Giacomo Conti

2 Dodaj opinię
Giacomo Conti
counter
2 88 314 5 1
Płock
 Pytanie

Czy ktoś coś o pracy w salonie w Płocku?

Zadziwiona
Nazwa działu: Handlowy

Ludzie! Większych bzdur w życiu nie czytałam. W firmie GC pracuje od 3 lat. Chińskie skóry? Specjalnie dla mojego klienta szwalnia W POLSCE doszywała rozmiar, który się wyprzedał! Atmosfera w pracy świetna! Nie wiem jakich macie kierowników, ale ja nawet jak czegoś nie wiem w Centrali udzielają mi wszelkich informacji, Regionalny zawsze służy pomocą i jest pod telefonem (jestem kierownikiem w jednym z salonów). Wynagrodzenie jest bardzo dobre i z urlopami nie ma problemów. Polecam i nigdy nie zamieniłabym tej pracy ma żadna inną. Nie wyrzucajcie swoich frustracji oczerniając firmę, bo te bzdury nie maja w ogóle nic wspólnego z rzeczywistością.

Niunia
Nazwa działu: Handlowy

Jakie macie zdanie na temat regionalnego Pana (usunięte przez administratora).?

Zobacz wszystkie opinie (314)

Pracodawca

 Aktualność

Kolekcja MIAMI to kwintesencja tego, co w modzie męskiej najlepsze – ponadczasowe printy, piękne kolory, doskonałej jakości materiały oraz fasony perfekcyjnie podkreślające sylwetkę.
Nie bez przyczyny inspiracją do stworzenia kolekcji sezonu SS2019 stało się właśnie to amerykańskie miasto. Miami to nie tylko słodkie drinki, piaszczyste plaże oraz lazurowa woda, jest również jednym z najważniejszych centrów finansów i gospodarki, skupiającym tym samym niezwykle elegancką społeczność biznesu międzynarodowego.

Z dumą przedstawiamy efekty najnowszej sesji zdjęciowej do wiosenno-letniej kampanii MIAMI :)

Giacomo Conti