Lajkonik Snacks Sp. z o. o.

4 Dodaj merytoryczną opinię
Lajkonik Snacks Sp. z o. o.
counter
4 342 277 5 1
Precelek
Pracownik

To w jaki sposób firma jest zarządzana zasługuje na szacun. Dyrektorzy i Pani z Kadr robią fajną robotę. Idzie druga fala pandemii, ale Lajkonika to nie ruszy, bo ma super załogę i szefów.

Baśka
Nazwa działu: Produkcja

Typowy (usunięte przez administratora) dla ludzi, który nie mają zbytnio ambicji do robienia czegokolwiek innego. Nie polecam tej pracy ludziom młodym bo to ich "zabije" a ludzie starsi nie są mile widziani gdyż nie są tak szybcy i wydajni jak młodzi - w lecie panują tam drakońskie temperatury. Jednak najgorszym aspektem są pieniądze: około 2,100 na rękę - pożal się Boże.

pracownik
Nazwa działu: Produkcja

Ogólnie pracownicy produkcji mają przesrane , w lecie ponad 30 stopni na hali a niektórzy tak śmierdzą że ciągnie na wymioty. W biurze mają klime i pracują 8-16 i do domku a pracownicy produkcji to niestety szaraczki którzy muszą tam pracować bo gdzie indziej w valeo?

Zobacz wszystkie opinie (277)

Pracownik Produkcji 2018-04-23 20:36 przez Preceljusz

Przebieg rekrutacji

Bardzo fajna rekrutacja, miła ale profesjonalna atmosfera. Panie bardzo rzeczowe i konkretne. Firma przedstawiona bardzo realnie, bez kolorowania, którego nie trzeba, bo Lajkonik jest OK

Pytania

Doświadczenie, motywacja

  • Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Dostałem pracę
Lajkonik Snacks Sp. z o. o.