Pracowalem w valeo i dojezdzalem z daleka ale nie chce słyszeć o tej firmie juz nic więcej przerwa 30 minut liczona od zejścia z miejsca pracy na stołówce kolejka po posiłek dolicz czas zjesz i lecisz biegiem na miejsce pracy bo jak się spóźnisz lider cię zjedzie i wyśle cię na gorszą robotę ludzie pracujący na magazynie to zbieranina wyrzutków mydlane są bogami a kierownik kawal chana i prostaka jak poprosiłem o jeden dzień wolnego bo musiałem z dzieckiem do lekarza pójść to mi powiedział abym dziadkowi sobie sprowadził i mam przyjść do pracy a inny powiedział że jego jutro nie ma a on tylko ze OK nie ma sprawy robote kończysz o 14-00 biegiem na szynie przebrać się i biegiem przez zakład na autobus bo jak się nie wyrobisz to wracaj ze Skawiny na swój koszt jak powiedziałem że się zwalniam to zostałem potraktowany jak jakieś (usunięte przez administratora) i zwyzywany od jełopów i zastraszany ze jak się zwolnię dostanę dyscyplinarke i mnie załatwia wiec taka jest ta firma z początku mila i sympatyczna ale jak potrzebujesz to cię z błotem zmieszaja. Rozmawiałem z pracownikami to mi powiedzieli tak : Valeo dawniej robiło towar na jakość stawiali a teraz to zwykły akord az się dziwię że ten towar jest montowany do samochodów. Moja noga tam więcej nie postanie ludzie szukajcie gdzie indziej roboty i nie dajcie się omamić obietnicami Valeo tam przemiał ludzi jak w ulu szczerze nie polecam tam pracy.

Xxx

Co z tą osobą ktora przyjechała do pracy w Valeo i ma koronawirusa? Co z ludźmi z autobusu którzy mieli z nią styczność?

Kandydat

Jakie sa zarobki w valeo na umowie valeowskiej?

marcin

fajna robota robilem tam na wycieraczkach, jak ktos pisze negatywnie to znaczy ze sie robic niechce mu zawsze moze odejsc i pojsc gdzies indziej, kasa tam byla na czas fakt szalu nie bylo ale byla terminowo pozdrwiam starych pracownikow i liderow

pracownik Nowy wpis

jest super. pieniądze bardzo dobre na produkcji .

MagazynierS Nowy wpis
@pracownik

Za 5 lat pracy 2900 brutto to nie jest spoko

marcin

Józek.
@marcin

To,ze kasa wyplacana w terminie jest najwieksza zaleta zakladu?Widzę Kolego,ze przed Tobą duze szanse awansu spolecznego.

Mokebe Nowy wpis
@marcin

Serio ktoś terminowość wypłat podaje jako pozotyw? To jest zas*aby obowiązek pracodawcy, ludzie cencie się

Livio Nowy wpis

Kiedy wypłata

Paweł
Kandydat

A jak jest na tych magazynach nowych GOODMANA? atmosfera płaca??

:P
@Paweł

Myślisz że gow no wciśniesz dyrektorze ??

@:P

Dyrektor równie mail swe korw... y jak wam to nie pomoże to kierownicy pomogą bhahah deb ile :P

K. K
@Paweł

Na goodmanie atmosfera koleżeńska Nie można narzekać Pracuje od początku zaczynałam od magazynu Po pół roku trafiłam do administracji Plusy umowy: prywatna opieka medyczna multisport, dodatkowe ubezpieczenie i dopłata do wczasów

Bolo
@K. K

OKI ;) dobrze że matki strzegą tego miejsca :D przed synowymi hahahe, ciężkie lale w utrzymaniu :P

Warta
@Bolo

No co (usunięte przez administratora) chamów spotkał hahah

K. K
@Bolo

Nie bardzo rozumiem Sama doszłam gdzie jestem jako chyba jedna z nielicznych bez pleców ???? PS. Nie mam w Valeo nikogo z rodziny mamy taty siostry teściowej wujka cioci itp.

ArekMá
@K. K

A męża? Męża masz?

K K
@ArekMá

ArekMa Męża też nie ????

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Szelman
Klient

Na ile netto można liczyć za cały miesiąc pracy w Valeo umowa od Adecco 100 procent obecności przepracowany cały miesiąc

As

@Mrówka

Co to jest PĘSJA?

stażystka
Kandydat

Czy mógłby się ktoś wypowiedzieć o swoim doświadczeniu jako stażysty? będę wdzięczna

I
@stażystka

Ogólnie spoko. Jak wszędzie zależy kogo masz za przełożonego. Jeden da ci sensowne zadania i jak widzi, że ci to jakoś idzie i się wyrobisz to sam cię zaciągnie na przerwę sobie posiedzieć.. a drugi ci dołoży roboty skoro tak ci dobrze idzie ;) zależy tez od dzialu i konkretnie tego co robisz (jakość, technologia czy może platformy). Są tygodnie ze sobie przeglądasz maile z propagandą a są takie ze wypadałoby zostać 10-12h żeby się odrobić z roboty - chociaż nikt cię nie zmusi ;)

Kierownik

Dziękujemy jak w Afryce hahah

Nudy

Proszę o oprawę mistrzów tak nie da się pracować !!!!

Hehe
@Nudy

A jak można wymagać z powietrza ? :)

Janek
Użytkownicy czekają na odpowiedź 37 dni.

Działa coś tam ?? Jak nie to wikipedi wystarczy słowem zabłysnąć :)

Jaja

Jakie krowy…. takie lale :D i czym się dziwić :D czym się dziwić że krową się nawet już nie chce :P

Mistrz

Hehe kierownicy ?? (usunięte przez administratora) Haha tak się czyje :)

@Mistrz

Mój pies potrafi lepiej aportować !!!

@Ja

Szukasz kolegów ? :

Bolo

W tej firmie ruchami i się bawimy :D kor wy

Warta

Hahah a ja jade z młodymi :) kierowniku proszę się pilnować z swymi szmatami !!!!

Piotr
@Warta

Która to szma a wypożyczy prawnika :)

Piotr
Użytkownicy czekają na odpowiedź 49 dni.

Hahha która to ??? Smacznego :P (usunięte przez administratora)

Czarnulka
Użytkownicy czekają na odpowiedź 50 dni.
Klient

Jak atmosfera międzyludzka na Apu1 ? Na kogo tam lepiej uważać? Jak kierownictwo da się dogadać?

@Xxx

Napiszcie co z tymi ludźmi co jechali tym busem, że podobno ktoś jest chory.

Xyz
@Tera

Wszyscy sa na kwarantannie, kierowca autobusu tez, a dzisiaj całą noc bedzie dezynfekcja obu zakładów

@Xyz

A Ci co mieli styczność z tymi osobami

Aaa
@Xxx

Nie pytajcie się głupio tylko noście maski! Wychodzicie z hali i lecicie wszyscy w tłumie jak konie z klapkami na oczach do tych busow, w busie oczywiscie tez bez masek, jakby nagle epidemia minęła! Ocknijcie sie ludzie, bo za chwile zamkną zakład i nie dostaniemy ani grosza!

@Aaa

Ludzie nie bójcie się zadbaliśmy o bezpieczeństwo

Tera

Powinni tej babce co była na kwarantannę dać 50 000 kary . Jak można być tak bezmyślnym i narażać innych

Vxc
@Xxx

Mimo wszystko jest to świadome narażenie innych pracowników. Myśle ze powinno sie patrzec racjonalnie na sprawę, nie panikować ale też nie bagatelizować zjawiska. Przyslowiowe 98 na 100 osób powiedzmy przejdzie bezobjawowo a 2 będą miec poważne problemy.. Tymczasem zachowanie niektorych ludzi w Valeo (w busach, na kafejkach, w drodze do pracy) jest lekko nieodpowiedzialne (brak masek, brak zachowania odległosci). Ciekawe czy jesli doszlo by do powaznych powiklan lub smierci byli by na tyle odwazni aby spojrzec prosto w oczy czlonkom rodziny zmarlego i przyznać się do olewania zaleceń sanitarnych

@Tera

To, że ktoś miał zrobiony test i ma wynik pozytywny nie oznacza od razu, że jest chory. Polecam poczytać o tych testach bo sam minister szumowiński mówił, że duża część testów daje fałszywy wynik pozytywny. Testy RT PCR nie powinny służyć w ogóle do diagnostyki - jet to zapisane w instrukcji tego testu, jak i sam twórca tej metody pisał

@Aaa

Tak tak noście maski noście dalej, a potem będzie płacz na jesień jak będziecie mieć zapalenie płuc od noszenia tych masek :) Super się oddycha cały dzień w tej masce i na pewno to co macie wydalić z płuc wydalacie, i na pewno pobieracie odpowiednią ilość tlenu do płuc. Już nie wspomnę o tym, że maska wilgotna jest idealnym środowiskiem właśnie dla wirusów i bakterii :) Tak epidemia jest nadal mimo ciepłych dni i słońca które emituje promienie UV. Polecam poszukać informacji i wyników badań znanych od lat w jakich miesiącach w ciągu roku występują koronawirusy. Tak się składa, że ich aktywności jest od końca listopada do końca kwietnia/ max połowy maja :)

@Vxc

Nie powtarzaj ślepo propagandy, tylko wyłącz tv, włącz myślenie i sam poszukaj wiedzy. Jeżeli dochodzi do choroby na wskutek wirusa to nie ma mowy o przechodzeniu jej bezobjawowo. A jak nie masz objawów to nie ma możliwości zarażania innych. Zobacz na objawy grypy - od razu masz objawy jak jesteś na nią chory. A tu mamy podobno śmiercionośny wirus, który powoduje chorobę, którą niby można przechodzić bezobjawowo. Kupy się to nie trzyma. Prawdziwa śmiertelność tego wirusa jest mniejsza niż grypy. Polecam poczytać o historii tego statku "Diamond Princess". Bądźcie świadomymi ludźmi, a nie wierzcie we wszystko co mówi rząd (nieważne jaki by nie był), banksterzy i inne instytucje finansowe, które na tym "kryzysie" zyskują a zwykli ludzie są robieni w bambuko, i strzyżeni na pieniądze. Pozdrawiam

@Tera

Na szczęście był to fałszywy alarm. Wrócili z kwarantanny i szczęśliwie pracują na zadowolenie prezesów

Szybki
@Xxx

Tam nigdy nie było bezpiecznie

@Pracownik

Co ty opowiadasz to nawet jakość już jest na akord ?

OLa
@Pracownik

W Valeo nie ma pracy na akord to bzdura, ile się zrobi tyle samo zapłacą ;) ..... Praca na etat .

@Pracownik

Jaka jakość to jest akord i nikt mi tego nie wytłumaczy bo to przeżyłem i wiem co piszę

Nie warto
@Pracownik

Zgadza się, tutaj też jeszcze pracuje i tak to wszystko wygląda.Polowa zakładu to byli Ukraińcy bo teraz są pozwalnianni przynajmniej większość wiadomo czemu,nie liczy się jakość to odeszło do przeszlosci,zlomy wyrabia się takie że nie rozumiem jak można to wysyłać do klienta,klepane ze dwa trzy razy i wio wysylka,czyści się kody i znowu się puszcza totalny syf.Chamstwo w zakladzie,kierownicy to już pożal się Boże jeden glupszy od drugiego,ze stołówka też racja wszystko w biegu , totalna masakra.Juz pomału tej firmy mam dość bo za marne grosze jakie tutaj się zarabia szkoda zdrowia a w szczególności psychicznego.

Piter
@Pracownik

Witam na jakie zarobki można liczyć na produkcji? Bardzo proszę o informacje.

@Pracownik

Popieram w 100%, zero poszanowania dla pracownika,chamstwo,z akordem tez masz racje bo tylko ilość, oby jak najwiecej na godzinę zrobić bo jak nie to powie kierownik ze malo wydajni jestescie,nie liczy się jakosc,złomu co nie miara,duchota,płaca nie adekwatna do pracy,jeszcze w szkodliwych warunkach, co raz to ktoś chory na raka,szkoda slow,pracuje tutaj tyle lat i mam już dość tej cholernej firmy , nie polecę nikomu tutaj pracy.

Szybki
@Pracownik

Tam od zawsze było szybko szybko, a jak była jakaś kontrola to wolno i dokładnie trzeba, pracowałem tam przez 3 lata na magazynie, co do przerwy to prawda

Katarzyna
Kandydat

Czy inżynier procesu w Valeo może liczyć na zarobki około 8 tys brutto?

@Katarzyna

Myślę że moze liczyć na takie zarobki

@Katarzyna

Aplikowałaś na stanowisko Inżynier Procesu w Dziale Projektowym? Odezwali się do Ciebie?

g
Kandydat

Jak wygląda praca na stanowisku Product Engineer? Da się znieść?

Clol

Kiedy wypłata

Kasa

Mistrzowie umiaru nie maja :)

Rafał

A muzy ni ma :(

Zostaw merytoryczną opinię o Valeo - Skawina

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.