BIURO RACHUNKOWE EUROTAX SP. Z O.O. 60-408 POZNAŃ TAŃSKIEGO 4

Poznań

Opinie o BIURO RACHUNKOWE EUROTAX SP. Z O.O. 60-408 POZNAŃ TAŃSKIEGO 4

meku
użytkownik zarejestrowany

No właśnie powinno się trochę uważać na słowa @Marcin, no ale cóż kultury uczyć chyba nie ma co, a tak nawiasem mówiąc nieźle zarobki są w tej firmie, ponieważ w księgowości umowa o pracę jest i zarobki 3000+

Marcin

Eurotax to nic innego tylko [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Najchętniej pojechałbym ostrymi słowami, ale zachowam je dla nich, jak odwiedzę ich osobiście!!! Ludzie nie dajcie się naciągnąć!! (usunięte przez administratora)] Nie polecam nikomu

Zostaw opinię o BIURO RACHUNKOWE EUROTAX SP. Z O.O. 60-408 POZNAŃ TAŃSKIEGO 4 - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BIURO RACHUNKOWE EUROTAX SP. Z O.O. 60-408 POZNAŃ TAŃSKIEGO 4