BMW Olszowiec

2 Dodaj merytoryczną opinię
BMW Olszowiec
counter
2 70 72 5 1

Opinie o BMW Olszowiec

Adam Nowy wpis

Czy ktoś mógłby się wypowiedzieć na temat warunków pracy w BMW Olszowiec Leszno? Na pracuj.pl ogłoszenie na stanowisku doradca serwisu jednak z tego co wiem w Lesznie Olszowiec nie prowadzi serwisu. Chciałem podpytać kierownika w Lesznie ale jego kontakt ze strony internetowej w ostatnich dniach zniknął...

Pomocna?
TakNie4
Zgłoś
Maciej Nowy wpis
Były pracownik
@Adam

Zniknął bo został zwolniony 3 miesiące temu

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 91 dni.
 Pytanie

Ciężko jest w systemie 12/12 w BMW Olszowiec?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Zbyszek Nowy wpis

Dziś w IMP Poznań zwolniono kolejnych 7 osób. A u Was ilu dziś zwolnili?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Pracownik

Pracuje w tym(usunięte przez administratora)ale tylko dlatego bo muszę, codziennie stres i nerwy, zawsze wszystko mało, źle i za wolno, ogromna rotacja i (usunięte przez administratora) a pensje stoją w miejscu.

Pomocna?
Tak3Nie1
Zgłoś
Aleksandra
@Pracownik

To szkoda, że w BMW Olszowiec wynagrodzenie cały czas utrzymuje się na takim samym poziomie. A czy nawet Ci pracownicy, którzy pracują tam już wiele lat, nie mogą liczyć na jakieś specjalne dodatki do pensji?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
xyz
@Aleksandra

Jest tak wielka rotacja w dziale handlowym, że praktycznie nie ma tam "starych" pracowników...

Pomocna?
Tak2Nie
Zgłoś
Nice
@Aleksandra

Nie mogą...uciekają

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
MMM
Użytkownicy czekają na odpowiedź 122 dni.
 Pytanie

Witam, znalazłem ofertę pracy w Lesznie jako doradca serwisu. Czy ktoś może podzielić się informacją na temat atmosfery, zarobków, rozwoju w Lesznie?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Janusz
 Pytanie

Witam Od paru dni przedstawiciel BMW Olszowiec chce mnie umówić na rozmowę kwalifikacyjną na stanowisko doradcy handlowego. Wiem, że inni handlowcy z różnych salonów też dostali takie propozycje. Rozmawiałem z ludźmi, który pracowali dla BMW Olszowiec i zdecydowana większość była zgodna w tym, że w firmie panuje niesamowita rotacja pracowników. Czy użytkownicy tego forum mogą wypowiedzieć się w tej sprawie? Co jest przyczyną tych fatalnych opinii?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Grażyna
@Janusz

Jak wrócisz do wcześniejszych opinii to znalazłbyś odpowiedź na pytanie o rotacje. Wiele osób tutaj to potwierdza. Zdecydowałeś się na udział w rekrutacji BMW Olszowiec?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Pytanie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 241 dni.
 Pytanie

Wiele osób zainteresowałaby kwestia, związana z możliwością rozwoju w BMW Olszowiec. Czy taka w ogóle w niej istnieje?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Piotr Nowak

Jestem klientem firmy nie rozumiem dlaczego czepiacie się działu handlowego ja ostatnio odbierałem auto i jestem pod dużym wrażeniem obsługi Pani Doroty Wicher pełen profesjonalizm , sam pracuje w handlu od 30 lat i życzyłbym sobie takiego pracownika , pozostała część obsługi handlowej również bez zarzutu wydawali mi samochód w Wigilię i nie odczułem abym im w pracy przeszkadzał. Pozdrawiam Piotr Nowak

Pomocna?
Tak5Nie4
Zgłoś1
Bazuka

Szymon moze ty kiepskim pracownikiem byles ze nie mieli szacunku do ciebie. Latwo oczerniac ale moze watro zrobic rachunek sumienia i samemu siebie ocenic.

Pomocna?
Tak2Nie6
Zgłoś
Szymon

Brak szacunku do pracowników

Pomocna?
Tak6Nie
Zgłoś
Grażyna
@Szymon

Czy możesz napisać coś więcej w tym temacie? Bardzo mnie ciekawi, co konkretnie masz na myśli poprzez ten wpis i jednocześnie proszę Cię o podanie jakiś przykładów, które na taką, a nie inną opinię wpływają. Czy podzielisz się z nami czymś jeszcze?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
PM

Nie Polecam. Brak szacunku dla pracownika oraz narzędzi pracy, zrzucanie dodatkowych prac nie związanych z obowiązkami to norma, dział blacharni dodatkowo uszkadza auta by zyskać dodatkowe środki.

Pomocna?
Tak12Nie3
Zgłoś5
Elżbieta
@PM

Co masz na myśli mówiąc o tych uszkodzeniach? Czy jest to spowodowane premią za wykonanie dodatkowych usług? To bardzo poważne oskarżenie skierowane do kolegów z pracy. Może warto porozmawiać na ten temat z kadrą zarządzającą. Daj znać jak przebiegła rozmowa.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
PM
@Elżbieta

Na szczęście zakończyłem współpracę z tym Dealerem

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Pytanie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 347 dni.
 Pytanie

Czy rozmowa kwalifikacyjna odbywa się w siedzibie firmy BMW Olszowiec?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Doors

Praca w tej firmie to tylko stres i nerwy. Nie polecam. Tragedia i dramat

Pomocna?
Tak2Nie1
Zgłoś
Edward
@Doors

Z tego co piszesz atmosfera nie jest najmocniejsza strona zatrudnienia. A inne sprawy takie jak wysokość wypłaty, czy stabilna umowa o pracę? Możesz więcej napisać.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Autko
@Edward

Polecam. Fajna ekipa

Pomocna?
TakNie4
Zgłoś
Hooj

Bmw smorawinski przy olszowcu to gigant na każdym kroku

Pomocna?
Tak5Nie
Zgłoś
Shinsen

Jestem klientem BMW od wielu lat , niestety Servis Olszowiec nie daje rady . Drugie auto zakupione w tym salonie. Przeglądy serwisowe umawiane na konkretną godzinę zawsze opóźnione . Przez telefon informują , że otrzymam auto zastępcze a na miejscu okazuje się że nie ma takiej możliwości . Brak komunikacji i kompletny chaos, nikt nic nie wie . Servis i salon na pewno nie na poziomie piemium. Odradzam serdecznie chyba, ze ktoś lubi siedzieć z filiżanka kawy i czekać godzinę na informacje . Mojego kolejnego auta na pewno nie kupię u Olszowca tylko wybiorę konkurencje.

Pomocna?
Tak6Nie
Zgłoś
DADA

Szanowni Państwo dodaję opinię po raz drugi bardzo nie rzetelny serwis , (usunięte przez administratora)mnie wymieniając nie ten element co potrzeba , bardzo nie uczciwy serwis uszkodzili samochód najpierw się przyznali póżniej odwrócili kota ogonem , pragnę przestrzec przed nie uczciwą stacją ASo

Pomocna?
Tak4Nie
Zgłoś
konrad

Dzień Dobry.Chciałbym podziękować Pani Monice Knebel za pomoc w załatwieniu formalności .Oceniam jej pomoc bardzo pozytywnie. Dziekuję za kompetentną,życzliwą i miła obsługę obsługę.Z powazaniem W.Kałasz PO 8P760

Pomocna?
Tak4Nie
Zgłoś
PM

Brak szacunku do pracownika, wokół każdego tworzą się pomówienia w różnych działach, krzywe spojrzenia, plotki oraz wykorzystywanie do różnego rodzaju prac nie związanych z obowiązkami osoby o danym stanowisku. Brak narzędzi pracy lub bagatelizowanie ich uszkodzenia lub zużycia. Wszystko dla zysku firmy, zwłaszcza powiększanie szkód aut po wypadku w dziale blacharni. Doradcom radzę zmienić nastawienie i spojrzeć oczami "kolegi z pracy". Pozdrawiam i życzę powodzenia.

Pomocna?
Tak7Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
kara

Witam już raz zostaliśmy potraktowani bez odpowiedzi a teraz już drugi tydzień czekam za oferta na e-maila po uprzedniej rozmowie telefonicznej i nie ma jak tu kupic samochód z takim podejściem do klienta musiałam skorzystać z oferty BMW gdzies indziej tam zostałam mi przedstawiona oferta natychmiast .Czyli nie polecam

Pomocna?
Tak4Nie
Zgłoś
Irek

Idealnie nigdzie nie jest ale jestem pewna, że pracownicy również nie są idealni.

Pomocna?
Tak3Nie1
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna

Zostaw merytoryczną opinię o BMW Olszowiec - Poznań

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

BMW Olszowiec