Wakacje.pl S.A.

2 Dodaj opinię
Wakacje.pl S.A.
2 95 249 5 1
taka tam szukająca pracy
Nazwa działu: Marketing
 Pytanie

Jak jest na stanowisku specjalisty ds. komunikacji? Duża rotacja, jedna taka osoba w zespole? Jaki poziom zarobków, można przekroczyć 3500 netto?

Pani A.
Nazwa działu: Marketing
 Rekomendacja

Dostałam ofertę pracy z wakacji.pl Pani z agencji bardzo dobrze ich przedstawiła, bonusy i same plusy. W zamian trzeba mieć wiedzę sprzedażową i turystyczną. Byłam chętna na pracę, chociaż te dwa miesiące próbne na umowie zlecenie trochę były podejrzenie (pierwszy raz sie z czyms takim spotkałam) Zapoznałam się z ich strona - wszystko super, poczytałam o karierze w wakacje.pl - nadal super i byłam chętna na pracę. Aż trafiłam tutaj. Teraz wiem czemu zlecenie jest tylko na dwa miesiące. Tutaj można być anonimowym dlatego do końca nie brałam tych opinii na poważnie. Jednak zaczęłam drążyć temat i dotarłam do grupy na Facebooku o pracodawcach (tam ludzie nie są anonimowi). Niestety, żadna z opinii nie była pozytywna. Potwierdzili, że koordynatorzy mają wiedzę zerową, zatrudniają zbyt duzo ludzi na dwa miesiące a później zwolnienie, targety nierealne. I jeszcze kilka innych ważnych rzeczy, które mnie do pracodawcy zniechęciły. W związku z tym wystawiam opinie neutralna, bo mnie tam nie było. Jednak uważam, że jest to ważne dla potencjalnych pracowników, którzy rzucą swoją dobra pracę żeby iść na niepewną pracę do wakacji.pl. Proponuję aby zaznaczać w ofercie, że jest to praca czasowa na dwa miesiące, bo w innym przypadku jest to po prostu wprowadzanie w błąd. A myślę, że sporo osób jest chętnych żeby 'dorobic' sobie przez dwa miesiące.

Uwaga

Chciałam was ostrzec przed oferta pracy na konsultanta połączeń przychodzących,które widzę są coraz częściej wrzucane Firma co roku na przełomie luty marzec zatrudnia masę ludzi na sezon ,niestety nie są w stanie obliczyć ile ludzi będzie potrzebnych .Po miesiącu dwóch zwalniają masę ludzi poniewAz okazuje się ze zapotrzebowanie było dużo mniejsze niż sadzili,(usunięte przez administratora)polecam poczytać komentarze z przed roku.

Zobacz wszystkie opinie (249)

młodszy konsultant 2018-11-29 21:02 przez przypadkiem

Przebieg rekrutacji

Pojawiam się o 13:15 - rozmowa o 13:30 - Pani zaprasza do salki, przedstawia się, informuje jak będzie przebiegała rozmowa po czym rozpoczyna. Informacja o zatrudnieniu i warunkach była następnego dnia. Pani kompetentna, poświęciła mi pół godziny, uważnie słuchała. Jedna z przyjemniejszych rozmów o pracę, a miałam ich kilka w swojej karierze.

Pytania

Pytania o powody zmiany pracy, o doświadczenie zawodowe w sprzedaży, o wyjazdy prywatne, o cechy dobrego sprzedawcy telefonicznego, o oczekiwania.

  • Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Dostałem pracę
Wakacje.pl S.A.