Giacomo Conti
counter
2 91 368 5 1
Zdegustowany

Widziałem list, jaki napisał właściciel sieci do premiera i prezydenta. Jakieś takie jęczenie, że trzeba mu pomóc, bo ludzie pójdą na bruk. Wymagania rzeczywiście niewygórowane - zwolnienie z ZUS, zwolnienie z czynszów i nieoprocentowana pożyczka do częściowego umorzenia. Dawno nie byłem bardziej zażenowany. Panie szanowny, ZUS w Pańskiej firmie jest odprowadzany tylko od pensji minimalnej, reszta jest wypłacana w kopertach, pod stołem, a teraz jeszcze chce Pan, aby Was od tej daniny całkowicie zwolnić? Czynsze są sprawą pomiędzy Wami a właścicielem galerii. Jak się podpisało słabe umowy, to teraz trzeba wziąć odpowiedzialność. Nie chciało się dzielić z Państwem zyskiem, to nie dziel się Pan także ryzykiem. Część ludzi trzeba będzie zwolnić - trudno, dziewczyny najwyżej będą przeglądać Instagram z domu i za darmo.

Tak29Nie3
Zadowolony

A ja bardzo lubię prace w Giacomo

Tak22Nie16

witam..ktos cos na temat salon outlet giacomo szczecin?

Zadziwiona

Ludzie! Większych bzdur w życiu nie czytałam. W firmie GC pracuje od 3 lat. Chińskie skóry? Specjalnie dla mojego klienta szwalnia W POLSCE doszywała rozmiar, który się wyprzedał! Atmosfera w pracy świetna! Nie wiem jakich macie kierowników, ale ja nawet jak czegoś nie wiem w Centrali udzielają mi wszelkich informacji, Regionalny zawsze służy pomocą i jest pod telefonem (jestem kierownikiem w jednym z salonów). Wynagrodzenie jest bardzo dobre i z urlopami nie ma problemów. Polecam i nigdy nie zamieniłabym tej pracy ma żadna inną. Nie wyrzucajcie swoich frustracji oczerniając firmę, bo te bzdury nie maja w ogóle nic wspólnego z rzeczywistością.

Tak6Nie9

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Giacomo Conti? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Anonim Nowy wpis
@Pytanie

Nie rekrutuj, naprawdę. Ta firma to jeden wielki dramat - zero socjalu, atmosfera taka sobie, kierownik to bałwan który myśli ze coś wie. Naprawdę, szkoda życia i nerwów. Po co masz szukać pracy za kolejne 3 miesiące :) tam głównym motto jest „raz jesteś a raz cię nie ma”.

TakNie

Czy można liczyć w Giacomo Conti na prywatną opiekę medyczną?

Anonim Nowy wpis
@Pytanie

Nie można. W tej firmie na nic ani na nikogo nie można liczyć. Serio - radzę uciekać.

Pokręcona firma
Klient

Dzień dobry! Na wstępie chciałabym powiedzieć że nie polecę już tego salu jak do Tej pory to robiłam.. Uzasadniam tym iż wasz pseudo regionalny kręci wszystkich i wszytko tak by było po jego stronie.. Ręka rękę myje.. Aby to zakończyć czekam na odpowiedź firmy miejmy nadzieję że macie trochę honoru proponuję porozmawiać z pracownikami na temat waszego niby Najlepszego regionalnego inaczej sprawa zostanie zgłoszona.

Yyy
@Pokręcona firma

A o którego regionalnego chodzi? To wiadomo od zawsze, że ręka, rękę myje. W salonach kierownikami są ludzie którzy nie mają, pojęcia, o pracy w grupie. Trzymają się stanowiska id początki istnienia firmy, zero inteligencji, zero wykształcenia pfuu wykształcenia niektórzy nawet matury nie mają. I nie ubliżam ludziom bez matury popristu chodzi mi o to że tempi ludzie próbują, wmawiać swoim pracownikom którzy za nich wszystko wykonują odwalają czarna robotę a przychodzi taka kierowniczka i przypisuje sobie wszystko. A szefostwo regionalni udają ze tego nie widzą a kierownik odbiera dwa razy większa pensje a takiego szarego zwykłego pracownika

Tak3Nie
Zaz Nowy wpis
@Yyy

Oj pokręcona pokręcona ale nie ma co ludzi zniechęcać niech idą pracować może ktoś lubi robić za koleżanki i kierowniczkę.

Płock Nowy wpis
@Pokręcona firma

Dramat to jest w Płocku. Do pani kierownik - rozum nie brwi, nie domalujesz

TakNie

witam..ktos cos na temat salon outlet giacomo szczecin?

@pracownik

Kto ci tutaj napisze pozytywna opinie????? Weź idź popracuj sprawdź i się przekonaj ... wierzysz we wszystkie opinie w życiu czy cokolwiek sama bierzesz na klatę ?.... ludzie ogarnijcie się.

Tak2Nie1
@Jolo

Po to jest ten portal przecież. Żeby ostrzec innych przed wdepnieciem w ...

@Luk

Ale przed jakim wdepnięciem? W każdej firmie jaka by to firma nie była czy Gc czy pako, Bytom, kubenz, itd jedni są zadowoleni inni są nierobami i właśnie tutaj wylewają szambo.kazdy z nas słyszał o innych firmach złe opinie co nie świadczy o tym ze i Ty bedziesz niezadowolona... dlatego każdy musi się sam przekonać . A jak się jest odważnym tutaj tzn ze jest się mięczakiem bez charakteru w pracy...bo nikt dobrego sprzedawcę z pracy nie wywali a dobry sprzedawca nie da sobie w kasze dmuchać bo jest wygadany i potrafi się odezwać.

Tak2Nie5
@Jolo

W tej firmie nieroby mają najlepiej i najwięcej zarabiają.Jak będziesz zaangażowany w pracę związaną np z wyglądem salonu do klienta niezdążysz nieroby będą szybsze.a tu tylko sprzedaż się liczy.Bądz nierobem a zarobisz i będziesz doceniany.

Tak8Nie1
@Rtg

Nierób zawsze będzie nierobem a na salonie nie pracuje 1 osoba wiec i salon powinien być estetyczny. Ale to już zależy kto jak do pracy podchodzi bo i są tacy co stoją 12h i nic nie zrobią sami od siebie bo lepiej ladę podpierać .... w każdym razie temat rzeka

Tak1Nie2
@Jolo

Czyli w porządku jest to że jedna robi druga zarabia według ciebie?

@Rtg

A gdzie to napisałam ze jedna ma robić a druga zarabiać? Zgrana ekipa jest na tyle zorganizowana ze wszyscy sprzedają i wszyscy dbają o salon... nie wiem czy pracujesz ? Czy już nie pracujesz? Ale wątpię ze jesteś z tych osób które tylko sprzątają :) albo tylko sprzedają ...presez i regionalni chyba daja jasno do zrozumienia co oczekują od pracownika :)

Tak1Nie1
@Jolo

A komu tam zależy na zgranej ekipie?

... tez prawda ...

@Rtg

szczególnie w szczecinie kto ma wiedzieć ten wie

Szczecin
@pracownik

Nie polecam tam pracy...kto ma wiedzieć ten wie...czemu.. nie można sie dogadac

outlet
@Szczecin

tak prawda kto ma wiedzieć ten wie kto tam rządzi..nie polecam

outletowa
@outlet

Tak osoba z ktora ciężko się dogadać. ..fakty mówią same sa siebie

ona1234
@pracownik

to prawda kto ma wiedzieć ten wie. ........kto tam rządzi. .....czepliowsc do kwadratu...firma ekstra jest i asortyment cudo ale kto ma wiedzieć ten wie

Outletowa nowa
 Rekomendacja
@Szczecin

Niestety to prawda kto ma wiedzieć ten wie czemu...,,

outet
@Outletowa

kto ma wiedzieć ten wie...nos w komorce a później brak..wiadomo czego

Maja
@outet

Brak czego?

Problem
@Maja

a czego moze być brak logicznie

Maja
 Rekomendacja
@Outletowa

Pisz konkretnie .Jakbyś nie wiedziała że logiczne myślenie w Giacomo nie jest wskazane.

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Tępa dzida
Klient

Szczecin też do zamknięcia?

Zaniepokojona
@Tępa dzida

Wiecie jakie salony zamykaja?;(

agatt

Zespoły fajne, dzięki czemu atmosfera pracy lepsza ale neistety to (usunięte przez administratora)

Tak4Nie1
Gość

Publiczne pomówienia, szkalowanie- niestety kończą się w sądzie.

salon jaki

a jaki salon

Zadowolona

Niezadowolona kieruje to do Ciebie jeżeli jesteś tak niezadowolona to czemu pracujesz w tej firmie juz 5 lat? Tak mało ambitna jesteś? Największy nierób najwięcej do powiedzenia zawsze ma. Latanie po sklepach tez widzimy

Tak2Nie2
zado
@Zadowolona

najlepszy salon...polecam

TakNie3
grace
@zado

dla mnie najgorsza firma .Wciskaj kit klientowi ze po przeróbce bedzie ok. każa przyjechac na przeróbke miesiac przed swoim ślubem ze zrobia nalezyte poprawki. A nie udało im sie zrobić nalezycie tej poprawki i potem mówia ze za pózno pan przychodzi ztym i reklamacji nie uznaja . Złodziejska firma w sklepie nie maja zadnych profesjonalistow tylko dziewczyny z ulicy co nie maja bladego pojecia jak ma wygladać garnitur szyty na miare tylko umieja najpierw obiecywac ze po przeróbce bedzie dobrze a potem maja cie gdzies i reklamacji nie uznaja. Złodziejska firma.

Tak6Nie
Szczecin
@grace

A jaki salon

Pela
@Szczecin

Najlepsze salony w polsce moim zdaniem

Do pela
@Pela

No chyba nie mowisz o outlet szczecin

Ja
@grace

Wciskają kit nie tylko klientom. Pracownikom też. Szkoda gadać.

salon najlepszy
@zado

mega firma..polecam super asortyment i obsługa

do outlet
@Ja

mega salon obsluga tez ekstra

były pracownik
@salon najlepszy

Asurtyment może i dobry, ale to jak traktowqani są pracownicy firmy przechodzi wszelkie pojęcia. Żenada, nikomu nie polecam!!!

były pracownik

Praca w tej firmie to jakiś żart. Uciekajcie z daleka od tego pracodawcy. Szczególnie jeśli chcieliśbyście proacować w centrali. Wiecznie brudno, zero sanitariatu dla pracowników, brudne kible, pełne kosze. Sprzątaczka przychodzi czasami raz w miesiącu. Nie ma benefitów pozapłacowych dla pracowników. Zero- null!!! Lepiej zarobicie w Biedronce i pewnie lepiej też Was tam będą traktować. Salony wyglądają jak sklepiki dla wieśniaków. Giacomo chce być na poziomie Vistuli a jest na poziomie sklepów osiedlowych.(usunięte przez administratora)

Były zaniedbywany pracownik

Giacomo Conti to firma która udaje, ze zna się na modzie. Nie wspomnę już o centrali która wyglada jakby przeszedł huragan. Brudne i wiecznie nieposprzątane toalety. Biurka, które się rozlatują. Sprzątaczka sprząta jak jej się przypomni. (usunięte przez administratora) kiła i mogiła. Nikt nie dba o sanitariat ani o jakiekolwiek przywileje dla pracowników . Jeśli ktoś lubi pracować w zakurzonych i brudnych przestrzeniach to śmiało . Nie znajdziesz tam niczego innego. Chcą być jak Vistula czy Bytom jednak poziomem salonów im do tego daleko .

Zainteresowana
Użytkownicy czekają na odpowiedź 154 dni.
Kandydat

Dzień dobry, widziałam że szukają do pracy w salonie giacomo w Słupsku. Słyszałam, że praca tam nie jest polecana ze względu na kierownika salonu, który ma bardzo złą opinię, dodatkowo upewniły mnie komentarze na jej temat poniżej. Moje pytanie brzmi czy ta osoba dalej tam pracuję, czy może coś się zmieniło? Dziękuję za odpowiedź

Baba

Dlaczego w Giacomo krawcowe nie wytrzymują "ciśnienia"?i po góra roku odchodzą.

Tak3Nie1
Krawcowa
@Baba

Od krawcowych w Giacomo bardzo dużo się oczekuje i nie tylko chodzi o szycie.jest traktowana jak osoba " wynieś przynieś pozamiataj"jak sobie nie dają panie rady na sklepie też wołają krawcową bo ponoć sprzedaż najważniejszą ale jej potem niema kto pomóc .Jak przychodzi ktoś wybrać krawat wołają krawcową aby doradziła nagle są zajęte bo im się nie opłaca taka sprzedaż.Jeśli chodzi o szycie też nieraz zaznaczają żeczy niemożliwe do poprawnego wykonania ,a potem zrób bo już sprzedane ,a potem jak raz zrobisz to już przechodzi w standard.Nie przejmują się czy ty to zrobisz czy nie piszą na daną datę bo klient chciał ,no i pretęsje że niechcesz zrobić(nie że czasowo to niemożliwe tylko że niechcesz)Krawcową w Giacomo to człowiek w pułapce.No i czym więcej robi to mniej zarabia bo niema czasu handlować a tam tylko za handel płacą.Takrze to co w ogłoszeniu wynagrodzenie adekwatne do wyników pracy w przypadku krawcowych jest odwrotnie.Ta z największym warsztatem i wiedzą będzie zarabiała najmniej,ta co tylko skraca nagawki zawsze ma czas uhandlować sobie premie.J jeśli na salonie pojawia się dodatkowy etat zatrudnią sprzedawcę ,krawcową na pomoc nie ma co liczyć( że drugą zatrudnia bo dużo roboty)Lubiłam tę pracę ale też musiałam odejść.Lepiej w Dyskoncie spożywczym pracować mniejsza odpowiedzialność i lepsze traktowanie.

Tak7Nie
Bw
@Baba

Wystarczy przeczytać listę obowiązków w ofercie pracy dla krawcowej i wszystko jasne

Klient 10101010
Klient

Obsługa w salonie znajdującym się w Toruniu (Nowe Bielawy) zachowuje się strasznie... Wygłupy, śpiewanie, wysmiewanie- wygląda to co najmniej jakby wysmiewali klientów, aż nie chce się wchodzic na zakupy

Luk

A widział ktoś w Giacomo BHPowca kiedyś?

@Luk

Chyba że jakiś klient jest BHPowcem.

Potencjalny pracownik
Użytkownicy czekają na odpowiedź 196 dni.

Cześć, mógłby ktoś opisać pracę w Poznaniu, Kopanina 54 w dziale logistyki/planowania ? Jakich można oczekiwać zarobków? Jaka panuje atmosfera? Aplikowałem na stanowisko młodszego specjalisty ds. Planowania zapasu i będę wdzięczny za wszelkie przydatne informacje. Pozdrawiam

Ania

Mialam okazję poznać kierowniczke Giacomo Conti w Centrum Handlowe Jantar w Słupsku i jak traktuje swoich pracowników , straszne .Sytuacja która miała miejsce jakiś czas temu Obsługuje nas inna pracownica czym przychodzi kierowniczka z zaplecza która ogląda seriale na zapleczu i przy kasie mówi żeby pracownica nabiła na nią . O tej Pani jest bardzo zła opinia na galerii więc dobra rada oddemnie dla szefa tego sklepu żeby bardziej zwracał uwagę co się dzieje na salonach bo przez tą osobę nie chodzimy tam na zakupy tylko do konkurencji

Tak7Nie
KARMA
@Ania

Opinie o tym sklepie często krążą po galerii i to niezbyt dobre Kierowniczka prowadzi tam pewnego rodzaju reżim mianowicie ustawia ich pod swoje dyktando i to widać jak wychodzi na salon jaka jest aura . Dobrze ,że ktoś wkąnicu się odezwał co się dzieje na tym salonie!!!. Może teraz doprowadzi to do tego że zacznie się szanować pracownika a nie traktować jak śmiecia .!Nie niejednokrotnie poważa kompetencję swoich pracowników przy klientach żeby zrobić z nich głupie gdzie do obsługi personelu nie mam nic do zarzucenia .Zawsze miłe i uśmiechnięte dziewczyny. Sytuację które tam mają miejsce są zamiatane pod dywan, zastraszania pracownic to mały pryszcz przy tym co się tam dzieje .Szkoda ,że szefostwo ma to gdzieś i pozwala tej kobiecie znęcać się nad pracownikami! Sama siedzi i pierdzi w stołek a robotę robi zespół przykre ,że jest taka hierarchia . Oby karma wróciła do tej kobiety....

przewidywalna

Może właściciele przemyślą sprawę i wrócą do koncepcji otwierania salonów w innych lokalizacjach niz Galerie Handlowe. Na jesień nowy wirus w 2021 kolejny i co wtedy? Znowu Centra Handlowe pójdą na pierwszy ogień do zamknięcia.

@przewidywalna

Szef pewnie i tak będzie patrzył tylko żeby zatrudnić kogoś kto pracował wcześniej w bardziej znanym i bardziej markowym sklepie i ściągnie mu tłumy klientów, a coieisac będzie płacz i lament dlaczego na salonach w "podrzędnych" miastach nie jest wyrobiony cel, bo przecież to jest najważniejsze. Po trupach do celu. (niestety). A w ramach pandemii myśli, że jak napisze list do kogoś wyżej to ktoś go odczyta, jeszczeoze odpisze i pomoże. Śmiechu warte. Jak brakuje pieniędzy wystarczyłoby sprzedać kilka swoich luksusowych zabawek i na pewno znalazłoby się dużo więcej pieniędzy. Niestety w czasach jakie panują dzisiaj ludzie tak robią, bo liczy się dla nich zachowanie miejsca pracy niż podwiezienie swojego tyłka porshe z najdroższym zegarkiem na ręku.

Tak8Nie
@123

Najlepiej, żeby prezes firmy jeździł polonezem, a jego pracownicy mercedesami. Patrząc na ludzi pracujących na salonach, bardzo dobrze zarabiają. Drogie, markowe ciuchy itp... wiec czemu ból (usunięte przez administratora) ze ktoś ma porche i drogi zegarek? Aaa i najlepiej zatrudniać ludzi, którzy nie umieją sprzedawać żeby stali i za to im płacić????‍♀️

Tak4Nie
@Zadziwiona

Nie.Ale osoby pracowite nie są nagradzane tylko te co cyferkę zrobią nieważne czyim kosztem.Może innego pracownika? Może poza zrobieniem cyferki nawet po sobie posprzątać niechcą bo nie muszą bo szef i tak za cyferkę nagrodzi.Reszta się nie liczy.

Yyy
@Xxx

Dokładnie tak. To że ktoś jest kierownikiem w salonie wcale nie znaczy że jest inteligenty. Kierownicy myślą że mogą wszystko mają przyzwolenie z góry gnębią młode osoby, niszczą je psychicznie , kradną klientów i stąd też mają takie dobre rankingi. Ale szefostwa to nie interesuje że niby kierownik który nawet matury nie ma stawia się ponad wszystkich. I to że to nie kierownik sprawia że salon prosperuje tylko zespół. A to on odwala brudna robotę a kierownik przypisuje sobie wszystko. Straszne ale prawdziwe. W salonie w którym pracowałam co druga nowa dziewczyna jechała na tabletkach uspokajających bo nie dawała rady z kierownikiem i regionalni o tym wiedzieli ale nic nie zrobili bo niby kierownik robił obroty. Bo kradła klientów robiła przekręty. I co fajne dziewczyny poptistu odchodziły bo nie miały odwagi się postawić bo zniszczyła by im życie w pracy...

Tak3Nie
@Yyy

Pracownik pracownika też lubi wykorzystać a kierownik lubi jak wilkiem na siebie patrzą.Byle tylko cyferka była.Jakby w fajnej atmosferze się nie dało .Widocznie na tabletkach lepiej się sprzedaje wg szefa.po to ten obłęd

Płock
Użytkownicy czekają na odpowiedź 237 dni.

Czy ktoś coś o pracy w salonie w Płocku?

Tak6Nie9
Bjuti
@Zadziwiona

Jak jesteś kierowniczką to na pewno i dobrze zarabiasz i masz bardzo dobry kontakt z szefem jak i regionalnym. Kto z nimi nie ma dobrych kontaktów. No chyba że jesteś brzydka, ale na rozmowie kwalifikacyjnej raczej bardziej liczy się wygląd a premia od tego ile więcej pokażesz nóg albo dekoltu aniżeli od Twoich umiejętności. Akurat spoufalanue się w firmie z przełożonymi jest tutaj na porządku dziennym. Więc jeśli ktoś jest lojalny wobec swojej drugiej połówki jeśli ja ma to nie polecam pracy. Jedynie geje w tej firmie mają plusy, bo nikt ich nie ocenia za wygląd ani za krótkie rozmowy pouczające na zapleczu. Szef to akurat lepiej, żeby się zainteresował firmą i poodwiedzał sklepy, zobaczył jak się pracuje z ludźmi w niektórych punktach, a nie razem z regionalnymi wlepiali wzrok w ekrany swoich laptopów i bawili się w "Wielkiego Brata" obserwując na kamerkach co Zosia z Asią robią i dlaczego Pan, który zarabia średnio miesięcznie 2000 zł nie kupił u nas kurtki, która jest warta 150 zł a cena na metce to 800, ale w ramach wymyślonej promocji możemy my sprzedać ją za 600 zł, żeby tylko był jakiś utarg. Zapewne komuś umieszczając wpis nie chodziło o to, tak jak Pani zbulwersowana napisała, żeby zatrudniać każdego i także tych co nic nie potrafią, ale żeby jawnie nie mówić przyszłym pracownikom, że liczą na ściągnięcie dobrych i kasiastych klientów z innych bardziej "prestiżowych" firm. Zero jakiejokolwiek dyscypliny panującej w firmie. I nowy dyrektor, który został zatrudniony i sam niewiele wiedząc o firmie, salonach i pracownikach zaczął wprowadzać zmiany, uczyć starych pracowników jak się handluje, nie znając specyfiki klientów w różnych regionach.

Tak10Nie
@Bjuti

Bardzo fajna opinia mimo że nie jest jakoś okropnie w tej firmie,to faktycznie ani szef ani regionalni nie mają pojęcia kto i co stoi za sukcesem niektórych salonów a porażką innych .Po prostu nie znają swoich pracowników patrzą tylko na cyfry.To jacy są bezradni pokazał ostatni okres.Brak procedur organizacji i konkretnych decyzji.

@Bjuti

Srednio płacą 80 procent......

Zdegustowany

Tak29Nie3
Mała
@Zdegustowany

W Świdnicy mamy całą pensję bez premi tak mówią ludzie czy to prawda

@Mała

A co z kwietniową wypłatą? cos wiecie. ....??

Ehh
@Outletowa

Ciezko się dowiedzieć? Nie macie kierowników? Kierowników regionalnych? Czy to taki problem ??? My dostajemy wypłaty tylko trzeba wziąć tel i się dowiedzieć a nie siedzieć i wróżyć ...

@Outletowa

to nie takie proste, kierownicy i ich kompetencje..., odpowiadają tylko zdawkowo, sami się boją o własne... pewne jest tylko to że się niektórzy mocno zdziwią i znów pożałują że nie zmienili pracy jeszcze kilka miesięcy temu.

Yo
@Luk

Dostaną tarcze to nic wam nie grozi.... tyle ze marne pieniądze. A prawda jest taka ze nawet gdyby zmienili prace wcześniej nic by to nie zmieniło bo cała polska jedzie na tym samym wózku.... będzie ciężko bardzo ciężko... :(

@Ehh

tyle ze moja kierowniczka nic nie wie. ..

do outletowa

z jakiego salonu jestes?

Ehh
@Outletowa

Nie dostałaś wypowiedzenia? Jesteś na umowę o prace? Możesz wziąć L4 bedziesz miała 80% masz małe dziecko weź opiekuńcze 80% weź urlop płatny.... i tak dostaniesz tylko 80% w tej chwili. Dziwna masz kierowniczkę ze nie potrafi Ci dać żadnej odpowiedzi... wiec sama się zabezpiecz :)

XYZ
@Mała

Chyba takie pyta nie trzeba kierować do szefostwo, regionalnych lub kierownictwa A nie jakieś podrzędne forum ...

Zostaw merytoryczną opinię o Giacomo Conti - Poznań

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Giacomo Conti