Witam, odradzam wszystkim pracy w salonie giacomo conti w Galerii Wisła. Piszą w ogłoszeniu że chcą zatrudnić na cały etaty poczym po szkoleniu proponują umowę zlecenie ale tylko po to aby zwolnić pracownika po 2-3 miesiącach pracy nie podając przyczyny. Nie informują wcześniej że umowa nie zostanie przedłużona tylko dają znać na koniec zmiany że od jutra już nie pracujesz u nas. Kierownik w salonie to jakaś kpina do wszystkiego się czepia i nic nie potrafi dobrze załatwić. I zwalnia Cię z uśmiechem na ustach. KAŻDEMU ODRADZAM TĄ PRACĘ W TYM SALONIE. DRAMAT!!!!!