2 Dodaj opinię

Opinie o Giacomo Conti

A ja bardzo lubię prace w Giacomo

Tak14Nie1
Oburzona Nowy wpis

Wraz z żona chcieliśmy zrobic zakupy w galerii Ster ok godz 14:00-14:15. Obsługiwała nas pani, która jako jedyna chciała zaprezentować nam towar pozostałe panie były zajęte sobą i w najlepsze bawiły się na salonie, śmiechy i głośne rozmowy. Wyszliśmy, gdyż zachowanie obsługi było na najniższym poziomie. Nie polecam

Wkurzona Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 7 dni.

Mam pytanie czy wiecie coś o podwyżkach? Najniższa krajowa poszła do góry nasze pensje stoją. Mam na konto na czysto 2300. Przychodzi taka młoda i na dzień dobry ma prawie 2 koła co chwilę się zmieniają bo praca jest ciężka a młodym nie bardzo chce się pracować . Ja Pracuje w firmie prawie 3 latai gdzie tu sprawiedliwość? Dlatego pytam może coś wiecie o podwyżkach czy coś słychac?

TakNie3
Olxxx Nowy wpis
Nazwa działu: Handlowy

Witam wszystkich. Widziałam na Olx ogłoszenia do salonu w Zabrzu i Gliwicach. Czy ktoś mógłby odnieść się do tych dwóch salonów jeśli chodzi o warunki pracy oraz co najważniejsze atmosferę w pracy?

A ja bardzo lubię prace w Giacomo

Tak14Nie1
Anonimowy
@Zadowolony

Nie jest to praca dla każdego, to fakt. Pracuję w jednym z salonów kilka lat i nie zmieniłabym tej pracy nigdy. Bardzo lubię pracować z ludźmi, mamy fajny asortyment, który pozwala nam tworzyć rożne stylizacje dla klientów, możemy współpracować z innymi salonami, z centralą i co najważniejsze, rzetelna praca każdego pracownika zostaje doceniona. To portal o pracodawcy, nie o przypadkowych pracownikach, z którymi ktoś się nie dogadał i teraz musi to gdzieś z siebie wyrzucić:) z mojej strony powiem tyle: jeżeli sam nie spróbujesz to naprawdę się nie dowiesz jak tu się pracuje :)

Anonim
@Anonimowy

Zgadzam się w 200 procentach. Ktoś pracuje parę lat w firmie i wszystko jest super a gdy go zwalniają to nagle wszystko bee. Nie ma urlopów jakieś kamery i te wszystkie bzdury które czytam. Szkoda że przez tyle czasu jak pracował to mu nie przeszkadzało. Racja są dni kiedy trzeba się nalatac ake taki jest handel. Polecam pracę w Giacomo każdemu kto lubi pracować z ludźmi i interesuje się modą.

Tak9Nie
Karol
@Anonim

Czy firma oferuje bonusy lub premie za dobre wyniki sprzedaży? Giacomo Conti organizuje szkolenia sprzedażowe dla pracowników?

do zadowolony
@Anonimowy

A czy też wycinałaś/-łeś metki z ubrań, bo są MADE IN CHINA?

Tak3Nie
to są te kamery czy nie?

?

@do zadowolony

Jakie metki? Przeczytałeś jakąś opinie i powielasz te głupoty! Ludzie weźcie się do roboty a nie tylko narzekanie ze wszystko jest źle! Nugusom nigdy nigdzie nie bd pasowała praca. Bzdury że urlopu nie można wziąść czy wolnego.... Zawsze dni wolne wychodzą w grafiku bo jak inaczej... Urlopy planowane są z wyprzedzeniem... Weźcie się ludzie w garść!

ja
@Zadowolony

To nie są bzdury. Pracowałam bardzo długo w giacomo i takie metki były wycinane z praktycznie wszystkich kurtek skórzanych. Mieszanie ludzi z błotem to też norma, ale być może coś się zmieniło bo nie ma w w tej firmie już pani menager R. która nie szanowała ludzi i uważała że powinna być tu prezesem. Prace zawsze warto poznać od środka i wyrobić sobie zdanie a jak się nie spodoba zawsze można znaleźć inną. Pozdrawiam

Język polski

Wziąć nie WZIĄŚĆ

@Zadowolony

Jak długo pracujesz już w firmie Giacomo Conti? Daj znać, ponieważ miałbym do Ciebie kilka pytań związanych oczywiście z tym miejscem pracy.

Nick

średnio na jeża

Nick
@Andrzej

zadowolony?

Ex
@Zadowolony

Ja wycinałam osobiście metki Made in China w Ostrowie Wielkopolskim w salonie. Z kurtek, marynarek dzianinowych, wciskalismy to jako polski towar szyty z włoskich poliestrów. Takie standardy obsługi ma ta firemka.

Xxx Nowy wpis
@Anonimowy

Jeśli chodzi o docenianie pracowników to faktycznie sprzedawcy mogą liczyć na podwyżki i granty niestety te funkcją szycia czym lepsza jest gorzej opłacana i traktowana może liczyć tylko na więcej pracy i mobing.temat ten był już poruszany we wcześniejszym poście

KierKosz
Nazwa działu: Handlowy

Chcę aplikować na stanowisko kierownika w Koszalinie. Mam spore doświadczenie. Czy Ktoś może napisać coś o tym rejonie

Pracownica
@KierKosz

Znając podejście i wybujałe podejście Marcina nie polecam, Marcin GC to nie salon mercedesa ????

TakNie

Jak długo czekaliście na odzew z Giacomo Conti? Oddzwaniają zawsze?

majkel
@Pytanie

Ja dosłownie godzinę po wysłaniu CV, więc bardzo się zdziwiłem, chyba są zdesperowani :D

Nazwa działu: Handlowy

Jestem mężem jednej z ex-pracownic salonu tej marki. Stanowczo odradzam podejmowanie pracy w tej firmie. Największą wadą pracy w GC są podwójne standardy, czyli w zasadzie brak standardów. Podstawa wynagrodzenia na tych samych stanowiskach jest różna, dziewczyny w dużych miastach dostają więcej, niż te w małych. Widocznie kierownictwo uważa, że w mniejszych ośrodkach ludzie żywią się samą cebulą i upolowaną zwierzyną. Podobnie z zakresem obowiązków - panie w dużych miastach nie wykonują pewnych prac (głównie związanych z przeróbkami krawieckimi), te w mniejszych muszą je robić i najlepiej na wyścigi, bo kierowniczka, nieumiejąca przyszyć guzika, najlepiej wie, ile jaka przeróbka powinna zająć czasu. Jeśli chodzi o prawa i przywileje, obowiązuje podobny klucz. Jeśli jesteś koleżanką kierowniczki, to w trakcie pracy możesz wyjść na zakupy, skoczyć na kawkę z koleżankami, ogarnąć fryzurę czy paznokcie. Oczywiście, zabawa smartfonem w gratisie. Jeżeli jednak nie jesteś koleżanką kierowniczki, to dostaniesz zjebkę nawet za wyjęcie telefonu na zapleczu i nie wyjdziesz nawet na 15-minutową przerwę. Jedyne, w czym Giacomo Conti nie dyskryminuje pracownic salonów, to premie od sprzedaży. Wszystkie panie dostają je "pod stołem" i wszystkie mają podobne problemy ze zdolnością kredytową, a w przyszłości - z wysokością emerytury.

Tak9Nie
@Gianfranco Mozzarella

Czy w firmie tej są jakiekolwiek możliwości, aby awansować na wyższe stanowisko? Zawsze zastanawiałem się, czy takie miejsca pracy dają taką możliwość, dlatego też może za Twoim pośrednictwem uda mi się znaleźć odpowiedź na to pytanie.

@Andrzej

Raczej nie. W salonie, gdzie pracowała moja żona, jedyną otwartą ścieżką awansu był przeskok ze sprzedawcy na zastępcę kierownika. Kierownik/-czka nie do ruszenia, etat starszego sprzedawcy chyba nie istnieje, regionalny/-a też jest osobnym stanowiskiem, na które nie da się awansować, ani z którego można pójść wyżej. To zresztą poważny minus pracy w GC, świadomość że już nigdzie wyżej nie można iść bardzo przyspiesza wypalenie zawodowe i odbiera motywację.

Tak, to lepsza kombinacja :P

Outletowa
@Gianfranco Mozzarella

Hej. A w szczecinie w salonie jak

Chętna

TakNie1
Gianpaolo Quattrostaggione
Nazwa działu: Handlowy

Firma jako całość to dramat. Zero procedur i konsekwencji. W jednym salonie podstawa wynosi X, w drugim Y. Wiadomo, po co dziewczynom z jakiegoś mniejszego miasta pieniądze, kupią sobie za minimalną krajową worek cebuli i już starczy tej rozpusty. W jednym salonie pani od przeróbek robi wszystkie poprawki, w innym osoba na analogicznym stanowisku klepie tylko najprostsze rzeczy. Obsługa klienta często na poziomie targu w Wąbrzeźnie, "fajne, nie?", "to też fajne,nie?", bo nie ma żadnego standardu. W salonach rządzą księżniczki kierowniczki. Kto jest aktualnie w łaskach, ten może pół dnia grzebać w telefonie, wychodzić na zakupy w galerii i siorbać kawkę ze znajomymi poza salonem. Kto aktualnie "nie jest w bandzie" często nawet na przerwę nie może wyjść, ani wyciągnąć telefonu na zapleczu. Premie od sprzedaży są fajne, ale oczywiście płacone pod stołem, żeby przypadkiem dziewczyny nie mogły sobie kredytu wziąć i nie miały za wysokiej emerytury. Osoby, które same nie potrafiłyby nitki nawlec wyznaczają stachanowskie tempo przeróbek. I tak dalej. Właściciel podobno jest w porządku, ale w takim razie chyba słabo kontroluje, co się dzieje na niższych szczeblach.

Potencjalny pracownik
Użytkownicy czekają na odpowiedź 122 dni.
Nazwa działu: Handlowy

Jak oceniacie pracę w GC?

edyta
Użytkownicy czekają na odpowiedź 130 dni.

z jakich benefitów korzystają pracownicy Giacomo Conti?

Kierownica

Byłam na rozmowie rekrutacyjnej na stanowisko kierownika, parę lat temu. Uczciwie odpowiadałam jak obsługuje klientów, mam duże doświadczenie,podchodzę indywidualnie do klientów, ale dwie Panie mnie wysmiały (dosłownie),one prowadziły rekrutację. A za co mnie wysmiały? Otóż musiałam odegrać durną scenkę i sprzedać klientowi (z wyobraźni) garnitur, spieszył się. No i powiedziałam co bym zrobiła,a one parskajac śmiechem zaczęły:" trzeba wcisnąć wszystko co drogie, to ten moment, wszystko bym wciskala...". Hm... ja Tak nie robię, dlatego mam stałych klientów. Paniom gratuluję uczciwości! Jedna z nich była kierowniczką.

Nomasakra

Chyba jaką starą kozicę boli to, ze młoda i atrakcyjna dziewczyna może robić fajne wyniki i mieć większe ambicje niż siedzenie na czterech literach i obraźliwe gderanie na gowork????

Tak8Nie5
Nomasakra
@Nomasakra

Pod warunkiem, że pisała to "stara kozica"

?

A która to ta z wielkim nochem?

Róża
@?

z tego co wiem, to każdy tam boi się o swoją przyszłość, kto tylko może odchodzi np.Pani krawcowa, ceny atrakcyjne, ale atmosferę ciężko rozluźnić, na szkoleniach we Włocławku uczą tylko jak się umizgiwać, a osobiście wolę być obsłużona przez wesołe Panie po 40stce i właśnie ich firma powinna sie 3mac, jest mega rotacja dlatego szanse dają każdemu

stały

a gdzie podziała się stara ekipa która była w Płocku. To były fajne panie lubiłem tam przychodzić. Teraz nie odwiedzam tego sklepu. Tamte były profesjonalne a to co prezentują panie teraz to żenada.

Kontrowersja
@stały

Praca w tej firmie w Płocku to chyba faktycznie jakaś porażka. Co rusz to jakaś nowa twarz się tam pojawia. Faktycznie jak była, ze tak powiem „stara ekipa” to aż miło się tam zajrzało, a teraz? Nie wchodzę tam bo jestem atakowany od samego wejścia, jakieś potańcówki z gola (usunięte przez administratora) przed klientem. Porażka. Która firma na to pozwala? Gdzie jest szefostwo? Podobno są kamery, a takich akcji nie dostrzegają. Nadmienię również to, ze wpychanie czegoś na sile potencjalnemu klientowi jest również nie miejscu. Zdecydowanie takie zachowanie odpycha. Może w końcu ktoś zwróci uwagę na prace niektórych, wyniosłych pan w tej firmie i w końcu pokaże małolatkom gdzie ich miejsce. Jak zmieni się ekipa to może tam kiedyś jeszcze zajrzę, póki co nie mam zamiaru nawet tam wchodzić.

@Nomasakra

Forum to nie miejsce przeznaczone do obrażania kogokolwiek. Jeśli posiadasz opinie na temat tego pracodawcy, to może podzielisz się nią z nami? Jak pracuje się w Giacomo Conti? Zapraszam do dyskusji.

linia
Użytkownicy czekają na odpowiedź 143 dni.

Hej. Jak wygląda praca w Koszalinie,w emce?

Fred

Nie polecam. (usunięte przez administratora) i bajzel, zagracone, nie sprzątane biura, łazienka jak w spelunie. (usunięte przez administratora) w cenie. Nie licz, że się rozwiniesz, ze ktoś będzie cię słuchał. No chyba ze kablujesz i jątrzysz. Takich tam lubią.

EMartWe

Nie polecam pracy w salonie w Koszalinie. Rekrutacja ogromna. Zero wolnego. Non stop sprawdzaja na kamerach pracowników. O byle glupote zrypka. Atmosera zerowa. Nie dziwic sie ze odeszli pracownicy a inni na L4 poszli bo juz nie dali rady psychicznie. Nie polecam odradzam .

Tak6Nie
Mirosław
@EMartWe

Co to znaczy zero wolnego? Każdy pracownik ma prawo do urlopu, chyba, że pracujesz na umowie zleceniu, ale wtedy też możesz ustalić termin urlopu tylko bezpłatnego. Jeśli chodzi o monitoring to jest on prawie w każdej firmie ze względów bezpieczeństwa, więc nie jest to nic dziwnego.Napisz więcej o atmosferze w pracy i co Ci dokładnie nie odpowiada. Czy relacje z przełożonym, czy raczej ze współpracownikami? Może wspólne integracyjne wyjście zmieniłoby stosunki na bardziej koleżeńskie. Co o tym myślisz?

Laumaraaaa
@Mirosław

Pracowalam tam dość sporo czasu i absolutnie nie mozna iść na urlop kiedy sie tego chce. Na urlop dostaje sie dyspozycje jak nie ma ruchu z tygodnia na tydzien lub jak sie troche poplacze ze sie odchodzi. Telefony non stop od szefostwa ze ta stoi nie w tym miejscu, dlaczego 2 osoby za lada , dlaczego tyle razy wychodzi do toalety , dlaczego tyle czasu sklada koszule itp. Czlowiek pracuje tam ponad 12 godz i nawet krzesla nie ma to chowa sie po przymierzalniach i siedzi na pufach bo nogi bola :( Tam non stop rotacja jesli chodzi o ekipe. Wcale sie nie dziwic jak kierowniczka non stop prowadzi dyskusje plotkarskie i kazdego obgaduje i krytykuje co jest nie do zniesienia. Nawet nowe osoby na probe usłyszały wiele razy jak kpila z firmy. Takze wspolny wypad tu nic nie da bo nie ma z kim.

Tak6Nie1
Brzydula
@Mirosław

Akurat wiem o czym mowa .... pracowałam W GC.....także wszystko się zgadza..... monitoring nie jest dla bezpieczeństwa tylko jest po to aby podglądać pracowników, godzina 11.50 Pani x weszła do sklepu, pracownica obsługuje pokazuje koszulę, klientka wychodzi nic nie kupuje, pracownica Y wychodzi że sklepy o godzinie 12.46 wraca o 12. 59 ....to są realia pracy w Gc.....

Tak6Nie1
Mirosław
@Laumaraaaa

Skoro nie można wziąć urlopu wypoczynkowego w dogodnym dla nas terminie, to chciałbym sprecyzować, jak pracodawca rozwiązuje problem w przypadku gdy któryś z pracowników korzysta ze zwolnienia lekarskiego? Obowiązki tej osoby przejmują pozostali zatrudnieni pracownicy? Czy wtedy praca w ciągu dnia trwa jeszcze dłużej? Przedstaw, proszę, jak wygląda organizacja pracy w przedstawionym przeze mnie przypadku.

Klient 0000
@EMartWe

Byłem klietnem w Vistula Koszalin i Giacomo. W zeszłym roku w wakacje zostawiłem dużo kasy i tu i tu,bo cała rodzina na wesele się ubrała. W Vistula już nie ma mojej ulubionej Pani ,która biegała koło nas jak koło gwiazd, nie wiem czemu, ale byłem w tym roku i słabo to widzę. W GC też słabo teraz, nowe osoby, co tam się dzieje!!!!

HejkaH
@EMartWe

Chyba rotacja ogromna. Jak w każdej firmie. Kiedyś dziewczyny od was pracowały w vistuli. Też już nie ma. Zero wyczucia w ubiorze, ale prawdą jest że trzeba mocnych nerwów, aby tam pracować. Byłam na rozmowie rekrutacyjnej to zostałam zmierzona od dołu w górę, jakby wygląd miał znaczenie największe. Pracowałam w innej firmie niż GC i podobnie, tylko nie ma premii pod ladą

Julia
@EMartWe

A kto stworzył tam atmosferę? Pracownice. Przecież kierownik jest liderem i buduje zespół. Wiele lat działy się "cuda", chyba że kierownik był kierowany przez górę to niestety lipa, ale też kwestia wyboru. Ja byłam kierownikiem w firmie, w której kadry dyktuje co robić nie znając ludzi i sytuacji w salonie na co dzień zdecydowałam się odejść mimo wysokiej pensji. Zbyt wysoka cena do zapłacenia, którą jest zdrowie i psychiczne i fizyczne

Koszalinianka

Hej. Jak sytuacja w Koszalin Atrium? Bo jest ogłoszenie. I w Bytomiu i Vistula też są ogło.

Justyna
@Koszalinianka

Planujesz może aplikować do pracy w Giacomo Conti? Napisz, jakie stanowisko cię interesuje. Koniecznie też daj znać, jak poszła rekrutacja, powodzenia!

Gosc
@Koszalinianka

Dno i dwa metry mułu. Rotacja non stop, kierowniczki jedna głupsza od drugiej. Masz latać po sklepie, a one stoją i obgadują nieobecne w pracy lub na zapleczu grzebią w tel. Nie trać na to coś czasu!

Koszalinianka
@Gosc

Dziękuję za odpowiedź. Myślałam że to przesada, a jednak coraz więcej osób mówi. Tam kierowniczka odeszła, jest ktoś nowy, może lepiej jest

zażenowana
Nazwa działu: Handlowy

hej, jak wygląda wypłata wynagrodzenia za przepracowane 3 dni, czytam że jest problem z wypłatą kasy? Brak umowy, jedynie wypełniony kwesionariusz do ubezpieczenia.... oraz podpisy na liscie obecnosci. Zaczęłam pracę w tej firmie w zeszłym tygodniu ,niestety to jedna wielka pomyłka. Kierowniczka : zupełnie brak jakichkolwiek podstaw w zarządzaniu ludźmi, lata po obiekcie handlowym na swoje prywatne zakupy z przyjaciółką, która w tym też salonie jest sprzedawcą. Wysuwa cięte riposty, myśląc, że pozjadała rozumy i ma przed sobą jakiegoś tłuka:) ale niestety ludzie często zapominają ze mogą miec przed sobą osobę o bardzo dużym doświadczeniu Obłęd... jeszcze nie spotkałam się z tak pazernymi ludźmi. Pierwszy miesiąc miał być to miesiac szkoleniowy na obserwację oraz poznawane tkanin, taktyk sprzedaży, kroi koszul, garniturów.... hahahahaha Na drugi dzień sprzedałam garnitur plus spinki,koszule... Więc moje szkolenie adekwatne do rozmowy kwalifikacyjnej trwało jeden dzien. Suma sumarum poszło mi bardzo dobrze, jednak atmosfera która panuje w tym miejscu jest chora. Dziewczyny (chociaz zaznacze ze nie wszystkie) zachowuja sie jak byłyby w jakiejs sekcie. Naciąganie klientów, kuse sukienki ledwo zakrywające pupeeee byle by tylko przyciągnac klienta (mowimy tu o mezczyznie) ATAAAK od samego wejscia, chore teksty kierowane w stronę potencjalnych klientów.... Boże trzymajcie mnie bo nie wierzę ze jeszcze takie puste kobiety chodzą po tym świecie.... Giacomo? Skąd wytrzasneliscie te kierowniczkę? MAsakraaaaa

Tak7Nie
Elo mario
@zażenowana

Bardzo podobna a wrecz taka sama sytuacja w Koszalin Atrium ;) czy to nie opis do tego punktu sprzedaży ?

Tak7Nie3
Katarzyna
@zażenowana

Rozumiem, że mogła nie podobać Ci się praca w Giacomo Conti i zachowanie przełożonej - ale zwróć proszę uwagę na to, że na forum GoWork.pl dyskutujemy o pracodawcy, a nie o konkretnych osobach związanych z firmą. Rozumiem, że pracowałaś w tym miejscu przez 3 dni, pisałaś o problemie z wypłatą wynagrodzenia - czy coś już się wyjaśniło w tym temacie?

Zgłosić (usunięte przez administratora) do Państwowej Inspekcji Pracy i już

GG
@Elo mario

Haha, miałam właśnie to samo u elenki. Sama zrezygnowałam po 4 dniach i ani kasy, ani nic. A tak pięknie mówili, że płacą za każdą przepracowaną godzinę ????

Rozmowa o pracę

Cześć, chcę powiedzieć, że pani która rekrutuje w warszawie i jest albo sales menagerem albo kimś regionalnym jest bardzo specyficzna. Przez cały czas trwania rozmowy ma przyklejony uśmiech i właściwie nie zadaje pytań weryfikujących umiejętności/wiedzę. Bardzo dziwna rozmowa, niestety jak większość obecnie na rynku pseudo profesjonalna... Można wyczuć sztucznie miłą atmosferę.

NigdyGarnituryPraca

Juz nigdy nie będę pracować przy garniturach. Można nabyć się choroby psychicznej. Rywalizacja, presja, klienci też wymagają od nas obsługi takiej jak celebryci. Kiedyś usłyszałam od klienta:"pani nie wie kim jestem". Odpowiedź moja:"klientem ". Hihi. Wyszedł ze sklepu. Regionalny chyba pracował w GC i Vistula, a jeszcze wcześniej Pawo. Rozmawiałam kiedyś z byłą kierownik, bo przyszła skarżyć się na niego, tylko padło stwierdzenie, że trzeba uważać na niego

Lora

W większości firm z garniturami jazda! Też pracowałam w innej firmie, ale podobnie. Presja ogromna, klienci skarżą, bo człowiek nie odbiera telefonu, z powodu ogromu pracy. Zero pomocy tylko wymagania. Ludzie non stop się zwalniają, rywalizacja o kasę, bo kierowniczka nabija na siebie utargi, choć nic z tego nie ma.

lola

Ktoś wie ile zarabia kierownik sklepu?

@lola

Na umowie czy realnie?

@Ja

A czy są jakieś rozbieżności między tymi dwoma rodzajami? Stawka określona na umowie powinna być stawką właściwą. Oczywiście z wyróżnieniem netto i brutto. Co zatem masz na myśli?

rozbawiona
@lola

zależy jak wysoko podniesiesz spódniczke.

Katarzyna
@rozbawiona

Jest to odpowiedź całkowicie nie na miejscu. Na forum GoWork.pl raczej takich nie tolerujemy. Ale jeśli masz coś wartościowego do przekazania na temat pracodawcy, jakim jest Giacomo Conti, to serdecznie Cię do tego zachęcam. Może powiesz nam na początek, czy pensja pracownika tej firmy składa się z samej podstawy, czy także i z prowizji? Takie informacje są przydatne, a więc mam nadzieję, iż rzetelnie odpowiesz na moje pytanie.

Tak1Nie2

M

Pracowałam przez chwilę w sklepie w Koninie. Z plusów to na pewno p. regionalna R. - osoba z charakterem, charyzmą, empatyczna i mądra jako szef ale to można docenić jak się już miało kilku szefów. Jasne zasady pracy i płacy z jednym zastrzeżeniem co do premii ale nie będę pisać na forum:) Mam duży żal co do szkoleń. Albo firma powinna wymagać znajomości branży na etapie rekrutacji albo szkolić. A z tym nie jest najlepiej. Osoby szkolące prócz wiedzy branżowej powinny też mieć inteligencję emocjonalną i podejście do ludzi -ja niestety nie trafiłam na takie.Rozumiem brak czasu ale trzeba tez zrozumieć pracownika, który nie ma wiedzy a musi sprzedawać i mieć wyniki. Z mojej perspektywy odradzam tę pracę osobom, które naprawdę nie czują mody -zwłaszcza męskiej - dla nich ta praca będzie frustrująca. To jest specyficzna, niełatwa branża. Nie wystarczy dobrze wyglądać żeby sprzedawać modę męską. Ogólnie było to dla mnie cenne doświadczenie - mogę polecić tę firmę z zastrzeżeniem że naprawdę odpowiada nam ten asortyment i chcemy w niego wejść głębiej oraz że firma popracuje nad procesem szkoleń. Może jakieś e-learningi, warsztaty - jak to jest w sieciowych firmach.

Tak5Nie

@M

Czy chcesz powiedzieć, że praca w Giacomo Conti jest odpowiednia dla osób, które dopiero rozpoczynają swoją karierę zawodową? Wspomniane zaangażowanie w prace rzeczywiście potrafi wiele ułatwić. Podpowiesz nam, czy rzetelni i sumienni pracownicy zostają w firmie doceniani?

Były Pracownik
@Hanna

Rzetelny i uczciwy pracownik nie jest doceniony w tej firmie .Doceniony jest tylko nieuczciwy donosiciel i plociuch , który do zdarzenia dokłada własną zakłamaną wersje , w którą pracodawca ślepo wierzy . Uczciwy i rzetelny pracownik jest zwalniany .

Tak17Nie
@Hanna

A osoba bez doświadczenia też zostanie przyjęta do pracy tam?

@Były Pracownik

Chyba nie może być aż tak źle? Nie ma pozytywnych aspektów?

@Były Pracownik

Chyba nie może być aż tak źle? Nie ma pozytywnych aspektów?

Expracownik

DOKLADNIE !!!

Tak7Nie

Adrian
@Były Pracownik

Zgadzam sie w 100 % . Pracowałam po 16 godzin ,5 dni w tygodniu . Zero docenienia a na koniec nie dostałam wykonanej premii sklepowej . FIRMA POMYŁKA uważają się z lepszych od innych firm a biorą towar z tej samej hurtowni

NN
@M

Jeżeli ta R. jest mądra to ja jestem miś koala. To najgłębszą baba jaką spotkałam!

Tak4Nie
@Adrian

Ta hurtownia to chiński (usunięte przez administratora) Niestety...

Nihj
@NN

Dobre... ????

Aktualność
Dzięki ogromnym sercom naszych Klientów oraz ich chęci wsparcia potrzebujących, przekazaliśmy ponad 10 tys. zł, by razem z Fundacją Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy pomóc najmłodszym :)

Serdecznie dziękujemy za udział w naszych licytacjach!
Tak1Nie1
Anonim07

Widzę że Giacomo chce przykryć negatywne wpisy marketingowym bullshitem.. ciekawa taktyka :D

A.R
@Anonim07

Reklama zawsze dobra na zasłonienie opinii ;) czyli mydlenie oczu jak zawsze :) jak dzis zobaczylam ogloszenie o prace i napis "elastyczny czas pracy " to parsknelam tak smiechem ze kawę wyplułam :)

Tak10Nie

@Anonim07

Raczej obrzydliwa...

Niezadowolona111
Nazwa działu: Handlowy

Nie polecam. Pracowałam trochę w jednym z salonów(usunięte przez administratora).coz mogę powiedzieć. Towar jaki ma ta firma,to co karzą mówić o nim i o firmie klientom,brak porządnych szkoleń to jakiś ŻART. Szkoda że nie uwierzyłam przed rozpoczęciem pracy w tej firmie w opinie które tu są zamieszczone bo oszczędziła bym sobie upokorzeń (usunięte przez administratora)z tego co zauważyłam to jedynymi wymaganiami menadżera aby przyjąć do pracy były wygląd, młody wiek i umiejętność ładnego uśmiechania się. W ogóle nie słuchał tego co się do niego mówiło.(usunięte przez administratora)

Tak7Nie4

zażenowana
@Niezadowolona111

Wesoły
@Niezadowolona111

„Karzą mówić „ I WSZYSTKO JASNE.:)))

Elo mario

Aw jakim miescie ?

Olgierd
Nazwa działu: Handlowy

W Giacomo Conti nie pracowałam zbyt długo . A to Dlatego że przysłali do sklepu jakas (usunięte przez administratora) I szkoda moje zdrowa psychicznego tak potrafi kogoś zniszczyć i porównać do śmieciai a sama jest nie lepsza bo prawda jest taka że gówna wie i gówna widziała.rozwalila najlepszy zespół na który trzeba ciężko pracować ale jak to ona stwierdziła że sklep nie przynosi korzyści.. Została sama bo myśli że potrafi góry przenosci a tak naprawdę guzik potrafi tylko chodzi jak paNi i nic nie robi ale najelepiej wychodzi jej krytykowane innych ludzi.. A to wszystko zaadzialo się w jednym miesiącu.i życzę alby sklep w galerii neptun (Starogardzie gdańskim ) został zamknięty, bo przez takich ludzi jak p.natalia nie warto tam się zatrudniać .

Tak7Nie1
Hanna

@Work, a mogłabyś napisać, co takiego słyszałaś o pracy w giacomo conti w Gdańsku? Rozumiem, że jesteś zainteresowana podjęciem pracy w tym miejscu? @H., długo pracowałaś w tej firmie? Co Twoim zdaniem powinno ulec zmianie, aby firma była bardziej atrakcyjnym pracodawcą? @Adrianna, dziękuję za Twoją opinię, niemniej przypominam jednak, że wątek dotyczy pracy w giacomo conti w Gdańsku. Czy udało Ci się otrzymać swoją zaległą część wynagrodzenia?

Ja...
@Hanna

Slyszalam ze kierowniczka nie ma pojecia o kierowaniu zespolem.ciagle sie wydziera....no coz pewnie po znajomosci????albo bez wyksztalcenia .A z dobrych rzeczy to ponoc kasa niezla jesli sie obrot robi.Jak cos to bede probowala do Gdyni ponoc tam jakas ogarnieta klientka jest menadzerem.Trzymaj kciuki????

Tak6Nie2

Adrianna
@Hanna

Ahahaha, bardzo zabawne. Do tej pory nie zobaczyłam pieniędzy, nikt z firmy się nie odzywa (nawet mimo tego, że kierowniczka z salonu miała się do mnie odezwać w sprawie podpisania kwitku od wynagrodzenia). Skoro i tak zmarnowałam tyle czasu i nerwów na tę firmę, to pomyślę o "zmarnowaniu" jeszcze kilku chwil na założenie wątku o pracy w GC w Poznaniu. Nie ja jedna będę mieć o czym opowiadać.

Tak6Nie

N.
@Ja...

Bylam na rozmowie 1700 zl. Netto. Hahahhahahahahahahahahahhaja i tyle na ten temat .Co z firma tak proponuje w 21 w.i jeszcze zlecenie 3 miesiace

@Ja...

Tam ogarnieta.....hhahhahajaHhhhh...blondi nie ma pojecia o zarzadzaniu

@Ja...

W Gdyni to chyba byla ogarnieta ale to daaaaaaawno temu ta nie ma pojecia o niczym zero doswiadczenia kierowniczego ...byly sprzedawca ????????????zero kompetencji ...atmosfera fatalna

Tak3Nie1

@Ja...

(usunięte przez administratora) wielka pani kierownik hahahahahahahahh????????zero doswiadczenia ale oni lubia takie typy osobiwosci????no coz dlugimk wlosami nie nadrobi intelektu????????moze silownia????????bo tylko o tym jest w pracy zamiast szkolic ...

Agnieszka
@Ja

@Ja... jak ma na imie ta pani kierowniczka? Chcialam próbowac sie tam dostac do pracy ale zrezygnyje, chyba ze zmienia kierowniczke w miedzyczasie. Mam doswiadczenie jako sprzedawca a ta frma wydawała byc sie interesująca. Czy mozna sie z toba jakos skontaktowac?

Aktualność
Kolekcja MIAMI to kwintesencja tego, co w modzie męskiej najlepsze – ponadczasowe printy, piękne kolory, doskonałej jakości materiały oraz fasony perfekcyjnie podkreślające sylwetkę.
Nie bez przyczyny inspiracją do stworzenia kolekcji sezonu SS2019 stało się właśnie to amerykańskie miasto. Miami to nie tylko słodkie drinki, piaszczyste plaże oraz lazurowa woda, jest również jednym z najważniejszych centrów finansów i gospodarki, skupiającym tym samym niezwykle elegancką społeczność biznesu międzynarodowego.

Z dumą przedstawiamy efekty najnowszej sesji zdjęciowej do wiosenno-letniej kampanii MIAMI :)
Tak3Nie1
Anonim

Mydlenia oczu ciąg dalszy :) gowork to nie jest miejsce na reklamę-nawet tą darmową, chyba coś się komuś pomyliło :)) lepiej odniescie się do tych wszystkich negatywnych komentarzy skoro już chcecie tutaj coś publikować, przecież je widzicie prawda ?

Były Pracownik
@Anonim

Wątpie żeby odnieśli się do opinii. Zawładnęli Goworkiem aby móc beszczelnie drwić publicznie z pracowników , bo tylko na to ich stać . Nie zdają sobie jednak sprawy , że swoimi fotkami ( których nie oglądam ) , przyznali się do lekceważenia i upodlenia swoich , również byłych pracowników , którym śmieją się prosto w twarz .

aNNewroom

Nie polecam pracy w sklepie Giacomo Conti Atrium Koszalin. Nadgodziny niepłatne-twierdza ze masz wliczone w premie (usunięte przez administratora) Obowiązuja kolejki sprzedażowe -kazdy ma swoje konto i musi codziennie cos sprzedac ale (usunięte przez administratora)nie dopuszcza na swojej zmianie nikogo i zawsze ma najlepszy wynik hahahah. (usunięte przez administratora) telefony od (usunięte przez administratora)jak nie ma utargi i sie tłumacz dlaczego-(usunięte przez administratora)Grafik ustalany z tygodnia na tydzień ale zmienia sie co 2 dni bo ludzie się zwalniają. rekrutacja ogromna. Nawet ja zostałam zwolniona (usunięte przez administratora)Winnych sklepach można spotkac te same ciuchy za polowe ceny. Praca nie warta żadnej ceny i żadnych nerwów. Pracuje teraz w tej samej branży ale warunki o niebo lepsze. Odradzam, nie polecam, szerokim łukiem omijajcie !

Tak21Nie

Weraaa
@aNNewroom

Ojjj tu sie zgodze ! Byłam wytrzymałam miesiąc i podziękowałm ! To pomyłka a nie praca ! P(usunięte przez administratora) A nawet nie wierzcie w te głupoty ze elastyczny czas pracy hahahha i płaca dobra ???????????? ludzie dajcie sobie spokój

Ka

Śmieciówki już są rzadko spotykane więc żadna łaska. U nas 12h co drugi dzień. Atmosfera lipna, jedna młoda wśród kilku starych betonów koło 40stki, jeszcze nie daj boże miej lepsze statystyki to sie gotowały, zwłaszcza taka jedna, nie bede przywoływac imienia, ale kto u tej wciskary kupił zadowolony, bo tak zachwalała, już raczej nie wracał jak w domu zobaczył. :) autentycznie od kiedy tam nie pracuję znam takie przypadki hahaha ale liczą się statystyki. :) towar stary, chiński z wycinanymi metkami. Kierowniczka nic w sobie z kierownika nie miała, nie znała prawa pracy, nie umiała swoich dziewczyn obronić.

Tak18Nie

gama
@Ka

co to za wyrażenie "stare betony kolo 40-ki". Żenujące. Jest Pani niewiarygodna.

Bronisław
@gama

Odpowiadasz na dosyć stary wpis na temat pracy w firmie Giacomo Conti. Zastanawia mnie, czy pracujesz obecnie w tej firmie? Z uzyskanych dotychczas informacji wiemy, że jest to marka odzieżowa powstała w 2006 roku, od lat plasująca się w ścisłej czołówce branży mody męskiej. Chciałbym wiedzieć, czy przekłada to się również na oferowanie dobrych warunków pracy dla zatrudnionych osób? Pracując w tej firmie, można liczyć na godziwe wynagrodzenie?

Małgosia
@Ka

Ja ma 43 lata to stara jestem???

Ka
@Małgosia

Tak

Tak5Nie

Aktualność
Na początku stycznia mieliśmy przyjemność współpracować z redakcją magazynu "W Ślizgu", a tym samym ubrać do sesji okładkowej fantastycznego sportowca i niezwykłego człowieka - Przemysława Miarczyńskiego - brązowego medalistę olimpijskiego z Londynu oraz najbardziej utytułowanego polskiego zawodnika RS:X.

Serdecznie zachęcamy do obejrzenia efektów sesji :)

Zostaw opinię o Giacomo Conti - Poznań

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie