Opinie o Fundacja Im. Królowej Polski Św. Jadwigi w Puszczykowo

counter
2 4 7 5 1
Zainteresowany Nowy wpis

Wiecie może coś o pracy w fundacji? Jakie wymagania trzeba spełniać?

Natalia Nowy wpis

Nie polecam , przyjełam na staż Pania staż sie odbył a pieniadzy nie moga od 7 miesiecy wypłacacić . W kazdym badz razie nie wchodzcie w zadne staże z ta fundacja bo bedziecie oszukani jak ja Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: oddac moje pieniadze

Krolowa fitnesu Nowy wpis

Byle uczestnikiem turnusu rehabilitacyjnego i jest bardzo zadowolona. Piekun grupy Szymon bardzo dobrze poradził sobie z grupą. Był odpowiedzialny pilnowal czy wszyscy biorą udział w zajęciach a nawet sam szedł sprawdzić czy dana osoba jest na zajęciach.

Administrator Nowy wpis

Czy warto zainteresować się firmą Fundacja im. Królowej Polski św. Jadwigi jako pracodawcą?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Andzia

Miejsce w którym nauczysz się jak wykorzystywać innych, albo będziesz wykorzystywana. Szefowie kręcą lewe interesy aby tylko wyrwać pieniądze dla tzw fundacji kosztem biednych i niepełnosprawnych ludzi. Faceci odwalają czarną robotę a łatwe panienki dają ciała prezesowi za stanowiska i kasę, sama miałam taka propozycję na sex za lepszą pensję, a kolega był zmuszony do preparowania dokumentów. Poprostu dno (usunięte przez administratora) i złodziejstwo.

Samanta
@Andzia

A ja sobie chwalę, nie dość, że porządny seks, to jeszcze, to jeszcze podniesiono mi pensję.

Olo

Opierają się na biednych , niepełnosprawnych, aby była frekfencja biorą wszystkich "z ulicy" na wyjazdy. Towarzystwo mieszane od biednych osób, po penerstwo najgorszego typu. Jednym słowem omijać szerokim łukiem.

Zostaw merytoryczną opinię o Fundacja Im. Królowej Polski Św. Jadwigi - Puszczykowo

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

2/5 Na podstawie 4 ocen.
  • Zobacz wywiad