Koordynator magazynu IT 2020-03-09 13:33 przez Matt

Przebieg rekrutacji

Pytania standardowe, nic specjalnego. Rekrutacja kilku etapowa, pierwszy etap rozmowa telefoniczna, drugi rozmowa już na żywo w biurze. W rozmowie można było wyczuć, że firma sama nie wie dokładnie czego oczekuje od pracownika na tym stanowisku, moim zdaniem strata czasu drugi raz już bym się tam nie wybrał, kolejny minus to brak jakiegokolwiek odzewu po rozmowie mimo wielokrotnych zapewnień - oczywiście w parze z tym idzie nie odbieranie telefonu ani nie odpisywanie na maile.

Pytania

Standardowe pytania z różnych poradników typu "jak prowadzić rozmowę rekrtuacyjną"

 • Poziom rozmowy:
 • Rezultat: Nie dostałem pracy

Kucharz 2019-03-17 09:24 przez kurdeblaszka

Przebieg rekrutacji

Na rozmowę zostałem zaproszony bardzo szybko, mimo że nie mam doświadczenia ani wykształcenia w gastronomii. Rozmowa była dość krótka i zawierała nietypowe pytania, takie jak jaki jest według ciebie najlepszy przełożony, co zrobisz by jak najlepiej wypaść podczas pracy w zespole i inne, których już nie pamiętam. Nie wymagali książeczki sanepidowskiej(nie zwracali za nią ale to koszt 100zł) ale trzeba było wyrobić. Wizytę u lekarza medycyny pracy załatwiają sami i jest to refundowane z kieszeni firmy. Decyzję o zatrudnieniu otrzymałem już pod koniec rozmowy. Ogólnie nie można się przyczepić, ale pytania według mnie mijające się z celem ponieważ nijak miały się do tego jak praca wygląda i czego od ciebie potem wymagają.

Pytania

Ogólnikowe, prawie żadnych konkretów, praktycznie nie było typowych pytań z rozmów kwalifikacyjnych(dlaczego chcesz u nas pracować/co wiesz o naszej firmie/jak reagujesz na stres itp). Raczej ciężko się do takiej rozmowy przygotować, ale jeśli ktoś ma odrobinę wyobraźni i potrafi szybko wymyślić na poczekaniu dobre odpowiedzi, to nie powinien mieć problemów.

 • Poziom rozmowy:
 • Rezultat: Dostałem pracę

Serwisant 2018-10-25 03:43 przez Hmmm

Przebieg rekrutacji

Wysłałam CV zaraz po tym jak zrezygnowałam z poprzedniej pracy. To było gdzieś tak po 13:00, a telefon z restauracji dostałam już po 2h z zaproszeniem na rozmowę kwalifikacyjną. Rozmowa przebiegła bardzo dobrze, nie było trudno.

Pytania

- Co wiem na temat KFC. - Czy wiem jakie obowiązki ma serwisant. (bo akurat na to stanowisko się zdecydowałam) - Miałam opowiedzieć coś o sobie. - Dlaczego zrezygnowałam z poprzedniej pracy. - Czy posiadam książeczkę sanitarne-sanepidowską. I to byłoby na tyle. Więcej nie pamiętam.

 • Poziom rozmowy:
 • Rezultat: Dostałem pracę

Serwisant 2017-03-19 01:42 przez grozna566

Przebieg rekrutacji

Wysłałam CV drogą mailową. Telefon otrzymałam ok. dwa tygodnie później - z zaproszeniem na rozmowę. Rozmowa bardzo profesjonalna, mnóstwo pytań, w zasadzie najdłuższa rozmowa o pracę w moim życiu.

Pytania

Pytanie, które najbardziej mnie zagięło - jak opisałabyś odpowiedzialnego przełożonego. Reszta pytań: część odnośnie mojego CV, pytania o poprzednie prace - czym się w nich zajmowałam i dlaczego odeszłam. W jednym miałam opisać siebie. Dlaczego akurat KFC - co sądzę o McDonald's, co powinno cechować dobrego kierownika, co najbardziej lubię jeść w KFC itp.

 • Poziom rozmowy:
 • Rezultat: Dostałem pracę

Kucharz 2014-04-04 13:27 przez Aleks

Przebieg rekrutacji

Najpiew było rozmowa dlaczeo chce tutaj pracowac , on odpowiada o jego firmie ze jest zajebiste itp. ze potrzebujemy ludzi na swieta oraz w nocy. Potem powiedzą ze rekrutacja jeszcze jest otwarta zeba czekac około 1 tygodnia potem jesli do ciebie dzwonią. to zapraszają do restarauccja dają ci dokumentu do zrobienia KS Sanepidu. i badania skierowania itp. (płatne , potem ci oddadzą ten pieniadze) jesli juz masz wszystkie badania zrobione i dostales KS Sanepidu to popronują ci stawki 8.50 BRUTTO przez 3 miesiące okres probny . potem do 9.30 - 9.50.

Pytania

Nic waznego

 • Poziom rozmowy:
 • Rezultat: Dostałem pracę

Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

- (To pole jest wymagane)
- (To pole jest wymagane)
- (To pole jest wymagane)
- (To pole jest wymagane)
- (To pole jest wymagane)
- (To pole jest wymagane)
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. GoWork.pl 3 115 175
 2. olx.pl 2 736 098
 3. pracuj.pl 2 718 511
 4. linkedin.com 2 689 259
Amrest Holdings Se
3/5 Na podstawie 290 ocen.
Amrest Holdings Se