Opinie o Kancelaria Gospodarcza Feniks i Wspólnicy Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Kancelaria Gospodarcza Feniks i Wspólnicy Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Kancelaria Gospodarcza Feniks i Wspólnicy Sp. z o.o. o rekrutacji.


Branże: Biura rachunkowe
Biura rachunkowe Poznań

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kancelaria Gospodarcza Feniks i Wspólnicy Sp. z o.o. w Poznań

Patrycja Nowy wpis
Były pracownik

Pracowałam w Kancelarii Feniks na ul. Pionierskiej 8 w Poznaniu. Nie polecam podejmować współpracy z tym pracodawcą. Wypłaty na minimalnym poziomie. Nie warto nabierać się na obiecywane premie na poziomie 15.000 - 20.000 zł. Atmosfera w pracy jest nieprzyjemna. Kancelaria nie oferuje żadnych benefitów. Jest to firma, która bardzo powoli się rozwija, więc nie jest to na chwilę obecną pewny pracodawca. To był NAJGORSZY pracodawca, u którego pracowałam.

Anna Nowy wpis
Były pracownik

W Kancelarii Feniks (Pionierska 8, 61-492 Poznań) panuje bardzo nieprzyjemna atmosfera, w szczególności od momentu, kiedy pracuje tam jedna osoba, która pozwala sobie na nierówne traktowanie innych, zrzucanie na nich winy, obrażanie oraz lekceważenie. Wynagrodzenie to zazwyczaj płaca minimalna plus niewielka premia. Dodatkowo zdarzyło się, że wypłata nie była wypłacona na czas. Brak jakichkolwiek benefitów. Praca jest w 100% stacjonarna. Niektórzy pracownicy mają więcej przywilejów i są chronieni przez zarząd, mimo wielu popełnionych przez nich błędów oraz niestosownych zachowań w pracy. Firma boryka się z problemami finansowymi. Zdecydowanie nie polecam.

Administrator

Dzien dobry, Szukam byłych pracowników których można zapytać na temat miejsca zatrudnienia. Czy warunki zatrudnienia są w porządku? Dziękuje szczerze za odpowiedź.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna

Zostaw merytoryczną opinię o Kancelaria Gospodarcza Feniks i Wspólnicy Sp. z o.o. - Poznań

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w Kancelaria Gospodarcza Feniks i Wspólnicy Sp. z o.o.?

  Zobacz opinie na temat firmy Kancelaria Gospodarcza Feniks i Wspólnicy Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Kancelaria Gospodarcza Feniks i Wspólnicy Sp. z o.o.
1/5 Na podstawie 1 ocen.
 • Zobacz wywiad
 • Pionierska 8
  61-492 Poznań
 • NIP: 7831830512 REGON: 388083940 KRS: 0000881601
gemius

Na podstawie badań Mediapanel prowadzonych przez Gemius w okresie od 1 marca do 31 marca 2024: wskaźniki "Real Users" platforma internet.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. GoWork.pl 3 634 470
 2. Pracuj.pl 3 137 130
 3. LinkedIn 3 035 232
 4. Olx.pl 2 564 298
Kancelaria Gospodarcza Feniks i Wspólnicy Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii