie działa a ktoś płaci za zakupy 4grosze..
    ReviewUserIcon
    anonim

    04.07.2025 15:37

    Pracownik

    Najgorsza praca ever, wyzysk pracownika, pracujesz z każdej możliwej dziedziny a w zamian brak szacunku od strony klienta, klienci sra wyżej niz (usunięte przez administratora) mają i myślą że sprzedawca ma im usługiwać jak sami nie mają szacunku, praca niszczy psychicznie i guziczków, praca dla kilku osób która wykonuje jedną żal pl najgorsze ever
    ReviewUserIcon
    Franio

    03.07.2025 00:01

    Inne

    Nie polecam Żabki w Cybince. Niemiła obsługa, zwłaszcza kierowniczki. Do tego słabo mówi po polsku.
    ReviewUserIcon
    Dorian

    02.07.2025 18:27

    Inne

    Dziś byłem w żabce w miejscowości Dębienko wielkopolska Stara ekspedientka jest w (usunięte przez administratora) nie przyjemna dla ludzi kupiłem pize gdzie podgrzewaną w sklepie poprosiłem ją o podgrzania A ta wyjechała z tekstem czy nie mam rąk żeby ogrzać se w domu i że mam z tym (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Aga

    25.06.2025 06:55

    Inne

    Na robicie szumu z napojami Wojanek i w żadnej Żabce tego nie ma niech się rodzice martwią a dzieciaki smutne
    ReviewUserIcon
    Fatalna rekruterka

    23.06.2025 17:16

    Kandydat

    Witam, Nie polecam rekruterki, która rekrutuje na stanowiska logistyczne w Pruszczu Gdańskim/Bedzieszynie. 1. Totalny brak profesjonalizmu na rozmowie. Brak pojęcia na temat logistyki, warto by było jakby Wiedziala cokolwiek. 2. Na jakim poziomie trzeba kulture żeby najpierw zapewniac wrecz obiecsc,ze nieważne od decyzji pozytywnej czy negatywnej nie wrócić do kandydata z informacją. Ciekawe czy jak pani startowała na inne stanowiska to czy by pani chciała otrzymać informację zwrotną czy nie. Jeśli już na tak podstawowym etapie nie potraficie wyszkolić pracowników żeby szanowali innych to może lepiej,ze tam nie trafiłem/łam. Stanowisko w obszarze logistyki w Pruszczu Gdańskim.
    ReviewUserIcon
    Klaudia

    20.06.2025 19:17

    Inne

    Za każdym razem jak jest dostawa w Żabce to zamykają sklep na nie wiadomo ile nikogo w sklepie nie widać a w dzrzqiach karteczka dostawa, to co ona sama się rozkłada?
    ReviewUserIcon
    Iron

    17.06.2025 20:14

    Inne

    Witam Nie polecam Żabki na Mielczarskiego 33 w Bełchatowie. Właścicielka sklepu stoi i pali fajkę, która nigdy nic nie wie , wkoło niej młodzież pijąca alkohol. Obsługa w tej żabce sprzedaje młodzieży alkohol. Brak towarów na tym sklepie . Obsługa o właścicielka są bardzo nie mili dla kupujących oraz nic nie doradzają.
    ReviewUserIcon
    Pani L.

    17.06.2025 20:18

    Były pracownik

    Witam Zgadzam się z tym cały czas jest tam brak towaru , wszystkiego brakuje i ani właścicielka ani obsługa nic nie doradzają , ani nic nie wiedzą w dodatku sprzedają młodzieży alkohol. Pracownicy wraz z właścicielka non stop palą papierosy. Już kilku właścicieli się tam zmieniło.
    ReviewUserIcon
    Anonim

    16.06.2025 16:03

    Kandydat

    Po wysłaniu CV na stanowisko biurowe dostałam maila z informacją że przeszłam do kolejnego etapu, jak skontaktowałam się w sprawie rozmowy kwalifikacyjnej otrzymałam informację, że Pani coś źle kliknęła i jednak nie. Średnio kompetentny dział HR w siedzibie w Poznaniu.
    ReviewUserIcon
    Karola

    14.06.2025 10:54

    Były pracownik

    Z całego serca nie polecam pracy w Żabce u P. Beaty przy ul. Chrościńskiego 25 w Warszawie (CLOVER Beata Świerczyńska)! Piszę to by ostrzec ludzi przed tą kobietą. Wypłaty się nie zgadzały, pół na konto reszta pieniędzy pod stołem. Przepracowane godziny były obcinane! Za nie wstawienie się w pracy z powodu pomyłki w grafiku szefowej zostało zabarane mi 700 zł. Młode chłopaki za kasą a dziewczyna sama na 3 palety. Zostawanie po godzinach w porach nocnych. Mobbing - krzyki na ogródku tam gdzie nie ma kamer i nikt nie słyszy. W Żabce jest ciągła wymiana pracowników i ogromne skargi.
    ReviewUserIcon
    Magdzik190

    13.06.2025 23:58

    Inne

    Nie polecam zakupów w Żabce na Ulicy Szkolnej w Zduńskiej Woli. Raz weszłam i usłyszałam niestety nie obsłużymy ponieważ jest kontrola. Drugi raz kiedy chciałam skorzystać z kasy samoobsługowej i chciałam żeby Pani tylko podała mi papierosy usłyszałam "teraz nie mogę, robię hod doga". Trzeci raz chce zrobić zakupy ale słyszę "przepraszamy jest wymiana zmian i nie możemy obsłużyćml". Coś się dzieje w tej Żabce. Panie z Ukrainy mają za duże ego widocznie i nie lubią Polskich ludzi. Od nie jednej osoby słyszę że mówiły to samo innym klientom. Widać że cały czas kontrolę, codziennie stoi tam po kilkanaście aut i auta dostawcze. Tylko po co te dostawy jeśli nic nie sprzedajecie? Nie pozdrawiam tego sklepu.
    ReviewUserIcon
    Piotr

    14.06.2025 10:12

    Inne

    Żabka=stare pieczywo
    ReviewUserIcon
    Helen Mykhailenko

    13.06.2025 14:04

    Inne

    Szanowni Kierownicy Żabki, Mam skargę na pracownicę (blondynkę mówiącą po rosyjsku w wieku około 25-30 lat), która obecnie pracuje w Żabce przy ul. Wiertniczej 91 w Warszawie. Ta dziewczyna odmówiła mi dziś około 10.30 dnia 13 czerwca 2025 r., tylko dlatego, że nie mówię po polsku i rosyjsku! Była wobec mnie wyjątkowo brutalna i nieuprzejma. Był to JEDYNY CZAS podczas mojego pobytu w Warszawie, kiedy zostałem tak brutalnie potraktowany! Nie polecam odwiedzania tego miejsca i zadawania się z tą osobą. Szanowni Kierownicy, czy nie widzicie, że tak nieuprzejma pracownica pogorszyła reputację Waszej firmy? Mam nadzieję, że wyciągniecie wnioski i poinstruujecie lub nauczycie personel, aby był odpowiednio uprzejmy. Z poważaniem, Helena Mykhailenko (Kijów, Ukraina) [email protected]
    ReviewUserIcon
    Barbara Kułakowska (Klientka)

    13.06.2025 10:00

    Inne

    Dzień dobry, długo zwlekałam jako klientka z opinią o "SKLEPIE ŻABKA nr Z9241_Grunwaldzka 409" i mam nadzieje, że nadrobię niniejszym wpisem. W razie potrzeby zachęcam do kontaktu telefonicznego czy osobistego. Chciałabym poruszyć kluczowe dziedziny: 1. personel: zawsze uśmiechnięty, zadbany, życzliwy, pro kliencki. Stosują się do zasad sanitarnych ubierając jednorazowe rękawiczki jak i do zasad BHP. 2. jakość towaru: od 7:00 rano, każdego dnia, można dostać ciepłe i świeże pieczywo, kanapki, kawę, drożdżówki dosłownie wszystko jest przygotowane. 3. Zaopatrzenie: Najlepiej zaopatrzony punkt, pełny wachlarz asortymentów z myślą o studentach, pracownikach i każdej innej grupie wiekowej w tym dzieci. Dodatkowo starannie wyłożony produkt z uwzględnieniem terminów ważności wszystkich produktów. 4. Czystość lokalu: półki, lodówki, podłogi, lada przy kasie zawsze czyste i pachnące, aż miło wchodzić do takiego sklepu. Od kilku dni sklep jest po remoncie. Nowoczesny design wraz z dbałością o przestrzeń i wygodę dla klienta. 5. Zarządzanie- Szef posiada kompetencje miękkie i twarde w zakresie profesjonalnego zarządzania (nie znam osobiście) ale niejednokrotnie widziałam jak się zwraca do personelu albo jak rozmawia z trudnymi klientami. Niejednokrotnie sam podwijał rękawy do roboty. Posiada szeroki horyzont patrzenia przez pryzmat potrzeb klienta. Jako człowiek mega życzliwy, tworzy super atmosferę w pracy. Wszystkie inne Żabki a trochę ich jest jadąc z Gdyni omijam szerokim łukiem. Serdecznie polecam ten punkt !!! Gratulacje dla Szefa i super Personelu. Mam nadzieje, że ekipa Zarządzająca siecią Żabki, w odpowiedni sposób doceni ten punkt i w sposób materialny nagrodzi za wykonywaną świetną i rzetelną pracę. To jest punkt żabki który powinien być stawiany jako wzór do naśladowywania. Proszę pamiętać, że wszystko zależy od ludzi zatrudnionych. Inwestujcie w personel, wynagradzajcie takich ludzi bo to kapitał który jest deficytowy na rynku. Pozdrawiam Barbara Kułakowska (Klientka)

    Zostaw merytoryczną opinię o Żabka Polska Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.