Mercedes-Benz Manufacturing Poland sp. z o.o.

2 Dodaj merytoryczną opinię
Mercedes-Benz Manufacturing Poland sp. z o.o.
counter
2 435 1972 5 1
No name
Pracownik
 Pytanie

SZANOWNY MERCEDES BENZ. MAM PYTANIE DLACZEGO Z diesla są zabierani ludzie na benzynę? Z każdego obszaru kogoś zabrali.

KD
Kandydat
 Pytanie

Czy w firmie jest możliwość pracy w soboty oraz po godzinach ?

No name
Pracownik

A ja chciałem powiedzieć że na silnikach diesla jest super mistrz jest bardzo miłym i sympatycznym człowiekiem można powiedzieć do rany przyłóż i pozdrawiam pana mistrza silników diesla którego imię zaczyna się na literkę k Pozdrowienia dla Ciebie jesteś cudownym człowiekiem.

Zobacz wszystkie opinie (1972)

operator suwnicy i maszyn cnc 2021-01-05 16:06 przez po rozmowie

Przebieg rekrutacji

Mam doświadczenie z 8 lat na róznego rodzaju maszyn cnc i innego typu prac które przez ostanie lata wykonywałem Nie dostałem pracy bo nie jestem typem który ma sie sprzedać jak to mówiliście żebym zrobił ale mam większe jaja niż wy i Wam to Piszę a historie mojgo zycia z poprzednich prac to nie zamierzam sie spowiadać to co robiłem i dlaczego tak zmieniałem pracę bo nawet księdzu się nie spowiadam.i Tak was to nie obchodzi.tak po za tym.Macie Ludzi za nic. Jesteśćie dla mnie słabi bo to co ja przez ostatenie lata zróbiłem to nikt z was nie doświadczy a mimo odrzucacie takich ludzi i dzwonicie do agencji ze nie zostałem przyjęty .Powiedz mi to w Twarz człowieku.Nie Polecam Was

Pytania

Czy wy jesteście tacy idealni ? Wątpię

  • Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Nie dostałem pracy

Pracodawca

 Aktualność

Szanowni Państwo, 

każda Wasza opinia, która wskazuje nam obszary wymagające naszej uwagi czy poprawy warunków pracy naszych pracowników, jest dla nas bardzo cenna. Każdą z nich uważnie analizujemy i ewentualnie wdrażamy plan naprawczy. Aby móc udzielić rzetelnych odpowiedzi na pojawiające się uwagi i pytania dotyczące naszej firmy, liczymy na zachowanie kultury wypowiedzi i merytoryczne komentarze - tylko do takich możemy się odnieść. Przypominamy, że opinie niezgodne z regulaminem forum mogą być usuwane przez administratora portalu.

Serdecznie pozdrawiamy,

Mercedes-Benz Manufacturing Poland Sp. z o.o.

Mercedes-Benz Manufacturing Poland sp. z o.o.