2 Dodaj opinię
2 70 66 5 1

Opinie o BMW Olszowiec

Janusz Nowy wpis
Nazwa działu: Handlowy

Witam Od paru dni przedstawiciel BMW Olszowiec chce mnie umówić na rozmowę kwalifikacyjną na stanowisko doradcy handlowego. Wiem, że inni handlowcy z różnych salonów też dostali takie propozycje. Rozmawiałem z ludźmi, który pracowali dla BMW Olszowiec i zdecydowana większość była zgodna w tym, że w firmie panuje niesamowita rotacja pracowników. Czy użytkownicy tego forum mogą wypowiedzieć się w tej sprawie? Co jest przyczyną tych fatalnych opinii?

Grażyna Nowy wpis
@Janusz

Jak wrócisz do wcześniejszych opinii to znalazłbyś odpowiedź na pytanie o rotacje. Wiele osób tutaj to potwierdza. Zdecydowałeś się na udział w rekrutacji BMW Olszowiec?

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 66 dni.

Wiele osób zainteresowałaby kwestia, związana z możliwością rozwoju w BMW Olszowiec. Czy taka w ogóle w niej istnieje?

Piotr Nowak Nowy wpis
Nazwa działu: Handlowy

Jestem klientem firmy nie rozumiem dlaczego czepiacie się działu handlowego ja ostatnio odbierałem auto i jestem pod dużym wrażeniem obsługi Pani Doroty Wicher pełen profesjonalizm , sam pracuje w handlu od 30 lat i życzyłbym sobie takiego pracownika , pozostała część obsługi handlowej również bez zarzutu wydawali mi samochód w Wigilię i nie odczułem abym im w pracy przeszkadzał. Pozdrawiam Piotr Nowak

Tak2Nie1
Nazwa działu: Handlowy

Pracuje w tym(usunięte przez administratora)ale tylko dlatego bo muszę, codziennie stres i nerwy, zawsze wszystko mało, źle i za wolno, ogromna rotacja i (usunięte przez administratora) a pensje stoją w miejscu.

Tak2Nie
Aleksandra
@Pracownik

To szkoda, że w BMW Olszowiec wynagrodzenie cały czas utrzymuje się na takim samym poziomie. A czy nawet Ci pracownicy, którzy pracują tam już wiele lat, nie mogą liczyć na jakieś specjalne dodatki do pensji?

xyz
@Aleksandra

Jest tak wielka rotacja w dziale handlowym, że praktycznie nie ma tam "starych" pracowników...

Bazuka

Szymon moze ty kiepskim pracownikiem byles ze nie mieli szacunku do ciebie. Latwo oczerniac ale moze watro zrobic rachunek sumienia i samemu siebie ocenic.

Tak2Nie2
Szymon
Nazwa działu: Handlowy

Brak szacunku do pracowników

Tak5Nie
Grażyna
@Szymon

Czy możesz napisać coś więcej w tym temacie? Bardzo mnie ciekawi, co konkretnie masz na myśli poprzez ten wpis i jednocześnie proszę Cię o podanie jakiś przykładów, które na taką, a nie inną opinię wpływają. Czy podzielisz się z nami czymś jeszcze?

Nazwa działu: Produkcja

Nie Polecam. Brak szacunku dla pracownika oraz narzędzi pracy, zrzucanie dodatkowych prac nie związanych z obowiązkami to norma, dział blacharni dodatkowo uszkadza auta by zyskać dodatkowe środki.

Tak11Nie2
Elżbieta
@PM

Co masz na myśli mówiąc o tych uszkodzeniach? Czy jest to spowodowane premią za wykonanie dodatkowych usług? To bardzo poważne oskarżenie skierowane do kolegów z pracy. Może warto porozmawiać na ten temat z kadrą zarządzającą. Daj znać jak przebiegła rozmowa.

@Elżbieta

Na szczęście zakończyłem współpracę z tym Dealerem

TakNie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 172 dni.

Czy rozmowa kwalifikacyjna odbywa się w siedzibie firmy BMW Olszowiec?

Doors

Praca w tej firmie to tylko stres i nerwy. Nie polecam. Tragedia i dramat

Edward
@Doors

Z tego co piszesz atmosfera nie jest najmocniejsza strona zatrudnienia. A inne sprawy takie jak wysokość wypłaty, czy stabilna umowa o pracę? Możesz więcej napisać.

Autko
@Edward

Polecam. Fajna ekipa

TakNie2
Hooj
Nazwa działu: Handlowy

Bmw smorawinski przy olszowcu to gigant na każdym kroku

Shinsen
Nazwa działu: Handlowy

Jestem klientem BMW od wielu lat , niestety Servis Olszowiec nie daje rady . Drugie auto zakupione w tym salonie. Przeglądy serwisowe umawiane na konkretną godzinę zawsze opóźnione . Przez telefon informują , że otrzymam auto zastępcze a na miejscu okazuje się że nie ma takiej możliwości . Brak komunikacji i kompletny chaos, nikt nic nie wie . Servis i salon na pewno nie na poziomie piemium. Odradzam serdecznie chyba, ze ktoś lubi siedzieć z filiżanka kawy i czekać godzinę na informacje . Mojego kolejnego auta na pewno nie kupię u Olszowca tylko wybiorę konkurencje.

Tak5Nie
DADA

Szanowni Państwo dodaję opinię po raz drugi bardzo nie rzetelny serwis , (usunięte przez administratora)mnie wymieniając nie ten element co potrzeba , bardzo nie uczciwy serwis uszkodzili samochód najpierw się przyznali póżniej odwrócili kota ogonem , pragnę przestrzec przed nie uczciwą stacją ASo

konrad

Dzień Dobry.Chciałbym podziękować Pani Monice Knebel za pomoc w załatwieniu formalności .Oceniam jej pomoc bardzo pozytywnie. Dziekuję za kompetentną,życzliwą i miła obsługę obsługę.Z powazaniem W.Kałasz PO 8P760

Nazwa działu: Produkcja

Brak szacunku do pracownika, wokół każdego tworzą się pomówienia w różnych działach, krzywe spojrzenia, plotki oraz wykorzystywanie do różnego rodzaju prac nie związanych z obowiązkami osoby o danym stanowisku. Brak narzędzi pracy lub bagatelizowanie ich uszkodzenia lub zużycia. Wszystko dla zysku firmy, zwłaszcza powiększanie szkód aut po wypadku w dziale blacharni. Doradcom radzę zmienić nastawienie i spojrzeć oczami "kolegi z pracy". Pozdrawiam i życzę powodzenia.

Tak6Nie

kara

Witam już raz zostaliśmy potraktowani bez odpowiedzi a teraz już drugi tydzień czekam za oferta na e-maila po uprzedniej rozmowie telefonicznej i nie ma jak tu kupic samochód z takim podejściem do klienta musiałam skorzystać z oferty BMW gdzies indziej tam zostałam mi przedstawiona oferta natychmiast .Czyli nie polecam

Irek

Idealnie nigdzie nie jest ale jestem pewna, że pracownicy również nie są idealni.

3cj50

nikt normaln nie wytrzyma dluzej niz kilka miesiecy , (usunięte przez administratora) Moje sugestie dla BMW Olszowiec: doceniajcie pracownikow zamiast rekrutowac co chwile kogos nowego Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: docenic pracownika i okazac mu szacunek

Centrum informacji

Nie polecam nikomu! Chyba że ktoś chce mieć markę premium w cv. (usunięte przez administratora) Moje sugestie dla BMW Olszowiec: Zmiany struktury zarządu . (usunięte przez administratora) Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Zmienić diametralnie wszystko w podejściu do pracownika

Tak2Nie
Elżbieta

Na stronie internetowej BMW Olszowiec rzeczywiście nie ma żadnej rekrutacji @bezpłatnypracownik. Sytuacja, którą opisujesz była w jakiś sposób wyjaśniana? Wcześniej nikt nie pisał na forum o tego typu sytuacjach więc może zaszło jakieś nieporozumienie?

Andrzej

Czy tak dobrze się pracuje , że zapomnieliście o forum?

Tak1Nie

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa istotną rolę. Czy tak samo jest w BMW Olszowiec? Napiszcie, co sądzicie na ten temat!

Robert

Jaki jest powód, że tak rzadko piszecie?

Nic specjalnego. Firma na chwile

Tak25Nie1

cśśś

Dla mnie najważniejsze jest to, że stabilne zatrudnienie jest u nich zapewnione, a skoro umowa jest w pełni respektowana, to się wcale nie dziwię, że atmosfera tak znacząco się u nich poprawiła. Ważne dla mnie jest to, że dbają o swoich pracowników.

Observer

Doskonale, że ma rynku poznańskim pojawi się nowy silny dealer BMW Inchape. Mam nadzieje, że klienci Smorawińskiego i Olszowca masowo będą przechodzić do BMW Inchcape. Oby jak najwięcej !

Tak41Nie

Jolanta, Bremen
@Observer

Zgadzam się... Mam niemieckie doświadczenie w obsłudze klienta BMW. Chętnie przeniosę je na rodzimy grunt

Tak9Nie

premium

Żenada , odszedłem z tej firmy jakiś czas temu... Marka premium , a nie zarobisz jak w Dacia... Ciekawe , czy w Niemczech też mają takie same zarobki...

Tak22Nie
observer

Czasami wejdę na stronę firmy w zakładkę KONTAKT. Administrator strony pewnie nie nadąża zmieniać nazwisk osób tam pracujących w poszczególnych działach, ponieważ zbyt długo tam nie zabawią. Jeszcze raz - omijać szerokim łukiem.

Tak28Nie
Alicja

Firma szuka obecnie głównej księgowej. Czy warto do BMW Olszowiec aplikować?

Moze Ciebie @Miszko koledzy robia w balona, mnie nie

gosc123