METRO WARSZAWSKIE Sp. z o.o.

4 Dodaj merytoryczną opinię
METRO WARSZAWSKIE Sp. z o.o.
counter
4 213 536 5 1
Elektryk
Kandydat

Witam. Chciałbym się dowiedzieć jak wyglądają godziny pracy na stanowisku Elektryk(konserwacja instalacji elektrycznych). W ogłoszeniu jest praca w równoważnym systemie czasu pracy.

Przyszły pracownik
 Pytanie

Prosze o info. Jak realnie wyglądaja zarobki na stanowisku: Monter urządzeń sterowania ruchem pociągów., e wstepnych inf. 2700 netto wiem ale jakoś nie dowierzam(łącznie z dodatkami i premiami) czy to prawda

Ciekawa

Witajcie, Opowiedzcie proszę o pracy w biurze, jaka panuje atmosfera i jak wyglada proces rekrutacji ??? Czynna każde ze stanowisk są przewidziane jakieś testy?

Zobacz wszystkie opinie (536)

Elektryk Taboru 2018-03-09 18:32 przez zetix

Przebieg rekrutacji

Rozmowa kwalifikacyjna. Rekrutacja jednoetapowa więc rozmowa dość długa. Na rozmowie 2 osoby ze strony metra, facet z działu personalnego który prowadził rozmowe i kierownik przyszly przełozony. Rozmowa prowadzona w milej i luznej atmosferze nie ma sie czym stresowac. Choc nie mam zbyt duzego doswiadczenia to wydaje mnie sie że rekrutacja przeprowadzona profesjonalnie, wszystko jasno powiedziane i wytlumaczone, przedstawione warunki zatrudnienia i bonusy pracownicze oraz specyfika pracy na stanowisku. Jest tez czas dla kandydata na zadawanie pytań.

Pytania

Pytania typowe rekrutacyjne: o doświadczenie zawodowe i obecną pracę opowiedzieć sytuacje stresowe w poprzedniej pracy dlaczego wybralem metro i dlaczego chce tu pracowac oczekiwania itp oprocz tego test z wiedzy jak dobrze pamietam chyba 10 pytań, jednokrotnego wyboru, niezbyt trudny choć niektóre pytania podchwytliwe

  • Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Dostałem pracę

Pracodawca

 Aktualność

Szanowni Państwo,

Uprzejmie informujemy, że Metro Warszawskie prowadzi obecnie nabór na stanowisko
Maszynisty Taboru Pasażerskiego. 

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą pracy na naszej stronie internetowej:

Aplikacje można przesyłać na adres e-mail:
rekrutacja@metro.waw.pl

METRO WARSZAWSKIE Sp. z o.o.