Opinie o Papis i Wspólnicy

wika

polecam salon, miła obsługa i atmosfera

żaneta

atmosfera w salonie bardzoo dobra, zakupiłam autko 2 miesiące temu i jestem zadowolona z autka jak i z obsługi :) pozdrawiam Żaneta M.

Agata

@Stefan piszesz, że negatywne wpisy są zostawiane przez konkurencję. Rozumiem, że się z nimi nie zgadzasz. Może mógłbyś w takim razie odnieść się do poruszanych przez nie kwestii i zostawić swoją opinię? Czy według Ciebie nieścisłości pojawiają się we wpisach klientów, czy też może pracowników?

Agata

Wiele osób wypowiada się na temat firmy z perspektywy klienta. A jakim jest ona pracodawcą? Co warto wiedzieć o pracy właśnie w Papis i Wspólnicy? Na jakie warunki zatrudnienia można liczyć? Odpowiedzi na te pytania mogą być bardzo pomocne dla osób, które zastanawiają się nad aplikacją.

Marta

Transakcja zakupu auta przebiegła pomyślnie i w miłej atmosferze polecam

młody

u mnie odkup samochodu przebiegł bez problemu, jestem zadowolony i całkiem możliwe że skorzystam z zaproponowanej opcji przez pracownika odnośnie leasingu na nowe auto. Polecam

Śpiewał Jarząbek

Samochody w dobrym stanie technicznym, w zdecydowanej większości bezwypadkowe. Ich cena jest 10-20% wyższa niż realna wartość a czy to dużo czy mało, niech każdy oceni we własnym zakresie. Osobiście uważam że jak ktoś nie ma wiedzy i czasu na poszukiwania to jest to dobra opcja. Natomiast jeśli chodzi o pracę w tym miejscu to proponuję się trzy razy zastanowić przed podjęciem decyzji o wstąpieniu w szeregi tej firmy (usunięte przez administratora) 224 godz.pracy miesięcznie otrzymujemy w standardzie, ciągła presja, sporo stresu, atmosfera pod tytułem; (usunięte przez administratora) Ogólnie szkoda czasu, zdrowia i rodziny. Słabo.

alewiara

od pewnego czasu czekam na rekrutację do działu sprzedaży i obserwuje wpisy, ludzie Wy poszukujecie pracodawcy idealnego? cieszcie się że macie pracę, bo się w Polsce dobrze nie zapowiada na najbliższe lata. Jak widzę wylewanie swoich żali np. "...nie dostałam pracy..." jak wyżej i ciśnie kobieta po firmie PAPIS bo nie dostała tam pracy, a przed chwilą chciała tam pracować :) piszą ludzie że drogo itd. rynek jest wolny kupuj gdzie chcesz, wybierz auto droższe i sprawdzone (nie płać za naprawy), albo kup tańsze i może też będziesz miał szczęście nie zapłacisz za naprawy. Ludzie nie ma miejsc idealnych, nie łudźcie się i trzeba pracować.

nikt

dzisiaj wstawiłam swoją opinie o PAPIS . nie było tam żadnych wulgaryzmów, obraźliwych stwierdzeń ani nieprawdziwych danych. A jednak opinia nie ukazała się . Kto jest recenzentem i moderatorem treści? Firma czy sam portal.

wiki

Widocznie atmosfera opiera się na dość rozsądnych warunkach, ale wiadomo czy będą jakieś premie do podstawy zarobków?

Mario

witam, pracowałem tam przez ostatnie 3 miesiące, na koniec sierpnia wyjeżdzam do Niemiec dlatego sie zwolniłem ale wszystko w przyjaznej atmosferze, dostałem nawet możliwość powrotu. Więc tak średnia wypłata z okresu 3 miesięcy to ok. 2700 zł na reęke, praca po 10 godz, jedna sobota wolna, atmosfera jak dla mnie spoko, wiadomo jak wszędzie są lepsze i gorsze dni, klientów całkiem sporo przychodzi dlatego też czas szybko tam leci więc to jest na +. Pozdro Mario.

maraz

przecież nikt was nie zmusza abyście tam pracowali, ale dajcie innym podjąć decyzje a nie bzdury piszecie że nie warto, tak jak kolega @Ja, może i tam pracował ale z jego podejścia widać że do pracy stworzony nie jest skoro przeszkadza mu praca po 10 godz, człowieku niektórzy pracują po 14 h i żyją, chyba jeszcze od życia nie dostałeś szkoły, powinieneś się cieszyć że masz możliwość pracy a nie narzekasz, a apropo opinii to z tego co wiem to z tego portalu nie można usuwać bo wtedy byłyby on kompletnie bezsensu, wiec zanim coś napiszesz to sprawdź to lepiej. PS. z moich informacji wynika że fakt godz dużo się tam pracuje ale i wypłata jest dobra, więc coś za coś.

Waldek

Z tego co mi wiadomo to wiele osób tam przychodzi na spotkanie o pracę, no a szefostwo wybiera tych najbardziej pasujących do profilu ich firmy, co zresztą jest normalne, więc po części rozumiem frustracje osób, które się nie odstały do Papisa ( dlatego nie do końca zgadzam się z opinią Pani @Moniki że ludzie wylewają swoje żale bo gdzieś muszą :) ), raczej ludzie tam sobie chwalą pracę, wiem że na jedno miejsce jest ok 7 chętnych, więc rekrutacja jest odpowiednia.

Monika

Jak czytam te wszystkie komentarze negatywne i pozytywne to zastanawiam się czy aby na pewno piszą to Polacy i czy aby na pewno mówimy o Polsce i polskiej firmie. Ludzie wy chyba wszyscy macie za dobrze, z tego co widzę po wpisach na forum, a wyjdziecie z domu i pewnie narzekacie, że nie macie kasy na samochód, na wakacje na nowe ciuchy itp. Jest prace to trzeba pracować i się podporządkować. Jak ktoś jest dobrym pracownikiem to nikt go nie zwolni, a jak ktoś leci w kulki to przepraszam bardzo ale sama bym nie chciała mieć takiego pracownika. Spójrzcie na bezrobocie w innych krajach. Naprawdę żałosne są opinie ludzi którzy "niby" tam pracowali, a teraz piszą, że taka zła praca. Jak się nie chce robić to taka zła praca.. PS. trafiłam to przypadkowo, bo szukam opinii o autach od PAPIS, ale musiałam powiedzieć parę słów, bo podejście jest skandaliczne.

Sonia

Forum jest moderowane owszem, ale przez administratora GOWORK, a nie przez ludzi z PAPIS więc @qwerty nie pisz proszę bzdur. A co do pracy to nie wiem żaden mój znajomy tam nie pracuje. Ja osobiście pomagałam koleżance w kupnie samochodu od nich, byłyśmy tam kilka razy, i atmosfera i relacje między pracownikami wyglądają na przyjazne, tak samo jak autko, które swoją drogą ma solidnego kopa, więc również i to mogę polecić.

VV

mam info nie tyle o pracy co o zakupionym samochodzie, sprawdzony w oficjalnym serwisie okazało się wszystko zgodnie z parametrami podanymi w salonie. Także jestem zadowolony, obsługa miła widać że zespół zgrany, lesing też przeszedł bez problemu, także moim zdaniem firma na +.

lukiss

osobiscie nie miałem okazji sprawdzic. ale mój znajomy tam robi i w sumie nie narzeka. sianko jest i w pracy też poukladane. To czy się szef denerwuje czy nie, to wiadomo.. jak coś zawalisz to "reprymenda" musi być. zasada - płacisz wymagasz. i tyle w temacie.

Tomi

z tego co mi mówił ziomek który tam pracuje to ma o pracę, ogólnie chwali tam robote mówi że można dobrze zarobić, a pracuje już ponad 2 lata i nie zamierza odchodzić, szefostwo też jest spoko. ale czy od początku miał o prace to nie wiem, w tych czasach raczej ciężko od razu na "dzień dobry" dostać o pracę, te pierwsze 3 miechy to chyba wszędzie jest zlecenie.

Marcin-UK

Witam. Osobiście polecam pracę w salonie PAPIS, gdyby nie to, że dostałem ofertę pracy w UK na pewno bym tam nadal pracował, pozdro dla zespołu Marcik

Emo

jest ok, pokażcie mi firmę w tym segmencie która daje umowę o pracę i nie zaniża zarobków na umowie, wiem że zarówno w Łodzi jak i Poznaniu firma nie zaniża zarobków na umowie, co ma pozytywny wpław na np. możliwość wzięcia kredytu, pozdr

Marta

hej ja z mężem szukałam samochodu używanego ale w miarę nowego ok 2013-2014 rok. Przejechaliśmy kilka komisów i salonów w Poznaniu, składano nam oferty kredytowania, były jazdy próbne itp. i tylko w Papisie dotrzymano słowa co do rat kredytowania oraz zniżek na ubezpieczenie. W reszcie co się okazało było sporo ukrytych kosztów. Poza tym nasz kolega sprawdzał auto pod kątem "bezwypadkowości" i tak jak było w ogłoszeniu wszystko było ok. Także ja osobiście polecam.

góral

Po samochód przyjechaliśmy z Podhala z pewną dozą nieufności co do zapewnień o stanie stuprocentowej "czystości" samochodu. Po decyzji zakupu samochodu i używaniu go przez miesiąc okazało się, że samochód spełnia nasze oczekiwania i potwierdziły się zapewnienia sprzedającego o stanie technicznym i bezwypadkowości samochodu. Miła obsługa, polecam zakupy w tym salonie.

grot

@Marco no co Ty gadasz? Myślałem że oni są w porzadku. (usunięte przez administratora)Sprzedaz chyba maja nadal wysoka bo szukaja teraz specjalisty ds. usług kredytowo-ubezpieczeniowych

Toyota

Z pełną odpowiedzialnością polecam serwis blacharsko-lakierniczy. Przemiła Pani kierownik,posiadająca pełna wiedze na temat tego co robi,zadbała rownież o to abym na czas naprawy mógł swobodnie poruszać się samochodem zastępczym. Świetna ekipa sprawiła,ze samochód który przed naprawa był w stanie "agonalnym" wyglądał jak nowy.Goraco polecam!!!

agnes

Chcę polecić serwis blacharsko-lakierniczy i mechaniczny firmy PAPIS ul. Armii Poznań 37 , droga w kierunku Lubonia. Profesjonalne doradztwo .Dobra miła atmosfera w poczekalni, ładny wystrój. Bardzo miła i elegancka pani manager .

roger

@aramis, a możesz napisać jasniej o co takiego Ci chodzi i jakiego żartu tutaj doświadczyłes. Bo wiesz, tak to nawet nie wiem, czy byłes zatrudniony w papis i wspólnicy, czy może byłes jakims klientem. Może opisałbyś swoją historie, by wiadome było na co dokładnie uważać i gdzie mieć się na baczności.

berlik

@emu, jestem na tym forum nie po raz pierwszy - powiem więcej wchodzę tutaj regularnie i nigdy nie zauważyłem w tym wątku sytuacji w której jakieś negatywy byłyby kasowane. Za dużo się naczytałeś o takim procederze i myślisz , że i tutaj musi mieć on miejsce... a akurat ten profil jest od tego wolny

Kierowca

Kosa a co Ty robisz u konkurencji czy co? A może pracujesz w jakimś salonie samochodów nowych haha

Zbig

Mają bardzo dobre auta. Wszystkie sprawdzone. Nawet jako coś się zdarzy to mają swój serwis mechaniczny. W jednym miejscu można wszystko załatwić.

Nick

Przed salonem i w salonie pełno samochodów - to się nazywa mieć wybór!

Klient

Byłem, pojechałem z rodziną. Trzeba wziąć kogoś kto się zna ;) Okazało się to zbędne. Pokazali samochody, pojeździliśmy próbnnie, porozmawialiśmy nawet z serwisantami. Upał na zewnątrz a w salonie klima. Kupiłem. 5 gwiazdek!

Michu

Szukam właśnie pracy jako blacharz - byłoby idealnie. Słyszałem od znajomego, który tam pracuje że ma dobre warunki.

Karol

Składałem u nich aplikację o pracę. Jeszcze nie dostałem odpowiedzi. Chciałbym tam pracować. Dobra firma w CV dobrze wygląda.

Salon Samochodowy "Papis i Wspólnicy"

To forum z opiniami o pracodawcach. Chyba niewłaściwe miejsce na takie pytania. Skoro jednak padło, odpowiadamy. Oczywiście, jako firma o ugruntowanej pozycji na rynku zapewniamy najwyższą jakość usług. Serwis blacharsko-lakierniczy świadczy usługi w oparciu o nowoczesną i ekologiczną technologię lakierniczą. Auta naprawiane są w uzgodnionym z obsługą serwisu czasie. Samochody zastępcze są dostępne dla Klientów. Jak jednak każdy salon, tak i my mamy ich określoną liczbę. Może się zdarzyć, że wszystkie są u naszych Klientów. To oczywiste. Zapraszam do kontaktu z naszym serwisem. O wszystkim Pana poinformują.

Ł

Z salonem związałem się już kilka lat temu. Bardzo dobrze mi się pracuje. Mimo, że sprzdajemy samochody używane to standardy pracy znacząco odbiegają od innych tego typu miejsc np. komisów. Odniegają na plus. Nie ma mowy o tym, żeby ktokolwiek został u nas zignorowany, każdy Klient jest obsługiwany na najwyższym poziomie. Czasami do dodatkowych obowiązków należy np. zaparzenie Klientowi kawy, ale nikt na to nie narzeka. To zwyczajnie inna kultura sprzedaży.

Niku

Już rok temu kupiłem tam Land Rovera. W tym roku kupuję tam drugi samochód. Rover pójdzie na syna. Jestem bardzo zadowolony. Obsługa bardzo profesjonalna - to musi być dobre miejsce do pracy.

Lisner

Ile klientów tyle opinii. Ja kupiłem w tym roku w Papisie:) Opla Insygnie. Przed decyzja o kupnie wszystko dokładnie sprawdziłem w serwisie Opla. Wszystko się zgadzało. Przebieg książka stan itp. W tej chwili przejechałem juz 5 tys km i jest wszystko ok. Bylem tez na przeglądzie w serwisie i byli bardzo mile zaskoczeni stanem auta! Nie wiem jak inni trafili ale ja jestem naprawdę zadowolony! Sebastian L.

Koala

Wszystko będzie lepsze niż ten salon !!! Omijajcie go z daleka ! (usunięte przez administratora)

nikola

Obiecuja krocie... (usunięte przez administratora). Pracownikow zmieniaja czesto. Niby mila atmosfera... Ale bardzo sztuczna w obu salonach.

diagnosta

Przynajmniej przebieg jest prawdziwy. Większość samochodów sprowadzonych z zagranicy jest po wypożyczalniach (ewentualnie po wypadkach). Roczne samochody potrafią mieć 150 - 200 tysięcy km przebiegu. Po przyjeździe do Polski \\\"kręcone\\\" są na 20 -30. Co lepiej kupić?

Zostaw opinię o Papis i Wspólnicy - Luboń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Papis i Wspólnicy