BMW Olszowiec

2 Dodaj merytoryczną opinię
Pytanie
 Pytanie

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem zespołu BMW Olszowiec?

Zombie
Były pracownik

Zarobki w dziale handlowym 3 - 30tys miesiecznie. Serwis 3-20 tys miesięcznie . Wszystko zależy od umiejętności. Administracja księgowość recepcja czyli działy które nic nie generują poza kosztami zarabiają mniej. Pewnie koło 4-7k. Ogólnie atmosfera ok, psuje ja tylko dyrektor sprzedaży pani Alicja która jest znienawidzona przez wszystkich pracowników którzy muszą udawać że ja lubią. Ale teraz urodzila i jest lepiej. Nie ma jej. Haha.

Sebastian X4
Klient

Szanowni Państwo. Niezbyt przyjemny przypadek sprawił (nieoczekiwana awaria mojej X4 nieopodal Poznania), że laweta dowiozła mnie w nocy akurat do BMW Olszowiec Poznań. Wstępna diagnoza nie napawała optymizmem, a wręcz przeciwnie - brzmiala jak wyrok wysokiej grzywny :( Moje szczęście polegało zaś na tym, że trafiłem akurat tutaj, do tego serwisu i na - to chyba najważniejsze w tej opowieści - na taki personel. Miły, profesjonalny, zaangażowany i stojący po stronie najważniejszej części marki - czyli klienta... Szczególne podziękowania składam Panu Filipowi Bartosiakowi, który okazał się bardzo pomocy, wyrozumiały i cierpliwy. bardzo mu dziękuję. Korzystając z okazji składam podziękowania pozostałej części personelu BMW Olszowiec, mechaniko, testerom oraz Panim z recepcji, spotkanie których na swej drodze potwierdza, że marka BMW nie przez przypadek jest marka Premium. Serdecznie wszystkim Państwu dziękuję oraz życzę powodzenia i radości z dalszej pracy w tym salonie. z poważaniem, Sebastian

Zobacz wszystkie opinie (85)

Recepcjonistka 2018-08-03 14:27 przez bezpłatnypracownik

Przebieg rekrutacji

Z pozoru jednoetapowa rekrutacja, po czym zaproszenie na dzień próbny, który okazał się DARMOWY. 8 GODZIN PRACY ZA DARMO.

Pytania

Coś o sobie, Doswiadczenie w branży Dojazd

  • Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Nie dostałem pracy
BMW Olszowiec