Mercedes-Benz Manufacturing Poland sp. z o.o.

Opinie o Mercedes-Benz Manufacturing Poland sp. z o.o.

Ciekawy

Byłem na rozmowie kwalifikacyknej w Mercedesie. Mieli zadzwonic z informacją zwrotną. Niestety minął miesiac i zero odzewu. Czy to norma ? Rekrutera informowala ze informacja zwrotna będzie, czy pozytywna czy negatywna.

@Ciekawy

Również byłam wiadomość zwrotną dostałam po kilku dniach

Wiktoria
@Anonim

I jaka ona tak właściwie była? Trudno zinterpretować, po podpisie jako klientka. ;) Jak dają negatywa to jest jakieś szersze wyjaśnienie, czego zabrakło? Dowiem się obecnie co mam poprawić, żeby następnym razem mnie wzięli?

Przykro
@Ciekawy

Niestety o mnie też zapomniała Pani rekruterka ;( Informacja zwrotna miała być. Przykro że przekazują na rozmowie że info zwrotne będzie a później zapominają nawet napisać maila że dzìekujemy ale nie jesteśmy zainteresowani. Dużo to nie kosztuje a chociaż o firmie dobrze świadczy. Może Pani rekruter nie ogarnia swojej pracy ?

Kierowca ,

Tragedia na rozładunku na 100C, czekanie na papiery to dramat, chociaż puste opakowania przywiozłem,Ukraina tam rządzi masakra,niech wezmą się do roboty to skróci czas oczekiwania,masakra ten Mercedes

ABC

Witam, czy ktoś wie ile płacą na stanowisku operator CNC przez Randstad? I jak wygląda tam praca? Z góry dzięki za odpowiedź

Adi2115
@ABC

Myślisz, że ktoś tutaj napisze stawkę? Napisze jedno. Będziesz zadowolony!

Życzliwy

Czy benzyna dalej robi na 3 zmiany ?

Operator Maszyn

Rekrutacja na stanowisko pracownik produkcji... Patrząc na to że jest to nowa firma pozwalają sobie na pokazowa rekrutacje. Pytanie w większości nie mają związku z praca na produkcji. Najlepiej mówić że praca w Mercedesie jest twoim spełnieniem marzeń może wtedy Cię przyjmą i nie weźcie się mówić źle na wasz były zakład pracy nawet jak było tragicznie to mówcie że praca była świetna. Brak udzielenia informacji dlaczego Was nie przyjęli być może robią losowanie totolotka. Zobaczymy jak zakład ruszy pełną parą czy dalej będę głupie pytania czy branie ludzi do pracy jak popadnie.

Dlaczego zwolniła się z poprzedniej firmy,jakim jesteś człowiekiem,co powiedzieli by ludzie z którymi pracowałeś wcześniej na twój temat,jakiego przełożonego chcieli byście mieć, dlaczego mercedes,

ja25

Zostałam zatrudniona przez firme Randstad. Jak i w firmie i bezpośrednio W Mercedesie w Jaworze atmosfera na rozmowie była bardzo dobra. Uśmiechnięci ludzie, na wszystko dostałam odpowiedź, wszystko wytłumaczyli jak i wady i zalety. Chciałabym aby każda rozmowa tak wyglądała zero stresu. Teraz czekam jak bedzie w pracy od marca.

@ja25

Ja też zaczynam od marca skąd jesteś

Ja25
@Kasia

Z Polkowic

Ja25
@Kasia

Z Polkowic jestem a na jaki obszar idziesz?

@Ja25

Ja idę na montaż na silniki i jestem z Wałbrzycha

Hej chciałam zapytać o trasy dojazdów do firmy generalnie interesują mnie okolice Legnicy? Dodatkowo chodzi mi o pracę jak jest z przejściami na firmę czy jest to łatwe czy raczej ciężko? Firma leadec

Witam, proszę o informację o której godzinie przykładowo na pierwszą zmianę wyjeżdża autobus z Wałbrzycha?

lalalala
@Anna

o 4.42 np

Cnc

Witam. Jak kształtują się ceny leasingu. Bo ponoć taki jest w MBMP. Dzięki

Cnc
@Cnc

Czy to też są poufne informacje. Ciężko tutaj jakie kolwiek informacje uzyskać a szkoda...

Bywalec

Dramatyczna atmosfera pracy w tym zakładzie. Nie wiem czy to dlatego, że Polacy chcą się wykazać przed szefami z Niemiec czy taka jest kultura organizacji. Do tego wyścig szczurów i regularne intryganctwo. - jakby sama praca ludziom nie wystarczała. Poszczególne działy toczą ze sobą wojenki i raczej nie ma co liczyć na wsparcie (z drobnymi wyjątkami w postaci kilku osób). Podsumowując - z zewnątrz ładnie, w środku zgnilizna.

Cybul
@Bywalec

Nie prawda!

Grzechu

Witam serdecznie. Od 12 lat pracuję na produkcji w jednej firmie w Wałbrzychu. Mam dwa pytania do "normalnych" ludzi, a nie do poklepywaczy majstrów itd. 1. Jakie są zarobki dla świeżego pracownika na rękę? 2. Jaka jest atmosfera w pracy? Pracy się nie boję, chce się zwolnić z obecnego zakładu, bo potrzebuję zmiany otoczenia puki jeszcze nie zwariowałem???? Mówi się, że wszędzie jest to samo, tak domyślam się, że nawet taki Mercedes to nie zakład miodem i mlekiem płynący, niestety nie mam porównania co do innych zakładów produkcyjnych. Dziękuję za każdy komentarz i Pozdrawiam ????

Pozytyw

Hej najgorsza atmosfera na benzynie? Obecnie mamy 3 zmiany na wszystkich jest tak źle?;) mówisz o RM czy FM? Bo jesteś strasznie niedokładny w swojej opinii. Z moich obserwacji to jednak na dislu jest słaba atmosfera i większość chodzi na baczność. Pozdrawiam

Kucyk

Dział napraw jest super i nasz szef też jest super.

Grzechu

A jak wyglądają zarobki dla początkującego?

Jakosciowiec

Witam mam pytanie, czy ktoś jest w stanie powiedzieć na jakie zarobki może liczyć inżynier jakości ? Widzę że zarówno na bateriach jak i silnikach poszukują, mam w sumie 10 lat doświadczenia w Automotive jako specjalista ds jakości więc coś tam wiem i coś tam w życiu widziałem, z góry dziękuję za merytoryczne odpowiedzi

Alan

Ocena pracowników 1.5 na możliwych 5 wyklucza żebym chciał nawet zainteresować się choć trochę pracą w Mercedesie.Opinie pracowników są wiążące tak samo jak opinie np.na Allegro.

Operator85
@Alan

Ocena 1,5 jest mocno niesprawiedliwa. Pracowałem w dużo gorszych warunkach w firmie, która miała lepszą ocenę na forum. Ode mnie byłoby mocne 4 i zawsze pozytywnie. Do ideału trochę brakuje ale dobrze jest :-)

Dzień dobry, Chciałem się dowiedzieć coś o pracy w dziale jakosci, jak to wygląda i czy warto aplikować do działu jakości?

ABC

Jestem pracownikiem Mercedesa od ponad 2 lat. Jestem pracownikiem „ELASTYCZNYM” gdzie rzucają gdzie popadnie. Moja rada dla osób które chcą się zatrudnić, oczywiście nikomu nie bronię Mercedes zaprasza! Ale jeżeli macie szacunek do SAMYCH SIEBIE . To omijajcie ta firmę szerokim łukiem. Zero poszanowania, masz stać robić jak robot i najlepiej wcale się nie odzywaj. A po pracy masz nastawiać się na kolejny dzień ciężkiej pracy. Pozdrawiam.

Forest
@ABC

Jak się nie podoba to droga wolna. Nikt nie zmusza do pracy. Takich jak Ty w VW i Toyocie miałem na pęczki

Tymbark
@Forest

Cieszy nas twój poziom moralności :) jak ci się nie podoba komentarz to nie pisz. Nikt cię nie zmusza.

Ona
@Forest

Takich jak wy??? Przez takich jak ty psuje się atmosfera w pracy, przez takich jak ty, którzy traktują pracowników przedmiotowo nie chce się chodzić do pracy, a było nam Co inne obiecane, miła i rodzinna atmosfera, obiecane roznieś bylo, iż jak mamy problem są odpowiednie osoby, które pomogą rozwiązać ten problem. Zobaczymy jak zachowają się te pęczki po nowym roku… wtedy może zaczniesz traktować z szacunkiem tych co zostaną…

On
@Ona

Dużo obiecał, nic nie spełnił za to wielu ludzi zwolnił... a to chyba jego powinno się zwolnić.

Onek
@On

Mnie też zwolnili bo byłem niewygodny. Zabraniano mi wszystkiego

Pracownik działu jakości
@Forest

@Forest przegiąłeś. Jeżeli tak się zachowujesz na co dzień w pracy to nic dziwnego, że są narzekania na atmosferę. Praca jak praca - ja zaczynałem od operatora w innej firmie. Ciężko pracowałem, ręce bolały, kręgosłup padł. Jak patrzę na operatorów linii montażowej to wierzę, że ręce bolą. Wkręcić kilkaset śrubek naciskając przycisk na cleco może powodować problemy. Ale przepraszam za wyrażenie - są firmy gdzie jest ciężej. Wszędzie dobrze, gdzie nas nie ma. Widziałem jak kobiecie wypadł dysk od dźwigania kilkuset blach na zmianie. W starej firmie były działy, gdzie siostra nie mogła rano uczesać włosów bo tak bolały ją ręce. W firmie od kabelków V*ss znajoma nabawiła się zapalenia ścięgien od tysięcy przerabianych wtyczek. Ale liczy się atmosfera, dlatego @Forest nie chciałbym z tobą pracować. Są ludzie i taborety. Zgadnij gdzie po tej wypowiedzi się zaliczasz?

Aktualność
Szanowni Państwo,

każda Wasza opinia, która wskazuje nam obszary wymagające naszej uwagi czy poprawy warunków pracy naszych pracowników, jest dla nas bardzo cenna. Każdą z nich uważnie analizujemy i ewentualnie wdrażamy plan naprawczy. Aby móc udzielić rzetelnych odpowiedzi na pojawiające się uwagi i pytania dotyczące naszej firmy, liczymy na zachowanie kultury wypowiedzi i merytoryczne komentarze - tylko do takich możemy się odnieść. Przypominamy, że opinie niezgodne z regulaminem forum mogą być usuwane przez administratora portalu.

Serdecznie pozdrawiamy,

Mercedes-Benz Manufacturing Poland Sp. z o.o.

Cześć.Potrzebujecie operatorów wciagarki udt I wozki widlowe udt?

Andre

Dzień dobry, jestem z Wałbrzycha, czy są dojazdy do Jawora? czy firma zatrudnia pracowników w wieku ponad 50 lat?, pytam ponieważ pracodawcy mają w tym względzie różne oczekiwania. Jestem po 50-tce, mam kilkanaście lat praktyki na produkcji, czy mogę aplikować. Jeśli można prosić o szczerą odpowiedz będę wdzięczny. Pozdrawiam.

Angie4008
@Andre

Z Wałbrzycha jeździ darmowy autobus do mercedesa, nie wiem tylko na jakich przystankach się zatrzymuje. A wiek naszych pracowników jest różny, wiele osób jest po 50, myślę że wiek nie gra wiekszej roli przy rekrutacji.

Abcd

Witam mam pytanie . Dlaczego tak długo trwa podjęcie Decyzji o przyjęciu pracownika do pracy będę wdzięczny za informację pozdrawiam .

Noe

Czy Firma informuje o informacji zwrotnej czy tak czy nie bezpośrednio

@Abcd

W przypadku wątpliwości dotyczących procesu rekrutacji, prosimy o kontakt z koleżanką z Działu HR, Anną Frąckowiak pod nr telefonu: 735 909 554, mail: anna.frackowiak@daimler.com

xxx
@Piotr

może seifert kogoś szuka :D

Robinson

Witam . Czy można otrzymać informacje w jakim czasie firma informuje o wynikach rekrutacji ? Od rozmowy w siedzibie Mercedesa minęło już ponad dwa tygodnie i cisza . Poprosze o odpowiedz .

Czarny

Witam czy pracownik który pracuje jako monter silnika i ma umowę o pracę może się przenieść na stanowisko technik baterii. Zaznaczam że mam wykształcenie elektroniczne. Oraz elektryczne

@Robinson

Mercedes daje odpowiedź do miesiąca czasu od momentu rozmowy rekrutacyjnej. Trzeba uzbroić się w cierpliwość. A jak mnie miesiąc bez odpowiedzi to wiadomo...

leon

Witam Czy zakład dofinansowuje do dojazdów jak ktos mieska 100 km od fabryki? Jest takie coś jak ktoś poleci daną osobe która sie może preprowadzić w okoice jawora i chce pracować w mercedesie? Są z tego tytułu jakieś dodatki od firmy?

leonie

Jeśli chodzi o wdrożenie planu naprawczego , to jest przede wszystkim kpina żeby pracownicy gonili do autobusu z jęzorami na wierzchu , a przede wszystkim przy drodze ruchliwej "s3" jak na jakiś podmiejski autobus to jest żałosne autobusy stoją przysamej drodze. Jeśli nie dojdzie a boże daj żeby nie doszło do wypadku i dziwi mnie to, że jeszcze nie doszło bo jestem pracownikiem i już nie rz był bym przejechany przez kogoś kto sie śpieszy do domu, a mianowicie wyjeżdza jak pajac z parkingu nie patrząc na nic, i jeszcze to ,że przechodzimy przez ruchliwą dreogę do autobusu. Macie taki wielki plac parkingowy,czy te autobusy nie mogą zawijać np. na prawo mieć swój teren a nie przy drodze (usunięte przez administratora) jak na j kaiś pks ???? (usunięte przez administratora)

leoś

W nawąiżaniu do warunków pracy nie wiem w wogóle czy ktoś z podwładnych do śledzi , ale pracuje tylko od 17 sierpnia i jak (usunięte przez administratora) nie ma barszczu w automacie na endzie od 17 tak (usunięte przez administratora) nie ma do tej pory:) może to (usunięte przez administratora) nic ale po co mi ta obskurna kawa i krem czekoladowy ja (usunięte przez administratora) taka firma anie potrafi dopilnować bzdury żeby był czerwony barszcz w automacie :) :) jak coś oferujecie przynajmnie staracie się robić coś dobrze to to róbcie. (usunięte przez administratora) pracuje tu drugi miesiąc i od początku nie ma czerwonego barszczu w automacie:):) Jakość Jakość to podstawa :):)

Angie4008
@leoś

To że nie ma barszczu w automatach to nie jest wina pracodawcy. Barszcz się bryli od wilgoci i automat się psuje, pani od automatu powiedziala że wiecej nie bedzie barszczu. A jak ktos chce barszcz to proszę sobie przynieść z domu , w dozownikach z woda jest goraca woda mozna sobie zaparzyć. Nastepnym razem zanim zaczniecie najezdzac na pracodawcę to się trochę rozpoznajcie w temacie. Pozdrawiam

Ciekawy

Czy w pierwszy dzień na szkolenie można jechać autokarem firmowy. Czy kierowca może odmówić zabrania przyszłego pracownika?

@Ciekawy

Oczywiście że można, tylko że co będziesz robić 2h pod bramą...

Taki
@leonie

29 wrzesień - brawa dla kierowcy srebrnej astry który dzisiaj po 2 zmianie zapierdzielał obok autobusów jak po torze wyścigowym i brawa dla kierowcy ciemnego audi który wyjeżdżał z parkingu przy głównej bramie i nawet nie spojrzał w prawo... Totalny brak wyobraźni, podziękujcie komuś na górze, że żyjecie. Tylko czekać aż karetki będą odwozić zwłoki...

@Robinson

Szanowni Państwo, Każdy kandydat jest informowany o wyniku rozmowy rekrutacyjnej. W przypadku kandydatów, którzy aplikują na stanowiska administracyjne informację o jej wyniku otrzymują mailem lub telefonicznie. Czasami, ze względu na konieczność przeprowadzenia rozmów ze wszystkimi kandydatami spełniającymi wymogi formalne stanowiska, procesy mogą trwać nawet miesiąc. Odnośnie rozmów na stanowiska produkcyjne informacje na temat wyniku rekrutacji przekazuje kandydatom firma Manpower i Randstad. Dlatego prosimy o kontakt bezpośrednio z agencjami lub z Anną Frąckowiak z Działu Rekrutacji nr telefonu: 735 909 554, mail: anna.frackowiak@daimler.com.

@Ciekawy

Szanowni Państwo, W pierwszym dniu pracy można dojechać do pracy autobusem firmowym, jednak prosimy o zgłoszenie tej potrzeby do działu HR.

Justyna
@Angie4008

To po co jest wogóle ikona barszcz czerwony skoro sprawia ta czynnosc tyle problemów bez sensu wiec popręosobe ktora się tego barszu domaga

AlmaMater
@Mercedes-Benz Manufacturing Poland sp. z o.o.

W żadny wypadku nie jest to informacja prawdziwa, dotyczy stanowisk szeregowych jak i sepcjalistycznych.

@Justyna

A ja powiem w ten sposób - komuś się w (usunięte przez administratora) poprzewracało ;) na legnickiej strefie za kawę czy herbatę z automatu płaci się kilka złotych a o barszczu nawet tam nie słyszeli, tutaj macie za darmo i wam źle? Obiady też niedobre? Za zimne, za mało doprawione itd? ;)

Tede
@Angie4008

Brakuje jeszcze uszek i karpia co to ma być

@Abcd

Żebyś mógł się poczuć wyróżniony. Tutaj wszyscy są dla wszystkich i wszyscy są równi (taki slogan żeby cie zwerbować) a jak już zostaniesz wyróżniony to się dowiesz co to równość.

@Piotr

Jak masz wciągarki i wózki to idź do(usunięte przez administratora)

Harry

Szanowny Mercedesie zrób coś z tym wyjściem o godzinie 14 przez główną bramę. Kolejka do kołowrotka ciągnie się czasem ponad 50 metrów stoi jeden na drugim jak tu zachować bezpieczną odległość się pytam?!

@Harry

Tam jest strefa bezpieczna. Nic nie dygaj :) są dwa wejścia więc zrobić drugi kołowrotek dla baterii i z głowy, ale po co? Dla pracowników? Nieeee :)

Witam. Pytanie czy firma planuje dodatkowe przystanki firmowego transportu w Wałbrzychu w dzielnicy Piaskowa Góra lub Podzamcze???

@Czarny

Ten czas waha się w przedziale 2 tygodnie - 2 lata...

Olek
@Taki

To są Ci prymusi z produkcji co to mówią do Ciebie... "wczoraj widziałem, że wyjeżdżałeś z parking jak ta (usunięte przez administratora)" zawody, tolerancja, bezpieczeństwo BHP w cenie...

nowa
@Abcd

Mija ponad miesiąc i odp brak...

Skoda

Ludzie czytajcie co na kolejnych stronach nie dajcie się zwieść pierwszym wpisom

Bylem navrozmowie minol tydzień temu ile. Trzeba czekać na informacje

Abos

Co to znaczy wiadomo? Czekam na odpowiedź 3 m-ce na montera silników dowiaduje się że rekrutacja była na tak ale brak wolnych wakatów

Brygadzista
@Andre

Jak najbardziej jest dojazd i są przyjęcia

@Robinson

I co kolego odezwali się

Łon
@Mercedes-Benz Manufacturing Poland sp. z o.o.

O dane osobowe a podobno Mercedes zabrania ich wstawiania także sprawców korupcji pomówień mobbingu

Szybki
@Brygadzista

Dzwońcie do Pani Anny od razu po co jakieś wysyłanie CV jak nie drzwiami to oknem

smutna

Dzień Dobry czy jest możliwość rotacji Mistrzów na PB 300 .Wtedy każdy z Mistrzów będzie miał podgląd na brygadzistów ,kordynatorów,monterów .Dziś porobiły się kliki i pewność nietykalności ,proszę o przemyślenie pomysłu ,każdemu wyjdzie to na dobre pracownikom i firmie

Smutny
@smutna

Witamy w firmie rodzinnej, nigdy nie wiedz czy ktoś obok nie pracuje po cichu ns innych zasadach....

Szczera Kaśka

Ile wynosi czas zatwierdzenia przez Państwa wpisu?

Witam. Czy Mercedes ma w planach od nowego roku podnieść pensje na stanowiskach monterskich?

Szanowni Państwo, w sprawach wewnętrznych prosimy o kontakt z przełożonymi. Pozdrawiamy Zespół komunikacji i PR MBMPL

Qwertyu

Kiedy będą rekrutację I przyjęcia do pracy coś wiadomo. Składałam cv przez randstand I cisza .nikt nic nie wie

Biedronka

Dzień dobry. Przez jakę fermę przyjmują na zakład Ukraińców?

Czerwona herbata

Drogi nasz kochany Mercedesie Dziękujemy ci bardzo za barszczyk czerwony podwyżka nie taka ważna jak ten barszcz który dodaje siły by człowiek miał siłę pracować na silnikach

Xxx

Widzę ze opinie są tu skutecznie usuwane. Mam pytanie do Was bo mam możliwość dołączenie do was od stycznia. Na czym polega praca w Mercedesie na dziale silników? Czy to jest praca tylko przy montażu? Czy sami produkujecie części? Uważanie ze praca jest ciężka ?? Chciałabym się przenieść do was z innej firmy ze strefy stad moje pytania czy warto. Jak z atmosfera w pracy?

@Xxx

Praca na silnikach to praca na linii.Silnik jedzie a ty wkręcasz śruby z prędkością światła .Ludzie są fajni i przełożeni też .Ale praca dla ludzi całkiem zdrowych i sprytnych...

Xxx

A jak to wyglada z tymi umowami ? To prawda ze umowa się kończy i zwalniają bez powodu ? A w zamian biorą nowych?

Weronika
@Xxx

Heej. Też chętnie się dowiem. Powiedz mi proszę gdzie składałaś cv? Przez agencje? Nie wiem na jakie stanowiska przyjmują kobiety

Weronika

A pierwszą umowę dostaje się na ile? Jak to wygląda i po jakim czasie przedłużają?

@Weronika

Hej składałam przez agencje gi group w Legnicy. Na stanowisko montażysty przy silnikach. Od 2.01 ma wchodzić większa grupa tyle wiem. Obecnie pracuje w innej firmie na miejscu i się będę przenosić tylko boje się żeby nie trafić z deszczu pod rynnę dlatego chciałabym się dowiedzieć jak najwiecej o pracy tam :) chcesz to napisz meila to ci więcej powiem bo tutaj usuwają komentarze

@Xxx

Praca na silnikach to praca na linii. Tak, silnik jedzie a Ty wkręcasz śruby i inne komponenty. Ale bez przesady - żadna prędkość światła... Czas jest tak ustalony, żeby się z wszystkim wyrobić. A jak się już wprawisz, to jeszcze masz trochę "wolnego" do następnego silnika. Praca przy montażu. Sami części nie produkujemy (nie licząc bloków silnika ale to zupełnie inny dział, nie związany z montażem). Zatrudnienie przez Randstad i Work Service. Nie ma podziału na stanowiska dla kobiet i mężczyzn. Wszystkich wszędzie przyjmują. Okres zawierania umów przez podfirmy, zależny jest od danej firmy. Pierwsza umowa jest na miesiąc. Potem przeważnie przedłużają co 3 miesiące kolejne umowy (czasem druga umowa jest na 2 miesiące, kolejne już na 3, w zależności od podfirmy). Ogólnie przez podfirme można być zatrudnionym max 18 miesięcy. Po tym czasie przechodzi się na zatrudnienie bezpośrednio przez Mercedes. Nie ma czegoś takiego, ze jak umowa się kończy to nie przedłużają jej i biorą nowych pracowników. Jak już kogoś zwalniają to te osoby, które sobie na to zasłużyły. Jak ktoś chce pracować, zależy mu na pracy i nie przychodził do niej, żeby przegadać i poobijać się 8h, to zatrudnienie utrzyma. Kto wyraźnie olewa wszystko to... Praca nie jest ciężka. O wiele ciężej jest w większości zakładów na legnickiej strefie. Co do atmosfery - ludzie są ok, zarówno pracownicy linii jak i przełożeni. Oczywiście zdarzają się mniej ciekawe jednostki, ale tak jest chyba wszędzie. Na szczęście tu przeważa ta sympatyczniejsza część pracowników.

Xxx

Dzieki :) takiej odpowiedzi oczekiwałam :)

Julia

Właśnie ciekawiło mnie, czy jeśli ktoś dobrze pracuje to ma szanse na późniejsze zatrudnienie na stałe :) Możesz zdradzić, czy zarobki są adekwatne do pracy na linii? :) Nie ma problemu np. z L4, urlopami?

...
@Julia

Trochę koloryzowane, wcale tak łatwo nie jest, są zakłady gdzie praca jest zdecydowanie łatwiejsza... Nie każdy w Mercedesie daje radę i taka jest prawda. Ogólnie bardzo specyficzny zakład...

@Julia

Za l4 szybko wywalaja????

Nie
@...

... to napisz nazwę tych zakładów i pytanie jak ty dajesz radę jak jest tak ciężko. Powiem tak są lżejsze i cięższe stanowiska i z doświadczenia powiem że są o wiele cięższe prace na strefie legnickiej ale jak ktoś się w życiu nie napracował to i w biurze będzie mu ciężko

Swiadomy

Za L4 ucinaja premię, przecież dlatego jest właśnie obecnosciowa, wpisują na czarną listę, odmawiają awansu, podwyżek.... bierzesz L4 przestajesz istnieć, lepiej się żegnaj

Xdxd

Może ktoś się wypowiedzieć na temat działu diesli ? Dokładniej gsm1?

Nowa

Hej mam pytanie odnośnie szkoleń na stanowisko montera silników. Jak to wyglada ile dni trwa szkolenie ? Czy szkolenie kończy się na 1 dniu bhp i do domu czy to jest pare dni szkoleń zabim trafi się na samodzielne stanowisko ?

GDZIE JEST BARSZCZ

Szczypta szczypiorku by dopełnić smaku Jakiż dorodny musiałeś być buraku Skoro tak wyśmienity powstał z ciebie płyn Każdemu marzy się przecież taki syn Chociaż pora na ciebie jeszcze nie nadeszła Ochota na łyżeczkę mnie nie obeszła Pozwolisz że zasącze barszczu odrobinkę Myślę, że starczy ciebie pod choinkę Dziękujemy kierownictwu za powrót BARSZCZYKU.

FAN BARSZCZU
@GDZIE JEST BARSZCZ

Jeszcze nie dziękuj. Podziękujemy jak zobaczymy. Już dużo w tej firmie obiecywali. Jest to ogromne wydarzenie i trzeba do tego podchodzić z rezerwą.

Iv

Witam.Czy mogę prosić o informację gdzie mogę złożyć CV do kontroli jakości bo od jakiegoś czasu próbuję ale mam wrażenie,że tych wysyłanych przez stronę nikt nie czyta...Z gòry dziękuję za wszelkie podpowiedzi.Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Mercedes-Benz Manufacturing Poland sp. z o.o. - Jawor

• Jak się pracuje w Mercedes-Benz Manufacturing Poland sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Mercedes-Benz Manufacturing Poland sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 756.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mercedes-Benz Manufacturing Poland sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 465, z czego 83 to opinie pozytywne, 199 to opinie negatywne, a 183 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Mercedes-Benz Manufacturing Poland sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Mercedes-Benz Manufacturing Poland sp. z o.o. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Mercedes-Benz Manufacturing Poland sp. z o.o.