Opinie o Valeo w Skawina

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Valeo. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Valeo o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Valeo w Skawina

Witam, Prowadzona jest rekrutacja w Valeo Skawina na stanowisko: Specjalista ds zakupów produkcyjnych/ projektowych. Czy ktoś z Was może odpowiedzieć czy warto aplikować, jaka atmosfera, zarobki?

livi

czy będzie wyplata w piątek? ?

Człowieku !!! Śmiech na sali a ty PRACUJ braknie ludzi heheh Wojtku Pawle heheh widzieć poje by co się dzieje ….

Jeba cka
@Piotr

U Doroty de best ! Oby się utrzymało hahah jak na a zm :) zadowoleni od pyska do pyska !!!

liderka
@Jeba cka

a Sabinka jeszcze daje

Jakoś

Ja tam się nie znam ale Pan Wojciech szuka nowego …. My nic nie możemy !!!

Zrobiłam to, co zawsze. Dałam dvpy i dostałam zatrudnienie. Jestem workiem na nasienie więc nie było problemu.

Czy daję zawsze? Zawsze

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Skawina
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Młodszy Specjalista Obsługi Klienta
Skawina
Volvo Trucks Polska
Heheheh

Jak ktoś to fajnie ujoł rozporządzanie żywym organizmem :) pozdro dyrektorzy heheh

Czy ktos moze napisac jak wyglada praca na stanowisku inzyniera w laboratorium? Jakie widelki wynagrodzenia? Jak szefostwo i warunki?

Na wylocie
@Nowy

Nie ma home office, nie ma premii, nie ma mozliwosci rozwoju. Aktualnie szukają 4 osób, żeby zatkać dziury po tych co odeszli. Kasa kiepska. Chetnych na wolne miejsca brak.

Mr Nikt
@Nowy

Nikt ci nie napisze, bo ostatnio jak ktoś tu napisał prawdę o laboratorium to przyszła pani z hr i prawiła kazanie przez pół godziny, żeby nie pisać na go worku. Więc jest świetnie, super fajnie i w ogóle cud miód malina. Ludzie odchodzą z pracy z uprzejmości, żeby ktoś nowy też mógł spróbować. Systemy, silniki, metrologia. Wszystkie działy stoją otworem.

Inż
@Nowy

Jest coraz lepiej. Aktualnie cztery wolne miejsca są. Zaraz będzie więcej. Zapraszamy. Ktoś musi nas zastąpić :-) Zarobki ponad 20% niższe niż mi zaproponował aptiv. Przy okazji pozdrowienia dla pań z HR, które namiętnie to czytają :-) Szkoda, że nie reagują na to co sie dzieje.

ope
@Inż

Możesz zlizać jak potrzeba danych od kierowników :D powodzenia !!

Bbb
@Mr Nikt

Robi sie kolejne wolne miejsce jakby kto szukal

noname
@Na wylocie

home office jest, premie są, propozycje rozwoju są.

name
@noname

a Ci co nie dostali homo office gdzie muszą się zgłosić ?

Trol
@name

Hahhah.. no nie do wiary. Nastepny sie zwolnił. Menago za chwile będą sami testy robić.

Ddd
@Nowy

Roboty full. Kasa 30% nizsza niz u konkurencji na podgórkach. Zanim wyslesz cv zastanow sie dlaczego tyle osob odeszlo z labu w ostatnim czasie.

@Ddd

Wymiana ekipy co dwa lata. Tanio ma byc. Po co zatrzymywac doswiadczonych ludzi.

@Inz

Zgadzam się nie umieją utrzymać dobrych pracowników firma schodzi na psy

Jak chcecie mieć lepsze miejsce do pracy to trzeba być dupowlazem i ciasta pięć tak jak to niektóre/ra koleżanki /ka z ApU 4 na zmianie B żenada roku ,dziwie ci się A...a że dajesz się przekupić byle czym i byle komu.Przeciez to wszyscy widzą.

@Gość

No tak jest,wszędzie jest niesprawiedliwość,pewne osoby są pod ochroną inne muszą zapieprzac,tak się nie robi ,szanujmy się wszyscy bo na jednym wózku jedziemy,a to że na zm B jest tak jak jest to nie od dzisiaj ,przykre ale prawdziwe.A to że noszą i się podlizują to poprostu brak godności tej osoby.

nick

Pracowałam w Valeo wycieraczki, a potem chłodnice. To było ponad 15 lat temu. Przypadkowo trafiłam na tę stronę, czytam opinię i jestem zszokowana. Już wówczas było bardzo źle, a okazuje się, że od tamtego czasu się znacznie pogorszyło. Nawet mi ciężko uwierzyć w to, co czytam tutaj na tej stronie. Szczerze współczuję desperatom, bo tylko tacy ludzie muszą pracować w Valeo. Co jakiś czas zerkam na linkedin i z rotacji na stanowiskach specjalistycznych i kierowniczych widzę, że skład osobowy wprawdzie uległ zmianie, ale sytuacja pracowników się nie poprawiła, a nawet pogorszyła. Tak, zgadzam się z opinią, że dawno temu w Valeo chłodnice stawiano na jakość. I niestety rozumiem dlaczego ich produkty są i nadal będą montowane w samochodach. Uciekajcie z tamtąd ludzie.

BOLO

Zastanów się co do kogo piszesz! Chyba ze mila rodzina jest (usunięte przez administratora)i uważa kogo zatrudnia !!! Dyrektor i rodzina krasnali !!!!

Heniek nie głupio Ci heheh masz problemy do kierowników który mądrzejszy od siebie ;) hehehe

Inz

Niestety szefostwo klamie pracownikom prosto w oczy udając, że nic się nie stało.

A stało się coś?

To widocznie ma rację.

Gołork usuwa komentarze

GoWork* jest eko ????

J

Elegancko szkoda że mie wycofano młoda hahah, rozszarpiemy inne ko rwy :P

Wiper

Wycieraczki. Trzeba to przeżyć by coś o tym napisać.2.5 roku na wycieraczkach w Skawinie.Na początku było nawet fajnie.Darmowy dojazd ,dopłata do obiadów (tylko czemu pomijano nocki,widać biura mają lepiej), praca na produkcji w miarę lekka fizycznie.Dostateczne podejście do pracownika przez kadrę zarządzającą.Ale gdy tylko wyczują że mogą na tobie zarobić dużo więcej zaczyna się totalna kontrola i inwigilacja .Stanowiska takie że na jednych robisz przez całe 8 godzin a na niektórych babki które obgadują cię za plecami kończą 2 godziny wcześniej.Ludzie z biur mają do ciebie podejście jak byś był gorszy od nich ,oni mogą się opieprzać pić kawkę i chodzić co 30min na papierosa.Stanowisko magazyniera produkcji sorrki o tym lepiej nie pisać .Jeżeli masz układ to ty się opieprzasz a na ciebie robią inni.Najgorsze w tym zakładzie jest niestety obłuda tych ludzi ze wsi.Dopóki człowiek nie zasmakuję pracy w bardziej normalnym środowisku może się łudzić że to dobra firma.Nie wiem jak dzisiaj ale 2020 30% załogi to byli towarzysze ze wschodu.

Czyżby ?
@Wiper

Albo jesteś rasistą albo masz problem do ludzi z innych grup społecznych niż sam jesteś. To prawda że ludzie mówią więcej niż myślą ale kiedy ciągle myślą a nie mówią nic to dzieje się tak jak w twoim przypadku. Urojenia, negatywne nacechowanie każdej sytuacji i zachowania, błędny odbiór w komunikacji personalnej. A tak jak wspomniałeś te ,,niektóre babki" obgadują wszystkich i wszystko bez wyjątku także nie sądzę by przejmowanie się tym było konieczne

:D

Oby twoje słowa nie okazały się w znaczeniu bardziej płytkie niż sama treść, a używając słowa ,,człeko-podobne" jesteś świadom jego znaczenia.

:P
@:D

Szybciej nogi niezły niż widzieli hahha I jak dogadamy się !!

Wiper

Jak tam nadal robią kobiety z wiosek które nie mają innego zajęcia ja obgadywać innych/:) Ciekawe czy menadżer nadal ma koch nkę która była kierowniczką i była pod nim:)))) Ciekawe czy pani kierowniczka kasia nadal gada z swoim funflem o ciągnikach. Ciekawe czy naszych sąsiadów ze wschodu nadal tak wykorzystują. Czy na wycieraczkach nadal liczą się układy a nie wiedza i zaangażowanie. Ciekawe czy nadal pracują ludzie którzy przez układy dostawali dodatki za to że przepychali wózki, lub tacy którzy brali dodatek za uprawnienia na wózek a nigdy nim nie jeździli.::))))

Haha
@Wiper

Myślę że to ty jesteś tą typową ,,kobieta z wioski ". Nikogo takie informacje nie obchodzą. Rozmawiać można na każdy temat. Życie prywatne innych wypadałoby zostawić w spokoju. A co do uprawnień i branych za nie dodatków to oczywiste jest że uprawnienia= dodatek. A lepiej posiadać i nie korzystać niż potrzebować i nie nie mieć.

wiper

Wycieraczki.Praca o niebo lepsza niż na chłodnicach.Na chłodnicach to taki trochę (usunięte przez administratora) ale i tu i tam ważne są tylko cyferki.Napieprzasz 8 godzin na niektórych stanowiskach ludzie nie mają czasu iść do kibla a ludzie obok walą w h.Na palarni same biuro choć niektórzy nigdy nie powinni tam robić.Produkcja jak masz układy to zarobisz lepiej nic nie robiąc niż ten co zapieprza.Idiotyczne ustalenia,wyliczanie z każdej sztuki .Firma która produkuję do największych podmiotów motoryzacji płaci grosze za to co niektórzy tam robią. Wieczne patrzenie co robisz ,inwigilacja,kamery ,obcinanie premii za to że byłeś w szatni 5 min przed czasem.Niesprawne maszyny którymi musi się zajmować pracownik.Na magazynie produkcji nieraz robiło się ponad 20km.Firma zamiast dać pieniądze pracownikowi wydaje na jakieś kretynizmy.Nepotyzm:) Jedyny plus to darmowy dojazd i dopłaty do posiłków.Jak nie masz znajomości lub gadany nie masz szans na jakikolwiek awans.Firma w której jest wąskie grono kierownicze zarabiające duże pieniądze ,kilku specjalistów którzy ciągną firmę ,cwane baby i układy koleżeńskie, a reszta to mięso które w każdej chwili można wymienić ,pracująca za to co spadnie z pańskiego stołu.

marcin

fajna robota robilem tam na wycieraczkach, jak ktos pisze negatywnie to znaczy ze sie robic niechce mu zawsze moze odejsc i pojsc gdzies indziej, kasa tam byla na czas fakt szalu nie bylo ale byla terminowo pozdrwiam starych pracownikow i liderow

Józek.
@marcin

To,ze kasa wyplacana w terminie jest najwieksza zaleta zakladu?Widzę Kolego,ze przed Tobą duze szanse awansu spolecznego.

Mokebe
@marcin

Serio ktoś terminowość wypłat podaje jako pozotyw? To jest zas*aby obowiązek pracodawcy, ludzie cencie się

@Józek.

Ojeju jak wam złe a kto mówimy że na bogato :)

Dorota
@Tomek

Kierownik jest od tego aby ustyabilizować proces :)

wiper
@marcin

Marcin ale z ciebie j.... . jeżeli tobie się tam tak podobało to znaczy że nie umiesz nic więcej .Jest to praca dla niestety niezbyt rozgarniętych osób w szczególności dla kobiet z okolicznych wiosek.Dlaczego tak mało ludzi z krk tam robi:))))Głupota w tej firmie wylewa się z samej góry i obryzguję wszystkich poniżej.Jeżeli jesteś zwykłym pracownikiem ten strumień idiotyzmu i pogardy zaleje cię jak oberwanie chmury.Zasada jest prosta Robol ma zasuwać i robić wszystko co mu każą ,reszta elyty ma wszystko gdzieś.Jeżeli jest jakiś problem to nie jest to wina technologów ,kierowników, czy planistów.To nie wina Lidera.ZA grzech tylko pracownik jest jechany po premii.

miro

kiedy wypłatą??

Robol

Dodatkowe 200 punktów dla firmy, że od przyszłego roku wypłata będzie nie na koniec miesiąca tylko dopiero dziesiątego.

@Robol

"Dopiero"? A to nie przypadkiem ok 20 dni jakby wcześniej niż poprzednio? Bo chyba 10ty jest wcześniej niż końcówka?

Robol

Helenka.... to bedzie 19 dni pozniej, a nie 20 wczesniej

Vb

Pracowałam na chłodnicach i praca nie jest zła tylko ci ludzie masakra. Liderka nie potrafiła powiedzieć zadania bez przekleństw. To samo pracownica z którą miałam pracować. Same bluzgi w moją stronę, wyrywanie rzeczy z rąk. Przecież to nie jest normalne zachowanie w pracy. Ja tą sprawę zgłosiłam do dyrektorki, która z tym nic nie zrobiła... Przecież to jest mobbing. Ale podziwiam niektórych którzy są w stanie w czymś takim pracować, mi było szkoda zdrowia psychicznego.

Sex
@Vb

Hehe to się dowiesz ;) wszyscy wiedzą a coś robią ?

Kierownik bo se zesracoe heheh !!! A między nami h uj kwitnie między dzewica hahhahaha

Promocja

Super promocja. Teraz dają 1000zl za polecenie nowej osoby na produkcje. Desperacja sięga zenitu. Do tego "szkolenia" do pracy w utrzymaniu ruchu. Hahaha. Coraz bardziej robic nie ma komu. Ostatnio najczesciej przychodzace maile to "My last day in valeo".

Marketing
@Promocja

Promocja jest jedną ze strategii marketingowej. A twój komentarz jest raczej desperacką próbą nacechowania negatywnie tego typu działań. Co jest złego w szkoleniach podnoszących kompetencje na które można się zgłosić dobrowolnie? Co jest złego w zmianie pracy ? Czasem trzeba zmienić otoczenie, poznać nowych ludzi lub zdobyć nowe kompetencje. Można też widzieć wszystko na czarno jak w twoim przypadku.

@Marketing

Złe jest tylko to, że są marne wynagrodzenia i ludzie odchodzą.

@Promocja

"Tylko"? A istnieje możliwość, żeby mogli stawki po prostu zwiększyć?

@Helena

Oczywiście. Jak odejdzie trzy czwarte jakiegoś zespołu, to reszta, która zostanie, dostanie pare groszy, żeby ich zatrzymać.

@Helena

Zdaje się że nie tylko chodzi o wynagrodzenie. Niektórzy poprostu chcą spróbować pracy gdzieś indziej. Szkoda tylko że takie zmiany to zwykle efekt domina i w taki sposób w personelu powstaje wielki krater który ciężko z dnia na dzień zapełnić.

Ola
@...

Nie zgodzę się ,ludzie odchodzą bo mają dość a zarobki są nieadekwatne do roboty,gdzie wnet powinno się na akord robić bo ciągle mało nie mówiąc o paskudnych ludziach,nie każdy wytrzyma psychicznie.

Stalowy
@Ola

Mogłem się mylić w obliczeniach wytrzymałościowych w naszych progach lecz dla mnie jest OK hehe

@...

Jeśli trzy razy rozmawiasz z kierownikiem na temat wynagrodzenia, a potem dostajesz w kwietniu 3 procent podwyżki, to raczej chodiz o wynagrodzenie. Dołożyć więcej roboty, nie sluchac tego, co mowi pracownik. Potem robi sie efekt domina i odchodzi pół działu

Oni
@Promocja

:) dobre pytanie gdzie on a gdzie ja gdzie my :P

@Promocja

I wezmą nowych za podwyższone stawki i tak w kółko można? Bo to zawsze jakiś sposób tak w teorii

LP
@Helena

I tylko działu HR szkoda. Naprawdę szkoda, bo zapewne zależy im aby wskaźnik rotacji był przyzwoity, a tymczasem, co niektórzy tzw przełożeni, robią wszystko aby obrzydzić pracę. Powinno się posprawdzać u którego z tzw kierowników, menagerów, kierowników zmian itp jest największa rotacja za ostatni rok, 5, 10 lat i może coś próbować z tym zrobić... No chyba, że HR twierdzi/musi twierdzić że wszystko jest OK, a tysiaki rozdaje każdy pracodawca w ramach "promocji" , to nie ma tematu.

Inz

Kłamstwo, obłuda, gadanie za plecami... Tak to wygląda wśród inżynierów, liderów i menadżerów.... Smutne, ale prawdziwe. Niebawem dostarczę wypowiedzenie. Wasz już prawie były pracownik.

Panie prawie ex
@Inz

Zdaje się że tak to wygląda wśród ludzi. Niestety ale realia tego wieku są takie a nie inne i powinieneś sobie zdawać sprawę z własnych wartości oraz samemu decydować o tym co jest prawdą a co kłamstwem i co najważniejsze że w pracy nie ma psiapsi a jedyne co może być to ewentualnie pozory i nieskończenie długa lista obietnic. Life is brutal. Polecam zdalną pracę choć z głupoty i zawiści ludzkiej też można się śmiać.

@Panie prawie ex

uj z wami lewakami ;)

@Inz

Przypuszczam że nie pracujesz tu długo ;) nie bądź zatem rozczarowany kiedy w innej firmie nie zastaniesz nic innego jak w tej bo ludzie są tylko ludźmi a papier nie sprawia że ktoś ma więcej oleju w głowie. Ale życzę ci powodzenia i więcej dystansu do otoczenia.

@Panie prawie ex

Zgadza sie. Tutaj nie ma kolegów. Są tylko znajome twarze i to przynajmniej podwójne.

Inż
@:)

Dystans do otoczenia mam. Po prostu nie toleruje jak N+1 kłamie prosto w twarz. Dostał papier, teraz się obudził, że będzie przygotowywał super ofertę, żebym został. Troszke za późno się obudził. Pracowałem długo. Ładnych pare lat...

@Inż

Lepiej późno niż wcale...i nie ważne jaka strategia będzie użyta w walce ważne że skuteczna. Ale rezygnacja w tym momencie jest jak oddanie podium po maratonie

Inz

Pracodawca miał czas, żeby zadbać o swojego pracownika. Teraz już jest za późno. Najsmutniesze będą HR, bo im wzrośnie wskaźnik rotacjj.

Zostaw merytoryczną opinię o Valeo - Skawina

• Jak się pracuje w Valeo?

Zobacz opinie na temat firmy Valeo tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 214.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Valeo?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 177, z czego 49 to opinie pozytywne, 47 to opinie negatywne, a 81 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Valeo?

Kandydaci do pracy w Valeo napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Valeo