Opinie o Giacomo Conti w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Giacomo Conti. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Giacomo Conti o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Odzież, galanteria, biżuteria - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Giacomo Conti w Poznań

O planowaniu zapasu ostatnio za to chyba nikt niczego nie pisał? Tak przynajmniej widzę po przejrzeniu tych ostatnich opinii. widnieje przy ofercie, że poszukiwany jest ktoś od zaraz, ciekawią mnie ewentualne okoliczności, czy je znacie? Co z procesem rekrutacji? w tym przypadku jak może on wyglądać?

Aj

Rozmowa kwalifikacyjna Przeprowadzona w kawiarni, totalny brak profesjonalizmu. Kierownik regionalny zadający pytania typu klient wychodzi z przymierzalni zrób tak żeby kupił to co ma na sobie. Nie da się czegoś sprzedać bez wcześniejszej rozmowy z klientem i poznania jego preferencji. Koniec kropka

Jakie są warunki zatrudnienia w Giacomo Conti?

Bb

Takie są etapy 2 miesiące umowa zlecenie 3 miesiące umowa o pracę Roczna umowa o pracę

Katarzyna
@Bb

A na umowę zlecenie ile wychodzi na rękę jeśli jestem studentem?

ktoś
@Katarzyna

zalezy gdzie aplikujesz i na jakie stanowisko to po pierwsze. Jeśli chodzi o biuro to masz umowe o prace od razu nawet jak jestes studentem, mozna poprosic zlecenie :)

Karolka
@ktoś

Czyli przy biurze pomija się te 2 miesiące zlecenia? Jest najpierw 3 na uop a potem już na stale? Ogólnie to pracuje ktoś teraz w biurze? jaka jest atmosfera i po ile ludzie pracują tak na oko? Jest w ogóle jakaś szansa na rozwój?

Wiem
@Karolka

W biurze jest super, każdy dział ma super kierowników :) jest od razu uop. Jedyny minus biura to (usunięte przez administratora):) jest brudno, meble i sprzęty jak za PRL.

@Wiem

Nie wiem co to za obszar, bo wykropkowało ale skoro piszesz, że generalnie jest ok to czy oznacza, że da rade w to zainwestować? Co o tym sadzicie? W cokolwiek w tym roku inwestowali tak w ogóle? Co z pensjami?

Ulka
@Wiem

Jak to jest z tymi kierownikami? Są to osoby całkiem z zewnątrz czy po prostu ludzie z działów awansują? Pytam, bo zazwyczaj jak czytam fora to ludzie rożnie piszą o relacjach miedzy pracownikami a kierownictwem a tutaj piszesz, że w każdym obszarze jest spoko? Czy to kultura pracy ma na to wpływ? jaka występuje?

Hmmm
@Wiem

Nieciekawie to tam już było około 10 lat temu, okolica barakowa, takie (usunięte przez administratora) Brudno strasznie. Przecież teraz firmy mają nowoczesne siedziby, meble, pokoje odpoczynku dla pracowników, elektryczne biurka, itp, że też ludzie chcą pracować w takim obskórnym miejscu.

@Hmmm

I nie myślą nad zainwestowaniem w to? Jak na razie nie ma na to takiej kasy czy może aktualni pracownicy aż tak się na to nie skarżą, bo nie wiem? To środki są przeznaczane na jakieś inne inwestycje?

Wymagają obsługę na wysokim poziomie, zakres obowiązków pracownika ciągle się powiększa. Od nowego roku wzrasta najnizsza krajowa, otóż nie w Giacomo Conti ! Będąc zatrudnionym na cały etat pracownik dostaje aneksy do umowy z podstawą niższą niż najniższa krajowa, firma dopłaci różnice w formie premi. Wszystko po to żeby oszczędzić na pracowniku płacąc za niego mniejsze składki, np emerytalne. Zarząd powinien przyjrzeć się niepotrzebnym nadgodzinom jakie robią sobie kierowniczki za zgodą KR a nie obcinać pracownikom pensję.

Doradca Klienta

Typowo korpo rozmowa (sztuczna atmosfera) Rozmowa z Manager sprzedaży gruby typ "a ą ę" I przyszła kierowniczka sklepu. Na początku opowiedzieli o sobie potem ja musiałam zrobić mini marketing jak to manager okreslił. Następnie zadania w stylu jak wygląda idealna sprzedaż co wniosła by pani do naszego zespołu dlaczego to właśnie panią powinniśmy wybrać jakby pani się zintegrowala jako nowa osoba z naszym zespolem... Ogólnie warto przemyśleć każde zdanie co się mówi bo czepiają się każdego słówka.Pytan było więcej ale już nie pamiętam. Rozmowa jak na niezbyt ambitne stanowisko "Doradca Klienta" Wyglądala conajmniej jakbym ubiegała się o Stanowisko Kierasa.... Uwaga w ogłoszeniu umowa o pracę od 1 dnia pracy a to nie prawda 3 msc próbne naa śmieciówce a potem umowa o pracę za najniższa.. Dostałam pracę ale nie przyjęłam oferty ze względu na słabe wynagrodzenie

Typowe pytania

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem

Jakie są Twoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko Kierownik Salonu w firmie Giacomo Conti?

Oszukana

Firma tragedia. Najniższa krajowa idzie w górę a oni obcinają premie do wyrównania, czas szukać nowej pracy to już jest to samo. Traktowania pracownika w taki sposób to szczyt pazerności. Zastanówcie się czy chcecie pracować z tymi pazurami !!! Nie pozdrawiam i nie polecam !!!!!

CZARNA
@Oszukana

Dokładnie, czekałam aż ktoś ruszy temat tego. Nie dosc ze wymagania i cisnienie z gory leci to jeszcze za te pieniadze co byly mozna bylo sie bardziej starac. teraz to z premi ucinaja i nic sie nie zmieni. Popieram wszedzie indziej zarobi sie tyle samo przy tym co od stycznia idzie z najnizsza krajowa...

@Oszukana

Z tą najniższa nas zaskoczyli … ale niestety mogą tak zrobić. Nic się nie zmienia i jesteśmy stratne o cała podwyżkę najniższej. Firma (usunięte przez administratora)nie dość ze wymyślają różne rzeczy to jeszcze (usunięte przez administratora)na pracownikach po prosto tragedia. Firma z takimi obrotami a tak traktuje pracowników chyba zapomnieli ze to dzięki nam zarabiają ….

Bo ta firma to (usunięte przez administratora) Idą podwyżki od nowego roku to trzeba przecież zabrac zewsząd się da pracownikowi. Mam nadzieję że ludzie się ogarną i w tych salonach wciskających (usunięte przez administratora) poliester zostaną do pracy regionalni. Bo chyba zapomnieli że ich śmieszne plany sprzedażowe realizują pracownicy wiec naleza się raczej podwyżki. A (usunięte przez administratora) już szukają sposobu komu i za co odjąć aby nasza sytuacja niby się poprawiła ale niby tak samo ;) Ludzie jeśli macie za grosz szacunku do samych siebie i (usunięte przez administratora) będąc (usunięte przez administratora) to uwierzcie że jest o wiele więcej stanowisk za te same pieniądze. Praca która nie zajmuje ci całego tygodnia, nadgodziny które nie są wypłacane jako nadgodziny po odpowiednich stawkach, zabranianie wszystkiego, większe wymagania, a pensja słabnie… naprawdę to nie jest gra warta świeczki, że mogą zadzwonic do ciebie dzisiaj, że jutro jedziesz w delegacje do innego miasta albo im się sklep otwiera i szukają z całego województwa (usunięte przez administratora) za 20 złotych godzinowki.

Kaśka

Jeszcze kierownik jednego sklepu tłumaczy pracownikom, że „firmy na to nie stać”. Firmy nie stać na najniższą krajową na umowie??? To co to za firma?? Krzak??? Pracownik ma zarobić mniej za swoją pracę, żeby firma zarobiła więcej??? Ludzie postawcie się i nie dajcie sobą pomiatać!!! To

@Kaśka

Ta firma powinna być poddana kontroli i może to by otworzyło oczy wlascielowi firmy który swoją drogą zamiast chodzić po instagramowych profilach swoich pracowników powinien zająć sie czymś innym. Regionalni to patrzą tylko czy im sie premie zgadzają. Nie wazne ze są 4 osoby na sklepie, ty masz chodzić cały grudzień bo już. A to tak nie działa :)

Tamta

Ojjj dzieje się… tam jest tyle przekrętów, że szok!!! Obcinanie pensji, (udokumentowany)(usunięte przez administratora) w niektorych salonach, sporadyczne niewypłacanie premii („bo regionalny coś źle policzył”), nie płacenie za pracę w niedzielę niehandlową, np. na targach, itd… Myślą, że de bili zatrudniają. Na stanowiskach kierowniczych i wyżej pewnie tak, ale ci, którzy decyzji nie podejmują a przede wszystkim nie mają żadnego interesu, żeby regionalnemu w (usunięte przez administratora) włazić, tacy głupi nie są. Panie M.P i jemu oddani kierownicy… przestańcie robić z siebie du rni (usunięte przez administratora)macie bo to się naprawdę niedługo obróci przeciw Wam. Bardzo źle o Was ludzie myślą, nawet ci, którzy się do Was uśmiechają.

Ksenia

Cześć witam wiele niezadowolonych osób. Widzę że to firma sieciowa. Czy ktoś może pracuje w innym mieście i może coś powiedzieć na temat innych miejsc? Jaka panuje tam atmosfera i czy warto ubiegać się o pracę?

PRACOWNIK
@Ksenia

Wszystko zależy od tego na jaką ekipe trafisz ( jak w każdej pracy). Wiele zależy też od Twojego zaangazowania i pracy jaka włożysz. W mojej opini w GC mozna zarobic naprawdę fajne pieniądze. Pozdrawiam

@PRACOWNIK

Hej. Co do tych ekip to w przypadku negatywnego scenariusza jest możliwość na zmianę? Kto o tym decyduje tak ostatecznie i do kogo można zgłosić się z ewentualnym problemem? Lubię mieć jasną sytuację. Co do tego wspomnianego zaangażowania, to jak będzie ono docelowo wynagradzane?

Najniższa
@PRACOWNIK

Najniższa krajowa to te dobre pieniądze? I te parę stówek premii ?

@Najniższa

Tych parę to w zasadzie ile teraz? i czy od kolejnego roku nie ma w planach jakiegoś poprawienia warunków finansowych? a o co chodziło wcześniej niektórym z obniżaniem tych premii? pod jakimi warunkami się to dzieje?

Asia BasiaKasia

Jeżeli jest miejsce na innych salonach to regionalny może cię przenieść. Co do problemów na salonie jak widac w powyższym komentarzu od byłych pracowników, prędzej pozwolą zwolnić się całej ekipie niż pomogą rozwiązać problem. Co do zaangażowania to tez zależy na jakiego kierownika trafisz i na jakiego regio, bo w tej firmie premie rozdają jak chcą i potrafią uzasadniać jej brak durnymi argumentami albo wgl ich brakiem.

Ktoś

Hej, jutro mam rozmowę na stanowisko zastępcy kierownika. Czego mogę się spodziewać na rozmowie ? Jaka jest stawka? Chodzi o salon GC w Warszawie w Blue City a przyznam ze czytając te komentarze mam mieszane uczucia

A od strony kierownika jak praca wygląda? widzę, że w ostatnich opiniach powiela się temat pracy na tym stanowisku ale z perspektywy podwładnego. Jest teraz oferta na Ochotę dla zastępcy i w sumie praca mnie zaciekawiła. Powiedzcie od czego zależą te widełki od 6 do 8 tys? I czy ciężko się zastępuje?

Zosia

Sama firma jako firma i prezesi superr; natomiast kierowniczka i regionalny w Posnani powinni iść na szkolenia z zarządzania, aczkolwiek nie wiem czy to by coś dało. Kierowniczka ma kilka osobowości, raz mówi jedno, a zaraz zmienia zdanie jakby wciąż uczyła się na błędach, często na kacu. Ponad to obgaduje każdego pracownika z innymi pracownikami. Grozi, że nie podpisze urlopu, że załatwi obniżenie premii, pozbywa się dobrych sprzedawców z zazdrości. Regionalny natomiast dla świętego spokoju robi to co ona chce i nie ma zielonego pojęcia co tam się dzieje. Nie da się wytrzymać więc ludzie uciekają i lądują na L4.

Morelka

Proszę o info jak się pracuje w salonach w Łodzi w Galerii i manufakturze łódzkiej. Czy są stałe zespoły jak wygląda szkolenie?

EX

Miałam wątpliwą przyjemność pracować w salonie Giacomo Conti we Włocławku. Na starcie wszystko przedstawia się obiecująco - standard obsługi klienta, który robi wrażenie, dość atrakcyjne zarobki - jak na pracę w sieciówce w galerii handlowej, sympatyczny zespół, przyjazna atmosfera...jednak dość szybko zaczyna ujawniać się problem w postaci pani kierownik. Jest to osoba o wyjątkowo paskudnym charakterze i prawdopodobnie potwierdzi to każda osoba, która miała z nią styczność choć chwilę dłużej niż przez moment, w którym stara się stwarzać dobre pierwsze wrażenie. Ma kompletnie gdzieś przekazywanie wiedzy nowym pracownikom, potrafi jedynie wręczyć im notatki z suchą teorią i oczekiwać ich znajomości, gdzie jej wiedza w tym zakresie w praktyce okazuje się wątpliwa - możliwe że z tego wynika niechęć do nauczania innych. Jedyne wsparcie w tym temacie można otrzymać od stałych pracowników, którzy muszą wykazywać się niebywale silną psychiką tolerując przez lata zachowania tej pani - podkradania klientów, kompletnie nieuzasadnione wywyższanie się, bycie złośliwym i opryskliwym, wyręczanie się nowymi pracownikami do załatwiania jej prywatnych spraw w czasie pracy oraz tworzenie chorej, podszytej stresem atmosfery w salonie to tylko niektóre z jej zasług. Kierownik regionalny jest bardzo profesjonalny, posiada imponującą wiedzę na temat mody męskiej i wywarł na mnie pozytywne wrażenie, jednak prawdopodobnie pozostaje obojętny wobec zachowania pani kierownik, bo ciężko mi uwierzyć, że nie jest świadomy tego co się dzieje. Dlatego przed podjęciem pracy w tym miejscu proponuję zastanowić się dwa razy, czy spokój i zdrowie psychiczne są warte poświęcenia dla tych kilku złotych więcej niż w innych sieciówkach :).

Byly pracownik

Nie polecam pracy w GG w Warszawie w Blue City. Kierownik źle traktuje ludzi, ogólnie słaba atmosfera. Wynagrodzenie tez bardzo słabe. Na umowie sama postawa a dodatki placa jak im się podoba.

Malaga

A jak z umową w tej firmie? Najpierw na rok czy 2 lata? Kiedy można liczyć na umowę na czas nieokreślony?

Liczi

Mam pytanko Praca Wroclaw GC Galeria wroclavua Polecacie ?

xyz

Przyszły pracowniku tej firmy, jeśli to czytasz od razu uciekaj ! Jestem byłym pracownikiem tej " firemki" i to co mogę napisać, to praca tam to jedna wielka pomyłka. Zaczynając od tego, że pracownik nie może usiąść na salonie nawet jeśli nie ma ruchu, musi cały czas stać na wejściu do salonu i nikogo nie obchodzi to, czy marzniesz czy nie. Masz stać. A skąd wiedzą, że stoisz ? Kamery to chyb a ulubiona forma rozrywki wszystkich regionalnych. Nie daj Bóg stojąc złożysz ręce - telefon, bo przecież stoisz w pozycji zamkniętej. Przechodząc do relacji jakie panują pomiędzy pracownikiem a regionalnym. Jeśli jesteś kobietą, to jedyny sposób w jaki możesz zaimponować swojemu przełożonemu to pokazanie i "danie" co nie co. Bo jeśli jesteś normalna i nie wchodzisz w romanse to szczerze, nie popracujesz długo w tej firmie. Tutaj nie liczą się umiejętności sprzedażowe, staż w pracy z garniturami, tylko to na ile jesteś " otwarta". I moja opinia nie bierze się znikąd, ponieważ Pan M.P ( regionalny ) ustawia swoje ulubione ( byłe/obecne partnerki) na stanowiskach kierowniczych w firmie, a prezesi zamiast na to reagować to reagują w taki sposób, że dają serduszka pod wyłuzdanymi zdjęciami tych kobiet na social mediach. Wszystkie negatywne opinie o tej firmie to prawda, chociaż też kiedyś było mi w to ciężko uwierzyć.

Alina

Byłam zaproszona na rozmowę rekrutacyjna do jednego z salonu . W ogłoszeniu było napisane stabilne zatrudnienie o umowę o prace . Na rozmowie okazało się ze pierwszy miesiąc to umowa zlecenia . Dlaczego oklamuiecie ludzi pisząc co innego w ogłoszeniu a co innego na rozmowie ? Gdybym to wiedziała napewno bym zrezygnowała z rozmowy . Ponadto rozmowa odbywa się przy stoliku na strefie Food w galeri . Jest to bardzo nie profesjonalne . Szum, głośno , patrzący sie ludzie . A do tego Regionalny zadaje kilka pytań na które trzeba sie skupić . Nie polecam !!!

jg

Praca w Giacomo Conti zaskoczyła mnie, niestety w negatywnym sensie. Z początku miałam bardzo dobre wrażenia - zespół wesoły, zgrany, miłe dziewczyny. Trzeba było się trochę nauczyć, ale wszystko było do zrobienia. Niestety, okazało się, że samodzielne zdobywanie wiedzy, bycie miłą i bezkonfliktową, odpowiednie podchodzenie do klientów z uśmiechem i szacunkiem, dostosowywanie się do panujących zasad, rezygnowanie z dnia wolnego przy bardzo złym samopoczuciu i przychodzenie do pracy za kogoś, wcale nie wystarcza. Bo zawsze może pojawić się ktoś, kto przypnie Ci łatkę i będzie próbował udowodnić Ci, że brakuje Ci pewności siebie. Bo zawsze może pojawić się cudowny regionalny, który na podstawie Twojego wyglądu uzna, że wyglądasz "zbyt młodo". Oczywiście, nikt Ci wprost nie powie, że ma wobec Ciebie wyższe wymagania, trzeba było się domyślić. Jeśli miałabym dać jedną radę nowym pracownikom, powiedziałabym jedno - nie rezygnujcie z innych rekrutacji, wysyłajcie nadal CV i miejcie jakiś backup. Bo po okresie próbnym może się nagle okazać, że zostajecie na lodzie.

Zadziwiona

Ludzie! Większych bzdur w życiu nie czytałam. W firmie GC pracuje od 3 lat. Chińskie skóry? Specjalnie dla mojego klienta szwalnia W POLSCE doszywała rozmiar, który się wyprzedał! Atmosfera w pracy świetna! Nie wiem jakich macie kierowników, ale ja nawet jak czegoś nie wiem w Centrali udzielają mi wszelkich informacji, Regionalny zawsze służy pomocą i jest pod telefonem (jestem kierownikiem w jednym z salonów). Wynagrodzenie jest bardzo dobre i z urlopami nie ma problemów. Polecam i nigdy nie zamieniłabym tej pracy ma żadna inną. Nie wyrzucajcie swoich frustracji oczerniając firmę, bo te bzdury nie maja w ogóle nic wspólnego z rzeczywistością.

Bjuti
@Zadziwiona

Jak jesteś kierowniczką to na pewno i dobrze zarabiasz i masz bardzo dobry kontakt z szefem jak i regionalnym. Kto z nimi nie ma dobrych kontaktów. No chyba że jesteś brzydka, ale na rozmowie kwalifikacyjnej raczej bardziej liczy się wygląd a premia od tego ile więcej pokażesz nóg albo dekoltu aniżeli od Twoich umiejętności. Akurat spoufalanue się w firmie z przełożonymi jest tutaj na porządku dziennym. Więc jeśli ktoś jest lojalny wobec swojej drugiej połówki jeśli ja ma to nie polecam pracy. Jedynie geje w tej firmie mają plusy, bo nikt ich nie ocenia za wygląd ani za krótkie rozmowy pouczające na zapleczu. Szef to akurat lepiej, żeby się zainteresował firmą i poodwiedzał sklepy, zobaczył jak się pracuje z ludźmi w niektórych punktach, a nie razem z regionalnymi wlepiali wzrok w ekrany swoich laptopów i bawili się w "Wielkiego Brata" obserwując na kamerkach co Zosia z Asią robią i dlaczego Pan, który zarabia średnio miesięcznie 2000 zł nie kupił u nas kurtki, która jest warta 150 zł a cena na metce to 800, ale w ramach wymyślonej promocji możemy my sprzedać ją za 600 zł, żeby tylko był jakiś utarg. Zapewne komuś umieszczając wpis nie chodziło o to, tak jak Pani zbulwersowana napisała, żeby zatrudniać każdego i także tych co nic nie potrafią, ale żeby jawnie nie mówić przyszłym pracownikom, że liczą na ściągnięcie dobrych i kasiastych klientów z innych bardziej "prestiżowych" firm. Zero jakiejokolwiek dyscypliny panującej w firmie. I nowy dyrektor, który został zatrudniony i sam niewiele wiedząc o firmie, salonach i pracownikach zaczął wprowadzać zmiany, uczyć starych pracowników jak się handluje, nie znając specyfiki klientów w różnych regionach.

Xxx
@Bjuti

Bardzo fajna opinia mimo że nie jest jakoś okropnie w tej firmie,to faktycznie ani szef ani regionalni nie mają pojęcia kto i co stoi za sukcesem niektórych salonów a porażką innych .Po prostu nie znają swoich pracowników patrzą tylko na cyfry.To jacy są bezradni pokazał ostatni okres.Brak procedur organizacji i konkretnych decyzji.

Outletowa
@Bjuti

Srednio płacą 80 procent......

@Zadziwiona

Skóry z outlet ptak Rzgów

Beata
@Zadziwiona

Ile dostałaś pod stołem, bo takie praktyki są w tej firmie (przydałaby się kontrola odpowiednich organów) za te nieprawdziwe pochlebne?

@Beata

W sensie premie tak dają czy nawet podstawę też? Jakie tu są umowy podpisywane?

Dobra, ale co z tymi premiami? Są normalnie płacone?

Deemm
@Zadziwiona

Polecam praca marzenie! Nie zamieniłbym na żadną inną????❤️

@Deemm

Hej, wszystko co zostało opisane w tamtej opinii do dziś miałoby być aktualne? Jakby nie patrzeć trochę lat wstecz była publikowana, do dziś zatrudniają się te same osoby? Ze względu na jakie obecne warunki tak serdecznie polecasz? Czego można się spodziewać już przy samym wdrożeniu na stanowisko?

Czy rozmowa kwalifikacyjna odbywa się w siedzibie firmy Giacomo Conti?

Rekrutacja.?

Dziwię się, że człowiek który rekrutuje ludzi czyli regionalny z Warszawy ma taką możliwość z tego co słyszałam to czeka go sprawa w sądzie. Najlepiej pozbyć się osób które wiedzą za dużo o praktykach Pana M. i dać swoich przecież będzie łatwiej robić.... Prezesi dostaną inne informacje wygodne!

....

Rozmowa odbywa się w galerii, gdzieś przy stoliku w kawiarni, w szumie.

Młoda
@Rekrutacja.?

A o co chodzi z tym regionalnym ? Jak atmosfera w Warszawie ogólnie myśle nad podjęciem pracy w tej firmie mogę prosić o opinie

@Młoda

Ten brak odpowiedzi mnie zastanawia... a tak z ciekawości co ciebie skłania do tego, żeby tu aplikować? Skąd znasz firmę, ktoś ją polecił? jeśli tak to za co?

Emilia

Jak można to udowodnić? Zwłaszcza ten fakt, że rozpakowuje sobie coś w domu i resztę przywozi. Ktoś to widział? Już dawno nie zostałoby to głębiej zweryfikowane? Czy może to świeża sprawa?

Zostaw merytoryczną opinię o Giacomo Conti - Poznań

• Jak się pracuje w Giacomo Conti?

Zobacz opinie na temat firmy Giacomo Conti tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 47.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Giacomo Conti?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 35, z czego 2 to opinie pozytywne, 27 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Giacomo Conti?

Kandydaci do pracy w Giacomo Conti napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Giacomo Conti