Mercedes-Benz Manufacturing Poland sp. z o.o.

3 Dodaj merytoryczną opinię
Mercedes-Benz Manufacturing Poland sp. z o.o.
counter
3 111 866 5 1
Ja
Kandydat
 Pytanie

Mam pytanie do ludzi, którzy już pracują na silnikach, jak wygląda sytuacja na hali teraz jak są upały? Jest bardzo gorąco czy macie wiatraki?

Nowa
Pracownik
 Pytanie

Jest ktoś kto też 17.08 ma swój pierwszy dzień pracy?

GTX
Pracownik
 Pytanie

Czy Mercedes Jawor Polska - (czy jak to się nazywa) korzystał z tzw. tarczy antykryzysowej od rządu ,albo skorzystał z innych ulg proponowanych np. przez ZUS ??? - czyli z pieniędzy polskiego podatnika, pytam o to w związku z "kryteriami wiekowymi" stosowanymi przy rekrutacji przez ten zakład.

Zobacz wszystkie opinie (866)

Operator 2020-06-19 01:44 przez psy

Przebieg rekrutacji

Witam. Wysłałem podanie o pracę jako operator CNC. Nigdy nie pracowałem jako operator chociaz posiadam pseudo uprawnienia. Hobbystycznie zbudowałem kilka maszyn CNC(frezarki, lasery). Gcode,Autocada,Fusion360 znam lepiej niz 10 przykazan. Niestety pani z agencji rekrutujacej stwierdzila ,ze nie kwalifikuje sie do rozmowy rekrutacyjnej. Pytanie - czy ta pani kiedykolwiek widziala maszyne chociaz na obrazku ??Niestety Polska to nie Kraje zachodnie gdzie idac do szkoly sredniej kazdy moze wybrac kierunek jaki go pasjonuje tylko taki jaki jest w jego zakresie(np. cukiernik nigdy nie piekl, ale jest super mechanikiem itp). Jezeli u Was tak wyglada proces rekrutacji to zycze powodzenia.PS wasz banner na stronie glownej jest beznadziejny - grafik pokazal cos troszeczke powyzej painta. Pozdrawiam

Pytania

nie doszło do nich

  • Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Nie dostałem pracy

Pracodawca

 Aktualność

Szanowni Państwo, 

każda Wasza opinia, która wskazuje nam obszary wymagające naszej uwagi czy poprawy warunków pracy naszych pracowników, jest dla nas bardzo cenna. Każdą z nich uważnie analizujemy i ewentualnie wdrażamy plan naprawczy. Aby móc udzielić rzetelnych odpowiedzi na pojawiające się uwagi i pytania dotyczące naszej firmy, liczymy na zachowanie kultury wypowiedzi i merytoryczne komentarze - tylko do takich możemy się odnieść. Przypominamy, że opinie niezgodne z regulaminem forum mogą być usuwane przez administratora portalu.

Serdecznie pozdrawiamy,

Mercedes-Benz Manufacturing Poland Sp. z o.o.

Mercedes-Benz Manufacturing Poland sp. z o.o.