Giacomo Conti

2 Dodaj merytoryczną opinię
Giacomo Conti
counter
2 90 355 5 1
agatt
Były pracownik

Zespoły fajne, dzięki czemu atmosfera pracy lepsza ale neistety to (usunięte przez administratora)

anonim
Kandydat

(usunięte przez administratora)

były pracownik
Były pracownik

Praca w tej firmie to jakiś żart. Uciekajcie z daleka od tego pracodawcy. Szczególnie jeśli chcieliśbyście proacować w centrali. Wiecznie brudno, zero sanitariatu dla pracowników, brudne kible, pełne kosze. Sprzątaczka przychodzi czasami raz w miesiącu. Nie ma benefitów pozapłacowych dla pracowników. Zero- null!!! Lepiej zarobicie w Biedronce i pewnie lepiej też Was tam będą traktować. Salony wyglądają jak sklepiki dla wieśniaków. Giacomo chce być na poziomie Vistuli a jest na poziomie sklepów osiedlowych.(usunięte przez administratora)

Zobacz wszystkie opinie (355)

Pracodawca

 Aktualność

Kolekcja MIAMI to kwintesencja tego, co w modzie męskiej najlepsze – ponadczasowe printy, piękne kolory, doskonałej jakości materiały oraz fasony perfekcyjnie podkreślające sylwetkę.
Nie bez przyczyny inspiracją do stworzenia kolekcji sezonu SS2019 stało się właśnie to amerykańskie miasto. Miami to nie tylko słodkie drinki, piaszczyste plaże oraz lazurowa woda, jest również jednym z najważniejszych centrów finansów i gospodarki, skupiającym tym samym niezwykle elegancką społeczność biznesu międzynarodowego.

Z dumą przedstawiamy efekty najnowszej sesji zdjęciowej do wiosenno-letniej kampanii MIAMI :)

Giacomo Conti