Wakacje.pl S.A.

2 Dodaj opinię
Wakacje.pl S.A.
2 92 229 5 1
Pytanie
 Pytanie

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Wakacje.pl S.A.?

Pozytywnie

Dajcie spokój z ta falą hejtu...nic tylko żalicie się.SŁABO... Jeśli lubisz swoją pracę to jesteś dobrym sprzedawcą A jak masz wszystko w nosie to masz żal o wszystko i do wszystkich. Ja polecam ta firmę, pracuje już rok i cieszę się że jest nabywam cennego doświadczenia.

OMG

"Kto jest bez winy niechaj pierwszy rzuci kamień" ślamazary życiowe bez perspektyw piszą te komentarze. Tim Liderzy są bo są, kierowniczki glownej nie znam. Nie mam potrzeby. Ale jestem tu w pracy, robie swoje. Wy zamiast rozliczać innych sami się rozliczcie. Pilnujcie swoich (usunięte przez administratora)

Zobacz wszystkie opinie (229)

młodszy konsultant 2018-11-29 21:02 przez przypadkiem

Przebieg rekrutacji

Pojawiam się o 13:15 - rozmowa o 13:30 - Pani zaprasza do salki, przedstawia się, informuje jak będzie przebiegała rozmowa po czym rozpoczyna. Informacja o zatrudnieniu i warunkach była następnego dnia. Pani kompetentna, poświęciła mi pół godziny, uważnie słuchała. Jedna z przyjemniejszych rozmów o pracę, a miałam ich kilka w swojej karierze.

Pytania

Pytania o powody zmiany pracy, o doświadczenie zawodowe w sprzedaży, o wyjazdy prywatne, o cechy dobrego sprzedawcy telefonicznego, o oczekiwania.

  • Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Dostałem pracę
Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie

Potrzebujesz wsparcia?
Skontaktuj się z Panią Joanną Koczaj-Dyrda: zgloszenie@gowork.pl

Wakacje.pl S.A.