2 Dodaj merytoryczną opinię
counter
2 70 72 5 1

Opinie o BMW Olszowiec

Adam Nowy wpis

Czy ktoś mógłby się wypowiedzieć na temat warunków pracy w BMW Olszowiec Leszno? Na pracuj.pl ogłoszenie na stanowisku doradca serwisu jednak z tego co wiem w Lesznie Olszowiec nie prowadzi serwisu. Chciałem podpytać kierownika w Lesznie ale jego kontakt ze strony internetowej w ostatnich dniach zniknął...

TakNie4
Maciej Nowy wpis
@Adam

Zniknął bo został zwolniony 3 miesiące temu

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 91 dni.

Ciężko jest w systemie 12/12 w BMW Olszowiec?

Zbyszek Nowy wpis

Dziś w IMP Poznań zwolniono kolejnych 7 osób. A u Was ilu dziś zwolnili?

TakNie

Pracuje w tym(usunięte przez administratora)ale tylko dlatego bo muszę, codziennie stres i nerwy, zawsze wszystko mało, źle i za wolno, ogromna rotacja i (usunięte przez administratora) a pensje stoją w miejscu.

Tak3Nie1
Aleksandra
@Pracownik

To szkoda, że w BMW Olszowiec wynagrodzenie cały czas utrzymuje się na takim samym poziomie. A czy nawet Ci pracownicy, którzy pracują tam już wiele lat, nie mogą liczyć na jakieś specjalne dodatki do pensji?

xyz
@Aleksandra

Jest tak wielka rotacja w dziale handlowym, że praktycznie nie ma tam "starych" pracowników...

Tak2Nie
Nice
@Aleksandra

Nie mogą...uciekają

MMM
Użytkownicy czekają na odpowiedź 122 dni.

Witam, znalazłem ofertę pracy w Lesznie jako doradca serwisu. Czy ktoś może podzielić się informacją na temat atmosfery, zarobków, rozwoju w Lesznie?

Janusz

Witam Od paru dni przedstawiciel BMW Olszowiec chce mnie umówić na rozmowę kwalifikacyjną na stanowisko doradcy handlowego. Wiem, że inni handlowcy z różnych salonów też dostali takie propozycje. Rozmawiałem z ludźmi, który pracowali dla BMW Olszowiec i zdecydowana większość była zgodna w tym, że w firmie panuje niesamowita rotacja pracowników. Czy użytkownicy tego forum mogą wypowiedzieć się w tej sprawie? Co jest przyczyną tych fatalnych opinii?

Grażyna
@Janusz

Jak wrócisz do wcześniejszych opinii to znalazłbyś odpowiedź na pytanie o rotacje. Wiele osób tutaj to potwierdza. Zdecydowałeś się na udział w rekrutacji BMW Olszowiec?

TakNie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 241 dni.

Wiele osób zainteresowałaby kwestia, związana z możliwością rozwoju w BMW Olszowiec. Czy taka w ogóle w niej istnieje?

Piotr Nowak

Jestem klientem firmy nie rozumiem dlaczego czepiacie się działu handlowego ja ostatnio odbierałem auto i jestem pod dużym wrażeniem obsługi Pani Doroty Wicher pełen profesjonalizm , sam pracuje w handlu od 30 lat i życzyłbym sobie takiego pracownika , pozostała część obsługi handlowej również bez zarzutu wydawali mi samochód w Wigilię i nie odczułem abym im w pracy przeszkadzał. Pozdrawiam Piotr Nowak

Tak5Nie4
Bazuka

Szymon moze ty kiepskim pracownikiem byles ze nie mieli szacunku do ciebie. Latwo oczerniac ale moze watro zrobic rachunek sumienia i samemu siebie ocenic.

Tak2Nie6
Szymon

Brak szacunku do pracowników

Tak6Nie
Grażyna
@Szymon

Czy możesz napisać coś więcej w tym temacie? Bardzo mnie ciekawi, co konkretnie masz na myśli poprzez ten wpis i jednocześnie proszę Cię o podanie jakiś przykładów, które na taką, a nie inną opinię wpływają. Czy podzielisz się z nami czymś jeszcze?

PM

Nie Polecam. Brak szacunku dla pracownika oraz narzędzi pracy, zrzucanie dodatkowych prac nie związanych z obowiązkami to norma, dział blacharni dodatkowo uszkadza auta by zyskać dodatkowe środki.

Tak12Nie3
Elżbieta
@PM

Co masz na myśli mówiąc o tych uszkodzeniach? Czy jest to spowodowane premią za wykonanie dodatkowych usług? To bardzo poważne oskarżenie skierowane do kolegów z pracy. Może warto porozmawiać na ten temat z kadrą zarządzającą. Daj znać jak przebiegła rozmowa.

@Elżbieta

Na szczęście zakończyłem współpracę z tym Dealerem

TakNie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 347 dni.

Czy rozmowa kwalifikacyjna odbywa się w siedzibie firmy BMW Olszowiec?

Doors

Praca w tej firmie to tylko stres i nerwy. Nie polecam. Tragedia i dramat

Tak2Nie1
Edward
@Doors

Z tego co piszesz atmosfera nie jest najmocniejsza strona zatrudnienia. A inne sprawy takie jak wysokość wypłaty, czy stabilna umowa o pracę? Możesz więcej napisać.

Autko
@Edward

Polecam. Fajna ekipa

TakNie4
Hooj

Bmw smorawinski przy olszowcu to gigant na każdym kroku

Tak5Nie
Shinsen

Jestem klientem BMW od wielu lat , niestety Servis Olszowiec nie daje rady . Drugie auto zakupione w tym salonie. Przeglądy serwisowe umawiane na konkretną godzinę zawsze opóźnione . Przez telefon informują , że otrzymam auto zastępcze a na miejscu okazuje się że nie ma takiej możliwości . Brak komunikacji i kompletny chaos, nikt nic nie wie . Servis i salon na pewno nie na poziomie piemium. Odradzam serdecznie chyba, ze ktoś lubi siedzieć z filiżanka kawy i czekać godzinę na informacje . Mojego kolejnego auta na pewno nie kupię u Olszowca tylko wybiorę konkurencje.

Tak6Nie
DADA

Szanowni Państwo dodaję opinię po raz drugi bardzo nie rzetelny serwis , (usunięte przez administratora)mnie wymieniając nie ten element co potrzeba , bardzo nie uczciwy serwis uszkodzili samochód najpierw się przyznali póżniej odwrócili kota ogonem , pragnę przestrzec przed nie uczciwą stacją ASo

konrad

Dzień Dobry.Chciałbym podziękować Pani Monice Knebel za pomoc w załatwieniu formalności .Oceniam jej pomoc bardzo pozytywnie. Dziekuję za kompetentną,życzliwą i miła obsługę obsługę.Z powazaniem W.Kałasz PO 8P760

PM

Brak szacunku do pracownika, wokół każdego tworzą się pomówienia w różnych działach, krzywe spojrzenia, plotki oraz wykorzystywanie do różnego rodzaju prac nie związanych z obowiązkami osoby o danym stanowisku. Brak narzędzi pracy lub bagatelizowanie ich uszkodzenia lub zużycia. Wszystko dla zysku firmy, zwłaszcza powiększanie szkód aut po wypadku w dziale blacharni. Doradcom radzę zmienić nastawienie i spojrzeć oczami "kolegi z pracy". Pozdrawiam i życzę powodzenia.

Tak7Nie

kara

Witam już raz zostaliśmy potraktowani bez odpowiedzi a teraz już drugi tydzień czekam za oferta na e-maila po uprzedniej rozmowie telefonicznej i nie ma jak tu kupic samochód z takim podejściem do klienta musiałam skorzystać z oferty BMW gdzies indziej tam zostałam mi przedstawiona oferta natychmiast .Czyli nie polecam

Irek

Idealnie nigdzie nie jest ale jestem pewna, że pracownicy również nie są idealni.

Tak3Nie1

Zostaw merytoryczną opinię o BMW Olszowiec - Poznań