3 Dodaj opinię
3 93 438 5 1

Opinie o Mercedes-Benz Manufacturing Poland sp. z o.o.

Aktualność
Szanowni Państwo,

każda Wasza opinia, która wskazuje nam obszary wymagające naszej uwagi czy poprawy warunków pracy naszych pracowników, jest dla nas bardzo cenna. Każdą z nich uważnie analizujemy i ewentualnie wdrażamy plan naprawczy. Aby móc udzielić rzetelnych odpowiedzi na pojawiające się uwagi i pytania dotyczące naszej firmy, liczymy na zachowanie kultury wypowiedzi i merytoryczne komentarze - tylko do takich możemy się odnieść. Przypominamy, że opinie niezgodne z regulaminem forum mogą być usuwane przez administratora portalu.

Serdecznie pozdrawiamy,

Mercedes-Benz Manufacturing Poland Sp. z o.o.
Tak10Nie20
Mada18 Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 17 godzin.

Czy po rozmowie ktoś powinien się odezwać z odpowiedzią czy chcą zatrudnić czy nie ?Czy trzeba samemu dzwonić i pytać? A jeżeli dają znać to jak długo się czeka na odpowiedź? Proszę o info . Dziękuję

Tosia Nowy wpis

Witam. Czy ktoś może napisać jaki jest faktyczny zarobek na Linii produkcyjnej? A są świadczenia socjalne?

Mocny Jo Nowy wpis
@Tosia

3080 stawka plus 600 brutto co miesiac za obecność plus 10% premii. Dodaj sobie i jestes gosc !

stary
Nazwa działu: Produkcja

Dlaczego w Mercedesie nie ma jeszcze związków zawodowych?????Tak duża firma potrzebuje wsparcia związków. Czy byłby ktoś chętny wstąpić do związków?pozdrawiam

Tak8Nie1
Hans
@stary

Jeszcze firma nie produkuje , nie zarabia na siebie a Ty mówisz o jakiś związkach...

TakNie3
@Hans

JakiCHś. A co niby robimy od wtorku?

Hans Nowy wpis
@Redżi

Póki co to są testy... Do pełnej produkcji jeszcze daleko

@Marek

Witam, jak wygląda sprawa z transportem do pracy? Organizują dojazdy, czy trzeba na własną rękę?

@@Marek

To zalezy czy pytasz o dojazd w polsce czy w niemczech. W polsce jak na razie na wlasna rękę, za granicą dowoza spod domu pod brame firmy i z powrotem

@@Marek

Zostały uruchomione transporty pracownicze na 2 trasach: Lubin – Legnica – MBMPL Wałbrzych – Świebodzice – Strzegom – Rogoźnica – MBMPL Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dostępnymi na stronie internetowej Fabryki pod linkiem: bit.ly/2pmiZvw

Transport z Lubina

Witam będę zatrudniony od stycznia. Jestem z Lubina i szukam osób na dojazdy.

@Transport z Lubina

ktoś

Czy firma zapewnia dowóz pracowników z innych miejscowości?

Nie

svefy

Nie ma transportu

Anna
@ktoś

Dobre pytanie - sama chciałabym znać na nie odpowiedź. Sądząc po ilości komentarzy na wątku - ktoś szybko powinien odpowiedzieć. Jeśli jednak tak by się nie stało, to zawsze można to pytanie zadać już na etapie rozmowy. Wysłałeś już tam swoje CV?

@ktoś

Zdajemy sobie sprawę, że transport do naszej fabryki jest sprawą bardzo ważną. Jesteśmy na etapie planowania najlepszych rozwiązań. Więcej informacji wkrótce.

Ania
 Rekomendacja

Z Lubina, Polkowic, Głogowa dojeżdża już z 30 osób a firma planuje w niedługim czasie wprowadzić transport pracowniczy. W Lubinie ma być kilka przystanków.

Bolo
@Ania

Witam a skąd takie informacje z tym autobusem? Na rozmowie nic nie mówili że będzie

@Ania

Ptr

Hej, Co możecie powiedzieć o pracy inżyniera? Zastanawiam się nad aplikowaniem na jedno z ze stanowisk technicznych. Jakie warunki są warunki pracy? Czy w grę wchodzą nadgodziny? Jak wygląda zagospodarowanie zasobami ludzkimi na stanowiskach inżynierskich? Czy nakład pracy nie jest waszym zdaniem zbyt duży? Opowiedzcie proszę o swoich odczuciach. Dzięki :)

nowy
@Ptr

Dołączam się do pytania. Czy ktoś może również opowiedzieć o samej rozmowie kwalifikacyjnej na stanowiska inżynierskie? Wszelkie info w tym temacie będzie cenne dla wielu. Pozdrawiam

nid do konca
Nazwa działu: Montaż

Pseudo liderzy traktuja ludzi jak bydlo. Maja sie za panow i wladcow. Miszczowie nie potrafia niemieckiego. Wyjazd do niemiec to jakas pomylka- o wyjezdzie dowiadujesz sie tydzien przed. Mozna sie zajechac na pseudo szkoleniu w niemcach.

Tak68Nie3
@nid do konca

Miszczu, najpierw sie naucz pisać, a jak tak strasznie to dlaczego się nie zwolnisz ?

Tak51Nie6
MERCEDES
@nid do konca

Mozna sie zajechac? A gdzie predzej pracowales/as? Bo podejrzewam ze nie na linii produkcyjnej skoro narzekasz po kilkunastu dniach pracy. Kasa sie nie zgadza? Przeciez podpisywaliscie umowy i na nich byla stawka - wystarczy sobie wyliczyc... Narzekacie na liderow i mistrzow a moze trzeba na siebie spojrzec? Zero zaangazowania i od poczatku pretensje...

Tak89Nie4
@MERCEDES

To co oferuje mercedes co niektórym utrze nosa..A szczególnie tym co na innych pracodawców plują... Ale spokojnie... właśnie ci co niektórzy jeszcze za płaczą za swoim starym pracowcą... szybciej niż wam się wydaje

Tak33Nie3
Pany i władce
@nid do konca

Ktoś cię tam trzyma na siłę? Są tam wieżyczki strażnicze, płot pod napięciem? Nie pasuje to wracaj do domu. Faktycznie można się zajechać bo to nie budowa gdzie można pół dnia przegadać przy betoniarce. Trzeba pracować, straszne rzeczy. W każdej chwili możesz złożyć wypowiedzenie jeśli cię tak okrutnie traktują...Co cię tam trzyma? 50€ dziennej diety w delegacji czy mama kazała iść do pracy???

Tak54Nie1
@Pany i władce

Teraz dieta a później co? Coś więcej jeżeli ktoś się wyszkoli, ile 50 zł więcej do brutta tzn 3130?

Tak7Nie2
@Realista

To, że każdy chciałby tu zarabiać 3 tysiące netto na start jest oczywiste. Jak również to, że jest to niemożliwe w żadnej firmie. Masz tyle do powiedzenia odnośnie zarobków, załóż firmę, płać 3 tyś netto na start. Chętnie się u Ciebie zatrudnię. Tylko daj znać gdzie złożyć CV.

Tak41Nie6
@Czesiek

Nie osmieszaj się, bo piszesz naprawdę brednie, taki koncern płaci to co kuźnia??? Robienie kasy na naiwnych i tyle!!!!!!!!!

Tak9Nie2

@Realista

Nie udało się przejść rekrutacji czy o co chodzi? Ile płacił VW na początku a ile płaci teraz? Ile zarabiałeś na początku w swojej firmie? Liczyłeś na 4 tyś netto przed uruchomieniem fabryki? Jeśli tak to chyba zerwałeś się z choinki, odłóż literaturę science fiction, zmień dawkę lekarstw lub dilera...

Tak42Nie1

@Czesiek

Niski poziom, niema z kim pisać, powodzenia!!!!!!!!!

Tak7Nie1

@Czesiek

Niski poziom, niema z kim pisać, powodzenia!!!!!!!!!

Tak4Nie1

@Realista

Realista cos cię prawda za mocno ubodła ? Zacznij się kwalifikować to może zaczniesz zarabiać więcej, a narazie zakasuj rękawy i do biedry na kasę

Tak33Nie1

@Hans Klos

Już pisałem, niema z kim pisać i dyskutować, naiwność i niski poziom wzięło górę, więc powodzenia

Tak7Nie1

@Realista

A cżycie wy myślicie ze zachodnie firmy tu przychodzą żeby rozdawać kasę? Każdy chce zarobić i pracownicy i firmy. Mysle ze mercedes daje więcej możliwości niż kuźnia, ale nikt przecież nikogogo do aplikacji nie zmusza...

Tak4Nie
ostry
@Hans Klos

Widzę że liderek się odezwał, co ma wyżej dvpe niż sam $ra. I jeszcze pewnie z Toyoty. Ciężko będzie w mercedesie z takim nastawieniem. Przykład idzie z góry.

Tak13Nie
niePasuje
@Pany i władce

Cała 'szlachta' z Toyoty przyszła liderować to dostali kasę i traktować ludzi jak bydło. Albo strażak, co trzyma ręce w kieszeni i się buja po hali lub śpi na drugiej zmianie. Powinien znać całą linię, a uja się zna. Ryba psuje się od głowy!

Tak19Nie

Merc
@niePasuje

Przez lizanie (usunięte przez administratora) i strzelanie z ucha dostali stanowiska, a teraz bujają się jak panowie na włościach. Nie rozumiem też podejścia mercedesa z zatrudnieniem ludzi zrytych toyotą. Niech osoby decyzyjne dowiedzą się jaki panuje tam klimat i czy mercedesowi zależy aby przenieść go do siebie.

Tak8Nie
kolega
@Merc

Będzie upośledzona toyota pod znakiem gwiazdy mercedesa. Może decyzyjnym też to pasuje.

Tak7Nie

Ehhh
@kolega

To życzę im powodzenia ze znaleziem ludzi na produkcję. Pieniądze bez rewelacji, ale tutaj jeszcze nie jest tak źle. Natomiast atmosfera, coś co potrafi obrzydzić każdą pracę i nie zastąpią jej żadne pieniądze, do dużej poprawy. Oby się nie okazało, że gdy fabryka ruszy to nie będzie miał kto skręcać silników.

Tak8Nie
Kowal
@ostry

Porownujesz Mercedesa z kuźnia, to chyba jakieś nie porozumienie, miło być tak cudownie a tu takie porównanie

Tak5Nie
Peter
@Czesiek

3000 netto jest niemożliwe??? Dla Mercedesa ??? Ha,ha,ha,nie ośmieszaj się człowieku,gdzie ty się uchowałeś,w Niemczech Merc płaci pracownikowi produkcji 4 x tyle !Jest wiele firm które płacą w Polsce tyle i więcej bo to w porównaniu do płac tych samych firm na zachodzie to i tak miska ryżu. Wszystko zależy od ludzi,1800 na start i 2300 po okresie próbnym to niech sobie w buty wsadzą,Lidl i Biedronka płacą podobnie ????

Tak10Nie
@Peter

To podaj mi przykład JEDNEJ firmy która przed uruchomieniem produkcji, gdy fabryka jest jeszcze na etapie budowy, daje 3 tyś netto. Nie w Niemczech, Holandii, itd. Przykład firmy z Polski. Chętnie się dowiem.

Tak32Nie

Peter
@Czesiek

Ale spokojnie,ja nie mówie że Mercedes jest gorszy od Lidla,Biedronki,Toyoty czy LG,ja tylko mówie że to to samo goowno,choć wielu liczyło że będzie inaczej ;-)

Tak4Nie

@Peter

Mam nadzieję, że w krótkiej perspektywie czasu to się zmieni. Pracuję tu od stycznia i chciałbym by ten pracodawca był dokładnie tym czego szukałem od dłuższego czasu. Jestem dobrej myśli :)

Tak10Nie
@Czesiek

Witam pracujesz od stycznia? A możesz powiedzieć jak wyglądają te wyjazdy w jakiej miejscowości jest fabryka w niemczech. I czy wszyscy jeżdżą na te szkolenia czy można już pracować tu na miejscu bez wyjazdu?

Jacko
@Ja

Miejscowość gdzie jest fabryka to Kolleda. Na szkolenie jadą wszyscy, no chyba że masz jakiś ważny powód rodzinny przez który nie możesz wyjechać. Wyjazdy są na 2 tygodnie, po których jest zjazd na weekend do Polski, a następnie znowu kolejne 2 tygodnie itd.

Tak11Nie
Cytryna
@Czesiek

Ale co w tym śmiesznego że człowiek chce zarabiać godne pieniądze, montaż silnika nie jest lekką pracą, a każdy podkreślam każdy kto pracuje ciężko ma prawo do godnej wypłaty, dla Mercedesa dać 3 tys na rękę pracownikowi nie było by żadnym problemem z takimi zyskami jakie posiada, a dla pracownika było by to tylko na plus, i owca była by cała i wilk syty.

@Cytryna

Ależ jak najbardziej się z Tobą zgadzam. I właśnie z tego powodu zacząłem tu pracować. Patrzę na to jednak realnie i zdaję sobie sprawę z faktu, że w żadnej firmie nie dostanę 3 tyś na starcie :)

Tak22Nie

Ulf
@Czesiek

Nieważne ile płacą, ważne ze pracuje w Mercedesie

Patataja
@nid do konca

"Miszczowie" a Ty nie umiesz nawet po polsku dzbanie jeden.

Tak11Nie
Operator
@Czesiek

Masz rację, nie dostaniesz 3 tysięcy na start, ale nie dostaniesz też 3 tysięcy ani za rok, ani za dwa, ani za pięć ani ku*wa nigdy, jak tępym trzeba być żeby wierzyć że w takiej korporacji ktoś się będzie przejmował zarobkami zwykłego szarego pracownika, jak ci się nie podoba to cie zwolnią i zatrudnią innego jelenia. Pracuje w polskim Sandenie, firma stoi już 15 lat +/- i jak zarobki były ch*jowe tak dalej są, obok Sandenu są też firmy Volkswagena i CCC i wiem że tam też nie ma rewelacji. W tego typu fabrykach można zarobić fajnie na produkcji ale w innym kraju.

@Operator

A Ty co? Jasnowidz? Nie siej fermentu jak nie masz pewnych informacji. Firma póki co dużo inwestuje w pracowników, a nadal nic nie zarabia, bo fabryka jeszcze nie ruszyła. Daje dużo od siebie, ale wiadomo że wszystkim się nie dogodzi. Ja polecam, bo firma jest bardzo ok :)

Tak6Nie1
Bary
@Operator

Sorry Chłopcze ale tępy chyba ty sam jesteś... W VW nie ma rewelacji? Masz pojęcie ile tam zarabia Operator? Ile ma premii kwartalnej, ile dostaje na urlop i święta? Jaka kwota zysków jest wypłacana? Ile wynosi średnia zarobków w ciągu roku? Jak widzę nie masz pojęcia,(usunięte przez administratora)

Tak7Nie
Operator
@Bary

Tak, mam pojęcie. Operator nie ma nawet trójki z przodu.

Operator CNC
@Czesiek

W Korpo po 3 miesiącach masz 3000 zł netto, bez sobót i nadgodzin (jeśli wyrobisz normę i będziesz w pracy.)

Piasio66
@Hans Klos

Przepraszam , że się wtrące i troszkę nie na temat bo jest to wątek Mercedesa ale twoja uwaga mnie dotkneła pracowałam trzy lata w Biedronce i wierz mi nie leżałam tam ,jest zapierdziel plus obcowanie z upierdliwymi klientami...Niee wiem dlaczego jest takie przekonanie że osoby tam pracujące to tępee dzidy nie nadające się do rządnej roboty po gimnazjum, dwie lewe ręce do roboty.Pozdrawiam wszystkich forumowiczów.

Radosław
@Czesiek

3 tyś jak jesteś dobry w fachu to na dzień dobry bez żadnej łaski zarobisz i to netto a fachowiec w Polsce z nadgodzinami po 11 i 12 godz dziennie bez soboty i niedzieli 5 tyś bez żadnej łaski na budowie .To co proponuje Mercedes to czysta kpina czytając z komentarzy bo za prawie najniższą krajową to tylko naiwni pracują bez obrazy a Niemieckie firmy wykorzystują naiwnych Polaczków jako tania siła robocza .No chyba że wprowadzają celowo w błąd no to zwracam honor.

Seba
@Czesiek

Haha 700 euro to dużo dla europejskiego potentata w produkcji aut.

Równa płaca
@Czesiek

A te 3000 to na pół etatu ? haha zobacz zarobki w strefie przy granicy z Niemcami, za 3000 zł ludzie się jakoś nie pchają drzwiami i oknami. A tak po za tym skoro Unia chcą by polscy kierowcy ciężarówek zarabiali tyle samo co na zachodzie, więc niech mercedes zapłaci swoim pracownikom w Polsce tyle co ma niemiecki pracownik w mercedesie na tym samym stanowisku , przecież to jest ten sam koncern !!! A co do buraczanych liderów co dostali kilka złotych więcej pamietaj że twój podwładny to też człowiek !!

@Realista

Może zacznij jakaś szkole robić i wtedy wyjeżdżać z roszczeniami ? Jak potrafisz dokręcić 5 śrub to ile byś chciał zarabiać ? Idź do kuźni to zobaczysz jak jest w życiu....

Ana
@Jacko

Zjazdy są niestety co 3 tygodnie, bo wprowadzili 6 nockę ????. Przyjeżdżasz w piątek około 22 wracasz w niedzielę o 14.30... Taki weekend z rodziną.

Ktoś
@ostry

A czemu niby lider że toyoty? Tacy są źli liderzy z toyoty? Pytam bo z paroma pracowałem i na produkcji byli potulnie jak baranki

GOŚĆ

Proponuję IDEAL AUTOMOTIVE w Świdnicy - większe zarobki

Tak5Nie
@GOŚĆ

Dzwonili do mnie:) 2400brutto+premia. To tak dużo?

Zapytanie
Nazwa działu: Produkcja

Czy ktoś z pracujących osób może mi szczerze opowiedzieć o pracy na stanowisku brygadzisty? Konkretnie chodzi mi o faktyczny zakres obowiązków, jak wygląda praca (czy jest to praca na linii przy maszynach czy jako tak zwany nadzór) kolejne pytanie to umowa pierwsza na trzy miesiące a kolejna? zarobki jak wyglądaja w rzeczywistości stawki ,dodatki i najważniejsze czyli atmosfera i podejście do ludzi.

Witam czy ktoś z Lubina dojeżdża do Mercedesa? Chodzi o wspólne dojazdy

DAMIAN
@Daw88

Podłączam się, szukam osób na dojazdy od listopada

Joa
@DAMIAN

Podaj nr kontaktowy oraz kwotę po ile na paliwo

Krzysiek
@DAMIAN

Cześć. Od 4 listopada zaczynam pracę. Możemy się zgadać z dojazdami

Kandydat

Witam, chciałbym się dowiedzieć jak wygląda praca brygadzista w Mercedesie gdyż dostałem propozycję współpracy. Zastanawia mnie atmosfera panuje w firmie oraz jakie zadania należą do brygadzisty, ile osób ma pod sobą, na jakie zarobki można liczyć oraz jakie są szanse na dalsze awanse. Oczekuje tylko szczerych i prawdziwych opinii ze strony pracowników. Pozdrawiam

Brygadzista
Użytkownicy czekają na odpowiedź 17 dni.

Witam, chciałbym się zapytać jak konkretnie wygląda praca brygadzisty w MBMP, jaką liczbę pracowników ma pod sobą komu podlega brygadzista. I to co najważniejsze jaka jest atmosfera w Mercedesie. Oczekuje tylko szczerych odpowiedzi gdyż dostałem propozycję pracy i chciałbym się czegoś więcej dowiedzieć od osób które już tam pracują.

Olka
Użytkownicy czekają na odpowiedź 18 dni.

Kiedy otarcie całości w Jaworze? Głównie mi chodzi o prace biurowa???

Mada18

czy na pewno nie ma wyjazdów bo ja czekam na info od mercedesa i nic

@Mada18

Pracownicy zatrudniani na linie montażowe silników w 2020 nie będą już wysyłani do Niemiec, będą szkoleni w fabryce. Pracownicy zatrudniani na linie montażowe baterii będą wysyłani do Niemiec na szkolenia.

ja
@Mada18

Nie ma już wyjazdów do Niemiec.

Nazwa działu: Produkcja

Witam wysłałam już kilka razy cv i przyszła mi odpowiedź żeby czekać bo na tą chwilę jest dużo chętnych jak długo trzeba będzie czekać.

svefy
@Mada18

Chyba do stycznia, takie pogłoski chodzą

Zainteresowana
Nazwa działu: Produkcja

Mam pytanie, czy sa jeszcze wyjazdy do Niemiec dla nowych?

Marcin
@Zainteresowana

Nie ma

Daw88

Witam a konkretnie od stycznia będę zatrudniony jest ktoś z Lubina kto też będzie pracować?

Marcin
@Daw88

Jest troche z lubina ludzi. Z tego co wiem to probuja ogarniac autobus z lubina ale jak bedzie nas wiecej to mozna jezdzic autem

Witam czy ktoś z Lubina dojeżdża do Mercedesa? Chodzi o wspólne dojazdy

Nazwa działu: Produkcja

Ponawiam pytanie czy na dzień dzisiejszy jest jeszcze prowadzona rekrutacja i czy cv można składać już w Jaworze? Z góry dziękuję za odpowiedź

@Mada18

Zapraszamy na naszą stronę http://mercedes-benz-jawor.com.pl/kariera/ gdzie publikowane są wszystkie stanowiska, na które trwa aktualnie rekrutacja. Jedynym sposobem zgłoszenia swojej kandydatury jest przejście następującej ścieżki: po wybraniu konkretnego stanowiska i kliknięciu „zobacz”, zostaje się przeniesionym do naszego systemu rekrutacyjnego Taleo. Należy wybrać przycisk z aplikacją online, gdzie trzeba wypełnić odpowiednie kwestionariusze i załączyć wymagane dokumenty (CV). Pozdrawiamy!

Tak1Nie1
on
Nazwa działu: Produkcja

witam.czy ktoś dojeżdża do pracy w Mercedes Jawor ze świebodzic lub okolic i przejeżdża przez świebodzice?

on
Użytkownicy czekają na odpowiedź 34 dni.
Nazwa działu: Produkcja

czy ktoś dojeżdża z okolic świebodzic lub przejeżdża przez ta miejscowość w drodze do pracy w tej firmie? proszę o info.

Stabilny

Witam, proszę mi powiedzieć od której godziny zaczyna się 1 zmiana, od 6:00 czy 7:00. Dzięki

@Stabilny

Jak na razie jest zmiana od 7 - 15

Stabilny
@Angie4008

Dziękuję za odpowiedź, a proces rekrutacji jak wygląda czy po wysłaniu cv przez aplikację dzwonią z kadr mercedesa i proszę powiedz jak wygląda spotkanie czego się spodziewać? Z góry dzięki za odpowiedź

@Stabilny

Do mnie najpierw zadzwonili z agencji ranstad tam mialam test manualny, po tym tescie pani umowila mnie na kolejne spotkanie juz z ludzmi z mercedesa w letii, ale teraz nie wiem jak to wygląda. A na rozmowie trzeba byc po prostu sobą, atmosfera byla calkiem na luzie.

Mada18
Użytkownicy czekają na odpowiedź 37 dni.
Nazwa działu: Produkcja

Czy jest jeszcze prowadzona rekrutacja i czy cv można składać już w Jaworze?

Zarobki Zarobki!

Miałem zapytać za miesiąc więc pytam ponownie,trzeci i ostatni raz! UWAGA-pytanie kieruję tylko do osób,które miały pełną obecność,żadnych L4,żadnych spóźnień i żadnych innych wpadek: Podstawa 3080 zł brutto premia 10% 308 zł brutto Premia absencyjna 600 zł brutto Dodatek ustawowy za 6 nocek(słyszałem,że niektórzy mieli już nocki we Wrześniu) ok 128 zł brutto. Razem 3988 zł brutto czyli 2899 zł netto a w przypadku nocek 4116 zł brutto czyli 2990 zł netto. I TYLE POWINNO DZISIAJ WAM WPAŚĆ NA KONTO. Pytam po raz ostatni-prawda to czy fałsz????????

@Zarobki Zarobki!

W kwestiach dotyczących wypłat i ich obliczeń oraz jakichkolwiek wątpliwości z nimi związanymi - zachęcamy do kontaktu osobiście i indywidualnie z Działem Personalnym. W kwestii terminów - wypłaty wypłacane są na koniec miesiąca, np. za październik zostaną wypłacone do końca października. Pozdrawiamy!

Tak1Nie1
@Zarobki Zarobki!

Fałsz. Wplynelo 2800 z haczykiem.

TakNie2
Zarobki Zarobki!
@Redżi

Czy miałeś pełną obecność? pracowałeś tylko na dniówki? Masz jakiegoś multisporta albo luxmed za który ci odciągają z wypłaty? Nie ma bata powinno wyjść absolutnie najbiedniej 2900 netto.

TakNie1
@Zarobki Zarobki!

Odejmij sobie dodatek za godziny nocne. Bylo juz o tym mowione, ze w fsbryce nie istnieje jeszcze zmiana nocna. Nocki maja jedynie ci, ktorzy przebywają w Niemczech.

TakNie1
Nazwa działu: Produkcja

A czy ktoś z Chocianowca albo okolic już pracuje albo będzie pracował?

@Remo

Ja jestem z chocianowca i pracuje od maja, a o co chodzi?

@Remo

Ja jestem z chocianowca i pracuje od maja

@Remo

A dojerzdzasz sama teraz.

@Angie4008

Chodzi o ewentualne dojazdy.

@Angie4008

A jak z dojazdem z kim jeździsz

@Angie4008

Chodzi mi o to czy z kimś jeździsz.

@Remo

Ja nie dojezdzam, ale jest chlopaczek z Żabic ktory dojezdza, artur matkowski może go znasz

Nie znam go.

@Remo

To niestety nie pomogę, nie znam nikogo wiecej z naszych okolic kto dojeżdża do jawora

zainteresowany
Użytkownicy czekają na odpowiedź 38 dni.

Na jakie pieniądzę można liczyć w dziale obróbki skrawaniem jako operator?? z góry dzięki za odp.;)

Jackie Jones
Nazwa działu: Montaż

Myślę o zmianie pracy. Jeden z użytkowników napisał że Mercedes dodaje do wypłaty 600 zl (absencja) i 10% extra do wyplaty jako bonus. Czy to dodawane jestbraz w roku ? Czy co miesiąc ?

@Jackie Jones

To jest dodawane co miesiac, podstawy jest 3080 brutto, na rękę wychodzi ok 2900

@Jackie Jones

Oczywiscie z tymi dodatkami o ktore pytasz

Ryszard R
@Angie4008

Cos mi nie pasuje, 3080+10%+600 premi =3988 brutto od tego odejme ok 30% to wynosi 2791,6! Skąd te 2900????

Jose Antonio Rodriguez
Nazwa działu: Montaż

Chcialbym zadac pytanie osobie odpowiedzialnej z działu finansów. Proszę o wskazanie podstawy prawnej mówiącej o dolaczeniu 25% diety do wynagrodzenia przy wyliczaniu różnicy do najnizszej krajowej niemieckiej.

Zostaw opinię o Mercedes-Benz Manufacturing Poland sp. z o.o. - Jawor

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie