Mercedes-Benz Manufacturing Poland sp. z o.o.

3 Dodaj opinię
Mercedes-Benz Manufacturing Poland sp. z o.o.
3 105 666 5 1
Zdziska Ryska
Nazwa działu: Montaż

Witam. Czy ktoś z kierwonictwa szanownego Mercedesa może wytłumaczyć ludziom z obróbki silników benzyny oraz baterii, że narażają ich życie karząc im w tym trudnym okresie przychodzić do pracy??? Ponoć waszym mottem jest bezpieczeństwo przede wszystkim? Słabo to wygląda....

Gruby Benek
Nazwa działu: Produkcja

Pracuję na produkcji i muszę się odnieść do niektórych opinii. Jest Ci tak zle - to się zwolnij ! Piszesz o fantastycznych warunkach w Toyocie - to aplikuj do nich ! Ludzie! MBMPL nie dość że: 1) organizuje transport darmowy w dwie strony 2) dostarcza jedzenie ZA DARMO 3) czasem jest awaria (czekając na silnik na swoim stanowisku) i nikt ci uwagi nie zwróci, ze przeglądasz telefon. Jakby ktoś dostawał 10 tyś zł na rączke za miesiąc i nie musiałby chodzić do pracy, to zaraz by napisał że coś mu nie pasuje.... bo np: logo firmy jest nieatrakcyjne albo drzwi wejściowe za małe... Pracowałem w wielu firmach na produkcji i tu jest naprawde OK !. A wielu cwaniaków było, co odchodziło bo pracodawca zły, a po 3 miesiącach grzeczni i potulni jak pies z podkulonym ogonem wracali. Jak macie tutaj pisać bzdury, to zapraszam do pierwszej firmy na wjezdzie do LSSE, zobaczycie co to jest praca i zastanowicie się co wypisujecie.

xxxx
 Pytanie

Dzień dobry, czy rekrutacja w obecnej sytuacji została wstrzymana? Co z rekrutacjami, które odbyły się pod koniec zeszłego i na początku obecnego miesiąca? Chciałbym wiedzieć czy dalej czekać na odpowiedź od firmy :)

Zobacz wszystkie opinie (666)

Pracodawca

 Aktualność

Szanowni Państwo, 

każda Wasza opinia, która wskazuje nam obszary wymagające naszej uwagi czy poprawy warunków pracy naszych pracowników, jest dla nas bardzo cenna. Każdą z nich uważnie analizujemy i ewentualnie wdrażamy plan naprawczy. Aby móc udzielić rzetelnych odpowiedzi na pojawiające się uwagi i pytania dotyczące naszej firmy, liczymy na zachowanie kultury wypowiedzi i merytoryczne komentarze - tylko do takich możemy się odnieść. Przypominamy, że opinie niezgodne z regulaminem forum mogą być usuwane przez administratora portalu.

Serdecznie pozdrawiamy,

Mercedes-Benz Manufacturing Poland Sp. z o.o.

Mercedes-Benz Manufacturing Poland sp. z o.o.