Amrest Holdings Se

Adres: Plac Grunwaldzki 25-27, 50-365 Wrocław

NIP: 1010002998 REGON: 20891041 KRS: 0000320252

Rozmowy kwalifikacyjne w Amrest Holdings Se

Kucharz 2019-03-17 09:24 przez kurdeblaszka

Przebieg rekrutacji

Na rozmowę zostałem zaproszony bardzo szybko, mimo że nie mam doświadczenia ani wykształcenia w gastronomii. Rozmowa była dość krótka i zawierała nietypowe pytania, takie jak jaki jest według ciebie najlepszy przełożony, co zrobisz by jak najlepiej wypaść podczas pracy w zespole i inne, których już nie pamiętam. Nie wymagali książeczki sanepidowskiej(nie zwracali za nią ale to koszt 100zł) ale trzeba było wyrobić. Wizytę u lekarza medycyny pracy załatwiają sami i jest to refundowane z kieszeni firmy. Decyzję o zatrudnieniu otrzymałem już pod koniec rozmowy. Ogólnie nie można się przyczepić, ale pytania według mnie mijające się z celem ponieważ nijak miały się do tego jak praca wygląda i czego od ciebie potem wymagają.

Pytania

Ogólnikowe, prawie żadnych konkretów, praktycznie nie było typowych pytań z rozmów kwalifikacyjnych(dlaczego chcesz u nas pracować/co wiesz o naszej firmie/jak reagujesz na stres itp). Raczej ciężko się do takiej rozmowy przygotować, ale jeśli ktoś ma odrobinę wyobraźni i potrafi szybko wymyślić na poczekaniu dobre odpowiedzi, to nie powinien mieć problemów.

 • Poziom rozmowy:
 • Rezultat: Dostałem pracę

Serwisant 2018-10-25 03:43 przez Hmmm

Przebieg rekrutacji

Wysłałam CV zaraz po tym jak zrezygnowałam z poprzedniej pracy. To było gdzieś tak po 13:00, a telefon z restauracji dostałam już po 2h z zaproszeniem na rozmowę kwalifikacyjną. Rozmowa przebiegła bardzo dobrze, nie było trudno.

Pytania

- Co wiem na temat KFC. - Czy wiem jakie obowiązki ma serwisant. (bo akurat na to stanowisko się zdecydowałam) - Miałam opowiedzieć coś o sobie. - Dlaczego zrezygnowałam z poprzedniej pracy. - Czy posiadam książeczkę sanitarne-sanepidowską. I to byłoby na tyle. Więcej nie pamiętam.

 • Poziom rozmowy:
 • Rezultat: Dostałem pracę

Serwisant 2017-03-19 01:42 przez grozna566

Przebieg rekrutacji

Wysłałam CV drogą mailową. Telefon otrzymałam ok. dwa tygodnie później - z zaproszeniem na rozmowę. Rozmowa bardzo profesjonalna, mnóstwo pytań, w zasadzie najdłuższa rozmowa o pracę w moim życiu.

Pytania

Pytanie, które najbardziej mnie zagięło - jak opisałabyś odpowiedzialnego przełożonego. Reszta pytań: część odnośnie mojego CV, pytania o poprzednie prace - czym się w nich zajmowałam i dlaczego odeszłam. W jednym miałam opisać siebie. Dlaczego akurat KFC - co sądzę o McDonald's, co powinno cechować dobrego kierownika, co najbardziej lubię jeść w KFC itp.

 • Poziom rozmowy:
 • Rezultat: Dostałem pracę

Kucharz 2014-04-04 13:27 przez Aleks

Przebieg rekrutacji

Najpiew było rozmowa dlaczeo chce tutaj pracowac , on odpowiada o jego firmie ze jest zajebiste itp. ze potrzebujemy ludzi na swieta oraz w nocy. Potem powiedzą ze rekrutacja jeszcze jest otwarta zeba czekac około 1 tygodnia potem jesli do ciebie dzwonią. to zapraszają do restarauccja dają ci dokumentu do zrobienia KS Sanepidu. i badania skierowania itp. (płatne , potem ci oddadzą ten pieniadze) jesli juz masz wszystkie badania zrobione i dostales KS Sanepidu to popronują ci stawki 8.50 BRUTTO przez 3 miesiące okres probny . potem do 9.30 - 9.50.

Pytania

Nic waznego

 • Poziom rozmowy:
 • Rezultat: Dostałem pracę

Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

- (To pole jest wymagane)
- (To pole jest wymagane)
- (To pole jest wymagane)
- (To pole jest wymagane)
- (To pole jest wymagane)
- (To pole jest wymagane)
 • Amrest Holdings Se
 • Plac Grunwaldzki 25-27
  50-365 Wrocław
 • https://www.amrest.eu/pl/o-nas/profil-firmy

Oddziały »
×
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie
Potrzebujesz wsparcia?
Skontaktuj się z Panią Joanną Koczaj-Dyrda zgloszenie@gowork.pl

Joanna Koczaj-Dyrda
Joanna Koczaj-Dyrda Ofiara mobbingu - Radca prawny