Opinie o BMW Olszowiec

Nic specjalnego. Firma na chwile

cśśś

Dla mnie najważniejsze jest to, że stabilne zatrudnienie jest u nich zapewnione, a skoro umowa jest w pełni respektowana, to się wcale nie dziwię, że atmosfera tak znacząco się u nich poprawiła. Ważne dla mnie jest to, że dbają o swoich pracowników.

Observer

Doskonale, że ma rynku poznańskim pojawi się nowy silny dealer BMW Inchape. Mam nadzieje, że klienci Smorawińskiego i Olszowca masowo będą przechodzić do BMW Inchcape. Oby jak najwięcej !

premium

Żenada , odszedłem z tej firmy jakiś czas temu... Marka premium , a nie zarobisz jak w Dacia... Ciekawe , czy w Niemczech też mają takie same zarobki...

observer

Czasami wejdę na stronę firmy w zakładkę KONTAKT. Administrator strony pewnie nie nadąża zmieniać nazwisk osób tam pracujących w poszczególnych działach, ponieważ zbyt długo tam nie zabawią. Jeszcze raz - omijać szerokim łukiem.

Alicja

Firma szuka obecnie głównej księgowej. Czy warto do BMW Olszowiec aplikować?

gosc123

Dzięki

gosc123

Hej ma ktoś nr kom do kierownika Adama co jeździ czerwonym BMW pilny kontakt Dziękuję za pomoc

rebus

Omijać z daleka. Opinie jak się przekonałem prawdziwe. Dostałem od nich propozycję pracy lecz zrezygnowałem za wczasu. Kasę obiecują, a na umowie jest minimalna krajowa.

Observer

Nie chodzi o żalenie się tylko rzetelną informację o klimacie w tym zakładzie. PS: Stosunkowo niedawno odeszły rownież dwie kolejne dziewczyny-z serwisu i kasjerka.

sprawiedliwy

Jeśli nie wypłacają pensji w terminie to od tych spraw jest Państwowa Inspekcja Pracy. Ludzie ogarnijcie się jeśli na to pozwalacie to sami strzelacie sobie w kolano. Jeśli nie chcą respektować prawa jako pracodawcy to niech sami sobie pracują. Trzeba z takimi pracodawcami robić porządek a nie się żalić.

Właśnie odzedł Dyrektor-VicePrezes, jakis czas temu zwolnili informatyka, firma schodzi na psy. Teraz szukają znowu kasjerki. ( usunięte przez administratora )

niepisana zasada

Jeśli Aśka P. będzie w Cat to nowych modeli więcej nie sprzedacie.

Observer

czepiacie się, jak ma tylko ZSZ skończona to czym moze sie pochwalić?

jk

"Folwark zwierzęcy"-George’a Orwella, oto obraz firmy

observer

Czytaj opinie ludzi, którzy mieli wątpliwą przyjemność - również ja - pracy w tej firmie! Z perspektywy czasu cieszę się, że mnie tam nie ma.

plecak

Powiem tak: Super marka, firma rewelacja; opinie są naprawdę krzywdzące pracodawce, Pana dyrektora, prezesa, jego asystentkę, wspaniałą kadrową. Ogólnie klimat fajny, rodzinny, kasa jak na branże moto jedna z najlepszych w kraju ( czasem się spóźnią, ale da się przełknąc) szef sprzedaży wspiera handlowców, wykazuje dużą empatie jak i cała firma zresztą.... ŻARTOWAŁEM hahahaha mega SYF !

WARNUNG

Niektóre niepochlebne wpisy na temat różnych praktyk w tej firmie są usuwane. Szkoda, bo im więcej takich - niestety - prawdziwych opinii, tym mniej ludzi będzie tracić czas podejmując tam pracę.

księgowy

Czy ktoś wie dlaczego ta firma tak często szuka/zmienia księgowego? Co chwila nowa oferta pracy na to stanowisko się pojawia, ktoś coś wie?

gość

widze że szukają ksiegowgo. Warto startowac? Opinie generalnie są złe...czy ktoś wie czemu szukaja?

RR

Gjenek ma racje. Mietek byl psycholem jakich malo. Teraz mlody Olszowiec chwycil wladze i wszystko spowrotem stawia na nogi. Wywalili wszystkich nierobow i zlodzieji remontujom salon i przyjmujom nowych ludzi. Pieniondze sa OK ale trzeba zasuwac

jk

to powiedz kto taki istotny wrócił? Szczurza morda z Trójmiasta?

Gjenek

Pracowałem w tej firmie i stwierdzam, że część komentarzy które przeczytałem jest prawdziwa. Ale tylko część. Zdecydowana większość "brzydkich" praktyk miała miejsce za "panowania" wyżej wspomnianego Mietka, teraz jest tam podobno znacznie lepiej. Dowodem na to są ludzie którzy wrócili do Olszowca po odejściu Mietka.

pracownik-ex

do uleczki - w 90% to prawda co tu jest i było napisane. mnie juz tu nie ma i nie żałuje

(-:

Pozdrawiam mame i tatusia. Buziaczki.

byłypracownik

Pracowałem w BMW 2 lata i bywało różnie.Nie ma firmy w której nie trzeba nic robić a trzeba przyznać,że firma zapewnia wszystkie potrzebne narzędzia.Fakt,że wypłata jest w dwóch ratach,trochę psuje planowanie swojego budżetu,zwłaszcza,że większość z Nas ma kredyt na 30 lat ale jeśli to Tobie odpowiada to zachęcam.Ja pracowałem za czasów Mieczysława i myslę,że poprostu na niego nadszedł już czas bo doprowadziłby firmę do upadku i odebrania koncesji ale wiele dobrego mu zawdzięczam i zawsze będę go dobrze wspominał-choć był czlowiekiem nieprzewidywalnym :-). Wojtek-powodzenia.

bmw

to się zgadza, "młody" nigdy nie stworzyłby takiej firmy jak Mietek - za mało rozgarnięty jest.

plk

CO U CIEBIE? PO STAREMU? PO STAREMU TO JA MAM FIRME...

Marta

Byłam na rozmowie w BMW. rekrutacja to porażka. (usunięte przez administratora) .nic konkretnego. dajcie sobie spokoój z ta firmą.

znajomy

firma na 2-3 miesiace i ucieczka, rotacja duża, wymagania duże a wynagrodzenia na raty i po terminie.

Zostaw opinię o BMW Olszowiec - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BMW Olszowiec