Opinie o Eurojob Top Teams For Top Jobs Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Eurojob Top Teams For Top Jobs Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Eurojob Top Teams For Top Jobs Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eurojob Top Teams For Top Jobs Sp. z o.o. w Poznań

Oferta na produkcję maszynową lodów mnie tu przywiodła. Jak widać w zakładce operatora poszukują. Był ktoś tam na robocie może? komentarze tutaj są dawne, a ja chce w tym rejonie się rozeznać, zwłaszcza, że piszą o zakwaterowaniu przy Roermond, jak kwestie dojazdu tu wyglądają?

Czy w firmie Eurojob Top Teams For Top Jobs Sp. z o.o. praktykowane są premie/nagrody kwartalne/roczne? Na stanowisku Magazynier, na które poszukują na Pracuj.pl to dość istotna kwestia.

Halabala

Skoro nie ma o tym info w ogłoszeniu.... Poza tym żadne uitzendbureau nie dają ludziom na których zarabiają krocie żadnych bonusów. Jeśli agencja nie wali w kulki to już coś.

No nie stety Nowy wpis
@Halabala

Pracowałem przez tą agencje parę ladych lat temu zgarnęli nas z Poznania moze zapewnili nam transport do Holandii ale na tym się wszystko skończyło.Mieszkania tragedia tam gdzie powinno być zakwaterowane 10 osób mieszkało 25 wszyscy po wyżej spali na podłogach brak ogrzewania łazienki już nie wspomnę o kuchni czy lodówce.W Polsce obiecywanie pracy a tam brak przez 2 miesiące pracowałem tylko 7 dni z czego za mieszkanie w kontrakcie polskim pisało 65 € tyg.w holenderskim 98€tyg za transport mimo że byłem kierowca płaciłem tyle samo co inni 50€ tyg za paliwo brak dodatków jakich kolwiek to co piszą to jedna wielka ściema... Będą na rozmowie powiedziałem że znam angielski B2 ale nie mówiłem że też Holenderski rozmowa w biurze polegała na tym że między sobą rozmawiają po holendersku myśląc że wszyscy albo angelki albo noga z języka.po rozrzucali nas po norach gdzie życzyli sobie płacić krocie a nawet nie zapewnili pracy gdzie pisząc w ich śmiesznej umowie zapewniają prace min 5 dni w tyg po 8 godz.a w rzeczywistości co nie którzy mieli pracę raz w tyg i wypad na domek.Smieszne kary po 200€ za (usunięte przez administratora) w domku w którym człowiek był kwaterowany.dojazd do sklepu z jakiejś dziury pod Amsterdamem max 10km w obie strony gdzie najbliższy sklep był oddalony 20km w jedną stronę Dobrze ze znam Holenderski bo bym zgłodu zemrzal a pracy bym nie dostał sam sobie znalazłem by zarobić i móc spierd... Z tej nieudacznej agencji Znalazłem sobie prace 130 km od dej dziadowskiej agencji w holenderskiej agencji gdzie miło wspominam prace jak i koordynatorów z niej holenderskich jak i polskich przynajmniej tam warunki było bardzo dobre i praca tym bardziej odpowiednia wszystko na czas co tydzień. Nadal pod Amsterdamem mają swoją siedzibę gdzie werbują ludzi głupich i nie świadomych z Poznania Z tego co mi wiadomo już w Zlotowie nie ma tej zjeb.agencji i tego pośrednika o nazwisku Gata (usunięte przez administratora)

Administrator Nowy wpis

Interesuje mnie praca jako Pracownik magazynu w firmie Eurojob Top Teams For Top Jobs Sp. z o.o.. Ktoś tam pracuje? Co możecie powiedzieć na temat warunków oferowanych przez tę firmę?

Paulina Nowy wpis

Robię sobie właśnie przegląd agencji z Poznania. Tu widzę, że opinii dość dawno nie było. Z czego to wynika? Ostatnia na temat zakwaterowania zdaje się być dość słaba.. Obecnie na jakie warunki przy nim można się nastawiać? Dostanę zdjęcia itp., przed wyjazdem? Był ktoś ostatnio i oceni?

Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy Eurojob Top Teams For Top Jobs Sp. z o.o. po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku Kasjer, obsługa klientów, wykładanie towaru w Auchan. Jaki był jej rezultat?

Warunki na zakwaterowaniu były koszmarne, na ścianach plesn i grzyb, nieprzyjemny zapach w całym pokoju, praca całkiem ok, niestety mimo wczesniej obiecanej gwarancji godzin było ich znacznie mniej, po zgłoszeniu problemu z zakwaterowaniem i zbyt mała ilością godzin spychano mnie do kontaktu z coraz to kolejnymi osobami

NK

Chciałabym podzielić się pozytywną opinią o eurojob Lokacja w porządku, pokoje dwuosobowe, mieszkania bardzo zadbane Pani Martyna rekruterka jest osoba kompetentną oraz bardzo sympatyczna!

Anecix
@NK

Mnie tez rekrutrowala Pani Martyna :) Pozdrawiam!

Damian
@NK

Dalej Pani tam pracuje?

Damian

Hej, czy jest ktoś obecnie na miejscu w Amsterdamie i pracuje na wykładaniu towaru? Jeżeli tak to mógłby opowiedzieć jak wyglada zakwaterowanie? A jeśli czyta ktoś kto chce wyjechać to piszcie na e-mail dkdelic@gmail.com Z chęcią wyjadę z kimś żeby było raźniej :)

Tomasz

Czy ktoś pracujący przez tą agencję w supermarketach w Holandii (wykładanie towaru) mógłby się wypowiedzieć: - Czy można załatwić sobie zakwaterowanie na własną rękę? - Czy dojazd do miejsca pracy jest możliwy komunikacją miejską?

Hej
@Tomasz

Z tego co pamiętam nie trzeba korzystać z ich zakwaterowania, chociaż tak jest wygodniej bo masz transport załatwiony do pracy.

piotrek07

oferta aktualna?

Był ktoś z nimi w ostatnim roku i może się wypowiedzieć trochę o agencji?

Jasiek

Zastanawiam się czy agencja zmieni oferty jedynie na Polskę bo przez pandemię nie ma co liczyć na prace za granicą?

Szybki pracownik

A ile tam pracowałaś? Jak byłem w zeszłym roku na okres wakacji (4 mies) i mam zamiar wrócić. Co do tempa rekruterzy od razu mnie straszyli wręcz targetami, więc to nie tak, że jedziesz do pracy i jesteś zaskoczony, że nagle się wymaga od Ciebie szybkości. Co do zakończenia - moi znajomi mieli parę godzin, więc ja bym się cieszył na Twoim miejscu, że to aż cały weekend. Serio zachowali się mega.

Magdalena

Czy ktoś jeszcze miał problem z zakwaterowaniem? Faktycznie jest aż tak złe jak piszą w komentarzu poniżej?

Igor

Czy firma działa bez zmian? Zastanawiam się dlaczego nikt tu nie zagląda?

Zostaw merytoryczną opinię o Eurojob Top Teams For Top Jobs Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Eurojob Top Teams For Top Jobs Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Eurojob Top Teams For Top Jobs Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Eurojob Top Teams For Top Jobs Sp. z o.o.?

Eurojob Top Teams For Top Jobs Sp. z o.o.
  • 27 Grudnia 9A lok. 3-5
    61-803 Poznań

Eurojob Top Teams For Top Jobs Sp. z o.o.