BMW Olszowiec

Opinie o BMW Olszowiec

Filtruj opinie po kryteriach:

konrad
 Opinia

Dzień Dobry.Chciałbym podziękować Pani Monice Knebel za pomoc w załatwieniu formalności .Oceniam jej pomoc bardzo pozytywnie. Dziekuję za kompetentną,życzliwą i miła obsługę obsługę.Z powazaniem W.Kałasz PO 8P760

PM
Nazwa działu: Produkcja
 Opinia

Nie Polecam. Brak szacunku dla pracownika oraz narzędzi pracy, zrzucanie dodatkowych prac nie związanych z obowiązkami to norma, dział blacharni dodatkowo uszkadza auta by zyskać dodatkowe środki.

Tak4Nie2
PM
Nazwa działu: Produkcja
 Opinia

Brak szacunku do pracownika, wokół każdego tworzą się pomówienia w różnych działach, krzywe spojrzenia, plotki oraz wykorzystywanie do różnego rodzaju prac nie związanych z obowiązkami osoby o danym stanowisku. Brak narzędzi pracy lub bagatelizowanie ich uszkodzenia lub zużycia. Wszystko dla zysku firmy, zwłaszcza powiększanie szkód aut po wypadku w dziale blacharni. Doradcom radzę zmienić nastawienie i spojrzeć oczami "kolegi z pracy". Pozdrawiam i życzę powodzenia.

Tak3Nie

kara
 Opinia

Witam już raz zostaliśmy potraktowani bez odpowiedzi a teraz już drugi tydzień czekam za oferta na e-maila po uprzedniej rozmowie telefonicznej i nie ma jak tu kupic samochód z takim podejściem do klienta musiałam skorzystać z oferty BMW gdzies indziej tam zostałam mi przedstawiona oferta natychmiast .Czyli nie polecam

Irek
 Opinia

Idealnie nigdzie nie jest ale jestem pewna, że pracownicy również nie są idealni.

Tak2Nie

3cj50
 Opinia

nikt normaln nie wytrzyma dluzej niz kilka miesiecy , (usunięte przez administratora) Moje sugestie dla BMW Olszowiec: doceniajcie pracownikow zamiast rekrutowac co chwile kogos nowego Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: docenic pracownika i okazac mu szacunek

Centrum informacji
 Opinia

Nie polecam nikomu! Chyba że ktoś chce mieć markę premium w cv. (usunięte przez administratora) Moje sugestie dla BMW Olszowiec: Zmiany struktury zarządu . (usunięte przez administratora) Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Zmienić diametralnie wszystko w podejściu do pracownika

Elżbieta
 Opinia

Na stronie internetowej BMW Olszowiec rzeczywiście nie ma żadnej rekrutacji @bezpłatnypracownik. Sytuacja, którą opisujesz była w jakiś sposób wyjaśniana? Wcześniej nikt nie pisał na forum o tego typu sytuacjach więc może zaszło jakieś nieporozumienie?

Andrzej
 Opinia

Czy tak dobrze się pracuje , że zapomnieliście o forum?

Opinia

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa istotną rolę. Czy tak samo jest w BMW Olszowiec? Napiszcie, co sądzicie na ten temat!

Robert
 Opinia

Jaki jest powód, że tak rzadko piszecie?

Nic specjalnego. Firma na chwile

Tak25Nie

cśśś
 Opinia

Dla mnie najważniejsze jest to, że stabilne zatrudnienie jest u nich zapewnione, a skoro umowa jest w pełni respektowana, to się wcale nie dziwię, że atmosfera tak znacząco się u nich poprawiła. Ważne dla mnie jest to, że dbają o swoich pracowników.

Opinia

Doskonale, że ma rynku poznańskim pojawi się nowy silny dealer BMW Inchape. Mam nadzieje, że klienci Smorawińskiego i Olszowca masowo będą przechodzić do BMW Inchcape. Oby jak najwięcej !

Tak39Nie

Jolanta, Bremen
@Observer 13.10.2016 18:27

Zgadzam się... Mam niemieckie doświadczenie w obsłudze klienta BMW. Chętnie przeniosę je na rodzimy grunt

premium
 Opinia

Żenada , odszedłem z tej firmy jakiś czas temu... Marka premium , a nie zarobisz jak w Dacia... Ciekawe , czy w Niemczech też mają takie same zarobki...

Tak22Nie

observer
 Opinia

Czasami wejdę na stronę firmy w zakładkę KONTAKT. Administrator strony pewnie nie nadąża zmieniać nazwisk osób tam pracujących w poszczególnych działach, ponieważ zbyt długo tam nie zabawią. Jeszcze raz - omijać szerokim łukiem.

Tak28Nie
Alicja
 Opinia

Firma szuka obecnie głównej księgowej. Czy warto do BMW Olszowiec aplikować?

Moze Ciebie @Miszko koledzy robia w balona, mnie nie

Tak3Nie

gosc123

Dzięki

gosc123
 Opinia

Hej ma ktoś nr kom do kierownika Adama co jeździ czerwonym BMW pilny kontakt Dziękuję za pomoc

rebus
 Opinia

Omijać z daleka. Opinie jak się przekonałem prawdziwe. Dostałem od nich propozycję pracy lecz zrezygnowałem za wczasu. Kasę obiecują, a na umowie jest minimalna krajowa.

Tak15Nie

Opinia

Nie chodzi o żalenie się tylko rzetelną informację o klimacie w tym zakładzie. PS: Stosunkowo niedawno odeszły rownież dwie kolejne dziewczyny-z serwisu i kasjerka.

sprawiedliwy
 Opinia

Jeśli nie wypłacają pensji w terminie to od tych spraw jest Państwowa Inspekcja Pracy. Ludzie ogarnijcie się jeśli na to pozwalacie to sami strzelacie sobie w kolano. Jeśli nie chcą respektować prawa jako pracodawcy to niech sami sobie pracują. Trzeba z takimi pracodawcami robić porządek a nie się żalić.

Tak2Nie

Opinia

Właśnie odzedł Dyrektor-VicePrezes, jakis czas temu zwolnili informatyka, firma schodzi na psy. Teraz szukają znowu kasjerki. ( usunięte przez administratora )

niepisana zasada
 Opinia

Jeśli Aśka P. będzie w Cat to nowych modeli więcej nie sprzedacie.

Opinia

czepiacie się, jak ma tylko ZSZ skończona to czym moze sie pochwalić?

Tak4Nie

jk
 Opinia

"Folwark zwierzęcy"-George’a Orwella, oto obraz firmy

Tak20Nie

observer
 Opinia

Czytaj opinie ludzi, którzy mieli wątpliwą przyjemność - również ja - pracy w tej firmie! Z perspektywy czasu cieszę się, że mnie tam nie ma.

Tak10Nie
plecak
 Opinia

Powiem tak: Super marka, firma rewelacja; opinie są naprawdę krzywdzące pracodawce, Pana dyrektora, prezesa, jego asystentkę, wspaniałą kadrową. Ogólnie klimat fajny, rodzinny, kasa jak na branże moto jedna z najlepszych w kraju ( czasem się spóźnią, ale da się przełknąc) szef sprzedaży wspiera handlowców, wykazuje dużą empatie jak i cała firma zresztą.... ŻARTOWAŁEM hahahaha mega SYF !

Tak30Nie
WARNUNG
 Opinia

Niektóre niepochlebne wpisy na temat różnych praktyk w tej firmie są usuwane. Szkoda, bo im więcej takich - niestety - prawdziwych opinii, tym mniej ludzi będzie tracić czas podejmując tam pracę.

Tak22Nie

Zostaw opinię o BMW Olszowiec - Poznań

×
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie