Wakacje.pl S.A.

2.2 Dodaj merytoryczną opinię
Administrator

Poszukiwano osoby na stanowisko Konsultant. Czy ktoś był w firmie Wakacje.pl S.A. na rozmowie kwalifikacyjnej? Czy można zarobić 6900 ?

klient
Klient

NIE POLECAM ZAKUPÓW NA WAKACJE.PL!!!! Szanowni Państwo! Nie kupujcie wycieczek na wakacje.pl ponieważ wycieczka może nie dojść do skutku. Narazicie się koszty i stres. Mam złe doświadczenie. 11.01.2022 r. wykupiłam od nich wczasy na Seszele. Organizator: EXIM S.A.(Centrala) Potocka 31 A, 01-619 Warszawa. Zapłaciłam za wczasy. 13.01.2022 r. dostałam informację, że hotel nie potwierdził pokoju i mogę wykupić inny tj. junior suite ocean view za 2x800 zł !!! Dopłaciłam natychmiast. Nie miałam wyjścia, bo nie chciałam rezygnować z wyjazdu a już poniosłam koszty testów ponad 540 zł, koszty parkingu na lotnisku 250 zł, koszty ubezpieczenia, które wykupiłam we wszystkich możliwych wariantach, koszty wymiany waluty, i inne. Dzień przed wylotem, dzisiaj tj. 14.01.2022 r. zadzwoniła do Pani, która powiedziała, ze muszę dopłacić 2x2200 bo zmieniła się cena lotu, czyli chciała dodatkowo ponad 4400 zł Czyli od wczoraj podnieśli cenę oferty o UWAGA ponad 6000 zł!!!! O zgrozo!!!! Muszę dodać, że nie wiem skąd wzięli cenę 2x800 zł jako dopłatę do pokoju, bo np. ITAKA ten sam pokój wystawia za dodatkowe 530 zł a nie 1600!!! UWAŻAJCIE I NIE KUPUJCIE WYCIECZEK NA WAKACJE.PL NIE KUPUJCIE OD EXIM S.A. (Centrala) Potocka 31 A, 01-619 Warszawa. Dokonują wyłudzeń i (usunięte przez administratora) w biały dzień! Wszystko pod przykrywką oferty, którą niby obniżają na wstępie a następnie tuż przed wylotem podnoszą do ceny o kilka tys. wyższej. Ta sprawa nie zakończy się dobrze ani dla Wakacje.pl ani EXIM S.A. bo nie zamierzam tego tak zostawić. Już rozmawiałam z prawnikiem w tej sprawie. Trzymajcie się i nie dajcie się OSZUKAĆ!

Pytanie
Były pracownik
 Pytanie

Witam do kiedy jest płatne wynagrodzenie za prace?

Zobacz wszystkie opinie (390)

Konsultant Ds. Sprzedaży 2021-04-27 18:08 przez agent

Przebieg rekrutacji

Przyjemnie, miło... już wjeżdżając windą do biura miły gostek zadbał o fajną atmosferę. Test, parę pytań o doświadczenie, wyjazdy, chęć podjęcia pracy. Potem kilka pytań sprzedażowych. Jedno ćwiczenie i basta. Wszystkie nie dłużej jak godzina.

Pytania

Test, parę pytań o doświadczenie, wyjazdy, chęć podjęcia pracy. Potem kilka pytań sprzedażowych.

  • Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Dostałem pracę
Wakacje.pl S.A.